Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okolo Výhonu

29.5.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Okolo Výhonu
  • datum konání: 29.5.2016
  • zobrazeno již 340x
  • místo konání: Městský úřad Židlochovice
  • GPS: 49.037430, 16.619394

Sociální sítě

Místo konání

Židlochovice, Náměstí Míru
10:30 hodin

Přihlášky

do 22. 5. prostřednictvím přihlašovacího formuláře na www.behynavyhon.cz nebo v místě startu. Uzávěrka přihlášek na místě do půl hodiny před startem.

Startovné

závodníci přihlášení do 22. 5. 100 Kč, přihláška na místě 150 Kč.

Popis tratě

Délka: 5,6 km
Převýšení: 280 m (nahoru a dolů)
trať rovnoměrně stoupá z Náměstí Míru v Židlochovicích k Akátové věži na hřebenu kopce Výhon. Ve vrcholových partiích závodníci absolvují tři stejné okruhy s parametry 900 m a převýšení 50 m nahoru a dolů. Po třetím oběhnutí rozhledny následuje rovnoměrné klesání zpět do cíle na Náměstí Míru v Židlochovicích. Podklad: 1300 m asfalt, 4300 m polní cesty a terén.

Ceny pro vítěze

první tři závodníci ve všech kategoriích, věcné ceny dle možností pořadatele.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Klášterecký
telefon: 778 151 439

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behynavyhon.cz/

E-mailová adresa

behynavyhon@gmail.com

Mapa konání závodu

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 30.05.2016, 09:18
  • zobrazeno 1990x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ435Foller DavidUniverzita Brno9900:23:1635
2MJ3242Běluša OndřejŠAK Židlochovice0500:30:3731
3MJ3724Hanek ŠtěpánŠAK Židlochovice0500:32:0327
Muži A (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Mahovský FrantišekBlučina8300:22:0635
2MA228Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:22:2331
3MA557Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:23:4527
4MA723Macháček LukášHOVRCH7900:24:4024
5MA819Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:24:5422
6MA1065Víteček AntonínNěmčičky8500:25:3120
7MA1112Urbánek IvanHostěrádky-Rešov8400:25:3619
8MA1252Jelínek MartinChár Brno8900:26:1718
9MA1334Hodeček MiroslavHavířov8800:26:2017
10MA1553Nitsche PatrickChár Brno9000:26:5916
11MA1714Peroutka TomášVelké Němčice8500:27:2815
12MA2047Hraboš MatějMagnus Orineteering9500:27:5514
13MA3056Buchta VítBořetice7700:30:2213
14MA3110Srnec LukášMÁME SE MOC RÁDI9000:30:2912
15MA3468Kučera MichalHavířov8900:31:2111
16MA4166Veselý JanŽidlochovice8200:33:3010
17MA5420Rotrekl ErikVedlejší 68600:40:449
18MA57102Pešek KamilOB Česká Třebová8000:47:348
Muži B (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB362Ryška VítVSK UNI BRNO7500:23:0035
2MB69Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:24:1331
3MB927Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:25:1327
4MB194Růžička MartinMikulov7300:27:3824
5MB2167Lukášek MilanVojkovice7200:28:0322
6MB2533Wolf MartinRajhrad7600:28:5020
7MB40101Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:33:2319
8MB4741Dušek RomanLetňanský chvost7500:35:4918
Muži C (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2744Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:29:3535
2MC3530Kobliha MilanLRS Vyškov5700:31:2631
3MC3631Měřínský JaroslavAK Perná6100:31:5027
4MC3916Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:32:3124
5MC4958Vašíček PetrŽidleEX6300:37:1822
Muži D (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1445Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:26:5235
2MD1648Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:27:1331
3MD2364Kolínek FrantišekAK Perná5600:28:3827
4MD2951Tempír FrantišekSokol Štíty4900:30:0824
5MD3346Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:31:0122
6MD4415Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:34:1720
7MD51104Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:38:5319
Muži E (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3843Metelka JosefSpartak Police4400:32:1835
2ME5038Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:38:1731
3ME5249Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:39:1527
Juniorky (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2250Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:28:2035
2ZA4213Peroutková AlenaVelké Němčice8700:33:3231
3ZA4660Ivančicová Iva-8800:35:4827
4ZA53103Pešková JanaOB Česká Třebová8200:40:2024
5ZA5621Alexová VeronikaBrno9000:45:4722
Ženy B (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2463Mullerová HanaAK Drnovice7400:28:4835
2ZB438Střílková IvanaMěnín7900:33:5031
3ZB4817Veselá VeronikaNosislav8000:36:4827
Ženy C (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1861Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:27:3435
2ZC2855Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:29:4531
Ženy D (trať 5,6 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2654Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:28:5935
2ZD4429Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:34:1731
3ZD5511Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:43:3327
Lidový běh (trať 1,8 km, 170 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1319Hanek Kryštof-0500:10:54-
2LB2307Kašpaříková AnnaOrel Blažovice0500:11:42-
3LB3326Dušek Vojta-0800:12:11-
4LB4305Dulík RobertŽidlochovice7800:12:38-
5LB5306Kašpařík JakubOrel Blažovice0700:12:52-
6LB6313Wolf Ondřej-0400:13:11-
7LB7325Mullerova DanielaAK Drnovice0200:13:31-
8LB8328Šenkyřík Prokop-0800:14:01-
9LB9304Skalický DavidŽelešice7800:14:13-
10LB10327Šenkyřík Tomáš-7200:15:13-
11LB11308Kašpaříková TerezaOrel Blažovice7700:15:26-
12LB12303Svoboda MarekSvobodovi Židlochovice1100:17:08-
13LB13301Svoboda KarelSvobodovi Židlochovice7700:17:13-
14LB14302Svoboda ViktorSvobodovi Židlochovice0900:17:16-
15LB15332Kvasnica Matěj-1000:18:58-
16LB16331Kvasnica Jiří-7500:18:59-
17LB17329Kvasnicová Eliška-0800:19:22-
18LB18330Kvasnicová Andrea-7600:19:23-
19LB19322Bělohlávková StefanieŽidlochovice1100:20:25-
20LB20323Bělohlávková SofieŽidlochovice0900:20:26-
21LB21324Bělohlávek PhilipŽidlochovice7000:20:26-
22LB22309Engliš AntonínEnglišovi8000:24:57-
23LB23310Engliš AnnaEnglišovi8400:24:58-
24LB24311Engliš NatálieEnglišovi1300:24:58-
25LB25312Engliš LilienEnglišovi1400:24:58-
26LB26333Siváková Ivana-8700:25:30-
27LB27334Siváková Natália-1500:25:31-
28LB28335Sivák Vladimír-8700:25:31-
29LB29314Juráček MartinMeruňková 8107900:26:28-
30LB30315Juráčková AlexMeruňková 8100900:26:29-
31LB31316Majkusová GabrielaKunštátská 9, Brno8300:26:30-
32LB32317Majkus MartinKunštátská 9, Brno1200:26:31-
33LB33318Majkus MartinKunštátská 9, Brno8000:26:31-
34LB34320Přepechalová LindaMeruňková 8060900:26:33-
35LB35321Přepechal MartinMeruňková 8068300:26:34-
Trať 1,8 km, 170 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1319Hanek Kryštof-0500:10:54-
2LB2307Kašpaříková AnnaOrel Blažovice0500:11:42-
3LB3326Dušek Vojta-0800:12:11-
4LB4305Dulík RobertŽidlochovice7800:12:38-
5LB5306Kašpařík JakubOrel Blažovice0700:12:52-
6LB6313Wolf Ondřej-0400:13:11-
7LB7325Mullerova DanielaAK Drnovice0200:13:31-
8LB8328Šenkyřík Prokop-0800:14:01-
9LB9304Skalický DavidŽelešice7800:14:13-
10LB10327Šenkyřík Tomáš-7200:15:13-
11LB11308Kašpaříková TerezaOrel Blažovice7700:15:26-
12LB12303Svoboda MarekSvobodovi Židlochovice1100:17:08-
13LB13301Svoboda KarelSvobodovi Židlochovice7700:17:13-
14LB14302Svoboda ViktorSvobodovi Židlochovice0900:17:16-
15LB15332Kvasnica Matěj-1000:18:58-
16LB16331Kvasnica Jiří-7500:18:59-
17LB17329Kvasnicová Eliška-0800:19:22-
18LB18330Kvasnicová Andrea-7600:19:23-
19LB19322Bělohlávková StefanieŽidlochovice1100:20:25-
20LB20323Bělohlávková SofieŽidlochovice0900:20:26-
21LB21324Bělohlávek PhilipŽidlochovice7000:20:26-
22LB22309Engliš AntonínEnglišovi8000:24:57-
23LB23310Engliš AnnaEnglišovi8400:24:58-
24LB24311Engliš NatálieEnglišovi1300:24:58-
25LB25312Engliš LilienEnglišovi1400:24:58-
26LB26333Siváková Ivana-8700:25:30-
27LB27334Siváková Natália-1500:25:31-
28LB28335Sivák Vladimír-8700:25:31-
29LB29314Juráček MartinMeruňková 8107900:26:28-
30LB30315Juráčková AlexMeruňková 8100900:26:29-
31LB31316Majkusová GabrielaKunštátská 9, Brno8300:26:30-
32LB32317Majkus MartinKunštátská 9, Brno1200:26:31-
33LB33318Majkus MartinKunštátská 9, Brno8000:26:31-
34LB34320Přepechalová LindaMeruňková 8060900:26:33-
35LB35321Přepechal MartinMeruňková 8068300:26:34-
Trať 5,6 km, 280 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Mahovský FrantišekBlučina8300:22:0635
2MA228Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:22:2331
1MB362Ryška VítVSK UNI BRNO7500:23:0035
1MJ435Foller DavidUniverzita Brno9900:23:1635
3MA557Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:23:4527
2MB69Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:24:1331
4MA723Macháček LukášHOVRCH7900:24:4024
5MA819Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:24:5422
3MB927Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:25:1327
6MA1065Víteček AntonínNěmčičky8500:25:3120
7MA1112Urbánek IvanHostěrádky-Rešov8400:25:3619
8MA1252Jelínek MartinChár Brno8900:26:1718
9MA1334Hodeček MiroslavHavířov8800:26:2017
1MD1445Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:26:5235
10MA1553Nitsche PatrickChár Brno9000:26:5916
2MD1648Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:27:1331
11MA1714Peroutka TomášVelké Němčice8500:27:2815
1ZC1861Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:27:3435
4MB194Růžička MartinMikulov7300:27:3824
12MA2047Hraboš MatějMagnus Orineteering9500:27:5514
5MB2167Lukášek MilanVojkovice7200:28:0322
1ZA2250Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:28:2035
3MD2364Kolínek FrantišekAK Perná5600:28:3827
1ZB2463Mullerová HanaAK Drnovice7400:28:4835
6MB2533Wolf MartinRajhrad7600:28:5020
1ZD2654Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:28:5935
1MC2744Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:29:3535
2ZC2855Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:29:4531
4MD2951Tempír FrantišekSokol Štíty4900:30:0824
13MA3056Buchta VítBořetice7700:30:2213
14MA3110Srnec LukášMÁME SE MOC RÁDI9000:30:2912
2MJ3242Běluša OndřejŠAK Židlochovice0500:30:3731
5MD3346Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:31:0122
15MA3468Kučera MichalHavířov8900:31:2111
2MC3530Kobliha MilanLRS Vyškov5700:31:2631
3MC3631Měřínský JaroslavAK Perná6100:31:5027
3MJ3724Hanek ŠtěpánŠAK Židlochovice0500:32:0327
1ME3843Metelka JosefSpartak Police4400:32:1835
4MC3916Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:32:3124
7MB40101Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:33:2319
16MA4166Veselý JanŽidlochovice8200:33:3010
2ZA4213Peroutková AlenaVelké Němčice8700:33:3231
2ZB438Střílková IvanaMěnín7900:33:5031
2ZD4429Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:34:1731
6MD4415Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:34:1720
3ZA4660Ivančicová Iva-8800:35:4827
8MB4741Dušek RomanLetňanský chvost7500:35:4918
3ZB4817Veselá VeronikaNosislav8000:36:4827
5MC4958Vašíček PetrŽidleEX6300:37:1822
2ME5038Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:38:1731
7MD51104Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:38:5319
3ME5249Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:39:1527
4ZA53103Pešková JanaOB Česká Třebová8200:40:2024
17MA5420Rotrekl ErikVedlejší 68600:40:449
3ZD5511Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:43:3327
5ZA5621Alexová VeronikaBrno9000:45:4722
18MA57102Pešek KamilOB Česká Třebová8000:47:348
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Mahovský FrantišekBlučina8300:22:0635
2MA228Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:22:2331
3MB362Ryška VítVSK UNI BRNO7500:23:0027
4MJ435Foller DavidUniverzita Brno9900:23:1624
5MA557Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:23:4522
6MB69Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:24:1320
7MA723Macháček LukášHOVRCH7900:24:4019
8MA819Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:24:5418
9MB927Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:25:1317
10MA1065Víteček AntonínNěmčičky8500:25:3116
11MA1112Urbánek IvanHostěrádky-Rešov8400:25:3615
12MA1252Jelínek MartinChár Brno8900:26:1714
13MA1334Hodeček MiroslavHavířov8800:26:2013
14MD1445Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:26:5212
15MA1553Nitsche PatrickChár Brno9000:26:5911
16MD1648Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:27:1310
17MA1714Peroutka TomášVelké Němčice8500:27:289
18MB194Růžička MartinMikulov7300:27:388
19MA2047Hraboš MatějMagnus Orineteering9500:27:557
20MB2167Lukášek MilanVojkovice7200:28:036
21MD2364Kolínek FrantišekAK Perná5600:28:385
22MB2533Wolf MartinRajhrad7600:28:504
23MC2744Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:29:353
24MD2951Tempír FrantišekSokol Štíty4900:30:082
25MA3056Buchta VítBořetice7700:30:221
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1861Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:27:3435
2ZA2250Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:28:2031
3ZB2463Mullerová HanaAK Drnovice7400:28:4827
4ZD2654Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:28:5924
5ZC2855Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:29:4522
6ZA4213Peroutková AlenaVelké Němčice8700:33:3220
7ZB438Střílková IvanaMěnín7900:33:5019
8ZD4429Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:34:1718
9ZA4660Ivančicová Iva-8800:35:4817
10ZB4817Veselá VeronikaNosislav8000:36:4816
11ZA53103Pešková JanaOB Česká Třebová8200:40:2015
12ZD5511Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:43:3314
13ZA5621Alexová VeronikaBrno9000:45:4713

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Skvělý závod. Trať zajímavá a náročná, s hezkými výhledy do okolí. Akce jako celek dobře zorganizovaná, bez prostojů a s pěkným doprovodným programem. Organizátorům hodně zdaru do dalších ročníků!
mirek.hodecek
Závod je na velmi dobré úrovni. Rád se se vracím si opět vyběhnout tento kopec. Těším se na mou čtvrtou účast v příštím roce.
tomperi
Krásný závod, spousta melounového občerstvení po doběhu pro všechny, sprchy, oběd a posezení s příjemnou muzikou - co víc si přát - prima neděle
edvorako

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód