hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd

2.7.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd
  • datum konání: 2.7.2016
  • zobrazeno již 463x

Sociální sítě

Místo konání

Hodkovice nad Mohelkou, náměstí
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

na místě 150 Kč, předem 100 Kč

Popis tratě

Délka: 13,7 km
Převýšení: 880 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Roman Koucký
tel. 602 265 857

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnajested.cz

E-mailová adresa

roman.koucky@fiamm.com

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 14.07.2016, 13:38
  • zobrazeno již 1623x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1JM1101Křeček JiříIVAKAR TEAM9800:31:49105
2JM3115Krupka AdamIndičtí běžci0100:36:3693
3JM12116Krupka MilanIndičtí běžci0300:44:0081

Muži A (trať 13,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA165Rypl MiroslavDukla Liberec9200:56:59105
2MA211Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:57:3893
3MA312Knop PetrDukla Liberec9300:58:2481
4MA460Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:59:4372
5MA879Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8401:00:3466
6MA913Novák MichalDukla Liberec9601:00:4160
7MA1066Bešťák JonášDukla Liberec9501:00:4857
8MA1158Hostička JanPříbram7901:01:3654
9MA1414Gräf JakubDukla Liberec9101:02:2651
10MA1567Šeler LuděkDukla Liberec9501:02:4748
11MA1694Skopový ŠtěpánCvikov8601:02:5245
12MA1710Turek MartinŽákisova škola běhu8001:03:0342
13MA1855Rexa MartinKerda Sport Liberec7901:03:0639
14MA195Ondruch AdamPEARL IZUMI CZECH9001:03:1936
15MA2168Antoš JakubDukla Liberec9401:03:3533
16MA22236Škoda JakubSlavia Liberec OB8801:04:2330
17MA2315Vavruška JiříKerda Sport Liberec7801:04:4327
18MA2571Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7701:05:1424
19MA3087Kvasnička DanielSuperior cyklofit7801:07:3621
20MA3282Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8501:08:1318
21MA3364Černohorský MarekSKI Klub Jablonec nad Nisou9601:08:2015
22MA3781Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8501:10:3412
23MA4097Ludrovský MartinKoh-I-Noor Machinery7701:12:18-
24MA4369Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:12:429
25MA452Clemenz SilvioJonsdorf7901:13:05-
26MA46232Kalkus JanLawi Team9001:13:166
27MA484Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:13:363
28MA4959Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:13:423
29MA51220Stančo LadislavSK Hory beraní hlavy7701:15:403
30MA537Bednář PetrPraha 87801:16:283
31MA599Muller JanTJ Jiskra Tanvald8801:19:143
32MA606Joachymstál VítZajko Team8101:20:233
33MA6190Kubeček JáchymHK Pardubice7701:21:143
34MA65266Pohlodek JanHodkovice nad Mohelkou8001:23:073
35MA6673Hrkuška JindřichTriatlon Jablonec7901:23:163
36MA7388Kramár TomášLiberec7701:28:383
37MA8186Slovák JiříÚstí nad Labem8501:36:083
38MA848Homolka KarelAC Rumburk8101:39:263
39MA8556Novotný OndřejČeská Lípa Syčáci8801:43:543

Muži B (trať 13,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5265Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:59:53105
2MB6263Podroužek DušanAC Slovan Liberec7401:00:1993
3MB723Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:00:2881
4MB1322Žák JiříŽákisova škola běhu7101:01:5372
5MB2077Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7401:03:3066
6MB2829Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6901:06:2960
7MB3485Janeček LeošJablonec7201:08:3757
8MB39213Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7001:11:1954
9MB4125Šimek PetrPraha Uhříněves7501:12:2251
10MB4257Bartosz HofmanRun ski Jakuszyce7401:12:39-
11MB4427Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7201:12:4448
12MB5584Znojemský JiříSport Albi7501:17:3245
13MB5631Procházka DavidLIAZ Jablonec7401:18:0242
14MB6289Pröller MiroslavČeská Lípa7001:21:3239
15MB6776Tesař LadislavJablonec nad Nisou7101:25:4536
16MB7128Vítek JosefAC Rumburk6901:26:3433
17MB7926Hušek RadekKly - Mělník7301:34:3330
18MB8691Blecha MarekLiberec7301:45:2727

Muži C (trať 13,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1240Jančík BořekSVARTES Hořice6401:01:46105
2MC2735Vacarda VladimírEleven Run Team5901:06:0293
3MC2954Ožana VáclavŽákisova škola běhu6401:07:1781
4MC3574Buřil FrantišekVidochov6601:09:3072
5MC36100Krosteck BerndPSV Zittau6401:09:56-
6MC4738Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:13:3166
7MC6375Jakš MartinJablonec nad Nisou6601:21:5860
8MC6843Prýmek PetrBoseň6501:26:0557
9MC7036Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:26:1254
10MC7272Valenta MichalPrales Tužín6201:26:4251
11MC7437Clemenz HeimoJonsdorf5901:29:01-
12MC7592Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:31:0748
13MC7895Filinger ZbyněkSK Maxtri Liberec6201:34:3245
14MC8096Rygál LiborSK Maxtri Liberec6201:35:5242

Muži D (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2113Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:35:03105
2MD4102Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:4293
3MD5111Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:0181
4MD7110Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:39:4572
5MD8112Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:40:4266
6MD9119Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:41:1160
7MD11117Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:43:0557
8MD14104Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:2554
9MD15106Mindžák AndrejSKI Klub Jizerská 505400:46:2851
10MD16105Tučný JanMK Pardubice4700:49:5948

Muži E (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME13107Metelka JosefSpartak Police4400:44:45105
2ME17108Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:54:0793

Juniorky (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ10118Zikmundová AnitaGlede Team0000:42:08105

Ženy A (trať 13,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2447Nováková PetraLK Slovan Karlovy Vary9301:04:50105
2ZA3163Khýrová AnetaRed Point - Eleven Team9301:07:5593
3ZA50228Rudolfová TerezaLawi Team8901:15:2481
4ZA5246Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:15:4972
5ZA5744Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:18:3666
6ZA58234Preislerová KarolínaSalomon Mercedes9401:19:0260
7ZA7770Kynclová ZuzanaVelké Popovice8201:33:1357
8ZA8398Formánková MartinaDHL IT Services8601:38:1454
9ZA8799Formanová DoraPraha8802:10:4851

Ženy B (trať 13,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2693Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7501:05:35105
2ZB3862Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:11:0293
3ZB5451Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7601:17:3281
4ZB6983Kvapilová IvetaSport Albi7701:26:0872
5ZB7650Zabořilová RomanaOB Jenišovice vz JEN7401:31:4866
6ZB8252Vítková SvětlaAC Rumburk7701:36:5160
-ZB-80Stehlíková MartinaSOHV Abertamy77DNF-

Ženy C (trať 13,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6461Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:22:38105

Ženy D (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6114Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:34105
2ZD18109Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:5593

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1JM1101Křeček JiříIVAKAR TEAM9800:31:49105
1MD2113Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:35:03105
2JM3115Krupka AdamIndičtí běžci0100:36:3693
2MD4102Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:4293
3MD5111Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:0181
1ZD6114Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:34105
4MD7110Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:39:4572
5MD8112Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:40:4266
6MD9119Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:41:1160
1ZJ10118Zikmundová AnitaGlede Team0000:42:08105
7MD11117Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:43:0557
3JM12116Krupka MilanIndičtí běžci0300:44:0081
1ME13107Metelka JosefSpartak Police4400:44:45105
8MD14104Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:2554
9MD15106Mindžák AndrejSKI Klub Jizerská 505400:46:2851
10MD16105Tučný JanMK Pardubice4700:49:5948
2ME17108Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:54:0793
2ZD18109Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:5593

Trať 13,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA165Rypl MiroslavDukla Liberec9200:56:59105
2MA211Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:57:3893
3MA312Knop PetrDukla Liberec9300:58:2481
4MA460Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:59:4372
1MB5265Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:59:53105
2MB6263Podroužek DušanAC Slovan Liberec7401:00:1993
3MB723Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:00:2881
5MA879Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8401:00:3466
6MA913Novák MichalDukla Liberec9601:00:4160
7MA1066Bešťák JonášDukla Liberec9501:00:4857
8MA1158Hostička JanPříbram7901:01:3654
1MC1240Jančík BořekSVARTES Hořice6401:01:46105
4MB1322Žák JiříŽákisova škola běhu7101:01:5372
9MA1414Gräf JakubDukla Liberec9101:02:2651
10MA1567Šeler LuděkDukla Liberec9501:02:4748
11MA1694Skopový ŠtěpánCvikov8601:02:5245
12MA1710Turek MartinŽákisova škola běhu8001:03:0342
13MA1855Rexa MartinKerda Sport Liberec7901:03:0639
14MA195Ondruch AdamPEARL IZUMI CZECH9001:03:1936
5MB2077Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7401:03:3066
15MA2168Antoš JakubDukla Liberec9401:03:3533
16MA22236Škoda JakubSlavia Liberec OB8801:04:2330
17MA2315Vavruška JiříKerda Sport Liberec7801:04:4327
1ZA2447Nováková PetraLK Slovan Karlovy Vary9301:04:50105
18MA2571Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7701:05:1424
1ZB2693Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7501:05:35105
2MC2735Vacarda VladimírEleven Run Team5901:06:0293
6MB2829Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6901:06:2960
3MC2954Ožana VáclavŽákisova škola běhu6401:07:1781
19MA3087Kvasnička DanielSuperior cyklofit7801:07:3621
2ZA3163Khýrová AnetaRed Point - Eleven Team9301:07:5593
20MA3282Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8501:08:1318
21MA3364Černohorský MarekSKI Klub Jablonec nad Nisou9601:08:2015
7MB3485Janeček LeošJablonec7201:08:3757
4MC3574Buřil FrantišekVidochov6601:09:3072
5MC36100Krosteck BerndPSV Zittau6401:09:56-
22MA3781Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8501:10:3412
2ZB3862Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:11:0293
8MB39213Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7001:11:1954
23MA4097Ludrovský MartinKoh-I-Noor Machinery7701:12:18-
9MB4125Šimek PetrPraha Uhříněves7501:12:2251
10MB4257Bartosz HofmanRun ski Jakuszyce7401:12:39-
24MA4369Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:12:429
11MB4427Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7201:12:4448
25MA452Clemenz SilvioJonsdorf7901:13:05-
26MA46232Kalkus JanLawi Team9001:13:166
6MC4738Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:13:3166
27MA484Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:13:363
28MA4959Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:13:423
3ZA50228Rudolfová TerezaLawi Team8901:15:2481
29MA51220Stančo LadislavSK Hory beraní hlavy7701:15:403
4ZA5246Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:15:4972
30MA537Bednář PetrPraha 87801:16:283
3ZB5451Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7601:17:3281
12MB5584Znojemský JiříSport Albi7501:17:3245
13MB5631Procházka DavidLIAZ Jablonec7401:18:0242
5ZA5744Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:18:3666
6ZA58234Preislerová KarolínaSalomon Mercedes9401:19:0260
31MA599Muller JanTJ Jiskra Tanvald8801:19:143
32MA606Joachymstál VítZajko Team8101:20:233
33MA6190Kubeček JáchymHK Pardubice7701:21:143
14MB6289Pröller MiroslavČeská Lípa7001:21:3239
7MC6375Jakš MartinJablonec nad Nisou6601:21:5860
1ZC6461Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:22:38105
34MA65266Pohlodek JanHodkovice nad Mohelkou8001:23:073
35MA6673Hrkuška JindřichTriatlon Jablonec7901:23:163
15MB6776Tesař LadislavJablonec nad Nisou7101:25:4536
8MC6843Prýmek PetrBoseň6501:26:0557
4ZB6983Kvapilová IvetaSport Albi7701:26:0872
9MC7036Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:26:1254
16MB7128Vítek JosefAC Rumburk6901:26:3433
10MC7272Valenta MichalPrales Tužín6201:26:4251
36MA7388Kramár TomášLiberec7701:28:383
11MC7437Clemenz HeimoJonsdorf5901:29:01-
12MC7592Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:31:0748
5ZB7650Zabořilová RomanaOB Jenišovice vz JEN7401:31:4866
7ZA7770Kynclová ZuzanaVelké Popovice8201:33:1357
13MC7895Filinger ZbyněkSK Maxtri Liberec6201:34:3245
17MB7926Hušek RadekKly - Mělník7301:34:3330
14MC8096Rygál LiborSK Maxtri Liberec6201:35:5242
37MA8186Slovák JiříÚstí nad Labem8501:36:083
6ZB8252Vítková SvětlaAC Rumburk7701:36:5160
8ZA8398Formánková MartinaDHL IT Services8601:38:1454
38MA848Homolka KarelAC Rumburk8101:39:263
39MA8556Novotný OndřejČeská Lípa Syčáci8801:43:543
18MB8691Blecha MarekLiberec7301:45:2727
9ZA8799Formanová DoraPraha8802:10:4851

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA165Rypl MiroslavDukla Liberec9200:56:59105
2MA211Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:57:3893
3MA312Knop PetrDukla Liberec9300:58:2481
4MA460Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:59:4372
5MB5265Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:59:5366
6MB6263Podroužek DušanAC Slovan Liberec7401:00:1960
7MB723Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:00:2857
8MA879Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8401:00:3454
9MA913Novák MichalDukla Liberec9601:00:4151
10MA1066Bešťák JonášDukla Liberec9501:00:4848
11MA1158Hostička JanPříbram7901:01:3645
12MC1240Jančík BořekSVARTES Hořice6401:01:4642
13MB1322Žák JiříŽákisova škola běhu7101:01:5339
14MA1414Gräf JakubDukla Liberec9101:02:2636
15MA1567Šeler LuděkDukla Liberec9501:02:4733
16MA1694Skopový ŠtěpánCvikov8601:02:5230
17MA1710Turek MartinŽákisova škola běhu8001:03:0327
18MA1855Rexa MartinKerda Sport Liberec7901:03:0624
19MA195Ondruch AdamPEARL IZUMI CZECH9001:03:1921
20MB2077Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7401:03:3018
21MA2168Antoš JakubDukla Liberec9401:03:3515
22MA22236Škoda JakubSlavia Liberec OB8801:04:2312
23MA2315Vavruška JiříKerda Sport Liberec7801:04:439
24MA2571Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7701:05:146
25MC2735Vacarda VladimírEleven Run Team5901:06:023

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2447Nováková PetraLK Slovan Karlovy Vary9301:04:50105
2ZB2693Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7501:05:3593
3ZA3163Khýrová AnetaRed Point - Eleven Team9301:07:5581
4ZB3862Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:11:0272
5ZA50228Rudolfová TerezaLawi Team8901:15:2466
6ZA5246Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:15:4960
7ZB5451Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7601:17:3257
8ZA5744Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:18:3654
9ZA58234Preislerová KarolínaSalomon Mercedes9401:19:0251
10ZC6461Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:22:3848
11ZB6983Kvapilová IvetaSport Albi7701:26:0845
12ZB7650Zabořilová RomanaOB Jenišovice vz JEN7401:31:4842
13ZA7770Kynclová ZuzanaVelké Popovice8201:33:1339
14ZB8252Vítková SvětlaAC Rumburk7701:36:5136
15ZA8398Formánková MartinaDHL IT Services8601:38:1433
16ZA8799Formanová DoraPraha8802:10:4830

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód