hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


VC Zadova v běhu do vrchu

21.5.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: VC Zadova v běhu do vrchu
  • datum konání: 21.5.2016
  • zobrazeno již 293x
  • pořadatel: PSK Olymp Praha

Sociální sítě

Místo konání

STACHY náměstí
15:00 hodin

Přihlášky

on-line ZDE
nebo v den závodu - STACHY - základní škola (100 m od náměstí) od 13:00 hodin v den závodu (šatny přímo ve škole)

Startovné

70,- Kč součástí je občerstvení v Bowling sport baru + volný vstup na rozhlednu /bývalý skokanský můstek/ vstupné platí do konce roku 2016 - www.lazadov.cz

Popis tratě

délka 7,1 km s převýšením 410 m, povrch asfalt 5,6 km + terén 1,5 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Linhart
Vondroušova 1162
163 00 Praha 6 - Řepy II
mobil: 723 304 588
zaměstnání: 974 836 246

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behdovrchu.com

E-mailová adresa

jin.linhart@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.5.2018Velká cena Zadova, kvalifikace na ME60
27.5.2017VC Zadova, MČR veteránů80
6.6.2015Velká cena Zadova34
7.6.2014Velká cena Zadova - kvalifikace na ME66
17.8.2013Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů76
30.4.2011Velká cena Zadova46
2.5.2009Velká cena Zadova62
18.8.2007Velká cena Zadova, kvalifikace MS119
19.6.2004Velká cena Zadova, MČR veteránů122
24.6.2000Velká Cena Zadova55

Statistika závodu VC Zadova v běhu do vrchu

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 720

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vraštilová Miloslava569
Šimurda Martin727
Turek Martin806
Jirásková Eva646
Dokulilová Ludmila625
Pechek František535
Valíček Radek745
Valíček Václav505
Les Josef475
Vaněk Petr614
Černý Vladimír524
Stránský Aleš604
Jelínek Karel514
Šrůtek Stanislav584
Paulů Blanka544
Milesová Iva774
Žák Jiří714
Vacarda Vladimír594
Šimůnek Jan494
Šatra Alois583
Voják Jiří883
Šír Václav483
Havlová Pavla823
Kovář Jáchym963
Řehoř František703
Svatoš Otakar343
Kolínek František563
Královec Jiří513
Ožana Václav643
Ulich Petr683
Tischler Josef003
Herda Jan833
Stránská Adéla913
Rus Zdeněk523
Stránská Michaela973
Metelka Josef443
Fričková Pavla823
Pechek Petr833
Westrmaier Jiří533
Neubauer Ludvík493
Farář Jaroslav503
Pavlišta Vít853
Jančaříková Lenka703
Sekyrová Ivana713
Janů Jan933
Metelková Táňa723
Janový Petr453
Petrou Jan643
Lichý Tomáš943
Flegl Vlastimil533

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 22.05.2016, 21:31
  • zobrazeno již 1571x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ44Kaifer JanSokol Stachy9800:31:5870
2MJ1515Boček FilipSki Klub Strakonice9900:41:2562

Muži A (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:30:0570
2MA33Turek MartinŽakysova škola běhu8000:31:4662
3MA55Huláč OndřejRotor Bike8000:33:1554

Muži B (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB22Šimurda MartinSki klub Šumava7200:31:3370
2MB77Boček JosefStrakonice6800:35:4062
3MB88Řehoř FrantišekFischer Ski Klub Šumava7000:36:2054
4MB1010Plánek KarelAtleti Prachatice7600:36:3848

Muži C (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC66Buřil FrantišekVidochov6600:33:4070

Muži D (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1212Valíček VáclavČZ Strakonice5000:38:4870
2MD1616Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:44:2462
3MD1717Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:44:4754
4MD1818Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:48:3448

Muži E (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2020Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:55:3570

Juniorky (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1919Chvalová MiroslavaSki Strakonice9900:50:0770

Ženy A (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA99Fričková PavlaPSK Olymp Praha8200:36:2370
2ZA1111Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:38:2562
3ZA1414Klementová AndreaFischer Ski Klub Šumava9500:40:3854

Ženy B (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy C (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1313Dokulilová LudmilaSokol Stachy6200:39:1270

Ženy D (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2121Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:1070

Trať 7,1 km, 410 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:30:0570
1MB22Šimurda MartinSki klub Šumava7200:31:3370
2MA33Turek MartinŽakysova škola běhu8000:31:4662
1MJ44Kaifer JanSokol Stachy9800:31:5870
3MA55Huláč OndřejRotor Bike8000:33:1554
1MC66Buřil FrantišekVidochov6600:33:4070
2MB77Boček JosefStrakonice6800:35:4062
3MB88Řehoř FrantišekFischer Ski Klub Šumava7000:36:2054
1ZA99Fričková PavlaPSK Olymp Praha8200:36:2370
4MB1010Plánek KarelAtleti Prachatice7600:36:3848
2ZA1111Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:38:2562
1MD1212Valíček VáclavČZ Strakonice5000:38:4870
1ZC1313Dokulilová LudmilaSokol Stachy6200:39:1270
3ZA1414Klementová AndreaFischer Ski Klub Šumava9500:40:3854
2MJ1515Boček FilipSki Klub Strakonice9900:41:2562
2MD1616Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:44:2462
3MD1717Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:44:4754
4MD1818Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:48:3448
1ZJ1919Chvalová MiroslavaSki Strakonice9900:50:0770
1ME2020Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:55:3570
1ZD2121Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:1070

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:30:0570
2MB22Šimurda MartinSki klub Šumava7200:31:3362
3MA33Turek MartinŽakysova škola běhu8000:31:4654
4MJ44Kaifer JanSokol Stachy9800:31:5848
5MA55Huláč OndřejRotor Bike8000:33:1544
6MC66Buřil FrantišekVidochov6600:33:4040
7MB77Boček JosefStrakonice6800:35:4038
8MB88Řehoř FrantišekFischer Ski Klub Šumava7000:36:2036
9MB1010Plánek KarelAtleti Prachatice7600:36:3834
10MD1212Valíček VáclavČZ Strakonice5000:38:4832
11MJ1515Boček FilipSki Klub Strakonice9900:41:2530
12MD1616Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:44:2428
13MD1717Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:44:4726
14MD1818Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:48:3424
15ME2020Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:55:3522

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA99Fričková PavlaPSK Olymp Praha8200:36:2370
2ZA1111Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:38:2562
3ZC1313Dokulilová LudmilaSokol Stachy6200:39:1254
4ZA1414Klementová AndreaFischer Ski Klub Šumava9500:40:3848
5ZJ1919Chvalová MiroslavaSki Strakonice9900:50:0744
6ZD2121Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:1040

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód