hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Kros okolo Žampachu a přes Kozince

23.10.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Kros okolo Žampachu a přes Kozince
  • datum konání: 23.10.2016
  • zobrazeno již 1064x
  • místo konání: Žampach
  • GPS: 50.03814N, 16.43179E
  • pořadatel: KUS Sopotnice

Sociální sítě

Místo konání

Žampach, okres Ústí nad Orlicí
9:45 - 11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin, prezentace každé kategorie končí 30 minut před jejím startem (pozdější přihlášení není z organizačních důvodů možné!), prezentace kategorií běžících hlavní trať do 10:15 hodin

Startovné

dospělí 100 Kč, děti zdarma

Popis tratě

Délka: 11 km a méně
náročný terénní kros v okolí Žampachu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Krejsa
tel. 603 868 944

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.xcski.cz/

E-mailová adresa

renovak@renovak.cz

Mapa konání závodu

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6 let a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21160Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:01-
2C23193Matyáš DanielAtletika Žamberk1000:00:01-
3C25224Lipenský PetrDolní Dobrouč1100:00:01-
4C27216Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:01-
5C29172Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:01-
6C211195Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:00:01-
7C213157Pross VojtěchMŠ Solnice1000:00:01-
8C215202Kouba RadimSokol Česká Třebová1100:00:01-
9C217203Šilar ŠtěpánÚstí nad Orlicí1100:00:01-
10C219240Vrba Jakub-1300:00:01-
11C221162Vychytil TadeášČeské Libchavy1400:00:01-
12C223188Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:01-
13C225221Pirkl MatyášLetohrad1300:00:01-

Děvčata 6 let a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21169Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:01-
2D23226Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:00:01-
3D25173Krejčová AnetaLetohrad1100:00:01-
4D27165Němcová NatálieLitomyšl1100:00:01-
5D29175Faltusová Kristýna-1000:00:01-
6D211220Fišerová BeátaOrlické Podhůří1000:00:01-
7D213192Štěpánková MonikaTJ SOKOL Atletika Žamberk1100:00:01-
8D215163Krejsová EliškaKUS Sopotnice1000:00:01-
9D217239Urbová Tereza-1300:00:01-
10D219209Škopková Barbora-1300:00:01-
11D221170Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:01-
12D223159Morávková EllaKUS Sopotnice1300:00:01-
13D225231Šegitová Terezie-1400:00:01-
14D227186Kulhavá ElenaAtletika Žamberk1400:00:01-

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11166Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:00:52104,70
2M13204Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:5399,37
3M14168Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:5495,94
4M16196Jansa MatějAtletika Žamberk0800:00:5590,61
5M17218Doleček PřemyslBiatlon Letohrad0700:00:5784,90
6M19230Bryška TomášTJ Svitavy0700:00:5784,14
7M110176Faltus Marek-0700:00:5880,33
8M111174Krejčí OndřejLetohrad0700:00:5977,28
9M112200Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:01:0071,57
10M114213Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:0167,77
11M115300Šlachles Benedikt-0800:01:0266,62
12M117229Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:0363,20
13M119225Jílek RomanSlovan Moravská Třebová0800:01:0361,29
14M123154Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:0554,82

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12210Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:00:52108,64
2Z15178Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:00:54100,86
3Z18234Chlupáčová AnežkaTJ Sokol Hradec Králové0700:00:5790,50
4Z112205Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:0077,91
5Z116217Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:0270,51
6Z118201Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:0368,66
7Z120152Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:01:0464,96
8Z121199Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:0562,74
9Z122238Mikysková Darja-0800:01:0562,00
10Z124190Štěpánková LindaAtletika Žamberk0900:01:0659,04
11Z125184Pavelcová ElaAtletika Žamberk0700:01:0656,08
12Z126222Pirklová PatricieLetohrad0900:01:0850,52
13Z127197Malá MarkétaAtletika Žamberk0800:01:0848,30
14Z128243Koblásová MichaelaPotštejn0700:01:1139,79
15Z129187Kulhavá AndreaAtletika Žamberk0900:01:1330,54

Nejmladší žáci II (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21155Boháč PankrácChoceň0600:01:39105,39
2M22180Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:01:4398,69
3M23189Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:4495,93
4M26179Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:4789,02
5M210183Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:01:5377,59
6M214191Matyáš JiříAtletika Žamberk0500:02:0946,24
7M215185Rýdlo OndřejAtletika Žamberk0600:02:1044,86
8M217198Malý AdamAtletika Žamberk0600:03:043,00

Nejmladší žákyně II (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z24228Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:45104,62
2Z25164Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:46101,81
3Z27161Kubíčková Zuzana-0500:01:5193,57
4Z28206Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:5290,95
5Z29232Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:01:5389,64
6Z211153Suchodolová TerezaSOKOL Klášterec0500:01:5683,28
7Z212194Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:02:0567,75
8Z213151Šrolerová JanaSOKOL Klášterec0500:02:0567,00
9Z216215Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:02:1940,99

Mladší žáci (trať 1,305 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31182Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:38109,56
2M34236Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:06:0196,83
3M36161Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:06:0793,61
4M37211Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:06:0992,54
5M39237Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:06:1787,98
6M310235Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:06:2086,18
7M311207Kapoun JanAtletika Polička0300:06:2682,51
8M312158Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:06:3279,13
9M313241Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:4671,75

Mladší žákyně (trať 1,305 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z32167Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:05:49104,60
2Z33177Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:06:0097,98
3Z35171Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:06:0197,42
4Z38208Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:06:1092,87
5Z314214Kubešová Eliška-0300:07:3147,03

Starší žáci (trať 2,095 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41156Boháč BonifácChoceň0100:08:55130,29
2M42245Moravec JanJM Team Letohrad0200:10:5193,26
3M44212Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:11:4476,45

Starší žákyně (trať 2,095 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43233Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:11:07111,06
2Z45223Derková MartinaActivity Lanškroun0100:11:4999,04
3Z46249Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:12:2289,91
4Z47242Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:0976,36
5Z48251Petráňová Jana-0200:16:5013,73

Dorostenci (trať 3,718 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51244Moravec JakubJM Team Letohrad9900:18:28100,91
2M52246Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:18:3999,09

Dorostenky (trať 3,718 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53250Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:26:33121,43
2Z57253Belobradová KarolínaPasivity Žamberk9900:32:5578,57

Junioři 18-19 let (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1252Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:25:17106,81
2MJ2181Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:25:19106,56
3MJ3254Vencl JiříActivity Lanškroun9800:27:5686,63

Juniorky 18-19 let (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ683Mazánková PetraSpartan Training Group9801:28:51100,00
1ZJ685Žatečková NatálieSpartan Training Group0401:28:51100,00

Muži A 20-39 let (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:40:44108,09
2MA231Hübl RadekRun sport team8800:41:52102,82
3MA318Šilar ZdeněkRun sport team8100:44:4689,09
4MA448Štancl DanielSport Bárt Team9500:45:0787,49
5MA629Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:45:4884,21
6MA840Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:46:1582,10
7MA1053Adamec JosefVencl tým ustí nad orlicí8100:47:1877,16
8MA1155Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:47:3575,82
9MA1363Dryml MojmírRun sport team8600:48:0573,50
10MA1847Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:51:1858,31
11MA1933Sládek FrantišekCC Chocen8300:51:2657,70
12MA204Novák JiříSySle žije8000:51:3557,01
13MA2471Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:52:5350,86
14MA2750Marek MartinHO J.Gagarina8400:53:2048,74
15MA2857Štumpf Eduard3D Fitnes race team8000:53:5645,96
16MA3173Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:54:2843,38
17MA3238Živný Marek3D Fitnes race team9100:54:5041,66
18MA3556Pospíšil TomášGenaro7800:55:1939,40
19MA3654Beneš MichalRun sport team8300:55:4637,30
20MA382Hanyk LukášSpartan Training Group9100:56:0635,69
21MA4242Stratk Petr-8200:56:4432,72
22MA5152Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8901:00:5313,16
23MA5358Trejtnar Michal-9201:01:1511,49
24MA5412Vebr MichalČeská Třebová7801:01:2710,54
25MA556Doležal LukášSpartan Training Group8201:02:206,38

Muži B 40-49 let (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB530Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:45:33102,14
2MB714Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:53100,68
3MB959Moskva RomanPasivity Žamberk7500:46:4297,18
4MB149Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:48:0890,92
5MB1661Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:49:4084,29
6MB2141Strnad Tomáš3D Fitnes race team6900:51:3775,81
7MB2570Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:53:1568,70
8MB2665Roleček MilanPěčín7600:53:1868,48
9MB3310Hampl AloisOstrov7000:55:0660,68
10MB4067Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:56:3354,38
11MB4562Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:58:0847,47
12MB4621Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:58:3845,31
13MB4925Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:59:5040,08
14MB5220Kapoun PetrAtletika Polička7501:01:0734,55
15MB5945Lipenský JiříDolní Dobrouč7401:05:5713,50
16MB6332Sojma PetrCC Choceň7301:08:383,00

Muži C 50-59 let (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1566Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:48:51107,10
2MC1727Ožana VáclavAO Nové město na Moravě6400:50:38100,04
3MC2372Scheuer JanActivity Lanškroun6600:52:2792,86
4MC3060Kalous Tomáš3D Fitnes race team6400:54:0986,14
5MC3946Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:56:2877,03
6MC4364Chládek JosefOB Žamberk5900:57:2773,16
7MC5644Jedlička VáclavSK Žamberk6101:02:3652,83

Muži D 60-69 let (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3413Ráb PavelČeská Třebová5200:55:18121,85
2MD5726Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5101:04:4391,50
3MD6024Křoustek KarelSki Skuhrov nad Bělou4801:06:1386,65
4MD6234Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:08:1780,00
5MD6422Šponar JosefOB Žamberk4701:09:3475,86
6MD6769Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí5101:11:3369,49

Muži E 70 let a starší (trať 3,718 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME423Bielčik JindřichLichkov4000:27:34100,00

Ženy A 20-34 let (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1239Moravcová KláraSki klub jablonec8300:47:46118,99
2ZA2968Nováková BaboraSokol Kunvald8300:53:5895,47
3ZA4119Schauerová LenkaAtletika Polička8800:56:3585,54
4ZA5043Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:3070,74
5ZA617Štěpánková JanaSpartan Training Group8901:07:0945,51
6ZA681Valachová LuciaSpartan Training Group8401:28:513,00

Ženy B 35-44 let (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2237Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:44116,08
2ZB4417Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:57:4794,55
3ZB4716Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:59:1589,36
4ZB4828Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:59:4887,38
5ZB588Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:05:0968,41
6ZB6536Petráňová Jana-7201:10:4848,30

Ženy C 45-54 let (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3749Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:55:49123,68
2ZC6635Kubová Ludmila7101:10:4876,32

Ženy D 55 let a starší (trať 3,718 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD511Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:07103,08
2ZD615Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:5996,92

Trať 0,08 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21169Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:01-
1C21160Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:01-
2D23226Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:00:01-
2C23193Matyáš DanielAtletika Žamberk1000:00:01-
3D25173Krejčová AnetaLetohrad1100:00:01-
3C25224Lipenský PetrDolní Dobrouč1100:00:01-
4C27216Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:01-
4D27165Němcová NatálieLitomyšl1100:00:01-
5D29175Faltusová Kristýna-1000:00:01-
5C29172Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:01-
6C211195Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:00:01-
6D211220Fišerová BeátaOrlické Podhůří1000:00:01-
7D213192Štěpánková MonikaTJ SOKOL Atletika Žamberk1100:00:01-
7C213157Pross VojtěchMŠ Solnice1000:00:01-
8D215163Krejsová EliškaKUS Sopotnice1000:00:01-
8C215202Kouba RadimSokol Česká Třebová1100:00:01-
9D217239Urbová Tereza-1300:00:01-
9C217203Šilar ŠtěpánÚstí nad Orlicí1100:00:01-
10C219240Vrba Jakub-1300:00:01-
10D219209Škopková Barbora-1300:00:01-
11C221162Vychytil TadeášČeské Libchavy1400:00:01-
11D221170Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:01-
12D223159Morávková EllaKUS Sopotnice1300:00:01-
12C223188Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:01-
13C225221Pirkl MatyášLetohrad1300:00:01-
13D225231Šegitová Terezie-1400:00:01-
14D227186Kulhavá ElenaAtletika Žamberk1400:00:01-

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11166Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:00:52104,70
1Z12210Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:00:52108,64
2M13204Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:5399,37
3M14168Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:5495,94
2Z15178Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:00:54100,86
4M16196Jansa MatějAtletika Žamberk0800:00:5590,61
5M17218Doleček PřemyslBiatlon Letohrad0700:00:5784,90
3Z18234Chlupáčová AnežkaTJ Sokol Hradec Králové0700:00:5790,50
6M19230Bryška TomášTJ Svitavy0700:00:5784,14
7M110176Faltus Marek-0700:00:5880,33
8M111174Krejčí OndřejLetohrad0700:00:5977,28
4Z112205Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:0077,91
9M112200Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:01:0071,57
10M114213Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:0167,77
11M115300Šlachles Benedikt-0800:01:0266,62
5Z116217Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:0270,51
12M117229Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:0363,20
6Z118201Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:0368,66
13M119225Jílek RomanSlovan Moravská Třebová0800:01:0361,29
7Z120152Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:01:0464,96
8Z121199Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:0562,74
9Z122238Mikysková Darja-0800:01:0562,00
14M123154Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:0554,82
10Z124190Štěpánková LindaAtletika Žamberk0900:01:0659,04
11Z125184Pavelcová ElaAtletika Žamberk0700:01:0656,08
12Z126222Pirklová PatricieLetohrad0900:01:0850,52
13Z127197Malá MarkétaAtletika Žamberk0800:01:0848,30
14Z128243Koblásová MichaelaPotštejn0700:01:1139,79
15Z129187Kulhavá AndreaAtletika Žamberk0900:01:1330,54

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21155Boháč PankrácChoceň0600:01:39105,39
2M22180Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:01:4398,69
3M23189Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:4495,93
1Z24228Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:45104,62
2Z25164Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:46101,81
4M26179Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:4789,02
3Z27161Kubíčková Zuzana-0500:01:5193,57
4Z28206Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:5290,95
5Z29232Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:01:5389,64
5M210183Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:01:5377,59
6Z211153Suchodolová TerezaSOKOL Klášterec0500:01:5683,28
7Z212194Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:02:0567,75
8Z213151Šrolerová JanaSOKOL Klášterec0500:02:0567,00
6M214191Matyáš JiříAtletika Žamberk0500:02:0946,24
7M215185Rýdlo OndřejAtletika Žamberk0600:02:1044,86
9Z216215Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:02:1940,99
8M217198Malý AdamAtletika Žamberk0600:03:043,00

Trať 1,305 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31182Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:38109,56
1Z32167Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:05:49104,60
2Z33177Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:06:0097,98
2M34236Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:06:0196,83
3Z35171Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:06:0197,42
3M36161Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:06:0793,61
4M37211Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:06:0992,54
4Z38208Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:06:1092,87
5M39237Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:06:1787,98
6M310235Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:06:2086,18
7M311207Kapoun JanAtletika Polička0300:06:2682,51
8M312158Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:06:3279,13
9M313241Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:4671,75
5Z314214Kubešová Eliška-0300:07:3147,03

Trať 2,095 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41156Boháč BonifácChoceň0100:08:55130,29
2M42245Moravec JanJM Team Letohrad0200:10:5193,26
1Z43233Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:11:07111,06
3M44212Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:11:4476,45
2Z45223Derková MartinaActivity Lanškroun0100:11:4999,04
3Z46249Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:12:2289,91
4Z47242Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:0976,36
5Z48251Petráňová Jana-0200:16:5013,73

Trať 3,718 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51244Moravec JakubJM Team Letohrad9900:18:28100,91
2M52246Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:18:3999,09
1Z53250Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:26:33121,43
1ME423Bielčik JindřichLichkov4000:27:34100,00
1ZD511Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:07103,08
2ZD615Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:5996,92
2Z57253Belobradová KarolínaPasivity Žamberk9900:32:5578,57

Trať 5,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1252Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:25:17106,81
2MJ2181Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:25:19106,56
3MJ3254Vencl JiříActivity Lanškroun9800:27:5686,63

Trať 11 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:40:44108,09
2MA231Hübl RadekRun sport team8800:41:52102,82
3MA318Šilar ZdeněkRun sport team8100:44:4689,09
4MA448Štancl DanielSport Bárt Team9500:45:0787,49
1MB530Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:45:33102,14
5MA629Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:45:4884,21
2MB714Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:53100,68
6MA840Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:46:1582,10
3MB959Moskva RomanPasivity Žamberk7500:46:4297,18
7MA1053Adamec JosefVencl tým ustí nad orlicí8100:47:1877,16
8MA1155Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:47:3575,82
1ZA1239Moravcová KláraSki klub jablonec8300:47:46118,99
9MA1363Dryml MojmírRun sport team8600:48:0573,50
4MB149Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:48:0890,92
1MC1566Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:48:51107,10
5MB1661Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:49:4084,29
2MC1727Ožana VáclavAO Nové město na Moravě6400:50:38100,04
10MA1847Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:51:1858,31
11MA1933Sládek FrantišekCC Chocen8300:51:2657,70
12MA204Novák JiříSySle žije8000:51:3557,01
6MB2141Strnad Tomáš3D Fitnes race team6900:51:3775,81
1ZB2237Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:44116,08
3MC2372Scheuer JanActivity Lanškroun6600:52:2792,86
13MA2471Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:52:5350,86
7MB2570Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:53:1568,70
8MB2665Roleček MilanPěčín7600:53:1868,48
14MA2750Marek MartinHO J.Gagarina8400:53:2048,74
15MA2857Štumpf Eduard3D Fitnes race team8000:53:5645,96
2ZA2968Nováková BaboraSokol Kunvald8300:53:5895,47
4MC3060Kalous Tomáš3D Fitnes race team6400:54:0986,14
16MA3173Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:54:2843,38
17MA3238Živný Marek3D Fitnes race team9100:54:5041,66
9MB3310Hampl AloisOstrov7000:55:0660,68
1MD3413Ráb PavelČeská Třebová5200:55:18121,85
18MA3556Pospíšil TomášGenaro7800:55:1939,40
19MA3654Beneš MichalRun sport team8300:55:4637,30
1ZC3749Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:55:49123,68
20MA382Hanyk LukášSpartan Training Group9100:56:0635,69
5MC3946Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:56:2877,03
10MB4067Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:56:3354,38
3ZA4119Schauerová LenkaAtletika Polička8800:56:3585,54
21MA4242Stratk Petr-8200:56:4432,72
6MC4364Chládek JosefOB Žamberk5900:57:2773,16
2ZB4417Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:57:4794,55
11MB4562Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:58:0847,47
12MB4621Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:58:3845,31
3ZB4716Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:59:1589,36
4ZB4828Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:59:4887,38
13MB4925Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:59:5040,08
4ZA5043Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:3070,74
22MA5152Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8901:00:5313,16
14MB5220Kapoun PetrAtletika Polička7501:01:0734,55
23MA5358Trejtnar Michal-9201:01:1511,49
24MA5412Vebr MichalČeská Třebová7801:01:2710,54
25MA556Doležal LukášSpartan Training Group8201:02:206,38
7MC5644Jedlička VáclavSK Žamberk6101:02:3652,83
2MD5726Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5101:04:4391,50
5ZB588Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:05:0968,41
15MB5945Lipenský JiříDolní Dobrouč7401:05:5713,50
3MD6024Křoustek KarelSki Skuhrov nad Bělou4801:06:1386,65
5ZA617Štěpánková JanaSpartan Training Group8901:07:0945,51
4MD6234Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:08:1780,00
16MB6332Sojma PetrCC Choceň7301:08:383,00
5MD6422Šponar JosefOB Žamberk4701:09:3475,86
6ZB6536Petráňová Jana-7201:10:4848,30
2ZC6635Kubová Ludmila7101:10:4876,32
6MD6769Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí5101:11:3369,49
6ZA681Valachová LuciaSpartan Training Group8401:28:513,00
1ZJ683Mazánková PetraSpartan Training Group9801:28:51100,00
1ZJ685Žatečková NatálieSpartan Training Group0401:28:51100,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:40:44108,09
2MA231Hübl RadekRun sport team8800:41:52102,82
3MA318Šilar ZdeněkRun sport team8100:44:4689,09
4MA448Štancl DanielSport Bárt Team9500:45:0787,49
5MB530Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:45:3385,42
6MA629Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:45:4884,21
7MB714Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:5383,84
8MA840Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:46:1582,10
9MB959Moskva RomanPasivity Žamberk7500:46:4280,04
10MA1053Adamec JosefVencl tým ustí nad orlicí8100:47:1877,16
11MA1155Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:47:3575,82
12MA1363Dryml MojmírRun sport team8600:48:0573,50
13MB149Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:48:0873,25
14MC1566Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:48:5169,88
15MB1661Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:49:4066,07
16MC1727Ožana VáclavAO Nové město na Moravě6400:50:3861,45
17MA1847Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:51:1858,31
18MA1933Sládek FrantišekCC Chocen8300:51:2657,70
19MA204Novák JiříSySle žije8000:51:3557,01
20MB2141Strnad Tomáš3D Fitnes race team6900:51:3756,87
21MC2372Scheuer JanActivity Lanškroun6600:52:2752,88
22MA2471Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:52:5350,86
23MB2570Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:53:1549,16
24MB2665Roleček MilanPěčín7600:53:1848,92
25MA2750Marek MartinHO J.Gagarina8400:53:2048,74
26MA2857Štumpf Eduard3D Fitnes race team8000:53:5645,96
27MC3060Kalous Tomáš3D Fitnes race team6400:54:0944,87
28MA3173Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:54:2843,38
29MA3238Živný Marek3D Fitnes race team9100:54:5041,66
30MB3310Hampl AloisOstrov7000:55:0640,47
31MD3413Ráb PavelČeská Třebová5200:55:1839,50
32MA3556Pospíšil TomášGenaro7800:55:1939,40
33MA3654Beneš MichalRun sport team8300:55:4637,30
34MA382Hanyk LukášSpartan Training Group9100:56:0635,69
35MC3946Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:56:2834,00
36MB4067Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:56:3333,63
37MA4242Stratk Petr-8200:56:4432,72
38MC4364Chládek JosefOB Žamberk5900:57:2729,39
39MB4562Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:58:0826,14
40MB4621Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:58:3823,80
41MB4925Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:59:5018,13
42MA5152Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8901:00:5313,16
43MB5220Kapoun PetrAtletika Polička7501:01:0712,12
44MA5358Trejtnar Michal-9201:01:1511,49
45MA5412Vebr MichalČeská Třebová7801:01:2710,54
46MA556Doležal LukášSpartan Training Group8201:02:206,38
47MC5644Jedlička VáclavSK Žamberk6101:02:365,13
48MD5726Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5101:04:433,00
49MB5945Lipenský JiříDolní Dobrouč7401:05:573,00
50MD6024Křoustek KarelSki Skuhrov nad Bělou4801:06:133,00
51MD6234Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:08:173,00
52MB6332Sojma PetrCC Choceň7301:08:383,00
53MD6422Šponar JosefOB Žamberk4701:09:343,00
54MD6769Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí5101:11:333,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1239Moravcová KláraSki klub jablonec8300:47:46113,26
2ZB2237Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:4497,74
3ZA2968Nováková BaboraSokol Kunvald8300:53:5889,00
4ZC3749Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:55:4981,80
5ZA4119Schauerová LenkaAtletika Polička8800:56:3578,75
6ZB4417Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:57:4774,07
7ZB4716Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:59:1568,36
8ZB4828Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:59:4866,18
9ZA5043Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:3063,48
10ZB588Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:05:0945,31
11ZA617Štěpánková JanaSpartan Training Group8901:07:0937,46
12ZB6536Petráňová Jana-7201:10:4823,20
13ZC6635Kubová Ludmila7101:10:4823,19
14ZA681Valachová LuciaSpartan Training Group8401:28:513,00
14ZJ683Mazánková PetraSpartan Training Group9801:28:513,00
14ZJ685Žatečková NatálieSpartan Training Group0401:28:513,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Krásná trať!!! Těžká trať!!! Super!!! Díky Petr B
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód