Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Královský běh Kujebinou

18.9.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Královský běh Kujebinou
  • datum konání: 18.9.2016
  • zobrazeno již 900x
  • místo konání: Vysoké Mýto
  • GPS: 49.95091N, 16.16228E
  • pořadatel: AC Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

Jungmannovy sady, Vysoké Mýto
10:30 - 12:00 hodin

Startovné

50 - 100 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km a méně
Tratě jsou umístěny do histrocikého centra města a přilehlého parku.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Dejdar
tel. 606 609 501

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.ac-vysoke-myto.webnode.cz

E-mailová adresa

acvysmyto@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
21.9.2014Královský běh Kujebinou226
15.9.2013Královský běh Kujebinou250
16.9.2012Královský běh Kujebinou274
18.9.2011Královský běh Kujebinou190
19.9.2010Královský běh Kujebinou166
20.9.2009Královský běh Kujebinou192
21.9.2008Královský běh Kujebinou141
23.9.2007Královský běh Kujebinou122
17.9.2006Královský běh Kujebinou178
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
19.9.2004Královský běh Kujebinou108
22.9.20021. ročník, Královský běh Kujebinou10

Statistika závodu Královský běh Kujebinou

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2248

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kouřil Karel7212
Marek Jiří4311
Frydrychová Eliška0111
Kopecký Jan9010
Doskočil Jan9710
Vondra Vojtěch9810
Šimůnková Pavla7710
Kopecký Libor5610
Kouřil Tomáš9310
Smolák Petr949
Matyášová Jana659
Gregora Filip029
Nechvíl Petr919
Smoláková Alexandra989
Kozáková Denisa799
Šafář Jaroslav519
Borková Agáta028
Brychta Jakub088
Mlynář Vojtěch988
Zenkl Adam958
Zachař Jiří728
Razým Jan578
Keprtová Miloslava488
Boháč Bonifác018
Smoláková Valérie938
Bielčik Jindřich408
Stránská Adéla917
Krátká Anna697
Marholdová Aneta077
Smoláková Jiřina697
Šimůnek Jan037
Borek Viktor047
Smoláková Dominika007
Spilko Zdeněk647
Stránská Michaela977
Boháč Pankrác067
Martincová Kristýna937
Gregorová Monika007
Nechvílová Miroslava607
Jirásková Eva647
Doskočilová Eliška007
Brádle Václav377
Ducháček Bedřich597
Pokorný Milan647
Razým Lukáš797
Šimůnek Jan827
Dudycha Jakub057
Řemínek Matěj867
Borek Petr707
Mlynář Marek076

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1364Adamský Štěpán-1100:00:21-
2C1525Kořínek JáchymAC VM1100:00:22-
3C1622Dostál OndřejMŠ Lidická1100:00:23-
4C1734Kouba RadimRybník1100:00:24-
5C1839Dolník Jan-1200:00:25-
6C198Vacek Antonín-1100:00:26-
7C11159Novák KryštofBrteč1100:00:27-
7C1117Zykan Oliver-1200:00:27-
9C1145Teplý Tobiáš-1200:00:28-
9C1144Dejdar VilémAC VM1200:00:28-
11C11615Bruno Thomas-1300:00:29-
12C12563Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:00:42-
13C12657Kopecký Jáchym-1400:00:43-
14C13073Tomka PatrikMŠ Pod Smrkem1200:00:49-
14C13075Tomka ŠtěpánRepre ČR U21400:00:49-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1141Machová DorotaACVM1100:00:19-
2D1218Němcová NatálieLitomyšl1100:00:20-
3D1380Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:21-
4D1990Mikulecká Dora-1100:00:26-
5D11161Nováková Alisa-1200:00:27-
6D117100Pešková Markéta-1100:00:30-
7D11813Paulusová IngridŽabičky1400:00:31-
8D11932Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:32-
9D12043Teichmannová Daniela-1300:00:33-
10D12168Sobotková Zuzana-1200:00:35-
11D12291Mikulecká Eva-1300:00:36-
12D12381Voříšková Josefína-1300:00:37-
13D12493Luňáková Valentýna-1200:00:38-
14D12765Adamská Klára-1400:00:44-
15D12835Němečková Isabela-1300:00:46-
16D12969Sobotková Veronika-1200:00:47-
17D13271Dundová Karolina-1500:01:04-
18D13374Tomková ŠarlotaRepre ČR u21100:01:09-
Chlapci 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2121Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:41-
2C221Marhold DanielHorní Jelení0900:00:42-
3C2436Adamec PatrikCC Choceň0900:00:43-
4C2679Fajfr AlešAc0900:00:44-
4C2654Vojáček ProkopAC VM0900:00:44-
6C293Šklíba PavekFlorbal VM0900:00:45-
7C21047Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:46-
8C21285Tošovský JakubAC VM0900:00:47-
8C21276Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:47-
10C21472Pácha Hugo-1000:00:48-
11C21587Lána LukášČ. Třebová1000:00:50-
12C21610Skalický Petr-1000:00:51-
13C21895Novotný MatiášTragedos Team1000:00:54-
Děvčata 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2233Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:42-
2D2431Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:43-
3D2696Dundová EmaSokol Hradec Králové0900:00:44-
4D21062Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:00:46-
5D21797Konečná Terezie-1000:00:52-
6D2198Voříšková Terezka-1000:00:55-
7D2201Dejdarová AnnaAC Vysoké Mýto1000:00:57-
8D22160Nováková Denisa-1000:01:03-
Nejmladší žáci I (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1217Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:35102,97
2M1316Bryška TomášTJ Svitavy0700:02:37100,42
3M1410Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:02:4096,61
4M1630Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:5083,90
5M11150Glencner Ondřej-0800:03:0663,56
6M11728Hejkrlík OndřejAC VM0700:03:1354,66
7M12094Novotný LukášTragedos Team0800:03:3033,05
8M12153Pácha Bruno-0800:03:3230,51
9M12270Nadrchal Vladislav-0700:03:3427,97
10M1239Voříšek Václav-0800:03:3526,69
Nejmladší žákyně I (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1120Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:34112,96
2Z1523Dostálová TerezaZŠ Jiráskova0700:02:4994,74
3Z1712Paulusová NicoleAC Vysoké Mýto0700:02:5192,31
4Z1884Podzimková AlžbětaACVM0800:02:5488,66
4Z183Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:5488,66
6Z11046Shánělová Nicole-0800:03:0081,38
7Z11155Vojáčková NatálieACVM0700:03:0674,09
8Z11366Nimshausová HelenaZŠ Jiráskova0800:03:1069,23
9Z11448Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:03:1168,02
10Z11586Lánová AnetaIscarex Junior tým Česká Třebová0700:03:1266,80
10Z11526Kořínková EmaACVM0800:03:1266,80
12Z1184Janecká SofieZŠ Jiráskova0800:03:2353,44
13Z1192Majerová Ema-0800:03:2847,37
14Z12449Daňková EliškaACVM0800:03:3637,65
15Z12583Podzimková EliškaACVM0800:03:3835,22
16Z12616Sosa Marlene-0700:03:4230,36
17Z12789Kličková Bára-0800:03:5119,43
Nejmladší žáci II (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2142Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:03:24102,26
2M2240Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:25101,29
3M2477Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:3096,45
4M2511Paulus PavelZŠ Javornického0500:03:3888,69
5M2878Fajfr MarekŽamberk0600:03:4284,81
6M2106Zykan Patrik-0500:04:0463,49
7M21256Kopecký MatějAC VM0600:04:0958,64
8M21538Adamec MarekCC Choceň0600:04:2147,01
Nejmladší žákyně II (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2314Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:28107,70
2Z2682Podzimková KláraAC Vysoké Mýto0500:03:4096,61
3Z279Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:4195,69
4Z2927Faltusová RenataSlatina0500:03:4691,06
5Z21037Prudičová TerezaOrientační běh Choceň0600:04:0474,42
6Z21245Shánělová Elen-0600:04:0969,80
7Z21467Mračnová KláraACVM0600:04:1068,88
8Z21624Dostálová BarboraZŠ Jiráskova0500:04:4041,14
Mladší žáci (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3111Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:57107,97
2M3214Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:05:1099,57
3M3315Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:2192,46
4M3444Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:05:2987,28
5M3519Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:05:4974,35
6M3651Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:05:5471,12
7M3712Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:0365,30
Mladší žákyně (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z382Kašparová Dominika-0300:06:09107,14
2Z3992Josefyová ValentýnaACVM0400:06:2897,21
3Z31029Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto0400:06:3195,64
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4399Gregora FilipActivity Lanškroun0200:12:45124,68
2M495Severa TomášAC Vysoké Mýto0200:14:21102,67
3M41552Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:16:3272,65
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41098Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:14:27103,92
2Z41158Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:14:29103,47
3Z41293Frydrychová EliškaAC Choceň0100:15:1792,61
4Z42013Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:17:3561,40
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51312Gregora JanActivity Lanškroun0000:12:16109,33
2M56305Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:13:2890,67
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z521311Lakotová TerezaAC Choceň0000:17:44100,00
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2519Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:57107,51
2MJ4542Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:5696,34
3MJ5551Novák DavidSK Donocykl9800:17:5796,15
4MJ9543Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:4686,88
5MJ28520Vencl JiříActivity Lanškroun9800:21:2556,78
6MJ35107Tměj VáclavVT Data Vysoké Mýto9700:21:4952,24
7MJ42120Kubíček DominikStřední škola podnikání VM s.r.o.9800:22:5040,69
8MJ79121Zavřel TomášStřední škola podnikání VM s.r.o.9700:30:083,00
9MJ84122Schiller JiříStřední škola podnikání VM s.r.o.9800:32:493,00
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ23539Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:37106,49
2ZJ38540Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:22:0093,51
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1500Zenkl AdamPSK Olymp Praha9500:16:13114,31
2MA3516Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:4397,14
3MA8545Kopecký JanHvězda Pardubice9000:18:2888,55
4MA14532Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:19:3376,15
5MA15556Hanuš PavelTK Choceň9300:20:0370,42
6MA20101Sládek FrantaEcotex8300:20:2366,60
7MA24509Fliedr JiříF-bike kub Sádek8000:20:4063,36
8MA30513Němeček Michal-9000:21:3153,63
9MA31524Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:3552,86
10MA32507Firkušný MartinSmiřice8200:21:3952,10
11MA33113Hakkel PavelAutoservis7900:21:4650,76
12MA36100Bláha PetrEcotex7800:21:5149,81
13MA37514Dunda MichalHBC Banbiti HK8100:21:5948,28
14MA41561Řemínek MatějAC Choceň8600:22:2243,89
15MA45109Rýz BohuslavIveco ČR7700:23:0535,69
16MA46116Steklík LubošAutoservis7800:23:0835,11
17MA52111Macák OndřejIveco ČR8700:24:1222,90
18MA53104Nunvář RostislavMikroelektronika8600:24:1522,33
19MA55103Mračko AlešMikroelektronika9100:24:3119,27
20MA56108Němeček StanislavVT Data Vysoké Mýto8500:25:0013,74
21MA57525Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:25:0612,60
22MA58501Zykan Petr-8400:25:0712,40
23MA65558Marhold LubošHorní Jelení7700:26:373,00
24MA71503Buryan Michal-7700:27:453,00
25MA73547Dlouhý David-7800:27:543,00
26MA77115Steklík JanAutoservis7800:29:213,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6533Hejl RadekKrálíky7200:17:58103,34
2MB7510Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:18:00102,98
3MB10511Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:18:5193,68
4MB13560Kašpařík TomášSK Přerov7500:19:2487,66
5MB17549Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:1378,72
6MB18562Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:20:2177,26
7MB19526Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:20:2277,08
8MB26117Adamec PetrMikroelektronika7500:20:4772,51
9MB40106Tesař MilanVT Data Vysoké Mýto7100:22:1656,28
10MB44523Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0347,70
11MB50114Mňuk RomanAutoservis7200:23:5338,58
12MB51112Novotný RadomilIveco ČR7300:23:5837,67
13MB64564Pelikán RadimSokol Horní Jelení7500:26:339,39
14MB66553Somja PetrCC Choceň7300:26:516,11
15MB67105Vojáček VladimírMikroelektronika7400:27:203,00
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11541Louda PetrAC Česká Lípa6400:19:13103,47
2MC12527Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:15103,13
3MC16528Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:20:1293,41
4MC20550Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:20:2391,53
5MC22536Krátký LubošLanškroun6200:20:2890,68
6MC24555Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:20:4088,64
7MC29119Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6600:21:2780,63
8MC47521Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:3359,15
9MC61552Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:26:1431,70
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD48110Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:35133,37
2MD75515Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:28:4896,51
3MD83538Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:3270,13
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME80534Bielčik JindřichLichkov4000:30:47156,12
2ME87518Gaman JaroslavAvanty Havířov3500:34:47137,42
3ME88517Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:02:486,47
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA39508Nováková BaboraSokol Kunvald8300:22:13116,56
2ZA54504Němečková Zuzana-8600:24:2099,08
3ZA59531Schwaningerová PetraRochmachine Cyklomax8200:26:0784,36
4ZA60535Krátká HanaLanškroun9500:26:1083,94
5ZA68559Macáková Veronika-8400:27:2473,76
6ZA72546Kejzlarová Zuzana-9100:27:5369,77
7ZA76554Šabatová MarkétaCC Choceň8400:29:0659,72
8ZA81102Majerová VěraEcotex8300:32:0834,68
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB43505Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:22:51112,19
2ZB49557Šedová JanaAC Choceň7300:23:38105,75
3ZB63118Spilková GabrielaStřední škola podnikání VM s.r.o.7200:26:3182,05
4ZB69502Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:27:2974,11
5ZB74548Frydrychová RadkaAC Choceň7400:28:3565,07
6ZB78522Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:29:3257,26
7ZB85563Šebková RenataSokol Horní Jelení7800:32:5429,59
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC27544Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:48119,22
2ZC34529Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:21:48110,53
3ZC62537Jirásková EvaLanškroun6400:26:2670,26
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD70530Hellerová HanaHradec Králové6100:27:36123,67
2ZD82506Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:32:1094,50
3ZD86512Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:0981,83
Muži Hobby (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2307Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:12:24-
2M4308Slabý JanTvoje máma9000:13:23-
3M5314Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:13:24-
4M7306Novotný MilanTragedos team7800:13:42-
5M14315Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:16:25-
6M16304Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:33-
7M17313Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:16:49-
8M23310Fišer DavidTvoje máma8000:23:54-
Ženy Hobby (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž8303Rolečková EvaVysoké Mýto7100:14:20-
2Ž13301Nimshausová Hana-8100:15:18-
3Ž18309Suchomelová VeronikaTVOJE MÁMA9200:17:22-
4Ž19300Kalousová DanaŽamberk5900:17:28-
5Ž22302Koubová MarcelaRybník8000:17:45-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1141Machová DorotaACVM1100:00:19-
2D1218Němcová NatálieLitomyšl1100:00:20-
3D1380Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:21-
1C1364Adamský Štěpán-1100:00:21-
2C1525Kořínek JáchymAC VM1100:00:22-
3C1622Dostál OndřejMŠ Lidická1100:00:23-
4C1734Kouba RadimRybník1100:00:24-
5C1839Dolník Jan-1200:00:25-
6C198Vacek Antonín-1100:00:26-
4D1990Mikulecká Dora-1100:00:26-
7C11159Novák KryštofBrteč1100:00:27-
5D11161Nováková Alisa-1200:00:27-
7C1117Zykan Oliver-1200:00:27-
9C1145Teplý Tobiáš-1200:00:28-
9C1144Dejdar VilémAC VM1200:00:28-
11C11615Bruno Thomas-1300:00:29-
6D117100Pešková Markéta-1100:00:30-
7D11813Paulusová IngridŽabičky1400:00:31-
8D11932Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:32-
9D12043Teichmannová Daniela-1300:00:33-
10D12168Sobotková Zuzana-1200:00:35-
11D12291Mikulecká Eva-1300:00:36-
12D12381Voříšková Josefína-1300:00:37-
13D12493Luňáková Valentýna-1200:00:38-
12C12563Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:00:42-
13C12657Kopecký Jáchym-1400:00:43-
14D12765Adamská Klára-1400:00:44-
15D12835Němečková Isabela-1300:00:46-
16D12969Sobotková Veronika-1200:00:47-
14C13073Tomka PatrikMŠ Pod Smrkem1200:00:49-
14C13075Tomka ŠtěpánRepre ČR U21400:00:49-
17D13271Dundová Karolina-1500:01:04-
18D13374Tomková ŠarlotaRepre ČR u21100:01:09-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2121Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:41-
1D2233Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:42-
2C221Marhold DanielHorní Jelení0900:00:42-
3C2436Adamec PatrikCC Choceň0900:00:43-
2D2431Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:43-
4C2679Fajfr AlešAc0900:00:44-
4C2654Vojáček ProkopAC VM0900:00:44-
3D2696Dundová EmaSokol Hradec Králové0900:00:44-
6C293Šklíba PavekFlorbal VM0900:00:45-
4D21062Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:00:46-
7C21047Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:46-
8C21276Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:47-
8C21285Tošovský JakubAC VM0900:00:47-
10C21472Pácha Hugo-1000:00:48-
11C21587Lána LukášČ. Třebová1000:00:50-
12C21610Skalický Petr-1000:00:51-
5D21797Konečná Terezie-1000:00:52-
13C21895Novotný MatiášTragedos Team1000:00:54-
6D2198Voříšková Terezka-1000:00:55-
7D2201Dejdarová AnnaAC Vysoké Mýto1000:00:57-
8D22160Nováková Denisa-1000:01:03-
Trať 0,72 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1120Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:34112,96
1M1217Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:35102,97
2M1316Bryška TomášTJ Svitavy0700:02:37100,42
3M1410Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:02:4096,61
2Z1523Dostálová TerezaZŠ Jiráskova0700:02:4994,74
4M1630Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:5083,90
3Z1712Paulusová NicoleAC Vysoké Mýto0700:02:5192,31
4Z1884Podzimková AlžbětaACVM0800:02:5488,66
4Z183Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:5488,66
6Z11046Shánělová Nicole-0800:03:0081,38
5M11150Glencner Ondřej-0800:03:0663,56
7Z11155Vojáčková NatálieACVM0700:03:0674,09
8Z11366Nimshausová HelenaZŠ Jiráskova0800:03:1069,23
9Z11448Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:03:1168,02
10Z11526Kořínková EmaACVM0800:03:1266,80
10Z11586Lánová AnetaIscarex Junior tým Česká Třebová0700:03:1266,80
6M11728Hejkrlík OndřejAC VM0700:03:1354,66
12Z1184Janecká SofieZŠ Jiráskova0800:03:2353,44
13Z1192Majerová Ema-0800:03:2847,37
7M12094Novotný LukášTragedos Team0800:03:3033,05
8M12153Pácha Bruno-0800:03:3230,51
9M12270Nadrchal Vladislav-0700:03:3427,97
10M1239Voříšek Václav-0800:03:3526,69
14Z12449Daňková EliškaACVM0800:03:3637,65
15Z12583Podzimková EliškaACVM0800:03:3835,22
16Z12616Sosa Marlene-0700:03:4230,36
17Z12789Kličková Bára-0800:03:5119,43
Trať 0,98 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2142Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:03:24102,26
2M2240Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:25101,29
1Z2314Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:28107,70
3M2477Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:3096,45
4M2511Paulus PavelZŠ Javornického0500:03:3888,69
2Z2682Podzimková KláraAC Vysoké Mýto0500:03:4096,61
3Z279Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:4195,69
5M2878Fajfr MarekŽamberk0600:03:4284,81
4Z2927Faltusová RenataSlatina0500:03:4691,06
5Z21037Prudičová TerezaOrientační běh Choceň0600:04:0474,42
6M2106Zykan Patrik-0500:04:0463,49
6Z21245Shánělová Elen-0600:04:0969,80
7M21256Kopecký MatějAC VM0600:04:0958,64
7Z21467Mračnová KláraACVM0600:04:1068,88
8M21538Adamec MarekCC Choceň0600:04:2147,01
8Z21624Dostálová BarboraZŠ Jiráskova0500:04:4041,14
Trať 1,28 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3111Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:57107,97
2M3214Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:05:1099,57
3M3315Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:2192,46
4M3444Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:05:2987,28
5M3519Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:05:4974,35
6M3651Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:05:5471,12
7M3712Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:0365,30
1Z382Kašparová Dominika-0300:06:09107,14
2Z3992Josefyová ValentýnaACVM0400:06:2897,21
3Z31029Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto0400:06:3195,64
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51312Gregora JanActivity Lanškroun0000:12:16109,33
1M2307Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:12:24-
1M4399Gregora FilipActivity Lanškroun0200:12:45124,68
2M4308Slabý JanTvoje máma9000:13:23-
3M5314Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:13:24-
2M56305Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:13:2890,67
4M7306Novotný MilanTragedos team7800:13:42-
1Ž8303Rolečková EvaVysoké Mýto7100:14:20-
2M495Severa TomášAC Vysoké Mýto0200:14:21102,67
1Z41098Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:14:27103,92
2Z41158Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:14:29103,47
3Z41293Frydrychová EliškaAC Choceň0100:15:1792,61
2Ž13301Nimshausová Hana-8100:15:18-
5M14315Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:16:25-
3M41552Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:16:3272,65
6M16304Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:33-
7M17313Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:16:49-
3Ž18309Suchomelová VeronikaTVOJE MÁMA9200:17:22-
4Ž19300Kalousová DanaŽamberk5900:17:28-
4Z42013Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:17:3561,40
1Z521311Lakotová TerezaAC Choceň0000:17:44100,00
5Ž22302Koubová MarcelaRybník8000:17:45-
8M23310Fišer DavidTvoje máma8000:23:54-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1500Zenkl AdamPSK Olymp Praha9500:16:13114,31
1MJ2519Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:57107,51
2MA3516Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:4397,14
2MJ4542Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:5696,34
3MJ5551Novák DavidSK Donocykl9800:17:5796,15
1MB6533Hejl RadekKrálíky7200:17:58103,34
2MB7510Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:18:00102,98
3MA8545Kopecký JanHvězda Pardubice9000:18:2888,55
4MJ9543Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:4686,88
3MB10511Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:18:5193,68
1MC11541Louda PetrAC Česká Lípa6400:19:13103,47
2MC12527Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:15103,13
4MB13560Kašpařík TomášSK Přerov7500:19:2487,66
4MA14532Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:19:3376,15
5MA15556Hanuš PavelTK Choceň9300:20:0370,42
3MC16528Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:20:1293,41
5MB17549Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:1378,72
6MB18562Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:20:2177,26
7MB19526Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:20:2277,08
4MC20550Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:20:2391,53
6MA20101Sládek FrantaEcotex8300:20:2366,60
5MC22536Krátký LubošLanškroun6200:20:2890,68
1ZJ23539Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:37106,49
7MA24509Fliedr JiříF-bike kub Sádek8000:20:4063,36
6MC24555Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:20:4088,64
8MB26117Adamec PetrMikroelektronika7500:20:4772,51
1ZC27544Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:48119,22
5MJ28520Vencl JiříActivity Lanškroun9800:21:2556,78
7MC29119Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6600:21:2780,63
8MA30513Němeček Michal-9000:21:3153,63
9MA31524Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:3552,86
10MA32507Firkušný MartinSmiřice8200:21:3952,10
11MA33113Hakkel PavelAutoservis7900:21:4650,76
2ZC34529Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:21:48110,53
6MJ35107Tměj VáclavVT Data Vysoké Mýto9700:21:4952,24
12MA36100Bláha PetrEcotex7800:21:5149,81
13MA37514Dunda MichalHBC Banbiti HK8100:21:5948,28
2ZJ38540Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:22:0093,51
1ZA39508Nováková BaboraSokol Kunvald8300:22:13116,56
9MB40106Tesař MilanVT Data Vysoké Mýto7100:22:1656,28
14MA41561Řemínek MatějAC Choceň8600:22:2243,89
7MJ42120Kubíček DominikStřední škola podnikání VM s.r.o.9800:22:5040,69
1ZB43505Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:22:51112,19
10MB44523Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0347,70
15MA45109Rýz BohuslavIveco ČR7700:23:0535,69
16MA46116Steklík LubošAutoservis7800:23:0835,11
8MC47521Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:3359,15
1MD48110Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:35133,37
2ZB49557Šedová JanaAC Choceň7300:23:38105,75
11MB50114Mňuk RomanAutoservis7200:23:5338,58
12MB51112Novotný RadomilIveco ČR7300:23:5837,67
17MA52111Macák OndřejIveco ČR8700:24:1222,90
18MA53104Nunvář RostislavMikroelektronika8600:24:1522,33
2ZA54504Němečková Zuzana-8600:24:2099,08
19MA55103Mračko AlešMikroelektronika9100:24:3119,27
20MA56108Němeček StanislavVT Data Vysoké Mýto8500:25:0013,74
21MA57525Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:25:0612,60
22MA58501Zykan Petr-8400:25:0712,40
3ZA59531Schwaningerová PetraRochmachine Cyklomax8200:26:0784,36
4ZA60535Krátká HanaLanškroun9500:26:1083,94
9MC61552Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:26:1431,70
3ZC62537Jirásková EvaLanškroun6400:26:2670,26
3ZB63118Spilková GabrielaStřední škola podnikání VM s.r.o.7200:26:3182,05
13MB64564Pelikán RadimSokol Horní Jelení7500:26:339,39
23MA65558Marhold LubošHorní Jelení7700:26:373,00
14MB66553Somja PetrCC Choceň7300:26:516,11
15MB67105Vojáček VladimírMikroelektronika7400:27:203,00
5ZA68559Macáková Veronika-8400:27:2473,76
4ZB69502Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:27:2974,11
1ZD70530Hellerová HanaHradec Králové6100:27:36123,67
24MA71503Buryan Michal-7700:27:453,00
6ZA72546Kejzlarová Zuzana-9100:27:5369,77
25MA73547Dlouhý David-7800:27:543,00
5ZB74548Frydrychová RadkaAC Choceň7400:28:3565,07
2MD75515Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:28:4896,51
7ZA76554Šabatová MarkétaCC Choceň8400:29:0659,72
26MA77115Steklík JanAutoservis7800:29:213,00
6ZB78522Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:29:3257,26
8MJ79121Zavřel TomášStřední škola podnikání VM s.r.o.9700:30:083,00
1ME80534Bielčik JindřichLichkov4000:30:47156,12
8ZA81102Majerová VěraEcotex8300:32:0834,68
2ZD82506Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:32:1094,50
3MD83538Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:3270,13
9MJ84122Schiller JiříStřední škola podnikání VM s.r.o.9800:32:493,00
7ZB85563Šebková RenataSokol Horní Jelení7800:32:5429,59
3ZD86512Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:0981,83
2ME87518Gaman JaroslavAvanty Havířov3500:34:47137,42
3ME88517Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:02:486,47
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1500Zenkl AdamPSK Olymp Praha9500:16:13108,78
2MJ2519Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:57100,13
3MA3516Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:4391,09
4MJ4542Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:5688,54
5MJ5551Novák DavidSK Donocykl9800:17:5788,34
6MB6533Hejl RadekKrálíky7200:17:5888,14
7MB7510Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:18:0087,75
8MA8545Kopecký JanHvězda Pardubice9000:18:2882,25
9MJ9543Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:4678,71
10MB10511Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:18:5177,73
11MC11541Louda PetrAC Česká Lípa6400:19:1373,40
12MC12527Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:1573,01
13MB13560Kašpařík TomášSK Přerov7500:19:2471,24
14MA14532Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:19:3369,47
15MA15556Hanuš PavelTK Choceň9300:20:0363,58
16MC16528Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:20:1261,81
17MB17549Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:1361,61
18MB18562Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:20:2160,04
19MB19526Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:20:2259,84
20MC20550Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:20:2359,65
20MA20101Sládek FrantaEcotex8300:20:2359,65
22MC22536Krátký LubošLanškroun6200:20:2858,66
23MA24509Fliedr JiříF-bike kub Sádek8000:20:4056,31
23MC24555Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:20:4056,31
25MB26117Adamec PetrMikroelektronika7500:20:4754,93
26MJ28520Vencl JiříActivity Lanškroun9800:21:2547,46
27MC29119Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6600:21:2747,07
28MA30513Němeček Michal-9000:21:3146,28
29MA31524Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:3545,50
30MA32507Firkušný MartinSmiřice8200:21:3944,71
31MA33113Hakkel PavelAutoservis7900:21:4643,33
32MJ35107Tměj VáclavVT Data Vysoké Mýto9700:21:4942,74
33MA36100Bláha PetrEcotex7800:21:5142,35
34MA37514Dunda MichalHBC Banbiti HK8100:21:5940,78
35MB40106Tesař MilanVT Data Vysoké Mýto7100:22:1637,44
36MA41561Řemínek MatějAC Choceň8600:22:2236,26
37MJ42120Kubíček DominikStřední škola podnikání VM s.r.o.9800:22:5030,76
38MB44523Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0328,20
39MA45109Rýz BohuslavIveco ČR7700:23:0527,81
40MA46116Steklík LubošAutoservis7800:23:0827,22
41MC47521Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:3322,31
42MD48110Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:3521,91
43MB50114Mňuk RomanAutoservis7200:23:5318,38
44MB51112Novotný RadomilIveco ČR7300:23:5817,39
45MA52111Macák OndřejIveco ČR8700:24:1214,64
46MA53104Nunvář RostislavMikroelektronika8600:24:1514,05
47MA55103Mračko AlešMikroelektronika9100:24:3110,91
48MA56108Němeček StanislavVT Data Vysoké Mýto8500:25:005,21
49MA57525Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:25:064,03
50MA58501Zykan Petr-8400:25:073,83
51MC61552Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:26:143,00
52MB64564Pelikán RadimSokol Horní Jelení7500:26:333,00
53MA65558Marhold LubošHorní Jelení7700:26:373,00
54MB66553Somja PetrCC Choceň7300:26:513,00
55MB67105Vojáček VladimírMikroelektronika7400:27:203,00
56MA71503Buryan Michal-7700:27:453,00
57MA73547Dlouhý David-7800:27:543,00
58MD75515Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:28:483,00
59MA77115Steklík JanAutoservis7800:29:213,00
60MJ79121Zavřel TomášStřední škola podnikání VM s.r.o.9700:30:083,00
61ME80534Bielčik JindřichLichkov4000:30:473,00
62MD83538Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:323,00
63MJ84122Schiller JiříStřední škola podnikání VM s.r.o.9800:32:493,00
64ME87518Gaman JaroslavAvanty Havířov3500:34:473,00
65ME88517Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:02:483,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ23539Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:37104,32
2ZC27544Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:48102,58
3ZC34529Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:21:4893,09
4ZJ38540Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:22:0091,19
5ZA39508Nováková BaboraSokol Kunvald8300:22:1389,14
6ZB43505Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:22:5183,13
7ZB49557Šedová JanaAC Choceň7300:23:3875,69
8ZA54504Němečková Zuzana-8600:24:2069,05
9ZA59531Schwaningerová PetraRochmachine Cyklomax8200:26:0752,12
10ZA60535Krátká HanaLanškroun9500:26:1051,65
11ZC62537Jirásková EvaLanškroun6400:26:2649,12
12ZB63118Spilková GabrielaStřední škola podnikání VM s.r.o.7200:26:3148,33
13ZA68559Macáková Veronika-8400:27:2439,94
14ZB69502Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:27:2939,15
15ZD70530Hellerová HanaHradec Králové6100:27:3638,04
16ZA72546Kejzlarová Zuzana-9100:27:5335,35
17ZB74548Frydrychová RadkaAC Choceň7400:28:3528,71
18ZA76554Šabatová MarkétaCC Choceň8400:29:0623,81
19ZB78522Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:29:3219,69
20ZA81102Majerová VěraEcotex8300:32:083,00
21ZD82506Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:32:103,00
22ZB85563Šebková RenataSokol Horní Jelení7800:32:543,00
23ZD86512Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:093,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 75%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Pěkný závod. Mohli byste doplnit výsledky v hobby kategoriích. Díky.
z.spilko
Doplneny vysledky kategorii Hobby.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód