hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Náchod - Dobrošov

17.7.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 17.7.2016
  • zobrazeno již 552x

Sociální sítě

Místo konání

Zimní stadion v Náchodě
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:15 do 9:40 hodin

Startovné

70 Kč

Popis tratě

Délka: 7,4 km
Převýšení: 283 m
Převážná část závodu se běží po dobré asfaltové silnici II.tř. z Náchoda přes Lipí, Jizbici až na Dobrošov k Masarykově chatě. (původní trať).

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v každé kategorii obdrží věcnou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

tel. 775945866 (Rufer)

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

rufer@cushk.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2559

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Kučera Zdeněk5515
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Šrutek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Stránský Aleš6013
Sedlák Jiří5812
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Doležal Luboš5412
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Kozel Karel5210
Jirka Jan8310
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Dobšíček Pavel809
Tomšů Petr649
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Buchar Jan339
Erber Jiří569

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 01.08.2016, 09:57
  • zobrazeno již 1439x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,4 km, 283 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ161Petiška OndřejSK RN Hradec Králové9700:30:5935
2MJ212Bílek DavidVrbice0300:32:1431
3MJ273Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:33:2327
4MJ654Petiška VojtěchTJ Slavia SK0000:39:5824
5MJ745Hůlek Martin-0000:42:4022

Muži A (trať 7,4 km, 283 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA26Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:26:5935
2MA37Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:27:2331
3MA48Hostička JanPříbram7900:27:4327
4MA59Šťastný TomášKerteam7900:27:5224
5MA610Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov8900:27:5922
6MA1511Lán FilipTJ Slavia Hradec Králové8000:30:4520
7MA1912Jirka JanAC Náchod8300:31:5019
8MA2013Háze MartinJilemnice8500:31:5918
9MA2514Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:33:1817
10MA3215Důrek MilanŽ3 Sport9100:34:1916
11MA3816Zelený MatějBražecký mládenci8900:34:5715
12MA3917Štěpán VáclavBražecký mládenci9000:35:0214
13MA4418Pešta MartinBakako Nová Paka7800:35:4113
14MA4519Renský MichalNáchod7900:35:5512
15MA5220Hanousek JakubPolice nad Metují9100:37:1311
16MA5321Zelený FilipBražecký mládenci9200:37:1410
17MA6222Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:39:269
18MA6823Vajsar JiříStvořitel7700:40:428

Muži B (trať 7,4 km, 283 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:26:1935
2MB825Hejl RadekKrálíky7200:28:2031
3MB926Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:28:5827
4MB1027Ulich PetrMT Dobruška6800:29:4124
5MB1328Moskva RomanPasivity Žamberk7500:30:1922
6MB1429Polej JiříHronov7100:30:4020
7MB1830Vít PavelVella Team7100:31:2819
8MB2831Uher JurajPřibyslav7300:33:3018
9MB7032Kulda JanTJ Sokol Olešnice7300:40:5817
10MB7333Jelínek OldřichHronov7300:42:3416

Muži C (trať 7,4 km, 283 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC734Jančík BořekSVARTES Hořice6400:28:0135
2MC1135Buřil FrantišekVidochov6600:30:0531
3MC1736Vacarda VladimírEleven Run Team5900:31:1827
4MC2237Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:32:4824
5MC2438Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:33:0722
6MC2939Tichý PavelAC Náchod6300:33:3620
7MC3040Šolc VítězslavBKL Machov5700:33:4119
8MC3541Valenta MichalPrales Tužín6200:34:4518
9MC3742Bláha MilanAF Křovice5700:34:5517
10MC4043Siejak AndrzejPolsko6600:35:15-
11MC4244Hruban JanČeská Třebová6600:35:2716
12MC4945Zelený LuděkDOMA Žďár6100:36:3515
13MC5046Prokop MilanSC Dobrošov6200:36:4614
14MC5447Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:4013
15MC6048Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:39:2012
16MC6149Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:39:2311
17MC6450Matějíček LubošHO Vrchoviny6200:39:3910
18MC6651Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:40:019
19MC7752Kobliha MilanLRS Vyškov5700:44:018
20MC8353Svatoň JiříČechovka Hořice6100:49:117

Muži D (trať 7,4 km, 283 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2354Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:33:0435
2MD2655Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:1931
3MD4756Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:36:2027
4MD5657Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:38:1624
5MD5758Celba JiříNáchod5600:38:3422
6MD5859Kučera ZdeněkAC Náchod5500:38:3720
7MD5960Stein KarelNáchod4700:38:5719
8MD7561Bednář JosefPočáply5000:42:4318
9MD8262Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:49:0717

Muži E (trať 7,4 km, 283 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7863Groh StanislavAC Vrchlabí4600:44:0335
2ME8164Pšenička JiříPardubice4600:46:3731

Juniorky (trať 7,4 km, 283 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4865Zeisková MarkétaRajbas Klub Náchod9800:36:2435
2ZJ6966Bezděková HanaRtyně v Podkrkonoší9800:40:5531
3ZJ7967Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:45:2427

Ženy A (trať 7,4 km, 283 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3368Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:34:2735
2ZA3469Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:34:3631
3ZA3670Myslivcová PavlaSlavia OB Hradec Králové9300:34:4827
4ZA4371Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:35:3424
5ZA5172Rýdlová DenisaFay Sport Náchod8200:36:5122
6ZA6773Učíková MichaelaŠlemrgang!9000:40:2920

Ženy B (trať 7,4 km, 283 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1274Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:30:0735
2ZB3175Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:33:4631
3ZB5576Uherová JanaPřibyslav7200:37:5527
4ZB6377Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:39:3724

Ženy C (trať 7,4 km, 283 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4678Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:36:0635
2ZC7279Cinková JitkaAC Pardubice6800:42:1531
3ZC7680Jirásková EvaLanškroun6400:43:1027

Ženy D (trať 7,4 km, 283 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4181Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:2335
2ZD7182Dvořáková EvaProstějov5500:41:4531
3ZD8083Vacková HanaSokol Starkoč5600:46:3027
4ZD8484Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:52:1024

Trať 7,4 km, 283 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:26:1935
1MA26Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:26:5935
2MA37Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:27:2331
3MA48Hostička JanPříbram7900:27:4327
4MA59Šťastný TomášKerteam7900:27:5224
5MA610Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov8900:27:5922
1MC734Jančík BořekSVARTES Hořice6400:28:0135
2MB825Hejl RadekKrálíky7200:28:2031
3MB926Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:28:5827
4MB1027Ulich PetrMT Dobruška6800:29:4124
2MC1135Buřil FrantišekVidochov6600:30:0531
1ZB1274Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:30:0735
5MB1328Moskva RomanPasivity Žamberk7500:30:1922
6MB1429Polej JiříHronov7100:30:4020
6MA1511Lán FilipTJ Slavia Hradec Králové8000:30:4520
1MJ161Petiška OndřejSK RN Hradec Králové9700:30:5935
3MC1736Vacarda VladimírEleven Run Team5900:31:1827
7MB1830Vít PavelVella Team7100:31:2819
7MA1912Jirka JanAC Náchod8300:31:5019
8MA2013Háze MartinJilemnice8500:31:5918
2MJ212Bílek DavidVrbice0300:32:1431
4MC2237Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:32:4824
1MD2354Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:33:0435
5MC2438Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:33:0722
9MA2514Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:33:1817
2MD2655Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:1931
3MJ273Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:33:2327
8MB2831Uher JurajPřibyslav7300:33:3018
6MC2939Tichý PavelAC Náchod6300:33:3620
7MC3040Šolc VítězslavBKL Machov5700:33:4119
2ZB3175Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:33:4631
10MA3215Důrek MilanŽ3 Sport9100:34:1916
1ZA3368Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:34:2735
2ZA3469Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:34:3631
8MC3541Valenta MichalPrales Tužín6200:34:4518
3ZA3670Myslivcová PavlaSlavia OB Hradec Králové9300:34:4827
9MC3742Bláha MilanAF Křovice5700:34:5517
11MA3816Zelený MatějBražecký mládenci8900:34:5715
12MA3917Štěpán VáclavBražecký mládenci9000:35:0214
10MC4043Siejak AndrzejPolsko6600:35:15-
1ZD4181Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:2335
11MC4244Hruban JanČeská Třebová6600:35:2716
4ZA4371Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:35:3424
13MA4418Pešta MartinBakako Nová Paka7800:35:4113
14MA4519Renský MichalNáchod7900:35:5512
1ZC4678Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:36:0635
3MD4756Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:36:2027
1ZJ4865Zeisková MarkétaRajbas Klub Náchod9800:36:2435
12MC4945Zelený LuděkDOMA Žďár6100:36:3515
13MC5046Prokop MilanSC Dobrošov6200:36:4614
5ZA5172Rýdlová DenisaFay Sport Náchod8200:36:5122
15MA5220Hanousek JakubPolice nad Metují9100:37:1311
16MA5321Zelený FilipBražecký mládenci9200:37:1410
14MC5447Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:4013
3ZB5576Uherová JanaPřibyslav7200:37:5527
4MD5657Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:38:1624
5MD5758Celba JiříNáchod5600:38:3422
6MD5859Kučera ZdeněkAC Náchod5500:38:3720
7MD5960Stein KarelNáchod4700:38:5719
15MC6048Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:39:2012
16MC6149Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:39:2311
17MA6222Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:39:269
4ZB6377Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:39:3724
17MC6450Matějíček LubošHO Vrchoviny6200:39:3910
4MJ654Petiška VojtěchTJ Slavia SK0000:39:5824
18MC6651Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:40:019
6ZA6773Učíková MichaelaŠlemrgang!9000:40:2920
18MA6823Vajsar JiříStvořitel7700:40:428
2ZJ6966Bezděková HanaRtyně v Podkrkonoší9800:40:5531
9MB7032Kulda JanTJ Sokol Olešnice7300:40:5817
2ZD7182Dvořáková EvaProstějov5500:41:4531
2ZC7279Cinková JitkaAC Pardubice6800:42:1531
10MB7333Jelínek OldřichHronov7300:42:3416
5MJ745Hůlek Martin-0000:42:4022
8MD7561Bednář JosefPočáply5000:42:4318
3ZC7680Jirásková EvaLanškroun6400:43:1027
19MC7752Kobliha MilanLRS Vyškov5700:44:018
1ME7863Groh StanislavAC Vrchlabí4600:44:0335
3ZJ7967Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:45:2427
3ZD8083Vacková HanaSokol Starkoč5600:46:3027
2ME8164Pšenička JiříPardubice4600:46:3731
9MD8262Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:49:0717
20MC8353Svatoň JiříČechovka Hořice6100:49:117
4ZD8484Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:52:1024

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:26:1935
2MA26Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:26:5931
3MA37Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:27:2327
4MA48Hostička JanPříbram7900:27:4324
5MA59Šťastný TomášKerteam7900:27:5222
6MA610Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov8900:27:5920
7MC734Jančík BořekSVARTES Hořice6400:28:0119
8MB825Hejl RadekKrálíky7200:28:2018
9MB926Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:28:5817
10MB1027Ulich PetrMT Dobruška6800:29:4116
11MC1135Buřil FrantišekVidochov6600:30:0515
12MB1328Moskva RomanPasivity Žamberk7500:30:1914
13MB1429Polej JiříHronov7100:30:4013
14MA1511Lán FilipTJ Slavia Hradec Králové8000:30:4512
15MJ161Petiška OndřejSK RN Hradec Králové9700:30:5911
16MC1736Vacarda VladimírEleven Run Team5900:31:1810
17MB1830Vít PavelVella Team7100:31:289
18MA1912Jirka JanAC Náchod8300:31:508
19MA2013Háze MartinJilemnice8500:31:597
20MJ212Bílek DavidVrbice0300:32:146
21MC2237Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:32:485
22MD2354Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:33:044
23MC2438Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:33:073
24MA2514Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:33:182
25MD2655Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:191

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1274Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:30:0735
2ZB3175Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:33:4631
3ZA3368Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:34:2727
4ZA3469Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:34:3624
5ZA3670Myslivcová PavlaSlavia OB Hradec Králové9300:34:4822
6ZD4181Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:2320
7ZA4371Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:35:3419
8ZC4678Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:36:0618
9ZJ4865Zeisková MarkétaRajbas Klub Náchod9800:36:2417
10ZA5172Rýdlová DenisaFay Sport Náchod8200:36:5116
11ZB5576Uherová JanaPřibyslav7200:37:5515
12ZB6377Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:39:3714
13ZA6773Učíková MichaelaŠlemrgang!9000:40:2913
14ZJ6966Bezděková HanaRtyně v Podkrkonoší9800:40:5512
15ZD7182Dvořáková EvaProstějov5500:41:4511
16ZC7279Cinková JitkaAC Pardubice6800:42:1510
17ZC7680Jirásková EvaLanškroun6400:43:109
18ZJ7967Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:45:248
19ZD8083Vacková HanaSokol Starkoč5600:46:307
20ZD8484Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:52:106

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 65%
Zpracování výsledků: 45%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
79%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód