Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hostýn

20.8.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hostýn
  • datum konání: 20.8.2016
  • zobrazeno již 442x
  • pořadatel: Orel jednota Bystřice pod Hostýnem

Sociální sítě

Místo konání

Náměstí TGM Bystřice pod Hostýnem
14:00 hodin

Přihlášky

Elektronicky na: www.behnasvatyhostyn.cz/registrace.html nebo v den startu v budově společenského domu Sušil ulice Fryčajova od 11:30 do 13:30 hodin

Startovné

110,- Kč nebo 4,- € pro přihlášené elektronicky
150,- Kč nebo 6,- € v případě přihlášení v den startu
za nevrácení čipu sankce 500,- Kč, nebo 20,- €
V ceně startovného porce jídla v restauraci Ovčárna při vyhlášení výsledků.

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 422 m
Povrch: Silnice, lesní a turistické cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Novák
tel. 737 273 893

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnasvatyhostyn.cz

E-mailová adresa

novakarel@centrum.cz

Výsledky závodu

  • platné k 22.08.2016, 08:58
  • zobrazeno 1533x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ27207Fojtů VojtěchOrel Valašské Klobouky9800:28:1370
2MJ30190Gabko TomášKlub Biatlonu Vsetín-Bobrky9800:28:2062
3MJ4067Krupa LubošLubíci9800:29:3354
4MJ59153Chvátal LukášBRUSNÉ0400:31:1248
5MJ77126Štěpánek RadekOrel Obřany9700:32:2944
6MJ94148Zlámal Roman---9800:34:1440
7MJ10514Bulička DominikAK Kroměříž0300:34:5338
8MJ122164Blank NoahSKM Kroměříž0200:36:12-
9MJ12875Limburský JanOrel Obřany0100:36:4236
10MJ13749Jakubec OndrejOrel Bystřice pod Hostýnem0400:37:4334
11MJ139180Jakobčík MartinAKA Vyškov0000:38:1132
11MJ139181Burdej DanielSK Hranice0200:38:1132
13MJ151198Tichý DavidOrel Semily9800:39:4928
14MJ15493Novák JakubOrel Bystřice pod Hostýnem9900:40:0426
15MJ17315Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:43:5424
16MJ17750Jakubec VojtěchOrel Bystřice pod Hostýnem0700:44:3322
17MJ182167Šimíček PetrOREL HORNÍ MOŠTĚNICE0500:45:3620
Muži A (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA170Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:21:5070
2MA424Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:3262
3MA5197Poklop MartinFORTEX Moravský Beroun8800:23:5354
4MA6135Velička OndřejBpH - www.ultramaratonec.8300:24:4948
5MA855Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:25:0044
6MA9177Navrátil TomášAK Asics Kroměříž8800:25:2040
7MA1084Moravec JiříOrel Orlice9600:25:4538
8MA111Adamec MilanOrel Vyškov7700:26:0136
9MA14201Juránek StanislavOrel Židenice8700:26:4534
10MA1634Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:27:1632
11MA1728Fohler MartinVsetín9400:27:1730
12MA24185Tvrdoň DavidNěmetice7800:28:0128
13MA2821Dohnal Matěj---9200:28:1426
14MA29145Zejda JiříOrel Obřany8500:28:1624
15MA32152Novotný JiříKLADNÍKY7700:28:4422
16MA34116Smékal AlešChropyně9100:28:5820
17MA3540Hromek Petr---8200:29:0418
18MA47106Rapčan LukášDRACY Team7800:30:0716
19MA505Bartoň MartinCX Slušovice8700:30:2814
20MA53123Sýkora LukášAK Olomouc9000:30:4312
21MA5483Misař Tomášneregistrován8500:30:4410
22MA61150Zobaník Tomáš---7900:31:148
22MA61213Dorazil MilošRH Kroměříž8100:31:148
24MA66100Pavlíček RomanBystřice pod Hostýnem9000:31:244
25MA73208Chytil PetrChvalčov8800:32:182
26MA79131Tříska MichalOrel Domanín7900:32:382
27MA8564Krajcar IvoBystřice pod Hostýnem9500:33:162
28MA8869Kučera JanFreerun Zlín8300:33:342
29MA9154Juřica RomanNový Hrozenkov7700:33:582
30MA98139Vymětalík LiborBrno8600:34:252
31MA10442Hronek JaroslavOrel Obřany9100:34:512
32MA11353Jelínek MilanOrel Bystřice pod Hostýnem7900:35:272
33MA11776Lutonský Alešneregistrován8500:35:532
34MA118121Swaczyna Marek---7900:35:582
35MA120214Sláma RomanSK RUDA HVĚZDA KROMĚŘÍŽ7900:36:022
36MA1289Boža VáclavLowellPro Runing Team9600:36:422
37MA13586Müller Ondřej#hostynky8500:37:342
38MA15285Mozga LukášStřílky8200:39:532
39MA15668Krutílek PetrKunovice7700:40:302
40MA167149Zmrhal Vladimír---8500:42:512
41MA169112Skibinský DavidBystřice pod Hostýnem8600:43:002
42MA187107Res MartinValachytour7700:47:462
Muži B (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2183Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:22:4070
2MB336Horák OndřejŠternberk7500:22:5662
3MB7151Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:24:5754
4MB1256Kašpařík TomášSK Přerov7500:26:2748
5MB132Bačo RadomírOREL Val. Klobouky7600:26:4244
6MB2147Chrudina RobertOstrava7300:27:5340
7MB26141Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:28:0738
8MB31173Horák PeterOrel Silůvky7600:28:3536
9MB33175Krátký IvoJednota Otaslavice6800:28:4934
10MB4327Fila MartinBransouze7600:29:5332
11MB44142Zálešák JosefPrusy-Boškůvky6700:29:5730
12MB4835Horák ČestmírPřerov-Předmostí7100:30:1428
13MB51154Olša MartinSAKO BYSTŘICE POD HOSTÝNEM7600:30:3826
14MB56127Telička MarekTJ Orel Bystřice pod Hostýnem7200:31:0124
15MB57157Klenovský AlešNOVÝ JIČÍN7300:31:0222
16MB6033Haluzík MarekDracy7400:31:1320
17MB61147Zemánek PetrDR.A.CY.6800:31:1418
18MB6429Fojtů PavelOrel Valašské Klobouky6900:31:2016
19MB7190Navrátil MichalDR.A.CY.7400:31:5514
20MB72196Pšenica Julius-6700:32:1212
21MB76115Slatinský MartinChomýž7600:32:2610
22MB77189Gabko SlavomírBiatlon Bobrky7400:32:298
23MB8420Dobeš VlastimilLhota7000:33:146
24MB89163Rytíř MichalSKM Kroměříž7300:33:414
25MB97188Sikmund RadekBpH7000:34:242
26MB10259Kosík MichalOrel Domanín7600:34:472
27MB107209Jedziniak MichalOSTRAVA7400:35:012
28MB10823Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:35:122
28MB108160Machala JiříBpH7500:35:122
30MB11995Novosad AntonínTony Ski School6900:36:002
31MB121178Lapáček MarekProsenice7600:36:072
32MB124212Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:36:232
33MB125137Vlatten AndréPřerov6900:36:27-
34MB13222Dostál PavelDR.A.CY.7000:36:502
35MB14439Hradil PetrBystřice pod Hostýnem7100:38:442
36MB15062Kovář JaroslavNapajedla7400:39:482
37MB155108Rybníček Bohuslav---7400:40:102
38MB183166Šimíček MarekOrel Horní Moštěnice7100:45:372
Muži C (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15133Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:27:1570
2MC18144Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:27:3362
3MC233Baláž RomanBaláž EXTREME-TEAM Ostrava6500:27:5854
4MC38200Keller AntonínOrel Veřovice6300:29:1548
5MC41155Odvrša PavelBystřice pod Hostýnem6200:29:3844
6MC42165Ševčík PavelZombie Opava6100:29:4140
7MC4516Cencinger Dušanfit centrum olympia zlin6400:30:0238
8MC67161Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5800:31:4136
9MC68110Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:31:4234
10MC70140Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:31:5432
11MC74136Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:32:1930
12MC75159Jamrik MirekORLOVÁ KRÁL ŠUMAVY5700:32:2528
13MC8132Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:32:5626
14MC8260Kotek KarelKroměříž6500:33:0124
15MC8766Krupa LubomírLubíci6100:33:3022
16MC9157Kobliha MilanLRS Vyškov5700:33:5820
17MC9346Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:34:1318
18MC95122Sýkora JosefValašská Polanka6300:34:2016
19MC10071Kunc JosefOrel Vyškov6000:34:3814
20MC10294Novák KarelOrel Bystřice p. Host.6200:34:4712
21MC115114Skupieň JosefHranice5700:35:4210
22MC127193Kresta RomanOrel Židenice6500:36:348
23MC13865Krbílek DaliborGemini6200:38:026
24MC142205Mika IvoOrel Obřany Brno6600:38:264
25MC14391Neoral FrantišekSNK Cvrčovice6300:38:332
26MC158211Matějíček PetrDolní Dobrouč6400:40:362
27MC160174Janek PetrBpH6200:40:512
28MC180187Cimprich MarcelŠenov6600:45:172
Muži D (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD22162Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:27:5470
2MD2558Kolínek FrantišekAK Perná5600:28:0362
3MD4663Kováč MiroslavSlovenský Orol5200:30:06-
4MD49128Tempír FrantišekSokol Štíty4900:30:2154
5MD5852Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:31:1148
6MD65119Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:31:2244
7MD83203Gromus PetrVivat Sport Jarcová5600:33:0940
8MD90170Přívětivý MiroslavDD Všechovice5300:33:5338
9MD106156Škorňa VlastimilZLÍN5500:35:0036
10MD114169Chytil VladimírDD Všechovice5000:35:3434
11MD13411Brtník JiříOrel Obřany5200:37:3032
12MD13618Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:37:4030
13MD145132Tučný JanMK Pardubice4700:39:1228
14MD149143Zámečník JaroslavPřerov5200:39:4026
15MD162182Peška AntonínKČT-OB Holešov4800:42:0224
16MD178125Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:44:4822
17MD195195Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5300:52:5520
Muži E (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME13181Metelka JosefSpartak Police4400:36:4970
2ME14831Groh StanislavAC Vrchlabí4600:39:3962
3ME15913Bubeník JiříOrel Vyškov4400:40:4554
4ME163134Velička JaroslavTJ Bystřice pod Hostýnem4400:42:0848
5ME165176Vodička JanMK Radslavice4500:42:1944
6ME170184Beskydský DědekKlub důchodců Orlová4500:43:1240
7ME175130Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:44:2638
8ME179191Pola JosefKroměříž3800:44:5236
9ME1817Bejdák SilvestrBrusné4300:45:3234
Juniorky (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ17272Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:43:3570
2ZJ17689Müllerová KateřinaAK Drnovice0200:44:2762
3ZJ18673Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:47:3554
4ZJ19674Limburská EliškaOrel Obřany9900:53:1748
5ZJ19717Costa E Silva Isabellwww.zakisova-slolabehu.cz1200:58:4844
Ženy A (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA19103Poklopová LenkaFortex SKI Moravský Beroun8900:27:3670
2ZA35104Poláčková PavlínaAK Drnovice9600:29:0462
3ZA3726Esentierová AdélaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava8800:29:0654
4ZA5582Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:30:5648
5ZA9910Brázdová VeronikaSykora Running9000:34:3444
6ZA11137Hořínková DitaKB Střelka Brno9400:35:2140
7ZA11277Mackovíková EvaFreerun Zlín8400:35:2438
8ZA1266Bednaříková AndreaPozlovice9000:36:2936
9ZA13048Ivančicová IvaBKB8800:36:4334
10ZA147171Helísková LucieKroměříž9200:39:3732
11ZA16799Pavelková Marcela---9200:42:5130
12ZA184202Nováčková HanaOrel Židenice9000:46:4628
Ženy B (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2019Delingerová MarieAK Kroměříž7600:27:4970
2ZB5297Obručová KristinaKESBUK7600:30:4262
3ZB6988Müllerová HanaAK Drnovice7400:31:5354
4ZB80210Janů IvaŠumperk8100:32:4648
5ZB101179Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:34:4344
6ZB123172Grulichová SimonaPřerov7200:36:1740
7ZB141111Sichálková TamaraFreerun Zlín7300:38:1738
8ZB146129Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:39:2236
9ZB161186Cimprichová JanaŠenov7400:41:3534
10ZB171120Svobodová MartinaOrel Obřany7500:43:1432
11ZB188124Szpaková IlonaMatoni FreeRun Zlín7700:47:4730
12ZB189158Olšová LenkaBpH7900:49:0728
12ZB189168Zapletalová AlenaBpH7900:49:0728
14ZB198206Miková RenataOrel Obřany Brno7201:00:5524
Ženy C (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3980Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:2370
2ZC96102Poklopová IvanaSOB Olomouc6400:34:2262
3ZC11061Kotková HanaKroměříž6900:35:1854
4ZC116113Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:35:4948
5ZC153192Slabáková LenkaOrel Židenice6600:40:0244
6ZC15738Hořínková JanaKB Střelka Brno6500:40:3240
7ZC163204Gromusová AlexandraVsacan Tour Vsetín6200:42:0838
8ZC16679Málková AnnaOrel Vyškov6300:42:4936
9ZC185118Solařová EvaSOLARIO TEAM7000:47:1834
10ZC19330Fučíková HanaOrel Obřany6700:50:4232
Ženy D (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8645Hynštová MarieAK Drnovice5700:33:2370
2ZD13325Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:37:2262
3ZD174138Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:44:1254
4ZD191199Tovarzšová HanaFK Přerov6100:49:0948
5ZD192194Cupalová EvaBučovice4700:49:2444
6ZD19443Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:52:3340
Trať 5 km, 422 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA170Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:21:5070
1MB2183Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:22:4070
2MB336Horák OndřejŠternberk7500:22:5662
2MA424Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:3262
3MA5197Poklop MartinFORTEX Moravský Beroun8800:23:5354
4MA6135Velička OndřejBpH - www.ultramaratonec.8300:24:4948
3MB7151Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:24:5754
5MA855Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:25:0044
6MA9177Navrátil TomášAK Asics Kroměříž8800:25:2040
7MA1084Moravec JiříOrel Orlice9600:25:4538
8MA111Adamec MilanOrel Vyškov7700:26:0136
4MB1256Kašpařík TomášSK Přerov7500:26:2748
5MB132Bačo RadomírOREL Val. Klobouky7600:26:4244
9MA14201Juránek StanislavOrel Židenice8700:26:4534
1MC15133Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:27:1570
10MA1634Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:27:1632
11MA1728Fohler MartinVsetín9400:27:1730
2MC18144Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:27:3362
1ZA19103Poklopová LenkaFortex SKI Moravský Beroun8900:27:3670
1ZB2019Delingerová MarieAK Kroměříž7600:27:4970
6MB2147Chrudina RobertOstrava7300:27:5340
1MD22162Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:27:5470
3MC233Baláž RomanBaláž EXTREME-TEAM Ostrava6500:27:5854
12MA24185Tvrdoň DavidNěmetice7800:28:0128
2MD2558Kolínek FrantišekAK Perná5600:28:0362
7MB26141Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:28:0738
1MJ27207Fojtů VojtěchOrel Valašské Klobouky9800:28:1370
13MA2821Dohnal Matěj---9200:28:1426
14MA29145Zejda JiříOrel Obřany8500:28:1624
2MJ30190Gabko TomášKlub Biatlonu Vsetín-Bobrky9800:28:2062
8MB31173Horák PeterOrel Silůvky7600:28:3536
15MA32152Novotný JiříKLADNÍKY7700:28:4422
9MB33175Krátký IvoJednota Otaslavice6800:28:4934
16MA34116Smékal AlešChropyně9100:28:5820
17MA3540Hromek Petr---8200:29:0418
2ZA35104Poláčková PavlínaAK Drnovice9600:29:0462
3ZA3726Esentierová AdélaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava8800:29:0654
4MC38200Keller AntonínOrel Veřovice6300:29:1548
1ZC3980Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:2370
3MJ4067Krupa LubošLubíci9800:29:3354
5MC41155Odvrša PavelBystřice pod Hostýnem6200:29:3844
6MC42165Ševčík PavelZombie Opava6100:29:4140
10MB4327Fila MartinBransouze7600:29:5332
11MB44142Zálešák JosefPrusy-Boškůvky6700:29:5730
7MC4516Cencinger Dušanfit centrum olympia zlin6400:30:0238
3MD4663Kováč MiroslavSlovenský Orol5200:30:06-
18MA47106Rapčan LukášDRACY Team7800:30:0716
12MB4835Horák ČestmírPřerov-Předmostí7100:30:1428
4MD49128Tempír FrantišekSokol Štíty4900:30:2154
19MA505Bartoň MartinCX Slušovice8700:30:2814
13MB51154Olša MartinSAKO BYSTŘICE POD HOSTÝNEM7600:30:3826
2ZB5297Obručová KristinaKESBUK7600:30:4262
20MA53123Sýkora LukášAK Olomouc9000:30:4312
21MA5483Misař Tomášneregistrován8500:30:4410
4ZA5582Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:30:5648
14MB56127Telička MarekTJ Orel Bystřice pod Hostýnem7200:31:0124
15MB57157Klenovský AlešNOVÝ JIČÍN7300:31:0222
5MD5852Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:31:1148
4MJ59153Chvátal LukášBRUSNÉ0400:31:1248
16MB6033Haluzík MarekDracy7400:31:1320
22MA61150Zobaník Tomáš---7900:31:148
17MB61147Zemánek PetrDR.A.CY.6800:31:1418
22MA61213Dorazil MilošRH Kroměříž8100:31:148
18MB6429Fojtů PavelOrel Valašské Klobouky6900:31:2016
6MD65119Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:31:2244
24MA66100Pavlíček RomanBystřice pod Hostýnem9000:31:244
8MC67161Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5800:31:4136
9MC68110Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:31:4234
3ZB6988Müllerová HanaAK Drnovice7400:31:5354
10MC70140Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:31:5432
19MB7190Navrátil MichalDR.A.CY.7400:31:5514
20MB72196Pšenica Julius-6700:32:1212
25MA73208Chytil PetrChvalčov8800:32:182
11MC74136Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:32:1930
12MC75159Jamrik MirekORLOVÁ KRÁL ŠUMAVY5700:32:2528
21MB76115Slatinský MartinChomýž7600:32:2610
22MB77189Gabko SlavomírBiatlon Bobrky7400:32:298
5MJ77126Štěpánek RadekOrel Obřany9700:32:2944
26MA79131Tříska MichalOrel Domanín7900:32:382
4ZB80210Janů IvaŠumperk8100:32:4648
13MC8132Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:32:5626
14MC8260Kotek KarelKroměříž6500:33:0124
7MD83203Gromus PetrVivat Sport Jarcová5600:33:0940
23MB8420Dobeš VlastimilLhota7000:33:146
27MA8564Krajcar IvoBystřice pod Hostýnem9500:33:162
1ZD8645Hynštová MarieAK Drnovice5700:33:2370
15MC8766Krupa LubomírLubíci6100:33:3022
28MA8869Kučera JanFreerun Zlín8300:33:342
24MB89163Rytíř MichalSKM Kroměříž7300:33:414
8MD90170Přívětivý MiroslavDD Všechovice5300:33:5338
29MA9154Juřica RomanNový Hrozenkov7700:33:582
16MC9157Kobliha MilanLRS Vyškov5700:33:5820
17MC9346Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:34:1318
6MJ94148Zlámal Roman---9800:34:1440
18MC95122Sýkora JosefValašská Polanka6300:34:2016
2ZC96102Poklopová IvanaSOB Olomouc6400:34:2262
25MB97188Sikmund RadekBpH7000:34:242
30MA98139Vymětalík LiborBrno8600:34:252
5ZA9910Brázdová VeronikaSykora Running9000:34:3444
19MC10071Kunc JosefOrel Vyškov6000:34:3814
5ZB101179Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:34:4344
26MB10259Kosík MichalOrel Domanín7600:34:472
20MC10294Novák KarelOrel Bystřice p. Host.6200:34:4712
31MA10442Hronek JaroslavOrel Obřany9100:34:512
7MJ10514Bulička DominikAK Kroměříž0300:34:5338
9MD106156Škorňa VlastimilZLÍN5500:35:0036
27MB107209Jedziniak MichalOSTRAVA7400:35:012
28MB10823Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:35:122
28MB108160Machala JiříBpH7500:35:122
3ZC11061Kotková HanaKroměříž6900:35:1854
6ZA11137Hořínková DitaKB Střelka Brno9400:35:2140
7ZA11277Mackovíková EvaFreerun Zlín8400:35:2438
32MA11353Jelínek MilanOrel Bystřice pod Hostýnem7900:35:272
10MD114169Chytil VladimírDD Všechovice5000:35:3434
21MC115114Skupieň JosefHranice5700:35:4210
4ZC116113Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:35:4948
33MA11776Lutonský Alešneregistrován8500:35:532
34MA118121Swaczyna Marek---7900:35:582
30MB11995Novosad AntonínTony Ski School6900:36:002
35MA120214Sláma RomanSK RUDA HVĚZDA KROMĚŘÍŽ7900:36:022
31MB121178Lapáček MarekProsenice7600:36:072
8MJ122164Blank NoahSKM Kroměříž0200:36:12-
6ZB123172Grulichová SimonaPřerov7200:36:1740
32MB124212Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:36:232
33MB125137Vlatten AndréPřerov6900:36:27-
8ZA1266Bednaříková AndreaPozlovice9000:36:2936
22MC127193Kresta RomanOrel Židenice6500:36:348
36MA1289Boža VáclavLowellPro Runing Team9600:36:422
9MJ12875Limburský JanOrel Obřany0100:36:4236
9ZA13048Ivančicová IvaBKB8800:36:4334
1ME13181Metelka JosefSpartak Police4400:36:4970
34MB13222Dostál PavelDR.A.CY.7000:36:502
2ZD13325Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:37:2262
11MD13411Brtník JiříOrel Obřany5200:37:3032
37MA13586Müller Ondřej#hostynky8500:37:342
12MD13618Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:37:4030
10MJ13749Jakubec OndrejOrel Bystřice pod Hostýnem0400:37:4334
23MC13865Krbílek DaliborGemini6200:38:026
11MJ139180Jakobčík MartinAKA Vyškov0000:38:1132
11MJ139181Burdej DanielSK Hranice0200:38:1132
7ZB141111Sichálková TamaraFreerun Zlín7300:38:1738
24MC142205Mika IvoOrel Obřany Brno6600:38:264
25MC14391Neoral FrantišekSNK Cvrčovice6300:38:332
35MB14439Hradil PetrBystřice pod Hostýnem7100:38:442
13MD145132Tučný JanMK Pardubice4700:39:1228
8ZB146129Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:39:2236
10ZA147171Helísková LucieKroměříž9200:39:3732
2ME14831Groh StanislavAC Vrchlabí4600:39:3962
14MD149143Zámečník JaroslavPřerov5200:39:4026
36MB15062Kovář JaroslavNapajedla7400:39:482
13MJ151198Tichý DavidOrel Semily9800:39:4928
38MA15285Mozga LukášStřílky8200:39:532
5ZC153192Slabáková LenkaOrel Židenice6600:40:0244
14MJ15493Novák JakubOrel Bystřice pod Hostýnem9900:40:0426
37MB155108Rybníček Bohuslav---7400:40:102
39MA15668Krutílek PetrKunovice7700:40:302
6ZC15738Hořínková JanaKB Střelka Brno6500:40:3240
26MC158211Matějíček PetrDolní Dobrouč6400:40:362
3ME15913Bubeník JiříOrel Vyškov4400:40:4554
27MC160174Janek PetrBpH6200:40:512
9ZB161186Cimprichová JanaŠenov7400:41:3534
15MD162182Peška AntonínKČT-OB Holešov4800:42:0224
7ZC163204Gromusová AlexandraVsacan Tour Vsetín6200:42:0838
4ME163134Velička JaroslavTJ Bystřice pod Hostýnem4400:42:0848
5ME165176Vodička JanMK Radslavice4500:42:1944
8ZC16679Málková AnnaOrel Vyškov6300:42:4936
11ZA16799Pavelková Marcela---9200:42:5130
40MA167149Zmrhal Vladimír---8500:42:512
41MA169112Skibinský DavidBystřice pod Hostýnem8600:43:002
6ME170184Beskydský DědekKlub důchodců Orlová4500:43:1240
10ZB171120Svobodová MartinaOrel Obřany7500:43:1432
1ZJ17272Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:43:3570
15MJ17315Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:43:5424
3ZD174138Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:44:1254
7ME175130Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:44:2638
2ZJ17689Müllerová KateřinaAK Drnovice0200:44:2762
16MJ17750Jakubec VojtěchOrel Bystřice pod Hostýnem0700:44:3322
16MD178125Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:44:4822
8ME179191Pola JosefKroměříž3800:44:5236
28MC180187Cimprich MarcelŠenov6600:45:172
9ME1817Bejdák SilvestrBrusné4300:45:3234
17MJ182167Šimíček PetrOREL HORNÍ MOŠTĚNICE0500:45:3620
38MB183166Šimíček MarekOrel Horní Moštěnice7100:45:372
12ZA184202Nováčková HanaOrel Židenice9000:46:4628
9ZC185118Solařová EvaSOLARIO TEAM7000:47:1834
3ZJ18673Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:47:3554
42MA187107Res MartinValachytour7700:47:462
11ZB188124Szpaková IlonaMatoni FreeRun Zlín7700:47:4730
12ZB189158Olšová LenkaBpH7900:49:0728
12ZB189168Zapletalová AlenaBpH7900:49:0728
4ZD191199Tovarzšová HanaFK Přerov6100:49:0948
5ZD192194Cupalová EvaBučovice4700:49:2444
10ZC19330Fučíková HanaOrel Obřany6700:50:4232
6ZD19443Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:52:3340
17MD195195Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5300:52:5520
4ZJ19674Limburská EliškaOrel Obřany9900:53:1748
5ZJ19717Costa E Silva Isabellwww.zakisova-slolabehu.cz1200:58:4844
14ZB198206Miková RenataOrel Obřany Brno7201:00:5524
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA170Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:21:5070
2MB2183Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:22:4062
3MB336Horák OndřejŠternberk7500:22:5654
4MA424Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:3248
5MA5197Poklop MartinFORTEX Moravský Beroun8800:23:5344
6MA6135Velička OndřejBpH - www.ultramaratonec.8300:24:4940
7MB7151Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:24:5738
8MA855Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:25:0036
9MA9177Navrátil TomášAK Asics Kroměříž8800:25:2034
10MA1084Moravec JiříOrel Orlice9600:25:4532
11MA111Adamec MilanOrel Vyškov7700:26:0130
12MB1256Kašpařík TomášSK Přerov7500:26:2728
13MB132Bačo RadomírOREL Val. Klobouky7600:26:4226
14MA14201Juránek StanislavOrel Židenice8700:26:4524
15MC15133Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:27:1522
16MA1634Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:27:1620
17MA1728Fohler MartinVsetín9400:27:1718
18MC18144Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:27:3316
19MB2147Chrudina RobertOstrava7300:27:5314
20MD22162Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:27:5412
21MC233Baláž RomanBaláž EXTREME-TEAM Ostrava6500:27:5810
22MA24185Tvrdoň DavidNěmetice7800:28:018
23MD2558Kolínek FrantišekAK Perná5600:28:036
24MB26141Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:28:074
25MJ27207Fojtů VojtěchOrel Valašské Klobouky9800:28:132
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA19103Poklopová LenkaFortex SKI Moravský Beroun8900:27:3670
2ZB2019Delingerová MarieAK Kroměříž7600:27:4962
3ZA35104Poláčková PavlínaAK Drnovice9600:29:0454
4ZA3726Esentierová AdélaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava8800:29:0648
5ZC3980Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:2344
6ZB5297Obručová KristinaKESBUK7600:30:4240
7ZA5582Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:30:5638
8ZB6988Müllerová HanaAK Drnovice7400:31:5336
9ZB80210Janů IvaŠumperk8100:32:4634
10ZD8645Hynštová MarieAK Drnovice5700:33:2332
11ZC96102Poklopová IvanaSOB Olomouc6400:34:2230
12ZA9910Brázdová VeronikaSykora Running9000:34:3428
13ZB101179Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:34:4326
14ZC11061Kotková HanaKroměříž6900:35:1824
15ZA11137Hořínková DitaKB Střelka Brno9400:35:2122
16ZA11277Mackovíková EvaFreerun Zlín8400:35:2420
17ZC116113Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:35:4918
18ZB123172Grulichová SimonaPřerov7200:36:1716
19ZA1266Bednaříková AndreaPozlovice9000:36:2914
20ZA13048Ivančicová IvaBKB8800:36:4312
21ZD13325Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:37:2210
22ZB141111Sichálková TamaraFreerun Zlín7300:38:178
23ZB146129Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:39:226
24ZA147171Helísková LucieKroměříž9200:39:374
25ZC153192Slabáková LenkaOrel Židenice6600:40:022

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód