hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Heřmanická Osmička

1.10.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická Osmička
  • datum konání: 1.10.2016
  • zobrazeno již 853x
  • místo konání: Horní Heřmanice, hřiště
  • GPS: 49.96212N, 16.71044E

Sociální sítě

Místo konání

Horní Heřmanice - hřiště
9:30 - 12:00 hodin

Přihlášky

online ZDE
na místě 8:00-11:00 hodin

Startovné

Děti a žactvo zdarma pro předem přihlášené přes internet do 30. 9. 2016 12:00 hod, po tomto termínu a při prezentaci 20,- Kč.
Dorost a dospělí 100,- Kč pro předem přihlášené do 30. 9. 2016 12:00 hod, po tomto termínu a při prezentaci 150,- Kč.
Startovné je možné uhradit při prezentaci nebo bankovním převodem na účet 2900339738, kód banky: 2010 (FIO banka). Do poznámky platby uveďte jméno a příjmení závodníka, popř. závodníků.
V ceně startovného je zahrnuto občerstvení v cíli a pro dospělé polévka.

Popis tratě

Tratě jsou situovány v okolí hřiště, které vedou převážně po loukách a polních cestách.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Knápek
tel. 724 058 779

Internetové stránky

http://www.xct.cz

E-mailová adresa

xcthh.xc3@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2013 a mladší (trať 0,03 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X1142Švec Jáchym-1300:00:21-
2X12178Petr RostislavČeská Třebová1400:00:24-
3X138Bílá EmmaXCT.cz1300:00:26-
4X142Knápková RozálieXCT Horní Heřmanice1300:01:02-
5X15188Horáčková KláraTTH1300:01:07-
6X16189Horáček FilipTTH1300:01:10-
7X17185Tempír JáchymHejčín1300:01:13-
8X18200Jirásková LilianaLanškroun BBB1300:01:15-
9X19195Beran JakubCross Country Team - Horní Heřmanice1400:01:17-
10X11049Vacek MartinDlouhá Třebová1500:01:20-
11X11150Václavský Lukáš-1500:01:22-
12X112176Václavská Ema MariaISMAR1300:02:06-

Chlapci r. 2010-2012 (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1340Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:37-
2C147Költö TobiasXCT.cz1000:01:46-
3C1641Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:01:51-
4C17123Kouba RadimRybník1100:01:52-
5C113182Lána LukášČeská Třebová1000:02:02-
6C115165Dostálek Šimon JosefSlunce1000:02:05-
7C11627Janíček OndřejBludov1100:02:08-
8C117184Tempír Lukáš-1000:02:09-
9C1195Teichman MartinHK Lanškroun1200:02:42-

Děvčata r. 2010-2012 (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11166Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:32-
2D1234Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:01:36-
3D141Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:01:46-
4D18125Skalická NelaLanškroun1100:01:55-
5D19197Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:57-
6D11014Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:58-
7D11135Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:01:59-
8D11212Němcová NatálieLitomyšl1100:02:00-
9D11418Hegerová Tereza-1100:02:02-
10D118196Beranová AnnaCross Country Team - Horní Heřmanice1100:02:20-

Nejmladší žáci I (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1111Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:47103,32
2M1331Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:5098,34
2M133Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:01:5098,34
4M1638Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:5687,64
5M1919Heger Šimon-0800:02:0276,57
6M11036Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:0373,62
7M112167Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:0471,40
8M1136Teichman ViktorHK Lanškroun0700:02:0569,56
9M11517Chaloupek Ondřej-0700:02:0865,31
10M11725Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:02:1256,64
11M11924Resler FilipAtletika Lanškroun0900:02:1454,24

Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1215Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:49106,96
2Z15192Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:52100,54
3Z17173Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:5792,50
4Z18177Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:0085,71
5Z111170Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:02:0380,54
6Z114183Šmejdová ViktorieLitomyšl0700:02:0676,61
7Z11645Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:02:1166,61
8Z118139Skalická NikolActivity Lanškroun0700:02:1363,39
9Z120181Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:02:1559,29
10Z121169Hájková Zuzana-0800:02:1756,43
11Z12213Barnetová ŽofieKlub Biatlonu Letohrad0800:02:1853,93
12Z123168Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:02:2051,43
13Z124171Jedličková TerezaSK Žamberk0800:02:2247,68
14Z12544Voglová Viktorie-0700:02:465,00
15Z1269Bílá EllaXCT.cz0900:02:573,00

Nejmladší žáci II (trať 0,75 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2233Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:23115,98
2M2439Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:29109,15
3M29193Doskočil Ondřej-0600:02:5574,87
4M210194Kubeš FilipVýprachtice0600:02:5673,71

Nejmladší žákyně II (trať 0,75 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2132Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:22104,81
2Z2326Moskvová AgátaKB Letohrad0500:02:25100,82
3Z25175Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:3094,36
4Z2629Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:3784,47
5Z27198Mertová Zuzana-0500:02:4574,30
6Z2816Chaloupková Anna-0500:02:4573,33
7Z211199Kuttichová EliškaVýprachtice0500:03:423,00

Mladší žáci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3221Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:53102,29
2M3322Kapoun JanAtletika Polička0300:03:55101,27
3M34179Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:0096,43
4M36180Fiala MartinJosefov0300:04:0592,44
5M37172Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:0890,24
6M3948Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:04:1286,25
7M310191Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:04:2277,84
8M311187Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:3666,04
9M31220Heger Tadeáš-0400:04:5549,75

Mladší žákyně (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31190Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:51107,67
2Z35174Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:04:0298,67
3Z3823Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:0893,66

Starší žáci (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4137Gregora FilipActivity Lanškroun0200:08:10125,93
2M4547Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:10:3674,07

Starší žákyně (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z424Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:08:57108,50
2Z4310Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:08:58108,17
3Z4446Derková MartinaActivity Lanškroun0100:10:0783,33
4Z46186Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:11:0064,48

Dorostenci (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5133Gregora JanActivity Lanškroun0000:19:27100,00

Dorostenky (trať 4 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři 18-19 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ72Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:34:20119,42
2MJ2734Vencl JiříActivity Lanškroun9800:41:4380,58

Juniorky 18-19 let (trať 8 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:31:00101,65
2MA227Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:31:10100,52
3MA34Nechvíl PetrAC Choceň9100:31:3597,84
4MA537Jor MartinActivity Lanškroun8700:32:1293,90
5MA825Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:2180,21
6MA929Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:34:2579,73
7MA2120Tempír TomášSokol Štíty7700:38:3553,07
8MA2238Slabý JanTvoje Máma9000:39:0250,19
9MA2939Fišer DavidTvoje Máma8000:42:5225,61
10MA311Vebr MichalČeská Třebová7800:43:3521,08

Muži B 40-49 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB421Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:42114,12
2MB105Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:34:3996,83
3MB1124Doležal MartinSPS Sázava7000:35:5889,05
4MB1222Dostálek PetrBouda6700:36:0588,35
5MB1428Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:36:3185,88
6MB1813Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:38:1176,07
7MB238Hampl AloisOstrov7000:39:1969,41
8MB2415Tempír JiříSokol Štíty7500:40:2463,10
9MB2617Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:41:1158,47
10MB3012Kapoun PetrAtletika Polička7500:42:5648,24
11MB329Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:4337,79

Muži C 50-59 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC618Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:51110,13
2MC1335Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:36:2395,89
3MC1540Scheuer JanActivity Lanškroun6600:36:4493,98
4MC1930Krátký LubošLanškroun6200:38:1685,38
5MC256Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:40:5870,15
6MC337Jedlička VáclavSK Žamberk6100:45:0946,69

Muži D 60-69 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2019Tempír FrantišekSokol Štíty4900:38:33100,00

Muži E 70 let a starší (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3616Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:49:14100,00

Ženy A 20-34 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3531Krátká HanaLanškroun9500:49:12100,00

Ženy B 35-44 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1626Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:53141,58
2ZB3710Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:56:1458,42

Ženy C 45-54 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1736Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:37:55118,86
2ZC2832Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:2097,81
3ZC3414Jirásková EvaLanškroun6400:45:2283,33

Ženy D 55 let a starší (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD383Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:59:20105,46
2ZD3911Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:02:4094,54

Trať 0,03 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X1142Švec Jáchym-1300:00:21-
2X12178Petr RostislavČeská Třebová1400:00:24-
3X138Bílá EmmaXCT.cz1300:00:26-
4X142Knápková RozálieXCT Horní Heřmanice1300:01:02-
5X15188Horáčková KláraTTH1300:01:07-
6X16189Horáček FilipTTH1300:01:10-
7X17185Tempír JáchymHejčín1300:01:13-
8X18200Jirásková LilianaLanškroun BBB1300:01:15-
9X19195Beran JakubCross Country Team - Horní Heřmanice1400:01:17-
10X11049Vacek MartinDlouhá Třebová1500:01:20-
11X11150Václavský Lukáš-1500:01:22-
12X112176Václavská Ema MariaISMAR1300:02:06-

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11166Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:32-
2D1234Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:01:36-
1C1340Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:37-
3D141Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:01:46-
2C147Költö TobiasXCT.cz1000:01:46-
3C1641Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:01:51-
4C17123Kouba RadimRybník1100:01:52-
4D18125Skalická NelaLanškroun1100:01:55-
5D19197Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:57-
6D11014Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:58-
7D11135Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:01:59-
8D11212Němcová NatálieLitomyšl1100:02:00-
5C113182Lána LukášČeská Třebová1000:02:02-
9D11418Hegerová Tereza-1100:02:02-
6C115165Dostálek Šimon JosefSlunce1000:02:05-
7C11627Janíček OndřejBludov1100:02:08-
8C117184Tempír Lukáš-1000:02:09-
10D118196Beranová AnnaCross Country Team - Horní Heřmanice1100:02:20-
9C1195Teichman MartinHK Lanškroun1200:02:42-

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1111Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:47103,32
1Z1215Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:49106,96
2M1331Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:5098,34
2M133Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:01:5098,34
2Z15192Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:52100,54
4M1638Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:5687,64
3Z17173Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:5792,50
4Z18177Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:0085,71
5M1919Heger Šimon-0800:02:0276,57
6M11036Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:0373,62
5Z111170Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:02:0380,54
7M112167Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:0471,40
8M1136Teichman ViktorHK Lanškroun0700:02:0569,56
6Z114183Šmejdová ViktorieLitomyšl0700:02:0676,61
9M11517Chaloupek Ondřej-0700:02:0865,31
7Z11645Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:02:1166,61
10M11725Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:02:1256,64
8Z118139Skalická NikolActivity Lanškroun0700:02:1363,39
11M11924Resler FilipAtletika Lanškroun0900:02:1454,24
9Z120181Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:02:1559,29
10Z121169Hájková Zuzana-0800:02:1756,43
11Z12213Barnetová ŽofieKlub Biatlonu Letohrad0800:02:1853,93
12Z123168Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:02:2051,43
13Z124171Jedličková TerezaSK Žamberk0800:02:2247,68
14Z12544Voglová Viktorie-0700:02:465,00
15Z1269Bílá EllaXCT.cz0900:02:573,00

Trať 0,75 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2132Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:22104,81
1M2233Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:23115,98
2Z2326Moskvová AgátaKB Letohrad0500:02:25100,82
2M2439Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:29109,15
3Z25175Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:3094,36
4Z2629Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:3784,47
5Z27198Mertová Zuzana-0500:02:4574,30
6Z2816Chaloupková Anna-0500:02:4573,33
3M29193Doskočil Ondřej-0600:02:5574,87
4M210194Kubeš FilipVýprachtice0600:02:5673,71
7Z211199Kuttichová EliškaVýprachtice0500:03:423,00

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31190Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:51107,67
1M3221Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:53102,29
2M3322Kapoun JanAtletika Polička0300:03:55101,27
3M34179Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:0096,43
2Z35174Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:04:0298,67
4M36180Fiala MartinJosefov0300:04:0592,44
5M37172Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:0890,24
3Z3823Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:0893,66
6M3948Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:04:1286,25
7M310191Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:04:2277,84
8M311187Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:3666,04
9M31220Heger Tadeáš-0400:04:5549,75

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4137Gregora FilipActivity Lanškroun0200:08:10125,93
1Z424Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:08:57108,50
2Z4310Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:08:58108,17
3Z4446Derková MartinaActivity Lanškroun0100:10:0783,33
2M4547Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:10:3674,07
4Z46186Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:11:0064,48

Trať 4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5133Gregora JanActivity Lanškroun0000:19:27100,00

Trať 8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:31:00101,65
2MA227Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:31:10100,52
3MA34Nechvíl PetrAC Choceň9100:31:3597,84
1MB421Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:42114,12
4MA537Jor MartinActivity Lanškroun8700:32:1293,90
1MC618Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:51110,13
1MJ72Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:34:20119,42
5MA825Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:2180,21
6MA929Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:34:2579,73
2MB105Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:34:3996,83
3MB1124Doležal MartinSPS Sázava7000:35:5889,05
4MB1222Dostálek PetrBouda6700:36:0588,35
2MC1335Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:36:2395,89
5MB1428Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:36:3185,88
3MC1540Scheuer JanActivity Lanškroun6600:36:4493,98
1ZB1626Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:53141,58
1ZC1736Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:37:55118,86
6MB1813Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:38:1176,07
4MC1930Krátký LubošLanškroun6200:38:1685,38
1MD2019Tempír FrantišekSokol Štíty4900:38:33100,00
7MA2120Tempír TomášSokol Štíty7700:38:3553,07
8MA2238Slabý JanTvoje Máma9000:39:0250,19
7MB238Hampl AloisOstrov7000:39:1969,41
8MB2415Tempír JiříSokol Štíty7500:40:2463,10
5MC256Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:40:5870,15
9MB2617Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:41:1158,47
2MJ2734Vencl JiříActivity Lanškroun9800:41:4380,58
2ZC2832Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:2097,81
9MA2939Fišer DavidTvoje Máma8000:42:5225,61
10MB3012Kapoun PetrAtletika Polička7500:42:5648,24
10MA311Vebr MichalČeská Třebová7800:43:3521,08
11MB329Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:4337,79
6MC337Jedlička VáclavSK Žamberk6100:45:0946,69
3ZC3414Jirásková EvaLanškroun6400:45:2283,33
1ZA3531Krátká HanaLanškroun9500:49:12100,00
1ME3616Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:49:14100,00
2ZB3710Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:56:1458,42
1ZD383Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:59:20105,46
2ZD3911Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:02:4094,54

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:31:00101,65
2MA227Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:31:10100,52
3MA34Nechvíl PetrAC Choceň9100:31:3597,84
4MB421Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:4297,14
5MA537Jor MartinActivity Lanškroun8700:32:1293,90
6MC618Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:5183,38
7MJ72Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:34:2080,30
8MA825Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:2180,21
9MA929Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:34:2579,73
10MB105Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:34:3978,28
11MB1124Doležal MartinSPS Sázava7000:35:5869,79
12MB1222Dostálek PetrBouda6700:36:0569,02
13MC1335Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:36:2367,13
14MB1428Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:36:3166,33
15MC1540Scheuer JanActivity Lanškroun6600:36:4464,96
16MB1813Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:38:1155,62
17MC1930Krátký LubošLanškroun6200:38:1655,14
18MD2019Tempír FrantišekSokol Štíty4900:38:3353,26
19MA2120Tempír TomášSokol Štíty7700:38:3553,07
20MA2238Slabý JanTvoje Máma9000:39:0250,19
21MB238Hampl AloisOstrov7000:39:1948,36
22MB2415Tempír JiříSokol Štíty7500:40:2441,46
23MC256Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:40:5837,77
24MB2617Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:41:1136,42
25MJ2734Vencl JiříActivity Lanškroun9800:41:4333,06
26MA2939Fišer DavidTvoje Máma8000:42:5225,61
27MB3012Kapoun PetrAtletika Polička7500:42:5625,25
28MA311Vebr MichalČeská Třebová7800:43:3521,08
29MB329Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:4313,85
30MC337Jedlička VáclavSK Žamberk6100:45:0911,00
31ME3616Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:49:143,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1626Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:53111,08
2ZC1736Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:37:55105,75
3ZC2832Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:2083,17
4ZC3414Jirásková EvaLanškroun6400:45:2267,65
5ZA3531Krátká HanaLanškroun9500:49:1247,94
6ZB3710Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:56:1411,92
7ZD383Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:59:203,00
8ZD3911Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:02:403,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Hezké počasí, vše o 100 % hezčí ... Kdo nechal sluneční cyklobrýle na 1 stole blízko prezentace ... červené rámečky, černá skla, ozvěte se roman.sedlacek@tiscali.cz
roman.sedlacek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód