Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pruské - Vršatec

14.8.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Pruské - Vršatec
  • datum konání: 14.8.2016
  • zobrazeno již 320x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

  • platné k 23.08.2016, 07:55
  • zobrazeno 1323x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ392Holman TomášHSK Benecko0100:50:0435
2MJ5626Vojtas NicolasKBBS Turčianske Teplice0000:52:43-
3MJ7136Vojvodík MarekMFK Nová Dubnica9700:56:44-
4MJ9043Strapko PeterJogging klub Dubnica nad Váhom9801:00:29-
Muži A (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA273Kocian KonštantínBehame.sk9000:39:34-
2MA382Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:40:0635
3MA460Ďurmek JánValašská Belá7800:40:21-
4MA571Kačáni PeterMAC REDOX Lučenec8300:40:57-
5MA786Štefina ŠtefanAK Spartak Dubnica nad Váhom8600:41:44-
6MA8106Vyhnička KamilBeluša7900:41:46-
7MA1017Gad MiroslavŠK Copy-Servis Liptovský Mikuláš8300:42:04-
8MA1180Benko TomášZemianské Kostoľany8700:42:23-
9MA1359Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:42:5131
10MA1627Pavlík IvanKBBS Turčianske Teplice7800:44:41-
11MA1821Ondrašík JozefPovažan Pruské8000:45:38-
12MA21111Olaš MartinDubnica nad Váhom8600:46:11-
13MA22134Trepáč LukášJogging klub Dubnica nad Váhom8500:46:16-
14MA2374Ličko MatúšRoxidust7800:46:21-
15MA2469Bočinec StanislavDubnica nad Váhom8500:46:26-
16MA2649Marušinec JurajJogging klub Dubnica nad Váhom8300:46:59-
17MA2991Klobučnik MárioPúchov7700:47:45-
18MA3518Capek MartinCK Turzovka8400:49:08-
19MA40124Lehotský StanislavTJ Sokol Čachtice7900:50:13-
20MA4251Mutala MárioDubnica nad Váhom9500:50:32-
20MA4252Drga AdamIlava9400:50:32-
22MA4850Brezáni ŠtefanRajec8400:51:05-
23MA49118Prokeš MichalAdidas Runners Bratislava8600:51:40-
24MA5390Sýkora LukášAK Olomouc9000:52:1527
25MA59114Toman ĽubomírSparťania8600:53:42-
26MA65125Murcin FloriánBernohy.sk9300:56:04-
27MA6723Szabo MarekSvinná7900:56:17-
28MA70108Pazdera MartinVysolaje8600:56:42-
29MA7337Baráth MarekBratislava7700:57:24-
30MA7565Novák DanielPúchov8400:57:48-
31MA81105Ciesarik MichalPúchov8500:58:16-
32MA86102Mišiak MichalČiga-Biga Team Marathon8300:59:18-
33MA94131Vrana MartinTuchyňa8701:01:21-
34MA9797Sedlák PavolNavrchol.sk7801:01:25-
35MA11955Soľár PeterŠK pre Radosť7701:10:16-
Muži C (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC661Kováčik ĽubomírSúlov6600:41:01-
2MC1425Celerín MilanTAT Martin6500:43:41-
3MC1739Vlasatý VladimírJogging klub Dubnica nad Váhom6200:45:33-
4MC1922Malíček JánMalco Myjava6600:45:41-
5MC338Tarana JaroslavČierne6600:48:44-
6MC37122Červenka ŠtefanDubnica nad Váhom6600:49:31-
7MC3864Červenák FrantišekNitra6000:49:53-
8MC5458Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:52:1935
9MC5542Jambor MiroslavJogging klub Dubnica nad Váhom6300:52:32-
10MC64112Blaško AntonDubnica nad Váhom6500:55:48-
11MC7289Sýkora JosefValašská Polanka6300:57:1631
12MC7481Haninec JurajAK Spartak Dubnica nad Váhom5700:57:39-
13MC7667Duleba AndrejPúchov5800:57:52-
14MC786Poštek FrantišekKrásno nad Kysucou6300:58:09-
15MC8372Šír TiborTrenčianská Teplá6600:58:28-
16MC8762Greguška PeterPruské6000:59:40-
17MC89109Adamkovic MarianBanovski behuni6401:00:21-
18MC9085Švihel MiroslavBS Slopné5801:00:2927
19MC9395Valko ŠtefanTopoľčany6601:01:17-
20MC95115Daňo FerdinandSedmerovec6301:01:22-
21MC10284Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:4824
22MC104103Michalík JánHO James Solčany5701:01:53-
23MC11398Madaj ĽubomírRáztočno6201:04:20-
Muži D (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4130Kováč MiroslavTrenčín5200:50:24-
2MD459Jasek TadeuszPZWLA POLSKA5100:50:43-
3MD5157Sviták StanislavAK Žilina5000:51:58-
4MD6068Sobek MiroslavBK Lysá pod Makytou5600:53:48-
5MD6238Laššák DušanAtletický klub ZŤS Martin5100:54:43-
6MD6340Benč MariánJogging klub Dubnica nad Váhom5500:55:13-
7MD7976Vrták JozefNedožery5200:58:13-
8MD825Přívětivý MiroslavPříbor5300:58:1735
9MD993Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:01:3231
10MD108132Okruhlica ĽubomírNezávislosť Bratislava5201:02:40-
11MD11213Ďurdík PavolBS Tatran Turany5501:03:50-
12MD1214Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:17:0827
13MD12441Pagáč FrantišekJogging klub Dubnica nad Váhom4801:24:56-
14MD128110Hlávka JozefJogging klub Dubnica nad Váhom5101:35:35-
Muži E (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10915Vrana DušanJogging klub Dubnica nad Váhom4501:03:13-
2ME12310Klimek JánČachtice4401:23:39-
3ME12632Číž FrantišekPrievidza3501:25:58-
4ME12933Hajro AntonSebedražie3501:44:06-
-ME-7Fiamin IvanBratislava41DNF-
Juniorky (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7796Valková ZuzanaTopoľčany9900:57:58-
2ZJ8054Belianská ErikaMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto9900:58:15-
3ZJ10328Matejíčková VeronikaŽiar nad Hronom9701:01:52-
4ZJ11753Bachoríková LenkaMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto9801:08:46-
Ženy A (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA105133Štorcelová DorotaDubnica nad Váhom9501:02:14-
2ZA114116Daňová ĽudmilaSedmerovec9601:05:12-
3ZA115130Šmihálová RenátaHappy Feet9301:05:47-
4ZA125113Faturíková DominikaMikošovce8701:24:57-
Ženy B (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2756Delingerová MarieAK Kroměříž7600:47:1635
2ZB2824Paulínyová KatarínaAtletický klub ZŤS Martin7500:47:42-
3ZB58121Howorka NinaAK Slávia UK Bratislava8000:53:19-
4ZB6892Forgáčová LuciaPodiel8000:56:19-
5ZB8879Zgodavova DanielaPoprad7700:59:43-
6ZB9811Žilková MichaelaDubnica nad Váhom7201:01:31-
7ZB10120Šiatinská StanislavaOslany7601:01:44-
8ZB116120Horňáková ZuzanaJogging klub Dubnica nad Váhom7801:06:30-
Ženy C (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC44123Hulvátová IvetaJogging klub Dubnica nad Váhom7000:50:38-
2ZC10729Matejíčková AlenaŽiar nad Hronom6901:02:28-
3ZC118107Barthova ZuzanaBŠK Banska Bystrica6501:08:57-
Ženy D (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8575Budinská EvaOÚ Poluvsie pri Prievidzi5600:58:58-
2ZD10683Dvořáková EvaProstějov5501:02:2235
3ZD11178Staroňová AnnaLK Opalisko Závažná Poruba4801:03:39-
4ZD1221Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:22:4431
5ZD12777Popracová DrahomíraKežmarok5801:34:22-
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1101Horák OndřejAK Kroměříž7500:39:0835
1MA273Kocian KonštantínBehame.sk9000:39:34-
2MA382Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:40:0635
3MA460Ďurmek JánValašská Belá7800:40:21-
4MA571Kačáni PeterMAC REDOX Lučenec8300:40:57-
1MC661Kováčik ĽubomírSúlov6600:41:01-
5MA786Štefina ŠtefanAK Spartak Dubnica nad Váhom8600:41:44-
6MA8106Vyhnička KamilBeluša7900:41:46-
2MB914Ponek TiborCK Turzovka7600:41:48-
7MA1017Gad MiroslavŠK Copy-Servis Liptovský Mikuláš8300:42:04-
8MA1180Benko TomášZemianské Kostoľany8700:42:23-
3MB1216Jurčík JánKlub Kysuckého maratónu Čadca6800:42:38-
9MA1359Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:42:5131
2MC1425Celerín MilanTAT Martin6500:43:41-
4MB1534Staník JozefBK Lysá pod Makytou7300:43:57-
10MA1627Pavlík IvanKBBS Turčianske Teplice7800:44:41-
3MC1739Vlasatý VladimírJogging klub Dubnica nad Váhom6200:45:33-
11MA1821Ondrašík JozefPovažan Pruské8000:45:38-
4MC1922Malíček JánMalco Myjava6600:45:41-
5MB2066Junga MariánBežecký klub Lysá pod Makytou6900:45:53-
12MA21111Olaš MartinDubnica nad Váhom8600:46:11-
13MA22134Trepáč LukášJogging klub Dubnica nad Váhom8500:46:16-
14MA2374Ličko MatúšRoxidust7800:46:21-
15MA2469Bočinec StanislavDubnica nad Váhom8500:46:26-
6MB2599Albert JánRáztočno7600:46:31-
16MA2649Marušinec JurajJogging klub Dubnica nad Váhom8300:46:59-
1ZB2756Delingerová MarieAK Kroměříž7600:47:1635
2ZB2824Paulínyová KatarínaAtletický klub ZŤS Martin7500:47:42-
17MA2991Klobučnik MárioPúchov7700:47:45-
7MB3048Tomčány MiroslavJogging klub Dubnica nad Váhom7100:47:59-
8MB3187Bortel PavolDubnica nad Váhom7600:48:04-
9MB32119Horňák MilošJogging klub Dubnica nad Váhom7500:48:19-
5MC338Tarana JaroslavČierne6600:48:44-
10MB3447Spodniak JánBanská Bystrica6700:48:48-
18MA3518Capek MartinCK Turzovka8400:49:08-
11MB3635Szabo PeterTrenčianska Teplá6900:49:21-
6MC37122Červenka ŠtefanDubnica nad Váhom6600:49:31-
7MC3864Červenák FrantišekNitra6000:49:53-
1MJ392Holman TomášHSK Benecko0100:50:0435
19MA40124Lehotský StanislavTJ Sokol Čachtice7900:50:13-
1MD4130Kováč MiroslavTrenčín5200:50:24-
20MA4251Mutala MárioDubnica nad Váhom9500:50:32-
20MA4252Drga AdamIlava9400:50:32-
1ZC44123Hulvátová IvetaJogging klub Dubnica nad Váhom7000:50:38-
2MD459Jasek TadeuszPZWLA POLSKA5100:50:43-
12MB4688Palček LubošKošeca7600:50:44-
13MB4746Janíček RóbertBK Lysá pod Markytou6900:51:02-
22MA4850Brezáni ŠtefanRajec8400:51:05-
23MA49118Prokeš MichalAdidas Runners Bratislava8600:51:40-
14MB50104Hudec MarianKlub bež. a priat. športu Púchov6700:51:52-
3MD5157Sviták StanislavAK Žilina5000:51:58-
15MB5263Prtšek HenrichBehame.sk7100:52:02-
24MA5390Sýkora LukášAK Olomouc9000:52:1527
8MC5458Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:52:1935
9MC5542Jambor MiroslavJogging klub Dubnica nad Váhom6300:52:32-
2MJ5626Vojtas NicolasKBBS Turčianske Teplice0000:52:43-
16MB5745Pavlík SilvesterJogging klub Dubnica nad Váhom7500:53:04-
3ZB58121Howorka NinaAK Slávia UK Bratislava8000:53:19-
25MA59114Toman ĽubomírSparťania8600:53:42-
4MD6068Sobek MiroslavBK Lysá pod Makytou5600:53:48-
17MB6119Pauček JurajExtreme Obstacle Runners7400:54:34-
5MD6238Laššák DušanAtletický klub ZŤS Martin5100:54:43-
6MD6340Benč MariánJogging klub Dubnica nad Váhom5500:55:13-
10MC64112Blaško AntonDubnica nad Váhom6500:55:48-
26MA65125Murcin FloriánBernohy.sk9300:56:04-
18MB66127Uhlár ZdenkoDiviacka Nová Ves7600:56:13-
27MA6723Szabo MarekSvinná7900:56:17-
4ZB6892Forgáčová LuciaPodiel8000:56:19-
19MB6944Brezáni JozefLednické Rovne7000:56:35-
28MA70108Pazdera MartinVysolaje8600:56:42-
3MJ7136Vojvodík MarekMFK Nová Dubnica9700:56:44-
11MC7289Sýkora JosefValašská Polanka6300:57:1631
29MA7337Baráth MarekBratislava7700:57:24-
12MC7481Haninec JurajAK Spartak Dubnica nad Váhom5700:57:39-
30MA7565Novák DanielPúchov8400:57:48-
13MC7667Duleba AndrejPúchov5800:57:52-
1ZJ7796Valková ZuzanaTopoľčany9900:57:58-
14MC786Poštek FrantišekKrásno nad Kysucou6300:58:09-
7MD7976Vrták JozefNedožery5200:58:13-
2ZJ8054Belianská ErikaMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto9900:58:15-
31MA81105Ciesarik MichalPúchov8500:58:16-
8MD825Přívětivý MiroslavPříbor5300:58:1735
15MC8372Šír TiborTrenčianská Teplá6600:58:28-
20MB84126Uhlár MiroslavVrbany7400:58:36-
1ZD8575Budinská EvaOÚ Poluvsie pri Prievidzi5600:58:58-
32MA86102Mišiak MichalČiga-Biga Team Marathon8300:59:18-
16MC8762Greguška PeterPruské6000:59:40-
5ZB8879Zgodavova DanielaPoprad7700:59:43-
17MC89109Adamkovic MarianBanovski behuni6401:00:21-
4MJ9043Strapko PeterJogging klub Dubnica nad Váhom9801:00:29-
18MC9085Švihel MiroslavBS Slopné5801:00:2927
21MB9293Bulík MilanJogging klub Dubnica nad Váhom6701:00:49-
19MC9395Valko ŠtefanTopoľčany6601:01:17-
33MA94131Vrana MartinTuchyňa8701:01:21-
22MB9594Výškrabka JánNitrianské Rudno6801:01:22-
20MC95115Daňo FerdinandSedmerovec6301:01:22-
34MA9797Sedlák PavolNavrchol.sk7801:01:25-
6ZB9811Žilková MichaelaDubnica nad Váhom7201:01:31-
9MD993Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:01:3231
23MB100128Jakúbek MilanIlava7401:01:40-
7ZB10120Šiatinská StanislavaOslany7601:01:44-
21MC10284Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:4824
3ZJ10328Matejíčková VeronikaŽiar nad Hronom9701:01:52-
22MC104103Michalík JánHO James Solčany5701:01:53-
1ZA105133Štorcelová DorotaDubnica nad Váhom9501:02:14-
2ZD10683Dvořáková EvaProstějov5501:02:2235
2ZC10729Matejíčková AlenaŽiar nad Hronom6901:02:28-
10MD108132Okruhlica ĽubomírNezávislosť Bratislava5201:02:40-
1ME10915Vrana DušanJogging klub Dubnica nad Váhom4501:03:13-
24MB110100Zermegh MariánDulov7301:03:31-
3ZD11178Staroňová AnnaLK Opalisko Závažná Poruba4801:03:39-
11MD11213Ďurdík PavolBS Tatran Turany5501:03:50-
23MC11398Madaj ĽubomírRáztočno6201:04:20-
2ZA114116Daňová ĽudmilaSedmerovec9601:05:12-
3ZA115130Šmihálová RenátaHappy Feet9301:05:47-
8ZB116120Horňáková ZuzanaJogging klub Dubnica nad Váhom7801:06:30-
4ZJ11753Bachoríková LenkaMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto9801:08:46-
3ZC118107Barthova ZuzanaBŠK Banska Bystrica6501:08:57-
35MA11955Soľár PeterŠK pre Radosť7701:10:16-
25MB12070Liščák PavelAK Spartak Dubnica nad Váhom6701:16:56-
12MD1214Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:17:0827
4ZD1221Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:22:4431
2ME12310Klimek JánČachtice4401:23:39-
13MD12441Pagáč FrantišekJogging klub Dubnica nad Váhom4801:24:56-
4ZA125113Faturíková DominikaMikošovce8701:24:57-
3ME12632Číž FrantišekPrievidza3501:25:58-
5ZD12777Popracová DrahomíraKežmarok5801:34:22-
14MD128110Hlávka JozefJogging klub Dubnica nad Váhom5101:35:35-
4ME12933Hajro AntonSebedražie3501:44:06-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1101Horák OndřejAK Kroměříž7500:39:0835
2MA382Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:40:0631
3MA1359Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:42:5127
4MJ392Holman TomášHSK Benecko0100:50:0424
5MA5390Sýkora LukášAK Olomouc9000:52:1522
6MC5458Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:52:1920
7MC7289Sýkora JosefValašská Polanka6300:57:1619
8MD825Přívětivý MiroslavPříbor5300:58:1718
9MC9085Švihel MiroslavBS Slopné5801:00:2917
10MD993Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:01:3216
11MC10284Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:4815
12MD1214Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:17:0814
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2756Delingerová MarieAK Kroměříž7600:47:1635
2ZD10683Dvořáková EvaProstějov5501:02:2231
3ZD1221Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:22:4427

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód