hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


ČSOB Hradecký maraton

9.10.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: ČSOB Hradecký maraton
  • datum konání: 9.10.2016
  • zobrazeno již 780x
  • místo konání: Hradec Králové
  • GPS: 50.21054N, 15.83652E
  • pořadatel: SPORTVISIO

Sociální sítě

Místo konání

Malé náměstí, Hradec Králové
11:15 hodin

Přihlášky

online zde: https://www.sportt.cz/register/277

Startovné

670 - 870 Kč

Popis tratě

Start a cíl v historickém centru, kompletně asfaltová trasa vede uprostře městských lesů. Vemi rychlé časy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Olga Šinkovská
tel. 778 081 003

E-mailová adresa

olga.sinkovska@sportvisio.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 18-29 let (trať 42,195 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ41550Jor MartinActivity Lanškroun8702:45:2997,20
2MJ81744Tománek JosefBylnice8902:54:2586,25
3MJ91582Glogar Jaroslav-9302:55:2884,97
4MJ121559Zlámal AlešOB Loko Trutnov8702:55:5584,42
5MJ211822Kala JiříCK Příbram8703:04:1274,26
6MJ371783Peška Miroslav51.275765 14.7343909803:18:12128,40
7MJ591732Novotný Marek-9103:26:5446,45
8MJ641682Jeřábek JakubTriatlon Býšť8903:29:0543,77
9MJ711598Tejkal Šimonnení členem žádného klubu8803:32:2939,60
10MJ731676Páral MarekSK Tricyklochlubna9603:32:4739,24
11MJ811723Jůza Martin9603:34:1137,52
12MJ821636Sládečka Dušan-9103:34:2937,15
13MJ991659Kvasnička Tomáš-8903:43:4825,74
14MJ1091762Hančl RomanElite Sport team8803:45:5323,18
15MJ1111719Neumann Jan-9103:46:1022,83
16MJ1161563Verster Rigardt-8803:47:0821,65
17MJ1251704Gajdár MichalBardejov9103:50:2617,61
18MJ1421653Jindra Miroslav-9103:56:1910,40
19MJ1531702Kopecký Tadeáš-9103:58:377,58
20MJ1671518Kosař Jan-9504:04:563,00
21MJ1811661Porwisz Ondřejporwi team9104:11:103,00
22MJ1851557Tikal JanPardubice8704:13:143,00
23MJ1981737Flajžík Petr9704:23:4971,60
24MJ2001594Houdek JakubNechťák HoroTeam8704:24:163,00
25MJ2021577Švadlenka Martin-8804:25:103,00
26MJ2031578Uhlíř MartinPardubice8904:25:163,00
27MJ2061749Ambrož MichalRozběháme Hradec Králové a oko9004:25:383,00
28MJ2161736Paul Pavel-8704:30:163,00
29MJ2301624Šlouf JanPlzeň8904:36:403,00
30MJ2431585Šipka Lukáš-8804:48:443,00
31MJ2491696Kollár JanRacing Olešná9104:55:503,00
32MJ2541560Vlasák MartinBěhám pro zábavu :)8905:18:463,00

Muži 30-39 let (trať 42,195 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11742Janata MilanSALMING/RUN4FUN8502:37:07107,46
2MA61710Moravec Martinsvobodaplan.cz - elite runners8402:47:0095,34
3MA71735Kasík KonstantinJKM7802:53:2887,42
4MA101724Bloudíček PetrEurofoam sport team8102:55:4284,68
5MA131759Šimák JanHradec Králové8302:55:5784,37
6MA141778Rozkoš TomášHradec Králové8402:56:2883,74
7MA171529Mazůrek RomanSKP Česká Lípa8002:59:0880,47
8MA191561Rokyta PavelChvaletice7902:59:5279,58
9MA221683Davídek JanValachiarun.cz8003:06:5071,04
10MA231675Senius Jan-7903:08:1269,36
11MA251776Karásek AntonínRSFK8203:09:5067,36
12MA261622Holub KarelRUN4FUN Hradec Králové7903:10:3966,36
13MA281763Mikula IvanSpartak Praha 47903:12:5963,50
14MA311603Vosátka TomášRockMachine - Cyklomax8203:15:2360,56
15MA321785Horčička JiříOstřetín8103:15:4660,09
16MA341698Balogh MiroslavVP Tábor7803:17:3557,86
17MA391523Medlík JanČeská čtvrť Šumperk8203:18:2356,88
18MA401589Šedo IgorMK Seitl Ostrava8103:18:3256,70
19MA431521Švestka LukášMK Prostějov8203:19:4855,15
20MA481713Svoboda Jiřísvobodaplan.cz - elite runners7803:22:0052,45
21MA501605Sláma LukášBrno8403:23:1350,96
22MA531569Ryba TomášJílovští Sandyboys8003:23:4950,22
23MA601643Špaček MartinFitness Kopidlno8503:28:1544,79
24MA631620Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7703:28:5543,97
25MA751688Jiskra JaroslavDolní Újezd7803:32:5639,05
26MA781638Fráz LukášSP KOLO LOAP SPECIALIZED8403:33:3038,36
27MA851641Pařízek JanPraha 9 Dolní Počernice8003:37:0134,05
28MA861767Ambrož ZdeněkSK Vídeň7803:37:0633,95
29MA881573Verdes AlexandruAT&T8203:38:3732,09
30MA891743Chalabala Pavel-8003:39:1531,31
31MA901541Kožnar Jakub-7803:39:1831,25
32MA911794Hyhlík JakubPraha 98103:39:5130,58
33MA1001565Frolík MichalSWcontrol8303:44:2025,08
34MA1061590Vincent Stanislav-7903:45:4023,45
35MA1151893Petrů JosefHasiči města Náchoda8603:46:2522,53
36MA1181750Jindra Jan-8003:47:5820,63
37MA1201788Krejčí TomášTJ Liga 100 Hradec Olomouc8603:49:1819,00
38MA1231720Horák MartinPHN Nelešovice8503:49:5318,28
39MA1241722Stohwasser Petr-8203:50:1017,93
40MA1271706Bureš Martin-7703:50:3417,44
41MA1281657Petr JanJeštětice7703:50:5017,12
42MA1311652Čejka JosefHradec Králové8103:52:2515,18
43MA1341897Louda JanLiberec8003:53:0914,28
44MA1351609Žabčík Marekžába8003:53:1914,07
45MA1361894Haničinec TomášPraha8403:53:3313,79
46MA1431654Hank Stanislavpain lovers7703:56:2210,33
47MA1541666Svenda Alex-8103:58:467,39
48MA1561581Dorazil PetrAŽD Praha8603:59:176,76
49MA1571501Mráka LukášJablonec nad Nisou8003:59:575,94
50MA1591678Matějka MichalLodín8604:01:194,27
51MA1651651Dvořák David-8304:03:153,00
52MA1731757Kolc Michal-7904:08:443,00
53MA1741756Sedláček Jan-7804:08:453,00
54MA1761572Červenka JaroslavDobřenice7904:08:563,00
55MA1771588Jurka ZdeněkČáslav7904:08:573,00
56MA1781528Hrdinka Jirka-8204:09:173,00
57MA1791771Veselý Petr7804:09:273,00
58MA1801673Rýz BohuslavVysoké Mýto7704:09:513,00
59MA1871503Vostrý MiroslavMK Kladno7704:17:173,00
60MA1921591Vrkoč Ondra-8604:19:383,00
61MA1971574Pergl Ondřej-8604:23:333,00
62MA2081707Solař MichaelAXIOM PROVIS7904:26:323,00
63MA2091665Sevruk Alexej-8304:26:453,00
64MA2101647Sajdl OndřejBrno Nový Lískovec7804:26:593,00
65MA2141672Kaláb Jiří-7804:29:083,00
66MA2211537Jelínek Jiříwww.kopasport.cz7904:33:343,00
67MA2251579Nosek ŠtěpánSK Makotřasy8604:35:083,00
68MA2281630Jones DavidBohnický Blues7904:35:343,00
69MA2321617Linka DominikTemný stín smrti nad obzorem8604:38:273,00
70MA2371599Novák Ladislav-7804:44:343,00
71MA2391686Brejcha Martin-7704:45:023,00
72MA2401639Holeček JiříBěžci Chomutov8604:45:093,00
73MA2411772Pelc MartinPuK8104:46:593,00
74MA2451629Zachystal Jan-7704:48:533,00
75MA2461502Svoboda Petr-8004:54:243,00
76MA2511623Jarkovský Tomᚊportniki8605:03:443,00

Muži 40-49 let (trať 42,195 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB21691Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7402:37:33105,50
2MB31596Havelka PetrELEVEN RUN TEAM7202:42:4099,18
3MB51714Štangler DavidTrutnov Tri Team7402:45:4895,32
4MB101765Benko JanGoMango Hradec Králové7402:55:4283,09
5MB181535Tomáš Zdeněkfajnlekarna.cz7102:59:4278,16
6MB241575Lender JanUnicorn Systems7303:08:2167,48
7MB271610Doucha JiříHvězda Pardubice7103:12:2662,44
8MB301734Nouzovský MilošGoMango Hradec Králové7603:14:5059,47
9MB411551Kaška FilipDUKASE7103:18:4054,74
10MB441587Hladký JiříBrno Nový Lískovec7503:21:2851,28
11MB451645Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6803:21:3051,24
12MB461570Bača JanČISTÝ SPORT7603:21:3451,16
13MB511774Hájek Radek-7603:23:2548,88
14MB571612Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7203:26:1145,46
15MB581692Klíma DavidRychnov nad Kněžnou7103:26:3544,97
16MB611729Kostka KarelTrutnov7303:28:4042,40
17MB621611Vrtiška OndřejPraha7603:28:4142,38
18MB651754Dinga Miroslav-7603:29:3841,20
19MB661745Bubník OndřejRungo.cz7003:29:4940,98
20MB671649Jurajda PavelLetohrad7403:30:5539,62
21MB681508Hrdý JaroslavNezamyslice7203:31:0339,45
22MB721670Michovský MarekMichovský group a.s.7603:32:3637,54
23MB741510Grulich TomášProstějov7203:32:5137,23
24MB761642Bergmann David-7403:33:2636,51
25MB831646Fabiánek BronislavTJ OREL Dolní Čermná7203:36:0633,22
26MB841770Hančl Roman-6703:36:3032,73
27MB871705Šulc Miroslav-6803:38:0030,87
28MB941709Pluhař Tomáš-7203:40:4427,50
28MB941725Odnoha DavidKosmorunners7403:40:4427,50
30MB1011628Řehák JindřichJiskra Rybitví7503:44:5222,40
31MB1051690Medvec Jaroslav-7303:45:2921,64
32MB1071739Kirsch RadomírTriatlon Team Loko Trutnov7503:45:4621,29
33MB1081699Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7603:45:4721,26
34MB1121721Brož Michal-7603:46:1120,77
35MB1141534Postupa AlešPraha7403:46:2420,50
36MB1171896Brendl Jan-7503:47:4918,75
37MB1211693Slavík JanKačeři Chrudim7603:49:2616,76
38MB1221516Nádhera PetrHradec Králové6703:49:5016,26
39MB1251608Blatnik Josef7403:50:2615,52
40MB1301644Suchý MiroslavForrest Gump7403:51:1914,43
41MB1331779Bureš Michal7503:53:0612,23
42MB1371542Kotrouš Roman-7103:53:5111,31
43MB1381536Švígler JanBK Sinpol7203:53:5611,20
44MB1391768Chytrý JaroslavČert team Provodov7503:55:219,45
45MB1441671Šabata Petr-7403:56:298,06
46MB1471752Čihák Petr-6903:57:077,27
47MB1481631Kroča PetrZdravé Hranice6703:57:197,03
48MB1491726Štych Přemysl-7403:57:566,27
49MB1521506Filip LukášPlavecký klub Hradec Králové7603:58:185,81
50MB1551717Řežáb Jan-7403:58:565,03
51MB1581792Mihola ZbyněkKunštát7504:00:013,69
52MB1601685Krch Karel-7604:01:593,00
53MB1631650Matějek JaromírAtletic Třebíč7104:02:423,00
54MB1641787Skala Marek7404:02:513,00
55MB1661708Skalský MilošAC Náchod6704:03:483,00
56MB1681505Jiricka Milos-7504:05:023,00
57MB1711786Holub Miroslav-7504:07:053,00
58MB1721604Srp Radek-7404:07:193,00
59MB1841667Ivan Pavol-7104:11:483,00
60MB1861547Vojtěch ZdeněkBike Team KC Jaroměř7604:16:413,00
61MB1911576Pilař Petr-7004:19:213,00
62MB1951826Jančář StanislavMK Seitl6704:22:513,00
63MB1961515Václavík Martin-7504:23:033,00
64MB2011730Satrapa OndřejFC Květinov7404:24:333,00
65MB2071511Grebennikov BorisEstoy Loco7204:26:173,00
66MB2111895Žatečka JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou7204:27:033,00
67MB2121677Košín RomanRunFree Chrudim7504:27:593,00
68MB2151791Kocanda TomášSC Vysočina7604:29:103,00
69MB2181512Groulík VáclavHZS ÚK Ústí nad Labem7404:31:023,00
70MB2201790Mrázek Michal-7604:32:353,00
71MB2221715Wagner Michael-7204:33:453,00
72MB2231758Bohuš Jozef7504:33:463,00
72MB2231716Jedlička Jiří-7304:33:463,00
74MB2351592Matyáš Miroslav-7604:42:223,00
75MB2381687Trampota Tomáš-7504:44:383,00
76MB2481780Steiniger Michal-7204:55:213,00
77MB2501522Procházka JanVLK Chrudim7305:00:043,00
78MB2531793Bachmann PavelHořice7405:09:303,00

Muži 50-59 let (trať 42,195 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC201681Sedláček RomanActivity Lanškroun6403:02:07109,30
2MC291748Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6503:14:4496,09
3MC331697Kucko MiroslavLiberec5803:16:0994,61
4MC381740Bolek Rostislavinsporlne6503:18:1992,34
5MC421530Hofman FrantišekTriatlon Býšť6303:19:1491,38
6MC491567Veselý PetrAtlet Šestajovice6503:22:1788,18
7MC541539Diviš FrantišekKČT Havlíčkův Brod6303:24:1986,06
8MC551712Pradáč Petr-6603:24:4485,62
9MC561648Bürger JaroslavDuPont6603:25:1085,17
10MC691777Bělehrádek PavelTJ Čolek5803:32:1677,73
11MC701552Novák Lukáš-6603:32:2277,63
12MC801773Potocek PavelVrtule Ledská6003:33:5176,07
13MC921546Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6003:40:2269,25
14MC971538Hejzlar JanAC Praha6203:42:2667,09
15MC981663Dvořáček VlastimilIsover Častolovice5903:43:0466,42
16MC1031881Provazník MilanAtletika Polička6603:45:1464,15
17MC1101733Rygál LiborSK MAXTRI Liberec6203:46:0663,25
18MC1411584Beránek TomášTJ Spartak Přerov5703:56:0652,77
19MC1451556Kubeš Jan-6303:56:5451,94
20MC1461741Werner OldřichWikov6403:56:5851,87
21MC1511544Hruban JanČeská Třebová6603:58:1150,59
22MC1821660Porwisz JiříPorwi Team6604:11:1136,98
23MC1831527Dubský VlastimilSTS Chvojkovice - Brod6404:11:2036,82
24MC1941789Ulma TomášPraha6404:20:2427,33
25MC1991601Kareš LadislavSokol Výsluní6504:23:5823,60
26MC2251784Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6404:35:0811,90
27MC2291526Vaněk PetrFitness & Relax LEV Nový Bydžo6604:35:5111,15
28MC2331533Bartoš PetrZahrádkáři Svatý Jiří6604:39:127,64
29MC2521519Trhlík JiříPlzeň6105:07:043,00

Muži 60 let a starší (trať 42,195 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD361781Hamerník Jan-5503:17:56113,56
2MD791549Mareš BohumilLEAR Brno5103:33:5098,59
3MD1031668Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5603:45:1487,85
4MD1751656Ondruš JanUltrajan5504:08:4965,64
5MD1921504Krumer MiroslavMK Ostrov4904:19:3855,45
6MD2041662Horák VáclavLibčany5604:25:1750,13
7MD2051597Jelínek AntonínAquaclub Havlíčkův Brod4704:25:3749,81
8MD2341633Kuchař PetrMaratón klub Kladno5104:39:5136,41

Ženy 18-29 let (trať 42,195 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ161782Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9302:56:54123,01
2ZJ1121703Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9003:46:1173,70
3ZJ1881548Štěpánková Martina-8704:17:2542,45
4ZJ1901766Müllerová Simona-8904:18:5840,90
5ZJ2131718Adametzová Lucie-8704:28:0031,86
6ZJ2171531Urbanová ZuzanaJihlava9304:30:3029,36
7ZJ2191731Műllerová Kateřina-9204:32:2727,41
8ZJ2301626Špoutilová PavlínaHvězda Pardubice8904:36:4023,19
9ZJ2411517Otavová Markéta-9504:46:5912,87

Ženy 30-39 let (trať 42,195 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA351553Smutná-Polachová Lenka-8603:17:41102,21
2ZA961764Pecinová LucieRungo.cz8103:41:0772,14
3ZA1021694Pešková LenkaBootcamp Team Liberec8603:45:0674,78
4ZA1191640Hahn HanaBěžci Chomutov8003:48:1464,80
5ZA1321618Petruželová LenkaValachiarun.cz8003:52:3560,32
6ZA1401728Stašková Lenka-8103:55:3657,21
7ZA1501775Svatá Zdeňka-7703:57:5754,79
8ZA2271606Slámová BarboraBrno8104:35:1516,35
9ZA2431760Ungerová Aneta-8304:48:4411,11
10ZA2471700Hejkrlíková IvaHejaHejTrail.cz8204:54:395,19

Ženy 40-49 let (trať 42,195 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB151840Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7502:56:53117,72
2ZB471738Fořtová IvetaELEVENRUNTEAM7203:21:3792,23
3ZB521769Cermanová AlenaSK Chloumky7603:23:4490,05
4ZB771564Chotěborová JanaSP KOLO LOAP SPECIALIZED7303:33:2980,00
5ZB931571Páralová MarkétaMetrostav7003:40:36113,57
6ZB1291593Moulisová Helena-7403:51:0861,81
7ZB1611655Šimandlová KláraSK Oceláci Ostrava7204:02:3050,10
8ZB1621583Hanáková KláraMoravské Knínice7104:02:4194,91
9ZB1691751Sedlárová Michaela-7304:05:4846,70
10ZB1701621Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM7104:06:4191,53
11ZB2361562Soukupová Marcela-7104:43:4960,14

Ženy 50 let a starší (trať 42,195 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1891727Slámová Vladimíra-6404:18:3981,41

Trať 42,195 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11742Janata MilanSALMING/RUN4FUN8502:37:07107,46
1MB21691Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7402:37:33105,50
2MB31596Havelka PetrELEVEN RUN TEAM7202:42:4099,18
1MJ41550Jor MartinActivity Lanškroun8702:45:2997,20
3MB51714Štangler DavidTrutnov Tri Team7402:45:4895,32
2MA61710Moravec Martinsvobodaplan.cz - elite runners8402:47:0095,34
3MA71735Kasík KonstantinJKM7802:53:2887,42
2MJ81744Tománek JosefBylnice8902:54:2586,25
3MJ91582Glogar Jaroslav-9302:55:2884,97
4MA101724Bloudíček PetrEurofoam sport team8102:55:4284,68
4MB101765Benko JanGoMango Hradec Králové7402:55:4283,09
4MJ121559Zlámal AlešOB Loko Trutnov8702:55:5584,42
5MA131759Šimák JanHradec Králové8302:55:5784,37
6MA141778Rozkoš TomášHradec Králové8402:56:2883,74
1ZB151840Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7502:56:53117,72
1ZJ161782Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9302:56:54123,01
7MA171529Mazůrek RomanSKP Česká Lípa8002:59:0880,47
5MB181535Tomáš Zdeněkfajnlekarna.cz7102:59:4278,16
8MA191561Rokyta PavelChvaletice7902:59:5279,58
1MC201681Sedláček RomanActivity Lanškroun6403:02:07109,30
5MJ211822Kala JiříCK Příbram8703:04:1274,26
9MA221683Davídek JanValachiarun.cz8003:06:5071,04
10MA231675Senius Jan-7903:08:1269,36
6MB241575Lender JanUnicorn Systems7303:08:2167,48
11MA251776Karásek AntonínRSFK8203:09:5067,36
12MA261622Holub KarelRUN4FUN Hradec Králové7903:10:3966,36
7MB271610Doucha JiříHvězda Pardubice7103:12:2662,44
13MA281763Mikula IvanSpartak Praha 47903:12:5963,50
2MC291748Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6503:14:4496,09
8MB301734Nouzovský MilošGoMango Hradec Králové7603:14:5059,47
14MA311603Vosátka TomášRockMachine - Cyklomax8203:15:2360,56
15MA321785Horčička JiříOstřetín8103:15:4660,09
3MC331697Kucko MiroslavLiberec5803:16:0994,61
16MA341698Balogh MiroslavVP Tábor7803:17:3557,86
1ZA351553Smutná-Polachová Lenka-8603:17:41102,21
1MD361781Hamerník Jan-5503:17:56113,56
6MJ371783Peška Miroslav51.275765 14.7343909803:18:12128,40
4MC381740Bolek Rostislavinsporlne6503:18:1992,34
17MA391523Medlík JanČeská čtvrť Šumperk8203:18:2356,88
18MA401589Šedo IgorMK Seitl Ostrava8103:18:3256,70
9MB411551Kaška FilipDUKASE7103:18:4054,74
5MC421530Hofman FrantišekTriatlon Býšť6303:19:1491,38
19MA431521Švestka LukášMK Prostějov8203:19:4855,15
10MB441587Hladký JiříBrno Nový Lískovec7503:21:2851,28
11MB451645Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6803:21:3051,24
12MB461570Bača JanČISTÝ SPORT7603:21:3451,16
2ZB471738Fořtová IvetaELEVENRUNTEAM7203:21:3792,23
20MA481713Svoboda Jiřísvobodaplan.cz - elite runners7803:22:0052,45
6MC491567Veselý PetrAtlet Šestajovice6503:22:1788,18
21MA501605Sláma LukášBrno8403:23:1350,96
13MB511774Hájek Radek-7603:23:2548,88
3ZB521769Cermanová AlenaSK Chloumky7603:23:4490,05
22MA531569Ryba TomášJílovští Sandyboys8003:23:4950,22
7MC541539Diviš FrantišekKČT Havlíčkův Brod6303:24:1986,06
8MC551712Pradáč Petr-6603:24:4485,62
9MC561648Bürger JaroslavDuPont6603:25:1085,17
14MB571612Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7203:26:1145,46
15MB581692Klíma DavidRychnov nad Kněžnou7103:26:3544,97
7MJ591732Novotný Marek-9103:26:5446,45
23MA601643Špaček MartinFitness Kopidlno8503:28:1544,79
16MB611729Kostka KarelTrutnov7303:28:4042,40
17MB621611Vrtiška OndřejPraha7603:28:4142,38
24MA631620Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7703:28:5543,97
8MJ641682Jeřábek JakubTriatlon Býšť8903:29:0543,77
18MB651754Dinga Miroslav-7603:29:3841,20
19MB661745Bubník OndřejRungo.cz7003:29:4940,98
20MB671649Jurajda PavelLetohrad7403:30:5539,62
21MB681508Hrdý JaroslavNezamyslice7203:31:0339,45
10MC691777Bělehrádek PavelTJ Čolek5803:32:1677,73
11MC701552Novák Lukáš-6603:32:2277,63
9MJ711598Tejkal Šimonnení členem žádného klubu8803:32:2939,60
22MB721670Michovský MarekMichovský group a.s.7603:32:3637,54
10MJ731676Páral MarekSK Tricyklochlubna9603:32:4739,24
23MB741510Grulich TomášProstějov7203:32:5137,23
25MA751688Jiskra JaroslavDolní Újezd7803:32:5639,05
24MB761642Bergmann David-7403:33:2636,51
4ZB771564Chotěborová JanaSP KOLO LOAP SPECIALIZED7303:33:2980,00
26MA781638Fráz LukášSP KOLO LOAP SPECIALIZED8403:33:3038,36
2MD791549Mareš BohumilLEAR Brno5103:33:5098,59
12MC801773Potocek PavelVrtule Ledská6003:33:5176,07
11MJ811723Jůza Martin9603:34:1137,52
12MJ821636Sládečka Dušan-9103:34:2937,15
25MB831646Fabiánek BronislavTJ OREL Dolní Čermná7203:36:0633,22
26MB841770Hančl Roman-6703:36:3032,73
27MA851641Pařízek JanPraha 9 Dolní Počernice8003:37:0134,05
28MA861767Ambrož ZdeněkSK Vídeň7803:37:0633,95
27MB871705Šulc Miroslav-6803:38:0030,87
29MA881573Verdes AlexandruAT&T8203:38:3732,09
30MA891743Chalabala Pavel-8003:39:1531,31
31MA901541Kožnar Jakub-7803:39:1831,25
32MA911794Hyhlík JakubPraha 98103:39:5130,58
13MC921546Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6003:40:2269,25
5ZB931571Páralová MarkétaMetrostav7003:40:36113,57
28MB941709Pluhař Tomáš-7203:40:4427,50
28MB941725Odnoha DavidKosmorunners7403:40:4427,50
2ZA961764Pecinová LucieRungo.cz8103:41:0772,14
14MC971538Hejzlar JanAC Praha6203:42:2667,09
15MC981663Dvořáček VlastimilIsover Častolovice5903:43:0466,42
13MJ991659Kvasnička Tomáš-8903:43:4825,74
33MA1001565Frolík MichalSWcontrol8303:44:2025,08
30MB1011628Řehák JindřichJiskra Rybitví7503:44:5222,40
3ZA1021694Pešková LenkaBootcamp Team Liberec8603:45:0674,78
16MC1031881Provazník MilanAtletika Polička6603:45:1464,15
3MD1031668Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5603:45:1487,85
31MB1051690Medvec Jaroslav-7303:45:2921,64
34MA1061590Vincent Stanislav-7903:45:4023,45
32MB1071739Kirsch RadomírTriatlon Team Loko Trutnov7503:45:4621,29
33MB1081699Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7603:45:4721,26
14MJ1091762Hančl RomanElite Sport team8803:45:5323,18
17MC1101733Rygál LiborSK MAXTRI Liberec6203:46:0663,25
15MJ1111719Neumann Jan-9103:46:1022,83
34MB1121721Brož Michal-7603:46:1120,77
2ZJ1121703Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9003:46:1173,70
35MB1141534Postupa AlešPraha7403:46:2420,50
35MA1151893Petrů JosefHasiči města Náchoda8603:46:2522,53
16MJ1161563Verster Rigardt-8803:47:0821,65
36MB1171896Brendl Jan-7503:47:4918,75
36MA1181750Jindra Jan-8003:47:5820,63
4ZA1191640Hahn HanaBěžci Chomutov8003:48:1464,80
37MA1201788Krejčí TomášTJ Liga 100 Hradec Olomouc8603:49:1819,00
37MB1211693Slavík JanKačeři Chrudim7603:49:2616,76
38MB1221516Nádhera PetrHradec Králové6703:49:5016,26
38MA1231720Horák MartinPHN Nelešovice8503:49:5318,28
39MA1241722Stohwasser Petr-8203:50:1017,93
17MJ1251704Gajdár MichalBardejov9103:50:2617,61
39MB1251608Blatnik Josef7403:50:2615,52
40MA1271706Bureš Martin-7703:50:3417,44
41MA1281657Petr JanJeštětice7703:50:5017,12
6ZB1291593Moulisová Helena-7403:51:0861,81
40MB1301644Suchý MiroslavForrest Gump7403:51:1914,43
42MA1311652Čejka JosefHradec Králové8103:52:2515,18
5ZA1321618Petruželová LenkaValachiarun.cz8003:52:3560,32
41MB1331779Bureš Michal7503:53:0612,23
43MA1341897Louda JanLiberec8003:53:0914,28
44MA1351609Žabčík Marekžába8003:53:1914,07
45MA1361894Haničinec TomášPraha8403:53:3313,79
42MB1371542Kotrouš Roman-7103:53:5111,31
43MB1381536Švígler JanBK Sinpol7203:53:5611,20
44MB1391768Chytrý JaroslavČert team Provodov7503:55:219,45
6ZA1401728Stašková Lenka-8103:55:3657,21
18MC1411584Beránek TomášTJ Spartak Přerov5703:56:0652,77
18MJ1421653Jindra Miroslav-9103:56:1910,40
46MA1431654Hank Stanislavpain lovers7703:56:2210,33
45MB1441671Šabata Petr-7403:56:298,06
19MC1451556Kubeš Jan-6303:56:5451,94
20MC1461741Werner OldřichWikov6403:56:5851,87
46MB1471752Čihák Petr-6903:57:077,27
47MB1481631Kroča PetrZdravé Hranice6703:57:197,03
48MB1491726Štych Přemysl-7403:57:566,27
7ZA1501775Svatá Zdeňka-7703:57:5754,79
21MC1511544Hruban JanČeská Třebová6603:58:1150,59
49MB1521506Filip LukášPlavecký klub Hradec Králové7603:58:185,81
19MJ1531702Kopecký Tadeáš-9103:58:377,58
47MA1541666Svenda Alex-8103:58:467,39
50MB1551717Řežáb Jan-7403:58:565,03
48MA1561581Dorazil PetrAŽD Praha8603:59:176,76
49MA1571501Mráka LukášJablonec nad Nisou8003:59:575,94
51MB1581792Mihola ZbyněkKunštát7504:00:013,69
50MA1591678Matějka MichalLodín8604:01:194,27
52MB1601685Krch Karel-7604:01:593,00
7ZB1611655Šimandlová KláraSK Oceláci Ostrava7204:02:3050,10
8ZB1621583Hanáková KláraMoravské Knínice7104:02:4194,91
53MB1631650Matějek JaromírAtletic Třebíč7104:02:423,00
54MB1641787Skala Marek7404:02:513,00
51MA1651651Dvořák David-8304:03:153,00
55MB1661708Skalský MilošAC Náchod6704:03:483,00
20MJ1671518Kosař Jan-9504:04:563,00
56MB1681505Jiricka Milos-7504:05:023,00
9ZB1691751Sedlárová Michaela-7304:05:4846,70
10ZB1701621Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM7104:06:4191,53
57MB1711786Holub Miroslav-7504:07:053,00
58MB1721604Srp Radek-7404:07:193,00
52MA1731757Kolc Michal-7904:08:443,00
53MA1741756Sedláček Jan-7804:08:453,00
4MD1751656Ondruš JanUltrajan5504:08:4965,64
54MA1761572Červenka JaroslavDobřenice7904:08:563,00
55MA1771588Jurka ZdeněkČáslav7904:08:573,00
56MA1781528Hrdinka Jirka-8204:09:173,00
57MA1791771Veselý Petr7804:09:273,00
58MA1801673Rýz BohuslavVysoké Mýto7704:09:513,00
21MJ1811661Porwisz Ondřejporwi team9104:11:103,00
22MC1821660Porwisz JiříPorwi Team6604:11:1136,98
23MC1831527Dubský VlastimilSTS Chvojkovice - Brod6404:11:2036,82
59MB1841667Ivan Pavol-7104:11:483,00
22MJ1851557Tikal JanPardubice8704:13:143,00
60MB1861547Vojtěch ZdeněkBike Team KC Jaroměř7604:16:413,00
59MA1871503Vostrý MiroslavMK Kladno7704:17:173,00
3ZJ1881548Štěpánková Martina-8704:17:2542,45
1ZC1891727Slámová Vladimíra-6404:18:3981,41
4ZJ1901766Müllerová Simona-8904:18:5840,90
61MB1911576Pilař Petr-7004:19:213,00
60MA1921591Vrkoč Ondra-8604:19:383,00
5MD1921504Krumer MiroslavMK Ostrov4904:19:3855,45
24MC1941789Ulma TomášPraha6404:20:2427,33
62MB1951826Jančář StanislavMK Seitl6704:22:513,00
63MB1961515Václavík Martin-7504:23:033,00
61MA1971574Pergl Ondřej-8604:23:333,00
23MJ1981737Flajžík Petr9704:23:4971,60
25MC1991601Kareš LadislavSokol Výsluní6504:23:5823,60
24MJ2001594Houdek JakubNechťák HoroTeam8704:24:163,00
64MB2011730Satrapa OndřejFC Květinov7404:24:333,00
25MJ2021577Švadlenka Martin-8804:25:103,00
26MJ2031578Uhlíř MartinPardubice8904:25:163,00
6MD2041662Horák VáclavLibčany5604:25:1750,13
7MD2051597Jelínek AntonínAquaclub Havlíčkův Brod4704:25:3749,81
27MJ2061749Ambrož MichalRozběháme Hradec Králové a oko9004:25:383,00
65MB2071511Grebennikov BorisEstoy Loco7204:26:173,00
62MA2081707Solař MichaelAXIOM PROVIS7904:26:323,00
63MA2091665Sevruk Alexej-8304:26:453,00
64MA2101647Sajdl OndřejBrno Nový Lískovec7804:26:593,00
66MB2111895Žatečka JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou7204:27:033,00
67MB2121677Košín RomanRunFree Chrudim7504:27:593,00
5ZJ2131718Adametzová Lucie-8704:28:0031,86
65MA2141672Kaláb Jiří-7804:29:083,00
68MB2151791Kocanda TomášSC Vysočina7604:29:103,00
28MJ2161736Paul Pavel-8704:30:163,00
6ZJ2171531Urbanová ZuzanaJihlava9304:30:3029,36
69MB2181512Groulík VáclavHZS ÚK Ústí nad Labem7404:31:023,00
7ZJ2191731Műllerová Kateřina-9204:32:2727,41
70MB2201790Mrázek Michal-7604:32:353,00
66MA2211537Jelínek Jiříwww.kopasport.cz7904:33:343,00
71MB2221715Wagner Michael-7204:33:453,00
72MB2231716Jedlička Jiří-7304:33:463,00
72MB2231758Bohuš Jozef7504:33:463,00
26MC2251784Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6404:35:0811,90
67MA2251579Nosek ŠtěpánSK Makotřasy8604:35:083,00
8ZA2271606Slámová BarboraBrno8104:35:1516,35
68MA2281630Jones DavidBohnický Blues7904:35:343,00
27MC2291526Vaněk PetrFitness & Relax LEV Nový Bydžo6604:35:5111,15
29MJ2301624Šlouf JanPlzeň8904:36:403,00
8ZJ2301626Špoutilová PavlínaHvězda Pardubice8904:36:4023,19
69MA2321617Linka DominikTemný stín smrti nad obzorem8604:38:273,00
28MC2331533Bartoš PetrZahrádkáři Svatý Jiří6604:39:127,64
8MD2341633Kuchař PetrMaratón klub Kladno5104:39:5136,41
74MB2351592Matyáš Miroslav-7604:42:223,00
11ZB2361562Soukupová Marcela-7104:43:4960,14
70MA2371599Novák Ladislav-7804:44:343,00
75MB2381687Trampota Tomáš-7504:44:383,00
71MA2391686Brejcha Martin-7704:45:023,00
72MA2401639Holeček JiříBěžci Chomutov8604:45:093,00
9ZJ2411517Otavová Markéta-9504:46:5912,87
73MA2411772Pelc MartinPuK8104:46:593,00
30MJ2431585Šipka Lukáš-8804:48:443,00
9ZA2431760Ungerová Aneta-8304:48:4411,11
74MA2451629Zachystal Jan-7704:48:533,00
75MA2461502Svoboda Petr-8004:54:243,00
10ZA2471700Hejkrlíková IvaHejaHejTrail.cz8204:54:395,19
76MB2481780Steiniger Michal-7204:55:213,00
31MJ2491696Kollár JanRacing Olešná9104:55:503,00
77MB2501522Procházka JanVLK Chrudim7305:00:043,00
76MA2511623Jarkovský Tomᚊportniki8605:03:443,00
29MC2521519Trhlík JiříPlzeň6105:07:043,00
78MB2531793Bachmann PavelHořice7405:09:303,00
32MJ2541560Vlasák MartinBěhám pro zábavu :)8905:18:463,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11742Janata MilanSALMING/RUN4FUN8502:37:07102,51
2MB21691Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7402:37:33101,96
3MB31596Havelka PetrELEVEN RUN TEAM7202:42:4095,53
4MJ41550Jor MartinActivity Lanškroun8702:45:2991,99
5MB51714Štangler DavidTrutnov Tri Team7402:45:4891,59
6MA61710Moravec Martinsvobodaplan.cz - elite runners8402:47:0090,08
7MA71735Kasík KonstantinJKM7802:53:2881,96
8MJ81744Tománek JosefBylnice8902:54:2580,76
9MJ91582Glogar Jaroslav-9302:55:2879,44
10MA101724Bloudíček PetrEurofoam sport team8102:55:4279,15
10MB101765Benko JanGoMango Hradec Králové7402:55:4279,15
12MJ121559Zlámal AlešOB Loko Trutnov8702:55:5578,88
13MA131759Šimák JanHradec Králové8302:55:5778,83
14MA141778Rozkoš TomášHradec Králové8402:56:2878,18
15MA171529Mazůrek RomanSKP Česká Lípa8002:59:0874,83
16MB181535Tomáš Zdeněkfajnlekarna.cz7102:59:4274,12
17MA191561Rokyta PavelChvaletice7902:59:5273,91
18MC201681Sedláček RomanActivity Lanškroun6403:02:0771,08
19MJ211822Kala JiříCK Příbram8703:04:1268,46
20MA221683Davídek JanValachiarun.cz8003:06:5065,15
21MA231675Senius Jan-7903:08:1263,44
22MB241575Lender JanUnicorn Systems7303:08:2163,25
23MA251776Karásek AntonínRSFK8203:09:5061,38
24MA261622Holub KarelRUN4FUN Hradec Králové7903:10:3960,36
25MB271610Doucha JiříHvězda Pardubice7103:12:2658,11
26MA281763Mikula IvanSpartak Praha 47903:12:5957,42
27MC291748Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6503:14:4455,22
28MB301734Nouzovský MilošGoMango Hradec Králové7603:14:5055,10
29MA311603Vosátka TomášRockMachine - Cyklomax8203:15:2354,41
30MA321785Horčička JiříOstřetín8103:15:4653,92
31MC331697Kucko MiroslavLiberec5803:16:0953,44
32MA341698Balogh MiroslavVP Tábor7803:17:3551,64
33MD361781Hamerník Jan-5503:17:5651,20
34MJ371783Peška Miroslav51.275765 14.7343909803:18:1250,87
35MC381740Bolek Rostislavinsporlne6503:18:1950,72
36MA391523Medlík JanČeská čtvrť Šumperk8203:18:2350,64
37MA401589Šedo IgorMK Seitl Ostrava8103:18:3250,45
38MB411551Kaška FilipDUKASE7103:18:4050,28
39MC421530Hofman FrantišekTriatlon Býšť6303:19:1449,57
40MA431521Švestka LukášMK Prostějov8203:19:4848,85
41MB441587Hladký JiříBrno Nový Lískovec7503:21:2846,76
42MB451645Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6803:21:3046,72
43MB461570Bača JanČISTÝ SPORT7603:21:3446,63
44MA481713Svoboda Jiřísvobodaplan.cz - elite runners7803:22:0046,09
45MC491567Veselý PetrAtlet Šestajovice6503:22:1745,73
46MA501605Sláma LukášBrno8403:23:1344,56
47MB511774Hájek Radek-7603:23:2544,31
48MA531569Ryba TomášJílovští Sandyboys8003:23:4943,81
49MC541539Diviš FrantišekKČT Havlíčkův Brod6303:24:1943,18
50MC551712Pradáč Petr-6603:24:4442,65
51MC561648Bürger JaroslavDuPont6603:25:1042,11
52MB571612Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7203:26:1140,83
53MB581692Klíma DavidRychnov nad Kněžnou7103:26:3540,33
54MJ591732Novotný Marek-9103:26:5439,93
55MA601643Špaček MartinFitness Kopidlno8503:28:1538,23
56MB611729Kostka KarelTrutnov7303:28:4037,71
57MB621611Vrtiška OndřejPraha7603:28:4137,69
58MA631620Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7703:28:5537,40
59MJ641682Jeřábek JakubTriatlon Býšť8903:29:0537,19
60MB651754Dinga Miroslav-7603:29:3836,49
61MB661745Bubník OndřejRungo.cz7003:29:4936,26
62MB671649Jurajda PavelLetohrad7403:30:5534,88
63MB681508Hrdý JaroslavNezamyslice7203:31:0334,71
64MC691777Bělehrádek PavelTJ Čolek5803:32:1633,18
65MC701552Novák Lukáš-6603:32:2233,06
66MJ711598Tejkal Šimonnení členem žádného klubu8803:32:2932,91
67MB721670Michovský MarekMichovský group a.s.7603:32:3632,77
68MJ731676Páral MarekSK Tricyklochlubna9603:32:4732,53
69MB741510Grulich TomášProstějov7203:32:5132,45
70MA751688Jiskra JaroslavDolní Újezd7803:32:5632,35
71MB761642Bergmann David-7403:33:2631,72
72MA781638Fráz LukášSP KOLO LOAP SPECIALIZED8403:33:3031,63
73MD791549Mareš BohumilLEAR Brno5103:33:5031,22
74MC801773Potocek PavelVrtule Ledská6003:33:5131,19
75MJ811723Jůza Martin9603:34:1130,78
76MJ821636Sládečka Dušan-9103:34:2930,40
77MB831646Fabiánek BronislavTJ OREL Dolní Čermná7203:36:0628,37
78MB841770Hančl Roman-6703:36:3027,86
79MA851641Pařízek JanPraha 9 Dolní Počernice8003:37:0127,21
80MA861767Ambrož ZdeněkSK Vídeň7803:37:0627,11
81MB871705Šulc Miroslav-6803:38:0025,98
82MA881573Verdes AlexandruAT&T8203:38:3725,20
83MA891743Chalabala Pavel-8003:39:1524,41
84MA901541Kožnar Jakub-7803:39:1824,34
85MA911794Hyhlík JakubPraha 98103:39:5123,65
86MC921546Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6003:40:2223,00
87MB941709Pluhař Tomáš-7203:40:4422,54
87MB941725Odnoha DavidKosmorunners7403:40:4422,54
89MC971538Hejzlar JanAC Praha6203:42:2620,41
90MC981663Dvořáček VlastimilIsover Častolovice5903:43:0419,61
91MJ991659Kvasnička Tomáš-8903:43:4818,69
92MA1001565Frolík MichalSWcontrol8303:44:2018,02
93MB1011628Řehák JindřichJiskra Rybitví7503:44:5217,35
94MC1031881Provazník MilanAtletika Polička6603:45:1416,89
94MD1031668Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5603:45:1416,89
96MB1051690Medvec Jaroslav-7303:45:2916,57
97MA1061590Vincent Stanislav-7903:45:4016,34
98MB1071739Kirsch RadomírTriatlon Team Loko Trutnov7503:45:4616,22
99MB1081699Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7603:45:4716,19
100MJ1091762Hančl RomanElite Sport team8803:45:5316,07
101MC1101733Rygál LiborSK MAXTRI Liberec6203:46:0615,80
102MJ1111719Neumann Jan-9103:46:1015,71
103MB1121721Brož Michal-7603:46:1115,69
104MB1141534Postupa AlešPraha7403:46:2415,42
105MA1151893Petrů JosefHasiči města Náchoda8603:46:2515,40
106MJ1161563Verster Rigardt-8803:47:0814,50
107MB1171896Brendl Jan-7503:47:4913,64
108MA1181750Jindra Jan-8003:47:5813,45
109MA1201788Krejčí TomášTJ Liga 100 Hradec Olomouc8603:49:1811,77
110MB1211693Slavík JanKačeři Chrudim7603:49:2611,61
111MB1221516Nádhera PetrHradec Králové6703:49:5011,10
112MA1231720Horák MartinPHN Nelešovice8503:49:5311,04
113MA1241722Stohwasser Petr-8203:50:1010,68
114MJ1251704Gajdár MichalBardejov9103:50:2610,35
114MB1251608Blatnik Josef7403:50:2610,35
116MA1271706Bureš Martin-7703:50:3410,18
117MA1281657Petr JanJeštětice7703:50:509,85
118MB1301644Suchý MiroslavForrest Gump7403:51:199,24
119MA1311652Čejka JosefHradec Králové8103:52:257,86
120MB1331779Bureš Michal7503:53:067,00
121MA1341897Louda JanLiberec8003:53:096,93
122MA1351609Žabčík Marekžába8003:53:196,72
123MA1361894Haničinec TomášPraha8403:53:336,43
124MB1371542Kotrouš Roman-7103:53:516,05
125MB1381536Švígler JanBK Sinpol7203:53:565,95
126MB1391768Chytrý JaroslavČert team Provodov7503:55:214,17
127MC1411584Beránek TomášTJ Spartak Přerov5703:56:063,23
128MJ1421653Jindra Miroslav-9103:56:193,00
129MA1431654Hank Stanislavpain lovers7703:56:223,00
130MB1441671Šabata Petr-7403:56:293,00
131MC1451556Kubeš Jan-6303:56:543,00
132MC1461741Werner OldřichWikov6403:56:583,00
133MB1471752Čihák Petr-6903:57:073,00
134MB1481631Kroča PetrZdravé Hranice6703:57:193,00
135MB1491726Štych Přemysl-7403:57:563,00
136MC1511544Hruban JanČeská Třebová6603:58:113,00
137MB1521506Filip LukášPlavecký klub Hradec Králové7603:58:183,00
138MJ1531702Kopecký Tadeáš-9103:58:373,00
139MA1541666Svenda Alex-8103:58:463,00
140MB1551717Řežáb Jan-7403:58:563,00
141MA1561581Dorazil PetrAŽD Praha8603:59:173,00
142MA1571501Mráka LukášJablonec nad Nisou8003:59:573,00
143MB1581792Mihola ZbyněkKunštát7504:00:013,00
144MA1591678Matějka MichalLodín8604:01:193,00
145MB1601685Krch Karel-7604:01:593,00
146MB1631650Matějek JaromírAtletic Třebíč7104:02:423,00
147MB1641787Skala Marek7404:02:513,00
148MA1651651Dvořák David-8304:03:153,00
149MB1661708Skalský MilošAC Náchod6704:03:483,00
150MJ1671518Kosař Jan-9504:04:563,00
151MB1681505Jiricka Milos-7504:05:023,00
152MB1711786Holub Miroslav-7504:07:053,00
153MB1721604Srp Radek-7404:07:193,00
154MA1731757Kolc Michal-7904:08:443,00
155MA1741756Sedláček Jan-7804:08:453,00
156MD1751656Ondruš JanUltrajan5504:08:493,00
157MA1761572Červenka JaroslavDobřenice7904:08:563,00
158MA1771588Jurka ZdeněkČáslav7904:08:573,00
159MA1781528Hrdinka Jirka-8204:09:173,00
160MA1791771Veselý Petr7804:09:273,00
161MA1801673Rýz BohuslavVysoké Mýto7704:09:513,00
162MJ1811661Porwisz Ondřejporwi team9104:11:103,00
163MC1821660Porwisz JiříPorwi Team6604:11:113,00
164MC1831527Dubský VlastimilSTS Chvojkovice - Brod6404:11:203,00
165MB1841667Ivan Pavol-7104:11:483,00
166MJ1851557Tikal JanPardubice8704:13:143,00
167MB1861547Vojtěch ZdeněkBike Team KC Jaroměř7604:16:413,00
168MA1871503Vostrý MiroslavMK Kladno7704:17:173,00
169MB1911576Pilař Petr-7004:19:213,00
170MD1921504Krumer MiroslavMK Ostrov4904:19:383,00
170MA1921591Vrkoč Ondra-8604:19:383,00
172MC1941789Ulma TomášPraha6404:20:243,00
173MB1951826Jančář StanislavMK Seitl6704:22:513,00
174MB1961515Václavík Martin-7504:23:033,00
175MA1971574Pergl Ondřej-8604:23:333,00
176MJ1981737Flajžík Petr9704:23:493,00
177MC1991601Kareš LadislavSokol Výsluní6504:23:583,00
178MJ2001594Houdek JakubNechťák HoroTeam8704:24:163,00
179MB2011730Satrapa OndřejFC Květinov7404:24:333,00
180MJ2021577Švadlenka Martin-8804:25:103,00
181MJ2031578Uhlíř MartinPardubice8904:25:163,00
182MD2041662Horák VáclavLibčany5604:25:173,00
183MD2051597Jelínek AntonínAquaclub Havlíčkův Brod4704:25:373,00
184MJ2061749Ambrož MichalRozběháme Hradec Králové a oko9004:25:383,00
185MB2071511Grebennikov BorisEstoy Loco7204:26:173,00
186MA2081707Solař MichaelAXIOM PROVIS7904:26:323,00
187MA2091665Sevruk Alexej-8304:26:453,00
188MA2101647Sajdl OndřejBrno Nový Lískovec7804:26:593,00
189MB2111895Žatečka JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou7204:27:033,00
190MB2121677Košín RomanRunFree Chrudim7504:27:593,00
191MA2141672Kaláb Jiří-7804:29:083,00
192MB2151791Kocanda TomášSC Vysočina7604:29:103,00
193MJ2161736Paul Pavel-8704:30:163,00
194MB2181512Groulík VáclavHZS ÚK Ústí nad Labem7404:31:023,00
195MB2201790Mrázek Michal-7604:32:353,00
196MA2211537Jelínek Jiříwww.kopasport.cz7904:33:343,00
197MB2221715Wagner Michael-7204:33:453,00
198MB2231758Bohuš Jozef7504:33:463,00
198MB2231716Jedlička Jiří-7304:33:463,00
200MC2251784Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6404:35:083,00
200MA2251579Nosek ŠtěpánSK Makotřasy8604:35:083,00
202MA2281630Jones DavidBohnický Blues7904:35:343,00
203MC2291526Vaněk PetrFitness & Relax LEV Nový Bydžo6604:35:513,00
204MJ2301624Šlouf JanPlzeň8904:36:403,00
205MA2321617Linka DominikTemný stín smrti nad obzorem8604:38:273,00
206MC2331533Bartoš PetrZahrádkáři Svatý Jiří6604:39:123,00
207MD2341633Kuchař PetrMaratón klub Kladno5104:39:513,00
208MB2351592Matyáš Miroslav-7604:42:223,00
209MA2371599Novák Ladislav-7804:44:343,00
210MB2381687Trampota Tomáš-7504:44:383,00
211MA2391686Brejcha Martin-7704:45:023,00
212MA2401639Holeček JiříBěžci Chomutov8604:45:093,00
213MA2411772Pelc MartinPuK8104:46:593,00
214MJ2431585Šipka Lukáš-8804:48:443,00
215MA2451629Zachystal Jan-7704:48:533,00
216MA2461502Svoboda Petr-8004:54:243,00
217MB2481780Steiniger Michal-7204:55:213,00
218MJ2491696Kollár JanRacing Olešná9104:55:503,00
219MB2501522Procházka JanVLK Chrudim7305:00:043,00
220MA2511623Jarkovský Tomᚊportniki8605:03:443,00
221MC2521519Trhlík JiříPlzeň6105:07:043,00
222MB2531793Bachmann PavelHořice7405:09:303,00
223MJ2541560Vlasák MartinBěhám pro zábavu :)8905:18:463,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB151840Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7502:56:53107,55
2ZJ161782Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9302:56:54107,53
3ZA351553Smutná-Polachová Lenka-8603:17:4184,92
4ZB471738Fořtová IvetaELEVENRUNTEAM7203:21:3780,64
5ZB521769Cermanová AlenaSK Chloumky7603:23:4478,34
6ZB771564Chotěborová JanaSP KOLO LOAP SPECIALIZED7303:33:2967,73
7ZB931571Páralová MarkétaMetrostav7003:40:3659,99
8ZA961764Pecinová LucieRungo.cz8103:41:0759,42
9ZA1021694Pešková LenkaBootcamp Team Liberec8603:45:0655,09
10ZJ1121703Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9003:46:1153,91
11ZA1191640Hahn HanaBěžci Chomutov8003:48:1451,68
12ZB1291593Moulisová Helena-7403:51:0848,53
13ZA1321618Petruželová LenkaValachiarun.cz8003:52:3546,95
14ZA1401728Stašková Lenka-8103:55:3643,67
15ZA1501775Svatá Zdeňka-7703:57:5741,11
16ZB1611655Šimandlová KláraSK Oceláci Ostrava7204:02:3036,16
17ZB1621583Hanáková KláraMoravské Knínice7104:02:4135,96
18ZB1691751Sedlárová Michaela-7304:05:4832,57
19ZB1701621Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM7104:06:4131,61
20ZJ1881548Štěpánková Martina-8704:17:2519,93
21ZC1891727Slámová Vladimíra-6404:18:3918,59
22ZJ1901766Müllerová Simona-8904:18:5818,24
23ZJ2131718Adametzová Lucie-8704:28:008,41
24ZJ2171531Urbanová ZuzanaJihlava9304:30:305,69
25ZJ2191731Műllerová Kateřina-9204:32:273,57
26ZA2271606Slámová BarboraBrno8104:35:153,00
27ZJ2301626Špoutilová PavlínaHvězda Pardubice8904:36:403,00
28ZB2361562Soukupová Marcela-7104:43:493,00
29ZJ2411517Otavová Markéta-9504:46:593,00
30ZA2431760Ungerová Aneta-8304:48:443,00
31ZA2471700Hejkrlíková IvaHejaHejTrail.cz8204:54:393,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód