Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh lyžařů v Letohradě

16.10.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 16.10.2016
  • zobrazeno již 1048x
  • místo konání: Letohrad
  • GPS: 50.04267N, 16.51637E
  • pořadatel: KB Letohrad a TJ Spartak Letohrad

Sociální sítě

Místo konání

Areál biatlonu Šedivský lom, Letohrad
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 10:20 hodin

Startovné

30 - 50 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km a méně
lesní a asfaltové cesty

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom a věcnou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Martin Holec
tel. 774 668 731

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.biatlonletohrad.cz

E-mailová adresa

biatlon@orlicko.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Chlapci 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2146Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:01:34-
2C2247Šítek VojtěchLetohrad0900:01:35-
3C2341Resler FilipAtletika Lanškroun0900:01:36-
3C2336Červenka HynekBiatlon Klecany0900:01:36-
5C2540Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:40-
6C2835Kulhavý KryštofTJ Spartak Letohrad0900:01:42-
7C2942Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:43-
8C21443Fajfr AlešŽamberk0900:01:50-
9C21544Baborák MatějTJ Spartak Letohrad1000:01:51-
10C21649Netušil TobiášLanškroun1000:01:52-
11C21839Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:53-
12C21938Mikula DaliborTJ Spartak Letohrad1000:01:54-
13C22050Fišer JanAtletika Jablonné0900:01:56-
14C22148Matyáš DanielAtletika Žamberk1000:01:57-
15C22351Topinka TobiášACTIVITY Lanškroun1000:02:00-
16C22445Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:02:01-
17C22637Procházka OndřejBiatlon Klecany0900:02:04-
18C22731Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:02:06-
19C22852Költö TobiasXCT.cz1000:02:07-
20C23153Netušil TomášLanškroun1000:02:54-
Děvčata 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D258Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:01:40-
2D2712Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior TEAM0900:01:41-
3D2913Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:43-
4D2116Jankovičová DenisaTJ Spartak Letohrad0900:01:45-
5D2125Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:01:48-
6D21310Koryčanová KarolínaFenix Ski Team Jeseník0900:01:49-
7D21611Pirklová PatricieLetohrad0900:01:52-
8D2224Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:01:58-
9D2252Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:02:02-
10D2291Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:02:10-
11D2307Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:02:16-
Nejmladší žáci (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11110Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:16104,33
2M12113Cenek TomášFenix Ski Team Jeseník0700:03:19101,33
3M1479Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:2694,34
4M15111Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:03:2793,34
5M1697Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:03:2991,35
6M17112Koryčan RichardFenix Ski Team Jeseník0700:03:3189,35
6M17116Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:03:3189,35
8M1991Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:03:3585,36
9M113117Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:03:4278,37
10M114108Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:03:4575,37
11M116109Exler ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0700:03:4674,38
12M117104Zajíček VojtěchAtletika Lanškroun0800:03:4773,38
13M120115Kačena MatějTJ Spartak Letohrad0700:03:5268,39
14M121105Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:03:5367,39
15M123102Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:5565,39
16M124118Beran PetrBiatlon Klecany0700:03:5664,39
17M126103Faltus TomášSK Žamberk0800:03:5763,39
18M13098Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:04:0159,40
19M13392Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:04:0555,41
20M135122Kushpil PetrBiatlon Klecany0700:04:1050,42
21M137119Červenka JiříBiatlon Klecany0700:04:1644,43
22M139124Voves MartinBiatlon Klecany0800:04:2040,43
23M142120Houba DominikBiatlon Klecany0800:04:2436,44
24M14495Mikulecký TomášTJ Spartak Letohrad0800:04:2535,44
25M147121Jelínek ŠtěpánBiatlon Klecany0800:04:3228,45
26M148123Nešpor CyrilBiatlon Klecany0800:04:3327,45
27M149101Adamec FilipTJ Spartak Letohrad0800:04:4317,47
28M15399Valenta MartinTJ Spartak Letohrad0800:05:073,00
Nejmladší žákyně (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z13193Borková JohankaISCAREX Junior TEAM0700:03:23108,19
2Z1968Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:03:3596,85
3Z11186Matějková Viktoria ElaiSMAR0700:03:3794,96
4Z11272Kouřilová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:03:3894,02
5Z11461Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:03:4587,40
6Z11883Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:03:4884,57
7Z11965Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:4983,62
8Z12280Lánová AnetaISCAREX Junior TEAM0700:03:5478,90
9Z12473Korytářová KarolínaFenix Ski Team Jeseník0700:03:5677,01
10Z12781Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:03:5875,12
11Z12887Halbrštátová KarolínaLukavice 520700:03:5974,17
12Z12982Barnetová ŽofieTJ Spartak Letohrad0800:04:0073,23
13Z13184Hájková ZuzanaACTIVITY Lanškroun0800:04:0271,34
14Z13267Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:04:0469,45
15Z13475Stejskalová AnetaFenix Ski Team Jeseník0700:04:0865,67
16Z13674Jurčáková LucieFenix Ski Team Jeseník0700:04:1559,06
17Z13877Jedličková TerezaSK Žamberk0800:04:1757,17
18Z14064Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:04:2153,39
19Z14162Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:04:2351,50
20Z14263Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:04:2450,55
21Z14576Vlčková DanielaBiatlon Klecany0700:04:2648,66
22Z14669Krejčí BarboraFenix Ski Team Jeseník0800:04:2747,72
23Z15078Nová MagdalénaAtletika Lanškroun0800:04:5917,48
24Z15166Dvořáková TerezaTJ Spartak Letohrad0700:05:0016,54
25Z15285Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:05:0412,76
26Z15471Koukolová AnetaFenix Ski Team Jeseník0800:05:313,00
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21161Boháč PankrácChoceň0600:09:15104,35
2M22173Franc TadeášStřelka Brno0500:09:20102,59
3M25160Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:09:4793,07
4M26163Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:10:0088,48
5M211181Topinka JonášACTIVITY Lanškroun0500:10:2679,32
6M213179Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:10:3576,15
7M214156Fišer RadekTJ Spartak Letohrad0500:10:4771,92
8M215167Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:10:5170,51
9M216182Halbrštát TomášLukavice 520600:11:0067,33
10M217172Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:11:0166,98
11M218159Jurajda TimonTenisový klub Letohrad0600:11:0964,16
12M219157Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:11:1063,81
13M222176Macháček ŠimonBiatlon Klecany0500:11:2757,81
14M223158Stejskal JanSK Žamberk0600:11:3156,40
15M224168Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:11:3256,05
16M226162Fajfr MarekSK Žamberk0600:11:3754,29
17M227171Urban OndřejFenix Ski Team Jeseník0500:11:4551,47
18M229165Jankovič LiborTJ Spartak Letohrad0600:12:1341,60
19M230164Doleček VojtěchTJ Spartak Letohrad0600:12:1540,89
20M231169Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohrad0600:12:1740,19
21M232177Srba TomášBiatlon Klecany0600:12:1839,84
22M235166Kulhavý KryštofTJ Spartak Letohrad0600:12:2935,96
23M236180Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:12:4331,02
24M239178Vaňha JanBiatlon Klecany0500:14:443,00
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21130Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:05:05102,16
2Z22129Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:05:06101,51
3Z23135Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:05:1496,32
4Z24154Cikánková AnitaStřelka Brno0500:05:2092,43
5Z25128Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:05:2191,78
6Z26147Cenková EmaFenix Ski Team Jeseník0500:05:2291,14
7Z27149Kouřilová EmaFenix Ski Team Jeseník0500:05:2986,59
8Z28148Korytářová EmaFenix Ski Team Jeseník0500:05:3085,95
9Z29138Klementová LuisaACTIVITY Lanškroun0600:05:3284,65
10Z210153Riederová LucieStřelka Brno0500:05:3384,00
11Z211131Suchodolová TerezaTJ Spartak Letohrad0500:05:3582,70
12Z212134Hubálková BarboraLukavice0500:05:3682,05
13Z213151Císařová MarkétaStřelka Brno0500:05:4079,46
14Z214142Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:05:4377,51
15Z215146Macurová BáraFenix Ski Team Jeseník0600:05:5072,97
16Z216145Gajdošová ViktorieFenix Ski Team Jeseník0600:05:5172,32
17Z217152Ledecká KateřinaStřelka Brno0500:05:5669,08
18Z218133Dudková MartinaTJ Spartak Letohrad0500:05:5768,43
19Z219132Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad0500:05:5967,14
20Z220137Šilarová LucieACTIVITY Lanškroun0500:06:0662,59
21Z221141Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad0600:06:0861,30
22Z222139Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad0600:06:1159,35
23Z223150Stejskalová MichaelaFenix Ski Team Jeseník0500:06:1358,05
24Z224126Halbrštátová SáraTJ Spartak Letohrad0500:06:1457,41
25Z225143Lánová TerezieTJ Spartak Letohrad0600:06:1556,76
26Z226140Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:06:3245,73
27Z227144Pešová AnetaFenix Ski Team Jeseník0600:06:5828,86
28Z228155Hlaváčková MichaelaBiatlon Klecany0600:07:308,11
29Z229136Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:08:013,00
30Z230192Maříková Michaela3D Fitness0600:08:023,00
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3128Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:12:26101,95
2M3236Bílek DavidVrbice0300:12:3699,29
3M3349Milán JakubStřelka Brno0400:12:3898,76
4M3421Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:13:1788,41
5M3526Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:13:3084,96
6M3632Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:13:3184,69
7M3727Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:13:3882,83
8M3846Peňáz RadekFenix Ski Team Jeseník0300:13:5279,12
9M3930Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:13:5877,52
10M31029Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:14:0176,73
11M31222Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:14:0475,93
12M31345Kopecký MartinFenix Ski Team Jeseník0300:14:0575,66
13M31424Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:14:0775,13
14M31544Juřík MarekFenix Ski Team Jeseník0400:14:0874,87
15M31823Škrobánek JaroslavTJ Spartak Letohrad0400:14:3467,96
16M31947Peňáz VojtěchFenix Ski Team Jeseník0300:14:3567,70
17M32134Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:14:5362,92
18M32235Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:15:0160,80
19M32541Tovaryš LukášFenix Ski Team Jeseník0400:15:0659,47
20M32643Velc RomanFenix Ski Team Jeseník0400:15:0958,67
21M32825Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:15:3651,50
22M32931Indrák DamiámSK Žamberk0400:15:5446,73
23M33033Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:16:0543,81
24M33650Fajstl RichardStřelka Brno0400:19:533,00
25M33738Vich VojtěchKlub Biatlonu Klecany0400:21:163,00
Starší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3337Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:09:44101,92
2Z3412Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:09:45101,58
3Z361Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:10:0096,50
4Z385Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:10:0993,44
5Z399Mičkerová MichaelaFenix Ski Team Jeseník0400:10:1591,41
6Z31014Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:10:2089,71
7Z31216Hrubá KláraJeseník0400:10:3484,96
8Z3202Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:11:1670,72
9Z3214Škrobánková ViolaTJ Spartak Letohrad0300:11:2069,36
10Z3253Lerchová KateřinaTJ Spartak Letohrad0300:11:3364,95
11Z32810Nováková AnnaBiatlon Klecany0300:11:5657,15
12Z3338Málková KarolínaSK Žamberk0400:12:2148,67
13Z3346Kubešová EliškaLanškroun0300:12:2547,31
14Z33713Kotyzová SáraAtletika Žamberk0300:13:3822,56
15Z33815Drbolová NatálieStřelka Brno0300:13:4320,86
16Z34011Málková NikolaSK Žamberk0400:15:403,00
Mladší dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4166Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:15:16103,50
2M4273Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:15:18103,07
3M4375Boháč BonifácChoceň0100:16:0393,42
4M4574Babánek AdamStřelka Brno0200:16:1890,20
5M46109Remeš TadeášTJ Spartak Letohrad0100:16:2888,06
6M4772Cenek JáchymFenix Ski Team Jeseník0200:16:3686,34
7M4871Medek JakubFenix Ski Team Jeseník0200:17:0081,19
8M41167Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:17:3473,90
9M41568Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:18:3660,60
10M41969Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:18:4858,03
11M42277Matoušek ŠtěpánKlub Biatlonu Klecany0200:19:2550,09
12M42570Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:20:0541,51
13M43276Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:23:283,00
Mladší dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41159Haufová ZuzanaSDH Lukavice0200:14:02102,66
2Z41693Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:14:1699,37
3Z41794Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:14:2297,97
4Z41956Mrázová JanaFenix Ski Team Jeseník0200:14:3594,92
5Z42392Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:15:0488,13
6Z42457Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:15:0587,89
7Z42755Mičkerová KarlaFenix Ski Team Jeseník0200:15:2084,38
8Z43153Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad0200:16:1072,66
9Z43251Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:16:1870,78
10Z43354Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:17:3053,91
11Z43479Derková MartinaActivity Lanškroun0100:18:1443,59
12Z43578Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:19:4721,80
Starší dorostenci (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M53106Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:21:55107,70
2M57108Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:23:1396,30
3M58110Ondřejka JiříTJ Spartak Letohrad9900:23:1596,00
4M513112Urban MatyášVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:24:1287,67
5M518107Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:25:2477,14
Starší dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52197Poláková NatálieFenix Ski Team Jeseník0000:19:10106,51
2Z52396Nováčková HelenaFenix Ski Team Jeseník0000:19:31102,97
3Z52899Lonková MagdalénaFenix Ski Team Jeseník0000:20:4590,52
4Z52995Schreierová AnnaFenix Ski Team Jeseník0000:20:5788,50
5Z539111Belobradová KarolínaPasivity Žamberk9900:28:508,92
Junioři 18-19 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4147Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:31:29121,65
2MJ8146Pechoušek JanFenix Ski Team Jeseník9700:33:42109,10
3MJ14148Vencl JiříActivity Lanškroun9800:40:4469,25
Juniorky 18-19 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ10129Kalousová EliškaÚstí nad Orlicí9800:17:20106,69
2ZJ14128Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:18:3293,31
Muži A 20-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1188Hübl RadekRun sport Team8800:29:33105,84
2MA2185Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:30:24100,26
3MA3186Šutera JosefAtletika Polička7900:31:2293,90
4MA5211Kautz MichalFenix Ski Team Jeseník8900:31:3792,26
5MA6191Adamec JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí8100:32:4285,14
6MA7184Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:1781,31
7MA9183Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:33:5277,48
8MA10181Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:35:1468,50
9MA11190Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:35:3166,64
10MA12187Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:36:3359,85
11MA13192Živný Marek3D Fitnes9100:37:4352,18
12MA15182Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:42:0123,93
13MA16189Kalous PetrSK Žamberk7700:43:1016,37
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1240Hejl RadekKrálíky7200:21:34103,44
2MB2236Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:21:45101,77
3MB4232Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:22:3194,78
4MB9227Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:23:2087,34
5MB10244Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:3585,06
6MB11242Vencl JiříVencl Servis Žamberk7400:23:4383,85
7MB15239Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:4973,82
8MB16235Strnad TomášTJ Spartak Letohrad6900:25:0671,24
9MB17241Suchodol Josef3D Fitnes6700:25:1470,03
10MB20243Roleček MilanPěčín7600:25:2768,05
11MB21228Jurajda PavelTK Letohrad7400:25:5863,34
12MB22226Hampl AloisOstrov7000:26:2659,09
13MB25231Strouhal TomášFortex SKI Moravský Beroun7400:26:4855,75
14MB26237Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:26:5055,44
15MB30233Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:27:2450,28
16MB31229Jirčík Miroslav3D Fitnes7600:27:3648,46
17MB32226Červenka JakubBiatlon Klecany7300:27:4247,54
18MB33234Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:0244,51
19MB34238Kačena Martin3D Fitnes7400:28:3839,04
20MB38230Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:30:4919,14
21MB40227Procházka DavidBiatlon Klecany7600:34:383,00
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5265Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:40104,78
2MC6268Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:08100,77
3MC12261Felner MarekFenix Ski Team Jeseník6500:23:5294,45
4MC14270Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:1591,15
5MC19264Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:25:2581,10
6MC23269Hruban JanČeská Třebová6600:26:3171,63
7MC27266Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:26:5668,04
8MC36263Jedlička VáclavSK Žamberk6100:29:5242,78
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD24276Ráb PavelČeská Třebová5200:26:36102,92
2MD28279Dostál LadislavMoravská Třebová5600:27:0099,96
3MD29280Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:2397,12
4MD35278Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:1283,66
5MD37277Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:30:4472,30
6MD39281Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:33:0255,26
7MD41282Bielčik JindřichLichkov4000:38:21100,00
Ženy A 20-34 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4169Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:06120,11
2ZA17170Schauerová LenkaAtletika Polička8800:18:4390,88
3ZA20168Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:5389,01
4ZA26167Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:20:1274,30
Ženy B 35-44 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9215Jiroušková JanaČeská Třebová7900:17:03109,02
2ZB13217Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:17:47100,81
3ZB18218Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:18:4490,17
4ZB24216Pirklová KateřinaLetohrad7600:19:3281,21
5ZB27214Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:20:4068,51
6ZB30212Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:21:2659,93
7ZB31220Hrubá MichaelaJeseník7800:23:2737,34
8ZB34166Červenková AnnaBiatlon Klecany7800:24:1927,63
9ZB36219Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:25:5110,45
10ZB37213Koubová MarcelaRybník8000:25:579,33
Ženy C 45 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC12250Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:17:41123,95
2ZC16256Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:18:41113,99
3ZC33246Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:5462,06
4ZC35248Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:25:30112,61
5ZC38247Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:02101,35
6ZC40249Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:0786,04
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2146Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:01:34-
2C2247Šítek VojtěchLetohrad0900:01:35-
3C2336Červenka HynekBiatlon Klecany0900:01:36-
3C2341Resler FilipAtletika Lanškroun0900:01:36-
1D258Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:01:40-
5C2540Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:40-
2D2712Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior TEAM0900:01:41-
6C2835Kulhavý KryštofTJ Spartak Letohrad0900:01:42-
3D2913Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:43-
7C2942Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:43-
4D2116Jankovičová DenisaTJ Spartak Letohrad0900:01:45-
5D2125Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:01:48-
6D21310Koryčanová KarolínaFenix Ski Team Jeseník0900:01:49-
8C21443Fajfr AlešŽamberk0900:01:50-
9C21544Baborák MatějTJ Spartak Letohrad1000:01:51-
7D21611Pirklová PatricieLetohrad0900:01:52-
10C21649Netušil TobiášLanškroun1000:01:52-
11C21839Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:53-
12C21938Mikula DaliborTJ Spartak Letohrad1000:01:54-
13C22050Fišer JanAtletika Jablonné0900:01:56-
14C22148Matyáš DanielAtletika Žamberk1000:01:57-
8D2224Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:01:58-
15C22351Topinka TobiášACTIVITY Lanškroun1000:02:00-
16C22445Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:02:01-
9D2252Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:02:02-
17C22637Procházka OndřejBiatlon Klecany0900:02:04-
18C22731Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:02:06-
19C22852Költö TobiasXCT.cz1000:02:07-
10D2291Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:02:10-
11D2307Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:02:16-
20C23153Netušil TomášLanškroun1000:02:54-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11110Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:16104,33
2M12113Cenek TomášFenix Ski Team Jeseník0700:03:19101,33
1Z13193Borková JohankaISCAREX Junior TEAM0700:03:23108,19
3M1479Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:2694,34
4M15111Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:03:2793,34
5M1697Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:03:2991,35
6M17116Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:03:3189,35
6M17112Koryčan RichardFenix Ski Team Jeseník0700:03:3189,35
2Z1968Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:03:3596,85
8M1991Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:03:3585,36
3Z11186Matějková Viktoria ElaiSMAR0700:03:3794,96
4Z11272Kouřilová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:03:3894,02
9M113117Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:03:4278,37
5Z11461Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:03:4587,40
10M114108Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:03:4575,37
11M116109Exler ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0700:03:4674,38
12M117104Zajíček VojtěchAtletika Lanškroun0800:03:4773,38
6Z11883Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:03:4884,57
7Z11965Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:4983,62
13M120115Kačena MatějTJ Spartak Letohrad0700:03:5268,39
14M121105Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:03:5367,39
8Z12280Lánová AnetaISCAREX Junior TEAM0700:03:5478,90
15M123102Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:5565,39
9Z12473Korytářová KarolínaFenix Ski Team Jeseník0700:03:5677,01
16M124118Beran PetrBiatlon Klecany0700:03:5664,39
17M126103Faltus TomášSK Žamberk0800:03:5763,39
10Z12781Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:03:5875,12
11Z12887Halbrštátová KarolínaLukavice 520700:03:5974,17
12Z12982Barnetová ŽofieTJ Spartak Letohrad0800:04:0073,23
18M13098Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:04:0159,40
13Z13184Hájková ZuzanaACTIVITY Lanškroun0800:04:0271,34
14Z13267Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:04:0469,45
19M13392Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:04:0555,41
15Z13475Stejskalová AnetaFenix Ski Team Jeseník0700:04:0865,67
20M135122Kushpil PetrBiatlon Klecany0700:04:1050,42
16Z13674Jurčáková LucieFenix Ski Team Jeseník0700:04:1559,06
21M137119Červenka JiříBiatlon Klecany0700:04:1644,43
17Z13877Jedličková TerezaSK Žamberk0800:04:1757,17
22M139124Voves MartinBiatlon Klecany0800:04:2040,43
18Z14064Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:04:2153,39
19Z14162Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:04:2351,50
23M142120Houba DominikBiatlon Klecany0800:04:2436,44
20Z14263Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:04:2450,55
24M14495Mikulecký TomášTJ Spartak Letohrad0800:04:2535,44
21Z14576Vlčková DanielaBiatlon Klecany0700:04:2648,66
22Z14669Krejčí BarboraFenix Ski Team Jeseník0800:04:2747,72
25M147121Jelínek ŠtěpánBiatlon Klecany0800:04:3228,45
26M148123Nešpor CyrilBiatlon Klecany0800:04:3327,45
27M149101Adamec FilipTJ Spartak Letohrad0800:04:4317,47
23Z15078Nová MagdalénaAtletika Lanškroun0800:04:5917,48
24Z15166Dvořáková TerezaTJ Spartak Letohrad0700:05:0016,54
25Z15285Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:05:0412,76
28M15399Valenta MartinTJ Spartak Letohrad0800:05:073,00
26Z15471Koukolová AnetaFenix Ski Team Jeseník0800:05:313,00
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21130Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:05:05102,16
2Z22129Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:05:06101,51
3Z23135Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:05:1496,32
4Z24154Cikánková AnitaStřelka Brno0500:05:2092,43
5Z25128Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:05:2191,78
6Z26147Cenková EmaFenix Ski Team Jeseník0500:05:2291,14
7Z27149Kouřilová EmaFenix Ski Team Jeseník0500:05:2986,59
8Z28148Korytářová EmaFenix Ski Team Jeseník0500:05:3085,95
9Z29138Klementová LuisaACTIVITY Lanškroun0600:05:3284,65
10Z210153Riederová LucieStřelka Brno0500:05:3384,00
11Z211131Suchodolová TerezaTJ Spartak Letohrad0500:05:3582,70
12Z212134Hubálková BarboraLukavice0500:05:3682,05
13Z213151Císařová MarkétaStřelka Brno0500:05:4079,46
14Z214142Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:05:4377,51
15Z215146Macurová BáraFenix Ski Team Jeseník0600:05:5072,97
16Z216145Gajdošová ViktorieFenix Ski Team Jeseník0600:05:5172,32
17Z217152Ledecká KateřinaStřelka Brno0500:05:5669,08
18Z218133Dudková MartinaTJ Spartak Letohrad0500:05:5768,43
19Z219132Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad0500:05:5967,14
20Z220137Šilarová LucieACTIVITY Lanškroun0500:06:0662,59
21Z221141Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad0600:06:0861,30
22Z222139Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad0600:06:1159,35
23Z223150Stejskalová MichaelaFenix Ski Team Jeseník0500:06:1358,05
24Z224126Halbrštátová SáraTJ Spartak Letohrad0500:06:1457,41
25Z225143Lánová TerezieTJ Spartak Letohrad0600:06:1556,76
26Z226140Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:06:3245,73
27Z227144Pešová AnetaFenix Ski Team Jeseník0600:06:5828,86
28Z228155Hlaváčková MichaelaBiatlon Klecany0600:07:308,11
29Z229136Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:08:013,00
30Z230192Maříková Michaela3D Fitness0600:08:023,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21161Boháč PankrácChoceň0600:09:15104,35
2M22173Franc TadeášStřelka Brno0500:09:20102,59
1Z3337Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:09:44101,92
2Z3412Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:09:45101,58
3M25160Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:09:4793,07
4M26163Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:10:0088,48
3Z361Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:10:0096,50
4Z385Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:10:0993,44
5Z399Mičkerová MichaelaFenix Ski Team Jeseník0400:10:1591,41
6Z31014Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:10:2089,71
5M211181Topinka JonášACTIVITY Lanškroun0500:10:2679,32
7Z31216Hrubá KláraJeseník0400:10:3484,96
6M213179Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:10:3576,15
7M214156Fišer RadekTJ Spartak Letohrad0500:10:4771,92
8M215167Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:10:5170,51
9M216182Halbrštát TomášLukavice 520600:11:0067,33
10M217172Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:11:0166,98
11M218159Jurajda TimonTenisový klub Letohrad0600:11:0964,16
12M219157Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:11:1063,81
8Z3202Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:11:1670,72
9Z3214Škrobánková ViolaTJ Spartak Letohrad0300:11:2069,36
13M222176Macháček ŠimonBiatlon Klecany0500:11:2757,81
14M223158Stejskal JanSK Žamberk0600:11:3156,40
15M224168Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:11:3256,05
10Z3253Lerchová KateřinaTJ Spartak Letohrad0300:11:3364,95
16M226162Fajfr MarekSK Žamberk0600:11:3754,29
17M227171Urban OndřejFenix Ski Team Jeseník0500:11:4551,47
11Z32810Nováková AnnaBiatlon Klecany0300:11:5657,15
18M229165Jankovič LiborTJ Spartak Letohrad0600:12:1341,60
19M230164Doleček VojtěchTJ Spartak Letohrad0600:12:1540,89
20M231169Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohrad0600:12:1740,19
21M232177Srba TomášBiatlon Klecany0600:12:1839,84
12Z3338Málková KarolínaSK Žamberk0400:12:2148,67
13Z3346Kubešová EliškaLanškroun0300:12:2547,31
22M235166Kulhavý KryštofTJ Spartak Letohrad0600:12:2935,96
23M236180Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:12:4331,02
14Z33713Kotyzová SáraAtletika Žamberk0300:13:3822,56
15Z33815Drbolová NatálieStřelka Brno0300:13:4320,86
24M239178Vaňha JanBiatlon Klecany0500:14:443,00
16Z34011Málková NikolaSK Žamberk0400:15:403,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3128Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:12:26101,95
2M3236Bílek DavidVrbice0300:12:3699,29
3M3349Milán JakubStřelka Brno0400:12:3898,76
4M3421Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:13:1788,41
5M3526Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:13:3084,96
6M3632Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:13:3184,69
7M3727Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:13:3882,83
8M3846Peňáz RadekFenix Ski Team Jeseník0300:13:5279,12
9M3930Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:13:5877,52
10M31029Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:14:0176,73
1Z41159Haufová ZuzanaSDH Lukavice0200:14:02102,66
11M31222Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:14:0475,93
12M31345Kopecký MartinFenix Ski Team Jeseník0300:14:0575,66
13M31424Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:14:0775,13
14M31544Juřík MarekFenix Ski Team Jeseník0400:14:0874,87
2Z41693Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:14:1699,37
3Z41794Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:14:2297,97
15M31823Škrobánek JaroslavTJ Spartak Letohrad0400:14:3467,96
16M31947Peňáz VojtěchFenix Ski Team Jeseník0300:14:3567,70
4Z41956Mrázová JanaFenix Ski Team Jeseník0200:14:3594,92
17M32134Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:14:5362,92
18M32235Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:15:0160,80
5Z42392Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:15:0488,13
6Z42457Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:15:0587,89
19M32541Tovaryš LukášFenix Ski Team Jeseník0400:15:0659,47
20M32643Velc RomanFenix Ski Team Jeseník0400:15:0958,67
7Z42755Mičkerová KarlaFenix Ski Team Jeseník0200:15:2084,38
21M32825Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:15:3651,50
22M32931Indrák DamiámSK Žamberk0400:15:5446,73
23M33033Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:16:0543,81
8Z43153Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad0200:16:1072,66
9Z43251Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:16:1870,78
10Z43354Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:17:3053,91
11Z43479Derková MartinaActivity Lanškroun0100:18:1443,59
12Z43578Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:19:4721,80
24M33650Fajstl RichardStřelka Brno0400:19:533,00
25M33738Vich VojtěchKlub Biatlonu Klecany0400:21:163,00
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4166Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:15:16103,50
2M4273Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:15:18103,07
3M4375Boháč BonifácChoceň0100:16:0393,42
1ZA4169Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:06120,11
4M4574Babánek AdamStřelka Brno0200:16:1890,20
5M46109Remeš TadeášTJ Spartak Letohrad0100:16:2888,06
6M4772Cenek JáchymFenix Ski Team Jeseník0200:16:3686,34
7M4871Medek JakubFenix Ski Team Jeseník0200:17:0081,19
1ZB9215Jiroušková JanaČeská Třebová7900:17:03109,02
1ZJ10129Kalousová EliškaÚstí nad Orlicí9800:17:20106,69
8M41167Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:17:3473,90
1ZC12250Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:17:41123,95
2ZB13217Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:17:47100,81
2ZJ14128Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:18:3293,31
9M41568Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:18:3660,60
2ZC16256Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:18:41113,99
2ZA17170Schauerová LenkaAtletika Polička8800:18:4390,88
3ZB18218Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:18:4490,17
10M41969Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:18:4858,03
3ZA20168Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:5389,01
1Z52197Poláková NatálieFenix Ski Team Jeseník0000:19:10106,51
11M42277Matoušek ŠtěpánKlub Biatlonu Klecany0200:19:2550,09
2Z52396Nováčková HelenaFenix Ski Team Jeseník0000:19:31102,97
4ZB24216Pirklová KateřinaLetohrad7600:19:3281,21
12M42570Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:20:0541,51
4ZA26167Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:20:1274,30
5ZB27214Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:20:4068,51
3Z52899Lonková MagdalénaFenix Ski Team Jeseník0000:20:4590,52
4Z52995Schreierová AnnaFenix Ski Team Jeseník0000:20:5788,50
6ZB30212Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:21:2659,93
7ZB31220Hrubá MichaelaJeseník7800:23:2737,34
13M43276Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:23:283,00
3ZC33246Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:5462,06
8ZB34166Červenková AnnaBiatlon Klecany7800:24:1927,63
4ZC35248Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:25:30112,61
9ZB36219Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:25:5110,45
10ZB37213Koubová MarcelaRybník8000:25:579,33
5ZC38247Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:02101,35
5Z539111Belobradová KarolínaPasivity Žamberk9900:28:508,92
6ZC40249Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:0786,04
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1240Hejl RadekKrálíky7200:21:34103,44
2MB2236Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:21:45101,77
1M53106Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:21:55107,70
3MB4232Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:22:3194,78
1MC5265Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:40104,78
2MC6268Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:08100,77
2M57108Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:23:1396,30
3M58110Ondřejka JiříTJ Spartak Letohrad9900:23:1596,00
4MB9227Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:23:2087,34
5MB10244Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:3585,06
6MB11242Vencl JiříVencl Servis Žamberk7400:23:4383,85
3MC12261Felner MarekFenix Ski Team Jeseník6500:23:5294,45
4M513112Urban MatyášVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:24:1287,67
4MC14270Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:1591,15
7MB15239Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:4973,82
8MB16235Strnad TomášTJ Spartak Letohrad6900:25:0671,24
9MB17241Suchodol Josef3D Fitnes6700:25:1470,03
5M518107Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:25:2477,14
5MC19264Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:25:2581,10
10MB20243Roleček MilanPěčín7600:25:2768,05
11MB21228Jurajda PavelTK Letohrad7400:25:5863,34
12MB22226Hampl AloisOstrov7000:26:2659,09
6MC23269Hruban JanČeská Třebová6600:26:3171,63
1MD24276Ráb PavelČeská Třebová5200:26:36102,92
13MB25231Strouhal TomášFortex SKI Moravský Beroun7400:26:4855,75
14MB26237Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:26:5055,44
7MC27266Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:26:5668,04
2MD28279Dostál LadislavMoravská Třebová5600:27:0099,96
3MD29280Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:2397,12
15MB30233Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:27:2450,28
16MB31229Jirčík Miroslav3D Fitnes7600:27:3648,46
17MB32226Červenka JakubBiatlon Klecany7300:27:4247,54
18MB33234Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:0244,51
19MB34238Kačena Martin3D Fitnes7400:28:3839,04
4MD35278Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:1283,66
8MC36263Jedlička VáclavSK Žamberk6100:29:5242,78
5MD37277Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:30:4472,30
20MB38230Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:30:4919,14
6MD39281Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:33:0255,26
21MB40227Procházka DavidBiatlon Klecany7600:34:383,00
7MD41282Bielčik JindřichLichkov4000:38:21100,00
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1188Hübl RadekRun sport Team8800:29:33105,84
2MA2185Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:30:24100,26
3MA3186Šutera JosefAtletika Polička7900:31:2293,90
1MJ4147Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:31:29121,65
4MA5211Kautz MichalFenix Ski Team Jeseník8900:31:3792,26
5MA6191Adamec JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí8100:32:4285,14
6MA7184Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:1781,31
2MJ8146Pechoušek JanFenix Ski Team Jeseník9700:33:42109,10
7MA9183Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:33:5277,48
8MA10181Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:35:1468,50
9MA11190Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:35:3166,64
10MA12187Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:36:3359,85
11MA13192Živný Marek3D Fitnes9100:37:4352,18
3MJ14148Vencl JiříActivity Lanškroun9800:40:4469,25
12MA15182Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:42:0123,93
13MA16189Kalous PetrSK Žamberk7700:43:1016,37
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1188Hübl RadekRun sport Team8800:29:33105,84
2MA2185Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:30:24100,26
3MA3186Šutera JosefAtletika Polička7900:31:2293,90
4MJ4147Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:31:2993,14
5MA5211Kautz MichalFenix Ski Team Jeseník8900:31:3792,26
6MA6191Adamec JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí8100:32:4285,14
7MA7184Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:1781,31
8MJ8146Pechoušek JanFenix Ski Team Jeseník9700:33:4278,57
9MA9183Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:33:5277,48
10MA10181Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:35:1468,50
11MA11190Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:35:3166,64
12MA12187Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:36:3359,85
13MA13192Živný Marek3D Fitnes9100:37:4352,18
14MJ14148Vencl JiříActivity Lanškroun9800:40:4432,36
15MA15182Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:42:0123,93
16MA16189Kalous PetrSK Žamberk7700:43:1016,37
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4169Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:06108,65
2ZB9215Jiroušková JanaČeská Třebová7900:17:0397,36
3ZJ10129Kalousová EliškaÚstí nad Orlicí9800:17:2093,99
4ZC12250Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:17:4189,83
5ZB13217Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:17:4788,64
6ZJ14128Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:18:3279,73
7ZC16256Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:18:4177,95
8ZA17170Schauerová LenkaAtletika Polička8800:18:4377,55
9ZB18218Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:18:4477,35
10ZA20168Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:5375,57
11Z52197Poláková NatálieFenix Ski Team Jeseník0000:19:1072,20
12Z52396Nováčková HelenaFenix Ski Team Jeseník0000:19:3168,04
13ZB24216Pirklová KateřinaLetohrad7600:19:3267,84
14ZA26167Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:20:1259,92
15ZB27214Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:20:4054,37
16Z52899Lonková MagdalénaFenix Ski Team Jeseník0000:20:4553,38
17Z52995Schreierová AnnaFenix Ski Team Jeseník0000:20:5751,01
18ZB30212Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:21:2645,26
19ZB31220Hrubá MichaelaJeseník7800:23:2721,29
20ZC33246Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:5415,95
21ZB34166Červenková AnnaBiatlon Klecany7800:24:1910,99
22ZC35248Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:25:303,00
23ZB36219Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:25:513,00
24ZB37213Koubová MarcelaRybník8000:25:573,00
25ZC38247Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:023,00
26Z539111Belobradová KarolínaPasivity Žamberk9900:28:503,00
27ZC40249Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:073,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód