hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Kozubovou

31.7.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozubovou
  • datum konání: 31.7.2016
  • zobrazeno již 399x
  • pořadatel: TJ Dolní Lomná

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Lomná – Pekárna u areálu Slezských dnů
10:00 hodin

Přihlášky

online ZDE

Prezentace

od 8:00 do 9:30 hodin u muzea

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení 540 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v každé kategorii obdrží diplom, medaili a finanční odměnu.
Finanční ceny:
Každá kategorie: 500 – 300 – 200
Rekord tratě: 1 000
Absolutní pořadí ženy: 500 – 300 – 200
Absolutní pořadí muži: 1 000 – 700 – 500 – 300 – 200

V cíli bohatá tombola v hodnotě 15 000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Dolní Lomná
Stanislav Marszalek
předseda organizačního výboru
Tel.: 602 551 462, 558 358 456

Internetové stránky

http://www.behnakozubovou.cz/

E-mailová adresa

smarszalek@tcl-digitrade.com

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 02.08.2016, 09:31
  • zobrazeno již 1353x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3131Chrascina Marek1.běžecký Jablunkov9700:27:0835
2MJ10137Dobiáš OndřejKopřivnice9700:28:4031
3MJ18150Solowski TobiášTJ Dolní Lomná0100:30:3227
4MJ20115Gabko TomášKlub Biatlonu Vsetín-Bobrky9800:30:4424
5MJ48169Stoltny DanielStrumień9800:33:17-
6MJ5065Krupka AdamIndičtí běžci0100:33:3022
7MJ51244Kváš JanBAP Pustevny0000:33:3320
8MJ54203Lubojacki JanJablunkov0200:33:4819
9MJ7230Sedláček LukášČeský Těšín0100:35:0418
10MJ77173Baroňák PavolSkalité0200:35:16-
11MJ90124Konderla Jakub1.běžecký Jablunkov0100:36:0817
12MJ10156Tyl MarekSK Universe0300:37:3516
13MJ106246Zogata FilipTJ Dolní Lomná9700:37:5515
14MJ129234Piekar MartinBěžecká skupina Český Těšín0100:39:2914
15MJ13464Krupka MilanIndičtí běžci0300:39:4213
16MJ13912Szmek PetrMilíkov9900:40:0012
17MJ158174Šurik DenisSkalité0300:40:48-
18MJ163227Sczotka MateuszGórki Vielkie9800:41:35-
19MJ176259Burawa ViktorKaSK Vělopolí0700:42:5011
20MJ180209Bulička DominikAK Kroměříž0300:43:1710
21MJ18533Szkandera VojtěchDolní Lomná0400:43:259
22MJ210249Bilko ŠimonTJ Dolní Lomná0200:46:188
23MJ222241Bury FilipTJ Slovan Skalité0200:47:46-
24MJ235210Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:52:017
25MJ244140Cienciala TomášSKI Mosty0200:56:036
26MJ252270Kašparik MikulášSK Přerov0801:04:565
26MJ252270Kašparik MikulášSK Přerov0801:04:565

Muži A (trať 5 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2257Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:5535
2MA5185Otevřel VítSalomon-Run8800:28:0231
3MA6229Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:28:0927
4MA9133Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice9100:28:2824
5MA12236Žajdlík FilipSplašení Goroli7700:29:5122
6MA1476Kvapulínský MartinTeam LightBIKE8300:30:0220
7MA16168Krupa PrzemysławBiegiem przez chybie8300:30:18-
8MA23158Urbaczka MatějBlackcomb / NVPP Team9600:31:2019
9MA26119Capek MartinČadečka v pohybe8400:31:49-
10MA31129Delina Daniel1.běžecký Jablunkov8000:32:2018
11MA349Tuharsky MartinOB TJ TŽ Třinec7700:32:3917
12MA35238Košut LukášNVPP Team9400:32:4016
13MA3775Miśkiewicz MariuszChybie8100:32:48-
14MA39265Belej DavidCROSSBIKE.CZ8100:32:5415
15MA404Lipták RadimPepaTeam F-M7900:32:5714
15MA4059Urbaczka JanNVPP Team9100:32:5714
17MA44120Brož OndřejMushing team Ostrava8400:33:0512
18MA4595Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:33:0811
19MA46245Řepa VojtěchBohumín9500:33:1010
20MA49156Kučírek VojtěchTJ TŽ Třinec9300:33:299
21MA52247Řezáč MartinMushing team Ostrava8200:33:388
22MA5363Pietrzyk RostislavF.M.T. Group7700:33:427
23MA55179Kaluža LubošNVPP8200:33:566
24MA56145Koliba MartinSDH Metylovice8300:33:595
25MA57151Sikora RobinTJ Dolní Lomná9000:34:084
26MA675Březina MartinSDH Metylovice8800:34:463
27MA6854Lysek JakubDolní Lomná8900:34:482
28MA7222Machnik VojtěchValašské Meziříčí8300:35:041
29MA7414Dębicki JakubCieszyn8300:35:07-
30MA8069Zogata Andrzej1.běžecký Jablunkov8600:35:301
31MA88107Siedlaczek VojtěchNVPP Třinec8800:36:051
32MA96161Marosz VojtěchNVPP Třinec8700:37:021
33MA98135Garnol RadimOstravští chrobáci8700:37:091
34MA107171Szczypka PiotrBiegiem przez chybie8900:37:59-
35MA117167Święczyk KrzysztofChybie-Mnich8500:38:45-
36MA122126Michálek JurajY Soft8200:39:12-
37MA12378Paprota MichaelHorní Těrlicko9200:39:171
38MA126220Ševčík TomášVietcong9300:39:231
39MA12939Miczek PetrČeský Těšín8300:39:291
40MA136152Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:39:511
41MA13919Pacák MarcelItalsky hřebec8500:40:001
42MA14457Podermanski DavidJablunkov9000:40:171
43MA149105Gembara JanBohumín9300:40:261
44MA151123Kawulok MartinHrádek8400:40:281
45MA152192Kisza VáclavTřinec9300:40:321
46MA157251Boža VáclavLowell Pro running team9600:40:461
47MA16079Pilch JiříJablunkov8400:41:041
48MA1613Czylok PavelBěžecká skupina v Českém Těšíně7700:41:121
49MA165178Cieslar MichalBěžecká skupina v Českém Těšíně8100:41:401
50MA168219Soušek JakubVietcong9200:42:011
51MA170269Marosz BřetislavOldřichovice8500:42:091
52MA172132Polách AntonínHorní Bečva9000:42:241
53MA17321Landsberger FilipPepaTeam F-M7900:42:251
54MA174127Bartoň PetrHavířov9200:42:301
55MA177262Burawa TomaszKaSK Vělopolí7800:42:511
56MA182170Stebel MartinSvidnice8000:43:231
57MA183204Boháč RadekHorní Lomná8100:43:241
58MA20440Stebel LukášČeský Těšín8200:45:121
59MA205199Szturc JanKarviná8600:45:181
60MA2112Vavříček LukasTřinec8400:46:281
61MA21541Lačík LukášČeský Těšín8400:46:561
62MA218267Hlaváč LukášČeský Těšín8400:47:151
63MA220264Krupczak TomaszChybie8600:47:26-
64MA251233Krul TomášOstrava7701:03:331

Muži B (trať 5 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1212Vanko MiroslavDOM Srdca Martina7300:26:47-
2MB4189Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:27:5035
3MB7230Jurčík JánKKM Čadca6800:28:21-
4MB8232Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:28:2631
5MB11111Ponek TiborCK Turzovka7600:29:13-
6MB1534Szebesta PavelBurik Running Team6800:30:0427
7MB19163Kašpařík TomášSK Přerov7500:30:3924
8MB24206Tichý PeterAK Čadca6900:31:31-
9MB25153Moskva RomanPasivity Žamberk7500:31:4322
10MB2868Hartíg DavidBurik Running Team7300:32:0120
11MB3023Mordáč StanislavTřinec7400:32:1719
12MB32139Cienciala TomášSplašení Goroli7000:32:2418
13MB35242Karkoška PetrBK SAK Karviná7300:32:4017
14MB38240Legierski KazimierzJaworzynka7100:32:52-
15MB47180Chrudina RobertOstrava7300:33:1116
16MB6061Szmek DaliborBukovec7300:34:2015
17MB63142Peterek Libor1.běžecký Jablunkov6900:34:2914
18MB65248Urbánek JíříSplašená Lokomotiva Chlumec/C.7600:34:3213
19MB7525Šubert PavelHoralové7400:35:1012
20MB76261Ernst Tomáš1.běžecký Jablunkov7300:35:1311
21MB7962Goryczka MichalPepaTeam F-M7600:35:2810
22MB8281Dziekanik LiborNVPP7400:35:349
23MB83205Rylko Václav1.běžecký Jablunkov7200:35:408
24MB85271Tešnar MarekPetřvald7500:35:507
25MB100101Gabko SlavomírKlub Biatlonu Vsetín-Bobrky7400:37:336
26MB10380Szotkowski AndřejMosty u Jablunkova7300:37:485
27MB11015Szkandera MartinSSK Dolní Lomná7500:38:254
28MB11266Krupka MilanIndičtí běžci7200:38:313
29MB127239Čanecký IvanŠKP Skalité6800:39:28-
29MB127147Urbaczka PavelNVPP6900:39:282
31MB131226Sczotka ArkadiuszGórki Vielkie7400:39:30-
32MB132128Misiarz MarekTřinec7300:39:331
33MB145122Kubisz RomanKPM Třinec7300:40:181
34MB146218Záškolný AlešŠenov7000:40:201
35MB14720Filipek BogdanVendryně7400:40:221
36MB159216Zaremba MiroslavŠárka7600:40:551
37MB163157Kocúr RomanBK SAK Karviná7400:41:351
38MB166193Laboj RadomírNávsí6900:41:451
39MB16950Szarowski MiroslavX-TRAIL ORLOVÁ7400:42:081
40MB17190Topiarz RomanBK SAK Karviná7600:42:141
41MB178228Sikora MiroslavSmilovice7500:43:041
42MB18370Marťák MiroslavČeský Těšín6800:43:241
43MB18983Ocieczek MarekBsvČT7200:43:421
44MB20055Tyl JosefSK Universe7100:44:181
45MB20672Gluch MarekKarviná7000:45:191
46MB238165Blatoň TomášPetrovice u Karviné7300:52:541

Muži C (trať 5 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13222Sventek LadislavGoral Marathon Team6500:29:57-
2MC17172Vrana VladislavSkalité6600:30:30-
3MC21215Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:31:0035
4MC2291Baláž RomanBaláž Extreme-Team Ostrava6500:31:1531
5MC2753Rajnoch EdvardSplašení Goroli6600:31:5427
6MC2996Zátopek JiříAKEZ Kopřivnice6000:32:1224
7MC33253Šindelek DanielMK Seitl Ostrava6500:32:3322
8MC43130Kubienka Libor1.běžecký Jablunkov6500:33:0420
9MC586Orlicki StanisławRudze5900:34:12-
10MC6482Slowioczek RomanMK Seitl Jablunkov5900:34:3019
11MC66155Kučírek PetrTřinec5800:34:3818
12MC6951Walek BronislavHrádek5700:34:5317
13MC7844Bielesz Josef1. běžecký Jablunkov6500:35:2716
14MC91224Maciejewski MarekMysłowice6100:36:10-
15MC104106Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:37:5015
16MC108207Wokoszyn RyszardBielsko-Biała6600:38:00-
17MC109250Tyl HynekSK Universe6500:38:2414
18MC115231Jamrik MirekKrál Šumavy5700:38:4013
19MC121198Groš ŠtefanS.K. Valašského Království6100:39:1112
20MC12527Březina LadislavMK Seitl Ostrava6100:39:2011
21MC13342Buda BoleslavBystřice - Suchý5700:39:3410
22MC135256Kobliha MilanLRS Vyškov5700:39:489
23MC13767Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:39:528
24MC138223Svancar PavelTřinec6500:39:567
25MC141114Jaroš JánKKM Čadca6100:40:07-
26MC143200Cisarik EmilKKM Čadca6000:40:15-
27MC150100Skupieň JosefHranice5700:40:276
28MC181188Kufa LeonTřinec6400:43:225
29MC19789Ballek VladimírGoral Marathon Team5900:44:03-
30MC199160Snopko PeterZimné plávanie Žiar nad Hronom6600:44:16-
31MC2148Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6500:46:544
32MC237272Cimprich MarcelŠenov6600:52:533

Muži D (trať 5 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4217Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:0335
2MD5916Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:34:1931
3MD70201Sviták StanislavAK Žilina5000:35:00-
4MD81194Jasek TadeuszRadziechowy5100:35:31-
5MD84138Kravčík KarelBK Karviná5600:35:4127
6MD92162Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:36:2224
7MD93195Sikora StefanBielsko-Biała4900:36:31-
8MD111197Přívětivý MiroslavPříbor5300:38:2722
9MD113243Svak VáclavTJ Spartak Dvorce5400:38:3320
10MD11686Greň ZikmundUKS Brena Gorki5500:38:42-
11MD11826Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5600:38:4719
12MD162225Glanowski ZenonSosnowiec5000:41:19-
13MD187116Gajewski KrzysztofUKS Brena Gorki5600:43:34-
14MD201221Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:44:3718
15MD23147Tučný JanMK Pardubice4700:50:3117
16MD23960Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:53:4116

Muži E (trať 5 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME19187Tyka EdwardŚwiętochłowice4300:43:46-
2ME20229Groh StanislavAC Vrchlabí4600:44:4935
3ME212260Dědek BeskydskýKlub důchodců Orlová4500:46:3131
4ME224214Farsky ŠtefanDOM Srdca Martina4600:48:10-
5ME22894Vodička JanM.K.Radslavice4500:49:1227
6ME245190Droszczak JozefUKS Brena Gorki3400:56:06-
7ME249235Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:01:3924
8ME25058Slowiaczek PavelBocanovice4001:03:2022

Juniorky (trať 5 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ94143Peterková Nikola1.běžecký Jablunkov9800:36:4135
2ZJ9797Chovanečková NikolaSK Kopřivnice0500:37:0731
3ZJ114109Marszalková Tereza1.běžecký Jablunkov0100:38:3827
4ZJ15545Byrtusova SylwiaSKI Mosty0400:40:4124
5ZJ16774Piechaczková NinaSKI Mosty0600:41:5722
6ZJ179177Ruceková VanesaSkalité0300:43:12-
7ZJ194149Kawuloková ZuzanaTJ Dolní Lomná0200:43:5520
8ZJ221141Ciencialová ZuzanaSKI Mosty0400:47:2819
9ZJ223176Ruceková SandraSkalité0200:47:59-
10ZJ229175Čanecká KatarínaSkalité0300:49:14-
11ZJ232148Rusnok ZuzanaTJ Dolní Lomná0300:50:3418
12ZJ242104Oczadla KarolínaHavířov0300:55:0617
13ZJ24793Balážová AnnaBaláž Extreme-Team Ostrava0900:58:3416

Ženy A (trať 5 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA61211Galaczová Eva1.běžecký Jablunkov9600:34:2135
2ZA7192Esentierová AdélaBaláž Extreme-Team Ostrava8800:35:0131
3ZA8749Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:36:0027
4ZA10246Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:37:3724
5ZA1057Kosová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice/Oldřichovice9400:37:5322
6ZA120117Šenkeříková HanaKopřivnice8300:39:0820
7ZA124191Sikorová JarmilaTřinec8400:39:1819
8ZA142164Blatoňová KateřinaPetrovice u Karviné9600:40:1318
9ZA19098Chovanečková LibušeŠtramberk8300:43:4417
10ZA192121Pfefferová RenátaBěžecká skupina v Českém Těšíně8600:43:5216
11ZA195252Walaská AnnaNVPP Team8200:43:5615
12ZA208237Konderlová TerezaNVPP Team9600:46:1214
13ZA20971Zogatová DorotaSKI Mosty8900:46:1513
14ZA21348Krywdová LenkaDolní Lomná8700:46:5112
15ZA217202Boháčová HanaDolní Lomná8600:47:0011
16ZA225134Šupica MarkétaOstravští chrobáci8200:48:2810
17ZA23073Piechaczková LucieHrádek8300:50:169
18ZA24013Dębicka RenataOlomouc8500:54:118
19ZA241103Koláčková TerezaHavířov8400:54:497
20ZA254146Kolibová JanaSDH Metylovice8401:16:276

Ženy B (trať 5 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6288Kirpatrick MargitaGoral Marathon Team7300:34:23-
2ZB86266Janů IvaŠumperk8100:35:5635
3ZB89110Prívarová RadkaAK Čadca7900:36:06-
4ZB95254Húdoková ŽanetaKošařiska8000:36:5631
5ZB99213Krausová DarinaAKEZ Kopřivnice7400:37:1627
6ZB119136Odehnalová LucieFialové kobry8100:38:5224
7ZB154263Fąfrowicz AdrianaBESKIDZKA 160 NA RATY7200:40:36-
8ZB18811Szmeková IvetaMilíkov7300:43:3522
9ZB193144Czeczotková HelenaBocanovice7400:43:5420
10ZB196118Kollarczyková MonikaBěžecká skupina v Českém Těšíně7500:43:5719
11ZB203217Záškolná DanielaŠenov7300:45:0918
12ZB219125Stoklásková PavlaBěžecká skupina v Českém Těšíně7400:47:2417
13ZB226187Cimprichová JanaŠenov7400:48:4316
14ZB227181Dawiec GabrielaBiegiem przez chybie7600:48:47-
15ZB23318Pszczolková VeronikaČeský Těšín7600:50:5015
16ZB234208Urbaniec MalgorzataBielsko-Biała7700:51:12-
17ZB23699Krupková AliceIndičtí běžci7200:52:3714
18ZB24828Pajurková KarlaOstrava7601:00:3313

Ženy C (trať 5 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC15343Bieleszová Miluše1.běžecký Jablunkov6600:40:3335
2ZC186258Jirásková EvaLanškroun6400:43:3231
3ZC19852Rajnochova JanaSmilovice6700:44:1427
4ZC207102Jastrzembská JarmilaOB TJ TŽ Třinec6400:45:2024
5ZC21685Takáčová DanicaAK Čadca6500:46:57-

Ženy D (trať 5 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD14877Šokalová LudmilaPepaTeam F-M5600:40:2535
2ZD156196Sikorowa AlicjaBielsko-Biała5200:40:45-
3ZD175255Dvořáková EvaProstějov5500:42:4931
4ZD2431Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:55:3527
5ZD24684Marcibálová MáriaKKM Čadca3400:56:54-

Trať 5 km, 540 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1212Vanko MiroslavDOM Srdca Martina7300:26:47-
1MA2257Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:5535
1MJ3131Chrascina Marek1.běžecký Jablunkov9700:27:0835
2MB4189Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:27:5035
2MA5185Otevřel VítSalomon-Run8800:28:0231
3MA6229Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:28:0927
3MB7230Jurčík JánKKM Čadca6800:28:21-
4MB8232Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:28:2631
4MA9133Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice9100:28:2824
2MJ10137Dobiáš OndřejKopřivnice9700:28:4031
5MB11111Ponek TiborCK Turzovka7600:29:13-
5MA12236Žajdlík FilipSplašení Goroli7700:29:5122
1MC13222Sventek LadislavGoral Marathon Team6500:29:57-
6MA1476Kvapulínský MartinTeam LightBIKE8300:30:0220
6MB1534Szebesta PavelBurik Running Team6800:30:0427
7MA16168Krupa PrzemysławBiegiem przez chybie8300:30:18-
2MC17172Vrana VladislavSkalité6600:30:30-
3MJ18150Solowski TobiášTJ Dolní Lomná0100:30:3227
7MB19163Kašpařík TomášSK Přerov7500:30:3924
4MJ20115Gabko TomášKlub Biatlonu Vsetín-Bobrky9800:30:4424
3MC21215Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:31:0035
4MC2291Baláž RomanBaláž Extreme-Team Ostrava6500:31:1531
8MA23158Urbaczka MatějBlackcomb / NVPP Team9600:31:2019
8MB24206Tichý PeterAK Čadca6900:31:31-
9MB25153Moskva RomanPasivity Žamberk7500:31:4322
9MA26119Capek MartinČadečka v pohybe8400:31:49-
5MC2753Rajnoch EdvardSplašení Goroli6600:31:5427
10MB2868Hartíg DavidBurik Running Team7300:32:0120
6MC2996Zátopek JiříAKEZ Kopřivnice6000:32:1224
11MB3023Mordáč StanislavTřinec7400:32:1719
10MA31129Delina Daniel1.běžecký Jablunkov8000:32:2018
12MB32139Cienciala TomášSplašení Goroli7000:32:2418
7MC33253Šindelek DanielMK Seitl Ostrava6500:32:3322
11MA349Tuharsky MartinOB TJ TŽ Třinec7700:32:3917
12MA35238Košut LukášNVPP Team9400:32:4016
13MB35242Karkoška PetrBK SAK Karviná7300:32:4017
13MA3775Miśkiewicz MariuszChybie8100:32:48-
14MB38240Legierski KazimierzJaworzynka7100:32:52-
14MA39265Belej DavidCROSSBIKE.CZ8100:32:5415
15MA404Lipták RadimPepaTeam F-M7900:32:5714
15MA4059Urbaczka JanNVPP Team9100:32:5714
1MD4217Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:0335
8MC43130Kubienka Libor1.běžecký Jablunkov6500:33:0420
17MA44120Brož OndřejMushing team Ostrava8400:33:0512
18MA4595Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:33:0811
19MA46245Řepa VojtěchBohumín9500:33:1010
15MB47180Chrudina RobertOstrava7300:33:1116
5MJ48169Stoltny DanielStrumień9800:33:17-
20MA49156Kučírek VojtěchTJ TŽ Třinec9300:33:299
6MJ5065Krupka AdamIndičtí běžci0100:33:3022
7MJ51244Kváš JanBAP Pustevny0000:33:3320
21MA52247Řezáč MartinMushing team Ostrava8200:33:388
22MA5363Pietrzyk RostislavF.M.T. Group7700:33:427
8MJ54203Lubojacki JanJablunkov0200:33:4819
23MA55179Kaluža LubošNVPP8200:33:566
24MA56145Koliba MartinSDH Metylovice8300:33:595
25MA57151Sikora RobinTJ Dolní Lomná9000:34:084
9MC586Orlicki StanisławRudze5900:34:12-
2MD5916Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:34:1931
16MB6061Szmek DaliborBukovec7300:34:2015
1ZA61211Galaczová Eva1.běžecký Jablunkov9600:34:2135
1ZB6288Kirpatrick MargitaGoral Marathon Team7300:34:23-
17MB63142Peterek Libor1.běžecký Jablunkov6900:34:2914
10MC6482Slowioczek RomanMK Seitl Jablunkov5900:34:3019
18MB65248Urbánek JíříSplašená Lokomotiva Chlumec/C.7600:34:3213
11MC66155Kučírek PetrTřinec5800:34:3818
26MA675Březina MartinSDH Metylovice8800:34:463
27MA6854Lysek JakubDolní Lomná8900:34:482
12MC6951Walek BronislavHrádek5700:34:5317
3MD70201Sviták StanislavAK Žilina5000:35:00-
2ZA7192Esentierová AdélaBaláž Extreme-Team Ostrava8800:35:0131
9MJ7230Sedláček LukášČeský Těšín0100:35:0418
28MA7222Machnik VojtěchValašské Meziříčí8300:35:041
29MA7414Dębicki JakubCieszyn8300:35:07-
19MB7525Šubert PavelHoralové7400:35:1012
20MB76261Ernst Tomáš1.běžecký Jablunkov7300:35:1311
10MJ77173Baroňák PavolSkalité0200:35:16-
13MC7844Bielesz Josef1. běžecký Jablunkov6500:35:2716
21MB7962Goryczka MichalPepaTeam F-M7600:35:2810
30MA8069Zogata Andrzej1.běžecký Jablunkov8600:35:301
4MD81194Jasek TadeuszRadziechowy5100:35:31-
22MB8281Dziekanik LiborNVPP7400:35:349
23MB83205Rylko Václav1.běžecký Jablunkov7200:35:408
5MD84138Kravčík KarelBK Karviná5600:35:4127
24MB85271Tešnar MarekPetřvald7500:35:507
2ZB86266Janů IvaŠumperk8100:35:5635
3ZA8749Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:36:0027
31MA88107Siedlaczek VojtěchNVPP Třinec8800:36:051
3ZB89110Prívarová RadkaAK Čadca7900:36:06-
11MJ90124Konderla Jakub1.běžecký Jablunkov0100:36:0817
14MC91224Maciejewski MarekMysłowice6100:36:10-
6MD92162Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:36:2224
7MD93195Sikora StefanBielsko-Biała4900:36:31-
1ZJ94143Peterková Nikola1.běžecký Jablunkov9800:36:4135
4ZB95254Húdoková ŽanetaKošařiska8000:36:5631
32MA96161Marosz VojtěchNVPP Třinec8700:37:021
2ZJ9797Chovanečková NikolaSK Kopřivnice0500:37:0731
33MA98135Garnol RadimOstravští chrobáci8700:37:091
5ZB99213Krausová DarinaAKEZ Kopřivnice7400:37:1627
25MB100101Gabko SlavomírKlub Biatlonu Vsetín-Bobrky7400:37:336
12MJ10156Tyl MarekSK Universe0300:37:3516
4ZA10246Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:37:3724
26MB10380Szotkowski AndřejMosty u Jablunkova7300:37:485
15MC104106Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:37:5015
5ZA1057Kosová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice/Oldřichovice9400:37:5322
13MJ106246Zogata FilipTJ Dolní Lomná9700:37:5515
34MA107171Szczypka PiotrBiegiem przez chybie8900:37:59-
16MC108207Wokoszyn RyszardBielsko-Biała6600:38:00-
17MC109250Tyl HynekSK Universe6500:38:2414
27MB11015Szkandera MartinSSK Dolní Lomná7500:38:254
8MD111197Přívětivý MiroslavPříbor5300:38:2722
28MB11266Krupka MilanIndičtí běžci7200:38:313
9MD113243Svak VáclavTJ Spartak Dvorce5400:38:3320
3ZJ114109Marszalková Tereza1.běžecký Jablunkov0100:38:3827
18MC115231Jamrik MirekKrál Šumavy5700:38:4013
10MD11686Greň ZikmundUKS Brena Gorki5500:38:42-
35MA117167Święczyk KrzysztofChybie-Mnich8500:38:45-
11MD11826Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5600:38:4719
6ZB119136Odehnalová LucieFialové kobry8100:38:5224
6ZA120117Šenkeříková HanaKopřivnice8300:39:0820
19MC121198Groš ŠtefanS.K. Valašského Království6100:39:1112
36MA122126Michálek JurajY Soft8200:39:12-
37MA12378Paprota MichaelHorní Těrlicko9200:39:171
7ZA124191Sikorová JarmilaTřinec8400:39:1819
20MC12527Březina LadislavMK Seitl Ostrava6100:39:2011
38MA126220Ševčík TomášVietcong9300:39:231
29MB127239Čanecký IvanŠKP Skalité6800:39:28-
29MB127147Urbaczka PavelNVPP6900:39:282
14MJ129234Piekar MartinBěžecká skupina Český Těšín0100:39:2914
39MA12939Miczek PetrČeský Těšín8300:39:291
31MB131226Sczotka ArkadiuszGórki Vielkie7400:39:30-
32MB132128Misiarz MarekTřinec7300:39:331
21MC13342Buda BoleslavBystřice - Suchý5700:39:3410
15MJ13464Krupka MilanIndičtí běžci0300:39:4213
22MC135256Kobliha MilanLRS Vyškov5700:39:489
40MA136152Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:39:511
23MC13767Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:39:528
24MC138223Svancar PavelTřinec6500:39:567
41MA13919Pacák MarcelItalsky hřebec8500:40:001
16MJ13912Szmek PetrMilíkov9900:40:0012
25MC141114Jaroš JánKKM Čadca6100:40:07-
8ZA142164Blatoňová KateřinaPetrovice u Karviné9600:40:1318
26MC143200Cisarik EmilKKM Čadca6000:40:15-
42MA14457Podermanski DavidJablunkov9000:40:171
33MB145122Kubisz RomanKPM Třinec7300:40:181
34MB146218Záškolný AlešŠenov7000:40:201
35MB14720Filipek BogdanVendryně7400:40:221
1ZD14877Šokalová LudmilaPepaTeam F-M5600:40:2535
43MA149105Gembara JanBohumín9300:40:261
27MC150100Skupieň JosefHranice5700:40:276
44MA151123Kawulok MartinHrádek8400:40:281
45MA152192Kisza VáclavTřinec9300:40:321
1ZC15343Bieleszová Miluše1.běžecký Jablunkov6600:40:3335
7ZB154263Fąfrowicz AdrianaBESKIDZKA 160 NA RATY7200:40:36-
4ZJ15545Byrtusova SylwiaSKI Mosty0400:40:4124
2ZD156196Sikorowa AlicjaBielsko-Biała5200:40:45-
46MA157251Boža VáclavLowell Pro running team9600:40:461
17MJ158174Šurik DenisSkalité0300:40:48-
36MB159216Zaremba MiroslavŠárka7600:40:551
47MA16079Pilch JiříJablunkov8400:41:041
48MA1613Czylok PavelBěžecká skupina v Českém Těšíně7700:41:121
12MD162225Glanowski ZenonSosnowiec5000:41:19-
18MJ163227Sczotka MateuszGórki Vielkie9800:41:35-
37MB163157Kocúr RomanBK SAK Karviná7400:41:351
49MA165178Cieslar MichalBěžecká skupina v Českém Těšíně8100:41:401
38MB166193Laboj RadomírNávsí6900:41:451
5ZJ16774Piechaczková NinaSKI Mosty0600:41:5722
50MA168219Soušek JakubVietcong9200:42:011
39MB16950Szarowski MiroslavX-TRAIL ORLOVÁ7400:42:081
51MA170269Marosz BřetislavOldřichovice8500:42:091
40MB17190Topiarz RomanBK SAK Karviná7600:42:141
52MA172132Polách AntonínHorní Bečva9000:42:241
53MA17321Landsberger FilipPepaTeam F-M7900:42:251
54MA174127Bartoň PetrHavířov9200:42:301
3ZD175255Dvořáková EvaProstějov5500:42:4931
19MJ176259Burawa ViktorKaSK Vělopolí0700:42:5011
55MA177262Burawa TomaszKaSK Vělopolí7800:42:511
41MB178228Sikora MiroslavSmilovice7500:43:041
6ZJ179177Ruceková VanesaSkalité0300:43:12-
20MJ180209Bulička DominikAK Kroměříž0300:43:1710
28MC181188Kufa LeonTřinec6400:43:225
56MA182170Stebel MartinSvidnice8000:43:231
42MB18370Marťák MiroslavČeský Těšín6800:43:241
57MA183204Boháč RadekHorní Lomná8100:43:241
21MJ18533Szkandera VojtěchDolní Lomná0400:43:259
2ZC186258Jirásková EvaLanškroun6400:43:3231
13MD187116Gajewski KrzysztofUKS Brena Gorki5600:43:34-
8ZB18811Szmeková IvetaMilíkov7300:43:3522
43MB18983Ocieczek MarekBsvČT7200:43:421
9ZA19098Chovanečková LibušeŠtramberk8300:43:4417
1ME19187Tyka EdwardŚwiętochłowice4300:43:46-
10ZA192121Pfefferová RenátaBěžecká skupina v Českém Těšíně8600:43:5216
9ZB193144Czeczotková HelenaBocanovice7400:43:5420
7ZJ194149Kawuloková ZuzanaTJ Dolní Lomná0200:43:5520
11ZA195252Walaská AnnaNVPP Team8200:43:5615
10ZB196118Kollarczyková MonikaBěžecká skupina v Českém Těšíně7500:43:5719
29MC19789Ballek VladimírGoral Marathon Team5900:44:03-
3ZC19852Rajnochova JanaSmilovice6700:44:1427
30MC199160Snopko PeterZimné plávanie Žiar nad Hronom6600:44:16-
44MB20055Tyl JosefSK Universe7100:44:181
14MD201221Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:44:3718
2ME20229Groh StanislavAC Vrchlabí4600:44:4935
11ZB203217Záškolná DanielaŠenov7300:45:0918
58MA20440Stebel LukášČeský Těšín8200:45:121
59MA205199Szturc JanKarviná8600:45:181
45MB20672Gluch MarekKarviná7000:45:191
4ZC207102Jastrzembská JarmilaOB TJ TŽ Třinec6400:45:2024
12ZA208237Konderlová TerezaNVPP Team9600:46:1214
13ZA20971Zogatová DorotaSKI Mosty8900:46:1513
22MJ210249Bilko ŠimonTJ Dolní Lomná0200:46:188
60MA2112Vavříček LukasTřinec8400:46:281
3ME212260Dědek BeskydskýKlub důchodců Orlová4500:46:3131
14ZA21348Krywdová LenkaDolní Lomná8700:46:5112
31MC2148Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6500:46:544
61MA21541Lačík LukášČeský Těšín8400:46:561
5ZC21685Takáčová DanicaAK Čadca6500:46:57-
15ZA217202Boháčová HanaDolní Lomná8600:47:0011
62MA218267Hlaváč LukášČeský Těšín8400:47:151
12ZB219125Stoklásková PavlaBěžecká skupina v Českém Těšíně7400:47:2417
63MA220264Krupczak TomaszChybie8600:47:26-
8ZJ221141Ciencialová ZuzanaSKI Mosty0400:47:2819
23MJ222241Bury FilipTJ Slovan Skalité0200:47:46-
9ZJ223176Ruceková SandraSkalité0200:47:59-
4ME224214Farsky ŠtefanDOM Srdca Martina4600:48:10-
16ZA225134Šupica MarkétaOstravští chrobáci8200:48:2810
13ZB226187Cimprichová JanaŠenov7400:48:4316
14ZB227181Dawiec GabrielaBiegiem przez chybie7600:48:47-
5ME22894Vodička JanM.K.Radslavice4500:49:1227
10ZJ229175Čanecká KatarínaSkalité0300:49:14-
17ZA23073Piechaczková LucieHrádek8300:50:169
15MD23147Tučný JanMK Pardubice4700:50:3117
11ZJ232148Rusnok ZuzanaTJ Dolní Lomná0300:50:3418
15ZB23318Pszczolková VeronikaČeský Těšín7600:50:5015
16ZB234208Urbaniec MalgorzataBielsko-Biała7700:51:12-
24MJ235210Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:52:017
17ZB23699Krupková AliceIndičtí běžci7200:52:3714
32MC237272Cimprich MarcelŠenov6600:52:533
46MB238165Blatoň TomášPetrovice u Karviné7300:52:541
16MD23960Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:53:4116
18ZA24013Dębicka RenataOlomouc8500:54:118
19ZA241103Koláčková TerezaHavířov8400:54:497
12ZJ242104Oczadla KarolínaHavířov0300:55:0617
4ZD2431Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:55:3527
25MJ244140Cienciala TomášSKI Mosty0200:56:036
6ME245190Droszczak JozefUKS Brena Gorki3400:56:06-
5ZD24684Marcibálová MáriaKKM Čadca3400:56:54-
13ZJ24793Balážová AnnaBaláž Extreme-Team Ostrava0900:58:3416
18ZB24828Pajurková KarlaOstrava7601:00:3313
7ME249235Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:01:3924
8ME25058Slowiaczek PavelBocanovice4001:03:2022
64MA251233Krul TomášOstrava7701:03:331
26MJ252270Kašparik MikulášSK Přerov0801:04:565
26MJ252270Kašparik MikulášSK Přerov0801:04:565
20ZA254146Kolibová JanaSDH Metylovice8401:16:276

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2257Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:5535
2MJ3131Chrascina Marek1.běžecký Jablunkov9700:27:0831
3MB4189Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:27:5027
4MA5185Otevřel VítSalomon-Run8800:28:0224
5MA6229Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:28:0922
6MB8232Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:28:2620
7MA9133Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice9100:28:2819
8MJ10137Dobiáš OndřejKopřivnice9700:28:4018
9MA12236Žajdlík FilipSplašení Goroli7700:29:5117
10MA1476Kvapulínský MartinTeam LightBIKE8300:30:0216
11MB1534Szebesta PavelBurik Running Team6800:30:0415
12MJ18150Solowski TobiášTJ Dolní Lomná0100:30:3214
13MB19163Kašpařík TomášSK Přerov7500:30:3913
14MJ20115Gabko TomášKlub Biatlonu Vsetín-Bobrky9800:30:4412
15MC21215Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:31:0011
16MC2291Baláž RomanBaláž Extreme-Team Ostrava6500:31:1510
17MA23158Urbaczka MatějBlackcomb / NVPP Team9600:31:209
18MB25153Moskva RomanPasivity Žamberk7500:31:438
19MC2753Rajnoch EdvardSplašení Goroli6600:31:547
20MB2868Hartíg DavidBurik Running Team7300:32:016
21MC2996Zátopek JiříAKEZ Kopřivnice6000:32:125
22MB3023Mordáč StanislavTřinec7400:32:174
23MA31129Delina Daniel1.běžecký Jablunkov8000:32:203
24MB32139Cienciala TomášSplašení Goroli7000:32:242
25MC33253Šindelek DanielMK Seitl Ostrava6500:32:331

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA61211Galaczová Eva1.běžecký Jablunkov9600:34:2135
2ZA7192Esentierová AdélaBaláž Extreme-Team Ostrava8800:35:0131
3ZB86266Janů IvaŠumperk8100:35:5627
4ZA8749Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:36:0024
5ZJ94143Peterková Nikola1.běžecký Jablunkov9800:36:4122
6ZB95254Húdoková ŽanetaKošařiska8000:36:5620
7ZJ9797Chovanečková NikolaSK Kopřivnice0500:37:0719
8ZB99213Krausová DarinaAKEZ Kopřivnice7400:37:1618
9ZA10246Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:37:3717
10ZA1057Kosová ŠtěpánkaOK Lokomotiva Pardubice/Oldřichovice9400:37:5316
11ZJ114109Marszalková Tereza1.běžecký Jablunkov0100:38:3815
12ZB119136Odehnalová LucieFialové kobry8100:38:5214
13ZA120117Šenkeříková HanaKopřivnice8300:39:0813
14ZA124191Sikorová JarmilaTřinec8400:39:1812
15ZA142164Blatoňová KateřinaPetrovice u Karviné9600:40:1311
16ZD14877Šokalová LudmilaPepaTeam F-M5600:40:2510
17ZC15343Bieleszová Miluše1.běžecký Jablunkov6600:40:339
18ZJ15545Byrtusova SylwiaSKI Mosty0400:40:418
19ZJ16774Piechaczková NinaSKI Mosty0600:41:577
20ZD175255Dvořáková EvaProstějov5500:42:496
21ZC186258Jirásková EvaLanškroun6400:43:325
22ZB18811Szmeková IvetaMilíkov7300:43:354
23ZA19098Chovanečková LibušeŠtramberk8300:43:443
24ZA192121Pfefferová RenátaBěžecká skupina v Českém Těšíně8600:43:522
25ZB193144Czeczotková HelenaBocanovice7400:43:541

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód