Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh

3.12.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh
  • datum konání: 3.12.2016
  • zobrazeno již 984x
  • místo konání: Damníkov
  • GPS: 49.87144N, 16.57082E
  • pořadatel: TJ Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

před budovou ZŠ Damníkov
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:15 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 4 km

Ceny pro vítěze

putovní pohár starostů, tři v kategorii čertovské balíčky, finanční prémie (podmínkou tři startující v kategorii), finanční prémie za traťové rekordy, účastnické diplomy a další ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Gloser, Eva Jíšová
tel. 608 570 123, 737 717 409

E-mailová adresa

milan.gloser@tiscali.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.12.2018Čertovský běh-
2.12.2017Čertovský běh76
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1389

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4618
Keprtová Miloslava4816
Ptáček Ondřej8916
Šebek Michal8415
Vacek Martin6915
Stránský Aleš6015
Svatoš Otakar3414
Krupička Miroslav5314
Šafář Jaroslav5113
Doleček Josef7913
Švec Miroslav5213
Červ Miloslav5013
Krsek Miroslav4912
Král Jindřich7312
Šimůnek Jan8212
Šimůnek Jan4912
Nechvíl Petr9111
Štyndl Miroslav5711
Bielčik Jindřich4010
Dušková Lenka8010
Jirásková Eva6410
Šimůnková Pavla7710
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Ptáček František919
Sejkorová Lenka639
Ptáček Jakub968
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Horáček Michal758
Kopecký Jan908
Dobšíček Pavel808
Kubišta Oto538
Wendlig Miroslav538
Živný Marek918
Kačerovský Michal697
Ptáček Josef877
Jirásková Bára917
Vítek Miroslav727
Šimůnková Zdena587
Ehrig Rudolf487
Šembera Petr517
Matyášová Jana657
Kopecký Libor567
Pilgr Luděk767
Ráb Pavel527
Stránská Michaela977
Razým Jan577
Sadílek Jindřich736
Volf Břetislav526

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2783Vencl JiříActivity Lanškroun9800:18:46102,69
2MJ3054Gregora FilipActivity Lanškroun0200:18:54101,29
3MJ3572Cimburek Tomáš-0000:19:2496,03
4MJ3761Šípek MatějSokol Damníkov0200:19:3693,93
5MJ4414Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:20:2086,21
6MJ5460Doleček OndřejSokol Damníkov0200:21:3573,07
7MJ6843Sirový JanTřebovice0000:23:0257,83
8MJ7342Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:23:5748,19
Juniorky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5976Volosová Valeria AnnaSokol Luková0200:22:19103,47
2ZJ654Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:22:5298,63
3ZJ6636Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:22:5797,90
Muži A 20-39 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:14:26106,55
2MA249Hrdina PavelAK Perná8800:14:50101,19
3MA427Dvořáček AdamAC Track and Field Brno9600:15:3092,26
4MA588Hájek DanielAtletika Polička8900:15:4788,46
5MA629Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:15:5686,45
6MA741Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:1681,98
7MA910Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:16:2679,75
8MA1039Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:16:4176,40
9MA1259Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:16:5373,72
10MA1425Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:17:1469,02
11MA1952Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:3963,44
12MA2035Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:17:5060,98
13MA2390Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:18:2353,61
14MA2412Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:3052,05
15MA2575Volos SerhiyDamníkov8000:18:3950,04
16MA3377Štochl PavelSokol Luková8500:19:1342,44
17MA3433Živný Marek3D Fitness race team9100:19:1841,33
18MA3686Marek JanBrzdy Horní Čermná9600:19:2938,87
19MA4356Broulík DanielASC 18938900:20:1528,59
20MA6164Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:22:273,00
21MA6689Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:22:573,00
22MA7423Šembera PetrAGRIS Medlov7800:24:003,00
Muži B 40-49 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB35Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:15:09114,62
2MB816Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:2599,12
3MB1663Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:17:2886,27
4MB2151Dostálek PetrBouda6700:17:5979,95
5MB2644Sirový AlešTřebovice7000:18:4470,77
6MB2857Stečínský MartinOpatov7500:18:5269,14
7MB3271Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:19:0566,49
8MB4079Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:19:4358,74
9MB4148Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:19:5157,10
10MB4765Simon PetrPolička7200:20:4546,09
11MB4969Šabata PetrČeská Třebová7400:20:4745,68
12MB5055Poljak MiroslavTřebovice7000:21:0142,83
13MB5180Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:21:0342,42
14MB5720Kovář Pavel-7300:21:5631,61
15MB6058Kolda JiříOpatov7300:22:2026,72
16MB6282Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:2825,08
17MB6353Gremlica LiborTřebovice7300:22:3823,05
18MB7532Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:25:133,00
19MB7646Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:25:143,00
20MB7745Zelinka MichalSRTG Česká Třebová7300:25:173,00
Muži C 50-59 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC103Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:41104,56
2MC1328Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:17:0999,09
3MC158Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:2396,36
4MC1874Scheuer JanActivity Lanškroun6600:17:3294,60
5MC2266Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:0887,57
6MC2947Knápek LubomírLK Šumperk5900:18:5378,78
7MC3870Hruban JanČeská Třebová6600:19:3969,80
8MC4878Skalický JosefActivity Lanškroun6200:20:4656,72
9MC852Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:29:283,00
10MC8718Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:30:003,00
Muži D 60 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3917Ráb PavelSokol Parník5200:19:41103,60
2MD4221Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:52101,77
3MD4615Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:20:3594,62
4MD5526Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:4083,81
5MD6838Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:0270,18
6MD7185Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:23:5062,20
7MD7830Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:3444,90
8MD8437Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:29:08100,00
9MD8881Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:403,00
Ženy A 20-34 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1750Vévodová MartinaAK Perná9000:17:30125,82
2ZA5287Čermáková MagdalenaTJ Slovan Luhačovice9100:21:0490,32
3ZA5684Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:4383,85
Ženy B 35 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3168Klinecká JanaMK Hlinsko8100:18:56118,48
2ZB4534Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:20:22117,57
3ZB5373Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:21:3493,24
4ZB5813Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:0588,28
5ZB6462Jirásková EvaLanškroun6400:22:4196,82
6ZB7011Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:3573,90
7ZB729Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:5685,62
8ZB7924Šemberová MonikaAGRIS Medlov8100:25:3554,73
9ZB8019Kovářová Ilona-7300:27:2137,79
10ZB8140Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:10116,87
11ZB8231Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:28:2228,04
12ZB837Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:34114,27
13ZB861Kaňáková DagmarKuboj Štenberk6800:29:2935,90
14ZB8967Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:32:269,48
15ZB9022Řehořková AlenaIFCOR Brno6000:35:3368,86
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:14:26106,55
2MA249Hrdina PavelAK Perná8800:14:50101,19
1MB35Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:15:09114,62
3MA427Dvořáček AdamAC Track and Field Brno9600:15:3092,26
4MA588Hájek DanielAtletika Polička8900:15:4788,46
5MA629Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:15:5686,45
6MA741Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:1681,98
2MB816Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:2599,12
7MA910Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:16:2679,75
8MA1039Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:16:4176,40
1MC103Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:41104,56
9MA1259Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:16:5373,72
2MC1328Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:17:0999,09
10MA1425Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:17:1469,02
3MC158Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:2396,36
3MB1663Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:17:2886,27
1ZA1750Vévodová MartinaAK Perná9000:17:30125,82
4MC1874Scheuer JanActivity Lanškroun6600:17:3294,60
11MA1952Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:3963,44
12MA2035Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:17:5060,98
4MB2151Dostálek PetrBouda6700:17:5979,95
5MC2266Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:0887,57
13MA2390Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:18:2353,61
14MA2412Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:3052,05
15MA2575Volos SerhiyDamníkov8000:18:3950,04
5MB2644Sirový AlešTřebovice7000:18:4470,77
1MJ2783Vencl JiříActivity Lanškroun9800:18:46102,69
6MB2857Stečínský MartinOpatov7500:18:5269,14
6MC2947Knápek LubomírLK Šumperk5900:18:5378,78
2MJ3054Gregora FilipActivity Lanškroun0200:18:54101,29
1ZB3168Klinecká JanaMK Hlinsko8100:18:56118,48
7MB3271Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:19:0566,49
16MA3377Štochl PavelSokol Luková8500:19:1342,44
17MA3433Živný Marek3D Fitness race team9100:19:1841,33
3MJ3572Cimburek Tomáš-0000:19:2496,03
18MA3686Marek JanBrzdy Horní Čermná9600:19:2938,87
4MJ3761Šípek MatějSokol Damníkov0200:19:3693,93
7MC3870Hruban JanČeská Třebová6600:19:3969,80
1MD3917Ráb PavelSokol Parník5200:19:41103,60
8MB4079Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:19:4358,74
9MB4148Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:19:5157,10
2MD4221Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:52101,77
19MA4356Broulík DanielASC 18938900:20:1528,59
5MJ4414Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:20:2086,21
2ZB4534Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:20:22117,57
3MD4615Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:20:3594,62
10MB4765Simon PetrPolička7200:20:4546,09
8MC4878Skalický JosefActivity Lanškroun6200:20:4656,72
11MB4969Šabata PetrČeská Třebová7400:20:4745,68
12MB5055Poljak MiroslavTřebovice7000:21:0142,83
13MB5180Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:21:0342,42
2ZA5287Čermáková MagdalenaTJ Slovan Luhačovice9100:21:0490,32
3ZB5373Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:21:3493,24
6MJ5460Doleček OndřejSokol Damníkov0200:21:3573,07
4MD5526Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:4083,81
3ZA5684Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:4383,85
14MB5720Kovář Pavel-7300:21:5631,61
4ZB5813Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:0588,28
1ZJ5976Volosová Valeria AnnaSokol Luková0200:22:19103,47
15MB6058Kolda JiříOpatov7300:22:2026,72
20MA6164Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:22:273,00
16MB6282Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:2825,08
17MB6353Gremlica LiborTřebovice7300:22:3823,05
5ZB6462Jirásková EvaLanškroun6400:22:4196,82
2ZJ654Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:22:5298,63
21MA6689Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:22:573,00
3ZJ6636Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:22:5797,90
7MJ6843Sirový JanTřebovice0000:23:0257,83
5MD6838Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:0270,18
6ZB7011Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:3573,90
6MD7185Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:23:5062,20
7ZB729Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:5685,62
8MJ7342Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:23:5748,19
22MA7423Šembera PetrAGRIS Medlov7800:24:003,00
18MB7532Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:25:133,00
19MB7646Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:25:143,00
20MB7745Zelinka MichalSRTG Česká Třebová7300:25:173,00
7MD7830Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:3444,90
8ZB7924Šemberová MonikaAGRIS Medlov8100:25:3554,73
9ZB8019Kovářová Ilona-7300:27:2137,79
10ZB8140Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:10116,87
11ZB8231Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:28:2228,04
12ZB837Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:34114,27
8MD8437Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:29:08100,00
9MC852Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:29:283,00
13ZB861Kaňáková DagmarKuboj Štenberk6800:29:2935,90
10MC8718Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:30:003,00
9MD8881Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:403,00
14ZB8967Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:32:269,48
15ZB9022Řehořková AlenaIFCOR Brno6000:35:3368,86
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:14:26105,03
2MA249Hrdina PavelAK Perná8800:14:5099,62
3MB35Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:15:0995,35
4MA427Dvořáček AdamAC Track and Field Brno9600:15:3090,62
5MA588Hájek DanielAtletika Polička8900:15:4786,79
6MA629Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:15:5684,77
7MA741Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:1680,26
8MB816Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:2578,24
9MA910Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:16:2678,01
10MC103Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:4174,63
10MA1039Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:16:4174,63
12MA1259Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:16:5371,93
13MC1328Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:17:0968,33
14MA1425Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:17:1467,20
15MC158Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:2365,18
16MB1663Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:17:2864,05
17MC1874Scheuer JanActivity Lanškroun6600:17:3263,15
18MA1952Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:3961,58
19MA2035Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:17:5059,10
20MB2151Dostálek PetrBouda6700:17:5957,07
21MC2266Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:0855,05
22MA2390Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:18:2351,67
23MA2412Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:3050,09
24MA2575Volos SerhiyDamníkov8000:18:3948,07
25MB2644Sirový AlešTřebovice7000:18:4446,94
26MJ2783Vencl JiříActivity Lanškroun9800:18:4646,49
27MB2857Stečínský MartinOpatov7500:18:5245,14
28MC2947Knápek LubomírLK Šumperk5900:18:5344,92
29MJ3054Gregora FilipActivity Lanškroun0200:18:5444,69
30MB3271Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:19:0542,21
31MA3377Štochl PavelSokol Luková8500:19:1340,41
32MA3433Živný Marek3D Fitness race team9100:19:1839,29
33MJ3572Cimburek Tomáš-0000:19:2437,94
34MA3686Marek JanBrzdy Horní Čermná9600:19:2936,81
35MJ3761Šípek MatějSokol Damníkov0200:19:3635,23
36MC3870Hruban JanČeská Třebová6600:19:3934,56
37MD3917Ráb PavelSokol Parník5200:19:4134,11
38MB4079Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:19:4333,66
39MB4148Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:19:5131,86
40MD4221Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:5231,63
41MA4356Broulík DanielASC 18938900:20:1526,45
42MJ4414Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:20:2025,33
43MD4615Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:20:3521,95
44MB4765Simon PetrPolička7200:20:4519,70
45MC4878Skalický JosefActivity Lanškroun6200:20:4619,47
46MB4969Šabata PetrČeská Třebová7400:20:4719,25
47MB5055Poljak MiroslavTřebovice7000:21:0116,10
48MB5180Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:21:0315,65
49MJ5460Doleček OndřejSokol Damníkov0200:21:358,44
50MD5526Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:407,32
51MB5720Kovář Pavel-7300:21:563,71
52MB6058Kolda JiříOpatov7300:22:203,00
53MA6164Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:22:273,00
54MB6282Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:283,00
55MB6353Gremlica LiborTřebovice7300:22:383,00
56MA6689Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:22:573,00
57MJ6843Sirový JanTřebovice0000:23:023,00
57MD6838Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:023,00
59MD7185Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:23:503,00
60MJ7342Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:23:573,00
61MA7423Šembera PetrAGRIS Medlov7800:24:003,00
62MB7532Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:25:133,00
63MB7646Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:25:143,00
64MB7745Zelinka MichalSRTG Česká Třebová7300:25:173,00
65MD7830Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:343,00
66MD8437Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:29:083,00
67MC852Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:29:283,00
68MC8718Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:30:003,00
69MD8881Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1750Vévodová MartinaAK Perná9000:17:30115,14
2ZB3168Klinecká JanaMK Hlinsko8100:18:56100,00
3ZB4534Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:20:2284,86
4ZA5287Čermáková MagdalenaTJ Slovan Luhačovice9100:21:0477,46
5ZB5373Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:21:3472,18
6ZA5684Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:4370,60
7ZB5813Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:0566,73
8ZJ5976Volosová Valeria AnnaSokol Luková0200:22:1964,26
9ZB6462Jirásková EvaLanškroun6400:22:4160,39
10ZJ654Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:22:5258,45
11ZJ6636Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:22:5757,57
12ZB7011Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:3550,88
13ZB729Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:5647,18
14ZB7924Šemberová MonikaAGRIS Medlov8100:25:3529,75
15ZB8019Kovářová Ilona-7300:27:2111,09
16ZB8140Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:103,00
17ZB8231Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:28:223,00
18ZB837Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:343,00
19ZB861Kaňáková DagmarKuboj Štenberk6800:29:293,00
20ZB8967Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:32:263,00
21ZB9022Řehořková AlenaIFCOR Brno6000:35:333,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Nenašel někdo v šatně tašku s cyklobotama? Případné info prosím na 608886244
scheuer

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód