hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Vrchlabí - Strážné

8.5.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vrchlabí - Strážné
  • datum konání: 8.5.2016
  • zobrazeno již 260x

Sociální sítě

Místo konání

Kulturní dům Střelnice Vrchlabí
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:40 hodin

Startovné

90 Kč

Popis tratě

Délka: 6,8 km
Převýšení: +432/-113 m
Povrch tratě: 90% zpevněné lesní a polní cesty, 10% asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Hana Klampflová

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

hanaklampflova@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 17.05.2016, 14:36
  • zobrazeno již 1650x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ518Čtvrtečka OndřejTT LOKO Trutnov9700:33:5635

Muži A (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:31:1035
2MA215Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:5831
3MA316Hruška JanKasperSwix Team Trutnov8900:33:4527
4MA619Kubina MatějHSK Benecko9200:34:5724
5MA720Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:35:3822
6MA821Kolář MarekDemo Team Arosa8800:36:4220
7MA922Galandák MichalHS Šp. Mlýn8900:37:1919
8MA1326Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:38:4418
9MA1427Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:4617
10MA2033Wachtl VojtěchSun ski Šp. Mlýn8600:40:2216
11MA2335Vondra TomášLoko Trutnov9200:41:0815
12MA2737Svoboda JakubHO Vrchlabí8400:41:5914
13MA2838Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:42:2313
14MA3339Pešta MartinBakako Nová Paka7800:43:3812
15MA5040Kynčl Jan-8200:56:2611

Muži B (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1528Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:39:0235

Muži C (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC417Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:4735
2MC1023Holický MilanPardubice6500:37:2731
3MC1124Buřil FrantišekVidochov6600:37:4227
4MC1225Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:38:3924
5MC1629Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:39:4222
6MC1730Vacarda VladimírEleven Run Team5900:40:0220
7MC1932Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:40:1819
8MC2234Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:3618
9MC2536Valenta MichalPrales Tužín6200:41:4917
10MC2941Jindra DavidBRID Team6000:42:2816
11MC3042Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:4615
12MC3143Novák Jaroslav-6600:43:0614
12MC3144Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:43:0614
14MC3945Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:48:4012

Muži D (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1831Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:40:0335
2MD3446Kučera ZdeněkAC Náchod5500:43:5131
3MD3547Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:0227
4MD3748Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:45:2124
5MD4349Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:51:2522
6MD4750Tučný JanMK Pardubice4700:55:2120

Muži E (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4051Metelka JosefSpartak Police4400:48:4835
2ME4452Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:0931
3ME5153Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:57:0527

Juniorky (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ469Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:52:5935

Ženy A (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA242Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:41:2835
2ZA364Schejbalová AlenaUK Slavia Praha9300:44:1731
3ZA4911Kociánová KarolínaVrchaři Vrchlabí9200:56:2327

Ženy B (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB211Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:40:3135
2ZB385Dohnalová MonikaPecka7400:47:2631
3ZB427Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:49:4327
4ZB458Smith LucieVrchlabí7300:52:5724

Ženy C (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC416Strnádková JanaDolní Kalná7100:49:0935
2ZC4810Holická AlenaPardubice6600:55:3731
3ZC5313Šternerová HanaHradec Králové6301:08:5527

Ženy D (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD263Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:41:5635
2ZD5212Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:3331

Trať 6,8 km, 432 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:31:1035
2MA215Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:5831
3MA316Hruška JanKasperSwix Team Trutnov8900:33:4527
1MC417Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:4735
1MJ518Čtvrtečka OndřejTT LOKO Trutnov9700:33:5635
4MA619Kubina MatějHSK Benecko9200:34:5724
5MA720Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:35:3822
6MA821Kolář MarekDemo Team Arosa8800:36:4220
7MA922Galandák MichalHS Šp. Mlýn8900:37:1919
2MC1023Holický MilanPardubice6500:37:2731
3MC1124Buřil FrantišekVidochov6600:37:4227
4MC1225Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:38:3924
8MA1326Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:38:4418
9MA1427Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:4617
1MB1528Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:39:0235
5MC1629Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:39:4222
6MC1730Vacarda VladimírEleven Run Team5900:40:0220
1MD1831Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:40:0335
7MC1932Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:40:1819
10MA2033Wachtl VojtěchSun ski Šp. Mlýn8600:40:2216
1ZB211Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:40:3135
8MC2234Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:3618
11MA2335Vondra TomášLoko Trutnov9200:41:0815
1ZA242Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:41:2835
9MC2536Valenta MichalPrales Tužín6200:41:4917
1ZD263Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:41:5635
12MA2737Svoboda JakubHO Vrchlabí8400:41:5914
13MA2838Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:42:2313
10MC2941Jindra DavidBRID Team6000:42:2816
11MC3042Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:4615
12MC3144Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:43:0614
12MC3143Novák Jaroslav-6600:43:0614
14MA3339Pešta MartinBakako Nová Paka7800:43:3812
2MD3446Kučera ZdeněkAC Náchod5500:43:5131
3MD3547Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:0227
2ZA364Schejbalová AlenaUK Slavia Praha9300:44:1731
4MD3748Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:45:2124
2ZB385Dohnalová MonikaPecka7400:47:2631
14MC3945Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:48:4012
1ME4051Metelka JosefSpartak Police4400:48:4835
1ZC416Strnádková JanaDolní Kalná7100:49:0935
3ZB427Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:49:4327
5MD4349Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:51:2522
2ME4452Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:0931
4ZB458Smith LucieVrchlabí7300:52:5724
1ZJ469Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:52:5935
6MD4750Tučný JanMK Pardubice4700:55:2120
2ZC4810Holická AlenaPardubice6600:55:3731
3ZA4911Kociánová KarolínaVrchaři Vrchlabí9200:56:2327
15MA5040Kynčl Jan-8200:56:2611
3ME5153Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:57:0527
2ZD5212Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:3331
3ZC5313Šternerová HanaHradec Králové6301:08:5527

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:31:1035
2MA215Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:5831
3MA316Hruška JanKasperSwix Team Trutnov8900:33:4527
4MC417Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:4724
5MJ518Čtvrtečka OndřejTT LOKO Trutnov9700:33:5622
6MA619Kubina MatějHSK Benecko9200:34:5720
7MA720Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:35:3819
8MA821Kolář MarekDemo Team Arosa8800:36:4218
9MA922Galandák MichalHS Šp. Mlýn8900:37:1917
10MC1023Holický MilanPardubice6500:37:2716
11MC1124Buřil FrantišekVidochov6600:37:4215
12MC1225Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:38:3914
13MA1326Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:38:4413
14MA1427Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:4612
15MB1528Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:39:0211
16MC1629Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:39:4210
17MC1730Vacarda VladimírEleven Run Team5900:40:029
18MD1831Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:40:038
19MC1932Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:40:187
20MA2033Wachtl VojtěchSun ski Šp. Mlýn8600:40:226
21MC2234Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:365
22MA2335Vondra TomášLoko Trutnov9200:41:084
23MC2536Valenta MichalPrales Tužín6200:41:493
24MA2737Svoboda JakubHO Vrchlabí8400:41:592
25MA2838Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:42:231

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB211Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:40:3135
2ZA242Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:41:2831
3ZD263Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:41:5627
4ZA364Schejbalová AlenaUK Slavia Praha9300:44:1724
5ZB385Dohnalová MonikaPecka7400:47:2622
6ZC416Strnádková JanaDolní Kalná7100:49:0920
7ZB427Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:49:4319
8ZB458Smith LucieVrchlabí7300:52:5718
9ZJ469Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:52:5917
10ZC4810Holická AlenaPardubice6600:55:3716
11ZA4911Kociánová KarolínaVrchaři Vrchlabí9200:56:2315
12ZD5212Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:3314
13ZC5313Šternerová HanaHradec Králové6301:08:5513

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

http://lenkasali.rajce.idnes.cz/Vrchlabi_Strazne/ http://vrcharivrchlabi.rajce.idnes.cz/ Pár fotek ze závodu :)
hanaklampflova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód