hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Hvězdu

16.7.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hvězdu
  • datum konání: 16.7.2016
  • zobrazeno již 390x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu-
15.7.2017Běh na Hvězdu161
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Běh na Hvězdu

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2846

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hejnyš Miroslav6018
Šrutek Stanislav5818
Javůrek Jiří4818
Pechek František5318
Beran Jan8318
Jirásková Eva6417
Polej Jiří7116
Pohl Jan7616
Kvapil Vojtěch4815
Šesták Karel7115
Marek František4115
Šimůnek Jan4914
Stránský Aleš6014
Šír Václav4814
Linhart Miloš4414
Hanušová Lenka7913
Hájková Renata7513
Brunclík Ivo5813
Bém František2712
Vraštilová Miloslava5612
Pechek Petr8312
Kolář Radek6912
Kubrová Dagmar6312
Kubr Václav5512
Nečas Josef5812
Paulů Blanka5412
Zelený Luděk6112
Pechková Jana8512
Trejbal Karel5111
Šrůtek David8011
Rücker Oldřich5511
Tichý Pavel6311
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Havlíček Zdeněk3511
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Jirka Jan8311
Čipera Radek6411
Vacek Miroslav7710
Svatoš Otakar3410
Vacarda Vladimír5910
Vašíček Martin7110
Vaš Matěj8310
Groh Stanislav4610
Brýdl Pavel8010
Tůmová Eva6910
Šmída Oldřich4810
Soukup Jiří2710
Šimůnek Jan8210

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 01.08.2016, 09:57
  • zobrazeno již 1643x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5160Štolfa ŠtěpánSPARTAK Police nad Metují9800:40:0670
2MJ18142Bárta MartinBárta Team9800:42:4262
3MJ22101Volák OndřejSPARTAK Police nad Metují0000:43:0054
4MJ32155Bárta PetrBárta Team0100:45:0248
5MJ73105Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:49:2844
6MJ9556Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:53:2840
7MJ9657Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0000:53:2938
8MJ12451Čálek OndřejSPARTAK Police nad Metují0100:59:1636

Muži A (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1127Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:38:3670
2MA3135Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:1062
3MA412Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:39:1654
4MA654Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:40:0848
5MA995Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7800:40:5844
6MA11167Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:41:4940
7MA1326Rücker JakubBonbon Machov8800:42:0238
8MA169Plný DavidBKL Machov9300:42:3536
9MA19168Szuszkiewicz FilipMieroszów8000:42:43-
10MA20120Šimák JanHradec Králové8300:42:4534
11MA23154Lán FilipOK Slavia Hradec Králové8000:43:2432
12MA24164Kalkus JanLawi team9000:43:4030
13MA27124Jirka JanAC Náchod8300:43:5628
14MA2881Matras TomášSK Chrast8000:44:0326
15MA2918Šupich MartinWikov Hronov7700:44:0624
16MA31118Burdych TomášEasygorun8200:45:0122
17MA337Scholz VojtěchPILA Machov9200:45:0320
18MA3499Šrůtek DavidBKL Machov8000:45:1218
19MA3630Dostál JanTEROVA8600:45:3216
20MA3846Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:45:5514
21MA39129Pavel JanAtletika Rtyně9500:45:5812
22MA4517Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:46:2910
23MA5291Kubásek JaroslavPraha8100:47:048
24MA6080Scholz VladimírWikov Hronov7900:47:356
25MA63115Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:47:554
26MA64158Důrek MilanVelký Třebešov9100:48:092
27MA8445Renský MichalNáchod7900:51:222
28MA8690Čermák MichalPraha7900:51:382
29MA9023Czagan JanSDH Dědek9300:53:002
30MA9242Hanousek JakubPolice nad Metují9100:53:232
31MA94161Vajsar JiříStvořitel7700:53:262
32MA100130Wiesner RadekBaduna Team8000:54:032
33MA10478Bieniek RyszardLubawka8800:54:36-
34MA11250Hrevuš AlexandrBřehy7900:56:182
35MA11774Králíček JanSranda Banda Sportclub8600:58:132
36MA120152Rücker LukášBONBON Lhota7800:58:402
37MA1215Michalak MichalWalbrzych8800:59:00-
38MA1333Škrabal MiloslavOSK Opočno8801:03:142
39MA138111Hanuš MartinKarviná8801:03:342
40MA14341Okoňski RafalNowa Ruda9401:07:53-

Muži B (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB296Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:4270
2MB7162Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:40:2462
3MB88Rücker PavelBONBON Machov7600:40:4054
4MB1225Peška Tomášneregistrován7400:42:0148
5MB1738Moskva RomanPasivity Žamberk7500:42:4044
6MB2585Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:43:4840
7MB26150Polej JiříHronov7100:43:5438
8MB30169Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:44:0736
9MB41151Řezníček JanJunák Červený Kostelec7300:46:0234
10MB43165Kolář RadekOB Ulita Broumov6900:46:0532
11MB4789Sychrovský MartinWikov Hronov7600:46:3730
12MB48156Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:46:3828
13MB51144Schejbal JanTeplice nad Metují7600:47:0226
14MB5566Kaška FilipDukase Hradec Králové7100:47:2224
15MB59112Krumphanzl ErikOdolov7500:47:3122
16MB6128Vašíček RomanRadvanice7400:47:4720
17MB69100Volák PavelUlita Hobra Orienteering Broumov7000:49:0018
18MB7010Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6800:49:0416
19MB71106Uher JurajPřibyslav7300:49:0514
20MB7622Czagan JanSDH Dědek7100:50:1112
21MB7893Stuchlík MichalWikov Hronov7400:50:2410
22MB8033Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:50:428
23MB8247Gult MartinWikov Hronov7500:50:526
24MB88122Nádhera PetrHradec Králové6700:51:494
25MB91166Kolář ZdeněkOB Ulita Broumov7100:53:192
26MB10616Dul Dariusz MarekWalbrzych7000:55:042
27MB10837Hroneš MichaelJosefov7400:55:352
28MB109128Kulda JanTJ Sokol Olešnice7300:55:402
29MB11515Turlinski MarekWalbrzych7200:56:532
30MB12597Seifert JaroslavKingovi-IKEM7000:59:332
31MB1331Slezák RomanOSK Opočno7601:03:142

Muži C (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1552Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:2470
2MC21113Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:42:4962
3MC3770Čipera RadekSK Radvanice6400:45:3554
4MC4053Ševčík PavelZombie Opava6100:46:0148
5MC446Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:46:2044
6MC4687Zátopek JiříAK Kopřivnice6000:46:3540
7MC6273Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:5138
8MC6539Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:48:1136
9MC67108Vanta JosefDobruška Hronov6200:48:2534
10MC8160Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:4632
11MC89125Valenta MichalPrales Tužín6200:51:5930
12MC97131Elich JiříApache Loko Trutnov6400:53:3828
13MC9921Milan MilanSportovní centrum Dobrošov6200:53:5126
14MC102134Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:54:2824
15MC103137Kobliha MilanVyškov5700:54:3022
16MC110148Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:56:1220
17MC11429Bílý ZdeněkSKP HVĚZDA Pardubice5900:56:4718
18MC118116Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:58:1516
19MC14434Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:08:0714

Muži D (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4261Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:46:0470
2MD4962Kolínek FrantišekAK Perná5600:46:4662
3MD5432Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:47:1254
4MD7958Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:50:2748
5MD9376Kučera ZdeněkAC Náchod5500:53:2544
6MD10182Juračka VojtěchLokomotiva Pardubice5400:54:1640
7MD113114Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:2138
8MD12786Cipl FrantišekBonbon Praha5101:00:3136
9MD13119Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:01:4634
10MD145157Gloser JiříGLOR5601:11:0732

Muži E (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME132102Groh StanislavAC Vrchlabí4601:03:0170
2ME141133Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:07:0662
3ME149121Vorel MilanSlatiňany4001:32:1854

Muži F (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF6103Jantsch VítězslavEleven run team Jablonec3500:39:37-
2MF911Culka VáclavNové Město nad Metují3500:47:06-
3MF10104Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:48:09-
4MF1375Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:21:49-

Juniorky (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1140Benešová NikolREDPOiNT-ELEVEN TEAM9900:27:3370
2ZJ236Marková VeronikaAC Pardubice9800:27:5462
3ZJ320Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:28:5754
4ZJ440Plná NatálieBKL Machov0400:32:1348
5ZJ543Kubasová LeonaLibňatov0400:32:3444
6ZJ765Müllerová KateřinaAK Drnovice0200:39:4240
7ZJ864Müllerová DanielaAK Drnovice0200:39:4538
8ZJ11138Zeisková MarkétaNáchod9800:51:4136
9ZJ1271Bezděková HanaRtyně v Podkrkonoší9800:53:0334

Ženy A (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA50163Rudolfová TerezaLawi team8900:46:5970
2ZA5313Beranová AnnaSPARTAK Police nad Metují9100:47:0762
3ZA58126Mikešová JanaTJ Sokol Nová Paka9100:47:3054
4ZA6831Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:48:5748
5ZA72147Myslivcová PavlaOK Slavia Hradec Králové9300:49:1944
6ZA98141Lánová MichaelaHradec Králové8600:53:3940
7ZA107119Šimáková BáraHradec Králové8300:55:1738
8ZA116153Vajsarová RenátaSOKOL Police nad Metují8500:56:5736
9ZA1334Chroumalová AndreaOSK Opočno9001:03:1434

Ženy B (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1014Fenclová MartaAC Pardubice7600:41:3170
2ZB1455Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:42:0462
3ZB35145Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:45:1454
4ZB56139Pešinová JitkaREDPOiNT-ELEVEN TEAM7700:47:2648
5ZB57149Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:47:2844
6ZB7563Müllerová HanaAK Drnovice7400:49:4340
7ZB8572Pončová EvaRun Sport team7400:51:2738
8ZB87107Uherová JanaPřibyslav7200:51:4036
9ZB10579Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:54:4534
10ZB126159Moravcová DanaBezděkov nad Metují7400:59:5132
11ZB12988Sychrovská PavlínaWikov Hronov7601:01:0430
12ZB13798Malá DagmarPolice nad Metují7301:03:3228
13ZB13944Renská LenkaNáchod8001:03:5026
14ZB14292Hornychová MarieSpartak Police nad Metují8001:07:2524

Ženy C (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7467Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7100:49:3770
2ZC77143Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:2262
3ZC8335Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:51:2054
4ZC11127Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6400:56:1748
5ZC119132Jirásková EvaLanškroun6400:58:2144
6ZC122117Cinková JitkaAC Pardubice6800:59:0140
7ZC12894Jonášová ZdeňkaSpining klub HK6401:00:3738
8ZC130110Hauschková DagmarKancelář starostky města Police nad Metují6501:01:1536
9ZC136146Gloserová AlenaŽeny v běhu6901:03:1534
10ZC14649Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:12:4732
11ZC14869Šternerová HanaHradec Králové6301:21:5430
12ZC150123Nádherová HanaHradec Králové6801:36:2328

Ženy D (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6677Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:48:1770
2ZD123136Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:59:0362
3ZD140109Vacková HanaSokol Starkoč5601:03:5354
4ZD14748Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:16:0748

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1140Benešová NikolREDPOiNT-ELEVEN TEAM9900:27:3370
2ZJ236Marková VeronikaAC Pardubice9800:27:5462
3ZJ320Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:28:5754
4ZJ440Plná NatálieBKL Machov0400:32:1348
5ZJ543Kubasová LeonaLibňatov0400:32:3444
1MF6103Jantsch VítězslavEleven run team Jablonec3500:39:37-
6ZJ765Müllerová KateřinaAK Drnovice0200:39:4240
7ZJ864Müllerová DanielaAK Drnovice0200:39:4538
2MF911Culka VáclavNové Město nad Metují3500:47:06-
3MF10104Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:48:09-
8ZJ11138Zeisková MarkétaNáchod9800:51:4136
9ZJ1271Bezděková HanaRtyně v Podkrkonoší9800:53:0334
4MF1375Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:21:49-

Trať 8,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1127Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:38:3670
1MB296Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:4270
2MA3135Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:1062
3MA412Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:39:1654
1MJ5160Štolfa ŠtěpánSPARTAK Police nad Metují9800:40:0670
4MA654Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:40:0848
2MB7162Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:40:2462
3MB88Rücker PavelBONBON Machov7600:40:4054
5MA995Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7800:40:5844
1ZB1014Fenclová MartaAC Pardubice7600:41:3170
6MA11167Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:41:4940
4MB1225Peška Tomášneregistrován7400:42:0148
7MA1326Rücker JakubBonbon Machov8800:42:0238
2ZB1455Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:42:0462
1MC1552Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:2470
8MA169Plný DavidBKL Machov9300:42:3536
5MB1738Moskva RomanPasivity Žamberk7500:42:4044
2MJ18142Bárta MartinBárta Team9800:42:4262
9MA19168Szuszkiewicz FilipMieroszów8000:42:43-
10MA20120Šimák JanHradec Králové8300:42:4534
2MC21113Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:42:4962
3MJ22101Volák OndřejSPARTAK Police nad Metují0000:43:0054
11MA23154Lán FilipOK Slavia Hradec Králové8000:43:2432
12MA24164Kalkus JanLawi team9000:43:4030
6MB2585Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:43:4840
7MB26150Polej JiříHronov7100:43:5438
13MA27124Jirka JanAC Náchod8300:43:5628
14MA2881Matras TomášSK Chrast8000:44:0326
15MA2918Šupich MartinWikov Hronov7700:44:0624
8MB30169Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:44:0736
16MA31118Burdych TomášEasygorun8200:45:0122
4MJ32155Bárta PetrBárta Team0100:45:0248
17MA337Scholz VojtěchPILA Machov9200:45:0320
18MA3499Šrůtek DavidBKL Machov8000:45:1218
3ZB35145Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:45:1454
19MA3630Dostál JanTEROVA8600:45:3216
3MC3770Čipera RadekSK Radvanice6400:45:3554
20MA3846Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:45:5514
21MA39129Pavel JanAtletika Rtyně9500:45:5812
4MC4053Ševčík PavelZombie Opava6100:46:0148
9MB41151Řezníček JanJunák Červený Kostelec7300:46:0234
1MD4261Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:46:0470
10MB43165Kolář RadekOB Ulita Broumov6900:46:0532
5MC446Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:46:2044
22MA4517Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:46:2910
6MC4687Zátopek JiříAK Kopřivnice6000:46:3540
11MB4789Sychrovský MartinWikov Hronov7600:46:3730
12MB48156Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:46:3828
2MD4962Kolínek FrantišekAK Perná5600:46:4662
1ZA50163Rudolfová TerezaLawi team8900:46:5970
13MB51144Schejbal JanTeplice nad Metují7600:47:0226
23MA5291Kubásek JaroslavPraha8100:47:048
2ZA5313Beranová AnnaSPARTAK Police nad Metují9100:47:0762
3MD5432Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:47:1254
14MB5566Kaška FilipDukase Hradec Králové7100:47:2224
4ZB56139Pešinová JitkaREDPOiNT-ELEVEN TEAM7700:47:2648
5ZB57149Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:47:2844
3ZA58126Mikešová JanaTJ Sokol Nová Paka9100:47:3054
15MB59112Krumphanzl ErikOdolov7500:47:3122
24MA6080Scholz VladimírWikov Hronov7900:47:356
16MB6128Vašíček RomanRadvanice7400:47:4720
7MC6273Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:5138
25MA63115Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:47:554
26MA64158Důrek MilanVelký Třebešov9100:48:092
8MC6539Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:48:1136
1ZD6677Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:48:1770
9MC67108Vanta JosefDobruška Hronov6200:48:2534
4ZA6831Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:48:5748
17MB69100Volák PavelUlita Hobra Orienteering Broumov7000:49:0018
18MB7010Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6800:49:0416
19MB71106Uher JurajPřibyslav7300:49:0514
5ZA72147Myslivcová PavlaOK Slavia Hradec Králové9300:49:1944
5MJ73105Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:49:2844
1ZC7467Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7100:49:3770
6ZB7563Müllerová HanaAK Drnovice7400:49:4340
20MB7622Czagan JanSDH Dědek7100:50:1112
2ZC77143Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:2262
21MB7893Stuchlík MichalWikov Hronov7400:50:2410
4MD7958Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:50:2748
22MB8033Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:50:428
10MC8160Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:4632
23MB8247Gult MartinWikov Hronov7500:50:526
3ZC8335Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:51:2054
27MA8445Renský MichalNáchod7900:51:222
7ZB8572Pončová EvaRun Sport team7400:51:2738
28MA8690Čermák MichalPraha7900:51:382
8ZB87107Uherová JanaPřibyslav7200:51:4036
24MB88122Nádhera PetrHradec Králové6700:51:494
11MC89125Valenta MichalPrales Tužín6200:51:5930
29MA9023Czagan JanSDH Dědek9300:53:002
25MB91166Kolář ZdeněkOB Ulita Broumov7100:53:192
30MA9242Hanousek JakubPolice nad Metují9100:53:232
5MD9376Kučera ZdeněkAC Náchod5500:53:2544
31MA94161Vajsar JiříStvořitel7700:53:262
6MJ9556Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:53:2840
7MJ9657Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0000:53:2938
12MC97131Elich JiříApache Loko Trutnov6400:53:3828
6ZA98141Lánová MichaelaHradec Králové8600:53:3940
13MC9921Milan MilanSportovní centrum Dobrošov6200:53:5126
32MA100130Wiesner RadekBaduna Team8000:54:032
6MD10182Juračka VojtěchLokomotiva Pardubice5400:54:1640
14MC102134Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:54:2824
15MC103137Kobliha MilanVyškov5700:54:3022
33MA10478Bieniek RyszardLubawka8800:54:36-
9ZB10579Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:54:4534
26MB10616Dul Dariusz MarekWalbrzych7000:55:042
7ZA107119Šimáková BáraHradec Králové8300:55:1738
27MB10837Hroneš MichaelJosefov7400:55:352
28MB109128Kulda JanTJ Sokol Olešnice7300:55:402
16MC110148Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:56:1220
4ZC11127Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6400:56:1748
34MA11250Hrevuš AlexandrBřehy7900:56:182
7MD113114Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:2138
17MC11429Bílý ZdeněkSKP HVĚZDA Pardubice5900:56:4718
29MB11515Turlinski MarekWalbrzych7200:56:532
8ZA116153Vajsarová RenátaSOKOL Police nad Metují8500:56:5736
35MA11774Králíček JanSranda Banda Sportclub8600:58:132
18MC118116Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:58:1516
5ZC119132Jirásková EvaLanškroun6400:58:2144
36MA120152Rücker LukášBONBON Lhota7800:58:402
37MA1215Michalak MichalWalbrzych8800:59:00-
6ZC122117Cinková JitkaAC Pardubice6800:59:0140
2ZD123136Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:59:0362
8MJ12451Čálek OndřejSPARTAK Police nad Metují0100:59:1636
30MB12597Seifert JaroslavKingovi-IKEM7000:59:332
10ZB126159Moravcová DanaBezděkov nad Metují7400:59:5132
8MD12786Cipl FrantišekBonbon Praha5101:00:3136
7ZC12894Jonášová ZdeňkaSpining klub HK6401:00:3738
11ZB12988Sychrovská PavlínaWikov Hronov7601:01:0430
8ZC130110Hauschková DagmarKancelář starostky města Police nad Metují6501:01:1536
9MD13119Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:01:4634
1ME132102Groh StanislavAC Vrchlabí4601:03:0170
31MB1331Slezák RomanOSK Opočno7601:03:142
38MA1333Škrabal MiloslavOSK Opočno8801:03:142
9ZA1334Chroumalová AndreaOSK Opočno9001:03:1434
9ZC136146Gloserová AlenaŽeny v běhu6901:03:1534
12ZB13798Malá DagmarPolice nad Metují7301:03:3228
39MA138111Hanuš MartinKarviná8801:03:342
13ZB13944Renská LenkaNáchod8001:03:5026
3ZD140109Vacková HanaSokol Starkoč5601:03:5354
2ME141133Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:07:0662
14ZB14292Hornychová MarieSpartak Police nad Metují8001:07:2524
40MA14341Okoňski RafalNowa Ruda9401:07:53-
19MC14434Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:08:0714
10MD145157Gloser JiříGLOR5601:11:0732
10ZC14649Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:12:4732
4ZD14748Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:16:0748
11ZC14869Šternerová HanaHradec Králové6301:21:5430
3ME149121Vorel MilanSlatiňany4001:32:1854
12ZC150123Nádherová HanaHradec Králové6801:36:2328

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1127Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:38:3670
2MB296Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:4262
3MA3135Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:1054
4MA412Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:39:1648
5MJ5160Štolfa ŠtěpánSPARTAK Police nad Metují9800:40:0644
6MA654Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:40:0840
7MB7162Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:40:2438
8MB88Rücker PavelBONBON Machov7600:40:4036
9MA995Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7800:40:5834
10MA11167Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:41:4932
11MB1225Peška Tomášneregistrován7400:42:0130
12MA1326Rücker JakubBonbon Machov8800:42:0228
13MC1552Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:2426
14MA169Plný DavidBKL Machov9300:42:3524
15MB1738Moskva RomanPasivity Žamberk7500:42:4022
16MJ18142Bárta MartinBárta Team9800:42:4220
17MA20120Šimák JanHradec Králové8300:42:4518
18MC21113Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:42:4916
19MJ22101Volák OndřejSPARTAK Police nad Metují0000:43:0014
20MA23154Lán FilipOK Slavia Hradec Králové8000:43:2412
21MA24164Kalkus JanLawi team9000:43:4010
22MB2585Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:43:488
23MB26150Polej JiříHronov7100:43:546
24MA27124Jirka JanAC Náchod8300:43:564
25MA2881Matras TomášSK Chrast8000:44:032

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1014Fenclová MartaAC Pardubice7600:41:3170
2ZB1455Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:42:0462
3ZB35145Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:45:1454
4ZA50163Rudolfová TerezaLawi team8900:46:5948
5ZA5313Beranová AnnaSPARTAK Police nad Metují9100:47:0744
6ZB56139Pešinová JitkaREDPOiNT-ELEVEN TEAM7700:47:2640
7ZB57149Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:47:2838
8ZA58126Mikešová JanaTJ Sokol Nová Paka9100:47:3036
9ZD6677Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:48:1734
10ZA6831Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:48:5732
11ZA72147Myslivcová PavlaOK Slavia Hradec Králové9300:49:1930
12ZC7467Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7100:49:3728
13ZB7563Müllerová HanaAK Drnovice7400:49:4326
14ZC77143Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:2224
15ZC8335Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:51:2022
16ZB8572Pončová EvaRun Sport team7400:51:2720
17ZB87107Uherová JanaPřibyslav7200:51:4018
18ZA98141Lánová MichaelaHradec Králové8600:53:3916
19ZB10579Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:54:4514
20ZA107119Šimáková BáraHradec Králové8300:55:1712
21ZC11127Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6400:56:1710
22ZA116153Vajsarová RenátaSOKOL Police nad Metují8500:56:578
23ZC119132Jirásková EvaLanškroun6400:58:216
24ZC122117Cinková JitkaAC Pardubice6800:59:014
25ZD123136Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:59:032

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
86%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód