hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Sedlecko-prčický trhák

9.7.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Sedlecko-prčický trhák
  • datum konání: 9.7.2016
  • zobrazeno již 287x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Sedlec-Prčice
11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 5,5 km
Převýšení: 312 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

MěU Sedlec-Prčice
Josef Slabý
Šánovická 312
257 91 Sedlec Prčice
tel. 606 848 150

E-mailová adresa

autoskola.slaby@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 14.07.2016, 14:21
  • zobrazeno již 1316x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ265Šinágl ViktorKerteam9700:22:5935
2MJ3466Moravec JakubJM team Letohrad9900:30:0831
3MJ4467Svejkovský MatějBBK Benešov9700:31:5627

Muži A (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Macoun JanSokol ČB9200:22:1535
2MA32Vagenknecht FrantišekAster Jiřín7700:23:1531
3MA43Kouklík JakubBBK Benešov8900:24:4727
4MA54Turek MartinŽákisova škola běhu8000:25:1524
5MA95Nerad KarelSK Běžci kalich8900:26:0922
6MA116Pelikán KarelBBK Benešov7900:27:2120
7MA137Kadleček TomášSedlec-Prčice9200:27:3519
8MA149Šíma JanBBK Benešov8800:27:4218
8MA148Pecháček ŠtěpánTábor8000:27:4218
10MA1610Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:27:5116
11MA2711Hergesell JiříVračkovice9400:29:0915
12MA3312Korábik MichalTábor8200:30:0014
13MA4013Čumpelík RomanBolešín8100:30:4913
14MA5014Malý ZdeněkSDH Tomice8200:34:2312
15MA6815Ledvinka MarekKRB Chrudim8201:01:1411

Muži B (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1016Lejnar MartinZruč nad Sázavou7200:27:0335
2MB1717Boček JosefStrakonice6800:27:5431
3MB2018Hergesell JiříVračkovice7100:28:0027
4MB2219Diviš JiříCBC team ČB7500:28:0724
5MB2520Pejša JanSedlčany7500:28:4422
6MB3621Hulínský RomanSpartan gym7000:30:1820
7MB3822Říha KarelSoběhrdy6900:30:3319
8MB5223Fiala LubošMuff team7600:35:3618
9MB5624Bumba LiborKamenictví Bumba ČB6800:37:5717

Muži C (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC625Vacarda VladimírEleven Run Team5900:25:3635
2MC726Šustr PavelTábor6600:25:4331
3MC827Buřil FrantišekVidochov6600:25:5827
4MC1228Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:27:2924
5MC1829Dvořák PetrTeam internet Příbram6100:27:5522
5MC1830Mikolášek ArnoštNákří6500:27:5522
7MC2631Mrva PavelPopovice6000:28:5719
8MC2832Vlasák OttoKřesetice6200:29:1818
9MC3533Gombita JosefMost5800:30:1317
10MC3734Lukeš JiříJ+J Vlašim6500:30:3116
11MC4335Jelínek JiříBBK Benešov6400:31:3315
12MC5436Cinka IvanBBK Benešov5700:36:1814
13MC5537Škopek PavelVlašim6400:37:0713

Muži D (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2338Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:28:3935
2MD3039Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:29:2931
3MD4140Mayer JanBBK Benešov5400:30:5427
4MD4241Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:31:2924
5MD4742Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:33:0822
6MD4943Smetana KarelBBK Benešov5100:34:0420
7MD5144Pecháček ŠtěpánVS Tábor5300:34:2419
8MD5345Boháč KarelLiga 2000 Tábor4700:35:5918

Muži E (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5746Hrstka MiroslavSokol Jesenice4600:38:5135
2ME6047Kříž VladimírSporting Příbram4300:40:1231
3ME6348Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:42:5527
4ME6749Mareš JanBBK Benešov4200:57:0524

Juniorky (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3954Petrášková NikolOnšovec9800:30:3735
2ZJ6168Divišová KristýnaCBC team ČB0700:41:5031

Ženy A (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2050Šibravová LenkaKERTEAM8200:28:0035
2ZA2451Solánská JanaMaratonstav Úpice8500:28:4131
3ZA3152Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:29:4427
4ZA3253Zoulová DominikaJesenice9200:29:5824
5ZA4555Selnerová LucieBBK Benešov8200:32:0822
6ZA4656Šmigelská IvanaBenešov8400:32:3620
7ZA6657Syřinková VěraPraha9000:50:0319

Ženy B (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2958Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:29:2035

Ženy C (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4859Martínková MonikaZnosim7100:33:5635
2ZC5860Kopecká JaroslavaVeletín6600:39:0631
3ZC5961Lukešová JanaJaJ Vlašim6800:40:0027
4ZC6262Hulínská RenataSpartan gym6800:42:3124
5ZC6563Bumbová MartinaKamenictví Bumba6900:44:0122

Ženy D (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6464Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:43:4635

Trať 5,5 km, 312 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Macoun JanSokol ČB9200:22:1535
1MJ265Šinágl ViktorKerteam9700:22:5935
2MA32Vagenknecht FrantišekAster Jiřín7700:23:1531
3MA43Kouklík JakubBBK Benešov8900:24:4727
4MA54Turek MartinŽákisova škola běhu8000:25:1524
1MC625Vacarda VladimírEleven Run Team5900:25:3635
2MC726Šustr PavelTábor6600:25:4331
3MC827Buřil FrantišekVidochov6600:25:5827
5MA95Nerad KarelSK Běžci kalich8900:26:0922
1MB1016Lejnar MartinZruč nad Sázavou7200:27:0335
6MA116Pelikán KarelBBK Benešov7900:27:2120
4MC1228Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:27:2924
7MA137Kadleček TomášSedlec-Prčice9200:27:3519
8MA148Pecháček ŠtěpánTábor8000:27:4218
8MA149Šíma JanBBK Benešov8800:27:4218
10MA1610Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:27:5116
2MB1717Boček JosefStrakonice6800:27:5431
5MC1830Mikolášek ArnoštNákří6500:27:5522
5MC1829Dvořák PetrTeam internet Příbram6100:27:5522
1ZA2050Šibravová LenkaKERTEAM8200:28:0035
3MB2018Hergesell JiříVračkovice7100:28:0027
4MB2219Diviš JiříCBC team ČB7500:28:0724
1MD2338Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:28:3935
2ZA2451Solánská JanaMaratonstav Úpice8500:28:4131
5MB2520Pejša JanSedlčany7500:28:4422
7MC2631Mrva PavelPopovice6000:28:5719
11MA2711Hergesell JiříVračkovice9400:29:0915
8MC2832Vlasák OttoKřesetice6200:29:1818
1ZB2958Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:29:2035
2MD3039Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:29:2931
3ZA3152Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:29:4427
4ZA3253Zoulová DominikaJesenice9200:29:5824
12MA3312Korábik MichalTábor8200:30:0014
2MJ3466Moravec JakubJM team Letohrad9900:30:0831
9MC3533Gombita JosefMost5800:30:1317
6MB3621Hulínský RomanSpartan gym7000:30:1820
10MC3734Lukeš JiříJ+J Vlašim6500:30:3116
7MB3822Říha KarelSoběhrdy6900:30:3319
1ZJ3954Petrášková NikolOnšovec9800:30:3735
13MA4013Čumpelík RomanBolešín8100:30:4913
3MD4140Mayer JanBBK Benešov5400:30:5427
4MD4241Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:31:2924
11MC4335Jelínek JiříBBK Benešov6400:31:3315
3MJ4467Svejkovský MatějBBK Benešov9700:31:5627
5ZA4555Selnerová LucieBBK Benešov8200:32:0822
6ZA4656Šmigelská IvanaBenešov8400:32:3620
5MD4742Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:33:0822
1ZC4859Martínková MonikaZnosim7100:33:5635
6MD4943Smetana KarelBBK Benešov5100:34:0420
14MA5014Malý ZdeněkSDH Tomice8200:34:2312
7MD5144Pecháček ŠtěpánVS Tábor5300:34:2419
8MB5223Fiala LubošMuff team7600:35:3618
8MD5345Boháč KarelLiga 2000 Tábor4700:35:5918
12MC5436Cinka IvanBBK Benešov5700:36:1814
13MC5537Škopek PavelVlašim6400:37:0713
9MB5624Bumba LiborKamenictví Bumba ČB6800:37:5717
1ME5746Hrstka MiroslavSokol Jesenice4600:38:5135
2ZC5860Kopecká JaroslavaVeletín6600:39:0631
3ZC5961Lukešová JanaJaJ Vlašim6800:40:0027
2ME6047Kříž VladimírSporting Příbram4300:40:1231
2ZJ6168Divišová KristýnaCBC team ČB0700:41:5031
4ZC6262Hulínská RenataSpartan gym6800:42:3124
3ME6348Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:42:5527
1ZD6464Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:43:4635
5ZC6563Bumbová MartinaKamenictví Bumba6900:44:0122
7ZA6657Syřinková VěraPraha9000:50:0319
4ME6749Mareš JanBBK Benešov4200:57:0524
15MA6815Ledvinka MarekKRB Chrudim8201:01:1411

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Macoun JanSokol ČB9200:22:1535
2MJ265Šinágl ViktorKerteam9700:22:5931
3MA32Vagenknecht FrantišekAster Jiřín7700:23:1527
4MA43Kouklík JakubBBK Benešov8900:24:4724
5MA54Turek MartinŽákisova škola běhu8000:25:1522
6MC625Vacarda VladimírEleven Run Team5900:25:3620
7MC726Šustr PavelTábor6600:25:4319
8MC827Buřil FrantišekVidochov6600:25:5818
9MA95Nerad KarelSK Běžci kalich8900:26:0917
10MB1016Lejnar MartinZruč nad Sázavou7200:27:0316
11MA116Pelikán KarelBBK Benešov7900:27:2115
12MC1228Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:27:2914
13MA137Kadleček TomášSedlec-Prčice9200:27:3513
14MA148Pecháček ŠtěpánTábor8000:27:4212
14MA149Šíma JanBBK Benešov8800:27:4212
16MA1610Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:27:5110
17MB1717Boček JosefStrakonice6800:27:549
18MC1829Dvořák PetrTeam internet Příbram6100:27:558
18MC1830Mikolášek ArnoštNákří6500:27:558
20MB2018Hergesell JiříVračkovice7100:28:006
21MB2219Diviš JiříCBC team ČB7500:28:075
22MD2338Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:28:394
23MB2520Pejša JanSedlčany7500:28:443
24MC2631Mrva PavelPopovice6000:28:572
25MA2711Hergesell JiříVračkovice9400:29:091

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2050Šibravová LenkaKERTEAM8200:28:0035
2ZA2451Solánská JanaMaratonstav Úpice8500:28:4131
3ZB2958Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:29:2027
4ZA3152Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:29:4424
5ZA3253Zoulová DominikaJesenice9200:29:5822
6ZJ3954Petrášková NikolOnšovec9800:30:3720
7ZA4555Selnerová LucieBBK Benešov8200:32:0819
8ZA4656Šmigelská IvanaBenešov8400:32:3618
9ZC4859Martínková MonikaZnosim7100:33:5617
10ZC5860Kopecká JaroslavaVeletín6600:39:0616
11ZC5961Lukešová JanaJaJ Vlašim6800:40:0015
12ZJ6168Divišová KristýnaCBC team ČB0700:41:5014
13ZC6262Hulínská RenataSpartan gym6800:42:3113
14ZD6464Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:43:4612
15ZC6563Bumbová MartinaKamenictví Bumba6900:44:0111
16ZA6657Syřinková VěraPraha9000:50:0310

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód