hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

13.8.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 13.8.2016
  • zobrazeno již 534x
  • pořadatel: Spartak Rokytnice nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

Rokytnice nad Jizerou, Dolní náměstí
14:00 hodin

Přihlášky

Sportovní hala TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
od 12:00 do 13:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 8,5 km
Převýšení: 750 m
asfalt a terén

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Šír Václav - tel. 481 523 375 (večer)
Kynčl Stanislav - tel. 723 502 546
Plůcha Libor - tel. 605 517 676

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.spartak-rokytnice.cz

E-mailová adresa

stanikyncl@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 2591

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4819
Paulů Blanka5417
Šír Václav7816
Zátopek Jiří6015
Javůrek Jiří4814
Tučný Jan4713
Kynčl Stanislav6413
Šimůnek Jan4913
Kadavý Jan4712
Šír Václav6612
Jirásková Eva6412
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Berka Radim8212
Kubrová Dagmar6312
Zoubek Zdeněk6912
Groh Stanislav4611
Palas Jaroslav5311
Hák Michal7511
Gombita Josef5811
Machačka Martin7511
Biemann Götz4311
Pirk Jan4811
Stránský Aleš6010
Vraštilová Miloslava5610
Vacarda Vladimír5910
Berka Martin8510
Nečas Josef5810
Pechek František5310
Brunclík Ivo5810
Wolf David7210
Pirk Tomáš7310
Hartych Stanislav6510
Ulich Petr6810
Šírová Šárka739
Kašpar Josef389
Ježek Přemysl829
Tichý Pavel639
Kolínek František569
Šrůtek Stanislav588
Vejnar Josef578
Žák Jiří718
Špacír Ladislav558
Smrčka Miloš548
Kynčlová Dagmar728
Gregor Jaroslav518
Nesvadba Petr868
Erlebach David718
Marek František418
Vaněk Petr618

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 22.08.2016, 08:11
  • zobrazeno již 1728x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1040Novotný JakubTJ Sokol Dlouhý9800:47:19105
2MJ1174Šturm MatějSokol Dvůr Králové nad Labem9800:47:2493
3MJ1412Křeček JiříAtletika Kolín9800:47:4581
4MJ209Semerád MartinAC Slovan Liberec9900:49:5872
5MJ2258Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:50:2266
6MJ2560Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:50:3760
7MJ44118Krupka AdamJilemnice0100:55:3757

Muži A (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Berka MartinAC SYNER Turnov8500:41:49105
2MA267Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:42:2893
3MA355Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:43:2681
4MA433Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:5972
5MA514Herda JanSKP Nymburk8300:45:0866
6MA761Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov8900:45:4760
7MA844Berka RadimKozákov8200:45:5857
8MA913Turek MartinŽákisova škola běhu8000:46:3354
9MA1292Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:47:3151
10MA1388Krupka LukášCyklo Point Jičín8300:47:3348
11MA1918Dryml MojmírRUNSPORT TEAM8600:49:3945
12MA2365Picek LukášSemily8600:50:2542
13MA2422Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:50:3039
14MA2862Novák JanSport Alibi7700:51:0336
15MA29121Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:51:1633
16MA3085Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:51:3230
17MA3180Červenka PavelRokytnice8600:51:4227
18MA3294Hák ZdeněkRokytnice8000:51:5324
19MA3557Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:52:4521
20MA38108Špringl ŠtěpánPraha 58400:53:0318
21MA4059Doubek MiroslavMAV Lomnice nad Popelkou7700:53:5715
22MA45116Svatý OndřejRokytnice nad Jizerou8400:55:4412
23MA4673Šikola JiříTJ LIAZ Jablonec n.N.9500:56:039
24MA4891Bican StanislavTJ Packa Praha7900:56:306
25MA57106Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:57:483
26MA5847Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:57:513
27MA62114Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:58:373
28MA80120Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8701:03:523
29MA8120Crha ZdeněkMK Kladno7901:03:563
30MA86112Pěnička JanSTS Chvojkovice Brod7801:05:243
31MA9016Czagan JanSDH Dědek9301:06:073
32MA93123Záhorský PavelSK Dolní Stakory8201:07:323
33MA9772Kochel PawelKowary8101:08:10-
34MA10110Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:10:243

Muži B (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1842Malý JanEleven Run Team7300:49:29105
2MB2184Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:50:1993
3MB3364Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:52:1081
4MB4236Zoubek ZdeněkSWSL Lučany nad Nisou6900:54:2272
5MB494Floraszek ArkadiuszGalobujace Floraszki - F47200:56:40-
6MB52111Venzara DavidPardubice7600:56:5766
7MB5311Kučera Kamil-7400:57:0360
8MB59107Prokopiuk Robert-7500:57:5957
9MB6498Elger Martin-7300:59:1154
10MB652Kopka PavelKERTEAM7500:59:2551
11MB6825Janík TomášSPONA Teplice6801:00:0648
12MB7138Wolf DavidDesná v Jiz.h.7201:01:1545
13MB7317Czagan JanSDH Dědek7101:01:4642
14MB79117Schejbal PetrLiberec7101:03:3539
15MB885Fornalik MarcinGalobujace Floraszki - F47501:05:51-
16MB8921Synek JiříRohozec Amulet Team7401:06:0236

Muži C (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC678Jančík BořekSVARTES Hořice6400:45:37105
2MC1669Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:48:4293
3MC2666Buřil FrantišekVidochov6600:50:4581
4MC2754Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:50:5972
5MC4396Tichý PavelAC Náchod6300:54:4166
6MC5130Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:56:5460
7MC5675Jindra DavidBRID Team6000:57:2757
8MC6093Karlík MichalLOKO Trutov6400:58:1954
9MC6632Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:3751
10MC69103Kobr JiříSK Zolboch6201:00:3748
11MC7024Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6001:00:4745
12MC72110Kubeš PetrSokol Vrát6401:01:2842
13MC8286Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou6601:03:5839
14MC8446Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:04:1436
15MC9290Valenta MichalPrales Tužín6201:06:5533
16MC9441Čepelák JiříMXSHOP Čepelák5801:07:3630
17MC9576Kašparec PetrAJETO Lindava6201:07:4327
18MC9683Válek JanPraha 56401:07:5124
19MC103101Rada PetrACOH Hvězda Praha6401:12:5621

Muži D (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3435Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:18105
2MD3929Mach FrantišekSKI KLUB Jablonec n.Nisou5000:53:5193
3MD4163Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:1481
4MD4737Tempír FrantišekSokol Štíty4900:56:1472
5MD6731Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:00:0366
6MD77113Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:02:4660
7MD83104Kobr DrahoslavSK Zolboch5601:04:0557
8MD9127Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:06:4154
9MD10823Tučný JanMK Pardubice4701:20:0551

Muži E (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8745Metelka JosefSpartak Police4401:05:40105
2ME10570Vodička JanM.K. Radslavice4501:16:5493
3ME10728Groh StanislavAC Vrchlabí4601:17:5781
4ME1108Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:23:2172
5ME111122Čech KarelKAK Praha4501:24:0866
6ME11326Pšenička JiříPardubice4601:26:0660

Juniorky (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7381Vundererová MichaelaTJ Sokol Dlouhý0201:01:46105

Ženy A (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA35102Hrstková VladěnaKERTEAM8700:52:45105
2ZA5434Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:57:2193
3ZA7552Šenkeříková HanaKopřivnice8301:02:1181
4ZA7856Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9301:03:0172
5ZA9953Chovanečková LibušeŠtramberk8301:09:3066
6ZA10451Bohuslavová IvanaMladá Boleslav8201:14:2760

Ženy B (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1577Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:48:08105
2ZB17105Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:49:0293
3ZB3771Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:5781
4ZB5095Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:56:4372
5ZB6379Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7200:58:5066
6ZB8539Černá PavlínaSpartak Rokytnice n.Jiz.8001:04:2860
7ZB9897Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:08:4357
8ZB100115Fučíková PetraSokol Pičín7801:10:2154
9ZB1023Floraszek MalgorzataGalobujace Floraszki - F47301:11:17-
10ZB10687Mládková MonikaR.C. Chudobinec7901:17:1351
11ZB1127Fornalik BeataGalobujace Floraszki - F47601:26:03-

Ženy C (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7668Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:02:35105
2ZC115100Šternerová HanaHradec Králové6301:30:2693

Ženy D (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5589Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:57:26105
2ZD6199Mališová KarlaUSK Praha6000:58:2293
3ZD1091Dudová Věra-6101:21:2481
4ZD11419Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:27:2272

Trať 8,5 km, 750 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Berka MartinAC SYNER Turnov8500:41:49105
2MA267Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:42:2893
3MA355Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:43:2681
4MA433Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:5972
5MA514Herda JanSKP Nymburk8300:45:0866
1MC678Jančík BořekSVARTES Hořice6400:45:37105
6MA761Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov8900:45:4760
7MA844Berka RadimKozákov8200:45:5857
8MA913Turek MartinŽákisova škola běhu8000:46:3354
1MJ1040Novotný JakubTJ Sokol Dlouhý9800:47:19105
2MJ1174Šturm MatějSokol Dvůr Králové nad Labem9800:47:2493
9MA1292Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:47:3151
10MA1388Krupka LukášCyklo Point Jičín8300:47:3348
3MJ1412Křeček JiříAtletika Kolín9800:47:4581
1ZB1577Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:48:08105
2MC1669Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:48:4293
2ZB17105Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:49:0293
1MB1842Malý JanEleven Run Team7300:49:29105
11MA1918Dryml MojmírRUNSPORT TEAM8600:49:3945
4MJ209Semerád MartinAC Slovan Liberec9900:49:5872
2MB2184Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:50:1993
5MJ2258Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:50:2266
12MA2365Picek LukášSemily8600:50:2542
13MA2422Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:50:3039
6MJ2560Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:50:3760
3MC2666Buřil FrantišekVidochov6600:50:4581
4MC2754Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:50:5972
14MA2862Novák JanSport Alibi7700:51:0336
15MA29121Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:51:1633
16MA3085Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:51:3230
17MA3180Červenka PavelRokytnice8600:51:4227
18MA3294Hák ZdeněkRokytnice8000:51:5324
3MB3364Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:52:1081
1MD3435Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:18105
19MA3557Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:52:4521
1ZA35102Hrstková VladěnaKERTEAM8700:52:45105
3ZB3771Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:5781
20MA38108Špringl ŠtěpánPraha 58400:53:0318
2MD3929Mach FrantišekSKI KLUB Jablonec n.Nisou5000:53:5193
21MA4059Doubek MiroslavMAV Lomnice nad Popelkou7700:53:5715
3MD4163Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:1481
4MB4236Zoubek ZdeněkSWSL Lučany nad Nisou6900:54:2272
5MC4396Tichý PavelAC Náchod6300:54:4166
7MJ44118Krupka AdamJilemnice0100:55:3757
22MA45116Svatý OndřejRokytnice nad Jizerou8400:55:4412
23MA4673Šikola JiříTJ LIAZ Jablonec n.N.9500:56:039
4MD4737Tempír FrantišekSokol Štíty4900:56:1472
24MA4891Bican StanislavTJ Packa Praha7900:56:306
5MB494Floraszek ArkadiuszGalobujace Floraszki - F47200:56:40-
4ZB5095Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:56:4372
6MC5130Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:56:5460
6MB52111Venzara DavidPardubice7600:56:5766
7MB5311Kučera Kamil-7400:57:0360
2ZA5434Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:57:2193
1ZD5589Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:57:26105
7MC5675Jindra DavidBRID Team6000:57:2757
25MA57106Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:57:483
26MA5847Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:57:513
8MB59107Prokopiuk Robert-7500:57:5957
8MC6093Karlík MichalLOKO Trutov6400:58:1954
2ZD6199Mališová KarlaUSK Praha6000:58:2293
27MA62114Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:58:373
5ZB6379Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7200:58:5066
9MB6498Elger Martin-7300:59:1154
10MB652Kopka PavelKERTEAM7500:59:2551
9MC6632Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:3751
5MD6731Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:00:0366
11MB6825Janík TomášSPONA Teplice6801:00:0648
10MC69103Kobr JiříSK Zolboch6201:00:3748
11MC7024Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6001:00:4745
12MB7138Wolf DavidDesná v Jiz.h.7201:01:1545
12MC72110Kubeš PetrSokol Vrát6401:01:2842
13MB7317Czagan JanSDH Dědek7101:01:4642
1ZJ7381Vundererová MichaelaTJ Sokol Dlouhý0201:01:46105
3ZA7552Šenkeříková HanaKopřivnice8301:02:1181
1ZC7668Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:02:35105
6MD77113Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:02:4660
4ZA7856Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9301:03:0172
14MB79117Schejbal PetrLiberec7101:03:3539
28MA80120Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8701:03:523
29MA8120Crha ZdeněkMK Kladno7901:03:563
13MC8286Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou6601:03:5839
7MD83104Kobr DrahoslavSK Zolboch5601:04:0557
14MC8446Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:04:1436
6ZB8539Černá PavlínaSpartak Rokytnice n.Jiz.8001:04:2860
30MA86112Pěnička JanSTS Chvojkovice Brod7801:05:243
1ME8745Metelka JosefSpartak Police4401:05:40105
15MB885Fornalik MarcinGalobujace Floraszki - F47501:05:51-
16MB8921Synek JiříRohozec Amulet Team7401:06:0236
31MA9016Czagan JanSDH Dědek9301:06:073
8MD9127Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:06:4154
15MC9290Valenta MichalPrales Tužín6201:06:5533
32MA93123Záhorský PavelSK Dolní Stakory8201:07:323
16MC9441Čepelák JiříMXSHOP Čepelák5801:07:3630
17MC9576Kašparec PetrAJETO Lindava6201:07:4327
18MC9683Válek JanPraha 56401:07:5124
33MA9772Kochel PawelKowary8101:08:10-
7ZB9897Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:08:4357
5ZA9953Chovanečková LibušeŠtramberk8301:09:3066
8ZB100115Fučíková PetraSokol Pičín7801:10:2154
34MA10110Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:10:243
9ZB1023Floraszek MalgorzataGalobujace Floraszki - F47301:11:17-
19MC103101Rada PetrACOH Hvězda Praha6401:12:5621
6ZA10451Bohuslavová IvanaMladá Boleslav8201:14:2760
2ME10570Vodička JanM.K. Radslavice4501:16:5493
10ZB10687Mládková MonikaR.C. Chudobinec7901:17:1351
3ME10728Groh StanislavAC Vrchlabí4601:17:5781
9MD10823Tučný JanMK Pardubice4701:20:0551
3ZD1091Dudová Věra-6101:21:2481
4ME1108Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:23:2172
5ME111122Čech KarelKAK Praha4501:24:0866
11ZB1127Fornalik BeataGalobujace Floraszki - F47601:26:03-
6ME11326Pšenička JiříPardubice4601:26:0660
4ZD11419Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:27:2272
2ZC115100Šternerová HanaHradec Králové6301:30:2693

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Berka MartinAC SYNER Turnov8500:41:49105
2MA267Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:42:2893
3MA355Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:43:2681
4MA433Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:5972
5MA514Herda JanSKP Nymburk8300:45:0866
6MC678Jančík BořekSVARTES Hořice6400:45:3760
7MA761Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov8900:45:4757
8MA844Berka RadimKozákov8200:45:5854
9MA913Turek MartinŽákisova škola běhu8000:46:3351
10MJ1040Novotný JakubTJ Sokol Dlouhý9800:47:1948
11MJ1174Šturm MatějSokol Dvůr Králové nad Labem9800:47:2445
12MA1292Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:47:3142
13MA1388Krupka LukášCyklo Point Jičín8300:47:3339
14MJ1412Křeček JiříAtletika Kolín9800:47:4536
15MC1669Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:48:4233
16MB1842Malý JanEleven Run Team7300:49:2930
17MA1918Dryml MojmírRUNSPORT TEAM8600:49:3927
18MJ209Semerád MartinAC Slovan Liberec9900:49:5824
19MB2184Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:50:1921
20MJ2258Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:50:2218
21MA2365Picek LukášSemily8600:50:2515
22MA2422Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:50:3012
23MJ2560Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:50:379
24MC2666Buřil FrantišekVidochov6600:50:456
25MC2754Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:50:593

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1577Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:48:08105
2ZB17105Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:49:0293
3ZA35102Hrstková VladěnaKERTEAM8700:52:4581
4ZB3771Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:5772
5ZB5095Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:56:4366
6ZA5434Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:57:2160
7ZD5589Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:57:2657
8ZD6199Mališová KarlaUSK Praha6000:58:2254
9ZB6379Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7200:58:5051
10ZJ7381Vundererová MichaelaTJ Sokol Dlouhý0201:01:4648
11ZA7552Šenkeříková HanaKopřivnice8301:02:1145
12ZC7668Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:02:3542
13ZA7856Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9301:03:0139
14ZB8539Černá PavlínaSpartak Rokytnice n.Jiz.8001:04:2836
15ZB9897Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:08:4333
16ZA9953Chovanečková LibušeŠtramberk8301:09:3030
17ZB100115Fučíková PetraSokol Pičín7801:10:2127
18ZA10451Bohuslavová IvanaMladá Boleslav8201:14:2724
19ZB10687Mládková MonikaR.C. Chudobinec7901:17:1321
20ZD1091Dudová Věra-6101:21:2418
21ZD11419Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:27:2215
22ZC115100Šternerová HanaHradec Králové6301:30:2612

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Super.
f.v.dukla
Díky za skvělý závod, poctivý tvrdý kopec a když by vyšlo dát cíl o 1,5km do sedla, tak fakt super i na kvalifikaci! Jen škoda, že výsledky visí v cíli za pár minut na internetu jsou za týden ... Fotky z Dvoraček + pár záběrů ze Štěpánky - http://honzaherda.rajce.idnes.cz/Dvoracky_Stepanka_08_2016/
janherda
Naprosto souhlasim s Honzou, organizacne samozrejme skvele jako vzdy, ale predevsim s tou pripadnou kvalifikacni trati - stoupani z Dvoracek do sedla pod Kotel je nejen spravne narocne (sklonem +- stejne trat na dvoracky) ale hlavne i pekne, uz pro ten typycky prechod z vegetace do klece a otevreni se horske krajiny (prechod z klce do sute holt v CR asi nejde nikde, njn :-)) Co se tyka smesnych argumentu ochrancu prirody, jen za tu chvilku co jsme bezeli vzhuru jsme minuli cca 30 turistu (MA+MB bezelo letos rovnych 50) priblizne polovina z nich mela krome pohorek s hrubym vzorkem i hulky s ostrymi hroty, a dva dokonce nahoru tlacili horska kola !!
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód