hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Čerchov

11.6.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Čerchov
  • datum konání: 11.6.2016
  • zobrazeno již 220x
  • pořadatel: TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem

Sociální sítě

Místo konání

areál TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 9,8 km
Převýšení: 600 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem
Zdeněk Keler
345 34 Klenčí pod Čerchovem 73
tel. 605 020 885

E-mailová adresa

zkchodsko@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 14.06.2016, 10:32
  • zobrazeno již 1430x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ637Burt PavelSC Plzeň9700:50:0235
2MJ1241de Sousa MaxmiliánMílaři Domažlice0200:53:5231
3MJ1635Psůtka JindřichZdrávka Run Team Plzeň9700:55:5527

Muži A (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Frei MartinAK Kroměříž - SLS38600:44:2935
2MA27Veselý RadekMílaři Domažlice9200:46:2931
3MA330Teska OndřejLesy ČR Domažlice8600:47:2027
4MA522Razým VladislavSC Plzeň8800:48:0424
5MA1054Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:52:0622
6MA1432Záruba JanPRE7700:54:0920
7MA2242Peteřík TomášAC Diam8000:58:2519
8MA2452Volf TomášHolýšov7700:58:5518
9MA3150Řezníček JaroslavKlenčí7801:02:0817
10MA3747Andrle RadekCOPR Přeštice8101:03:5016
11MA4145Reif LubošDomažlice8101:05:4415
12MA4243Ryšavý JanPraha8501:06:3214

Muži B (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB42Švarc NorbertMílaři Domažlice7200:47:4735
2MB829Veselý PetrSquashklub Plzeň7300:50:4131
3MB948Fronk VítězslavMílaři Domažlice7400:51:5327
4MB1110Majer PavelDomažlice7600:53:2824
5MB1915Hammerle PetrHSC Capartice7200:57:0622
6MB2138Kůstka JosefSKP ŠPŠ Domažlice7300:58:0720
7MB2718Kolář PetrGerresheimer7200:59:5719
8MB3817Štefek JosefWolfs Domažlice7101:04:4818
9MB4326Kubal VlastimilBrnířov7501:07:0317
10MB455Levička ZbyněkSpeedlem Domažlice6901:07:5216

Muži C (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1321Beroušek PavelTJ Sokol Postřekov6200:53:5635
2MC1511Vacarda VladimírEleven Run Team5900:55:5331
3MC3351Dufek VáclavVelosport Domažlice5801:02:2727
4MC349Čečil MilanPlzeňští běžci6501:02:4724
5MC4734Psůtka RomanB.K.Capartice6201:08:2022

Muži D (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1714Valíček VáclavČZ Strakonice5000:56:3735
2MD2013Královec JiříMílaři Domažlice5100:57:5531
3MD296Fait KarelAgropodnik Domažlice5001:01:2427
4MD3031Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:01:5724
5MD3227Kubal VlastimilStod5001:02:1122
6MD3516Konop JiříMílaři Domažlice4901:03:1420
7MD4633Novák ZdeněkLomikar Domažlice5201:08:1919
8MD5446Sýkora VladimírSV Stříbro5601:35:0618

Muži E (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4012Janový PetrAC-Trial Plzeň4501:05:1135
2ME508Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:21:5031
3ME513Valtr BohumilDům Seniorů Kdyně4101:22:4127
4ME5325März FrantišekSokol Kout4301:24:5824

Juniorky (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2319Beroušková BarboraMílaři Domažlice0000:58:3435
2ZJ3640de Sousa AlexandraMÍLAŘI Domažlice9901:03:3931

Ženy A (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA720Beroušková KateřinaSC Plzeň9100:50:2335
2ZA2839Fronková VendulaAC Domažlice8401:01:0631
3ZA4428Tichá LibušeBrnířov8201:07:0427
4ZA4844Drábková TerezaPraha8701:11:4724

Ženy B (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1849Fronková AnnaMílaři Domažlice7200:56:4435
2ZB2536Forsterová StanislavaSC Marathon Plzeň7800:59:1131
3ZB4953Konrádyová DášaLK Tatran Chodov7601:15:0127

Ženy C (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC264Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:59:2335
2ZC3923Poláková VeronikaTJ Sokol Postřekov6601:05:0231

Ženy D (trať 9,8 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD521Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:24:5735

Trať 9,8 km, 600 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Frei MartinAK Kroměříž - SLS38600:44:2935
2MA27Veselý RadekMílaři Domažlice9200:46:2931
3MA330Teska OndřejLesy ČR Domažlice8600:47:2027
1MB42Švarc NorbertMílaři Domažlice7200:47:4735
4MA522Razým VladislavSC Plzeň8800:48:0424
1MJ637Burt PavelSC Plzeň9700:50:0235
1ZA720Beroušková KateřinaSC Plzeň9100:50:2335
2MB829Veselý PetrSquashklub Plzeň7300:50:4131
3MB948Fronk VítězslavMílaři Domažlice7400:51:5327
5MA1054Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:52:0622
4MB1110Majer PavelDomažlice7600:53:2824
2MJ1241de Sousa MaxmiliánMílaři Domažlice0200:53:5231
1MC1321Beroušek PavelTJ Sokol Postřekov6200:53:5635
6MA1432Záruba JanPRE7700:54:0920
2MC1511Vacarda VladimírEleven Run Team5900:55:5331
3MJ1635Psůtka JindřichZdrávka Run Team Plzeň9700:55:5527
1MD1714Valíček VáclavČZ Strakonice5000:56:3735
1ZB1849Fronková AnnaMílaři Domažlice7200:56:4435
5MB1915Hammerle PetrHSC Capartice7200:57:0622
2MD2013Královec JiříMílaři Domažlice5100:57:5531
6MB2138Kůstka JosefSKP ŠPŠ Domažlice7300:58:0720
7MA2242Peteřík TomášAC Diam8000:58:2519
1ZJ2319Beroušková BarboraMílaři Domažlice0000:58:3435
8MA2452Volf TomášHolýšov7700:58:5518
2ZB2536Forsterová StanislavaSC Marathon Plzeň7800:59:1131
1ZC264Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:59:2335
7MB2718Kolář PetrGerresheimer7200:59:5719
2ZA2839Fronková VendulaAC Domažlice8401:01:0631
3MD296Fait KarelAgropodnik Domažlice5001:01:2427
4MD3031Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:01:5724
9MA3150Řezníček JaroslavKlenčí7801:02:0817
5MD3227Kubal VlastimilStod5001:02:1122
3MC3351Dufek VáclavVelosport Domažlice5801:02:2727
4MC349Čečil MilanPlzeňští běžci6501:02:4724
6MD3516Konop JiříMílaři Domažlice4901:03:1420
2ZJ3640de Sousa AlexandraMÍLAŘI Domažlice9901:03:3931
10MA3747Andrle RadekCOPR Přeštice8101:03:5016
8MB3817Štefek JosefWolfs Domažlice7101:04:4818
2ZC3923Poláková VeronikaTJ Sokol Postřekov6601:05:0231
1ME4012Janový PetrAC-Trial Plzeň4501:05:1135
11MA4145Reif LubošDomažlice8101:05:4415
12MA4243Ryšavý JanPraha8501:06:3214
9MB4326Kubal VlastimilBrnířov7501:07:0317
3ZA4428Tichá LibušeBrnířov8201:07:0427
10MB455Levička ZbyněkSpeedlem Domažlice6901:07:5216
7MD4633Novák ZdeněkLomikar Domažlice5201:08:1919
5MC4734Psůtka RomanB.K.Capartice6201:08:2022
4ZA4844Drábková TerezaPraha8701:11:4724
3ZB4953Konrádyová DášaLK Tatran Chodov7601:15:0127
2ME508Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:21:5031
3ME513Valtr BohumilDům Seniorů Kdyně4101:22:4127
1ZD521Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:24:5735
4ME5325März FrantišekSokol Kout4301:24:5824
8MD5446Sýkora VladimírSV Stříbro5601:35:0618

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Frei MartinAK Kroměříž - SLS38600:44:2935
2MA27Veselý RadekMílaři Domažlice9200:46:2931
3MA330Teska OndřejLesy ČR Domažlice8600:47:2027
4MB42Švarc NorbertMílaři Domažlice7200:47:4724
5MA522Razým VladislavSC Plzeň8800:48:0422
6MJ637Burt PavelSC Plzeň9700:50:0220
7MB829Veselý PetrSquashklub Plzeň7300:50:4119
8MB948Fronk VítězslavMílaři Domažlice7400:51:5318
9MA1054Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:52:0617
10MB1110Majer PavelDomažlice7600:53:2816
11MJ1241de Sousa MaxmiliánMílaři Domažlice0200:53:5215
12MC1321Beroušek PavelTJ Sokol Postřekov6200:53:5614
13MA1432Záruba JanPRE7700:54:0913
14MC1511Vacarda VladimírEleven Run Team5900:55:5312
15MJ1635Psůtka JindřichZdrávka Run Team Plzeň9700:55:5511
16MD1714Valíček VáclavČZ Strakonice5000:56:3710
17MB1915Hammerle PetrHSC Capartice7200:57:069
18MD2013Královec JiříMílaři Domažlice5100:57:558
19MB2138Kůstka JosefSKP ŠPŠ Domažlice7300:58:077
20MA2242Peteřík TomášAC Diam8000:58:256
21MA2452Volf TomášHolýšov7700:58:555
22MB2718Kolář PetrGerresheimer7200:59:574
23MD296Fait KarelAgropodnik Domažlice5001:01:243
24MD3031Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:01:572
25MA3150Řezníček JaroslavKlenčí7801:02:081

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA720Beroušková KateřinaSC Plzeň9100:50:2335
2ZB1849Fronková AnnaMílaři Domažlice7200:56:4431
3ZJ2319Beroušková BarboraMílaři Domažlice0000:58:3427
4ZB2536Forsterová StanislavaSC Marathon Plzeň7800:59:1124
5ZC264Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:59:2322
6ZA2839Fronková VendulaAC Domažlice8401:01:0620
7ZJ3640de Sousa AlexandraMÍLAŘI Domažlice9901:03:3919
8ZC3923Poláková VeronikaTJ Sokol Postřekov6601:05:0218
9ZA4428Tichá LibušeBrnířov8201:07:0417
10ZA4844Drábková TerezaPraha8701:11:4716
11ZB4953Konrádyová DášaLK Tatran Chodov7601:15:0115
12ZD521Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:24:5714

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód