hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Šachty - Štěpánka

14.8.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šachty - Štěpánka
  • datum konání: 14.8.2016
  • zobrazeno již 430x
  • pořadatel: TJ Vysoké nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařský areál Šachty Vysoké nad Jizerou, poblíž dolní stanice vleku
10:00 hodin

Přihlášky

Restaurace ,,Šachty u horní stanice vleku od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 6,5 km
Převýšení: 450 m
od dolní stanice vysockého lyžařského vleku, přes Sklenařice, Paseky nad Jizerou k rozhledně Štěpánka v Příchovicích

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Vysoké nad Jizerou
tel. : 605 970 785

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

ski.vysoke@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.7.2018Šachty - Štěpánka-
23.7.2017Šachty - Štěpánka76
19.7.2015Šachty - Štěpánka86
20.7.2014Šachty - Štěpánka61
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
22.7.2012Šachty - Štěpánka93
24.7.2011Šachty - Štěpánka100
25.7.2010Šachty - Štěpánka98
26.7.2009Šachty - Štěpánka111
24.8.2008Šachty - Štěpánka61
29.7.2001Šachty - Štěpánka70
23.6.1991Šachty - Štěpánka64
10.10.1987Šachty - Štěpánka37

Statistika závodu Šachty - Štěpánka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 952

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4811
Vacarda Vladimír5910
Brunclík Ivo5810
Trejbal Karel5110
Berka Radim829
Vraštilová Miloslava569
Šrůtek Stanislav588
Zátopek Jiří608
Paulů Blanka548
Bém František278
Dvořák Ladislav487
Vodička Jan457
Machačka Martin757
Nečas Josef587
Vavruška Jiří787
Jančík Bořek647
Vejnar Josef577
Groh Stanislav466
Kubíček Zdeněk726
Erlebach David716
Šmída Oldřich486
Tučný Jan476
Ožana Václav646
Berka Martin856
Gombita Josef586
Pechek František535
Palas Jaroslav535
Jirásková Eva645
Kadavý Jan475
Nesvadba Petr865
Kožíšek Dušan835
Šimůnková Pavla775
Kožnarová Kristýna945
Žák Jiří715
Čech Jan935
Marek František415
Šimůnek Jan825
Šír Václav485
Kavalír Josef825
Herda Jan835
Ševčík Štěpán965
Baláž Roman655
Bartoš Dalibor754
Valenta Michal624
Macháč Karel974
Zuzánek Zdeněk594
Kučera Petr614
Flegl Vlastimil534
Veselý Pavel664
Metelková Táňa724

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 15.08.2016, 10:02
  • zobrazeno již 1577x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ637Novotný JakubTJ Sokol Dlouhý9800:30:5435
2MJ1343Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:33:0031
3MJ1844Schütz MichaelČSK SKI Jilemnice0000:33:5427
4MJ236Křeček JiříAtletika Kolín9800:35:3024
5MJ3242Paulus LukášČKS SKI Jilemnice0200:38:2322
6MJ4027Šlauf VáclavČSK SKI Vysoké nad Jizerou0300:40:0720
7MJ571Bulička DominikAK Kroměříž0300:48:5119

Muži A (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Berka MartinKozákov8500:28:5135
2MA246Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:29:2431
3MA333Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:29:3427
4MA420Berka RadimKozákov8200:30:0224
5MA58Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:30:2022
6MA85Herda JanSKP Nymburk8300:31:2720
7MA1035Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:32:0319
8MA117Skopový ŠtěpánCvikov8600:32:1818
9MA1229Ševčík ŠtěpánČSK Vysoké nad Jizerou9600:32:4317
10MA1455Prášil VojtěchJančí Ski Team9000:33:1216
11MA1623Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7700:33:3415
12MA1722Krupka LukášCyklo Point Jičín8300:33:5214
13MA2557Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:35:3413
14MA2654Matras TomášSK Chrast8000:35:5712
15MA2921Krupka JiříSokol Jičín8100:37:1711
16MA3363Malý AlešOK Jilemnice8700:38:3110

Muži B (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB710Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:31:0835
2MB1948Randák KarelČKS SKI Jilemnice7100:34:1731
3MB2031Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:34:2227
4MB3117Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:5324
5MB4236Erben JaroslavVrchlabí7400:40:5522

Muži C (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC913Jančík BořekSVARTES Hořice6400:31:3635
2MC2132Buřil FrantišekVidochov6600:34:2931
3MC249Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:3327
4MC3456Karlík MichalLoko Trutnov6400:38:4124
5MC3762Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:39:1022
6MC472Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:4020
7MC5015Vacarda VladimírEleven Run Team5900:43:2519
8MC5461Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:46:4718
9MC6118Berka MilanKozákov5800:55:0117

Muži D (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD284Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:36:3335
2MD353Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:4531
3MD4426Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:41:1727
4MD5565Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:4324
5MD5816Tučný JanMK Pardubice4700:52:0822

Muži E (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5328Metelka JosefSpartak Police4400:46:4335
2ME6024Vodička JanMK Radslavice4500:54:0931
3ME6225Bém FrantišekAC SLOVAN Liberec2701:03:1327

Juniorky (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2752Davidová MarkétaSKP Kornspitz Jablonné9700:36:3235
2ZJ4641Rysulová MarieČKS SKI Jilemnice0200:41:3631
3ZJ5140Svobodová KateřinaČKS SKI Jilemnice0200:43:5427
4ZJ5639Kadavá BarboraTJ Spartak Vrchlabí0100:48:1624

Ženy A (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2245Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9100:34:4335
2ZA3050Maříková SimonaKB Letohrad9600:37:4931
3ZA3951Tkadlecová AnnaSK Nové Město na Moravě9600:39:4127
4ZA4111Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:40:3124
5ZA4853Blažková LenkaSMT8800:42:4722
6ZA4947Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:43:1520

Ženy B (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1512Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:2135
2ZB3649Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:38:5231
3ZB4534Hampejsová MartinaŠNECInaMAX7200:41:3027
4ZB5264Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:46:3124
5ZB5938Seemanová JanaSokol Strašnice7500:52:0822

Ženy C (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy D (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3814Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:2835
2ZD4330Mališová KarlaUSK Praha6000:40:5631

Trať 6,5 km, 450 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Berka MartinKozákov8500:28:5135
2MA246Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:29:2431
3MA333Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:29:3427
4MA420Berka RadimKozákov8200:30:0224
5MA58Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:30:2022
1MJ637Novotný JakubTJ Sokol Dlouhý9800:30:5435
1MB710Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:31:0835
6MA85Herda JanSKP Nymburk8300:31:2720
1MC913Jančík BořekSVARTES Hořice6400:31:3635
7MA1035Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:32:0319
8MA117Skopový ŠtěpánCvikov8600:32:1818
9MA1229Ševčík ŠtěpánČSK Vysoké nad Jizerou9600:32:4317
2MJ1343Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:33:0031
10MA1455Prášil VojtěchJančí Ski Team9000:33:1216
1ZB1512Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:2135
11MA1623Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7700:33:3415
12MA1722Krupka LukášCyklo Point Jičín8300:33:5214
3MJ1844Schütz MichaelČSK SKI Jilemnice0000:33:5427
2MB1948Randák KarelČKS SKI Jilemnice7100:34:1731
3MB2031Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:34:2227
2MC2132Buřil FrantišekVidochov6600:34:2931
1ZA2245Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9100:34:4335
4MJ236Křeček JiříAtletika Kolín9800:35:3024
3MC249Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:3327
13MA2557Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:35:3413
14MA2654Matras TomášSK Chrast8000:35:5712
1ZJ2752Davidová MarkétaSKP Kornspitz Jablonné9700:36:3235
1MD284Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:36:3335
15MA2921Krupka JiříSokol Jičín8100:37:1711
2ZA3050Maříková SimonaKB Letohrad9600:37:4931
4MB3117Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:5324
5MJ3242Paulus LukášČKS SKI Jilemnice0200:38:2322
16MA3363Malý AlešOK Jilemnice8700:38:3110
4MC3456Karlík MichalLoko Trutnov6400:38:4124
2MD353Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:4531
2ZB3649Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:38:5231
5MC3762Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:39:1022
1ZD3814Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:2835
3ZA3951Tkadlecová AnnaSK Nové Město na Moravě9600:39:4127
6MJ4027Šlauf VáclavČSK SKI Vysoké nad Jizerou0300:40:0720
4ZA4111Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:40:3124
5MB4236Erben JaroslavVrchlabí7400:40:5522
2ZD4330Mališová KarlaUSK Praha6000:40:5631
3MD4426Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:41:1727
3ZB4534Hampejsová MartinaŠNECInaMAX7200:41:3027
2ZJ4641Rysulová MarieČKS SKI Jilemnice0200:41:3631
6MC472Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:4020
5ZA4853Blažková LenkaSMT8800:42:4722
6ZA4947Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:43:1520
7MC5015Vacarda VladimírEleven Run Team5900:43:2519
3ZJ5140Svobodová KateřinaČKS SKI Jilemnice0200:43:5427
4ZB5264Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:46:3124
1ME5328Metelka JosefSpartak Police4400:46:4335
8MC5461Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:46:4718
4MD5565Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:4324
4ZJ5639Kadavá BarboraTJ Spartak Vrchlabí0100:48:1624
7MJ571Bulička DominikAK Kroměříž0300:48:5119
5MD5816Tučný JanMK Pardubice4700:52:0822
5ZB5938Seemanová JanaSokol Strašnice7500:52:0822
2ME6024Vodička JanMK Radslavice4500:54:0931
9MC6118Berka MilanKozákov5800:55:0117
3ME6225Bém FrantišekAC SLOVAN Liberec2701:03:1327

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Berka MartinKozákov8500:28:5135
2MA246Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:29:2431
3MA333Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:29:3427
4MA420Berka RadimKozákov8200:30:0224
5MA58Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:30:2022
6MJ637Novotný JakubTJ Sokol Dlouhý9800:30:5420
7MB710Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:31:0819
8MA85Herda JanSKP Nymburk8300:31:2718
9MC913Jančík BořekSVARTES Hořice6400:31:3617
10MA1035Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:32:0316
11MA117Skopový ŠtěpánCvikov8600:32:1815
12MA1229Ševčík ŠtěpánČSK Vysoké nad Jizerou9600:32:4314
13MJ1343Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:33:0013
14MA1455Prášil VojtěchJančí Ski Team9000:33:1212
15MA1623Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7700:33:3411
16MA1722Krupka LukášCyklo Point Jičín8300:33:5210
17MJ1844Schütz MichaelČSK SKI Jilemnice0000:33:549
18MB1948Randák KarelČKS SKI Jilemnice7100:34:178
19MB2031Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:34:227
20MC2132Buřil FrantišekVidochov6600:34:296
21MJ236Křeček JiříAtletika Kolín9800:35:305
22MC249Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:334
23MA2557Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:35:343
24MA2654Matras TomášSK Chrast8000:35:572
25MD284Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:36:331

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1512Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:2135
2ZA2245Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9100:34:4331
3ZJ2752Davidová MarkétaSKP Kornspitz Jablonné9700:36:3227
4ZA3050Maříková SimonaKB Letohrad9600:37:4924
5ZB3649Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:38:5222
6ZD3814Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:2820
7ZA3951Tkadlecová AnnaSK Nové Město na Moravě9600:39:4119
8ZA4111Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:40:3118
9ZD4330Mališová KarlaUSK Praha6000:40:5617
10ZB4534Hampejsová MartinaŠNECInaMAX7200:41:3016
11ZJ4641Rysulová MarieČKS SKI Jilemnice0200:41:3615
12ZA4853Blažková LenkaSMT8800:42:4714
13ZA4947Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:43:1513
14ZJ5140Svobodová KateřinaČKS SKI Jilemnice0200:43:5412
15ZB5264Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:46:3111
16ZJ5639Kadavá BarboraTJ Spartak Vrchlabí0100:48:1610
17ZB5938Seemanová JanaSokol Strašnice7500:52:089

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Ani pozdější termín závodu neuškodil. Tradiční béčko může být pro někoho super zážitek z krásného prostředí Krkonoš a Jizerek. Nemohu se toho nabažit a musím tam zase. Chválím pořadatele za perfektní akci. Přiďt taky POBEJT. Karel

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód