hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Janské Lázně - Černá hora

25.6.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 25.6.2016
  • zobrazeno již 404x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

Janské Lázně - kolonáda
10:30 hodin

Přihlášky

v budově městského úřadu od 7:00 do 10:00 hodin

Startovné

130 Kč na místě, 100 Kč do 1. 6. 2016

Popis tratě

Délka: 8,6 km
Převýšení: 650 m
Terén: smíšený

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
tel. 602 152 296

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 5501

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4830
Pechek František5325
Marek František4124
Vašíček Martin7123
Krejcar Petr4522
Šimůnek Jan4921
Mach Václav5520
Mazač Jaroslav6820
Brunclík Ivo5820
Grohová Jaroslava5120
Šmída Oldřich4819
Les Josef4719
Gombita Josef5819
Šrutek Stanislav5818
Šír Václav4818
Vimr Adolf4317
Groh Stanislav4617
Friebelová Eva6217
Čipera Radek6417
Bolehovský Pavel7117
Smrčka Miloš5416
Tučný Jan4716
Paulů Blanka5416
Pechek Petr8315
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Hrnčíř Jaroslav4914
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Šesták Karel7114
Kůtek Vladimír5014
Keprtová Miloslava4813
Skalický Roman7113
Vítek Miroslav7213
Pešek Milan6013
Linhart Miloš4413
Tichý Pavel6313
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Leszkow Petr4412
Vodička Jan4512
Kynčl Stanislav6412
Kozel Karel5212
Špacír Ladislav5512
Bažant Jan4812
Bakyta Ján5312

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 26.06.2016, 00:48
  • zobrazeno již 1910x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8248Schutz Filip-9700:45:19105
2MJ10245Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:46:0293
2MJ10247Lukeš TomášSK Nové Město nad Metují0000:46:0293
4MJ13244Machač KarelČKS SKI Jilemnice9700:46:4172
5MJ26246Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:49:3866
6MJ32243Prášek AdamOlfin Car-Vella Trutnov9900:50:1560
7MJ38250Provazník JosefSK Nové Město nad Metují9900:51:2357
8MJ42251Břečka DominikČKS SKI Jilemnice9900:51:4354
9MJ47291Krupka AdamIndičtí běžci0100:52:4151
10MJ63288Moravec JakubJM Team Letohrad9900:55:4348
11MJ67249Schutz Michael-0000:56:5145
12MJ90275Tomeš Miroslav-9701:10:2942

Muži A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1212Vagenknecht FrantišekAgter Team7700:40:57105
2MA4259Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:0993
3MA5271Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:44:1681
4MA7209Hruška JanOlfin car Vella Trutnov8900:45:0772
5MA12269Handlíř JanHO Benešov nad Plouč.7800:46:1866
6MA14280Balcar MichalVella Náchod8500:46:4860
7MA15277Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:47:3057
8MA16268Trojan JosefČKS SKI Jilemnice9000:47:4354
9MA19278Mrázek VladimírPinec Chlumec nad Cidlinou8500:48:0751
10MA21279Čížek JanPěčín8400:48:3248
11MA23254Capek MartinČadecka8400:49:1445
12MA24210Lán FilipTJ Slavia Hradec Králové8000:49:2742
13MA29264Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:50:0139
14MA31255Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:50:1136
15MA33213Záruba JanPRE7700:50:1833
16MA35263Kosek LubošHYTOS Vrchlabí7900:51:0630
17MA36283Siska Petr-8600:51:1027
18MA37294Kalkus Jan-9000:51:1824
19MA44310Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:51:5721
20MA56312Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice9100:54:0118
21MA58290Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:54:4215
22MA61281Pavlas LuděkJanské Lázně8400:55:2912
23MA65292Kuszela Mateusz-8500:56:06-
24MA66207Blecha Tomášneregistrován7900:56:399
25MA68266Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:57:366
26MA76273Jara Lukas-9001:00:253
27MA77272Jara Daniel-9501:00:263
28MA81261Hudec ZdeněkTJ Maratonstav Úpice9301:03:573

Muži B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2217Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:13105
2MB6276Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:44:1793
3MB9308Peška Tomášneregistrován7400:45:5581
4MB18220Vít PavelVella Team7100:48:0372
5MB40214Bača JanChrudim7600:51:3266
6MB45262Hanyš PetrAKLVK Janské Lázně7000:52:0460
7MB53257Vašíček RomanSK Radvanice7400:53:3457
8MB59282Bednář PavelSK Starý Harcováci6800:54:4554
9MB62218Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7400:55:3551
10MB69216Habr JiříVella Cycling7300:57:4148
11MB72215David VáclavSmiřice7400:58:2245
12MB74219Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:59:0542
13MB78221Vondra Jodef-7101:01:2739
14MB89242Christoph DavidLBC Nové Město nad Metují7101:10:2036

Muži C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3223Jančík BořekStartes Hořice6400:42:43105
2MC25228Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:3193
3MC27231Čipera RadekSK Radvanice6400:49:4381
4MC41311Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:51:3972
5MC43284Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:51:5366
6MC46222Hausvater KarelOK Slavia Hradec Králové5800:52:0860
7MC48236Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:52:4557
8MC60241Karlík MichalLoko Trutnov6400:55:2654
9MC73226Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:58:3651
10MC82265Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:04:0548
11MC84237MilanSportovní centrum Dobrošov6201:04:1545
12MC93232Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:21:4442

Muži D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD22235Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:48:37105
2MD28240Krupička MiroslavJISKRA ÚO5300:49:4593
3MD34230Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:4481
4MD50227Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:1372
5MD52229Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:53:3066
6MD55234Tempír FrantišekSokol Štíty4900:53:4460
7MD86224Tučný JanMK Pardubice4701:06:3657
8MD87233Hrnčíř JaroslavHS Janské Lázně4901:07:0454

Muži E (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME83238Metelka JosefSpartak Police4401:04:14105
2ME85239Janový PetrAC-Trial Plzeň4501:04:5893
3ME91225Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:16:0081

Juniorky (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA20285Knyrova Aneta-9300:48:11105
2ZA39293Rudolfová TerezaVella cycling8900:51:2693
3ZA49256Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:5481
4ZA54252Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:53:3672
5ZA75204Rýdlová DenisaRtyně v Podkrkonoší8200:59:4966
6ZA88258Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory České Budějovice9601:09:3560

Ženy B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB17286Rychnovská DagmarAC Nové Město nad Metují7500:47:46105
2ZB30202Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:50:0293
3ZB57289Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:54:3681
4ZB71253Hampejsová MartinaŠNECInaMAX7200:58:0772
5ZB80267Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:02:4766

Ženy C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC51274Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:27105
2ZC70287Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:5293
3ZC94260Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:39:2581

Ženy D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD64270Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:55:51105
2ZD79309Lukášová MirkaPraha6101:01:2993
3ZD92200Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:5581

Trať 8,6 km, 650 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1212Vagenknecht FrantišekAgter Team7700:40:57105
1MB2217Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:13105
1MC3223Jančík BořekStartes Hořice6400:42:43105
2MA4259Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:0993
3MA5271Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:44:1681
2MB6276Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:44:1793
4MA7209Hruška JanOlfin car Vella Trutnov8900:45:0772
1MJ8248Schutz Filip-9700:45:19105
3MB9308Peška Tomášneregistrován7400:45:5581
2MJ10247Lukeš TomášSK Nové Město nad Metují0000:46:0293
2MJ10245Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:46:0293
5MA12269Handlíř JanHO Benešov nad Plouč.7800:46:1866
4MJ13244Machač KarelČKS SKI Jilemnice9700:46:4172
6MA14280Balcar MichalVella Náchod8500:46:4860
7MA15277Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:47:3057
8MA16268Trojan JosefČKS SKI Jilemnice9000:47:4354
1ZB17286Rychnovská DagmarAC Nové Město nad Metují7500:47:46105
4MB18220Vít PavelVella Team7100:48:0372
9MA19278Mrázek VladimírPinec Chlumec nad Cidlinou8500:48:0751
1ZA20285Knyrova Aneta-9300:48:11105
10MA21279Čížek JanPěčín8400:48:3248
1MD22235Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:48:37105
11MA23254Capek MartinČadecka8400:49:1445
12MA24210Lán FilipTJ Slavia Hradec Králové8000:49:2742
2MC25228Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:3193
5MJ26246Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:49:3866
3MC27231Čipera RadekSK Radvanice6400:49:4381
2MD28240Krupička MiroslavJISKRA ÚO5300:49:4593
13MA29264Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:50:0139
2ZB30202Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:50:0293
14MA31255Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:50:1136
6MJ32243Prášek AdamOlfin Car-Vella Trutnov9900:50:1560
15MA33213Záruba JanPRE7700:50:1833
3MD34230Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:4481
16MA35263Kosek LubošHYTOS Vrchlabí7900:51:0630
17MA36283Siska Petr-8600:51:1027
18MA37294Kalkus Jan-9000:51:1824
7MJ38250Provazník JosefSK Nové Město nad Metují9900:51:2357
2ZA39293Rudolfová TerezaVella cycling8900:51:2693
5MB40214Bača JanChrudim7600:51:3266
4MC41311Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:51:3972
8MJ42251Břečka DominikČKS SKI Jilemnice9900:51:4354
5MC43284Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:51:5366
19MA44310Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:51:5721
6MB45262Hanyš PetrAKLVK Janské Lázně7000:52:0460
6MC46222Hausvater KarelOK Slavia Hradec Králové5800:52:0860
9MJ47291Krupka AdamIndičtí běžci0100:52:4151
7MC48236Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:52:4557
3ZA49256Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:5481
4MD50227Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:1372
1ZC51274Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:27105
5MD52229Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:53:3066
7MB53257Vašíček RomanSK Radvanice7400:53:3457
4ZA54252Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:53:3672
6MD55234Tempír FrantišekSokol Štíty4900:53:4460
20MA56312Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice9100:54:0118
3ZB57289Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:54:3681
21MA58290Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:54:4215
8MB59282Bednář PavelSK Starý Harcováci6800:54:4554
8MC60241Karlík MichalLoko Trutnov6400:55:2654
22MA61281Pavlas LuděkJanské Lázně8400:55:2912
9MB62218Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7400:55:3551
10MJ63288Moravec JakubJM Team Letohrad9900:55:4348
1ZD64270Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:55:51105
23MA65292Kuszela Mateusz-8500:56:06-
24MA66207Blecha Tomášneregistrován7900:56:399
11MJ67249Schutz Michael-0000:56:5145
25MA68266Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:57:366
10MB69216Habr JiříVella Cycling7300:57:4148
2ZC70287Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:5293
4ZB71253Hampejsová MartinaŠNECInaMAX7200:58:0772
11MB72215David VáclavSmiřice7400:58:2245
9MC73226Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:58:3651
12MB74219Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:59:0542
5ZA75204Rýdlová DenisaRtyně v Podkrkonoší8200:59:4966
26MA76273Jara Lukas-9001:00:253
27MA77272Jara Daniel-9501:00:263
13MB78221Vondra Jodef-7101:01:2739
2ZD79309Lukášová MirkaPraha6101:01:2993
5ZB80267Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:02:4766
28MA81261Hudec ZdeněkTJ Maratonstav Úpice9301:03:573
10MC82265Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:04:0548
1ME83238Metelka JosefSpartak Police4401:04:14105
11MC84237MilanSportovní centrum Dobrošov6201:04:1545
2ME85239Janový PetrAC-Trial Plzeň4501:04:5893
7MD86224Tučný JanMK Pardubice4701:06:3657
8MD87233Hrnčíř JaroslavHS Janské Lázně4901:07:0454
6ZA88258Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory České Budějovice9601:09:3560
14MB89242Christoph DavidLBC Nové Město nad Metují7101:10:2036
12MJ90275Tomeš Miroslav-9701:10:2942
3ME91225Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:16:0081
3ZD92200Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:5581
12MC93232Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:21:4442
3ZC94260Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:39:2581

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1212Vagenknecht FrantišekAgter Team7700:40:57105
2MB2217Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:1393
3MC3223Jančík BořekStartes Hořice6400:42:4381
4MA4259Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:0972
5MA5271Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:44:1666
6MB6276Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:44:1760
7MA7209Hruška JanOlfin car Vella Trutnov8900:45:0757
8MJ8248Schutz Filip-9700:45:1954
9MB9308Peška Tomášneregistrován7400:45:5551
10MJ10245Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:46:0248
10MJ10247Lukeš TomášSK Nové Město nad Metují0000:46:0248
12MA12269Handlíř JanHO Benešov nad Plouč.7800:46:1842
13MJ13244Machač KarelČKS SKI Jilemnice9700:46:4139
14MA14280Balcar MichalVella Náchod8500:46:4836
15MA15277Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:47:3033
16MA16268Trojan JosefČKS SKI Jilemnice9000:47:4330
17MB18220Vít PavelVella Team7100:48:0327
18MA19278Mrázek VladimírPinec Chlumec nad Cidlinou8500:48:0724
19MA21279Čížek JanPěčín8400:48:3221
20MD22235Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:48:3718
21MA23254Capek MartinČadecka8400:49:1415
22MA24210Lán FilipTJ Slavia Hradec Králové8000:49:2712
23MC25228Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:319
24MJ26246Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:49:386
25MC27231Čipera RadekSK Radvanice6400:49:433

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB17286Rychnovská DagmarAC Nové Město nad Metují7500:47:46105
2ZA20285Knyrova Aneta-9300:48:1193
3ZB30202Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:50:0281
4ZA39293Rudolfová TerezaVella cycling8900:51:2672
5ZA49256Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:5466
6ZC51274Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:2760
7ZA54252Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:53:3657
8ZB57289Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:54:3654
9ZD64270Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:55:5151
10ZC70287Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:5248
11ZB71253Hampejsová MartinaŠNECInaMAX7200:58:0745
12ZA75204Rýdlová DenisaRtyně v Podkrkonoší8200:59:4942
13ZD79309Lukášová MirkaPraha6101:01:2939
14ZB80267Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:02:4736
15ZA88258Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory České Budějovice9601:09:3533
16ZD92200Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:5530
17ZC94260Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:39:2527

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 68%
Zvolená trasa závodu: 54%
Značení závodu: 58%
Vyhlášení výsledků: 47%
Zpracování výsledků: 66%
Ceny vítězům: 33%
Celkový dojem ze závodu: 64%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
56%

Názory na závod

Závod se mi líbil, ale příště by bylo lepší vyloučit automobilovou dopravu (pokud to je možné). Před cílem se mezi závodníky "vklínily" 3 automobily a obtěžovaly výfukovými plyny až do odbočky na Horský hotel.
karel.hausvater

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód