hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže

23.4.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže
  • datum konání: 23.4.2016
  • zobrazeno již 226x
  • pořadatel: TJ Jiskra Horní Maršov

Sociální sítě

Místo konání

Bertholdovo náměstí, Horní Maršov
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 13,6 km
Převýšení: 540 m
Klasický silniční běh na trati Horní Maršov - Pomezní Boudy. Trasa závodu vede po silnici do Horních Albeřic a dále po místní komunikaci k Lysečinské boudě, sedlu Cestník a kolem Nových Domků na Pomezní Boudy. Cíl u bývalého hraničního přechodu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

M. Klimeš
tel. 603 218 346

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Kvalifikace na 11. ročník Světového poháru mládeže v běhu do vrchu

Po hromadném startu v 10 hodin Velké ceny Krkonoš se účastníci závodu kvalifikace přemístí přistaveným autobusem do Spáleného Mlýna, kde bude kvalifikace odstartována. Délka trati je 5000 m, převýšení 270 m. Cíl je společný pro Velkou cenu i kvalifikaci. Na Světovém poháru startují dívky a chlapci 16 -17 let, jednotlivci a čtyřčlenné národní týmy. ČAS nominuje dle kvalifikačního závodu první dva závodníky do I. družstva dorostenců a družstva dorostenek. Další závodníci pro doplnění maximálního počtu členů družstva budou nominováni s přihlédnutím k výkonnosti v aktuálním roce. Světový pohár se uskuteční v Janských Lázních dne 25. 6. 2016.

Propozice kvalifikace ve formátu PDF

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2058

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4825
Pechek František5320
Lanta Jiří4418
Tichý Pavel6318
Paulů Blanka5417
Tučný Jan4716
Mach Václav5516
Holub Petr6615
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Trnka Milan5615
Čipera Radek6414
Mazač Jaroslav6814
Šimůnek Jan4913
Linhart Miloš4413
Marek František4113
Ulich Petr6813
Šklíba Karel5013
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Vítek Miroslav7212
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Hlusička Josef3811
Šmída Oldřich4811
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Havlíček Zdeněk3510
Nečas Josef5810
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Zahradník Jan5610
Pešek Milan6010
Bolehovský Pavel7110
Jirásková Eva649
Šrutek Stanislav589
Sadílek Ota469
Vraštilová Miloslava569
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Cejzlar Roman719
Šesták Karel719
Kavan Ivan509
Tůmová Eva698
Vacarda Vladimír598
Vimr Adolf438
Herda Jan838
Vaněk Petr618
Karlík Michal648

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 27.04.2016, 16:45
  • zobrazeno již 1944x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M512Vychopeň VojtěchAC Domažlice9900:22:08-
2M5251Kalous MarekAha Vyškov0000:22:58-
3M534Martínek TomášTJ Slavoj Český Brod0000:23:13-
4M5440Lukeš TomášSK Nové Město nad Metují0000:23:39-
5M5547Klíč DavidElite sport team0000:23:47-
6M5646Provazník JosefSK Nové Město nad Metují9900:24:51-
7M5742Schutz MichaelSK Nové město nad Matují0000:25:17-
8M581Sáblík MartinSK Ante Žďár nad Sázavou0000:25:23-
9M51348Papp DominikAha Vyškov9900:29:04-
10M51954Souček ŠimonTJ Maratonstav Úpice0800:37:04-

Junioři (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ853Osolsobě JanAHA Vyškov9801:02:5370
2MJ933Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9801:03:1562
3MJ2582Krupka AdamIndičtí běžci0101:10:2054

Muži A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Vagenknecht FrantišekAgter Team7700:55:2070
2MA230Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:56:0762
3MA320Herda JanSKP Nymburk8300:57:2054
4MA723Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:02:2448
5MA1079Rücker JakubBonbon Machov8801:04:0444
6MA1321Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:07:2340
7MA1440Mašek PetrFitcentrum Vrchlabí7901:07:3338
8MA1570Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:07:3636
9MA2080Odvárka JiříTJ Jiskra Horní Maršov7701:09:0334
10MA2851Labuda TomášMladé Buky9601:11:0932
11MA3973Pradáč JanHorní Maršov9101:16:5430
12MA4183Vondra TomášLoko Trutnov9201:17:5728
13MA4348Peška TomášHorní Maršov8201:18:1626
14MA485Homola KarelAC Rumburk8101:24:0724
15MA5126Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:28:1222

Muži B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB517Rucker PavelBonbon Machov7600:59:2470
2MB678Ulich PetrMT Dobruška6801:01:4762
3MB1211Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:05:0654
4MB1963Šír VladimírKJB Jilemnice7601:08:3848
5MB2137Štrurm PavelDvůr Králové7601:09:1044
6MB3627Koutník LumírVrchlabí6701:15:4440
7MB3722Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7101:15:5538
8MB4681Sadílek JanBonbon Machov6701:23:5936
9MB5347Christoph DavidLBC Nové Město nad Metují7101:32:0234

Muži C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC415Jančík BořekStartes Hořice6400:58:5670
2MC1138Buřil FrantišekVidochov6601:04:2162
3MC1785Tichý PavelAC Náchod6301:08:0854
4MC2271Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:09:1648
5MC2412Vacarda VladimírEleven Run Team5901:10:0344
6MC268Šolc VítězslavBC Machov5701:10:2640
7MC3072Pradáč PetrHorní Maršov6601:11:2838
8MC3139Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:11:4736
9MC3231Štoček MichalSKI Jilemnice6001:12:2134
10MC424Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:18:1232
11MC4450Fátor MiloslavTJ Maratonstav Úpice6401:18:4030
12MC4544Valenta MichalPrales Tužín6201:19:0328

Muži D (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1624Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:07:4070
2MD236Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:09:3862
3MD277Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4701:10:4654
4MD3314Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:12:3348
5MD3484Bříza VladimírKRB Chrudim5101:13:2344
6MD3855Kučera ZdeněkAC Náchod5501:16:2040
7MD4774Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:24:0038
8MD4964Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5001:25:0536
9MD5062Pažout VladimírRehaks runner5601:25:4834
10MD5561Řehák BřetislavRehaks runner5501:32:3732
11MD563Tučný JanMK Pardubice4701:36:1730

Muži E (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME16102Metelka JosefSpartak Police4400:31:4170
2ME18100Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:34:3262
3ME22106Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:42:2254
4ME23109Soukup JiříTJ Liga IVD Hradec Králové2701:36:3048

Dorostenky (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5945Bělinová NatálieTJ Liaz Jablonec nad Nisou0000:25:3870
2Z51141Tojanová HanaSK Nové město nad Metují0000:26:0054
3Z5123Janulíková SarahAK Olymp Brno9900:28:2348
4Z51549Šťastná NatálieAha Vyškov0000:31:2240
5Z51739Vranová ValerieAK Šternberk0000:33:2338
6Z52056Malá GábinaTJ Maratonstav Upice0500:37:0936
7Z52155Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:37:2734

Juniorky (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ913Janatová KateřinaSK Nové Město nad Metují9700:25:3870
2ZJ1452Dvořáková DagmarAha Vyškov9800:31:1044

Ženy A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3525Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:14:2170
2ZA5958Formanová DoraPraha8801:53:4262

Ženy B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1810Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7201:08:2870

Ženy C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4054Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:17:4270
2ZC5243Strnádková JanaDolní Kalná7101:28:5262
3ZC5860Šternerová HanaHradec Králové6301:46:5654

Ženy D (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2946Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:11:2270
2ZD542Vacková HanaSokol Starkoč5601:32:0762
3ZD579Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:42:5254

Trať 13,6 km, 540 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Vagenknecht FrantišekAgter Team7700:55:2070
2MA230Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:56:0762
3MA320Herda JanSKP Nymburk8300:57:2054
1MC415Jančík BořekStartes Hořice6400:58:5670
1MB517Rucker PavelBonbon Machov7600:59:2470
2MB678Ulich PetrMT Dobruška6801:01:4762
4MA723Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:02:2448
1MJ853Osolsobě JanAHA Vyškov9801:02:5370
2MJ933Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9801:03:1562
5MA1079Rücker JakubBonbon Machov8801:04:0444
2MC1138Buřil FrantišekVidochov6601:04:2162
3MB1211Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:05:0654
6MA1321Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:07:2340
7MA1440Mašek PetrFitcentrum Vrchlabí7901:07:3338
8MA1570Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:07:3636
1MD1624Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:07:4070
3MC1785Tichý PavelAC Náchod6301:08:0854
1ZB1810Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7201:08:2870
4MB1963Šír VladimírKJB Jilemnice7601:08:3848
9MA2080Odvárka JiříTJ Jiskra Horní Maršov7701:09:0334
5MB2137Štrurm PavelDvůr Králové7601:09:1044
4MC2271Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:09:1648
2MD236Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:09:3862
5MC2412Vacarda VladimírEleven Run Team5901:10:0344
3MJ2582Krupka AdamIndičtí běžci0101:10:2054
6MC268Šolc VítězslavBC Machov5701:10:2640
3MD277Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4701:10:4654
10MA2851Labuda TomášMladé Buky9601:11:0932
1ZD2946Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:11:2270
7MC3072Pradáč PetrHorní Maršov6601:11:2838
8MC3139Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:11:4736
9MC3231Štoček MichalSKI Jilemnice6001:12:2134
4MD3314Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:12:3348
5MD3484Bříza VladimírKRB Chrudim5101:13:2344
1ZA3525Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:14:2170
6MB3627Koutník LumírVrchlabí6701:15:4440
7MB3722Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7101:15:5538
6MD3855Kučera ZdeněkAC Náchod5501:16:2040
11MA3973Pradáč JanHorní Maršov9101:16:5430
1ZC4054Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:17:4270
12MA4183Vondra TomášLoko Trutnov9201:17:5728
10MC424Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:18:1232
13MA4348Peška TomášHorní Maršov8201:18:1626
11MC4450Fátor MiloslavTJ Maratonstav Úpice6401:18:4030
12MC4544Valenta MichalPrales Tužín6201:19:0328
8MB4681Sadílek JanBonbon Machov6701:23:5936
7MD4774Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:24:0038
14MA485Homola KarelAC Rumburk8101:24:0724
8MD4964Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5001:25:0536
9MD5062Pažout VladimírRehaks runner5601:25:4834
15MA5126Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:28:1222
2ZC5243Strnádková JanaDolní Kalná7101:28:5262
9MB5347Christoph DavidLBC Nové Město nad Metují7101:32:0234
2ZD542Vacková HanaSokol Starkoč5601:32:0762
10MD5561Řehák BřetislavRehaks runner5501:32:3732
11MD563Tučný JanMK Pardubice4701:36:1730
3ZD579Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:42:5254
3ZC5860Šternerová HanaHradec Králové6301:46:5654
2ZA5958Formanová DoraPraha8801:53:4262

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Vagenknecht FrantišekAgter Team7700:55:2070
2MA230Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:56:0762
3MA320Herda JanSKP Nymburk8300:57:2054
4MC415Jančík BořekStartes Hořice6400:58:5648
5MB517Rucker PavelBonbon Machov7600:59:2444
6MB678Ulich PetrMT Dobruška6801:01:4740
7MA723Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:02:2438
8MJ853Osolsobě JanAHA Vyškov9801:02:5336
9MJ933Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9801:03:1534
10MA1079Rücker JakubBonbon Machov8801:04:0432
11MC1138Buřil FrantišekVidochov6601:04:2130
12MB1211Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:05:0628
13MA1321Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:07:2326
14MA1440Mašek PetrFitcentrum Vrchlabí7901:07:3324
15MA1570Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:07:3622
16MD1624Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:07:4020
17MC1785Tichý PavelAC Náchod6301:08:0818
18MB1963Šír VladimírKJB Jilemnice7601:08:3816
19MA2080Odvárka JiříTJ Jiskra Horní Maršov7701:09:0314
20MB2137Štrurm PavelDvůr Králové7601:09:1012
21MC2271Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:09:1610
22MD236Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:09:388
23MC2412Vacarda VladimírEleven Run Team5901:10:036
24MJ2582Krupka AdamIndičtí běžci0101:10:204
25MC268Šolc VítězslavBC Machov5701:10:262

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1810Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7201:08:2870
2ZD2946Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:11:2262
3ZA3525Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:14:2154
4ZC4054Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:17:4248
5ZC5243Strnádková JanaDolní Kalná7101:28:5244
6ZD542Vacková HanaSokol Starkoč5601:32:0740
7ZD579Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:42:5238
8ZC5860Šternerová HanaHradec Králové6301:46:5636
9ZA5958Formanová DoraPraha8801:53:4234

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 40%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 20%
Zpracování výsledků: 20%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 60%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
54%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód