hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Kozlovský kopec

26.6.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 26.6.2016
  • zobrazeno již 356x
  • místo konání: Česká Třebová
  • GPS: 49.9036878N, 16.4405003E
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, Habrmanova ulice, před budouvou VDA
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m
Povrch: asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Aleš Stránský
tel. 724 213 134

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec-
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2532

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6925
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Šimůnek Jan8218
Zajíc Jan5318
Ducháček Bedřich5918
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Kalous Petr7716
Keprtová Miloslava4816
Jirásková Eva6415
Kebrle Milan7515
Horáček Michal7515
Kalousek Jan4114
Šafář Jaroslav5114
Hofmanová Veronika7814
Mannlová Jana8014
Dušková Lenka8014
Tučný Jan4713
Razým Jan5713
Bielčik Jindřich4012
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Javůrek Jiří4812
Krupička Miroslav5312
Vodička Jan4512
Červ Miloslav5012
Merta Jaroslav3511
Wendlig Miroslav5311
Šimůnková Pavla7711
Vraštilová Miloslava5611
Doleček Josef7911
Jelínek Matěj4210
Matyášová Jana6510
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Vítek Miroslav7210
Krsek Jaroslav5110
Brádle Václav3710
Kostřicová Blanka6110
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Leszkow Petr4410
Kubíček Jan8710
Borek Petr7010
Kolínek František569
Hanuš Petr649
Marhold Luboš779
Heger Vojtěch749

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 26.06.2016, 17:43
  • zobrazeno již 1653x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ23100Bílek DavidVrbice0300:23:4135
2MJ25101Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:24:0331
3MJ3456Moravec JakubJM Team Letohrad9900:24:5127
4MJ5192Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:27:2824
5MJ6030Novotný AdamHC Česká Třebová0400:28:3522
6MJ6983Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:0620

Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:2235
2MA361Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:20:0431
3MA411Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:20:0527
4MA545Herda JanSKP Nymburk8300:20:0624
5MA1013Morkes MichalČeská Třebová9100:21:1722
6MA1163Radiměřský KarelAtletika Polička8700:21:3120
7MA1424Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:22:0219
8MA1621Kovář JanFORT SMC8100:22:2818
9MA1748Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:23:1717
10MA2420Beneš MichalRUNSPORT8300:23:5016
11MA2781Stančo LadislavSK Hory beraní hlavy7700:24:0915
12MA3253Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:3814
13MA3375Elčkner MartinTrailrun.cz8600:24:4413
14MA4074Mikulka MartinTrailrun.cz8700:25:5412
15MA4471Dvořáček JanTrailrun.cz7900:26:0011
16MA4773Chlup AlešTrailrun.cz8900:26:4110
17MA4817Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:26:429
18MA6291Ryšavý OndřejKOB Ústí nad Orlicí9300:29:048
19MA6865Zajíc JakubTJ Sokol Kolín8900:29:567
20MA70105Maixner MartinČeská Třebová8900:30:156
21MA8094Dařílek MichalLanškroun7800:32:245
22MA9497Kovrzek Jan-9600:37:054
23MA95103Mikšík AlešHnátnice9000:37:133

Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB23Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:19:3735
2MB67Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:1831
3MB859Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3727
4MB2023Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:3324
5MB2178Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:23:3722
6MB2672Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:0620
7MB3036Polák TomášČerti Kunčina7200:24:3319
8MB3693Roleček MilanPěčín7600:25:0818
9MB4260Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:25:5517
10MB4640Hampl AloisOstrov7000:26:3216
11MB5262Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:3415
12MB5415Kolda JiříOpatov7300:27:3914
13MB5544Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:27:4313
14MB5837Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:28:0312
15MB5987Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:2211
16MB655Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:29:3610
17MB7433Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:30:389

Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC919Jančík BořekSVARTES Hořice6400:20:4435
2MC1228Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:3731
3MC1398Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:5027
4MC1846Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:2324
5MC2267Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:23:3922
6MC3731Hruban JanČeská Třebová6600:25:0920
7MC3888Skalický JosefActivity La Žichlínek6200:25:1819
8MC6699Kobliha MilanLRS Vyškov5700:29:3818
9MC7790Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:31:1317

Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4168Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:5535
2MD5625Kučera ZdeněkAC Náchod5500:27:5331
3MD7377Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:30:3527
4MD75102Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:30:4424
5MD826Tučný JanMK Pardubice4700:32:4722
6MD9964Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:42:1820
7MD100104Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:4019

Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7126Metelka JosefSpartak Police4400:30:2335
2ME7214Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:30:2631
3ME8151Vodička JanMK Radslavice4500:32:3027
4ME8441Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:2224
5ME8842Jelínek MatějČernilov4200:36:0522
6ME971Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:40:1820
7ME10150Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:04:3819

Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ716Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:3235
2ZJ1938Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk9900:23:3031
3ZJ6339Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:29:1127
4ZJ7882Hrdličková CecílieLetohrad0200:31:4224
5ZJ8569Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:33:5822
6ZJ9084Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:36:3220

Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1518Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:2135
2ZA3927Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:25:2931
3ZA494Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:27:0527
4ZA5066Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:2024

Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2880Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:24:1035
2ZB3122Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:3731
3ZB3555Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:0327
4ZB4532Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:1924
5ZB5349Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:3622
6ZB579Hrušková DarinaČeská Třebová7500:28:0020
7ZB6152Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:5519
8ZB762Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:4918
9ZB7976Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:1517
10ZB8654Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:4816
11ZB9186Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:4415

Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2958Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:2535
2ZC4347Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:5631
3ZC6735Jirásková EvaLanškroun6400:29:4027
4ZC8389Ouřecká RenátaLetohrad7000:32:5724

Ženy D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6496Dvořáková EvaProstějov5500:29:3035
2ZD8770Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:4631
3ZD898Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:36:2427
4ZD9295Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:5824
5ZD9310Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:37:0122
6ZD9634Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:39:5120
7ZD9843Jelínková MagdalenaČernilov4500:40:3119

Trať 5,2 km, 234 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:2235
1MB23Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:19:3735
2MA361Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:20:0431
3MA411Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:20:0527
4MA545Herda JanSKP Nymburk8300:20:0624
2MB67Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:1831
1ZJ716Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:3235
3MB859Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3727
1MC919Jančík BořekSVARTES Hořice6400:20:4435
5MA1013Morkes MichalČeská Třebová9100:21:1722
6MA1163Radiměřský KarelAtletika Polička8700:21:3120
2MC1228Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:3731
3MC1398Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:5027
7MA1424Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:22:0219
1ZA1518Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:2135
8MA1621Kovář JanFORT SMC8100:22:2818
9MA1748Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:23:1717
4MC1846Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:2324
2ZJ1938Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk9900:23:3031
4MB2023Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:3324
5MB2178Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:23:3722
5MC2267Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:23:3922
1MJ23100Bílek DavidVrbice0300:23:4135
10MA2420Beneš MichalRUNSPORT8300:23:5016
2MJ25101Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:24:0331
6MB2672Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:0620
11MA2781Stančo LadislavSK Hory beraní hlavy7700:24:0915
1ZB2880Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:24:1035
1ZC2958Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:2535
7MB3036Polák TomášČerti Kunčina7200:24:3319
2ZB3122Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:3731
12MA3253Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:3814
13MA3375Elčkner MartinTrailrun.cz8600:24:4413
3MJ3456Moravec JakubJM Team Letohrad9900:24:5127
3ZB3555Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:0327
8MB3693Roleček MilanPěčín7600:25:0818
6MC3731Hruban JanČeská Třebová6600:25:0920
7MC3888Skalický JosefActivity La Žichlínek6200:25:1819
2ZA3927Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:25:2931
14MA4074Mikulka MartinTrailrun.cz8700:25:5412
1MD4168Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:5535
9MB4260Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:25:5517
2ZC4347Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:5631
15MA4471Dvořáček JanTrailrun.cz7900:26:0011
4ZB4532Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:1924
10MB4640Hampl AloisOstrov7000:26:3216
16MA4773Chlup AlešTrailrun.cz8900:26:4110
17MA4817Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:26:429
3ZA494Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:27:0527
4ZA5066Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:2024
4MJ5192Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:27:2824
11MB5262Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:3415
5ZB5349Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:3622
12MB5415Kolda JiříOpatov7300:27:3914
13MB5544Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:27:4313
2MD5625Kučera ZdeněkAC Náchod5500:27:5331
6ZB579Hrušková DarinaČeská Třebová7500:28:0020
14MB5837Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:28:0312
15MB5987Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:2211
5MJ6030Novotný AdamHC Česká Třebová0400:28:3522
7ZB6152Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:5519
18MA6291Ryšavý OndřejKOB Ústí nad Orlicí9300:29:048
3ZJ6339Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:29:1127
1ZD6496Dvořáková EvaProstějov5500:29:3035
16MB655Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:29:3610
8MC6699Kobliha MilanLRS Vyškov5700:29:3818
3ZC6735Jirásková EvaLanškroun6400:29:4027
19MA6865Zajíc JakubTJ Sokol Kolín8900:29:567
6MJ6983Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:0620
20MA70105Maixner MartinČeská Třebová8900:30:156
1ME7126Metelka JosefSpartak Police4400:30:2335
2ME7214Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:30:2631
3MD7377Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:30:3527
17MB7433Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:30:389
4MD75102Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:30:4424
8ZB762Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:4918
9MC7790Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:31:1317
4ZJ7882Hrdličková CecílieLetohrad0200:31:4224
9ZB7976Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:1517
21MA8094Dařílek MichalLanškroun7800:32:245
3ME8151Vodička JanMK Radslavice4500:32:3027
5MD826Tučný JanMK Pardubice4700:32:4722
4ZC8389Ouřecká RenátaLetohrad7000:32:5724
4ME8441Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:2224
5ZJ8569Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:33:5822
10ZB8654Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:4816
2ZD8770Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:4631
5ME8842Jelínek MatějČernilov4200:36:0522
3ZD898Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:36:2427
6ZJ9084Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:36:3220
11ZB9186Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:4415
4ZD9295Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:5824
5ZD9310Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:37:0122
22MA9497Kovrzek Jan-9600:37:054
23MA95103Mikšík AlešHnátnice9000:37:133
6ZD9634Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:39:5120
6ME971Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:40:1820
7ZD9843Jelínková MagdalenaČernilov4500:40:3119
6MD9964Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:42:1820
7MD100104Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:4019
7ME10150Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:04:3819

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:2235
2MB23Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:19:3731
3MA361Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:20:0427
4MA411Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:20:0524
5MA545Herda JanSKP Nymburk8300:20:0622
6MB67Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:1820
7MB859Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3719
8MC919Jančík BořekSVARTES Hořice6400:20:4418
9MA1013Morkes MichalČeská Třebová9100:21:1717
10MA1163Radiměřský KarelAtletika Polička8700:21:3116
11MC1228Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:3715
12MC1398Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:5014
13MA1424Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:22:0213
14MA1621Kovář JanFORT SMC8100:22:2812
15MA1748Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:23:1711
16MC1846Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:2310
17MB2023Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:339
18MB2178Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:23:378
19MC2267Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:23:397
20MJ23100Bílek DavidVrbice0300:23:416
21MA2420Beneš MichalRUNSPORT8300:23:505
22MJ25101Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:24:034
23MB2672Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:063
24MA2781Stančo LadislavSK Hory beraní hlavy7700:24:092
25MB3036Polák TomášČerti Kunčina7200:24:331

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Perfektní organizace, díky Iscarexákům! Jen škoda, že letos krom kvalifikace jezdí málo kvalitních vrchařů ... I kratší asfaltové kopce podle mě do poháru patří. Možná by stálo za zvážení přeměřit, jestli Kozlov není o 200m kratší než udávaných 5,2km :-)
janherda
5,16 je změřeno měřícím kolečkem cca 1m od okraje silnice. Nemáš tak řezat zatáčky :-)
ales.stransky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód