Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jiřetín - Jedlová

9.4.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jiřetín - Jedlová
  • datum konání: 9.4.2016
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál Jiřetín pod Jedlovou
13:00 hodin

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

David Krupka
Mackova 671
293 01 Mladá Boleslav
tel. 607 191 545

E-mailová adresa

davidkrupka@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu Jiřetín - Jedlová

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1319

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4814
Stránský Aleš6013
Vraštilová Miloslava5613
Paulů Blanka5413
Bém František2712
Trejbal Karel5112
Vacarda Vladimír5912
Jirásková Eva6412
Horáček Michal7511
Šimůnek Jan8211
Šrachta Vladimír6011
Zoubek Zdeněk6910
Kavalír Josef8210
Janík Tomáš6810
Gombita Josef5810
Chroust Jan6010
Vacek Martin6910
Jelínek Karel519
Ježek Přemysl829
Kadavý Jan479
Valenta Michal629
Kalvoda Břetislav558
Šimůnek Jan498
Šmída Oldřich488
Merta Jaroslav358
Mannlová Jana808
Turek Martin808
Winterová Alena498
Plecháček Jiří448
Zoubek Jiří657
Klampflová Eva647
Flegl Vlastimil537
Záhorský Pavel827
Kebrle Milan757
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Šesták Karel717
Lanča Milan737
Škrabálek Jan707
Tomíček Josef597
Sládek Karel456
Stránská Adéla916
Vlachynská Libuše626
Novotný Jiří716
Stezka Martin846
Ulich Petr686
Motl Ondřej946
Tučný Jan476

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 11.04.2016, 07:26
  • zobrazeno 1858x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2017Křeček JiříAtletika Kolín9800:29:4435
2MJ4118Herman PavelSlovan Varnsdorf9800:34:3631
3MJ7319Lunga JanMladá Boleslav0400:47:0727
Muži A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:24:4035
2MA321Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:25:2931
3MA422Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:25:5227
4MA523Hanyš ZbyněkFrýdštejn8500:26:1824
5MA624Herda JanSKP Nymburk8300:26:2322
6MA725Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:4720
7MA826Skopový ŠtěpánCvikov8600:26:5219
8MA927Podrazil JiříAC Rumburk8800:27:0318
9MA1228Černohorský MarekSKI klub Jablonec nad Nisou9600:27:3817
10MA1329Flegl VlastimilVrchlabí8600:28:0616
11MA1530Šmíd JanSKI Polevsko8200:28:3015
12MA1631Petrášek MiloslavBK Falkenštejn7800:28:5314
13MA1932Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:29:3513
14MA2233Stezka MartinChřibská8400:30:0812
15MA2434Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:0111
16MA2635Clemenz SilvioJonsdorf7900:31:27-
17MA3036Králíček OtaLHS7900:32:2210
18MA3237Bernatík TomášBěhá celé Podluží9200:33:009
19MA4438Petlach RichardKroměříž7800:35:298
20MA4839Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:36:127
21MA5240Procházka TomášMezihoří7800:37:146
22MA5541Homolka KarelKrásná Lípa8100:37:455
23MA5842Chvojka JiříKNT Liberec8100:38:424
24MA5943Kaván FrantišekChřibská9300:39:023
25MA6044Račák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:39:152
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB245Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:25:1635
2MB1046Kunze HolmPSV Zittau7300:27:16-
3MB1147Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:2431
4MB1848Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:29:2527
5MB2149Wallenfels JiříSokol Vinohrady Praha7200:29:5324
6MB3350Vošvrda MichalMladá Boleslav7200:33:0622
7MB3451Míchal PetrSKP České Budějovice7400:33:1120
8MB3952Zoubek ZdeněkSCWS Lučany6900:34:0119
9MB5053Lanča MilanVarnsdorf7300:36:5418
10MB5654Nádhera PetrHradec Králové6700:37:4817
11MB6555Mich PavelBike triatlon Morkovice7000:40:2616
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1456Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:2235
2MC2357Buřil FrantišekVidochov6600:30:3331
3MC2858Šrachta VladimírCvikov6000:31:5227
4MC3159Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:32:5024
5MC3660Hemer LukášPraha6600:33:2822
6MC3761Gambita JosefMost5800:33:3820
7MC4362Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:34:5219
8MC4563Valenta MichalPrales Tužín6200:35:3018
9MC5364Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:37:2517
10MC6365Clemenz HeimoPSV Zittau5900:40:08-
11MC6666Horáček StanislavMěsto Varnsdorf6400:40:4216
12MC7267Král MiroslavICNT6100:46:2615
13MC7468Krátký JosefHvězda Pardubice6500:48:4414
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2569Mach FrantišekSKI klub jablonecký5000:31:1235
2MD3570Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:2131
3MD4771Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:35:4827
4MD5472Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:37:3924
5MD6173Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:39:2622
6MD6274Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:5320
7MD6975Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:43:3419
8MD7076Tučný JanMK Pardubice4700:45:0118
Muži E (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6877Groh StanislavAC Vrchlabí4600:41:3035
2ME7178Sládek KarelKrásná Lípa4500:45:2031
3ME7679Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:50:0027
Juniorky (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ171Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:29:1135
2ZJ412Rambová NinaAtletika Děčín0200:34:3631
3ZJ753Mateicuikova AnnaKK Jiříkov0100:49:3427
Ženy A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA514Schlechterová LenkaSKP Ústí nad Labem8400:37:0735
2ZA675Bohuslavová IvanaMladá Boleslav8200:40:4331
Ženy B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB276Loubková KateřinaRohozec Amulet Cvikov8100:31:3435
2ZB297Loubková IvanaRohozec Amulet Cvikov8000:32:0331
3ZB388Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:33:5427
4ZB579Vítková SvětlaAC Rumburk7700:38:1424
5ZB6410Kunze JanaPSV Zittau8000:40:11-
Ženy C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4611Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:35:4135
2ZC4912Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:36:4031
3ZC7813Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:57:2727
4ZC7914Nádherová HanaHradec Králové6801:08:2424
Ženy D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4015Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:34:1635
2ZD7716Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:3531
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:24:4035
1MB245Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:25:1635
2MA321Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:25:2931
3MA422Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:25:5227
4MA523Hanyš ZbyněkFrýdštejn8500:26:1824
5MA624Herda JanSKP Nymburk8300:26:2322
6MA725Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:4720
7MA826Skopový ŠtěpánCvikov8600:26:5219
8MA927Podrazil JiříAC Rumburk8800:27:0318
2MB1046Kunze HolmPSV Zittau7300:27:16-
3MB1147Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:2431
9MA1228Černohorský MarekSKI klub Jablonec nad Nisou9600:27:3817
10MA1329Flegl VlastimilVrchlabí8600:28:0616
1MC1456Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:2235
11MA1530Šmíd JanSKI Polevsko8200:28:3015
12MA1631Petrášek MiloslavBK Falkenštejn7800:28:5314
1ZJ171Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:29:1135
4MB1848Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:29:2527
13MA1932Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:29:3513
1MJ2017Křeček JiříAtletika Kolín9800:29:4435
5MB2149Wallenfels JiříSokol Vinohrady Praha7200:29:5324
14MA2233Stezka MartinChřibská8400:30:0812
2MC2357Buřil FrantišekVidochov6600:30:3331
15MA2434Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:0111
1MD2569Mach FrantišekSKI klub jablonecký5000:31:1235
16MA2635Clemenz SilvioJonsdorf7900:31:27-
1ZB276Loubková KateřinaRohozec Amulet Cvikov8100:31:3435
3MC2858Šrachta VladimírCvikov6000:31:5227
2ZB297Loubková IvanaRohozec Amulet Cvikov8000:32:0331
17MA3036Králíček OtaLHS7900:32:2210
4MC3159Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:32:5024
18MA3237Bernatík TomášBěhá celé Podluží9200:33:009
6MB3350Vošvrda MichalMladá Boleslav7200:33:0622
7MB3451Míchal PetrSKP České Budějovice7400:33:1120
2MD3570Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:2131
5MC3660Hemer LukášPraha6600:33:2822
6MC3761Gambita JosefMost5800:33:3820
3ZB388Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:33:5427
8MB3952Zoubek ZdeněkSCWS Lučany6900:34:0119
1ZD4015Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:34:1635
2ZJ412Rambová NinaAtletika Děčín0200:34:3631
2MJ4118Herman PavelSlovan Varnsdorf9800:34:3631
7MC4362Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:34:5219
19MA4438Petlach RichardKroměříž7800:35:298
8MC4563Valenta MichalPrales Tužín6200:35:3018
1ZC4611Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:35:4135
3MD4771Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:35:4827
20MA4839Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:36:127
2ZC4912Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:36:4031
9MB5053Lanča MilanVarnsdorf7300:36:5418
1ZA514Schlechterová LenkaSKP Ústí nad Labem8400:37:0735
21MA5240Procházka TomášMezihoří7800:37:146
9MC5364Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:37:2517
4MD5472Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:37:3924
22MA5541Homolka KarelKrásná Lípa8100:37:455
10MB5654Nádhera PetrHradec Králové6700:37:4817
4ZB579Vítková SvětlaAC Rumburk7700:38:1424
23MA5842Chvojka JiříKNT Liberec8100:38:424
24MA5943Kaván FrantišekChřibská9300:39:023
25MA6044Račák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:39:152
5MD6173Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:39:2622
6MD6274Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:5320
10MC6365Clemenz HeimoPSV Zittau5900:40:08-
5ZB6410Kunze JanaPSV Zittau8000:40:11-
11MB6555Mich PavelBike triatlon Morkovice7000:40:2616
11MC6666Horáček StanislavMěsto Varnsdorf6400:40:4216
2ZA675Bohuslavová IvanaMladá Boleslav8200:40:4331
1ME6877Groh StanislavAC Vrchlabí4600:41:3035
7MD6975Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:43:3419
8MD7076Tučný JanMK Pardubice4700:45:0118
2ME7178Sládek KarelKrásná Lípa4500:45:2031
12MC7267Král MiroslavICNT6100:46:2615
3MJ7319Lunga JanMladá Boleslav0400:47:0727
13MC7468Krátký JosefHvězda Pardubice6500:48:4414
3ZJ753Mateicuikova AnnaKK Jiříkov0100:49:3427
3ME7679Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:50:0027
2ZD7716Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:3531
3ZC7813Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:57:2727
4ZC7914Nádherová HanaHradec Králové6801:08:2424
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:24:4035
2MB245Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:25:1631
3MA321Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:25:2927
4MA422Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:25:5224
5MA523Hanyš ZbyněkFrýdštejn8500:26:1822
6MA624Herda JanSKP Nymburk8300:26:2320
7MA725Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:4719
8MA826Skopový ŠtěpánCvikov8600:26:5218
9MA927Podrazil JiříAC Rumburk8800:27:0317
10MB1147Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:2416
11MA1228Černohorský MarekSKI klub Jablonec nad Nisou9600:27:3815
12MA1329Flegl VlastimilVrchlabí8600:28:0614
13MC1456Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:2213
14MA1530Šmíd JanSKI Polevsko8200:28:3012
15MA1631Petrášek MiloslavBK Falkenštejn7800:28:5311
16MB1848Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:29:2510
17MA1932Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:29:359
18MJ2017Křeček JiříAtletika Kolín9800:29:448
19MB2149Wallenfels JiříSokol Vinohrady Praha7200:29:537
20MA2233Stezka MartinChřibská8400:30:086
21MC2357Buřil FrantišekVidochov6600:30:335
22MA2434Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:014
23MD2569Mach FrantišekSKI klub jablonecký5000:31:123
24MC2858Šrachta VladimírCvikov6000:31:522
25MA3036Králíček OtaLHS7900:32:221
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ171Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:29:1135
2ZB276Loubková KateřinaRohozec Amulet Cvikov8100:31:3431
3ZB297Loubková IvanaRohozec Amulet Cvikov8000:32:0327
4ZB388Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:33:5424
5ZD4015Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:34:1622
6ZJ412Rambová NinaAtletika Děčín0200:34:3620
7ZC4611Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:35:4119
8ZC4912Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:36:4018
9ZA514Schlechterová LenkaSKP Ústí nad Labem8400:37:0717
10ZB579Vítková SvětlaAC Rumburk7700:38:1416
11ZA675Bohuslavová IvanaMladá Boleslav8200:40:4315
12ZJ753Mateicuikova AnnaKK Jiříkov0100:49:3414
13ZD7716Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:3513
14ZC7813Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:57:2712
15ZC7914Nádherová HanaHradec Králové6801:08:2411

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 92%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

tradičně perfektní závod. škoda, že nejezdí víc běžců.
janherda
Jezdím do Jiřetína a na Jedlovou od roku 1997 s malými absencemi. Malebná krajina, spousta přátel. Snažím se podporovat vlastivědu a hnutí kolem běhů do vrchu. Děkuji obětavým pořadatelům. Mohu plně doporučit, přiďte pobejt.
I když jsem měl závod doslova doma, pořádaný novodobým běžeckým podnikatelem, jel jsem těch 150 km a stálo to za to. Pěkná práce !!!
cagwe

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód