hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Cross po lyžařských tratích

24.9.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 24.9.2016
  • zobrazeno již 936x
  • místo konání: Areál Hory u České Třebové
  • GPS: 49.8966003N, 16.4197036E
  • pořadatel: TJ OREL Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Hory u České Třebové
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 50,- Kč
žactvo, dorost a rodinný běh 30,- Kč

Popis tratě

Délka: 9 km a méně
Povrch: louka, lyžařské tratě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Voleský
tel. 603 495 061

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

gebesan@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.9.2017Cross po lyžařských tratích-
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích286
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3744

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šafář Jaroslav5115
Vacek Martin6915
Sadílek Ota4615
Šimůnek Jan8213
Smoláková Alexandra9813
Marek Jiří4312
Jirásková Eva6412
Smolák Petr9412
Smoláková Valérie9312
Stránská Michaela9711
Smoláková Dominika0011
Bielčik Jindřich4011
Gregora Filip0211
Klaclová Šárka9310
Stránská Adéla9110
Šimůnková Pavla7710
Šimůnek Jan4910
Keprtová Miloslava4810
Smoláková Jiřina6910
Stránský Aleš6010
Černá Kristýna9310
Gregorová Michaela049
Buriánek Tomáš899
Čáp Bohuslav519
Čerenkova Petra999
Hofmanová Veronika789
Šimůnek Jan039
Pavel Jan959
Mlynář Vojtěch989
Červ Miloslav509
Dušková Lenka809
Šebek Michal849
Borek Viktor048
Kebrle Milan758
Hronek Jaroslav918
Nechvíl Petr918
Horáček Michal758
Sontáková Lenka918
Borková Agáta028
Vytlačilová Lenka848
Smolák Bedřich038
Vondra Vojtěch988
Dudková Kateřina888
Ehrig Rudolf487
Gregora Jakub987
Strnad Adam007
Martincová Kristýna937
Limburská Eliška997
Krsek Jaroslav517
Mlynář Vlastimil647

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci r. 2011 a mladší (trať 0,06 km - louka)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1180Ducháček MatějMŠ Řetová1100:00:17-
2C121Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:18-
3C1378Grec JosefOrel Vyškov1100:00:18-
4C14100Adamský ŠtěpánCerekvice nad Loučnou1100:00:19-
5C17106Kouba RadimRybník1100:00:20-
6C110136Zykan OliverNové Město na Moravě1200:00:22-
7C1115Kamarád VojtěchSK Svratka1100:00:23-
8C112155Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:26-
9C11631Horáček FilipČeská Třebová1300:00:39-
10C11997Švorčík JosefZábřeh1500:00:48-
11C121165Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:00-

Předškolní děvčata r. 2011 a mladší (trať 0,06 km - louka)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1475Němcová NatálieLitomyšl1100:00:19-
2D16148Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:20-
3D18131Krejčová AnetaLetohrad1100:00:20-
4D1925Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:20-
5D11391Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:32-
6D114101Adamská KláraCerekvice nad Loučnou1400:00:38-
7D11532Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:39-
8D117108Voleská VilmaOrel Česká Třebová1400:00:40-
9D118158Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:00:43-
10D120127Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:00:56-

Minižáci r. 09-10 (trať 0,5 km - modrá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21296Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:03:00-
2C21333Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:03:00-
3C215121Šťastný AdamOrel Židenice1000:03:03-
4C216129Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí0900:03:04-
5C22053Haška OndřejOrel Vyškov0900:03:07-
6C22283Němeček FilipOrel Česká Třebová0900:03:12-
7C22565Čajka PetrOrel Domanín0900:03:21-
8C226130Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:03:34-
9C227138Horák DavidOrel Silůvky1000:03:37-
10C22814Fojt LukášOrel Brno-Obřany0900:03:52-

Minižákyně r. 09-10 (trať 0,5 km - modrá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D29156Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:02:53-
2D210128Zelinková VeronikaISCAREX Česká Třebová0900:02:58-
3D213125Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:03:00-
4D21792Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:05-
5D218107Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:03:05-
6D21940Tomanová MajaOrel Vyškov1000:03:06-
7D223132Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:03:20-
8D22452Zápotocká EmmaOrel Vyškov0900:03:21-

Nejmladší žáci r. 07-08 (trať 0,8 km - červená)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1274Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:14101,12
2M1338Duda JakubOrel Vyškov0700:03:1599,87
3M1536Vychron FilipOrel Vyškov0700:03:1699,01
4M17153Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:03:2094,77
5M1879Stránský JakubSokol Řetová0700:03:2194,20
6M11289Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:3183,43
7M113133Gregora LukášActivity Lanškroun0800:03:3282,54
8M11545Lozrt NikolasOrel Vyškov0700:03:3778,02
9M11842Pevný KryštofOrel Vyškov0700:03:3975,61
10M12067Kuchař AdamOrel Domanín0700:03:4470,21
11M122157Hladký TadeášOrel Židenice0800:03:4866,56
12M123142Kašpařík JakubOrel Blažovice0700:03:5063,85
13M125151Blaško FilipISCAREX Junior team ČT0800:03:5559,37
14M126110Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:03:5756,57
15M12815Fojt VojtěchOrel Brno-Obřany0700:04:553,00

Nejmladší žákyně r. 07-08 (trať 0,5 km - modrá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11116Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:02:30107,80
2Z1239Tomanová StelaOrel Vyškov0700:02:3798,72
3Z13124Matějková Viktoria ElaISMAR0700:02:4193,48
4Z14114Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:4390,32
5Z1595Šmejdová ViktorieLitomyšl0700:02:4883,56
6Z1668Pichalová KristýnaOrel Domanín0800:02:4982,55
7Z1794Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:02:5180,50
8Z1850Trojancová MonikaOrel Vyškov0800:02:5179,65
9Z1112Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:03:0069,26
10Z121103Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:03:1153,83
11Z129164Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:04:063,00
12Z13044Taušová AnetaOrel Vyškov0800:04:153,00

Mladší žáci r. 05-06 (trať 1 km - hnědá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2362Boháč PankrácAC Choceň0600:03:56105,09
2M263Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:04:0598,07
3M286Kamarád VítSK Svratka0500:04:0696,84
4M294Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:04:2184,27
5M21227Andrle DavidOrel Česká Třebová0500:04:3969,91
6M21329Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:3969,66
7M214137Zykan PatrikNové Město na Moravě0500:04:3969,38
8M21943Křížek FilipOrlík Vyškov0600:04:5854,10

Mladší žákyně r. 05-06 (trať 0,8 km - červená)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21122Šťastná SáraOrel Židenice0600:03:13102,94
2Z24143Kašpaříková AnnaOrel Blažovice0500:03:15100,07
3Z2687Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:1896,99
4Z298Brázdová TerezaSK Svratka0600:03:2491,03
5Z210150Blaško SáraISCAREX Junior team ČT0500:03:2689,53
5Z210102Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:03:2689,53
7Z21426Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:03:3580,26
8Z21670Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:03:3777,69
9Z217139Horáková NikolaOrel Sylůvky0600:03:3976,35
10Z21998Švorčíková HanaZábřeh0500:03:4273,19
11Z221126Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:03:4569,58
12Z22464Třísková AnetaOrel Domanín0600:03:5460,42
13Z227109Voleská EvelínaČeská Třebová0600:04:3122,39

Starší žáci r. 03-04 (trať 2 km - zelená)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3184Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:08:14107,79
2M3260Kapoun JanAtletika Polička0300:08:4296,86
3M3388Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:08:4695,35
4M37113Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:09:2879,00
5M3837Vychron MartinOrel Vyškov0300:09:4074,31
6M3951Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:09:5468,74
7M311152Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:10:5644,55

Starší žákyně r. 03-04 (trať 1 km - hnědá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31119Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:48103,28
2Z3281Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:03:49102,92
3Z3416Pijáková TerezaOrel Brno-Obřany0400:03:5993,80
4Z359Sádovská AnežkaSK Svratka0400:04:0093,07
5Z3761Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:0589,13
6Z310134Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:2373,13
7Z31169Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:04:3166,09
8Z31548Veselá AnetaOrel Vyškov0300:04:4356,11
9Z31649Trojancová IvetaOrel Vyškov0300:04:4553,97
10Z31711Vodičková MichaelaSK Svratka0300:04:4950,90
11Z31810Adámková AdélaSK Svratka0300:04:5049,74

Mladší dorostenci r. 01-02 (trať 3 km - fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4163Boháč BonifácAC Choceň0100:12:28117,27
2M42135Gregora FilipActivity Lanškroun0200:13:28102,66
3M4719Limburský JanOrel Brno-Obřany0100:15:0080,08
4M41018Tichý MiroslavOrel Brno-Obřany0100:16:2958,35
5M41130Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:16:4953,43
6M414112Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:20:036,09
7M42017Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:22:123,00

Mladší dorostenky r. 01-02 (trať 2 km - zelená)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z44120Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:09:12101,88
2Z45160Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:09:17100,10
3Z467Kamarádová MarieSK Svratka0200:09:2398,02
4Z41057Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:10:3372,87
5Z412163Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:10:5664,32
6Z41366Kuchařová LucieOrel Domanín0100:10:5963,34
7Z41412Moučková AnnaSK Svratka0200:10:5963,22
8Z415117Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:11:1657,38

Starší dorostenci r. 99-00 (trať 4 km - fialová + hnědá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5182Moravec JakubOrel Orlice9900:18:26100,00

Starší dorostenky r. 99-00 (trať 3 km - fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5386Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:14:01149,91
2Z51658Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:20:1882,62
3Z51920Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:21:4367,47

Junioři r. 97-98 (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1145Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:24:44121,95
2MJ5194Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:49106,92
3MJ14177Vencl JiříActivity Lanškroun9800:31:4771,14
4MJ16218Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:32:0369,17

Juniorky r. 97-98 (trať 4 km - fialová + hnědá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2204Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:19:09137,95
2ZJ313Halamková VeronikaSK Svratka9800:21:26118,54
3ZJ4167Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:30:1843,51

Muži A 20-39 let (trať 9 km - 3x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1176Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:38106,26
2MA373Adamec MilanOrel Vyškov7700:38:1297,97
3MA499Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:38:3795,77
4MA6170Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:40:0088,41
5MA8184Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:40:1886,85
6MA13187Šťastný PřemyslSTAZEPO9200:41:1881,55
7MA15195Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:41:4878,90
8MA18207Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:44:4163,63
9MA19115Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:45:3658,83
10MA22123Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:47:2249,48
11MA24105Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:49:3937,43
12MA26146Vebr MichalČeská Třebová7800:50:2733,17
13MA27175Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:51:5225,65

Muži B 40-49 let (trať 9 km - 3x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2208Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:45109,19
2MB585Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:3799,48
3MB793Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:40:1291,33
4MB9141Horák PeterOrel Silůvky7600:40:2190,49
5MB10144Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:40:4288,72
6MB11222Doležal MartinSPS Sázava7000:41:0786,49
7MB12193Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:1186,18
8MB14178Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:41:3084,52
9MB16179Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:43:1975,09
10MB17215Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:44:3468,60
11MB20161Hladký JiříOrel Židenice7500:46:0860,50
12MB21216Fabiánek BronislavTJ Orel Dolní Čermná7200:46:1859,64
13MB23118Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:47:4651,99
14MB25183Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:4241,94
-MB-35Pirkl JaroslavČeská Třebová76DNF-

Muži C 50-59 let (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2154Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:46114,95
2MC4205Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:26:17103,66
3MC7206Hruban JanČeská Třebová6600:29:1681,39
4MC13181Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:31:2864,98
5MC1959Kunc JosefOrel Vyškov6000:32:2458,01
6MC25213Kresta RomanOrel Židenice6500:33:5646,55
7MC40186Jindra Stanislav-6000:39:503,00
8MC42209Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:40:253,00
-MC-200Krátký LubošLanškroun62DNF-

Muži D 60 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9201Ráb PavelČeská Třebová5200:30:01111,73
2MD1724Brtník JiříOrel Obřany5200:32:1198,13
3MD23174Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:33:2790,14
4MD29210Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:35:1279,17
5MD31196Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:36:1073,13
6MD46147Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:42:58101,76
7MD48202Maixner VáclavOrel Čebín4100:43:4498,24
8MD52217Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:52:043,00
9MD53214Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:56:463,00

Ženy A 20-34 let (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3111Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:25:37126,53
2ZA10166Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:0995,82
3ZA20197Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:32:5077,65
4ZA36199Krátká HanaLanškroun9500:38:4237,90
5ZA38185Jindrová EvaStazepo9200:38:5036,96
6ZA39212Zdařilová ZuzanaOrel Židanice8300:39:3831,52
7ZA4146Šťovíčková ŠárkaSokol Ústí nad Orlicí9400:40:2426,32
8ZA4747Račanská MartinaOrel Vyškov9600:43:018,63

Ženy B 35-44 let (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6180Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:01108,22
2ZB8198Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:29:2298,96
3ZB11140Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:30:1692,82
4ZB15159Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:5881,20
5ZB18192Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:32:1579,24
6ZB21189Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:33:1872,08
7ZB22203Klimešová MagdaNa pohodu s.r.o.7600:33:2071,86
8ZB2477Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:33:4069,55
9ZB2741Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:34:2064,99
10ZB2856Dudová VendulaOrel Vyškov7600:35:0559,83
11ZB3034Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:35:1858,33
12ZB34162Hladká KláraOrel Židenice7800:38:0039,90
13ZB3590Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:38:2836,68
14ZB3728Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:38:4634,60
15ZB43182Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:40:4121,49

Ženy C 45 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC12220Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:30:25119,23
2ZC26149Jirásková EvaLanškroun6400:34:0997,01
3ZC3255Málková AnnaOrel Vyškov6300:36:2383,77
4ZC33173Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:1478,72
5ZC44171Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:42:29103,49
6ZC45190Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:42:57101,32
7ZC49172Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:1795,19
8ZC5054Hrozová MilenaOrel Vyškov5400:49:2671,38
9ZC51211Slabáková LenkaOrel Židanice6600:49:266,11

Rodinné štafety (trať štafety - 3x 150 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1RS1221MimoniVeronika, Romana, Petr 00:01:26-
2RS2225VebroviDominik, Michal, Patrik 00:01:29-
3RS3227FojtiLukáš, Leoš, Ondřej 00:01:30-
4RS4232KouboviElen, Marcela, Tomáš 00:01:30-
5RS5228KamarádiVít, Marie, Jakub 00:01:32-
6RS6231HorákoviDavid, Petr, Šárka 00:01:32-
7RS7234HladcíLeontýna, Jiří, Tadeáš 00:01:33-
8RS8230Pirkl TeamMarkéta, Jaroslav, Vít 00:01:36-
9RS9223BorciJohanka, Viktor, Agáta 00:01:43-
10RS10224ViolkyAgáta, Eliška, Elena 00:01:44-
11RS11226KašpaříkoviJakub, Anna, Pavel 00:01:47-
12RS12229TrojancoviMonika, Iveta, Marek 00:01:48-
13RS13235KubešoviFilip, Zuzana, David 00:01:49-
14RS14233Posmrtné skřeky a KřenMartina, Monika, Josef 00:02:01-

Lidový běh - Muži (trať 3 km - fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM421Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:14:08-
2LM5169Boháč PankrácAC Choceň0600:14:18-
3LM6168Boháč BonifácAC Choceň0100:14:42-
4LM8188Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:15:32-
5LM9191Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:15:38-
6LM1276Grec PavelOrel Vyškov8000:17:19-
7LM1823Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:21:14-

Lidový běh - Ženy (trať 3 km - fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ13219Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:19:11-
2LZ15104Koubová MarcelaRybník8000:20:12-
3LZ1722Kessnerová MartinaOrel Brno-Obřany7600:21:11-
4LZ2172Trojancová LenkaOrel Vyškov7800:22:39-
5LZ2271Pevná DanielaOrel Vyškov7400:23:23-

Trať 0,06 km - louka

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1180Ducháček MatějMŠ Řetová1100:00:17-
2C121Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:18-
3C1378Grec JosefOrel Vyškov1100:00:18-
4C14100Adamský ŠtěpánCerekvice nad Loučnou1100:00:19-
1D1475Němcová NatálieLitomyšl1100:00:19-
2D16148Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:20-
5C17106Kouba RadimRybník1100:00:20-
3D18131Krejčová AnetaLetohrad1100:00:20-
4D1925Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:20-
6C110136Zykan OliverNové Město na Moravě1200:00:22-
7C1115Kamarád VojtěchSK Svratka1100:00:23-
8C112155Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:26-
5D11391Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:32-
6D114101Adamská KláraCerekvice nad Loučnou1400:00:38-
7D11532Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:39-
9C11631Horáček FilipČeská Třebová1300:00:39-
8D117108Voleská VilmaOrel Česká Třebová1400:00:40-
9D118158Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:00:43-
10C11997Švorčík JosefZábřeh1500:00:48-
10D120127Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:00:56-
11C121165Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:00-

Trať štafety - 3x 150 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1RS1221MimoniVeronika, Romana, Petr 00:01:26-
2RS2225VebroviDominik, Michal, Patrik 00:01:29-
3RS3227FojtiLukáš, Leoš, Ondřej 00:01:30-
4RS4232KouboviElen, Marcela, Tomáš 00:01:30-
5RS5228KamarádiVít, Marie, Jakub 00:01:32-
6RS6231HorákoviDavid, Petr, Šárka 00:01:32-
7RS7234HladcíLeontýna, Jiří, Tadeáš 00:01:33-
8RS8230Pirkl TeamMarkéta, Jaroslav, Vít 00:01:36-
9RS9223BorciJohanka, Viktor, Agáta 00:01:43-
10RS10224ViolkyAgáta, Eliška, Elena 00:01:44-
11RS11226KašpaříkoviJakub, Anna, Pavel 00:01:47-
12RS12229TrojancoviMonika, Iveta, Marek 00:01:48-
13RS13235KubešoviFilip, Zuzana, David 00:01:49-
14RS14233Posmrtné skřeky a KřenMartina, Monika, Josef 00:02:01-

Trať 0,5 km - modrá

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11116Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:02:30107,80
2Z1239Tomanová StelaOrel Vyškov0700:02:3798,72
3Z13124Matějková Viktoria ElaISMAR0700:02:4193,48
4Z14114Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:4390,32
5Z1595Šmejdová ViktorieLitomyšl0700:02:4883,56
6Z1668Pichalová KristýnaOrel Domanín0800:02:4982,55
7Z1794Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:02:5180,50
8Z1850Trojancová MonikaOrel Vyškov0800:02:5179,65
1D29156Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:02:53-
2D210128Zelinková VeronikaISCAREX Česká Třebová0900:02:58-
9Z1112Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:03:0069,26
1C21296Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:03:00-
2C21333Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:03:00-
3D213125Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:03:00-
3C215121Šťastný AdamOrel Židenice1000:03:03-
4C216129Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí0900:03:04-
4D21792Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:05-
5D218107Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:03:05-
6D21940Tomanová MajaOrel Vyškov1000:03:06-
5C22053Haška OndřejOrel Vyškov0900:03:07-
10Z121103Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:03:1153,83
6C22283Němeček FilipOrel Česká Třebová0900:03:12-
7D223132Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:03:20-
8D22452Zápotocká EmmaOrel Vyškov0900:03:21-
7C22565Čajka PetrOrel Domanín0900:03:21-
8C226130Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:03:34-
9C227138Horák DavidOrel Silůvky1000:03:37-
10C22814Fojt LukášOrel Brno-Obřany0900:03:52-
11Z129164Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:04:063,00
12Z13044Taušová AnetaOrel Vyškov0800:04:153,00

Trať 0,8 km - červená

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21122Šťastná SáraOrel Židenice0600:03:13102,94
1M1274Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:14101,12
2M1338Duda JakubOrel Vyškov0700:03:1599,87
2Z24143Kašpaříková AnnaOrel Blažovice0500:03:15100,07
3M1536Vychron FilipOrel Vyškov0700:03:1699,01
3Z2687Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:1896,99
4M17153Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:03:2094,77
5M1879Stránský JakubSokol Řetová0700:03:2194,20
4Z298Brázdová TerezaSK Svratka0600:03:2491,03
5Z210102Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:03:2689,53
5Z210150Blaško SáraISCAREX Junior team ČT0500:03:2689,53
6M11289Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:3183,43
7M113133Gregora LukášActivity Lanškroun0800:03:3282,54
7Z21426Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:03:3580,26
8M11545Lozrt NikolasOrel Vyškov0700:03:3778,02
8Z21670Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:03:3777,69
9Z217139Horáková NikolaOrel Sylůvky0600:03:3976,35
9M11842Pevný KryštofOrel Vyškov0700:03:3975,61
10Z21998Švorčíková HanaZábřeh0500:03:4273,19
10M12067Kuchař AdamOrel Domanín0700:03:4470,21
11Z221126Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:03:4569,58
11M122157Hladký TadeášOrel Židenice0800:03:4866,56
12M123142Kašpařík JakubOrel Blažovice0700:03:5063,85
12Z22464Třísková AnetaOrel Domanín0600:03:5460,42
13M125151Blaško FilipISCAREX Junior team ČT0800:03:5559,37
14M126110Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:03:5756,57
13Z227109Voleská EvelínaČeská Třebová0600:04:3122,39
15M12815Fojt VojtěchOrel Brno-Obřany0700:04:553,00

Trať 1 km - hnědá

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31119Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:48103,28
2Z3281Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:03:49102,92
1M2362Boháč PankrácAC Choceň0600:03:56105,09
3Z3416Pijáková TerezaOrel Brno-Obřany0400:03:5993,80
4Z359Sádovská AnežkaSK Svratka0400:04:0093,07
2M263Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:04:0598,07
5Z3761Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:0589,13
3M286Kamarád VítSK Svratka0500:04:0696,84
4M294Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:04:2184,27
6Z310134Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:2373,13
7Z31169Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:04:3166,09
5M21227Andrle DavidOrel Česká Třebová0500:04:3969,91
6M21329Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:3969,66
7M214137Zykan PatrikNové Město na Moravě0500:04:3969,38
8Z31548Veselá AnetaOrel Vyškov0300:04:4356,11
9Z31649Trojancová IvetaOrel Vyškov0300:04:4553,97
10Z31711Vodičková MichaelaSK Svratka0300:04:4950,90
11Z31810Adámková AdélaSK Svratka0300:04:5049,74
8M21943Křížek FilipOrlík Vyškov0600:04:5854,10

Trať 2 km - zelená

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3184Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:08:14107,79
2M3260Kapoun JanAtletika Polička0300:08:4296,86
3M3388Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:08:4695,35
1Z44120Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:09:12101,88
2Z45160Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:09:17100,10
3Z467Kamarádová MarieSK Svratka0200:09:2398,02
4M37113Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:09:2879,00
5M3837Vychron MartinOrel Vyškov0300:09:4074,31
6M3951Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:09:5468,74
4Z41057Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:10:3372,87
7M311152Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:10:5644,55
5Z412163Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:10:5664,32
6Z41366Kuchařová LucieOrel Domanín0100:10:5963,34
7Z41412Moučková AnnaSK Svratka0200:10:5963,22
8Z415117Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:11:1657,38

Trať 3 km - fialová

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4163Boháč BonifácAC Choceň0100:12:28117,27
2M42135Gregora FilipActivity Lanškroun0200:13:28102,66
1Z5386Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:14:01149,91
1LM421Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:14:08-
2LM5169Boháč PankrácAC Choceň0600:14:18-
3LM6168Boháč BonifácAC Choceň0100:14:42-
3M4719Limburský JanOrel Brno-Obřany0100:15:0080,08
4LM8188Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:15:32-
5LM9191Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:15:38-
4M41018Tichý MiroslavOrel Brno-Obřany0100:16:2958,35
5M41130Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:16:4953,43
6LM1276Grec PavelOrel Vyškov8000:17:19-
1LZ13219Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:19:11-
6M414112Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:20:036,09
2LZ15104Koubová MarcelaRybník8000:20:12-
2Z51658Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:20:1882,62
3LZ1722Kessnerová MartinaOrel Brno-Obřany7600:21:11-
7LM1823Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:21:14-
3Z51920Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:21:4367,47
7M42017Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:22:123,00
4LZ2172Trojancová LenkaOrel Vyškov7800:22:39-
5LZ2271Pevná DanielaOrel Vyškov7400:23:23-

Trať 4 km - fialová + hnědá

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5182Moravec JakubOrel Orlice9900:18:26100,00
1ZJ2204Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:19:09137,95
2ZJ313Halamková VeronikaSK Svratka9800:21:26118,54
3ZJ4167Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:30:1843,51

Trať 6 km - 2x fialová

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1145Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:24:44121,95
1MC2154Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:46114,95
1ZA3111Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:25:37126,53
2MC4205Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:26:17103,66
2MJ5194Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:49106,92
1ZB6180Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:01108,22
3MC7206Hruban JanČeská Třebová6600:29:1681,39
2ZB8198Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:29:2298,96
1MD9201Ráb PavelČeská Třebová5200:30:01111,73
2ZA10166Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:0995,82
3ZB11140Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:30:1692,82
1ZC12220Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:30:25119,23
4MC13181Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:31:2864,98
3MJ14177Vencl JiříActivity Lanškroun9800:31:4771,14
4ZB15159Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:5881,20
4MJ16218Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:32:0369,17
2MD1724Brtník JiříOrel Obřany5200:32:1198,13
5ZB18192Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:32:1579,24
5MC1959Kunc JosefOrel Vyškov6000:32:2458,01
3ZA20197Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:32:5077,65
6ZB21189Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:33:1872,08
7ZB22203Klimešová MagdaNa pohodu s.r.o.7600:33:2071,86
3MD23174Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:33:2790,14
8ZB2477Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:33:4069,55
6MC25213Kresta RomanOrel Židenice6500:33:5646,55
2ZC26149Jirásková EvaLanškroun6400:34:0997,01
9ZB2741Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:34:2064,99
10ZB2856Dudová VendulaOrel Vyškov7600:35:0559,83
4MD29210Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:35:1279,17
11ZB3034Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:35:1858,33
5MD31196Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:36:1073,13
3ZC3255Málková AnnaOrel Vyškov6300:36:2383,77
4ZC33173Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:1478,72
12ZB34162Hladká KláraOrel Židenice7800:38:0039,90
13ZB3590Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:38:2836,68
4ZA36199Krátká HanaLanškroun9500:38:4237,90
14ZB3728Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:38:4634,60
5ZA38185Jindrová EvaStazepo9200:38:5036,96
6ZA39212Zdařilová ZuzanaOrel Židanice8300:39:3831,52
7MC40186Jindra Stanislav-6000:39:503,00
7ZA4146Šťovíčková ŠárkaSokol Ústí nad Orlicí9400:40:2426,32
8MC42209Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:40:253,00
15ZB43182Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:40:4121,49
5ZC44171Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:42:29103,49
6ZC45190Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:42:57101,32
6MD46147Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:42:58101,76
8ZA4747Račanská MartinaOrel Vyškov9600:43:018,63
7MD48202Maixner VáclavOrel Čebín4100:43:4498,24
7ZC49172Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:1795,19
8ZC5054Hrozová MilenaOrel Vyškov5400:49:2671,38
9ZC51211Slabáková LenkaOrel Židanice6600:49:266,11
8MD52217Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:52:043,00
9MD53214Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:56:463,00

Trať 9 km - 3x fialová

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1176Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:38106,26
1MB2208Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:45109,19
2MA373Adamec MilanOrel Vyškov7700:38:1297,97
3MA499Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:38:3795,77
2MB585Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:3799,48
4MA6170Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:40:0088,41
3MB793Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:40:1291,33
5MA8184Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:40:1886,85
4MB9141Horák PeterOrel Silůvky7600:40:2190,49
5MB10144Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:40:4288,72
6MB11222Doležal MartinSPS Sázava7000:41:0786,49
7MB12193Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:1186,18
6MA13187Šťastný PřemyslSTAZEPO9200:41:1881,55
8MB14178Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:41:3084,52
7MA15195Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:41:4878,90
9MB16179Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:43:1975,09
10MB17215Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:44:3468,60
8MA18207Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:44:4163,63
9MA19115Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:45:3658,83
11MB20161Hladký JiříOrel Židenice7500:46:0860,50
12MB21216Fabiánek BronislavTJ Orel Dolní Čermná7200:46:1859,64
10MA22123Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:47:2249,48
13MB23118Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:47:4651,99
11MA24105Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:49:3937,43
14MB25183Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:4241,94
12MA26146Vebr MichalČeská Třebová7800:50:2733,17
13MA27175Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:51:5225,65

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1176Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:38103,03
2MB2208Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:45102,37
3MA373Adamec MilanOrel Vyškov7700:38:1294,60
4MA499Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:38:3792,36
5MB585Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:3792,32
6MA6170Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:40:0084,88
7MB793Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:40:1283,87
8MA8184Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:40:1883,29
9MB9141Horák PeterOrel Silůvky7600:40:2183,01
10MB10144Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:40:4281,17
11MB11222Doležal MartinSPS Sázava7000:41:0778,86
12MB12193Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:1178,54
13MA13187Šťastný PřemyslSTAZEPO9200:41:1877,90
14MB14178Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:41:3076,83
15MA15195Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:41:4875,21
16MB16179Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:43:1967,06
17MB17215Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:44:3460,33
18MA18207Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:44:4159,69
19MA19115Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:45:3654,81
20MB20161Hladký JiříOrel Židenice7500:46:0851,95
21MB21216Fabiánek BronislavTJ Orel Dolní Čermná7200:46:1851,05
22MA22123Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:47:2245,30
23MB23118Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:47:4643,13
24MA24105Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:49:3933,04
25MB25183Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:4232,71
26MA26146Vebr MichalČeská Třebová7800:50:2728,71
27MA27175Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:51:5221,07

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3111Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:25:37114,85
2ZB6180Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:0197,47
3ZB8198Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:29:2287,69
4ZA10166Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:0982,08
5ZB11140Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:30:1681,20
6ZC12220Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:30:2580,15
7ZB15159Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:5868,93
8ZB18192Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:32:1566,86
9ZA20197Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:32:5062,68
10ZB21189Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:33:1859,30
11ZB22203Klimešová MagdaNa pohodu s.r.o.7600:33:2059,07
12ZB2477Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:33:4056,62
13ZC26149Jirásková EvaLanškroun6400:34:0953,13
14ZB2741Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:34:2051,81
15ZB2856Dudová VendulaOrel Vyškov7600:35:0546,36
16ZB3034Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:35:1844,78
17ZC3255Málková AnnaOrel Vyškov6300:36:2337,03
18ZC33173Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:1430,89
19ZB34162Hladká KláraOrel Židenice7800:38:0025,31
20ZB3590Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:38:2821,92
21ZA36199Krátká HanaLanškroun9500:38:4220,25
22ZB3728Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:38:4619,72
23ZA38185Jindrová EvaStazepo9200:38:5019,25
24ZA39212Zdařilová ZuzanaOrel Židanice8300:39:3813,45
25ZA4146Šťovíčková ŠárkaSokol Ústí nad Orlicí9400:40:247,89
26ZB43182Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:40:415,87
27ZC44171Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:42:293,00
28ZC45190Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:42:573,00
29ZA4747Račanská MartinaOrel Vyškov9600:43:013,00
30ZC49172Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:173,00
31ZC5054Hrozová MilenaOrel Vyškov5400:49:263,00
32ZC51211Slabáková LenkaOrel Židanice6600:49:263,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód