Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kohout

18.6.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kohout
  • datum konání: 18.6.2016
  • zobrazeno již 464x

Sociální sítě

Místo konání

Besednice (u koupaliště) - Okres Český Krumlov
11:30 hodin

Přihlášky

Lze poslat na adresu Kožíškovi, Kijevská 56, 370 05 České Budějovice a nebo on-line behnakohout@seznam.cz. Tel.: 602 840 067. Přihlášku Vám můžeme na požádání zaslat.
Uzávěrka přihlášek a také plateb startovného do 31.05.2016. Číslo účtu: 512430143/0300. Po uvedém termínu na místě závodu.
Nově můžete využít dárkový poukaz.

Startovné

Předem: žactvo - 50 Kč, dospělí - 150 Kč
Na místě: dospělí - 170 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km (nahoru a dolů)
Náročný běh nahoru a dolů, vede po lesních cestách.

Ceny pro vítěze

Celkové pořadí (pro muže i ženy): 40 €, 30 €, 20 €, 10 €, 5 € Věcné ceny a tombola.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kožíškovi
Kijevská 56
370 05 České Budějovice
Tel.: 602 840 067

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

behnakohout@seznam.cz

Výsledky závodu

  • platné k 21.06.2016, 08:05
  • zobrazeno 1713x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3847Dvořák MatějHC DDM9700:53:1270
2MJ4049Koubek TomášBBK Boršov9800:54:0162
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Macoun JanSokol České Budějovice9200:35:4470
2MA415Friček MartinVimperk7900:40:3062
3MA617Kysela TomášDolní Třebonín8700:41:2454
4MA718Fuka MartinSK Čtyři Dvory Č. Budějovice7800:41:5448
5MA819Kolář MartinMalida Optimum8000:41:5744
6MA1829Lukš JanČeské Budějovice9200:47:1740
7MA1930Štojdl DavidTrhové Sviny8100:47:2538
8MA2637Horák Libor-8300:49:3736
9MA3443Obořil LukášČeské Budějovice8100:52:2634
10MA4150Zrzavý Martin-9100:54:1332
11MA4351Badia AlexElektra PV8900:54:2630
12MA4653Sýkora TomášBeograd7700:55:4528
13MA5157Šváb Miroslav-8300:57:2126
14MA6969Vrkoč MichalSepekov8301:14:1024
15MA7171Liška OndřejLevné Elektro8301:14:2022
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB213Bláha JanAK Kroměříž7100:38:4070
2MB314Žák JiříŽákisova škola běhu7100:39:1162
3MB920Hrubý MartinČeský Krumlov7300:42:2554
4MB1122Ludvík JanBK Nazmar České Budějovice7500:43:2948
5MB1223Kampelmüller StefanAUT6900:44:40-
6MB1324Selinger StephanFH OOE Sports Team7200:44:40-
7MB1425Ardamica DavidArdy Team7600:45:0244
8MB2031Haňur RomanBBK Boršov6900:47:3040
9MB2233Hyška JosefVeselí nad Lužnicí7600:48:2038
10MB2334Mikšl Rostislav-7200:48:3836
11MB3040Průka JaroslavTrhové Sviny7400:50:3434
12MB3342Gazda MartinRelax Běhny6800:52:1332
13MB3544Kroupa EvženBBK Boršov6700:52:2830
14MB5056Ruppert MartinTábor7400:57:2128
15MB5258Folbrech JanKC České Budějovice7600:57:3226
16MB5359Žamberský PavelDobřichovice7300:58:2824
17MB5861Klein PavelRK Týn7600:59:5422
18MB5962Procházka PetrLevné Elektro cz7201:00:3020
19MB6063Koubek VáclavBBK Boršov6901:00:5018
20MB6164Bumba LiborKamenictví Bumba6801:01:2016
21MB6970Vašák JanKoloredov7501:14:1014
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC516Petrou JanSK Větřní6400:40:4470
2MC1021Ožana VáclavŽákisova škola běhu6400:42:4862
3MC1627Maršík MilošTC Dvořák ČB6600:45:1554
4MC1728Mikolášek ArnoštNákří6500:45:2948
5MC2132Krčka BohuslavSK Větřní6500:47:4544
6MC2435Malát JanBBK Boršov6600:49:1640
7MC2536Pláteník LadislavDolní Třebonín6600:49:2638
8MC2838Voráček KarelCyklo Velešín6200:49:5536
9MC2939Hegeduš JosefBBK Boršov6600:50:2234
10MC3645Pavlíček FrantišekSoběslav5800:52:5532
11MC3746Zdeněk LiborCyklo Velešín6600:53:0430
12MC3848Kohout LuděkNová Ves6500:53:1228
13MC6467Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:09:1026
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1526Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:45:1170
2MD3241Smetana JiříČiko Český Krumlov5300:50:5862
3MD4552Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5200:55:0454
4MD4855Les JosefMaratonstav Úpice4700:55:4948
5MD5660Řídel LadislavHlinice4800:59:2944
6MD6668Král Milan-4901:10:2040
Muži E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4654Janový PetrAC Trial Plzeň4500:55:4570
2ME6265Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:02:3062
3ME6366Mikšovský ZdeněkAK Včelná4501:03:0054
Juniorky (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA312Dirnerová AlžbětaAVA8200:50:4870
2ZA444Bezděková HanaElektra PV8900:54:4462
3ZA546Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory České Budějovice9600:58:4154
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB423Žamberská MarkétaDobřichovice7800:54:1670
2ZB578Kleinová PetraRK Týn7800:59:5362
3ZB679Ardamicová RadkaArdy Team8101:10:3054
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC271Tomášová GabrielaČB6900:49:4470
2ZC495Vorlová DanaOrlando Bananas6200:57:1262
3ZC6811Bumbová MartinaKamenictví Bumba6901:13:2054
Ženy D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD557Procházková IrenaTJ Háje5700:58:4370
2ZD6510Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:0162
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Macoun JanSokol České Budějovice9200:35:4470
1MB213Bláha JanAK Kroměříž7100:38:4070
2MB314Žák JiříŽákisova škola běhu7100:39:1162
2MA415Friček MartinVimperk7900:40:3062
1MC516Petrou JanSK Větřní6400:40:4470
3MA617Kysela TomášDolní Třebonín8700:41:2454
4MA718Fuka MartinSK Čtyři Dvory Č. Budějovice7800:41:5448
5MA819Kolář MartinMalida Optimum8000:41:5744
3MB920Hrubý MartinČeský Krumlov7300:42:2554
2MC1021Ožana VáclavŽákisova škola běhu6400:42:4862
4MB1122Ludvík JanBK Nazmar České Budějovice7500:43:2948
5MB1223Kampelmüller StefanAUT6900:44:40-
6MB1324Selinger StephanFH OOE Sports Team7200:44:40-
7MB1425Ardamica DavidArdy Team7600:45:0244
1MD1526Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:45:1170
3MC1627Maršík MilošTC Dvořák ČB6600:45:1554
4MC1728Mikolášek ArnoštNákří6500:45:2948
6MA1829Lukš JanČeské Budějovice9200:47:1740
7MA1930Štojdl DavidTrhové Sviny8100:47:2538
8MB2031Haňur RomanBBK Boršov6900:47:3040
5MC2132Krčka BohuslavSK Větřní6500:47:4544
9MB2233Hyška JosefVeselí nad Lužnicí7600:48:2038
10MB2334Mikšl Rostislav-7200:48:3836
6MC2435Malát JanBBK Boršov6600:49:1640
7MC2536Pláteník LadislavDolní Třebonín6600:49:2638
8MA2637Horák Libor-8300:49:3736
1ZC271Tomášová GabrielaČB6900:49:4470
8MC2838Voráček KarelCyklo Velešín6200:49:5536
9MC2939Hegeduš JosefBBK Boršov6600:50:2234
11MB3040Průka JaroslavTrhové Sviny7400:50:3434
1ZA312Dirnerová AlžbětaAVA8200:50:4870
2MD3241Smetana JiříČiko Český Krumlov5300:50:5862
12MB3342Gazda MartinRelax Běhny6800:52:1332
9MA3443Obořil LukášČeské Budějovice8100:52:2634
13MB3544Kroupa EvženBBK Boršov6700:52:2830
10MC3645Pavlíček FrantišekSoběslav5800:52:5532
11MC3746Zdeněk LiborCyklo Velešín6600:53:0430
12MC3848Kohout LuděkNová Ves6500:53:1228
1MJ3847Dvořák MatějHC DDM9700:53:1270
2MJ4049Koubek TomášBBK Boršov9800:54:0162
10MA4150Zrzavý Martin-9100:54:1332
1ZB423Žamberská MarkétaDobřichovice7800:54:1670
11MA4351Badia AlexElektra PV8900:54:2630
2ZA444Bezděková HanaElektra PV8900:54:4462
3MD4552Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5200:55:0454
1ME4654Janový PetrAC Trial Plzeň4500:55:4570
12MA4653Sýkora TomášBeograd7700:55:4528
4MD4855Les JosefMaratonstav Úpice4700:55:4948
2ZC495Vorlová DanaOrlando Bananas6200:57:1262
14MB5056Ruppert MartinTábor7400:57:2128
13MA5157Šváb Miroslav-8300:57:2126
15MB5258Folbrech JanKC České Budějovice7600:57:3226
16MB5359Žamberský PavelDobřichovice7300:58:2824
3ZA546Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory České Budějovice9600:58:4154
1ZD557Procházková IrenaTJ Háje5700:58:4370
5MD5660Řídel LadislavHlinice4800:59:2944
2ZB578Kleinová PetraRK Týn7800:59:5362
17MB5861Klein PavelRK Týn7600:59:5422
18MB5962Procházka PetrLevné Elektro cz7201:00:3020
19MB6063Koubek VáclavBBK Boršov6901:00:5018
20MB6164Bumba LiborKamenictví Bumba6801:01:2016
2ME6265Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:02:3062
3ME6366Mikšovský ZdeněkAK Včelná4501:03:0054
13MC6467Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:09:1026
2ZD6510Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:0162
6MD6668Král Milan-4901:10:2040
3ZB679Ardamicová RadkaArdy Team8101:10:3054
3ZC6811Bumbová MartinaKamenictví Bumba6901:13:2054
14MA6969Vrkoč MichalSepekov8301:14:1024
21MB6970Vašák JanKoloredov7501:14:1014
15MA7171Liška OndřejLevné Elektro8301:14:2022
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Macoun JanSokol České Budějovice9200:35:4470
2MB213Bláha JanAK Kroměříž7100:38:4062
3MB314Žák JiříŽákisova škola běhu7100:39:1154
4MA415Friček MartinVimperk7900:40:3048
5MC516Petrou JanSK Větřní6400:40:4444
6MA617Kysela TomášDolní Třebonín8700:41:2440
7MA718Fuka MartinSK Čtyři Dvory Č. Budějovice7800:41:5438
8MA819Kolář MartinMalida Optimum8000:41:5736
9MB920Hrubý MartinČeský Krumlov7300:42:2534
10MC1021Ožana VáclavŽákisova škola běhu6400:42:4832
11MB1122Ludvík JanBK Nazmar České Budějovice7500:43:2930
12MB1425Ardamica DavidArdy Team7600:45:0228
13MD1526Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:45:1126
14MC1627Maršík MilošTC Dvořák ČB6600:45:1524
15MC1728Mikolášek ArnoštNákří6500:45:2922
16MA1829Lukš JanČeské Budějovice9200:47:1720
17MA1930Štojdl DavidTrhové Sviny8100:47:2518
18MB2031Haňur RomanBBK Boršov6900:47:3016
19MC2132Krčka BohuslavSK Větřní6500:47:4514
20MB2233Hyška JosefVeselí nad Lužnicí7600:48:2012
21MB2334Mikšl Rostislav-7200:48:3810
22MC2435Malát JanBBK Boršov6600:49:168
23MC2536Pláteník LadislavDolní Třebonín6600:49:266
24MA2637Horák Libor-8300:49:374
25MC2838Voráček KarelCyklo Velešín6200:49:552
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC271Tomášová GabrielaČB6900:49:4470
2ZA312Dirnerová AlžbětaAVA8200:50:4862
3ZB423Žamberská MarkétaDobřichovice7800:54:1654
4ZA444Bezděková HanaElektra PV8900:54:4448
5ZC495Vorlová DanaOrlando Bananas6200:57:1244
6ZA546Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory České Budějovice9600:58:4140
7ZD557Procházková IrenaTJ Háje5700:58:4338
8ZB578Kleinová PetraRK Týn7800:59:5336
9ZD6510Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:0134
10ZB679Ardamicová RadkaArdy Team8101:10:3032
11ZC6811Bumbová MartinaKamenictví Bumba6901:13:2030

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód