hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Velký Javorník

14.5.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Velký Javorník
  • datum konání: 14.5.2016
  • zobrazeno již 370x
  • místo konání: Lyžařský areál Jiřího Rašky, Frenštát pod Radhoštěm
  • GPS: 49.5395047, 18.1994086
  • pořadatel: Pohorská jednota Radhošť

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařský areál Jiřího Rašky, Lubina 692, 744 01 Frenštát p. R.
10:00 hodin

Přihlášky

do 13. 5. 2016 do 16:00 hodin online ZDE
nebo písemně na níže uvedenou adresu
nebo na místě za zvýšené startovné

Startovné

Žáci a dorost 50 [Kč], junioři a dospělí 100 [Kč], úhrada startovného při prezentaci

Popis tratě

Délka 10,2 [km]
Součet převýšení 564 [m]
Trať vede 1,3 km k Žabárně, asfalt, dále na 5,8 km Spodní Javornickou cestou k Oborohu, jedná se o horskou cestu s asfaltovým povrchem. Zde trať odbočuje vlevo, na cestu Pod Paluchem, horská cesta s travnatým povrchem. Po dosažení 8,2 km trať odbočuje vlevo na asfaltovou cestu nad Paluchem, asfalt je až do cíle. Na 9,2 km odbočujeme vpravo v ostrém úhlu na Horní Javornickou cestu. Z této na 9.4 km, v oblasti Dvořiskové studénky, odbočujeme vlevo a pokračujeme lesem k vrcholu Velkého Javorníku.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jan Šrubař, CSc.
Střelniční 1065
744 01 Frenštát p. R.
tel.: 556 831 423

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

jan.srubar@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
12.5.2012Běh na Velký Javorník118
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64

Statistika závodu Běh na Velký Javorník

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 2280

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4720
Groš Štefan6119
Přívětivý Miroslav5315
Zátopek Jiří6015
Vodička Jan4514
Špacír Ladislav5513
Szebesta Pavel6813
Kolínek František5612
Škapa Marek7112
Volný Jaromír3512
Melčák Tomáš7512
Šnevajs Radomír6312
Šír Václav4811
Tončík Petr7111
Oškera Oldřich2311
Jelínek Petr5211
Šimůnek Jan4911
Baláž Roman6511
Tománek Pavel5511
Balko Peter4411
Šokalová Ludmila5611
Jirásková Eva6410
Bitala Václav7710
Šimůnek Jan8210
Kvita Josef5110
Vraštilová Miloslava5610
Keprtová Miloslava4810
Žák Jiří7110
Vlček Tomáš8010
Černý Vladimír5210
Krejčí Lukáš769
Piskoř Karel389
Pechek František539
Leszkow Petr448
Gaman Jaroslav358
Marek Dalimil608
Horáček Michal758
Bednařík Jiří458
Stránský Aleš608
Suchánek Lukáš798
Wálek Bronislav578
Kubíček František467
Velička Zdeněk627
Zoubek Zdeněk697
Svatoš Otakar347
Kebrle Milan757
Dobiáš Jaroslav637
Krejsa Václav527
Filipec Petr847
Zeman Vladimír567

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 16.05.2016, 10:36
  • zobrazeno již 1856x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MZ5361Kozlovský MarekFénix SKI Team Jeseník0301:01:4957
2MZ6733Jarolím MatoušTT Klíč Morávka0601:06:0851
3MZ6832Jarolím JáchymTT Klíč Morávka0401:06:0948
4MZ8891Bulička DominikKM0301:32:2745
5MZ9015Vaněrka AntonínMoravská Ostrava0801:38:3942
6MZ9290Bulička VojtěchKM1001:38:4139

Dorostenci (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM460Kozlovský VladimírFénix SKI Team Jeseník9900:45:58105
2DM1548Zemánek VojtěchVinotéka U Karla0100:49:5793
3DM4238Špaček DavidTJ Rožnov p. R.0100:58:0866
4DM4937Mazoch JanTJ Frenštát0101:00:2360
5DM5993Ondřejka JanTOBI Sport Team0201:04:0254

Junioři (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ245Mrklovský OndřejNový Jičín9800:52:4081
2MJ4059Krupa LubošLubíci9800:57:4672

Muži A (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:42:11105
2MA375Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:44:2693
3MA854Škuca ZbyněkVinotéka U Karla8700:47:2981
4MA1171Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:48:1172
5MA1889Janů LiborŠumperk7800:50:5666
6MA2095Hajzler JanVsetín8200:51:2960
7MA2325Capek MartinCK Turzovka8400:52:1657
8MA2564Pergler JosefMetylovice8400:53:0154
9MA309Bernard AdamFrenštát p. R.8400:54:2151
10MA313Záruba JanPRE7700:54:2548
11MA3640Brtva PavelJulboway9400:56:2545
12MA3857Pokluda JiříPJR Frenštát p. R.7900:57:0442
13MA4166Čtvrtečka RomanNový Jičín8400:57:5839
14MA4420Němec PetrOstrava7700:58:2936
15MA5085Suchánek LukášKHB Radegast7901:00:4333
16MA5687Glatz RobertTatranská Lomnica8001:02:33-
17MA6129Mikerásek RadekTOBI Sport Team8601:04:1830
18MA7339Bordovský PavelTrojanovice8501:08:2827
19MA7988Sedlačík DanielKozlovice9001:13:2724
20MA812Nguyen MarekFrenštát p. R.8901:15:2021
21MA8246Mužík LukášVítkov7901:15:5118

Muži B (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB283Horák OndřejŠternberk7500:44:00105
2MB518Pone TiborCK Turzovka7600:46:3493
3MB765Szebesta PavelBurik RunningTeam6800:47:0681
4MB931Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:47:4272
5MB1092Židlík LubomírFrenštát p. R.6900:48:0566
6MB1250Jurák TomášAK EZ Kopřivnice7500:48:2360
7MB1553Choleva PetrLítací Jelen7400:49:5757
8MB1967Chrudina RobertOstrava7300:51:2154
9MB2127Trávníček RostislavPepa Team Frýdek – Místek6800:51:4051
10MB2294Ondřejka MiroslavTOBI Sport Team7100:52:0348
11MB2868Kalina PetrFBC SOKOL Frenštát7600:53:2245
12MB3214Tončík PetrMarpet team7100:54:4142
13MB347Bouda JiříŠenov7100:56:1439
14MB3945Raška ZbyněkSK ZaFaR Frenštát p. R.7500:57:3736
15MB4663Maliňák TomášRožnov p. R.7100:59:0233
16MB4769Jedziniak MichalaOstrava7401:00:0130
17MB4880Frost GaryTeam GB7101:00:15-
18MB548Směja RichardNový Jičín7301:02:0427
19MB5874Nádhera PetrHradec Králové6701:03:4624
20MB6141Rybář AndrejL. A. Ryby7201:04:1821
21MB6678Kubenka LukášBěhající varhaníci7501:05:5618
22MB7279Vomlela JanKulhající angličtináři7501:07:5315

Muži C (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC662Petráš RostislavŠtramberk6500:46:42105
2MC1324Buřil FrantišekVidochov6600:48:4593
3MC1452Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:49:1481
4MC1736Zátopek JiříAK EZ Kopřívnice6000:50:4772
5MC3534Slovák VladimírEPO Machinery6000:56:2266
6MC374Mrklovský PetrAK EZ Kopřivnice6600:56:5560
7MC4556Klement PavelVelmor6600:58:4157
8MC5158Krupa LubomírLubíci6101:00:5654
9MC6576Kobliha MilanLRS Vyškov5701:05:0151

Muži D (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2610Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:53:12105
2MD2913Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:2793
3MD3343Krsek MiroslavM. K. Luková4900:55:3681
4MD5249Kvita JosefPJR Frenštát p. R.5101:01:0272
5MD551Přívětivý MiroslavPříbor5301:02:3066
6MD5744Tománek PavelLK Veřovice5501:03:1660
7MD6019Obšil PřemyslKlub 50 Hanáci5301:04:0957
8MD7630Tučný JanMK Pardubice4701:12:0054
9MD7882Neradil JiříFrenštát p. R.4901:12:5051
10MD8017Švrček JiříOstrava5301:15:1148
11MD8521Podstavka PetrFrýdek – Místek5501:18:0345

Muži E (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7528Vodička JanMK Radslavice4501:10:39105
2ME8347Navara PetrAK EZ Kopřivnice4501:17:0093
3ME8435Kamenec IvanIn TeS4301:17:0381
4ME8612Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:18:5672

Žákyně (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Dorostenky (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Juniorky (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA636Juríčková MartaVinotéka U Karla9401:04:45105
2ZA7472Marková NikolaTOBI Sport Team9601:09:2793

Ženy B (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2781Delingerová MarieFortex Mor. Beroun7600:53:20105
2ZB4355Krausová DarinaAK EZ Kopřivnice7400:58:2693
3ZB7042Rybářová LudmilaL. A. Ryby7201:06:5281
4ZB7126Trávníčková LudmilaPepa Team Frýdek – Místek7301:07:0372
5ZB7770Cimprichová JanaŠenov7401:12:3966
6ZB8984Pajurková KarlaOstrava7601:33:0360
7ZB9116Hehejíková LenkaMK SEITL Ostrava7401:38:4057

Ženy C (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC9373Nádherová HanaHradec Králové6801:47:24105

Ženy D (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6477Dvořáková EvaProstějov5501:05:00105
2ZD6951Šokalová LudmilaPepa Team Frýdek – Místek5601:06:2093
3ZD8711Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:21:2281

Trať 10,2 km, 564 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:42:11105
1MB283Horák OndřejŠternberk7500:44:00105
2MA375Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:44:2693
1DM460Kozlovský VladimírFénix SKI Team Jeseník9900:45:58105
2MB518Pone TiborCK Turzovka7600:46:3493
1MC662Petráš RostislavŠtramberk6500:46:42105
3MB765Szebesta PavelBurik RunningTeam6800:47:0681
3MA854Škuca ZbyněkVinotéka U Karla8700:47:2981
4MB931Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:47:4272
5MB1092Židlík LubomírFrenštát p. R.6900:48:0566
4MA1171Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:48:1172
6MB1250Jurák TomášAK EZ Kopřivnice7500:48:2360
2MC1324Buřil FrantišekVidochov6600:48:4593
3MC1452Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:49:1481
2DM1548Zemánek VojtěchVinotéka U Karla0100:49:5793
7MB1553Choleva PetrLítací Jelen7400:49:5757
4MC1736Zátopek JiříAK EZ Kopřívnice6000:50:4772
5MA1889Janů LiborŠumperk7800:50:5666
8MB1967Chrudina RobertOstrava7300:51:2154
6MA2095Hajzler JanVsetín8200:51:2960
9MB2127Trávníček RostislavPepa Team Frýdek – Místek6800:51:4051
10MB2294Ondřejka MiroslavTOBI Sport Team7100:52:0348
7MA2325Capek MartinCK Turzovka8400:52:1657
1MJ245Mrklovský OndřejNový Jičín9800:52:4081
8MA2564Pergler JosefMetylovice8400:53:0154
1MD2610Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:53:12105
1ZB2781Delingerová MarieFortex Mor. Beroun7600:53:20105
11MB2868Kalina PetrFBC SOKOL Frenštát7600:53:2245
2MD2913Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:2793
9MA309Bernard AdamFrenštát p. R.8400:54:2151
10MA313Záruba JanPRE7700:54:2548
12MB3214Tončík PetrMarpet team7100:54:4142
3MD3343Krsek MiroslavM. K. Luková4900:55:3681
13MB347Bouda JiříŠenov7100:56:1439
5MC3534Slovák VladimírEPO Machinery6000:56:2266
11MA3640Brtva PavelJulboway9400:56:2545
6MC374Mrklovský PetrAK EZ Kopřivnice6600:56:5560
12MA3857Pokluda JiříPJR Frenštát p. R.7900:57:0442
14MB3945Raška ZbyněkSK ZaFaR Frenštát p. R.7500:57:3736
2MJ4059Krupa LubošLubíci9800:57:4672
13MA4166Čtvrtečka RomanNový Jičín8400:57:5839
3DM4238Špaček DavidTJ Rožnov p. R.0100:58:0866
2ZB4355Krausová DarinaAK EZ Kopřivnice7400:58:2693
14MA4420Němec PetrOstrava7700:58:2936
7MC4556Klement PavelVelmor6600:58:4157
15MB4663Maliňák TomášRožnov p. R.7100:59:0233
16MB4769Jedziniak MichalaOstrava7401:00:0130
17MB4880Frost GaryTeam GB7101:00:15-
4DM4937Mazoch JanTJ Frenštát0101:00:2360
15MA5085Suchánek LukášKHB Radegast7901:00:4333
8MC5158Krupa LubomírLubíci6101:00:5654
4MD5249Kvita JosefPJR Frenštát p. R.5101:01:0272
1MZ5361Kozlovský MarekFénix SKI Team Jeseník0301:01:4957
18MB548Směja RichardNový Jičín7301:02:0427
5MD551Přívětivý MiroslavPříbor5301:02:3066
16MA5687Glatz RobertTatranská Lomnica8001:02:33-
6MD5744Tománek PavelLK Veřovice5501:03:1660
19MB5874Nádhera PetrHradec Králové6701:03:4624
5DM5993Ondřejka JanTOBI Sport Team0201:04:0254
7MD6019Obšil PřemyslKlub 50 Hanáci5301:04:0957
17MA6129Mikerásek RadekTOBI Sport Team8601:04:1830
20MB6141Rybář AndrejL. A. Ryby7201:04:1821
1ZA636Juríčková MartaVinotéka U Karla9401:04:45105
1ZD6477Dvořáková EvaProstějov5501:05:00105
9MC6576Kobliha MilanLRS Vyškov5701:05:0151
21MB6678Kubenka LukášBěhající varhaníci7501:05:5618
2MZ6733Jarolím MatoušTT Klíč Morávka0601:06:0851
3MZ6832Jarolím JáchymTT Klíč Morávka0401:06:0948
2ZD6951Šokalová LudmilaPepa Team Frýdek – Místek5601:06:2093
3ZB7042Rybářová LudmilaL. A. Ryby7201:06:5281
4ZB7126Trávníčková LudmilaPepa Team Frýdek – Místek7301:07:0372
22MB7279Vomlela JanKulhající angličtináři7501:07:5315
18MA7339Bordovský PavelTrojanovice8501:08:2827
2ZA7472Marková NikolaTOBI Sport Team9601:09:2793
1ME7528Vodička JanMK Radslavice4501:10:39105
8MD7630Tučný JanMK Pardubice4701:12:0054
5ZB7770Cimprichová JanaŠenov7401:12:3966
9MD7882Neradil JiříFrenštát p. R.4901:12:5051
19MA7988Sedlačík DanielKozlovice9001:13:2724
10MD8017Švrček JiříOstrava5301:15:1148
20MA812Nguyen MarekFrenštát p. R.8901:15:2021
21MA8246Mužík LukášVítkov7901:15:5118
2ME8347Navara PetrAK EZ Kopřivnice4501:17:0093
3ME8435Kamenec IvanIn TeS4301:17:0381
11MD8521Podstavka PetrFrýdek – Místek5501:18:0345
4ME8612Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:18:5672
3ZD8711Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:21:2281
4MZ8891Bulička DominikKM0301:32:2745
6ZB8984Pajurková KarlaOstrava7601:33:0360
5MZ9015Vaněrka AntonínMoravská Ostrava0801:38:3942
7ZB9116Hehejíková LenkaMK SEITL Ostrava7401:38:4057
6MZ9290Bulička VojtěchKM1001:38:4139
1ZC9373Nádherová HanaHradec Králové6801:47:24105

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:42:11105
2MB283Horák OndřejŠternberk7500:44:0093
3MA375Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:44:2681
4DM460Kozlovský VladimírFénix SKI Team Jeseník9900:45:5872
5MB518Pone TiborCK Turzovka7600:46:3466
6MC662Petráš RostislavŠtramberk6500:46:4260
7MB765Szebesta PavelBurik RunningTeam6800:47:0657
8MA854Škuca ZbyněkVinotéka U Karla8700:47:2954
9MB931Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:47:4251
10MB1092Židlík LubomírFrenštát p. R.6900:48:0548
11MA1171Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:48:1145
12MB1250Jurák TomášAK EZ Kopřivnice7500:48:2342
13MC1324Buřil FrantišekVidochov6600:48:4539
14MC1452Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:49:1436
15DM1548Zemánek VojtěchVinotéka U Karla0100:49:5733
15MB1553Choleva PetrLítací Jelen7400:49:5733
17MC1736Zátopek JiříAK EZ Kopřívnice6000:50:4727
18MA1889Janů LiborŠumperk7800:50:5624
19MB1967Chrudina RobertOstrava7300:51:2121
20MA2095Hajzler JanVsetín8200:51:2918
21MB2127Trávníček RostislavPepa Team Frýdek – Místek6800:51:4015
22MB2294Ondřejka MiroslavTOBI Sport Team7100:52:0312
23MA2325Capek MartinCK Turzovka8400:52:169
24MJ245Mrklovský OndřejNový Jičín9800:52:406
25MA2564Pergler JosefMetylovice8400:53:013

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2781Delingerová MarieFortex Mor. Beroun7600:53:20105
2ZB4355Krausová DarinaAK EZ Kopřivnice7400:58:2693
3ZA636Juríčková MartaVinotéka U Karla9401:04:4581
4ZD6477Dvořáková EvaProstějov5501:05:0072
5ZD6951Šokalová LudmilaPepa Team Frýdek – Místek5601:06:2066
6ZB7042Rybářová LudmilaL. A. Ryby7201:06:5260
7ZB7126Trávníčková LudmilaPepa Team Frýdek – Místek7301:07:0357
8ZA7472Marková NikolaTOBI Sport Team9601:09:2754
9ZB7770Cimprichová JanaŠenov7401:12:3951
10ZD8711Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:21:2248
11ZB8984Pajurková KarlaOstrava7601:33:0345
12ZB9116Hehejíková LenkaMK SEITL Ostrava7401:38:4042
13ZC9373Nádherová HanaHradec Králové6801:47:2439

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód