hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Šachty - Štěpánka

14.8.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šachty - Štěpánka
  • datum konání: 14.8.2016
  • zobrazeno již 430x
  • pořadatel: TJ Vysoké nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařský areál Šachty Vysoké nad Jizerou, poblíž dolní stanice vleku
10:00 hodin

Přihlášky

Restaurace ,,Šachty u horní stanice vleku od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 6,5 km
Převýšení: 450 m
od dolní stanice vysockého lyžařského vleku, přes Sklenařice, Paseky nad Jizerou k rozhledně Štěpánka v Příchovicích

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Vysoké nad Jizerou
tel. : 605 970 785

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

ski.vysoke@tiscali.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 15.08.2016, 10:02
  • zobrazeno již 1419x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ637Novotný JakubTJ Sokol Dlouhý9800:30:5435
2MJ1343Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:33:0031
3MJ1844Schütz MichaelČSK SKI Jilemnice0000:33:5427
4MJ236Křeček JiříAtletika Kolín9800:35:3024
5MJ3242Paulus LukášČKS SKI Jilemnice0200:38:2322
6MJ4027Šlauf VáclavČSK SKI Vysoké nad Jizerou0300:40:0720
7MJ571Bulička DominikAK Kroměříž0300:48:5119

Muži A (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Berka MartinKozákov8500:28:5135
2MA246Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:29:2431
3MA333Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:29:3427
4MA420Berka RadimKozákov8200:30:0224
5MA58Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:30:2022
6MA85Herda JanSKP Nymburk8300:31:2720
7MA1035Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:32:0319
8MA117Skopový ŠtěpánCvikov8600:32:1818
9MA1229Ševčík ŠtěpánČSK Vysoké nad Jizerou9600:32:4317
10MA1455Prášil VojtěchJančí Ski Team9000:33:1216
11MA1623Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7700:33:3415
12MA1722Krupka LukášCyklo Point Jičín8300:33:5214
13MA2557Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:35:3413
14MA2654Matras TomášSK Chrast8000:35:5712
15MA2921Krupka JiříSokol Jičín8100:37:1711
16MA3363Malý AlešOK Jilemnice8700:38:3110

Muži B (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB710Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:31:0835
2MB1948Randák KarelČKS SKI Jilemnice7100:34:1731
3MB2031Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:34:2227
4MB3117Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:5324
5MB4236Erben JaroslavVrchlabí7400:40:5522

Muži C (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC913Jančík BořekSVARTES Hořice6400:31:3635
2MC2132Buřil FrantišekVidochov6600:34:2931
3MC249Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:3327
4MC3456Karlík MichalLoko Trutnov6400:38:4124
5MC3762Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:39:1022
6MC472Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:4020
7MC5015Vacarda VladimírEleven Run Team5900:43:2519
8MC5461Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:46:4718
9MC6118Berka MilanKozákov5800:55:0117

Muži D (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD284Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:36:3335
2MD353Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:4531
3MD4426Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:41:1727
4MD5565Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:4324
5MD5816Tučný JanMK Pardubice4700:52:0822

Muži E (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5328Metelka JosefSpartak Police4400:46:4335
2ME6024Vodička JanMK Radslavice4500:54:0931
3ME6225Bém FrantišekAC SLOVAN Liberec2701:03:1327

Juniorky (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2752Davidová MarkétaSKP Kornspitz Jablonné9700:36:3235
2ZJ4641Rysulová MarieČKS SKI Jilemnice0200:41:3631
3ZJ5140Svobodová KateřinaČKS SKI Jilemnice0200:43:5427
4ZJ5639Kadavá BarboraTJ Spartak Vrchlabí0100:48:1624

Ženy A (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2245Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9100:34:4335
2ZA3050Maříková SimonaKB Letohrad9600:37:4931
3ZA3951Tkadlecová AnnaSK Nové Město na Moravě9600:39:4127
4ZA4111Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:40:3124
5ZA4853Blažková LenkaSMT8800:42:4722
6ZA4947Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:43:1520

Ženy B (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1512Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:2135
2ZB3649Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:38:5231
3ZB4534Hampejsová MartinaŠNECInaMAX7200:41:3027
4ZB5264Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:46:3124
5ZB5938Seemanová JanaSokol Strašnice7500:52:0822

Ženy C (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy D (trať 6,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3814Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:2835
2ZD4330Mališová KarlaUSK Praha6000:40:5631

Trať 6,5 km, 450 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Berka MartinKozákov8500:28:5135
2MA246Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:29:2431
3MA333Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:29:3427
4MA420Berka RadimKozákov8200:30:0224
5MA58Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:30:2022
1MJ637Novotný JakubTJ Sokol Dlouhý9800:30:5435
1MB710Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:31:0835
6MA85Herda JanSKP Nymburk8300:31:2720
1MC913Jančík BořekSVARTES Hořice6400:31:3635
7MA1035Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:32:0319
8MA117Skopový ŠtěpánCvikov8600:32:1818
9MA1229Ševčík ŠtěpánČSK Vysoké nad Jizerou9600:32:4317
2MJ1343Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:33:0031
10MA1455Prášil VojtěchJančí Ski Team9000:33:1216
1ZB1512Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:2135
11MA1623Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7700:33:3415
12MA1722Krupka LukášCyklo Point Jičín8300:33:5214
3MJ1844Schütz MichaelČSK SKI Jilemnice0000:33:5427
2MB1948Randák KarelČKS SKI Jilemnice7100:34:1731
3MB2031Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:34:2227
2MC2132Buřil FrantišekVidochov6600:34:2931
1ZA2245Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9100:34:4335
4MJ236Křeček JiříAtletika Kolín9800:35:3024
3MC249Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:3327
13MA2557Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:35:3413
14MA2654Matras TomášSK Chrast8000:35:5712
1ZJ2752Davidová MarkétaSKP Kornspitz Jablonné9700:36:3235
1MD284Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:36:3335
15MA2921Krupka JiříSokol Jičín8100:37:1711
2ZA3050Maříková SimonaKB Letohrad9600:37:4931
4MB3117Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:5324
5MJ3242Paulus LukášČKS SKI Jilemnice0200:38:2322
16MA3363Malý AlešOK Jilemnice8700:38:3110
4MC3456Karlík MichalLoko Trutnov6400:38:4124
2MD353Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:4531
2ZB3649Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:38:5231
5MC3762Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:39:1022
1ZD3814Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:2835
3ZA3951Tkadlecová AnnaSK Nové Město na Moravě9600:39:4127
6MJ4027Šlauf VáclavČSK SKI Vysoké nad Jizerou0300:40:0720
4ZA4111Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:40:3124
5MB4236Erben JaroslavVrchlabí7400:40:5522
2ZD4330Mališová KarlaUSK Praha6000:40:5631
3MD4426Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:41:1727
3ZB4534Hampejsová MartinaŠNECInaMAX7200:41:3027
2ZJ4641Rysulová MarieČKS SKI Jilemnice0200:41:3631
6MC472Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:4020
5ZA4853Blažková LenkaSMT8800:42:4722
6ZA4947Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:43:1520
7MC5015Vacarda VladimírEleven Run Team5900:43:2519
3ZJ5140Svobodová KateřinaČKS SKI Jilemnice0200:43:5427
4ZB5264Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:46:3124
1ME5328Metelka JosefSpartak Police4400:46:4335
8MC5461Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:46:4718
4MD5565Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:4324
4ZJ5639Kadavá BarboraTJ Spartak Vrchlabí0100:48:1624
7MJ571Bulička DominikAK Kroměříž0300:48:5119
5MD5816Tučný JanMK Pardubice4700:52:0822
5ZB5938Seemanová JanaSokol Strašnice7500:52:0822
2ME6024Vodička JanMK Radslavice4500:54:0931
9MC6118Berka MilanKozákov5800:55:0117
3ME6225Bém FrantišekAC SLOVAN Liberec2701:03:1327

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Berka MartinKozákov8500:28:5135
2MA246Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:29:2431
3MA333Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:29:3427
4MA420Berka RadimKozákov8200:30:0224
5MA58Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:30:2022
6MJ637Novotný JakubTJ Sokol Dlouhý9800:30:5420
7MB710Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:31:0819
8MA85Herda JanSKP Nymburk8300:31:2718
9MC913Jančík BořekSVARTES Hořice6400:31:3617
10MA1035Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:32:0316
11MA117Skopový ŠtěpánCvikov8600:32:1815
12MA1229Ševčík ŠtěpánČSK Vysoké nad Jizerou9600:32:4314
13MJ1343Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:33:0013
14MA1455Prášil VojtěchJančí Ski Team9000:33:1212
15MA1623Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7700:33:3411
16MA1722Krupka LukášCyklo Point Jičín8300:33:5210
17MJ1844Schütz MichaelČSK SKI Jilemnice0000:33:549
18MB1948Randák KarelČKS SKI Jilemnice7100:34:178
19MB2031Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:34:227
20MC2132Buřil FrantišekVidochov6600:34:296
21MJ236Křeček JiříAtletika Kolín9800:35:305
22MC249Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:334
23MA2557Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:35:343
24MA2654Matras TomášSK Chrast8000:35:572
25MD284Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:36:331

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1512Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:2135
2ZA2245Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9100:34:4331
3ZJ2752Davidová MarkétaSKP Kornspitz Jablonné9700:36:3227
4ZA3050Maříková SimonaKB Letohrad9600:37:4924
5ZB3649Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:38:5222
6ZD3814Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:2820
7ZA3951Tkadlecová AnnaSK Nové Město na Moravě9600:39:4119
8ZA4111Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:40:3118
9ZD4330Mališová KarlaUSK Praha6000:40:5617
10ZB4534Hampejsová MartinaŠNECInaMAX7200:41:3016
11ZJ4641Rysulová MarieČKS SKI Jilemnice0200:41:3615
12ZA4853Blažková LenkaSMT8800:42:4714
13ZA4947Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:43:1513
14ZJ5140Svobodová KateřinaČKS SKI Jilemnice0200:43:5412
15ZB5264Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:46:3111
16ZJ5639Kadavá BarboraTJ Spartak Vrchlabí0100:48:1610
17ZB5938Seemanová JanaSokol Strašnice7500:52:089

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Ani pozdější termín závodu neuškodil. Tradiční béčko může být pro někoho super zážitek z krásného prostředí Krkonoš a Jizerek. Nemohu se toho nabažit a musím tam zase. Chválím pořadatele za perfektní akci. Přiďt taky POBEJT. Karel

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód