hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Sokolí vrch

7.8.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Sokolí vrch
  • datum konání: 7.8.2016
  • zobrazeno již 272x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 09.08.2016, 07:06
  • zobrazeno již 1230x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ56Žalčík KimFenix SKI team Jeseník9900:32:1535
2MJ759Nekoranec MatějTitan Trilife9700:34:1731
3MJ922Polák DanielFENIX SKI TEAM Jeseník9800:35:1327
4MJ1056Továrek AdamFENIX SKI TEAM Jeseník0000:36:2224
5MJ1632Cenek JáchymFENIX SKI TEAM Jeseník0200:37:0922
6MJ3224Medek JakubFENIX SKI TEAM Jeseník0200:42:0220
7MJ3361Záhorec Adam-0400:43:2019

Muži A (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Pelíšek DavidAK Olomouc9000:30:3635
2MA354Tejchman JakubFENIX SKI TEAM Jeseník8800:31:4231
3MA428Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:0727
4MA1217Šolc VítězslavREDPOINT ELEVEN TEAM9100:36:3824
5MA2044Smékal VáclavSK Černé plíce8900:39:0922
6MA2363Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:39:5320
7MA2618Veverka AlešFBK Kolovraty Praha8300:40:1919
8MA6152Rýznar Martin-8601:01:3618

Muži B (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB234Horák OndřejAK Kroměříž7500:30:5335
2MB629Žák JiříMK SEITL Ostrava7100:32:3831
3MB1464Záhorec StanislavSOKOL Senohraby7100:36:5827
4MB2136Chrudina RobertOstrava7300:39:3724
5MB2430Uher JurajPřibyslav7300:40:0522
6MB3858Novotný TomášTJ Zlaté Hory7000:44:0420
7MB4255Vičar DavidTJ Sokol Maxičky7500:45:2019
8MB4819Diviš MiroslavStříbrňáci7200:46:4318

Muži C (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1113Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:36:2835
2MC132Zátopek JiříAK EZ KOPŘIVNICE6000:36:5131
3MC1537Šustr PavelLIGA 2000 Tábor6600:37:0627
4MC1927Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:38:2224
5MC2241Knápek LubomírLK Šumperk5900:39:4422
6MC2860Karlík MichalLOKO Trutnov6400:40:5720
7MC291Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:0019
8MC3438Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:43:3818
9MC3645Zavadil AlexandrSM KONDOR Jeseník6600:43:5517
10MC4040Valenta JiříSK SEVERKA Šumperk6300:45:0216
11MC4125Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:45:1615
12MC4550Kobliha MilanLRS Vyškov5700:46:2314
13MC5948Cimprich MarcelŠenov6600:59:5913

Muži D (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1816Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:4035
2MD269Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:1931
3MD3053Strakoš JiříTATRA Kopřivnice5000:41:1627
4MD3511Královec JiříMÍLAŘI Domažlice5100:43:4624
5MD463Cypra ZdenekSKVK4900:46:2922
6MD5049Holeček StanislavHarekrišna Jeseník5500:49:3020
7MD5115Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:50:0519

Muži E (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME558Groh StanislavAC Vrchlabí4600:51:4035
2ME5826Lýsek JaroslavKlub důchodců4500:56:0731
3ME6312Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:11:4827

Juniorky (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2520Poulíková KarolínaFENIX SKI TEAM Jeseník0000:40:1635
2ZJ4321Poláková NatálieFENIX SKI TEAM Jeseník0000:45:3231
3ZJ5423Mičkerová KarlaFENIX SKI TEAM Jeseník0200:51:2627
4ZJ6051Rosáková Tereza-0101:01:3524

Ženy A (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA444Jurczyk KingaGlucholazy8600:45:50-

Ženy B (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB87Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:3035
2ZB1735Delingerová MarieAK Kroměříž7600:37:4031
3ZB3157Janů IvaŠumperk8100:41:5827
4ZB3731Uherová JanaPřibyslav7200:43:5624
5ZB5647Cimprichová JanaŠenov7400:52:5722

Ženy C (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3962Procházková SylvaČeská Ves6900:45:0035
2ZC4710Divišová AliceStříbrňáci7100:46:3331
3ZC5346Jirásková EvaLanškroun6400:50:2027
4ZC5742Jonášová ZdeňkaHRADECKY SPINNIG KLUB6400:53:0224

Ženy D (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4939Králová ZdenkaSK SEVERKA Šumperk6000:48:5735
2ZD5243Dvořáková EvaProstějov5500:50:1531
3ZD6214Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:2227

Trať 6 km, 550 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Pelíšek DavidAK Olomouc9000:30:3635
1MB234Horák OndřejAK Kroměříž7500:30:5335
2MA354Tejchman JakubFENIX SKI TEAM Jeseník8800:31:4231
3MA428Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:0727
1MJ56Žalčík KimFenix SKI team Jeseník9900:32:1535
2MB629Žák JiříMK SEITL Ostrava7100:32:3831
2MJ759Nekoranec MatějTitan Trilife9700:34:1731
1ZB87Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:3035
3MJ922Polák DanielFENIX SKI TEAM Jeseník9800:35:1327
4MJ1056Továrek AdamFENIX SKI TEAM Jeseník0000:36:2224
1MC1113Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:36:2835
4MA1217Šolc VítězslavREDPOINT ELEVEN TEAM9100:36:3824
2MC132Zátopek JiříAK EZ KOPŘIVNICE6000:36:5131
3MB1464Záhorec StanislavSOKOL Senohraby7100:36:5827
3MC1537Šustr PavelLIGA 2000 Tábor6600:37:0627
5MJ1632Cenek JáchymFENIX SKI TEAM Jeseník0200:37:0922
2ZB1735Delingerová MarieAK Kroměříž7600:37:4031
1MD1816Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:4035
4MC1927Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:38:2224
5MA2044Smékal VáclavSK Černé plíce8900:39:0922
4MB2136Chrudina RobertOstrava7300:39:3724
5MC2241Knápek LubomírLK Šumperk5900:39:4422
6MA2363Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:39:5320
5MB2430Uher JurajPřibyslav7300:40:0522
1ZJ2520Poulíková KarolínaFENIX SKI TEAM Jeseník0000:40:1635
2MD269Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:1931
7MA2618Veverka AlešFBK Kolovraty Praha8300:40:1919
6MC2860Karlík MichalLOKO Trutnov6400:40:5720
7MC291Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:0019
3MD3053Strakoš JiříTATRA Kopřivnice5000:41:1627
3ZB3157Janů IvaŠumperk8100:41:5827
6MJ3224Medek JakubFENIX SKI TEAM Jeseník0200:42:0220
7MJ3361Záhorec Adam-0400:43:2019
8MC3438Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:43:3818
4MD3511Královec JiříMÍLAŘI Domažlice5100:43:4624
9MC3645Zavadil AlexandrSM KONDOR Jeseník6600:43:5517
4ZB3731Uherová JanaPřibyslav7200:43:5624
6MB3858Novotný TomášTJ Zlaté Hory7000:44:0420
1ZC3962Procházková SylvaČeská Ves6900:45:0035
10MC4040Valenta JiříSK SEVERKA Šumperk6300:45:0216
11MC4125Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:45:1615
7MB4255Vičar DavidTJ Sokol Maxičky7500:45:2019
2ZJ4321Poláková NatálieFENIX SKI TEAM Jeseník0000:45:3231
1ZA444Jurczyk KingaGlucholazy8600:45:50-
12MC4550Kobliha MilanLRS Vyškov5700:46:2314
5MD463Cypra ZdenekSKVK4900:46:2922
2ZC4710Divišová AliceStříbrňáci7100:46:3331
8MB4819Diviš MiroslavStříbrňáci7200:46:4318
1ZD4939Králová ZdenkaSK SEVERKA Šumperk6000:48:5735
6MD5049Holeček StanislavHarekrišna Jeseník5500:49:3020
7MD5115Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:50:0519
2ZD5243Dvořáková EvaProstějov5500:50:1531
3ZC5346Jirásková EvaLanškroun6400:50:2027
3ZJ5423Mičkerová KarlaFENIX SKI TEAM Jeseník0200:51:2627
1ME558Groh StanislavAC Vrchlabí4600:51:4035
5ZB5647Cimprichová JanaŠenov7400:52:5722
4ZC5742Jonášová ZdeňkaHRADECKY SPINNIG KLUB6400:53:0224
2ME5826Lýsek JaroslavKlub důchodců4500:56:0731
13MC5948Cimprich MarcelŠenov6600:59:5913
4ZJ6051Rosáková Tereza-0101:01:3524
8MA6152Rýznar Martin-8601:01:3618
3ZD6214Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:2227
3ME6312Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:11:4827

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Pelíšek DavidAK Olomouc9000:30:3635
2MB234Horák OndřejAK Kroměříž7500:30:5331
3MA354Tejchman JakubFENIX SKI TEAM Jeseník8800:31:4227
4MA428Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:0724
5MJ56Žalčík KimFenix SKI team Jeseník9900:32:1522
6MB629Žák JiříMK SEITL Ostrava7100:32:3820
7MJ759Nekoranec MatějTitan Trilife9700:34:1719
8MJ922Polák DanielFENIX SKI TEAM Jeseník9800:35:1318
9MJ1056Továrek AdamFENIX SKI TEAM Jeseník0000:36:2217
10MC1113Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:36:2816
11MA1217Šolc VítězslavREDPOINT ELEVEN TEAM9100:36:3815
12MC132Zátopek JiříAK EZ KOPŘIVNICE6000:36:5114
13MB1464Záhorec StanislavSOKOL Senohraby7100:36:5813
14MC1537Šustr PavelLIGA 2000 Tábor6600:37:0612
15MJ1632Cenek JáchymFENIX SKI TEAM Jeseník0200:37:0911
16MD1816Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:4010
17MC1927Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:38:229
18MA2044Smékal VáclavSK Černé plíce8900:39:098
19MB2136Chrudina RobertOstrava7300:39:377
20MC2241Knápek LubomírLK Šumperk5900:39:446
21MA2363Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:39:535
22MB2430Uher JurajPřibyslav7300:40:054
23MD269Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:193
23MA2618Veverka AlešFBK Kolovraty Praha8300:40:193
25MC2860Karlík MichalLOKO Trutnov6400:40:571

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB87Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:3035
2ZB1735Delingerová MarieAK Kroměříž7600:37:4031
3ZJ2520Poulíková KarolínaFENIX SKI TEAM Jeseník0000:40:1627
4ZB3157Janů IvaŠumperk8100:41:5824
5ZB3731Uherová JanaPřibyslav7200:43:5622
6ZC3962Procházková SylvaČeská Ves6900:45:0020
7ZJ4321Poláková NatálieFENIX SKI TEAM Jeseník0000:45:3219
8ZC4710Divišová AliceStříbrňáci7100:46:3318
9ZD4939Králová ZdenkaSK SEVERKA Šumperk6000:48:5717
10ZD5243Dvořáková EvaProstějov5500:50:1516
11ZC5346Jirásková EvaLanškroun6400:50:2015
12ZJ5423Mičkerová KarlaFENIX SKI TEAM Jeseník0200:51:2614
13ZB5647Cimprichová JanaŠenov7400:52:5713
14ZC5742Jonášová ZdeňkaHRADECKY SPINNIG KLUB6400:53:0212
15ZJ6051Rosáková Tereza-0101:01:3511
16ZD6214Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:2210

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód