5.11.2016, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
4.11.2017 | Malá Pardubická cross-country | 94 |
7.11.2015 | Malá Pardubická | 176 |
1.11.2014 | Malá Pardubická | 259 |
5.11.2011 | Malá Pardubická | 156 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 26 | Blažek Aleš | Nasavrky Bikers | 07 | 00:03:10 | 110,00 |
2 | M1 | 3 | 38 | Němec Jakub | TJ Jiskra Litomyšl | 07 | 00:03:24 | 96,00 |
3 | M1 | 4 | 73 | Kumpošt Radovan | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:03:26 | 94,00 |
4 | M1 | 5 | 76 | Vokolek Tomáš | Pardubice | 07 | 00:03:27 | 93,00 |
5 | M1 | 6 | 31 | Pavlík Matouš | Sokol Nasavrky | 07 | 00:03:30 | 90,00 |
6 | M1 | 8 | 79 | Moravec Jakub | AC Pardubice | 07 | 00:03:31 | 89,00 |
7 | M1 | 16 | 116 | Čáslavka Ondřej | Pardubice | 07 | 00:03:42 | 78,00 |
8 | M1 | 19 | 39 | Strnad Vítek | AC Pardubice | 09 | 00:03:57 | 63,00 |
9 | M1 | 24 | 98 | Hoza Adam | Hvězd Pardubice | 10 | 00:04:11 | 49,00 |
10 | M1 | 25 | 81 | Brusenbauch Alan | SKI Klub Česká Třebová | 11 | 00:04:38 | 22,00 |
11 | M1 | 26 | 122 | Janeš Šimon | AC Pardubice | 10 | 00:04:48 | 12,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 18 | 85 | Pozlerová Edita | AC Pardubice | 07 | 00:03:50 | 105,36 |
2 | Z1 | 19 | 77 | Brusenbauchová Nela | SKI Klub Česká Třebová | 08 | 00:03:57 | 99,44 |
3 | Z1 | 21 | 22 | Prokopová Hana | AC Pardubice | 09 | 00:04:02 | 95,20 |
4 | Z1 | 23 | 82 | Koubová Elen | ISCAREX Junior team ČT | 09 | 00:04:10 | 88,43 |
5 | Z1 | 27 | 93 | Hanovcová Maja | AC Pardubice | 09 | 00:04:49 | 55,43 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 86 | Boháč Pankrác | Choceň | 06 | 00:03:13 | 122,12 |
2 | M2 | 10 | 153 | Němeček Václav | AC Pardubice | 06 | 00:03:32 | 104,61 |
3 | M2 | 22 | 117 | Vojtěch Filip | AC Pardubice | 06 | 00:04:06 | 73,27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 6 | 92 | Konstantinovová Lenka | AC Pardubice | 05 | 00:03:30 | 101,26 |
2 | Z2 | 8 | 90 | Hejzlarová Aneta | Sokol Jaroměř | 05 | 00:03:31 | 100,32 |
3 | Z2 | 11 | 89 | Janovská Marie | AC Pardubice | 06 | 00:03:33 | 98,42 |
4 | Z2 | 12 | 100 | Hlaváčková Adéla | Hvězda Pardubice | 06 | 00:03:35 | 96,53 |
5 | Z2 | 13 | 16 | Prokopová Šárka | AC Pardubice | 05 | 00:03:40 | 91,80 |
6 | Z2 | 14 | 74 | Kumpoštová Andrea | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:03:41 | 90,85 |
6 | Z2 | 14 | 88 | Sádovská Anežka | ŠAK Pardubice | 05 | 00:03:41 | 90,85 |
8 | Z2 | 16 | 94 | Hanovcová Michaela | AC Pardubice | 05 | 00:03:42 | 89,91 |
9 | Z2 | 28 | 118 | Vojtěchová Klára | AC Pardubice | 05 | 03:52:00 | 3,00 |
10 | Z2 | 29 | 28 | Strnadová Elena | AC Pardubice | 05 | 04:03:00 | 3,00 |
11 | Z2 | 30 | 127 | Výborná Michaela | AC Pardubice | 06 | 04:16:00 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 4 | 135 | Korec Štěpán | AC Pardubice | 03 | 00:08:24 | 101,70 |
2 | M3 | 5 | 145 | Fiala Martin | TJ Sokol Jaroměř | 03 | 00:08:28 | 100,13 |
3 | M3 | 7 | 124 | Jadrný Tomáš | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:08:33 | 98,16 |
4 | M3 | 8 | 141 | Plocke Václav | AC Pardubice | 03 | 00:08:41 | 95,02 |
5 | M3 | 9 | 146 | Potoček Vojtěch | TJ Sokol Jaroměř | 04 | 00:08:43 | 94,23 |
6 | M3 | 12 | 139 | Havel Kristof | AC Pardubice | 03 | 00:08:49 | 91,87 |
7 | M3 | 13 | 129 | Vacek Michal | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:08:55 | 89,51 |
8 | M3 | 17 | 144 | Dítě Marek | TJ Sokol Jaroměř | 04 | 00:09:10 | 83,61 |
9 | M3 | 21 | 155 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:09:28 | 76,52 |
10 | M3 | 37 | 147 | Novosad Matěj | ŠAK Pardubice | 04 | 00:10:42 | 47,41 |
11 | M3 | 40 | 152 | Novotný Marek | ŠAK Pardubice | 03 | 00:11:55 | 18,69 |
12 | M3 | 41 | 167 | Pokorný Dominik | SRK Rychnov n.K. | 03 | 00:15:55 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 6 | 84 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:08:32 | 108,96 |
2 | Z3 | 14 | 130 | Puchernová Tereza | ŠAK Pardubice | 04 | 00:09:03 | 97,39 |
3 | Z3 | 18 | 149 | Ručová Simona | ŠAK Pardubice | 04 | 00:09:13 | 93,66 |
4 | Z3 | 19 | 156 | Červená Eliška | Dukla Polička | 04 | 00:09:16 | 92,54 |
5 | Z3 | 22 | 95 | Jakubská Beata | Sokol Jaroměř | 04 | 00:09:31 | 86,94 |
6 | Z3 | 23 | 97 | Patočková Eva | Sokol Jaroměř | 04 | 00:09:34 | 85,82 |
7 | Z3 | 24 | 73 | Bejstová Anita | Benešovka | 04 | 00:09:45 | 81,72 |
7 | Z3 | 24 | 148 | Bláhová Veronika | ŠAK Pardubice | 04 | 00:09:45 | 81,72 |
9 | Z3 | 26 | 163 | Škuligová Markéta | AC Pardubice | 04 | 00:09:46 | 81,34 |
10 | Z3 | 35 | 96 | Valentová Katka | Sokol Jaroměř | 04 | 00:10:24 | 67,16 |
10 | Z3 | 35 | 99 | Minaříková Eliška | Sokol Jaroměř | 04 | 00:10:24 | 67,16 |
12 | Z3 | 38 | 91 | Horáková Nikola | AC Pardubice | 04 | 00:11:32 | 41,79 |
13 | Z3 | 39 | 161 | Hlavničková Anna | AC Pardubice | 04 | 00:11:33 | 41,42 |
- | Z3 | - | 79 | Lišková Klára | AC Pardubice | 04 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 87 | Boháč Bonifác | Choceň | 01 | 00:07:26 | 128,02 |
2 | M4 | 15 | 131 | Novotný Štěpán | AC Pardubice | 01 | 00:09:05 | 89,85 |
3 | M4 | 20 | 126 | Vacek Lukáš | ISCAREX Junior team ČT | 02 | 00:09:25 | 82,13 |
4 | M4 | 27 | 78 | Zamastil Alex | Vysoké Mýto | 02 | 00:09:48 | 73,26 |
5 | M4 | 28 | 137 | Havel Hynek | AC Pardubice | 02 | 00:09:53 | 71,34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 2 | 172 | Pavlištová Noemi | AC Choceň | 01 | 00:08:18 | 103,68 |
2 | Z4 | 3 | 143 | Dušková Linda | Hvepa | 01 | 00:08:19 | 103,29 |
3 | Z4 | 10 | 123 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:08:45 | 93,04 |
4 | Z4 | 11 | 38 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:08:46 | 92,64 |
5 | Z4 | 16 | 142 | Hynková Veronika | AC Pardubice | 02 | 00:09:06 | 84,76 |
6 | Z4 | 29 | 154 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:10:07 | 60,71 |
7 | Z4 | 30 | 132 | Čeřovská Anna | AC Pardubice | 02 | 00:10:08 | 60,32 |
8 | Z4 | 31 | 140 | Karlíková Barbora | AC Pardubice | 02 | 00:10:11 | 59,13 |
9 | Z4 | 32 | 138 | Musílková Eliška | AC Pardubice | 02 | 00:10:12 | 58,74 |
10 | Z4 | 33 | 136 | Fišerová Kateřina | AC Pardubice | 02 | 00:10:15 | 57,56 |
10 | Z4 | 33 | 164 | Veselková Zuzana | AC Pardubice | 01 | 00:10:15 | 57,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 171 | Plecháček Jan | AC Pardubice | 99 | 00:08:51 | 103,82 |
2 | M5 | 2 | 121 | Jukl Lukáš | Pardubice | 99 | 00:08:55 | 102,34 |
3 | M5 | 3 | 159 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:09:18 | 93,84 |
4 | M5 | 8 | 179 | Jelčic David | TT Pardubice | 00 | 00:10:39 | 63,92 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 5 | 150 | Tillmann Ingrid | AC Čáslav | 00 | 00:09:32 | 109,02 |
2 | Z5 | 7 | 119 | Šibutová Johana | AC Choceň | 99 | 00:10:26 | 90,98 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 4 | 178 | Kačerovský Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:13:44 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 53 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:12:32 | 116,51 |
2 | MA | 5 | 3 | Mocek Tomáš | AC Pardubice | 79 | 00:14:07 | 93,33 |
3 | MA | 6 | 7 | Heller Tomáš | Hradec Králové | 81 | 00:14:20 | 90,16 |
4 | MA | 8 | 32 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:14:23 | 89,43 |
5 | MA | 10 | 4 | Tlapák Jaroslav | Hokejbal Česká Třebová | 87 | 00:14:35 | 86,50 |
6 | MA | 11 | 39 | Krunčík Pavel | SK Týniště nad Orlicí | 85 | 00:14:38 | 85,77 |
7 | MA | 15 | 16 | Ločárek Pavel | Pardubice | 77 | 00:15:48 | 68,69 |
8 | MA | 16 | 25 | Hejkrlík Filip | Sabzo | 79 | 00:15:57 | 66,49 |
9 | MA | 21 | 24 | Rybišar Ladislav | Pardubice | 86 | 00:16:27 | 59,17 |
10 | MA | 23 | 45 | Kouba Tomáš | Sokol Česká Třebová | 80 | 00:17:00 | 51,12 |
11 | MA | 38 | 44 | Lazaridis Jannis | Pardubice | 84 | 00:20:21 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 42 | Kučera Ladislav | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 00:12:52 | 110,55 |
2 | MB | 3 | 2 | Vokolek Michal | AC Pardubice | 72 | 00:13:32 | 100,74 |
3 | MB | 7 | 6 | Berka Luděk | Rtyně | 72 | 00:14:21 | 88,71 |
4 | MB | 9 | 27 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:14:31 | 86,26 |
5 | MB | 12 | 1 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 69 | 00:14:54 | 80,61 |
6 | MB | 13 | 5 | Kábrt Michal | Rtyně | 72 | 00:15:12 | 76,20 |
7 | MB | 14 | 35 | Froš Štěpán | OK LOKOMOTIVA Pardubice | 73 | 00:15:40 | 69,33 |
8 | MB | 18 | 48 | Roleček Milan | Pěčín | 76 | 00:16:12 | 61,47 |
9 | MB | 22 | 14 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:16:59 | 49,94 |
10 | MB | 26 | 29 | Hromádko Jaroslav | AČR-VP Pardubice | 71 | 00:17:16 | 45,77 |
11 | MB | 27 | 13 | Voženílek Miroslav | Pardubice | 69 | 00:18:08 | 33,01 |
12 | MB | 28 | 51 | Vávra Petr | Pardubice | 76 | 00:18:11 | 32,27 |
13 | MB | 33 | 23 | Němec Václav | Pardubice | 73 | 00:18:31 | 27,36 |
14 | MB | 42 | 58 | Moník Milan | Smiřice | 69 | 00:21:58 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 4 | 158 | Čerenková Petra | Sokol Hradec Králové | 96 | 00:09:31 | 111,45 |
2 | ZA | 6 | 174 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:09:54 | 103,85 |
3 | ZA | 9 | 170 | Schwaningerová Petra | RockMachine Cyklomax | 82 | 00:10:52 | 84,70 |
4 | ZA | 10 | 175 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:11:04 | 118,33 |
5 | ZA | 11 | 72 | Volková Pavla | Lokomotiva Trutnov | 85 | 00:11:06 | 80,08 |
6 | ZA | 13 | 173 | Řeháková Alena | Nerad | 84 | 00:12:18 | 56,30 |
7 | ZA | 16 | 162 | Hlavničková Blanka | AC Pardubice | 74 | 00:12:42 | 91,52 |
8 | ZA | 17 | 83 | Koubová Marcela | Rybník | 80 | 00:12:47 | 90,15 |
9 | ZA | 18 | 75 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 75 | 00:13:04 | 85,50 |
10 | ZA | 19 | 177 | Šimáková Kateřina | Hradec Králové | 78 | 00:13:32 | 77,84 |
10 | ZA | 19 | 176 | Šimáková Eliška | Hradec Králové | 07 | 00:13:32 | 31,87 |
12 | ZA | 21 | 125 | Frydrychová Radka | AC Choceň | 74 | 00:13:34 | 77,29 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 12 | 165 | Jonášová Zdeňka | HK Spinning Klub | 64 | 00:11:56 | 103,84 |
2 | ZB | 13 | 168 | Hellerová Hana | Hradec Králové | 61 | 00:12:18 | 115,73 |
3 | ZB | 15 | 169 | Šternerová Hana | Hradec Králové | 63 | 00:12:24 | 96,16 |
4 | ZB | 22 | 80 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:14:24 | 84,27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 4 | 158 | Čerenková Petra | Sokol Hradec Králové | 96 | 00:09:31 | 102,76 |
2 | Z5 | 5 | 150 | Tillmann Ingrid | AC Čáslav | 00 | 00:09:32 | 102,42 |
3 | ZA | 6 | 174 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:09:54 | 94,82 |
4 | Z5 | 7 | 119 | Šibutová Johana | AC Choceň | 99 | 00:10:26 | 83,77 |
5 | ZA | 9 | 170 | Schwaningerová Petra | RockMachine Cyklomax | 82 | 00:10:52 | 74,78 |
6 | ZA | 10 | 175 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:11:04 | 70,64 |
7 | ZA | 11 | 72 | Volková Pavla | Lokomotiva Trutnov | 85 | 00:11:06 | 69,95 |
8 | ZB | 12 | 165 | Jonášová Zdeňka | HK Spinning Klub | 64 | 00:11:56 | 52,68 |
9 | ZA | 13 | 173 | Řeháková Alena | Nerad | 84 | 00:12:18 | 45,08 |
9 | ZB | 13 | 168 | Hellerová Hana | Hradec Králové | 61 | 00:12:18 | 45,08 |
11 | ZB | 15 | 169 | Šternerová Hana | Hradec Králové | 63 | 00:12:24 | 43,01 |
12 | ZA | 16 | 162 | Hlavničková Blanka | AC Pardubice | 74 | 00:12:42 | 36,79 |
13 | ZA | 17 | 83 | Koubová Marcela | Rybník | 80 | 00:12:47 | 35,06 |
14 | ZA | 18 | 75 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 75 | 00:13:04 | 29,19 |
15 | ZA | 19 | 177 | Šimáková Kateřina | Hradec Králové | 78 | 00:13:32 | 19,52 |
15 | ZA | 19 | 176 | Šimáková Eliška | Hradec Králové | 07 | 00:13:32 | 19,52 |
17 | ZA | 21 | 125 | Frydrychová Radka | AC Choceň | 74 | 00:13:34 | 18,83 |
18 | ZB | 22 | 80 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:14:24 | 3,00 |
Organizace závodu: Nehodnoceno Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení Nehodnoceno |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
lubve