hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Šárovcova Lhota - Zvičina

7.5.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 7.5.2016
  • zobrazeno již 135x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 3962

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5924
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6420
Brunclík Ivo5820
Pechek František5319
Jandura Pavel4618
Hochman Filip7318
Marek František4118
Svatoň Jiří8517
Šimůnek Jan4917
Karlík Michal6417
Pešek Milan6016
Krejcar Petr4516
Vávra Martin6316
Paulů Blanka5415
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Tučný Jan4715
Šklíba Karel5015
Groh Stanislav4615
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Záveský Vojtěch7814
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Holeček Martin7413
Jarkovský Oldřich3413
Krejsa Václav5213
Hovorka Karel5113
Šír Václav4813
Janata Milan8513
Šulc Jan7012
Vávra Radek6312
Kutnar Jiří4812
Mach Jiří5212
Kůtek Vladimír5011
Vraštilová Miloslava5611
Čeřovský Jan7511
Honzák Jiří5011
Zajíček Tomáš9211
Kupka Martin8211
Čipera Radek6411
Buchar Jan3310
Pomikálek Josef7510
Klimeš Jiří6110
Jirásková Eva6410
Šorm Jaroslav7010

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 17.05.2016, 09:06
  • zobrazeno již 1660x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ156Šturm MatějSokol Dvůr Králové nad Labem9801:10:1070
2MJ4542Laušman JakubVřesník9801:17:0462
3MJ5783Krupka AdamIndičtí běžci0101:19:1454
4MJ12084Krupka MilanIndičtí běžci0301:37:2548

Muži A (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:58:2970
2MA255Janata MilanSALMING/RUN4FUN8500:58:4462
3MA5303Vavruška JiříHZS LK ÚO Jablonec nad Nisou7801:05:5254
4MA673Starý JanTC Batalion8801:06:1948
5MA8128Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:07:1444
6MA966Macháček LukášHOVRCH7901:07:5140
7MA1026Kahánek RadekBabička Sponzoring9001:08:1538
8MA1263Matras TomášSK Chrast8001:09:1836
9MA14101Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:09:5534
10MA16314Čeřovský JakubBělohrad8301:10:2932
11MA1725Kupka MartinAK Štikov8201:10:3630
12MA1851Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8501:10:5728
13MA19129Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:11:0626
14MA20119Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:11:3524
15MA21152Vejvoda MichalTJ Sokol Jičín8201:11:5722
16MA22147Krupka JiříSokol Jičín8101:12:0220
17MA2378Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8501:12:0918
18MA25151Jirka JanAC Náchod8301:12:1916
19MA2830Hofman MilanMlékosrby9601:12:5914
20MA3069Boháč JanRUN4FUN8101:13:1512
21MA33109Ježek MartinStará Paka8301:14:5010
22MA35111Pánek TomášStará Paka8501:15:368
23MA4034Zajíček TomášMlázovice9201:15:556
24MA44166Bouda ZdeněkDEATH A. D. Huť8001:17:034
25MA4649Dušek MichalČervený Kostelec7801:17:072
26MA4762Záruba JanPRE7701:17:122
27MA4929Hak TomášVítězná7801:17:192
28MA50165Polák MichalBakako Nová Paka7701:17:292
29MA51157Kubasa JiříMaratonstav Úpice7701:17:482
29MA5146Michl JanTJ Sokol Opočno8701:17:482
31MA53100Pecháček OndřejU doraza8601:17:542
32MA55117Karásek VáclavTJ Sokol Jičín9501:18:212
33MA5848Kadlec Jaroslav2KSys8001:19:442
34MA61309Letko ZbyněkHZS Jičín8801:21:282
35MA6453Strejček PavelTJVV8101:22:312
36MA6568Vlček JanAkcenta CZ a.s.8001:22:392
37MA66153Kučera MarcelStružinec8501:22:402
38MA67136Henych TomášKoka Team7901:22:432
39MA6871Sankot MarekTJ Levínská Olešnice8101:22:502
40MA69144Vyhlídal Jiří-8001:22:542
41MA72302Drahoňovský JanJičín8001:23:552
42MA8321Hons MichalTJ Sokol Lázně Bělohrad8701:27:102
43MA86169Mácha DanielTC Batalion9001:27:462
44MA8713Lahtinen MichalGolden Gate7901:28:002
45MA8850Babík MichalMuzeum Jičín8001:28:122
46MA92156Bartoš JanBeAst shapes8401:30:152
47MA9531Červenka JaroslavDobřenice7901:30:492
48MA9724Chudoba ŠimonMICRORISC s.r.o.8101:31:11-
49MA997Morava TomášJABLOTRON7901:31:142
50MA105317Zavřel PavelHZS Praha7901:32:552
51MA10688Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:32:582
52MA108313Hátle DavidHZS8101:33:332
53MA11157Čeřovský Jaroslavžádná7701:34:212
54MA11272Pícha TomášSBS Hlinsko8101:34:232
55MA113135Podlipný JiříLázně Bělohrad7701:34:452
56MA116141Kout TomášTJ Lázně Bělohrad9501:34:572
57MA117148Makovec RomanKamenické práce Vojice Makovec8101:36:192
58MA11889Nádhera JiříHradec Králové9301:36:372
59MA12493Huťa Ondřej-9301:38:342
60MA12576Stránský LukášAltec8401:39:032
61MA126107Šafka JiříLP Elektroinstalace8101:39:102
62MA128310Gotvald TomášSKH KHK8001:39:562
63MA129170Bílek RenéTC Batalion9201:40:362
64MA131103Šanda MatějLázně Bělohrad8801:41:412
65MA1322Šindelář JiříJABLOTRON8101:41:552
66MA133127Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:42:372
67MA13786Koutský LukášBrtev8001:43:112
68MA140110Seidl MartinBleskový plížilové8301:44:192
69MA144164Hanousek VáclavLázně Bělohrad8001:45:482
70MA14759Kulhánek MartinScuderia Ferrari8301:46:492
70MA14747Seth NaakeshaTJ Sokol Opočno9001:46:492
72MA14937Kůtek JiříTJ SKP Valdice9001:46:502
73MA155315Polák JanBělohrad8001:51:402
74MA15954Koukl LukášJABLOTRON8101:56:512
75MA160133Festa VladislavBrtev8301:57:472
76MA16580Srb RadekZa sebe8102:04:382

Muži B (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB343Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:58:4970
2MB7159Moskva RomanPasivity Žamberk7501:07:0262
3MB13163Ulich PetrMT Dobruška6801:09:2954
4MB2645Brendl JanSpedos7501:12:2148
5MB2744Hochman FilipFLOPY Software Praha7301:12:4744
6MB3452Zoubek ZdeněkSCWS Lučany nad Nisou6901:15:1540
7MB3692Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7101:15:3738
8MB394Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:15:4736
9MB42120Bukovský Jarmil-7101:16:1634
10MB4312Pinta MartinMicrorisc6801:16:3932
11MB59142Ščudla JaroslavLKP Jičín7401:20:0530
12MB6240Čeřovský JanHO-Hořice7501:21:4928
13MB7364Pšenička JiříFajn tým6801:24:1126
14MB7474Seneta LiborDKn/L7201:24:2224
15MB7517Záruba MartinMěÚ DKNL7601:25:0322
16MB7990Zvára Lubomír-7001:25:2120
17MB8585Krupka MilanIndičtí běžci7201:27:4418
18MB91146Jandura PavelTJ Sokol Jičín7501:30:1416
19MB93118Karásek JiříKartouzy7001:30:2314
20MB100168Resl Jan-7601:32:2612
21MB102124Merhulík Pavel-7501:32:3710
22MB103125Vízek Martin-7201:32:448
23MB10995Peroutka ŠtěpánGanja Circus Jičín7501:33:536
24MB136134Segeth JosefSK Střela7101:42:594
25MB138304Kubín Tomášsám za sebe7501:43:472
26MB14210Gukkert RomanBrtev6901:45:082
27MB15315Morcinek Romannejsem7601:50:462
28MB158145Holeček MartinVodní záchranná služba Dvůr Králové7401:52:472
29MB16211Košťál KarelLempl Boys Hořice7201:58:502

Muži C (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC438Jančík BořekSvartes Hořice6401:03:3470
2MC24311Buřil FrantišekVidochov6601:12:1562
3MC29104Rys JiříTriatlon Mladá Boleslav6401:13:0454
4MC3298Pešek MilanKarla Cup kolo6001:13:5748
5MC38161Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:15:3944
6MC4181Schovánek PetrKrčský les6501:16:0740
7MC48154Plašil MilanSL Mlázovice5901:17:1838
8MC60121Havlín JanChlumec nad Cidlinou6601:20:1436
9MC7027Kozelka MilošŽižkov5701:23:2634
10MC76130Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:25:0432
11MC8494Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:27:3530
12MC89123Machek PavelVidoň6101:28:1528
13MC90140Kuřik JanOrel Studenec6601:28:4326
14MC9428Macek MartinS K Finisher6401:30:2724
15MC9891Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:31:1222
16MC11097Schovánek MilanKrčský les B6201:34:0420
17MC12399Hoedl KarlMicrochip6401:38:03-
18MC13523Šubr PetrMasáže "6501:42:4418
19MC164126Svatoň JiříČechovka Hořice6102:04:2516

Muži D (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3187Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5501:13:4270
2MD3782Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:15:3862
3MD54155Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:18:0054
4MD81116Kučera ZdeněkAC Náchod5501:26:0948
5MD10160Palisch DieterHS Hořice4901:32:3644
6MD104106Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:32:5040
7MD150131Tučný JanMK Pardubice4701:48:0838

Muži E (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME96158Metelka JosefSpartak Police4401:31:0370
2ME15465Marek FrantišekČervený Kostelec4101:51:2462

Juniorky (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA71149Samková KateřinaZdobín9301:23:4970
2ZA805Pacholíková PetraTJ Batalion9001:25:4962
3ZA82139Kotková IvaKoKa team8201:26:5354
4ZA114167Doubková ZuzanaTanvald8401:34:4748
5ZA1219Bradnova SašaŽůŽo Klub Team8301:37:5244
6ZA122113Mikulková PetraFitMami HK8501:37:5440
7ZA13022Horáčková JanaOrel Studenec8501:40:3938
8ZA134137Henychová PetraKoka Team8201:42:4136
9ZA14661Tomšíková LenkaŠneček team8901:46:1934
10ZA15170Kollertová EvaVopičáci z Nováče8301:49:0032
11ZA152102Záveská KateřinaLázně Bělohrad9101:49:4530

Ženy B (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1139Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:09:0670
2ZB56150Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:18:3662
3ZB63115Klinecká JanaMK Hlinsko8101:22:0154
4ZB78122Cermanová AlenaSK Chloumky7601:25:1948
5ZB107160Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:33:3044
6ZB11977Košťálová OlgaHořice7701:36:5340
7ZB12775Lárová RomanaDvůr Králové nad Labem7901:39:2638
8ZB139112Vánská LucieBleskový plížilové8101:44:1236
9ZB141143Kostyšynová EvaNáchod7701:44:4934
10ZB1571Mildnerová JitkaJABLOTRON7401:52:1132
11ZB16658Čeřovská Olgažádná8102:07:4730
12ZB167305Šustová JanaZZS KHK JC7802:10:2928

Ženy C (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC77132Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:25:1170
2ZC115162Strnádková JanaDolní Kalná7101:34:5362
3ZC14396Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6501:45:4754
4ZC156105Hroudová VěraKrasobruslení USK Praha6801:51:5948
5ZC16116Gregorová Jarmilanejsem6501:58:3044
6ZC16841Šternerová HanaHradec Králové6302:14:2340

Ženy D (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD14579Procházková IrenaTJ Háje5701:45:5570
2ZD16320Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:02:1662

Trať 14,7 km, 393 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:58:2970
2MA255Janata MilanSALMING/RUN4FUN8500:58:4462
1MB343Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:58:4970
1MC438Jančík BořekSvartes Hořice6401:03:3470
3MA5303Vavruška JiříHZS LK ÚO Jablonec nad Nisou7801:05:5254
4MA673Starý JanTC Batalion8801:06:1948
2MB7159Moskva RomanPasivity Žamberk7501:07:0262
5MA8128Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:07:1444
6MA966Macháček LukášHOVRCH7901:07:5140
7MA1026Kahánek RadekBabička Sponzoring9001:08:1538
1ZB1139Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:09:0670
8MA1263Matras TomášSK Chrast8001:09:1836
3MB13163Ulich PetrMT Dobruška6801:09:2954
9MA14101Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:09:5534
1MJ156Šturm MatějSokol Dvůr Králové nad Labem9801:10:1070
10MA16314Čeřovský JakubBělohrad8301:10:2932
11MA1725Kupka MartinAK Štikov8201:10:3630
12MA1851Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8501:10:5728
13MA19129Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:11:0626
14MA20119Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:11:3524
15MA21152Vejvoda MichalTJ Sokol Jičín8201:11:5722
16MA22147Krupka JiříSokol Jičín8101:12:0220
17MA2378Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8501:12:0918
2MC24311Buřil FrantišekVidochov6601:12:1562
18MA25151Jirka JanAC Náchod8301:12:1916
4MB2645Brendl JanSpedos7501:12:2148
5MB2744Hochman FilipFLOPY Software Praha7301:12:4744
19MA2830Hofman MilanMlékosrby9601:12:5914
3MC29104Rys JiříTriatlon Mladá Boleslav6401:13:0454
20MA3069Boháč JanRUN4FUN8101:13:1512
1MD3187Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5501:13:4270
4MC3298Pešek MilanKarla Cup kolo6001:13:5748
21MA33109Ježek MartinStará Paka8301:14:5010
6MB3452Zoubek ZdeněkSCWS Lučany nad Nisou6901:15:1540
22MA35111Pánek TomášStará Paka8501:15:368
7MB3692Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7101:15:3738
2MD3782Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:15:3862
5MC38161Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:15:3944
8MB394Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:15:4736
23MA4034Zajíček TomášMlázovice9201:15:556
6MC4181Schovánek PetrKrčský les6501:16:0740
9MB42120Bukovský Jarmil-7101:16:1634
10MB4312Pinta MartinMicrorisc6801:16:3932
24MA44166Bouda ZdeněkDEATH A. D. Huť8001:17:034
2MJ4542Laušman JakubVřesník9801:17:0462
25MA4649Dušek MichalČervený Kostelec7801:17:072
26MA4762Záruba JanPRE7701:17:122
7MC48154Plašil MilanSL Mlázovice5901:17:1838
27MA4929Hak TomášVítězná7801:17:192
28MA50165Polák MichalBakako Nová Paka7701:17:292
29MA5146Michl JanTJ Sokol Opočno8701:17:482
29MA51157Kubasa JiříMaratonstav Úpice7701:17:482
31MA53100Pecháček OndřejU doraza8601:17:542
3MD54155Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:18:0054
32MA55117Karásek VáclavTJ Sokol Jičín9501:18:212
2ZB56150Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:18:3662
3MJ5783Krupka AdamIndičtí běžci0101:19:1454
33MA5848Kadlec Jaroslav2KSys8001:19:442
11MB59142Ščudla JaroslavLKP Jičín7401:20:0530
8MC60121Havlín JanChlumec nad Cidlinou6601:20:1436
34MA61309Letko ZbyněkHZS Jičín8801:21:282
12MB6240Čeřovský JanHO-Hořice7501:21:4928
3ZB63115Klinecká JanaMK Hlinsko8101:22:0154
35MA6453Strejček PavelTJVV8101:22:312
36MA6568Vlček JanAkcenta CZ a.s.8001:22:392
37MA66153Kučera MarcelStružinec8501:22:402
38MA67136Henych TomášKoka Team7901:22:432
39MA6871Sankot MarekTJ Levínská Olešnice8101:22:502
40MA69144Vyhlídal Jiří-8001:22:542
9MC7027Kozelka MilošŽižkov5701:23:2634
1ZA71149Samková KateřinaZdobín9301:23:4970
41MA72302Drahoňovský JanJičín8001:23:552
13MB7364Pšenička JiříFajn tým6801:24:1126
14MB7474Seneta LiborDKn/L7201:24:2224
15MB7517Záruba MartinMěÚ DKNL7601:25:0322
10MC76130Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:25:0432
1ZC77132Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:25:1170
4ZB78122Cermanová AlenaSK Chloumky7601:25:1948
16MB7990Zvára Lubomír-7001:25:2120
2ZA805Pacholíková PetraTJ Batalion9001:25:4962
4MD81116Kučera ZdeněkAC Náchod5501:26:0948
3ZA82139Kotková IvaKoKa team8201:26:5354
42MA8321Hons MichalTJ Sokol Lázně Bělohrad8701:27:102
11MC8494Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:27:3530
17MB8585Krupka MilanIndičtí běžci7201:27:4418
43MA86169Mácha DanielTC Batalion9001:27:462
44MA8713Lahtinen MichalGolden Gate7901:28:002
45MA8850Babík MichalMuzeum Jičín8001:28:122
12MC89123Machek PavelVidoň6101:28:1528
13MC90140Kuřik JanOrel Studenec6601:28:4326
18MB91146Jandura PavelTJ Sokol Jičín7501:30:1416
46MA92156Bartoš JanBeAst shapes8401:30:152
19MB93118Karásek JiříKartouzy7001:30:2314
14MC9428Macek MartinS K Finisher6401:30:2724
47MA9531Červenka JaroslavDobřenice7901:30:492
1ME96158Metelka JosefSpartak Police4401:31:0370
48MA9724Chudoba ŠimonMICRORISC s.r.o.8101:31:11-
15MC9891Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:31:1222
49MA997Morava TomášJABLOTRON7901:31:142
20MB100168Resl Jan-7601:32:2612
5MD10160Palisch DieterHS Hořice4901:32:3644
21MB102124Merhulík Pavel-7501:32:3710
22MB103125Vízek Martin-7201:32:448
6MD104106Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:32:5040
50MA105317Zavřel PavelHZS Praha7901:32:552
51MA10688Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:32:582
5ZB107160Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:33:3044
52MA108313Hátle DavidHZS8101:33:332
23MB10995Peroutka ŠtěpánGanja Circus Jičín7501:33:536
16MC11097Schovánek MilanKrčský les B6201:34:0420
53MA11157Čeřovský Jaroslavžádná7701:34:212
54MA11272Pícha TomášSBS Hlinsko8101:34:232
55MA113135Podlipný JiříLázně Bělohrad7701:34:452
4ZA114167Doubková ZuzanaTanvald8401:34:4748
2ZC115162Strnádková JanaDolní Kalná7101:34:5362
56MA116141Kout TomášTJ Lázně Bělohrad9501:34:572
57MA117148Makovec RomanKamenické práce Vojice Makovec8101:36:192
58MA11889Nádhera JiříHradec Králové9301:36:372
6ZB11977Košťálová OlgaHořice7701:36:5340
4MJ12084Krupka MilanIndičtí běžci0301:37:2548
5ZA1219Bradnova SašaŽůŽo Klub Team8301:37:5244
6ZA122113Mikulková PetraFitMami HK8501:37:5440
17MC12399Hoedl KarlMicrochip6401:38:03-
59MA12493Huťa Ondřej-9301:38:342
60MA12576Stránský LukášAltec8401:39:032
61MA126107Šafka JiříLP Elektroinstalace8101:39:102
7ZB12775Lárová RomanaDvůr Králové nad Labem7901:39:2638
62MA128310Gotvald TomášSKH KHK8001:39:562
63MA129170Bílek RenéTC Batalion9201:40:362
7ZA13022Horáčková JanaOrel Studenec8501:40:3938
64MA131103Šanda MatějLázně Bělohrad8801:41:412
65MA1322Šindelář JiříJABLOTRON8101:41:552
66MA133127Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:42:372
8ZA134137Henychová PetraKoka Team8201:42:4136
18MC13523Šubr PetrMasáže "6501:42:4418
24MB136134Segeth JosefSK Střela7101:42:594
67MA13786Koutský LukášBrtev8001:43:112
25MB138304Kubín Tomášsám za sebe7501:43:472
8ZB139112Vánská LucieBleskový plížilové8101:44:1236
68MA140110Seidl MartinBleskový plížilové8301:44:192
9ZB141143Kostyšynová EvaNáchod7701:44:4934
26MB14210Gukkert RomanBrtev6901:45:082
3ZC14396Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6501:45:4754
69MA144164Hanousek VáclavLázně Bělohrad8001:45:482
1ZD14579Procházková IrenaTJ Háje5701:45:5570
9ZA14661Tomšíková LenkaŠneček team8901:46:1934
70MA14747Seth NaakeshaTJ Sokol Opočno9001:46:492
70MA14759Kulhánek MartinScuderia Ferrari8301:46:492
72MA14937Kůtek JiříTJ SKP Valdice9001:46:502
7MD150131Tučný JanMK Pardubice4701:48:0838
10ZA15170Kollertová EvaVopičáci z Nováče8301:49:0032
11ZA152102Záveská KateřinaLázně Bělohrad9101:49:4530
27MB15315Morcinek Romannejsem7601:50:462
2ME15465Marek FrantišekČervený Kostelec4101:51:2462
73MA155315Polák JanBělohrad8001:51:402
4ZC156105Hroudová VěraKrasobruslení USK Praha6801:51:5948
10ZB1571Mildnerová JitkaJABLOTRON7401:52:1132
28MB158145Holeček MartinVodní záchranná služba Dvůr Králové7401:52:472
74MA15954Koukl LukášJABLOTRON8101:56:512
75MA160133Festa VladislavBrtev8301:57:472
5ZC16116Gregorová Jarmilanejsem6501:58:3044
29MB16211Košťál KarelLempl Boys Hořice7201:58:502
2ZD16320Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:02:1662
19MC164126Svatoň JiříČechovka Hořice6102:04:2516
76MA16580Srb RadekZa sebe8102:04:382
11ZB16658Čeřovská Olgažádná8102:07:4730
12ZB167305Šustová JanaZZS KHK JC7802:10:2928
6ZC16841Šternerová HanaHradec Králové6302:14:2340

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:58:2970
2MA255Janata MilanSALMING/RUN4FUN8500:58:4462
3MB343Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:58:4954
4MC438Jančík BořekSvartes Hořice6401:03:3448
5MA5303Vavruška JiříHZS LK ÚO Jablonec nad Nisou7801:05:5244
6MA673Starý JanTC Batalion8801:06:1940
7MB7159Moskva RomanPasivity Žamberk7501:07:0238
8MA8128Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:07:1436
9MA966Macháček LukášHOVRCH7901:07:5134
10MA1026Kahánek RadekBabička Sponzoring9001:08:1532
11MA1263Matras TomášSK Chrast8001:09:1830
12MB13163Ulich PetrMT Dobruška6801:09:2928
13MA14101Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:09:5526
14MJ156Šturm MatějSokol Dvůr Králové nad Labem9801:10:1024
15MA16314Čeřovský JakubBělohrad8301:10:2922
16MA1725Kupka MartinAK Štikov8201:10:3620
17MA1851Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8501:10:5718
18MA19129Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:11:0616
19MA20119Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:11:3514
20MA21152Vejvoda MichalTJ Sokol Jičín8201:11:5712
21MA22147Krupka JiříSokol Jičín8101:12:0210
22MA2378Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8501:12:098
23MC24311Buřil FrantišekVidochov6601:12:156
24MA25151Jirka JanAC Náchod8301:12:194
25MB2645Brendl JanSpedos7501:12:212

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1139Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:09:0670
2ZB56150Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:18:3662
3ZB63115Klinecká JanaMK Hlinsko8101:22:0154
4ZA71149Samková KateřinaZdobín9301:23:4948
5ZC77132Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:25:1144
6ZB78122Cermanová AlenaSK Chloumky7601:25:1940
7ZA805Pacholíková PetraTJ Batalion9001:25:4938
8ZA82139Kotková IvaKoKa team8201:26:5336
9ZB107160Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:33:3034
10ZA114167Doubková ZuzanaTanvald8401:34:4732
11ZC115162Strnádková JanaDolní Kalná7101:34:5330
12ZB11977Košťálová OlgaHořice7701:36:5328
13ZA1219Bradnova SašaŽůŽo Klub Team8301:37:5226
14ZA122113Mikulková PetraFitMami HK8501:37:5424
15ZB12775Lárová RomanaDvůr Králové nad Labem7901:39:2622
16ZA13022Horáčková JanaOrel Studenec8501:40:3920
17ZA134137Henychová PetraKoka Team8201:42:4118
18ZB139112Vánská LucieBleskový plížilové8101:44:1216
19ZB141143Kostyšynová EvaNáchod7701:44:4914
20ZC14396Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6501:45:4712
21ZD14579Procházková IrenaTJ Háje5701:45:5510
22ZA14661Tomšíková LenkaŠneček team8901:46:198
23ZA15170Kollertová EvaVopičáci z Nováče8301:49:006
24ZA152102Záveská KateřinaLázně Bělohrad9101:49:454
25ZC156105Hroudová VěraKrasobruslení USK Praha6801:51:592

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Nejlepší závod
krupikada

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód