hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Perníková 9

12.11.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Perníková 9
  • datum konání: 12.11.2016
  • zobrazeno již 832x
  • místo konání: Ráby u Pardubic
  • GPS: 50.07825N, 15.80632E

Sociální sítě

Místo konání

Perníková chaloupka v Rábech u Pardubic
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 9 km
3 okruhy, lesní cesty, asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
Rumunská 246, Pardubice
tel. 777 571 106

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 8-10 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11146Blažek AlešAtl. Slatiňany0700:03:33-
2M12123Němeček VáclavAC Pardubice0600:03:54-
3M1378Vokolek TomášPardubice0700:04:04-
4M14162Baťka Petr JanSAKI TEAM0700:04:07-
5M15167Hrabík LukášFC Hradec králové0700:04:08-
6M16173Vojtěch FilipAC Pardubice0600:04:19-
7M17145Varmůža ŠimonZŠ Studánka0600:04:31-
8M18147Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:04:32-
9M1988Kolínová AnnaTriatlon ML. Boleslav0600:04:35-
10M110135Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:05:01-
11M11182Vokrouhlecká AliceTriatlon ML. Boleslav0700:05:30-

Děti 11-14 let (trať 1,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31159Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:05:50-
2M32161Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:05:53-
2M32131Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:53-
4M34170Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:55-
5M35158Mrskočová MarkétaLOKO Pardubice0500:06:17-
6M3628Vojtěchová KláraAC Pardubice0500:06:27-
7M3792Strnadová ElenaAC Pardubice0500:06:31-
8M3875Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:32-
9M39139Valentová KateřinaTJ Sokol Jaroměř0400:06:49-
9M3916Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0400:06:49-

Muži A 39 let a mladší (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA250Čivrný JiříSemily8000:30:54108,54
2MA325Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:31:08107,09
3MA863Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:4884,37
4MA918Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:35:0882,31
5MA1113Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:35:3579,52
6MA1373Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:35:5577,45
7MA1576Malátek AntonínPardubice7700:36:2274,66
8MA1620Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:36:3573,32
9MA1977Novák PavelKRB Chrudim8100:37:0170,64
10MA2531Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:37:4466,20
11MA264Matula MichalHISPORT TeAM0000:37:47116,06
12MA3246Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:38:4659,79
13MA3367Krampota FilipChrudim8800:38:5059,38
14MA3612Pokorný DominikSRK Rychnov0300:38:5558,86
15MA4236Kramář RadimAC Pardubice8800:41:2143,79
16MA5161Müller JakubKutná Hora0100:44:2383,94
17MA6167Krampota FilipChrudim8800:49:143,00
17MA6166Krampota FranišekChrudim9000:49:143,00

Muži B 40-49 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB157Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:20111,79
2MB440Vokolek MichalAC Parubice7200:32:3897,52
3MB515Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:33:4490,69
4MB1034Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:1181,70
5MB1860Semrád LadislavČáslav6700:36:5471,04
6MB2326Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:37:3466,91
7MB2768Roleček MilanPěčín7600:37:5864,43
8MB3524Bláha JanPardubice7400:38:5358,74
9MB458Kolín JaroslavTriatlon Ml.Boleslav7200:42:3635,68
10MB4675Hromádko JaroslavAČR7100:43:3629,47
11MB4735Valenta ZdeněkPardubice7200:43:4728,34
12MB4874Voženílek MiroslavLinde6900:43:5827,20
13MB5039Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:1425,54
14MB5319Hanzl StanislavCykloservis Hanzl7300:44:4622,23
15MB5959Novotný JiříUNO Srch7100:46:4110,34
16MB6370Kubias OndřejPardubice7400:49:333,00
17MB6664Jedlička JiříDL Ponorka Pardubice7300:49:543,00
18MB6732Jirásko DušanSK Srch7300:49:583,00
19MB7445Bugdol VladimírAČR7400:55:523,00

Muži C 50-59 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1229Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:47105,35
2MC2016Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:37:1297,64
3MC2110Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:37:1997,01
4MC2454Bejběra JanCyklo pokr HK6600:37:4394,83
5MC2962Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:38:2091,48
6MC3058Schaffer PetrMlýn Janderov6000:38:2990,66
7MC3871Prchal PavelGP Kolín5900:39:2785,40
8MC7111Pokorný JanSRK-OB Rychnov6400:53:239,61

Muži D 60-69 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3944Macej MiroslavBK Heřmanův Městec5600:40:57101,37
2MD4022Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:41:14100,00
3MD432Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:3198,63
4MD4449Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:41:5796,52
5MD4938Pavlas AntonínPřibyslav5600:44:0186,50
6MD5451Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:44:5082,54
7MD5548Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:45:1280,76
8MD5817Bednář JosefPočáply5000:46:3274,29

Muži E 70 let a starší (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7252Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:05160,10
2ME761Vorel MilanSlatiňany4001:10:57116,47
3ME773Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:46:5523,43

Ženy A 34 let a mladší (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1455Havránková DanielaKERTEAM Potěhy8200:36:14108,94
2ZA2843Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:38:1098,74
3ZA3114Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:38:32100,00
4ZA3728Nováková BaboraSokol Kunvald8300:39:2392,32
5ZA5753Učíková MichaelaŠlemr gang Kostelec n. Orlicí9000:45:5058,31
6ZA607Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:47:3748,91

Ženy B 35-44 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB633Fenclová MartaAC Pardubice7600:34:24104,67
2ZB737Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:31104,01
3ZB1769Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:36:4591,32
4ZB2227Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:2887,26
5ZB5272Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:44:2847,51
6ZB6565Jonášová ŠárkaPardubice7800:49:5216,85
7ZB7356Mrskočová DanaLokomotiva Pardubice7300:54:333,00

Ženy C 45-54 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3447Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:51114,41
2ZC4030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:14103,03
3ZC5642Jirásková EvaLanškroun6400:45:3182,56
4ZC6421Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:49:3663,06
5ZC6878Vašková IlonaNěmčice7100:50:4757,40
6ZC706Šternerová HanaHradec Králové6300:53:2145,14

Ženy D 55 let a starší (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD695Hellerová HanaHradec Králové6100:50:56114,37
2ZD7523Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:58:4985,63

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11146Blažek AlešAtl. Slatiňany0700:03:33-
2M12123Němeček VáclavAC Pardubice0600:03:54-
3M1378Vokolek TomášPardubice0700:04:04-
4M14162Baťka Petr JanSAKI TEAM0700:04:07-
5M15167Hrabík LukášFC Hradec králové0700:04:08-
6M16173Vojtěch FilipAC Pardubice0600:04:19-
7M17145Varmůža ŠimonZŠ Studánka0600:04:31-
8M18147Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:04:32-
9M1988Kolínová AnnaTriatlon ML. Boleslav0600:04:35-
10M110135Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:05:01-
11M11182Vokrouhlecká AliceTriatlon ML. Boleslav0700:05:30-

Trať 1,35 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31159Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:05:50-
2M32161Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:05:53-
2M32131Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:53-
4M34170Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:55-
5M35158Mrskočová MarkétaLOKO Pardubice0500:06:17-
6M3628Vojtěchová KláraAC Pardubice0500:06:27-
7M3792Strnadová ElenaAC Pardubice0500:06:31-
8M3875Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:32-
9M39139Valentová KateřinaTJ Sokol Jaroměř0400:06:49-
9M3916Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0400:06:49-

Trať 9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB157Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:20111,79
1MA250Čivrný JiříSemily8000:30:54108,54
2MA325Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:31:08107,09
2MB440Vokolek MichalAC Parubice7200:32:3897,52
3MB515Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:33:4490,69
1ZB633Fenclová MartaAC Pardubice7600:34:24104,67
2ZB737Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:31104,01
3MA863Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:4884,37
4MA918Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:35:0882,31
4MB1034Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:1181,70
5MA1113Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:35:3579,52
1MC1229Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:47105,35
6MA1373Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:35:5577,45
1ZA1455Havránková DanielaKERTEAM Potěhy8200:36:14108,94
7MA1576Malátek AntonínPardubice7700:36:2274,66
8MA1620Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:36:3573,32
3ZB1769Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:36:4591,32
5MB1860Semrád LadislavČáslav6700:36:5471,04
9MA1977Novák PavelKRB Chrudim8100:37:0170,64
2MC2016Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:37:1297,64
3MC2110Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:37:1997,01
4ZB2227Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:2887,26
6MB2326Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:37:3466,91
4MC2454Bejběra JanCyklo pokr HK6600:37:4394,83
10MA2531Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:37:4466,20
11MA264Matula MichalHISPORT TeAM0000:37:47116,06
7MB2768Roleček MilanPěčín7600:37:5864,43
2ZA2843Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:38:1098,74
5MC2962Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:38:2091,48
6MC3058Schaffer PetrMlýn Janderov6000:38:2990,66
3ZA3114Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:38:32100,00
12MA3246Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:38:4659,79
13MA3367Krampota FilipChrudim8800:38:5059,38
1ZC3447Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:51114,41
8MB3524Bláha JanPardubice7400:38:5358,74
14MA3612Pokorný DominikSRK Rychnov0300:38:5558,86
4ZA3728Nováková BaboraSokol Kunvald8300:39:2392,32
7MC3871Prchal PavelGP Kolín5900:39:2785,40
1MD3944Macej MiroslavBK Heřmanův Městec5600:40:57101,37
2MD4022Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:41:14100,00
2ZC4030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:14103,03
15MA4236Kramář RadimAC Pardubice8800:41:2143,79
3MD432Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:3198,63
4MD4449Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:41:5796,52
9MB458Kolín JaroslavTriatlon Ml.Boleslav7200:42:3635,68
10MB4675Hromádko JaroslavAČR7100:43:3629,47
11MB4735Valenta ZdeněkPardubice7200:43:4728,34
12MB4874Voženílek MiroslavLinde6900:43:5827,20
5MD4938Pavlas AntonínPřibyslav5600:44:0186,50
13MB5039Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:1425,54
16MA5161Müller JakubKutná Hora0100:44:2383,94
5ZB5272Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:44:2847,51
14MB5319Hanzl StanislavCykloservis Hanzl7300:44:4622,23
6MD5451Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:44:5082,54
7MD5548Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:45:1280,76
3ZC5642Jirásková EvaLanškroun6400:45:3182,56
5ZA5753Učíková MichaelaŠlemr gang Kostelec n. Orlicí9000:45:5058,31
8MD5817Bednář JosefPočáply5000:46:3274,29
15MB5959Novotný JiříUNO Srch7100:46:4110,34
6ZA607Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:47:3748,91
17MA6167Krampota FilipChrudim8800:49:143,00
17MA6166Krampota FranišekChrudim9000:49:143,00
16MB6370Kubias OndřejPardubice7400:49:333,00
4ZC6421Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:49:3663,06
6ZB6565Jonášová ŠárkaPardubice7800:49:5216,85
17MB6664Jedlička JiříDL Ponorka Pardubice7300:49:543,00
18MB6732Jirásko DušanSK Srch7300:49:583,00
5ZC6878Vašková IlonaNěmčice7100:50:4757,40
1ZD695Hellerová HanaHradec Králové6100:50:56114,37
6ZC706Šternerová HanaHradec Králové6300:53:2145,14
8MC7111Pokorný JanSRK-OB Rychnov6400:53:239,61
1ME7252Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:05160,10
7ZB7356Mrskočová DanaLokomotiva Pardubice7300:54:333,00
19MB7445Bugdol VladimírAČR7400:55:523,00
2ZD7523Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:58:4985,63
2ME761Vorel MilanSlatiňany4001:10:57116,47
3ME773Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:46:5523,43

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB157Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:20102,96
2MA250Čivrný JiříSemily8000:30:5499,28
3MA325Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:31:0897,76
4MB440Vokolek MichalAC Parubice7200:32:3888,02
5MB515Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:33:4480,87
6MA863Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:4873,94
7MA918Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:35:0871,78
8MB1034Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:1171,45
9MA1113Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:35:3568,86
10MC1229Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:4767,56
11MA1373Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:35:5566,69
12MA1576Malátek AntonínPardubice7700:36:2263,77
13MA1620Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:36:3562,36
14MB1860Semrád LadislavČáslav6700:36:5460,30
15MA1977Novák PavelKRB Chrudim8100:37:0159,55
16MC2016Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:37:1258,35
17MC2110Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:37:1957,60
18MB2326Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:37:3455,97
19MC2454Bejběra JanCyklo pokr HK6600:37:4355,00
20MA2531Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:37:4454,89
21MA264Matula MichalHISPORT TeAM0000:37:4754,57
22MB2768Roleček MilanPěčín7600:37:5853,37
23MC2962Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:38:2050,99
24MC3058Schaffer PetrMlýn Janderov6000:38:2950,02
25MA3246Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:38:4648,18
26MA3367Krampota FilipChrudim8800:38:5047,74
27MB3524Bláha JanPardubice7400:38:5347,42
28MA3612Pokorný DominikSRK Rychnov0300:38:5547,20
29MC3871Prchal PavelGP Kolín5900:39:2743,74
30MD3944Macej MiroslavBK Heřmanův Městec5600:40:5733,99
31MD4022Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:41:1432,15
32MA4236Kramář RadimAC Pardubice8800:41:2131,40
33MD432Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:3130,31
34MD4449Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:41:5727,50
35MB458Kolín JaroslavTriatlon Ml.Boleslav7200:42:3623,28
36MB4675Hromádko JaroslavAČR7100:43:3616,78
37MB4735Valenta ZdeněkPardubice7200:43:4715,59
38MB4874Voženílek MiroslavLinde6900:43:5814,40
39MD4938Pavlas AntonínPřibyslav5600:44:0114,07
40MB5039Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:1412,67
41MA5161Müller JakubKutná Hora0100:44:2311,69
42MB5319Hanzl StanislavCykloservis Hanzl7300:44:469,20
43MD5451Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:44:508,77
44MD5548Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:45:126,39
45MD5817Bednář JosefPočáply5000:46:323,00
46MB5959Novotný JiříUNO Srch7100:46:413,00
47MA6167Krampota FilipChrudim8800:49:143,00
47MA6166Krampota FranišekChrudim9000:49:143,00
49MB6370Kubias OndřejPardubice7400:49:333,00
50MB6664Jedlička JiříDL Ponorka Pardubice7300:49:543,00
51MB6732Jirásko DušanSK Srch7300:49:583,00
52MC7111Pokorný JanSRK-OB Rychnov6400:53:233,00
53ME7252Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:053,00
54MB7445Bugdol VladimírAČR7400:55:523,00
55ME761Vorel MilanSlatiňany4001:10:573,00
56ME773Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:46:553,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB633Fenclová MartaAC Pardubice7600:34:24103,71
2ZB737Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:31103,04
3ZA1455Havránková DanielaKERTEAM Potěhy8200:36:1493,25
4ZB1769Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:36:4590,30
5ZB2227Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:2886,21
6ZA2843Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:38:1082,22
7ZA3114Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:38:3280,12
8ZC3447Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:5178,32
9ZA3728Nováková BaboraSokol Kunvald8300:39:2375,27
10ZC4030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:1464,72
11ZB5272Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:44:2846,27
12ZC5642Jirásková EvaLanškroun6400:45:3140,28
13ZA5753Učíková MichaelaŠlemr gang Kostelec n. Orlicí9000:45:5038,47
14ZA607Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:47:3728,29
15ZC6421Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:49:3616,98
16ZB6565Jonášová ŠárkaPardubice7800:49:5215,45
17ZC6878Vašková IlonaNěmčice7100:50:4710,22
18ZD695Hellerová HanaHradec Králové6100:50:569,37
19ZC706Šternerová HanaHradec Králové6300:53:213,00
20ZB7356Mrskočová DanaLokomotiva Pardubice7300:54:333,00
21ZD7523Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:58:493,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód