hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Sokolský půlmaraton

29.10.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Sokolský půlmaraton
  • datum konání: 29.10.2016
  • zobrazeno již 898x
  • místo konání: Kunvald, sokolovna
  • GPS: 50.12822N, 16.5008E
  • pořadatel: Sokol Kunvald

Sociální sítě

Místo konání

Sokolovna Kunvald
11:00 hodin

Přihlášky

na místě 9:00 - 10:40 hodin

Startovné

200 Kč (předem 150 Kč)

Popis tratě

místní asfaltové komunikace

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Eduard Štumpf
tel. 606 626 715

Plakát pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://sokol-kunvald.wz.cz

E-mailová adresa

sokol.kunvald@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 21,096 km - půlmaraton)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:18:16103,21
2MA248Hrdina PavelAK Perná8801:19:06101,12
3MA410Moravec Martinsvobodaplan.cz - kunvaldský mejdan 20168401:21:1695,67
4MA637Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:27:1480,67
5MA860Stejskal JakubHO Dynafit Skialp Dolní Morava9501:27:5279,08
6MA928Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:29:4274,47
7MA1151Koblížek MiroslavKOB Ústí nad Orlicí9201:30:1673,04
8MA1943Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7801:34:5061,56
9MA2131Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:37:3054,85
10MA358Linhart FrantišekTJ Sokol pražský8201:45:2434,99
11MA3619Špaček Martin-8501:46:0733,19
12MA4315Novák Jiří-8101:50:5121,29
13MA4657Vrkoč Ondřej-8601:52:2317,43
-MA-54Hradecký JaromírSkuteč85DNF-
-MA-56Sedláček OndřejTrisk Č. B82DNF-

Muži B (trať 21,096 km - půlmaraton)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB326Hejl RadekKrálíky7201:20:32113,11
2MB527Borovec AlexandrChoceň7601:26:2999,30
3MB1425Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6901:31:3287,58
4MB1618Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6901:33:1183,76
5MB182Capoušek MiroslavTJ Sokol Hradec Králové7001:34:2980,74
6MB2245Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:38:1671,96
7MB2320Švorčík Petr-7601:39:0670,03
8MB2530Dobroucký DanielASC Interesta7101:39:1669,64
9MB2644Fabiánek BronislavTJ Orel Dolní Čermná7201:39:2269,41
10MB2953Roleček MilanPěčín7601:40:1867,24
11MB317Koreček RichardNepasický Cykloteam7601:41:0965,27
12MB3447Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7101:43:1060,59
13MB3711Nádhera Petr-6701:46:5951,73
14MB383Drozd JiříMopos Pardubice7001:47:1551,11
15MB411Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:48:3248,13
16MB4259Žofka PavelHO DYNAFIT Skialp Dolní Morava6901:49:1146,63

Muži C (trať 21,096 km - půlmaraton)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC742Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:27:23104,43
2MC1033Scheuer JanActivity Lanškroun6601:30:0098,57
3MC1229Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:30:4297,00
4MC1517Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:32:3992,64
5MC2721Fikejs VladimírTJ Sokol Žamberk5701:39:2577,49
6MC2843Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:40:1475,67
7MC3232Jindra JiříDolní Kunvald6201:41:1973,24
8MC3339Hruban Jan-6601:42:5969,51
9MC4546Samek PavelFort SMC Ústí nad Orlicí5801:52:0149,29
10MC485Jedlička VáclavSK Žamberk6101:52:5147,43
11MC5061Morávek Ivan-6501:56:3838,96
12MC5238Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5802:07:4014,27

Muži D (trať 21,096 km - půlmaraton)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3850Polanský PetrPolanský BIKE-RUN5601:47:15105,35
2MD4952Pavlas Antonín-5601:53:0994,65

Ženy A (trať 21,096 km - půlmaraton)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1349Vévodová MartinaAK Perná9001:31:22116,33
2ZA2455Nováková BaboraSokol Kunvald8301:39:14100,51
3ZA4040Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:47:5283,16

Ženy B (trať 21,096 km - půlmaraton)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1741Tobišková TerezaAtletika Žamberk7701:33:44113,38
2ZB2042Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:35:03110,76
3ZB4758Lauterbachová LucieLíšnice8101:52:3575,85
4ZB5116Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:57:4865,47

Ženy C (trať 21,096 km - půlmaraton)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3034Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:40:37100,00
2ZC4435Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice6001:50:56128,89
3ZC5314Nechvílová MiroslavaAC Choceň6002:28:2471,11

Muži - čtvrtmaraton (trať 10,549 km - čtvrtmaraton)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1CM139Pšenička JakubSilvini Mashus team9100:41:06-
2CM22Adamec JosefVencl Team Ústí nad Orlicí8100:43:30-
2CM231Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:43:30-
4CM46Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:44:46-
5CM519Bosák AlešCykloracing team6800:45:12-
6CM632Vencl JiříVENCL Servis Žamberk7400:45:25-
7CM733Fogl MarekJBL- STANDA Tým7200:47:33-
8CM828Doleček RomanLíšnice7900:47:52-
9CM930Novotný JanPijatlon9000:48:07-
10CM1018Jurajda PavelSvobodaplan.cz - TK Letohrad7400:48:34-
11CM118Vencl JiříActivity Lanškroun9800:49:07-
12CM1310Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:50:16-
13CM1426Müller Jan-8200:51:14-
14CM163Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:51:49-
15CM1837Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:52:38-
16CM2044Suchomel Michal-8800:53:11-
17CM211Moravec FilipSokol Kunvald8800:53:12-
18CM2314Živný MarekElite Czech Runners Team9100:53:42-
19CM2538Krejsa Miroslav-7000:54:03-
20CM2620Podolský Radim-8100:54:13-
21CM2727Leuchter Václav-8400:54:53-
22CM2821Hofman Pavel-7900:56:25-
23CM3011Kalous JaroslavHZS Žamberk5500:58:03-
24CM3124Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:58:15-
25CM3223Barvínek DanielTJ Sokol Atletika Žamberk0601:00:53-
26CM349Nádhera JiříHradec Králové9301:02:52-
27CM3542Malina Petr-8001:03:57-
28CM4115Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:11:05-
-CM-7Knap JanSK Koudelka51DNF-

Ženy - čtvrtmaraton (trať 10,549 km - čtvrtmaraton)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1CZ1240Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:49:21-
2CZ1529Novotná DoraPijatlon9700:51:32-
3CZ1722Barvínková RomanaTJ Sokol Atletika Žamberk7900:52:05-
4CZ194Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:52:45-
5CZ2217Svobodová MartinaElite Czech Runners Team7900:53:25-
6CZ2316Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:53:42-
7CZ295Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:57:10-
8CZ3334Jedličková ZuzanaSK Žamberk9301:02:04-
9CZ3543Firková Helena-8101:03:57-
10CZ3725Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:05:38-
11CZ3835Jedličková JanaSokol Žamberk6901:05:46-
11CZ3836Bendová BarboraTJ Lokomotiva Břeclav9301:05:46-
13CZ4041Flekrová AnežkaTJ Sokol Kunvald9501:08:50-
14CZ4212Nádherová Hana-6801:26:45-

Trať 10,549 km - čtvrtmaraton

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1CM139Pšenička JakubSilvini Mashus team9100:41:06-
2CM22Adamec JosefVencl Team Ústí nad Orlicí8100:43:30-
2CM231Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:43:30-
4CM46Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:44:46-
5CM519Bosák AlešCykloracing team6800:45:12-
6CM632Vencl JiříVENCL Servis Žamberk7400:45:25-
7CM733Fogl MarekJBL- STANDA Tým7200:47:33-
8CM828Doleček RomanLíšnice7900:47:52-
9CM930Novotný JanPijatlon9000:48:07-
10CM1018Jurajda PavelSvobodaplan.cz - TK Letohrad7400:48:34-
11CM118Vencl JiříActivity Lanškroun9800:49:07-
1CZ1240Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:49:21-
12CM1310Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:50:16-
13CM1426Müller Jan-8200:51:14-
2CZ1529Novotná DoraPijatlon9700:51:32-
14CM163Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:51:49-
3CZ1722Barvínková RomanaTJ Sokol Atletika Žamberk7900:52:05-
15CM1837Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:52:38-
4CZ194Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:52:45-
16CM2044Suchomel Michal-8800:53:11-
17CM211Moravec FilipSokol Kunvald8800:53:12-
5CZ2217Svobodová MartinaElite Czech Runners Team7900:53:25-
6CZ2316Veselá KateřinaAZAS Dolní Čermná7900:53:42-
18CM2314Živný MarekElite Czech Runners Team9100:53:42-
19CM2538Krejsa Miroslav-7000:54:03-
20CM2620Podolský Radim-8100:54:13-
21CM2727Leuchter Václav-8400:54:53-
22CM2821Hofman Pavel-7900:56:25-
7CZ295Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:57:10-
23CM3011Kalous JaroslavHZS Žamberk5500:58:03-
24CM3124Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:58:15-
25CM3223Barvínek DanielTJ Sokol Atletika Žamberk0601:00:53-
8CZ3334Jedličková ZuzanaSK Žamberk9301:02:04-
26CM349Nádhera JiříHradec Králové9301:02:52-
27CM3542Malina Petr-8001:03:57-
9CZ3543Firková Helena-8101:03:57-
10CZ3725Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:05:38-
11CZ3835Jedličková JanaSokol Žamberk6901:05:46-
11CZ3836Bendová BarboraTJ Lokomotiva Břeclav9301:05:46-
13CZ4041Flekrová AnežkaTJ Sokol Kunvald9501:08:50-
28CM4115Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:11:05-
14CZ4212Nádherová Hana-6801:26:45-

Trať 21,096 km - půlmaraton

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:18:16103,21
2MA248Hrdina PavelAK Perná8801:19:06101,12
1MB326Hejl RadekKrálíky7201:20:32113,11
3MA410Moravec Martinsvobodaplan.cz - kunvaldský mejdan 20168401:21:1695,67
2MB527Borovec AlexandrChoceň7601:26:2999,30
4MA637Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:27:1480,67
1MC742Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:27:23104,43
5MA860Stejskal JakubHO Dynafit Skialp Dolní Morava9501:27:5279,08
6MA928Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:29:4274,47
2MC1033Scheuer JanActivity Lanškroun6601:30:0098,57
7MA1151Koblížek MiroslavKOB Ústí nad Orlicí9201:30:1673,04
3MC1229Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:30:4297,00
1ZA1349Vévodová MartinaAK Perná9001:31:22116,33
3MB1425Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6901:31:3287,58
4MC1517Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:32:3992,64
4MB1618Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6901:33:1183,76
1ZB1741Tobišková TerezaAtletika Žamberk7701:33:44113,38
5MB182Capoušek MiroslavTJ Sokol Hradec Králové7001:34:2980,74
8MA1943Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7801:34:5061,56
2ZB2042Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:35:03110,76
9MA2131Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:37:3054,85
6MB2245Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:38:1671,96
7MB2320Švorčík Petr-7601:39:0670,03
2ZA2455Nováková BaboraSokol Kunvald8301:39:14100,51
8MB2530Dobroucký DanielASC Interesta7101:39:1669,64
9MB2644Fabiánek BronislavTJ Orel Dolní Čermná7201:39:2269,41
5MC2721Fikejs VladimírTJ Sokol Žamberk5701:39:2577,49
6MC2843Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:40:1475,67
10MB2953Roleček MilanPěčín7601:40:1867,24
1ZC3034Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:40:37100,00
11MB317Koreček RichardNepasický Cykloteam7601:41:0965,27
7MC3232Jindra JiříDolní Kunvald6201:41:1973,24
8MC3339Hruban Jan-6601:42:5969,51
12MB3447Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7101:43:1060,59
10MA358Linhart FrantišekTJ Sokol pražský8201:45:2434,99
11MA3619Špaček Martin-8501:46:0733,19
13MB3711Nádhera Petr-6701:46:5951,73
14MB383Drozd JiříMopos Pardubice7001:47:1551,11
1MD3850Polanský PetrPolanský BIKE-RUN5601:47:15105,35
3ZA4040Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:47:5283,16
15MB411Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:48:3248,13
16MB4259Žofka PavelHO DYNAFIT Skialp Dolní Morava6901:49:1146,63
12MA4315Novák Jiří-8101:50:5121,29
2ZC4435Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice6001:50:56128,89
9MC4546Samek PavelFort SMC Ústí nad Orlicí5801:52:0149,29
13MA4657Vrkoč Ondřej-8601:52:2317,43
3ZB4758Lauterbachová LucieLíšnice8101:52:3575,85
10MC485Jedlička VáclavSK Žamberk6101:52:5147,43
2MD4952Pavlas Antonín-5601:53:0994,65
11MC5061Morávek Ivan-6501:56:3838,96
4ZB5116Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:57:4865,47
12MC5238Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5802:07:4014,27
3ZC5314Nechvílová MiroslavaAC Choceň6002:28:2471,11

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:18:16102,61
2MA248Hrdina PavelAK Perná8801:19:06100,50
3MB326Hejl RadekKrálíky7201:20:3296,89
4MA410Moravec Martinsvobodaplan.cz - kunvaldský mejdan 20168401:21:1695,04
5MB527Borovec AlexandrChoceň7601:26:2981,88
6MA637Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:27:1479,99
7MC742Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:27:2379,61
8MA860Stejskal JakubHO Dynafit Skialp Dolní Morava9501:27:5278,39
9MA928Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:29:4273,77
10MC1033Scheuer JanActivity Lanškroun6601:30:0073,01
11MA1151Koblížek MiroslavKOB Ústí nad Orlicí9201:30:1672,34
12MC1229Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:30:4271,25
13MB1425Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6901:31:3269,15
14MC1517Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:32:3966,33
15MB1618Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6901:33:1164,99
16MB182Capoušek MiroslavTJ Sokol Hradec Králové7001:34:2961,71
17MA1943Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7801:34:5060,82
18MA2131Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:37:3054,10
19MB2245Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:38:1652,16
20MB2320Švorčík Petr-7601:39:0650,06
21MB2530Dobroucký DanielASC Interesta7101:39:1649,64
22MB2644Fabiánek BronislavTJ Orel Dolní Čermná7201:39:2249,39
23MC2721Fikejs VladimírTJ Sokol Žamberk5701:39:2549,26
24MC2843Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:40:1447,20
25MB2953Roleček MilanPěčín7601:40:1847,04
26MB317Koreček RichardNepasický Cykloteam7601:41:0944,89
27MC3232Jindra JiříDolní Kunvald6201:41:1944,47
28MC3339Hruban Jan-6601:42:5940,27
29MB3447Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7101:43:1039,81
30MA358Linhart FrantišekTJ Sokol pražský8201:45:2434,17
31MA3619Špaček Martin-8501:46:0732,37
32MB3711Nádhera Petr-6701:46:5930,18
33MD3850Polanský PetrPolanský BIKE-RUN5601:47:1529,51
33MB383Drozd JiříMopos Pardubice7001:47:1529,51
35MB411Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:48:3226,27
36MB4259Žofka PavelHO DYNAFIT Skialp Dolní Morava6901:49:1124,63
37MA4315Novák Jiří-8101:50:5120,43
38MC4546Samek PavelFort SMC Ústí nad Orlicí5801:52:0117,49
39MA4657Vrkoč Ondřej-8601:52:2316,56
40MC485Jedlička VáclavSK Žamberk6101:52:5115,38
41MD4952Pavlas Antonín-5601:53:0914,63
42MC5061Morávek Ivan-6501:56:385,84
43MC5238Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5802:07:403,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1349Vévodová MartinaAK Perná9001:31:22104,32
2ZB1741Tobišková TerezaAtletika Žamberk7701:33:4499,25
3ZB2042Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:35:0396,43
4ZA2455Nováková BaboraSokol Kunvald8301:39:1487,47
5ZC3034Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:40:3784,51
6ZA4040Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:47:5268,98
7ZC4435Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice6001:50:5662,41
8ZB4758Lauterbachová LucieLíšnice8101:52:3558,88
9ZB5116Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:57:4847,71
10ZC5314Nechvílová MiroslavaAC Choceň6002:28:243,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód