Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Štěpánský kros

26.12.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Štěpánský kros
  • datum konání: 26.12.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ124Kovář JáchymDukla Praha9600:26:22-
2MJ1155Dvořáček AdamSvitavy9600:29:36-
3MJ4421Kobelka MartinMoravská Třebová9700:34:44-
4MJ4951Bína MartinMoravská Třebová0000:35:16-
5MJ9520Dopita VáclavBike Club Svitavy9900:40:41-
6MJ13533Pavlík JakubMoravská Třebová9900:49:38-
7MJ145125Maruš ŠtěpánVendolí0100:54:04-
Muži A (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2139Svoboda OndřejAK Moravská Třebová8700:27:07-
2MA437Havran JanIscarex Česká Třebová9300:28:02-
3MA5275Šutera JosefAtletika Polička7900:28:26-
4MA6102Jor MartinActivity Lanškroun8700:28:32-
5MA776Hradecký JaromírSkuteč8500:28:38-
6MA946Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:29:03-
7MA12137Berka MartinAK Moravská Třebová8700:29:58-
8MA13100Radiměřský KarelAtletika Polička8700:30:12-
9MA1468Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:30:22-
10MA1515Dryml MojmírRun Sport Team8600:30:32-
11MA1634Král JakubMoravská Třebová9000:31:03-
12MA17113Skalka JakubTrutnov9100:31:15-
13MA18138Berka JakubAK Moravská Třebová8900:31:23-
14MA19106Jakůbek AlešElda Team8100:31:43-
15MA2023Kubišta MichalRCR Bike Team ČB9000:31:44-
16MA2377Kvapil JiříSDH Dětřichov u Moravské Třebové8500:32:11-
17MA2681Bílek LubošMadl7900:32:30-
18MA2722Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:32:38-
19MA2859Švorčík PetrIscarex Česká Třebová7600:32:38-
20MA29142Janků JiříAK Moravská Třebová8700:32:40-
21MA37150Vrána FilipBrno7600:34:00-
22MA3914Márožný JakubBřezina8900:34:03-
23MA4045Nováček PetrLinhartice7900:34:06-
24MA4182Strouhal LuděkAK Moravská Třebová8400:34:10-
25MA4664Jakl TomášMoravská Třebová8800:35:03-
26MA47128Novák JosefTJ Svitavy8500:35:05-
27MA48148Jílek JosefAK Moravská Třebová8900:35:12-
28MA51149Zítka PatrikAK Moravská Třebová8800:35:19-
29MA5272Mikulka MartinSvitavy8700:35:27-
30MA5383Řemínek MatějAC Choceň8600:35:32-
31MA5561Buriánek PavelSDH Dětřichov u Moravské Třebové8200:36:03-
32MA5625Ožinský KonstantinBike Club SY8500:36:09-
33MA5749Bárta AdamMoravská Třebová9200:36:27-
34MA586Císler MartinTerka-Verka Team8000:36:32-
35MA67143Vančura VáclavTJ Kamenné Sedliště7800:37:01-
36MA7044Vrba LukášMoravská Třebová8500:37:10-
37MA71109Dvořáček JanTrail Run CZ7900:37:21-
38MA7547Heger MichalMoravská Třebová8100:37:40-
39MA81112Vlček PetrSK Prima Polička8900:39:02-
40MA8484Strouhal IvoMoravská Třebová8000:39:40-
41MA8612Renský MichalNáchod7900:39:49-
42MA87115Vyhlídal LadislavSvitavy7700:40:02-
43MA90110Nedoma OndřejTrail Run CZ8300:40:28-
44MA9271Barvínek LadislavÚstí nad Orlicí7700:40:33-
45MA9816Marek JakubSvitavy7700:41:20-
46MA10196Heger MartinNa Skalách CZ8000:42:10-
47MA10498Vítek JiříBudislav8200:42:30-
48MA10569Hýbl OndřejSvitavy7800:42:31-
49MA107105Gruber JakubVendolí9300:43:03-
50MA109119Klusoň OldřichOpatovec8000:43:17-
51MA11786Veselík TomášSTS Chvojkovice - Brod8400:45:00-
52MA121134Pavlík JakubTJ Volejbal Svitavy8700:45:41-
53MA122130Adamec PavelTJ Svitavy8500:45:42-
54MA143129Jukl LukášSvitavy8700:53:19-
-MA-78Jírů BohumilBřezová nad Svitavou76DNF-
-MA-58Dědič FrantišekSDH Dětřichov u Moravské Třebové84DNF-
-MA-107Krman StanislavTK Hlinsko88DNF-
Muži B (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB379Hejl RadekKrálíky7200:27:50-
2MB827Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:28:45-
3MB1028Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:29:16-
4MB2174Pocsai SándorČerti Kunčina7000:31:50-
5MB2229Rotter MichalCK Slovan MT7100:31:53-
6MB2485Hebelka JaroslavJevíčko7400:32:19-
7MB25121Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:32:28-
8MB3443Bureš JiříF-Bike Klub Sádek6600:33:35-
9MB4367Brožek TomášKOB Ústí nad Orl.6900:34:34-
10MB54103Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:36:02-
11MB61145Vančura JosefTJ Kamenné Sedliště7400:36:39-
12MB6326Kolda JiříOpatov7300:36:49-
13MB6431Rot KarelSC Mirva Svitavy6900:36:53-
14MB6592Vrátný KamilAC Praha 18907200:36:54-
15MB66116Tesař MilanCerekvice nad Loučnou7100:36:58-
16MB68120Antoš MarekSvitavy6800:37:02-
17MB7275Orálek DušanMoravská Třebová7400:37:24-
18MB77140Kuda PavelSvitavy6900:38:03-
19MB7830Sedláček TomášCK Slovan Moravská Třebová7100:38:07-
20MB802Pechanec PetrHK Choceň7500:38:12-
21MB9370Volný RadomírBěžecký klub České spořitelny7100:40:34-
22MB9699Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:40:48-
23MB11032Šperka PavelSvitavy7300:43:21-
24MB11394Klíč RadimSvitavy7100:43:55-
25MB114144Janků KarelSvitavy7400:44:27-
26MB11595Šamalík JanOpatovec6900:44:31-
27MB124123Maruš VladimírVendolí7400:46:15-
28MB12697Migota JanSvitavy6800:46:43-
29MB13062Navrátil IvoSvitavy7300:47:34-
30MB134118Novotný JiříSvitavy7300:49:36-
31MB13952Zelinka MichalSvitavy7300:50:36-
Muži C (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC455Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:34:57-
2MC6287Nakládal ČestmírBike Club SY6400:36:46-
3MC83146Beke ViliamSvitavy6300:39:37-
4MC8553Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:39:42-
5MC1363Hanák KarelTerka-Verka Team5600:49:56-
Muži D (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD36122Bříza VladimírKRP Chrudim5100:33:45-
2MD5041Bubeníček JiříSki Skuhrov nad Bělou5100:35:16-
3MD74101Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:36-
4MD8813Fadrný JiříSvitavy - Lačnov5100:40:18-
5MD11640Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov5400:44:34-
Juniorky (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ791Vodehnalová JitkaHK Choceň9700:38:11-
2ZJ11266Brožková LucieKOB Ústí nad Orl.0100:43:43-
3ZJ14863Brožková TerezaKOB Ústí nad Orl.0400:54:46-
-ZJ-73Orálková KamilaMoravská Třebová03DNF-
Ženy A (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA33141Nováková MartinaAK Moravská Třebová8800:33:24-
2ZA3880Vejdělková LenkaBystré9400:34:02-
3ZA42114Schauerová LenkaAtletika Polička8800:34:24-
4ZA5935Klinecká JanaMK Hlinsko8100:36:33-
5ZA7391Švecová KateřinaTJ Svitavy8800:37:28-
6ZA76229Flídrová LenkaIscarex Česká Třebová8400:37:41-
7ZA9742Sáblíková JindřiškaMoravská Třebová8600:41:14-
8ZA9936Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:41:40-
9ZA106277Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:42:58-
10ZA10810Mohelníková LucieSvitavy8500:43:06-
11ZA1114Šimková EvaTerka-Verka Team8500:43:25-
12ZA11819Zámečníová ZuzanaHradec Králové8600:45:16-
13ZA125124Svobodová LucieTJ Sokol Brno Židenice8700:46:21-
14ZA127126Svobodová VendulaVolejbal Svitavy9100:47:03-
15ZA131136Rodová KláraAK Moravská Třebová9200:48:06-
16ZA13265Reslerová JanaMoravská Třebová8800:48:07-
17ZA133135Havlíková MonikaAK Moravská Třebová8500:48:08-
18ZA141133Fröhdeová MartinaAK Sušice8700:53:16-
19ZA142131Bláhová JanaSvitavy8600:53:17-
20ZA144147Krátká MartinaVyškov8500:53:36-
21ZA1468Handlířová PetraSvitavy8200:54:40-
22ZA1479Mohelníková DitaSvitavy8500:54:41-
Ženy B (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3056Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:32:46-
2ZB31108Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:32:52-
3ZB32111Kriklová AlenaMK Prostějov7900:33:19-
4ZB3557Dušková LenkaIscarex Česká Třebová8000:33:38-
5ZB6048Černá MarkétaIscarex Česká Třebová7000:36:37-
6ZB6917Marková LadislavaSvitavy7800:37:02-
7ZB8254Zemánková NaděždaLetovice7300:39:07-
8ZB8960Brožková KvětaKOB Ústí nad Orl.7400:40:24-
9ZB9150Pirklová MarkétaIscarex Česká Třebová7900:40:31-
10ZB9418Fríšová KateřinaCK Klučina7900:40:39-
11ZB10038Havránková PavlínaSvitavy7900:42:08-
12ZB102132Pachovská HanaSvitavy7900:42:18-
13ZB10389Nakládalová RadkaBike Club SY7100:42:28-
14ZB119117Heimrle EmilyManova Lhota7700:45:19-
15ZB120104Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:45:34-
16ZB12339Knotková PetraSvitavy8000:45:47-
17ZB1287Denská LenkaNáchod8000:47:18-
18ZB12911Baráková MonikaSvitavy7900:47:32-
19ZB13788Jonášová KateřinaSvitavy7800:50:22-
20ZB13890Svobodová ZuzanaSvitavy7500:50:23-
21ZB140127Svobodová IvaVolejbal Svitavy6400:52:36-
22ZB14993Klíčová KvětaSvitavy7200:56:25-
Trať 7,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ124Kovář JáchymDukla Praha9600:26:22-
1MA2139Svoboda OndřejAK Moravská Třebová8700:27:07-
1MB379Hejl RadekKrálíky7200:27:50-
2MA437Havran JanIscarex Česká Třebová9300:28:02-
3MA5275Šutera JosefAtletika Polička7900:28:26-
4MA6102Jor MartinActivity Lanškroun8700:28:32-
5MA776Hradecký JaromírSkuteč8500:28:38-
2MB827Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:28:45-
6MA946Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:29:03-
3MB1028Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:29:16-
2MJ1155Dvořáček AdamSvitavy9600:29:36-
7MA12137Berka MartinAK Moravská Třebová8700:29:58-
8MA13100Radiměřský KarelAtletika Polička8700:30:12-
9MA1468Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:30:22-
10MA1515Dryml MojmírRun Sport Team8600:30:32-
11MA1634Král JakubMoravská Třebová9000:31:03-
12MA17113Skalka JakubTrutnov9100:31:15-
13MA18138Berka JakubAK Moravská Třebová8900:31:23-
14MA19106Jakůbek AlešElda Team8100:31:43-
15MA2023Kubišta MichalRCR Bike Team ČB9000:31:44-
4MB2174Pocsai SándorČerti Kunčina7000:31:50-
5MB2229Rotter MichalCK Slovan MT7100:31:53-
16MA2377Kvapil JiříSDH Dětřichov u Moravské Třebové8500:32:11-
6MB2485Hebelka JaroslavJevíčko7400:32:19-
7MB25121Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:32:28-
17MA2681Bílek LubošMadl7900:32:30-
18MA2722Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:32:38-
19MA2859Švorčík PetrIscarex Česká Třebová7600:32:38-
20MA29142Janků JiříAK Moravská Třebová8700:32:40-
1ZB3056Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:32:46-
2ZB31108Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:32:52-
3ZB32111Kriklová AlenaMK Prostějov7900:33:19-
1ZA33141Nováková MartinaAK Moravská Třebová8800:33:24-
8MB3443Bureš JiříF-Bike Klub Sádek6600:33:35-
4ZB3557Dušková LenkaIscarex Česká Třebová8000:33:38-
1MD36122Bříza VladimírKRP Chrudim5100:33:45-
21MA37150Vrána FilipBrno7600:34:00-
2ZA3880Vejdělková LenkaBystré9400:34:02-
22MA3914Márožný JakubBřezina8900:34:03-
23MA4045Nováček PetrLinhartice7900:34:06-
24MA4182Strouhal LuděkAK Moravská Třebová8400:34:10-
3ZA42114Schauerová LenkaAtletika Polička8800:34:24-
9MB4367Brožek TomášKOB Ústí nad Orl.6900:34:34-
3MJ4421Kobelka MartinMoravská Třebová9700:34:44-
1MC455Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:34:57-
25MA4664Jakl TomášMoravská Třebová8800:35:03-
26MA47128Novák JosefTJ Svitavy8500:35:05-
27MA48148Jílek JosefAK Moravská Třebová8900:35:12-
4MJ4951Bína MartinMoravská Třebová0000:35:16-
2MD5041Bubeníček JiříSki Skuhrov nad Bělou5100:35:16-
28MA51149Zítka PatrikAK Moravská Třebová8800:35:19-
29MA5272Mikulka MartinSvitavy8700:35:27-
30MA5383Řemínek MatějAC Choceň8600:35:32-
10MB54103Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:36:02-
31MA5561Buriánek PavelSDH Dětřichov u Moravské Třebové8200:36:03-
32MA5625Ožinský KonstantinBike Club SY8500:36:09-
33MA5749Bárta AdamMoravská Třebová9200:36:27-
34MA586Císler MartinTerka-Verka Team8000:36:32-
4ZA5935Klinecká JanaMK Hlinsko8100:36:33-
5ZB6048Černá MarkétaIscarex Česká Třebová7000:36:37-
11MB61145Vančura JosefTJ Kamenné Sedliště7400:36:39-
2MC6287Nakládal ČestmírBike Club SY6400:36:46-
12MB6326Kolda JiříOpatov7300:36:49-
13MB6431Rot KarelSC Mirva Svitavy6900:36:53-
14MB6592Vrátný KamilAC Praha 18907200:36:54-
15MB66116Tesař MilanCerekvice nad Loučnou7100:36:58-
35MA67143Vančura VáclavTJ Kamenné Sedliště7800:37:01-
16MB68120Antoš MarekSvitavy6800:37:02-
6ZB6917Marková LadislavaSvitavy7800:37:02-
36MA7044Vrba LukášMoravská Třebová8500:37:10-
37MA71109Dvořáček JanTrail Run CZ7900:37:21-
17MB7275Orálek DušanMoravská Třebová7400:37:24-
5ZA7391Švecová KateřinaTJ Svitavy8800:37:28-
3MD74101Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:36-
38MA7547Heger MichalMoravská Třebová8100:37:40-
6ZA76229Flídrová LenkaIscarex Česká Třebová8400:37:41-
18MB77140Kuda PavelSvitavy6900:38:03-
19MB7830Sedláček TomášCK Slovan Moravská Třebová7100:38:07-
1ZJ791Vodehnalová JitkaHK Choceň9700:38:11-
20MB802Pechanec PetrHK Choceň7500:38:12-
39MA81112Vlček PetrSK Prima Polička8900:39:02-
7ZB8254Zemánková NaděždaLetovice7300:39:07-
3MC83146Beke ViliamSvitavy6300:39:37-
40MA8484Strouhal IvoMoravská Třebová8000:39:40-
4MC8553Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:39:42-
41MA8612Renský MichalNáchod7900:39:49-
42MA87115Vyhlídal LadislavSvitavy7700:40:02-
4MD8813Fadrný JiříSvitavy - Lačnov5100:40:18-
8ZB8960Brožková KvětaKOB Ústí nad Orl.7400:40:24-
43MA90110Nedoma OndřejTrail Run CZ8300:40:28-
9ZB9150Pirklová MarkétaIscarex Česká Třebová7900:40:31-
44MA9271Barvínek LadislavÚstí nad Orlicí7700:40:33-
21MB9370Volný RadomírBěžecký klub České spořitelny7100:40:34-
10ZB9418Fríšová KateřinaCK Klučina7900:40:39-
5MJ9520Dopita VáclavBike Club Svitavy9900:40:41-
22MB9699Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:40:48-
7ZA9742Sáblíková JindřiškaMoravská Třebová8600:41:14-
45MA9816Marek JakubSvitavy7700:41:20-
8ZA9936Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:41:40-
11ZB10038Havránková PavlínaSvitavy7900:42:08-
46MA10196Heger MartinNa Skalách CZ8000:42:10-
12ZB102132Pachovská HanaSvitavy7900:42:18-
13ZB10389Nakládalová RadkaBike Club SY7100:42:28-
47MA10498Vítek JiříBudislav8200:42:30-
48MA10569Hýbl OndřejSvitavy7800:42:31-
9ZA106277Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:42:58-
49MA107105Gruber JakubVendolí9300:43:03-
10ZA10810Mohelníková LucieSvitavy8500:43:06-
50MA109119Klusoň OldřichOpatovec8000:43:17-
23MB11032Šperka PavelSvitavy7300:43:21-
11ZA1114Šimková EvaTerka-Verka Team8500:43:25-
2ZJ11266Brožková LucieKOB Ústí nad Orl.0100:43:43-
24MB11394Klíč RadimSvitavy7100:43:55-
25MB114144Janků KarelSvitavy7400:44:27-
26MB11595Šamalík JanOpatovec6900:44:31-
5MD11640Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov5400:44:34-
51MA11786Veselík TomášSTS Chvojkovice - Brod8400:45:00-
12ZA11819Zámečníová ZuzanaHradec Králové8600:45:16-
14ZB119117Heimrle EmilyManova Lhota7700:45:19-
15ZB120104Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:45:34-
52MA121134Pavlík JakubTJ Volejbal Svitavy8700:45:41-
53MA122130Adamec PavelTJ Svitavy8500:45:42-
16ZB12339Knotková PetraSvitavy8000:45:47-
27MB124123Maruš VladimírVendolí7400:46:15-
13ZA125124Svobodová LucieTJ Sokol Brno Židenice8700:46:21-
28MB12697Migota JanSvitavy6800:46:43-
14ZA127126Svobodová VendulaVolejbal Svitavy9100:47:03-
17ZB1287Denská LenkaNáchod8000:47:18-
18ZB12911Baráková MonikaSvitavy7900:47:32-
29MB13062Navrátil IvoSvitavy7300:47:34-
15ZA131136Rodová KláraAK Moravská Třebová9200:48:06-
16ZA13265Reslerová JanaMoravská Třebová8800:48:07-
17ZA133135Havlíková MonikaAK Moravská Třebová8500:48:08-
30MB134118Novotný JiříSvitavy7300:49:36-
6MJ13533Pavlík JakubMoravská Třebová9900:49:38-
5MC1363Hanák KarelTerka-Verka Team5600:49:56-
19ZB13788Jonášová KateřinaSvitavy7800:50:22-
20ZB13890Svobodová ZuzanaSvitavy7500:50:23-
31MB13952Zelinka MichalSvitavy7300:50:36-
21ZB140127Svobodová IvaVolejbal Svitavy6400:52:36-
18ZA141133Fröhdeová MartinaAK Sušice8700:53:16-
19ZA142131Bláhová JanaSvitavy8600:53:17-
54MA143129Jukl LukášSvitavy8700:53:19-
20ZA144147Krátká MartinaVyškov8500:53:36-
7MJ145125Maruš ŠtěpánVendolí0100:54:04-
21ZA1468Handlířová PetraSvitavy8200:54:40-
22ZA1479Mohelníková DitaSvitavy8500:54:41-
3ZJ14863Brožková TerezaKOB Ústí nad Orl.0400:54:46-
22ZB14993Klíčová KvětaSvitavy7200:56:25-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód