hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Mladkov - Suchý vrch

23.7.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 23.7.2016
  • zobrazeno již 315x

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov - náměstí
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 10:00 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 502 m
místní komunikace, lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Obecní úřad Mladkov
tel. 465 635 456

Renata Vágnerová
tel. 737 929 824

Leták pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

renca.vagner@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch-
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2453

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4624
Javůrek Jiří4819
Bielčik Jindřich4019
Dostálek Petr6718
Stránský Aleš6017
Pechek František5317
Vacek Martin6916
Marek František4115
Šimůnek Jan4915
Svatoš Otakar3414
Tučný Jan4714
Šír Václav4813
Jirásková Eva6413
Kolínek František5613
Šimůnek Jan8213
Šalplachta Jindřich4713
Tempír František4912
Sadílek Václav5012
Pleticha František4212
Zajíc Jan5312
Merta Jaroslav3511
Vodička Jan4511
Novotný Jiří4511
Zdeněk Bílý5911
Šafář Jaroslav5111
Koblížek Jindřich4811
Dobšíček Pavel8011
Kalousek Jan4110
Mertová Michaela7610
Paulů Blanka5410
Keprtová Miloslava4810
Hejl Jan5310
Horáček Michal7510
Palko Aleš719
Navrátilová Lucie809
Červ Miloslav509
Špacír Ladislav559
Šmída Oldřich489
Fejgl Zdeněk429
Krejčí Stanislav639
Gombita Josef589
Krupička Miroslav539
Mannlová Jana809
Tichý Pavel639
Krejsa Václav529
Vraštilová Miloslava568
Krunčík Pavel858
Šrutek Stanislav588
Jorová Ludmila628
Jirásková Hanka898

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 23.07.2016, 13:19
  • zobrazeno již 1419x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1448Křeček JiříAtletika Kolín9800:44:2870
2MJ1778Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:45:2162
3MJ6353Moravec JakubJM Team Letohrad9900:55:0154
4MJ1215Bulička DominikAK Kroměříž0301:12:5448
5MJ1356Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:44:4944

Muži A (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Kovář JáchymDUKLA Praha9600:38:3070
2MA2114Hübl RadekRUNSPORT Team8800:39:4162
3MA315Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:40:1354
4MA5112Hájek DanielAtletika Polička8900:40:5748
5MA796Hrdina PavelAK Perná8800:41:2644
6MA833Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:42:4240
7MA970Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:5138
8MA11113Minář MarekOKNOPLAST 9400:43:1036
9MA1675Ambrož RadekAK Olomouc9300:45:1834
10MA1889Jor MartinActivity Lanškroun8700:45:3132
11MA1911Turek MartinŽákisova škola běhu8000:45:3730
12MA23122Matras TomášSK Chrast8000:46:1828
13MA2485Roháček JanRun Sport Team8200:46:4226
14MA26101Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:47:0424
15MA2958Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:47:2722
16MA3019Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:47:5120
17MA31104Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0918
18MA328Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:48:1816
19MA3342Budina JakubTrail run.cz9300:48:3714
20MA34124Janů LiborŠumperk7800:48:5712
21MA4127Clemenz SilvioJonsdorf7900:50:24-
22MA4260Novák JiříPetrovice8100:50:4410
23MA4967Šilpert Pavel-8300:52:198
24MA51118Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:53:226
25MA5318Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:53:394
26MA6164Šimerda Miroslav-8500:54:452
27MA6513Mimra Jiří-8300:55:062
28MA7973Dvořáček JanTrailrun.cz7900:57:582
29MA8040Tuma MiroslavOseček8000:58:092
30MA8150Kožnar JakubŽamberk7800:58:182
31MA9025Novák PetrHSK7701:00:322
32MA921Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:01:012
33MA9786Růžička LukášRunsport team8601:02:102
34MA10591Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:04:282
35MA11176Košnar FilipTrialrun.cz9101:06:322
36MA11956Macák JiříHradec Králové8401:12:052

Muži B (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB466Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:40:4570
2MB614Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:0262
3MB1057Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:0454
4MB1345Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:5948
5MB15106Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:45:0544
6MB2077Ulich PetrMT Dobruška6800:46:0840
7MB22116Moskva RomanPasivity Žamberk7500:46:1338
8MB2749Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:47:0836
9MB3941Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:50:0834
10MB4051Bureš MartinČeská Třebová7400:50:1432
11MB46109Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:52:0130
12MB5787Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:54:0228
13MB7363Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:56:2426
14MB75110Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:56:4724
15MB9465Hirš Jan-7401:01:0822
16MB9990Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:02:2620
17MB106134Nádhera PetrHradec Králové6701:04:5018
18MB112117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:07:0716
19MB125125Dostál Pavel-6901:16:2014

Muži C (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1234Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:2670
2MC2543Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:4562
3MC3621Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:3654
4MC3738Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:50:0248
5MC4372Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:50:5744
6MC44105Skalický JosefActivity La Žichlínek6200:51:4840
7MC5012Šolc VítězslavBKL Machov5700:52:4038
8MC5435Hruban JanČeská Třebová6600:53:4436
9MC5982Valenta MichalPrales Tužín6200:54:3234
10MC60115Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:4432
11MC69107Diviš MartinSNB PRAHA6300:55:3030
12MC71135Karlík MichalLoko Trutnov6400:56:0528
13MC7280Vanta JosefTriclub Dobruška6200:56:1226
14MC74132Jandejsek ZdeněkStudené6100:56:4324
15MC763Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:5022
16MC8828Clemenz HeimoJonsdorf5900:59:58-
17MC93130Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:0420
18MC10183Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:03:0118
19MC103127Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:03:3716
20MC10762Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:05:0914
21MC11459Staněk RostislavČeská Třebová6301:07:4712
22MC120131Nepraš Pavel-5801:12:3110
23MC124102Mašek RomanSNB Praha6101:14:508
24MC12736Krátký JosefHvězda Pardubice6501:17:526

Muži D (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD387Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:0670
2MD4774Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:52:0262
3MD482Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:1854
4MD5555Bříza VladimírKRB Chrudim5100:53:4748
5MD6417Krsek MiroslavM. K. Luková4900:55:0544
6MD6739Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:2340
7MD789Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:1538
8MD85126Svak VáclavTJ Spartak Dvorce5400:59:0536
9MD8792Kučera ZdeněkAC Náchod5500:59:5034
10MD100100Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:02:3032
11MD12252Tučný JanMK Pardubice4701:13:0030

Muži E (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME11079Groh StanislavAC Vrchlabí4601:06:1570
2ME11599Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:09:2562
3ME12620Vodička JanMK Radslavice4501:16:3454
4ME12854Pšenička JiříPardubice4601:18:4548
5ME129123Bielčik JindřichLichkov4001:19:5544

Juniorky (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2844Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:47:2170
2ZJ6616Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk9900:55:1062
3ZJ8226Holíková ZuzanaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:58:3154
4ZJ10295Hanáková KláraActivity Lanškroun0201:03:0648
5ZJ11730Štefková JitkaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9901:10:0344
6ZJ1314Derková MartinaActivity Lanškroun0101:21:4640

Ženy A (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2146Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:1070
2ZA3597Vévodová MartinaAK Perná9000:49:1362
3ZA6232Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:54:5554
4ZA6868Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:55:2648
5ZA86128Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:59:3144
6ZA9124Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:00:3940
7ZA118119Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí9001:10:4438

Ženy B (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5698Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:53:5770
2ZB5871Klinecká JanaMK Hlinsko8100:54:2762
3ZB84136Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:58:5954
4ZB9594Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:01:3748
5ZB9688Honsová HanaActivity Lanškroun7901:02:0144
6ZB9861Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:02:1540
7ZB10431Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7501:03:3938

Ženy C (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC45108Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:51:4970
2ZC70120Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:55:5262
3ZC7793Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:5954
4ZC8337Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:58:3548
5ZC109111Jirásková EvaLanškroun6401:05:4044
6ZC11384Cinková JitkaAC Pardubice6801:07:3740
7ZC13223Šternerová HanaHradec Králové6301:29:0438
8ZC133133Nádherová HanaHradec Králové6801:44:1336

Ženy D (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5281Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:2970
2ZD89121Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6001:00:1562
3ZD108129Dvořáková EvaProstějov5501:05:1854
4ZD116103Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5901:09:4348
5ZD12322Hellerová HanaHradec Králové6101:13:5444
6ZD13010Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:5640
7ZD13429Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:44:3238

Lidový běh (trať 4 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB114Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:25:49-
2LB217Vágner VítTJ Sport Mladkov0300:28:54-
3LB316Severýnová Anna MarieMladkov0300:36:18-
4LB413Kalášek JosefMladkov6000:36:38-
5LB515Kalášek JosefSokol Mladkov8400:49:10-
-LB-10Bulička TomášAK Kroměříž11DNF-
-LB-11Buličková JarmilaAK Kroměříž80DNF-

Trať 4 km, 350 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB114Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:25:49-
2LB217Vágner VítTJ Sport Mladkov0300:28:54-
3LB316Severýnová Anna MarieMladkov0300:36:18-
4LB413Kalášek JosefMladkov6000:36:38-
5LB515Kalášek JosefSokol Mladkov8400:49:10-

Trať 9,5 km, 502 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Kovář JáchymDUKLA Praha9600:38:3070
2MA2114Hübl RadekRUNSPORT Team8800:39:4162
3MA315Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:40:1354
1MB466Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:40:4570
4MA5112Hájek DanielAtletika Polička8900:40:5748
2MB614Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:0262
5MA796Hrdina PavelAK Perná8800:41:2644
6MA833Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:42:4240
7MA970Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:5138
3MB1057Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:0454
8MA11113Minář MarekOKNOPLAST 9400:43:1036
1MC1234Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:2670
4MB1345Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:5948
1MJ1448Křeček JiříAtletika Kolín9800:44:2870
5MB15106Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:45:0544
9MA1675Ambrož RadekAK Olomouc9300:45:1834
2MJ1778Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:45:2162
10MA1889Jor MartinActivity Lanškroun8700:45:3132
11MA1911Turek MartinŽákisova škola běhu8000:45:3730
6MB2077Ulich PetrMT Dobruška6800:46:0840
1ZA2146Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:1070
7MB22116Moskva RomanPasivity Žamberk7500:46:1338
12MA23122Matras TomášSK Chrast8000:46:1828
13MA2485Roháček JanRun Sport Team8200:46:4226
2MC2543Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:4562
14MA26101Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:47:0424
8MB2749Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:47:0836
1ZJ2844Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:47:2170
15MA2958Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:47:2722
16MA3019Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:47:5120
17MA31104Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0918
18MA328Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:48:1816
19MA3342Budina JakubTrail run.cz9300:48:3714
20MA34124Janů LiborŠumperk7800:48:5712
2ZA3597Vévodová MartinaAK Perná9000:49:1362
3MC3621Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:3654
4MC3738Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:50:0248
1MD387Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:0670
9MB3941Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:50:0834
10MB4051Bureš MartinČeská Třebová7400:50:1432
21MA4127Clemenz SilvioJonsdorf7900:50:24-
22MA4260Novák JiříPetrovice8100:50:4410
5MC4372Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:50:5744
6MC44105Skalický JosefActivity La Žichlínek6200:51:4840
1ZC45108Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:51:4970
11MB46109Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:52:0130
2MD4774Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:52:0262
3MD482Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:1854
23MA4967Šilpert Pavel-8300:52:198
7MC5012Šolc VítězslavBKL Machov5700:52:4038
24MA51118Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:53:226
1ZD5281Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:2970
25MA5318Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:53:394
8MC5435Hruban JanČeská Třebová6600:53:4436
4MD5555Bříza VladimírKRB Chrudim5100:53:4748
1ZB5698Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:53:5770
12MB5787Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:54:0228
2ZB5871Klinecká JanaMK Hlinsko8100:54:2762
9MC5982Valenta MichalPrales Tužín6200:54:3234
10MC60115Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:4432
26MA6164Šimerda Miroslav-8500:54:452
3ZA6232Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:54:5554
3MJ6353Moravec JakubJM Team Letohrad9900:55:0154
5MD6417Krsek MiroslavM. K. Luková4900:55:0544
27MA6513Mimra Jiří-8300:55:062
2ZJ6616Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk9900:55:1062
6MD6739Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:2340
4ZA6868Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:55:2648
11MC69107Diviš MartinSNB PRAHA6300:55:3030
2ZC70120Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:55:5262
12MC71135Karlík MichalLoko Trutnov6400:56:0528
13MC7280Vanta JosefTriclub Dobruška6200:56:1226
13MB7363Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:56:2426
14MC74132Jandejsek ZdeněkStudené6100:56:4324
14MB75110Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:56:4724
15MC763Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:5022
3ZC7793Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:5954
7MD789Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:1538
28MA7973Dvořáček JanTrailrun.cz7900:57:582
29MA8040Tuma MiroslavOseček8000:58:092
30MA8150Kožnar JakubŽamberk7800:58:182
3ZJ8226Holíková ZuzanaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:58:3154
4ZC8337Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:58:3548
3ZB84136Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:58:5954
8MD85126Svak VáclavTJ Spartak Dvorce5400:59:0536
5ZA86128Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:59:3144
9MD8792Kučera ZdeněkAC Náchod5500:59:5034
16MC8828Clemenz HeimoJonsdorf5900:59:58-
2ZD89121Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6001:00:1562
31MA9025Novák PetrHSK7701:00:322
6ZA9124Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:00:3940
32MA921Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:01:012
17MC93130Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:0420
15MB9465Hirš Jan-7401:01:0822
4ZB9594Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:01:3748
5ZB9688Honsová HanaActivity Lanškroun7901:02:0144
33MA9786Růžička LukášRunsport team8601:02:102
6ZB9861Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:02:1540
16MB9990Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:02:2620
10MD100100Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:02:3032
18MC10183Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:03:0118
4ZJ10295Hanáková KláraActivity Lanškroun0201:03:0648
19MC103127Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:03:3716
7ZB10431Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7501:03:3938
34MA10591Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:04:282
17MB106134Nádhera PetrHradec Králové6701:04:5018
20MC10762Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:05:0914
3ZD108129Dvořáková EvaProstějov5501:05:1854
5ZC109111Jirásková EvaLanškroun6401:05:4044
1ME11079Groh StanislavAC Vrchlabí4601:06:1570
35MA11176Košnar FilipTrialrun.cz9101:06:322
18MB112117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:07:0716
6ZC11384Cinková JitkaAC Pardubice6801:07:3740
21MC11459Staněk RostislavČeská Třebová6301:07:4712
2ME11599Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:09:2562
4ZD116103Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5901:09:4348
5ZJ11730Štefková JitkaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9901:10:0344
7ZA118119Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí9001:10:4438
36MA11956Macák JiříHradec Králové8401:12:052
22MC120131Nepraš Pavel-5801:12:3110
4MJ1215Bulička DominikAK Kroměříž0301:12:5448
11MD12252Tučný JanMK Pardubice4701:13:0030
5ZD12322Hellerová HanaHradec Králové6101:13:5444
23MC124102Mašek RomanSNB Praha6101:14:508
19MB125125Dostál Pavel-6901:16:2014
3ME12620Vodička JanMK Radslavice4501:16:3454
24MC12736Krátký JosefHvězda Pardubice6501:17:526
4ME12854Pšenička JiříPardubice4601:18:4548
5ME129123Bielčik JindřichLichkov4001:19:5544
6ZD13010Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:5640
6ZJ1314Derková MartinaActivity Lanškroun0101:21:4640
7ZC13223Šternerová HanaHradec Králové6301:29:0438
8ZC133133Nádherová HanaHradec Králové6801:44:1336
7ZD13429Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:44:3238
5MJ1356Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:44:4944

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Kovář JáchymDUKLA Praha9600:38:3070
2MA2114Hübl RadekRUNSPORT Team8800:39:4162
3MA315Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:40:1354
4MB466Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:40:4548
5MA5112Hájek DanielAtletika Polička8900:40:5744
6MB614Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:0240
7MA796Hrdina PavelAK Perná8800:41:2638
8MA833Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:42:4236
9MA970Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:5134
10MB1057Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:0432
11MA11113Minář MarekOKNOPLAST 9400:43:1030
12MC1234Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:2628
13MB1345Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:5926
14MJ1448Křeček JiříAtletika Kolín9800:44:2824
15MB15106Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:45:0522
16MA1675Ambrož RadekAK Olomouc9300:45:1820
17MJ1778Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:45:2118
18MA1889Jor MartinActivity Lanškroun8700:45:3116
19MA1911Turek MartinŽákisova škola běhu8000:45:3714
20MB2077Ulich PetrMT Dobruška6800:46:0812
21MB22116Moskva RomanPasivity Žamberk7500:46:1310
22MA23122Matras TomášSK Chrast8000:46:188
23MA2485Roháček JanRun Sport Team8200:46:426
24MC2543Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:454
25MA26101Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:47:042

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód