Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá Pardubická

5.11.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá Pardubická
  • datum konání: 5.11.2016
  • zobrazeno již 1022x
  • místo konání: Pardubice
  • GPS: 50.05107N, 15.78316E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

za koupalištěm Cihelna / loděnice, Pardubice
9:15 - 11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 3,8 km a méně
intervalově, cesty, terén

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AC Pardubice
Ing. Miloslav Ratman
tel. 604 974 988

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1126Blažek AlešNasavrky Bikers0700:03:10110,00
2M1338Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:2496,00
3M1473Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:03:2694,00
4M1576Vokolek TomášPardubice0700:03:2793,00
5M1631Pavlík MatoušSokol Nasavrky0700:03:3090,00
6M1879Moravec JakubAC Pardubice0700:03:3189,00
7M116116Čáslavka OndřejPardubice0700:03:4278,00
8M11939Strnad VítekAC Pardubice0900:03:5763,00
9M12498Hoza AdamHvězd Pardubice1000:04:1149,00
10M12581Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:04:3822,00
11M126122Janeš ŠimonAC Pardubice1000:04:4812,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11885Pozlerová EditaAC Pardubice0700:03:50105,36
2Z11977Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:03:5799,44
3Z12122Prokopová HanaAC Pardubice0900:04:0295,20
4Z12382Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:04:1088,43
5Z12793Hanovcová MajaAC Pardubice0900:04:4955,43
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2286Boháč PankrácChoceň0600:03:13122,12
2M210153Němeček VáclavAC Pardubice0600:03:32104,61
3M222117Vojtěch FilipAC Pardubice0600:04:0673,27
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2692Konstantinovová LenkaAC Pardubice0500:03:30101,26
2Z2890Hejzlarová AnetaSokol Jaroměř0500:03:31100,32
3Z21189Janovská MarieAC Pardubice0600:03:3398,42
4Z212100Hlaváčková AdélaHvězda Pardubice0600:03:3596,53
5Z21316Prokopová ŠárkaAC Pardubice0500:03:4091,80
6Z21474Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:4190,85
6Z21488Sádovská AnežkaŠAK Pardubice0500:03:4190,85
8Z21694Hanovcová MichaelaAC Pardubice0500:03:4289,91
9Z228118Vojtěchová KláraAC Pardubice0503:52:003,00
10Z22928Strnadová ElenaAC Pardubice0504:03:003,00
11Z230127Výborná MichaelaAC Pardubice0604:16:003,00
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M34135Korec ŠtěpánAC Pardubice0300:08:24101,70
2M35145Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:08:28100,13
3M37124Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:08:3398,16
4M38141Plocke VáclavAC Pardubice0300:08:4195,02
5M39146Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:08:4394,23
6M312139Havel KristofAC Pardubice0300:08:4991,87
7M313129Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:08:5589,51
8M317144Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:09:1083,61
9M321155Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:09:2876,52
10M337147Novosad MatějŠAK Pardubice0400:10:4247,41
11M340152Novotný MarekŠAK Pardubice0300:11:5518,69
12M341167Pokorný DominikSRK Rychnov n.K.0300:15:553,00
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3684Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:08:32108,96
2Z314130Puchernová TerezaŠAK Pardubice0400:09:0397,39
3Z318149Ručová SimonaŠAK Pardubice0400:09:1393,66
4Z319156Červená EliškaDukla Polička0400:09:1692,54
5Z32295Jakubská BeataSokol Jaroměř0400:09:3186,94
6Z32397Patočková EvaSokol Jaroměř0400:09:3485,82
7Z32473Bejstová AnitaBenešovka0400:09:4581,72
7Z324148Bláhová VeronikaŠAK Pardubice0400:09:4581,72
9Z326163Škuligová MarkétaAC Pardubice0400:09:4681,34
10Z33596Valentová KatkaSokol Jaroměř0400:10:2467,16
10Z33599Minaříková EliškaSokol Jaroměř0400:10:2467,16
12Z33891Horáková NikolaAC Pardubice0400:11:3241,79
13Z339161Hlavničková AnnaAC Pardubice0400:11:3341,42
-Z3-79Lišková KláraAC Pardubice04DNF-
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4187Boháč BonifácChoceň0100:07:26128,02
2M415131Novotný ŠtěpánAC Pardubice0100:09:0589,85
3M420126Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:09:2582,13
4M42778Zamastil AlexVysoké Mýto0200:09:4873,26
5M428137Havel HynekAC Pardubice0200:09:5371,34
Starší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42172Pavlištová NoemiAC Choceň0100:08:18103,68
2Z43143Dušková LindaHvepa0100:08:19103,29
3Z410123Frydrychová EliškaAC Choceň0100:08:4593,04
4Z41138Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:08:4692,64
5Z416142Hynková VeronikaAC Pardubice0200:09:0684,76
6Z429154Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:0760,71
7Z430132Čeřovská AnnaAC Pardubice0200:10:0860,32
8Z431140Karlíková BarboraAC Pardubice0200:10:1159,13
9Z432138Musílková EliškaAC Pardubice0200:10:1258,74
10Z433136Fišerová KateřinaAC Pardubice0200:10:1557,56
10Z433164Veselková ZuzanaAC Pardubice0100:10:1557,56
Dorostenci (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51171Plecháček JanAC Pardubice9900:08:51103,82
2M52121Jukl LukášPardubice9900:08:55102,34
3M53159Gregora JanActivity Lanškroun0000:09:1893,84
4M58179Jelčic DavidTT Pardubice0000:10:3963,92
Dorostenky (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z55150Tillmann IngridAC Čáslav0000:09:32109,02
2Z57119Šibutová JohanaAC Choceň9900:10:2690,98
Junioři 18-19 let (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4178Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:44100,00
Juniorky 18-19 let (trať 2,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA153Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:12:32116,51
2MA53Mocek TomášAC Pardubice7900:14:0793,33
3MA67Heller TomášHradec Králové8100:14:2090,16
4MA832Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:14:2389,43
5MA104Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:14:3586,50
6MA1139Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:14:3885,77
7MA1516Ločárek PavelPardubice7700:15:4868,69
8MA1625Hejkrlík FilipSabzo7900:15:5766,49
9MA2124Rybišar LadislavPardubice8600:16:2759,17
10MA2345Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:17:0051,12
11MA3844Lazaridis JannisPardubice8400:20:213,00
Muži B 40-49 let (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB242Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:12:52110,55
2MB32Vokolek MichalAC Pardubice7200:13:32100,74
3MB76Berka LuděkRtyně7200:14:2188,71
4MB927Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:14:3186,26
5MB121Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:14:5480,61
6MB135Kábrt MichalRtyně7200:15:1276,20
7MB1435Froš ŠtěpánOK LOKOMOTIVA Pardubice7300:15:4069,33
8MB1848Roleček MilanPěčín7600:16:1261,47
9MB2214Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:5949,94
10MB2629Hromádko JaroslavAČR-VP Pardubice7100:17:1645,77
11MB2713Voženílek MiroslavPardubice6900:18:0833,01
12MB2851Vávra PetrPardubice7600:18:1132,27
13MB3323Němec VáclavPardubice7300:18:3127,36
14MB4258Moník MilanSmiřice6900:21:583,00
Muži C 50 let a starší (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1628Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:15:57103,29
2MC1920Šimonek PavelHvězda Pardubice6600:16:1699,38
3MC2012Krutílek MarekTT Pardubice6500:16:2697,33
4MC2326Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:17:00109,88
5MC2556Hruban JanČeská Třebová6600:17:1487,46
6MC2911Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:18:1375,33
7MC308Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:18:1496,09
8MC3141Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:18:2173,69
9MC3217Červ MiloslavAtletika Polička5000:18:2594,04
10MC3446Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:18:3292,73
11MC3519Leszkow PetrMK Hlinsko4400:19:18124,55
12MC3654Bednář JosefPočáply5000:19:2083,78
13MC3710Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:0874,84
14MC3940Bajer MilanCafe Bajer5500:20:2970,92
15MC4021Pokorný JanSRK Rychnov n.K.6400:20:5841,42
16MC4118Doležal StanislavBK Pardubice3800:21:25105,30
17MC4322Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:25:1770,15
18MC4455Rubeš MiroslavPardubice4500:26:5655,15
19MC4515Culka VáclavNové Město nad Metují3500:29:5128,64
20MC4657Vorel MilanSlatiňany4000:29:5328,33
Ženy A 20-44 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4158Čerenková PetraSokol Hradec Králové9600:09:31111,45
2ZA6174Schauerová LenkaAtletika Polička8800:09:54103,85
3ZA9170Schwaningerová PetraRockMachine Cyklomax8200:10:5284,70
4ZA10175Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:11:04118,33
5ZA1172Volková PavlaLokomotiva Trutnov8500:11:0680,08
6ZA13173Řeháková AlenaNerad8400:12:1856,30
7ZA16162Hlavničková BlankaAC Pardubice7400:12:4291,52
8ZA1783Koubová MarcelaRybník8000:12:4790,15
9ZA1875Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:13:0485,50
10ZA19177Šimáková KateřinaHradec Králové7800:13:3277,84
10ZA19176Šimáková EliškaHradec Králové0700:13:3231,87
12ZA21125Frydrychová RadkaAC Choceň7400:13:3477,29
Ženy B 45 let a starší (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12165Jonášová ZdeňkaHK Spinning Klub6400:11:56103,84
2ZB13168Hellerová HanaHradec Králové6100:12:18115,73
3ZB15169Šternerová HanaHradec Králové6300:12:2496,16
4ZB2280Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:14:2484,27
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1126Blažek AlešNasavrky Bikers0700:03:10110,00
1M2286Boháč PankrácChoceň0600:03:13122,12
2M1338Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:2496,00
3M1473Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:03:2694,00
4M1576Vokolek TomášPardubice0700:03:2793,00
1Z2692Konstantinovová LenkaAC Pardubice0500:03:30101,26
5M1631Pavlík MatoušSokol Nasavrky0700:03:3090,00
2Z2890Hejzlarová AnetaSokol Jaroměř0500:03:31100,32
6M1879Moravec JakubAC Pardubice0700:03:3189,00
2M210153Němeček VáclavAC Pardubice0600:03:32104,61
3Z21189Janovská MarieAC Pardubice0600:03:3398,42
4Z212100Hlaváčková AdélaHvězda Pardubice0600:03:3596,53
5Z21316Prokopová ŠárkaAC Pardubice0500:03:4091,80
6Z21488Sádovská AnežkaŠAK Pardubice0500:03:4190,85
6Z21474Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:4190,85
8Z21694Hanovcová MichaelaAC Pardubice0500:03:4289,91
7M116116Čáslavka OndřejPardubice0700:03:4278,00
1Z11885Pozlerová EditaAC Pardubice0700:03:50105,36
2Z11977Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:03:5799,44
8M11939Strnad VítekAC Pardubice0900:03:5763,00
3Z12122Prokopová HanaAC Pardubice0900:04:0295,20
3M222117Vojtěch FilipAC Pardubice0600:04:0673,27
4Z12382Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:04:1088,43
9M12498Hoza AdamHvězd Pardubice1000:04:1149,00
10M12581Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:04:3822,00
11M126122Janeš ŠimonAC Pardubice1000:04:4812,00
5Z12793Hanovcová MajaAC Pardubice0900:04:4955,43
9Z228118Vojtěchová KláraAC Pardubice0503:52:003,00
10Z22928Strnadová ElenaAC Pardubice0504:03:003,00
11Z230127Výborná MichaelaAC Pardubice0604:16:003,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4187Boháč BonifácChoceň0100:07:26128,02
1Z42172Pavlištová NoemiAC Choceň0100:08:18103,68
2Z43143Dušková LindaHvepa0100:08:19103,29
1M34135Korec ŠtěpánAC Pardubice0300:08:24101,70
2M35145Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:08:28100,13
1Z3684Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:08:32108,96
3M37124Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:08:3398,16
4M38141Plocke VáclavAC Pardubice0300:08:4195,02
5M39146Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:08:4394,23
3Z410123Frydrychová EliškaAC Choceň0100:08:4593,04
4Z41138Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:08:4692,64
6M312139Havel KristofAC Pardubice0300:08:4991,87
7M313129Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:08:5589,51
2Z314130Puchernová TerezaŠAK Pardubice0400:09:0397,39
2M415131Novotný ŠtěpánAC Pardubice0100:09:0589,85
5Z416142Hynková VeronikaAC Pardubice0200:09:0684,76
8M317144Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:09:1083,61
3Z318149Ručová SimonaŠAK Pardubice0400:09:1393,66
4Z319156Červená EliškaDukla Polička0400:09:1692,54
3M420126Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:09:2582,13
9M321155Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:09:2876,52
5Z32295Jakubská BeataSokol Jaroměř0400:09:3186,94
6Z32397Patočková EvaSokol Jaroměř0400:09:3485,82
7Z324148Bláhová VeronikaŠAK Pardubice0400:09:4581,72
7Z32473Bejstová AnitaBenešovka0400:09:4581,72
9Z326163Škuligová MarkétaAC Pardubice0400:09:4681,34
4M42778Zamastil AlexVysoké Mýto0200:09:4873,26
5M428137Havel HynekAC Pardubice0200:09:5371,34
6Z429154Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:0760,71
7Z430132Čeřovská AnnaAC Pardubice0200:10:0860,32
8Z431140Karlíková BarboraAC Pardubice0200:10:1159,13
9Z432138Musílková EliškaAC Pardubice0200:10:1258,74
10Z433136Fišerová KateřinaAC Pardubice0200:10:1557,56
10Z433164Veselková ZuzanaAC Pardubice0100:10:1557,56
10Z33599Minaříková EliškaSokol Jaroměř0400:10:2467,16
10Z33596Valentová KatkaSokol Jaroměř0400:10:2467,16
10M337147Novosad MatějŠAK Pardubice0400:10:4247,41
12Z33891Horáková NikolaAC Pardubice0400:11:3241,79
13Z339161Hlavničková AnnaAC Pardubice0400:11:3341,42
11M340152Novotný MarekŠAK Pardubice0300:11:5518,69
12M341167Pokorný DominikSRK Rychnov n.K.0300:15:553,00
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51171Plecháček JanAC Pardubice9900:08:51103,82
2M52121Jukl LukášPardubice9900:08:55102,34
3M53159Gregora JanActivity Lanškroun0000:09:1893,84
1ZA4158Čerenková PetraSokol Hradec Králové9600:09:31111,45
1Z55150Tillmann IngridAC Čáslav0000:09:32109,02
2ZA6174Schauerová LenkaAtletika Polička8800:09:54103,85
2Z57119Šibutová JohanaAC Choceň9900:10:2690,98
4M58179Jelčic DavidTT Pardubice0000:10:3963,92
3ZA9170Schwaningerová PetraRockMachine Cyklomax8200:10:5284,70
4ZA10175Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:11:04118,33
5ZA1172Volková PavlaLokomotiva Trutnov8500:11:0680,08
1ZB12165Jonášová ZdeňkaHK Spinning Klub6400:11:56103,84
2ZB13168Hellerová HanaHradec Králové6100:12:18115,73
6ZA13173Řeháková AlenaNerad8400:12:1856,30
3ZB15169Šternerová HanaHradec Králové6300:12:2496,16
7ZA16162Hlavničková BlankaAC Pardubice7400:12:4291,52
8ZA1783Koubová MarcelaRybník8000:12:4790,15
9ZA1875Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:13:0485,50
10ZA19177Šimáková KateřinaHradec Králové7800:13:3277,84
10ZA19176Šimáková EliškaHradec Králové0700:13:3231,87
12ZA21125Frydrychová RadkaAC Choceň7400:13:3477,29
4ZB2280Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:14:2484,27
Trať 3,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA153Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:12:32116,51
1MB242Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:12:52110,55
2MB32Vokolek MichalAC Pardubice7200:13:32100,74
1MJ4178Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:44100,00
2MA53Mocek TomášAC Pardubice7900:14:0793,33
3MA67Heller TomášHradec Králové8100:14:2090,16
3MB76Berka LuděkRtyně7200:14:2188,71
4MA832Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:14:2389,43
4MB927Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:14:3186,26
5MA104Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:14:3586,50
6MA1139Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:14:3885,77
5MB121Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:14:5480,61
6MB135Kábrt MichalRtyně7200:15:1276,20
7MB1435Froš ŠtěpánOK LOKOMOTIVA Pardubice7300:15:4069,33
7MA1516Ločárek PavelPardubice7700:15:4868,69
8MA1625Hejkrlík FilipSabzo7900:15:5766,49
1MC1628Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:15:57103,29
8MB1848Roleček MilanPěčín7600:16:1261,47
2MC1920Šimonek PavelHvězda Pardubice6600:16:1699,38
3MC2012Krutílek MarekTT Pardubice6500:16:2697,33
9MA2124Rybišar LadislavPardubice8600:16:2759,17
9MB2214Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:5949,94
4MC2326Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:17:00109,88
10MA2345Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:17:0051,12
5MC2556Hruban JanČeská Třebová6600:17:1487,46
10MB2629Hromádko JaroslavAČR-VP Pardubice7100:17:1645,77
11MB2713Voženílek MiroslavPardubice6900:18:0833,01
12MB2851Vávra PetrPardubice7600:18:1132,27
6MC2911Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:18:1375,33
7MC308Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:18:1496,09
8MC3141Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:18:2173,69
9MC3217Červ MiloslavAtletika Polička5000:18:2594,04
13MB3323Němec VáclavPardubice7300:18:3127,36
10MC3446Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:18:3292,73
11MC3519Leszkow PetrMK Hlinsko4400:19:18124,55
12MC3654Bednář JosefPočáply5000:19:2083,78
13MC3710Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:0874,84
11MA3844Lazaridis JannisPardubice8400:20:213,00
14MC3940Bajer MilanCafe Bajer5500:20:2970,92
15MC4021Pokorný JanSRK Rychnov n.K.6400:20:5841,42
16MC4118Doležal StanislavBK Pardubice3800:21:25105,30
14MB4258Moník MilanSmiřice6900:21:583,00
17MC4322Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:25:1770,15
18MC4455Rubeš MiroslavPardubice4500:26:5655,15
19MC4515Culka VáclavNové Město nad Metují3500:29:5128,64
20MC4657Vorel MilanSlatiňany4000:29:5328,33
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA153Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:12:32106,85
2MB242Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:12:52101,71
3MB32Vokolek MichalAC Pardubice7200:13:3291,44
4MJ4178Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:4488,36
5MA53Mocek TomášAC Pardubice7900:14:0782,45
6MA67Heller TomášHradec Králové8100:14:2079,11
7MB76Berka LuděkRtyně7200:14:2178,85
8MA832Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:14:2378,34
9MB927Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:14:3176,28
10MA104Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:14:3575,26
11MA1139Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:14:3874,49
12MB121Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:14:5470,38
13MB135Kábrt MichalRtyně7200:15:1265,75
14MB1435Froš ŠtěpánOK LOKOMOTIVA Pardubice7300:15:4058,56
15MA1516Ločárek PavelPardubice7700:15:4856,51
16MA1625Hejkrlík FilipSabzo7900:15:5754,20
16MC1628Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:15:5754,20
18MB1848Roleček MilanPěčín7600:16:1250,34
19MC1920Šimonek PavelHvězda Pardubice6600:16:1649,32
20MC2012Krutílek MarekTT Pardubice6500:16:2646,75
21MA2124Rybišar LadislavPardubice8600:16:2746,49
22MB2214Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:5938,27
23MC2326Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:17:0038,01
23MA2345Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:17:0038,01
25MC2556Hruban JanČeská Třebová6600:17:1434,42
26MB2629Hromádko JaroslavAČR-VP Pardubice7100:17:1633,90
27MB2713Voženílek MiroslavPardubice6900:18:0820,55
28MB2851Vávra PetrPardubice7600:18:1119,78
29MC2911Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:18:1319,26
30MC308Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:18:1419,01
31MC3141Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:18:2117,21
32MC3217Červ MiloslavAtletika Polička5000:18:2516,18
33MB3323Němec VáclavPardubice7300:18:3114,64
34MC3446Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:18:3214,38
35MC3519Leszkow PetrMK Hlinsko4400:19:183,00
36MC3654Bednář JosefPočáply5000:19:203,00
37MC3710Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:083,00
38MA3844Lazaridis JannisPardubice8400:20:213,00
39MC3940Bajer MilanCafe Bajer5500:20:293,00
40MC4021Pokorný JanSRK Rychnov n.K.6400:20:583,00
41MC4118Doležal StanislavBK Pardubice3800:21:253,00
42MB4258Moník MilanSmiřice6900:21:583,00
43MC4322Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:25:173,00
44MC4455Rubeš MiroslavPardubice4500:26:563,00
45MC4515Culka VáclavNové Město nad Metují3500:29:513,00
46MC4657Vorel MilanSlatiňany4000:29:533,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4158Čerenková PetraSokol Hradec Králové9600:09:31102,76
2Z55150Tillmann IngridAC Čáslav0000:09:32102,42
3ZA6174Schauerová LenkaAtletika Polička8800:09:5494,82
4Z57119Šibutová JohanaAC Choceň9900:10:2683,77
5ZA9170Schwaningerová PetraRockMachine Cyklomax8200:10:5274,78
6ZA10175Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:11:0470,64
7ZA1172Volková PavlaLokomotiva Trutnov8500:11:0669,95
8ZB12165Jonášová ZdeňkaHK Spinning Klub6400:11:5652,68
9ZA13173Řeháková AlenaNerad8400:12:1845,08
9ZB13168Hellerová HanaHradec Králové6100:12:1845,08
11ZB15169Šternerová HanaHradec Králové6300:12:2443,01
12ZA16162Hlavničková BlankaAC Pardubice7400:12:4236,79
13ZA1783Koubová MarcelaRybník8000:12:4735,06
14ZA1875Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:13:0429,19
15ZA19177Šimáková KateřinaHradec Králové7800:13:3219,52
15ZA19176Šimáková EliškaHradec Králové0700:13:3219,52
17ZA21125Frydrychová RadkaAC Choceň7400:13:3418,83
18ZB2280Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:14:243,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

...prosím o opravu příjmení závodníka kat. mladší žáci z "Votoček" na Potoček. Díky L. Jadrný
lubve
Potocek opraven...
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód