Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Slopenská desítka

21.8.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Slopenská desítka
  • datum konání: 21.8.2016
  • zobrazeno již 425x

Sociální sítě

Místo konání

hřiště SK Slopné
žáci, dorostenci, junioři od 12:00
hlavní závod 13:30
předškolní děti 14:45

Přihlášky

na místě od 11:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 380 m
2/3 lesní cesty, 1/3 asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Švihel
tel. 776 370 275
Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.slopenskadesitka.cz/

E-mailová adresa

slopenska10@seznam.cz

Výsledky závodu

  • platné k 27.08.2016, 09:14
  • zobrazeno 1515x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1242Černocký LiborTJ Slovan Luhačovice9800:41:5470
2MJ3916Kögler DanielVALACHBAJK TEAM9800:48:5962
3MJ4322Heinz PavelOTEC A SYN9900:49:4154
4MJ4941Fiodor LukášSLOPNÉ0200:50:1148
5MJ6587Švach ŠimonŠ-TÝM9800:53:0344
6MJ773Bulička DominikAK Kroměříž0300:57:0140
7MJ9032Oškera LukášVIZOVICE9701:00:1038
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA171Petr JiříKovalovice7900:36:0570
2MA266Bitala VáclavAK EZ KOPŘIVNICE7700:38:0362
3MA357Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:3654
4MA445Višněvský AndrejFTVS UK9100:39:0448
5MA529Žaludek PřemyslBS SLOPNÉ7700:39:5544
6MA620Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:39:5940
7MA8104Merva MilanVITASANA CLUB8700:40:5538
8MA1115Hečko MartinVALACHBAJK TEAM8700:41:4736
9MA1331Vlček JiříATLETIKA VIZOVICE7700:42:0634
10MA15100Kolařík MiroslavSlečinky Napajedla7800:43:0332
11MA16101Jasanský PetrSlečinky Napajedla8500:43:0630
12MA24103Brada LukášSKAŠTICE7800:45:3028
13MA294Pavlis IvanBK Lysá pod Makytou7700:46:52-
14MA3180Bezslezina JanSAB Tým8100:47:3826
15MA322Tláskal Jan---8300:48:0224
16MA3395Tihelka ZbyněkRubic7800:48:0322
17MA3574Sova PatrikVesani.cz9000:48:1420
18MA3661Strašák VojtěchZlín8700:48:2818
19MA3858Marek JaroslavSUPERIOR RIDERS8600:48:4516
20MA4173Misař Tomášneregistrován8500:49:2614
21MA4748Maňas PetrFreerun Zlín9200:50:0212
22MA5386Švach ŠtěpánŠ-TÝM9500:51:0210
23MA6484Gregušiak LubomírROKYTNICE9200:52:588
24MA9465Daněk Martin---8501:02:276
25MA9546Zeman Filip---7801:02:404
26MA9792Skoupá VendulaSLAVIČÍN8501:03:162
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB750Sedláček JosefAK Kroměříž7000:40:1170
2MB918Plevák MilanBK Lysá pod Makytou7200:40:57-
3MB1067Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:41:0562
4MB1419Dohnal JiříBĚHATLON VAL. KLOBOUKY7600:42:4454
5MB1776Sadílek MartinJISVA Zlín6900:43:1248
6MB1849Ohnůtek ZdeněkLucoklima runnig team7500:43:4744
7MB23105Petrásek VáclavVITA SANA CLUB7600:45:1940
8MB2575Brázdil DanielUltra Continental7500:45:5838
9MB2725Sýkora KarelSYKORA RUNNING6700:46:1536
10MB3093Vergas FernandoPOPOV7600:47:00-
11MB4054Dřímal MiroslavSýkora Running7600:49:1134
12MB4290Machů KarelSP Malenovice7500:49:3732
13MB4433Krpensky JaroslavBĚHATLON VALAŠSKÉ KLOBOUK7500:49:5030
14MB4598Raška ZbyněkSK Zafar Frenštát7500:49:5728
15MB4764Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:50:0226
16MB5062Bednář ZbyněkTišnov7300:50:2524
17MB5481Puškár JozefLouky7600:51:2022
18MB5789Cícha MartinSP Malenovice7300:52:0720
19MB5959Sýkora VlastimilVizovice7400:52:1618
20MB6051Růžička PavelBK Březnice7600:52:1816
21MB6183Pokluda OndřejOka Fi6900:52:2814
22MB7278Podhajský JaroslavJISVA Zlín7200:54:1412
23MB8491Vidlář PetrSP Malenovice7100:59:1210
24MB859Janíček RóbertBK Lysá pod Makytou6900:59:31-
25MB8636Horváth ZsoltBUDAPEST7400:59:32-
26MB8823Heinz PavelOTEC A SYN7400:59:428
27MB8985Švach Petr---6901:00:086
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC195Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:44:0670
2MC217Zátopek JiříAK EZ KOPŘIVNICE6000:44:5862
3MC2297Gargulák JosefBS Slopné6200:45:1554
4MC3470Cencinger DušanOlympia Zlín6400:48:0648
5MC5653Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:51:3844
6MC6282Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:52:4240
7MC6569Vrubel KarelJISLA Zlín6400:53:0338
8MC698Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:53:3436
9MC7077Kobliha MilanLRS Vyškov5700:53:4134
10MC7312Švihel MiroslavBS SLOPNÉ5800:54:5632
11MC74108Novák KarelOrel Bystřice pod Hostýnem6200:55:3730
12MC7513Polanský LeopoldVALACHBAJK TEAM6300:56:0028
13MC7955Vopařil JiříJISVA Zlín6400:57:1026
14MC9944Višněvský LadislavQuort Team6201:05:2724
15MC10852Bartoš FrantaZlín6301:14:3822
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4637Dorušek PavelBS SLOPNÉ5400:49:5870
2MD5128Holeš BohumilJISVA Zlín4800:50:4662
3MD5263Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:50:5454
4MD6372Petr JiříZlín5400:52:5548
5MD8126Prokop JiříCGS-TYRES Zlín5600:58:1644
6MD9238Vlček Jan---5201:01:1740
7MD10639Tučný JanMK Pardubice4701:10:5238
Muži E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9611Groh StanislavAC Vrchlabí4601:02:5570
Juniorky (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ67109Vybíhalová PetraTITAN TRILIFE ZLÍN9700:53:0870
2ZJ10021Šmotková VeronikaSEHRADICE9901:05:5562
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA196Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:44:0670
2ZA2817Javorová LucieVALACHBAJK TEAM8700:46:3062
3ZA3714Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:48:2954
4ZA5599Brázdová VeronikaSýkora Running9000:51:3748
5ZA6856Skřivánková LucieFreerun Zlín9100:53:1344
6ZA7847Ryšánková KateřinaFreerun Zlín9600:57:0240
7ZA8294Cenková JanaRUBIC8200:58:4038
8ZA98106Matějková MilenaSDH LIPOVÁ ŽENY9301:04:5136
9ZA103107Matějková MartinaSDH LIPOVÁ ŽENY9201:08:4434
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2630Žaludková JanaBS SLOPNÉ7500:46:1070
2ZB5824Sýkorová MáriaSYKORA RUNNING7900:52:1462
3ZB761Kročová ZuzanaSK HRANICE7700:56:0354
4ZB80102Manová Michaela---8000:58:1348
5ZB8727Pavlisová IvanaBK Lysá pod Makytou7700:59:40-
6ZB9335Krpenská RadkaBěhatlon Valašské Klobouky7901:01:5144
7ZB10434Kadlecová HanaBĚHATLON VALAŠSKÉ KLOBOUK7601:09:1340
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7179Vaněčková LadaSK Štípa6200:54:0270
2ZC9160Jirásková EvaLanškroun6401:00:2962
3ZC10243Višněvská PavlaQUORT TEAM6301:07:2754
4ZC10596Kubíková MarieNezdenice6601:10:0048
5ZC10788Solařová EvaSolario tým7001:12:0044
Ženy D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8368Dvořáková EvaBIATLON PROSTĚJOV5500:58:4770
2ZD10140Janečkován AnežkaAK ZLÍN4701:07:2562
3ZD10910Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:1154
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA171Petr JiříKovalovice7900:36:0570
2MA266Bitala VáclavAK EZ KOPŘIVNICE7700:38:0362
3MA357Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:3654
4MA445Višněvský AndrejFTVS UK9100:39:0448
5MA529Žaludek PřemyslBS SLOPNÉ7700:39:5544
6MA620Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:39:5940
1MB750Sedláček JosefAK Kroměříž7000:40:1170
7MA8104Merva MilanVITASANA CLUB8700:40:5538
2MB918Plevák MilanBK Lysá pod Makytou7200:40:57-
3MB1067Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:41:0562
8MA1115Hečko MartinVALACHBAJK TEAM8700:41:4736
1MJ1242Černocký LiborTJ Slovan Luhačovice9800:41:5470
9MA1331Vlček JiříATLETIKA VIZOVICE7700:42:0634
4MB1419Dohnal JiříBĚHATLON VAL. KLOBOUKY7600:42:4454
10MA15100Kolařík MiroslavSlečinky Napajedla7800:43:0332
11MA16101Jasanský PetrSlečinky Napajedla8500:43:0630
5MB1776Sadílek MartinJISVA Zlín6900:43:1248
6MB1849Ohnůtek ZdeněkLucoklima runnig team7500:43:4744
1ZA196Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:44:0670
1MC195Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:44:0670
2MC217Zátopek JiříAK EZ KOPŘIVNICE6000:44:5862
3MC2297Gargulák JosefBS Slopné6200:45:1554
7MB23105Petrásek VáclavVITA SANA CLUB7600:45:1940
12MA24103Brada LukášSKAŠTICE7800:45:3028
8MB2575Brázdil DanielUltra Continental7500:45:5838
1ZB2630Žaludková JanaBS SLOPNÉ7500:46:1070
9MB2725Sýkora KarelSYKORA RUNNING6700:46:1536
2ZA2817Javorová LucieVALACHBAJK TEAM8700:46:3062
13MA294Pavlis IvanBK Lysá pod Makytou7700:46:52-
10MB3093Vergas FernandoPOPOV7600:47:00-
14MA3180Bezslezina JanSAB Tým8100:47:3826
15MA322Tláskal Jan---8300:48:0224
16MA3395Tihelka ZbyněkRubic7800:48:0322
4MC3470Cencinger DušanOlympia Zlín6400:48:0648
17MA3574Sova PatrikVesani.cz9000:48:1420
18MA3661Strašák VojtěchZlín8700:48:2818
3ZA3714Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:48:2954
19MA3858Marek JaroslavSUPERIOR RIDERS8600:48:4516
2MJ3916Kögler DanielVALACHBAJK TEAM9800:48:5962
11MB4054Dřímal MiroslavSýkora Running7600:49:1134
20MA4173Misař Tomášneregistrován8500:49:2614
12MB4290Machů KarelSP Malenovice7500:49:3732
3MJ4322Heinz PavelOTEC A SYN9900:49:4154
13MB4433Krpensky JaroslavBĚHATLON VALAŠSKÉ KLOBOUK7500:49:5030
14MB4598Raška ZbyněkSK Zafar Frenštát7500:49:5728
1MD4637Dorušek PavelBS SLOPNÉ5400:49:5870
15MB4764Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:50:0226
21MA4748Maňas PetrFreerun Zlín9200:50:0212
4MJ4941Fiodor LukášSLOPNÉ0200:50:1148
16MB5062Bednář ZbyněkTišnov7300:50:2524
2MD5128Holeš BohumilJISVA Zlín4800:50:4662
3MD5263Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:50:5454
22MA5386Švach ŠtěpánŠ-TÝM9500:51:0210
17MB5481Puškár JozefLouky7600:51:2022
4ZA5599Brázdová VeronikaSýkora Running9000:51:3748
5MC5653Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:51:3844
18MB5789Cícha MartinSP Malenovice7300:52:0720
2ZB5824Sýkorová MáriaSYKORA RUNNING7900:52:1462
19MB5959Sýkora VlastimilVizovice7400:52:1618
20MB6051Růžička PavelBK Březnice7600:52:1816
21MB6183Pokluda OndřejOka Fi6900:52:2814
6MC6282Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:52:4240
4MD6372Petr JiříZlín5400:52:5548
23MA6484Gregušiak LubomírROKYTNICE9200:52:588
7MC6569Vrubel KarelJISLA Zlín6400:53:0338
5MJ6587Švach ŠimonŠ-TÝM9800:53:0344
1ZJ67109Vybíhalová PetraTITAN TRILIFE ZLÍN9700:53:0870
5ZA6856Skřivánková LucieFreerun Zlín9100:53:1344
8MC698Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:53:3436
9MC7077Kobliha MilanLRS Vyškov5700:53:4134
1ZC7179Vaněčková LadaSK Štípa6200:54:0270
22MB7278Podhajský JaroslavJISVA Zlín7200:54:1412
10MC7312Švihel MiroslavBS SLOPNÉ5800:54:5632
11MC74108Novák KarelOrel Bystřice pod Hostýnem6200:55:3730
12MC7513Polanský LeopoldVALACHBAJK TEAM6300:56:0028
3ZB761Kročová ZuzanaSK HRANICE7700:56:0354
6MJ773Bulička DominikAK Kroměříž0300:57:0140
6ZA7847Ryšánková KateřinaFreerun Zlín9600:57:0240
13MC7955Vopařil JiříJISVA Zlín6400:57:1026
4ZB80102Manová Michaela---8000:58:1348
5MD8126Prokop JiříCGS-TYRES Zlín5600:58:1644
7ZA8294Cenková JanaRUBIC8200:58:4038
1ZD8368Dvořáková EvaBIATLON PROSTĚJOV5500:58:4770
23MB8491Vidlář PetrSP Malenovice7100:59:1210
24MB859Janíček RóbertBK Lysá pod Makytou6900:59:31-
25MB8636Horváth ZsoltBUDAPEST7400:59:32-
5ZB8727Pavlisová IvanaBK Lysá pod Makytou7700:59:40-
26MB8823Heinz PavelOTEC A SYN7400:59:428
27MB8985Švach Petr---6901:00:086
7MJ9032Oškera LukášVIZOVICE9701:00:1038
2ZC9160Jirásková EvaLanškroun6401:00:2962
6MD9238Vlček Jan---5201:01:1740
6ZB9335Krpenská RadkaBěhatlon Valašské Klobouky7901:01:5144
24MA9465Daněk Martin---8501:02:276
25MA9546Zeman Filip---7801:02:404
1ME9611Groh StanislavAC Vrchlabí4601:02:5570
26MA9792Skoupá VendulaSLAVIČÍN8501:03:162
8ZA98106Matějková MilenaSDH LIPOVÁ ŽENY9301:04:5136
14MC9944Višněvský LadislavQuort Team6201:05:2724
2ZJ10021Šmotková VeronikaSEHRADICE9901:05:5562
2ZD10140Janečkován AnežkaAK ZLÍN4701:07:2562
3ZC10243Višněvská PavlaQUORT TEAM6301:07:2754
9ZA103107Matějková MartinaSDH LIPOVÁ ŽENY9201:08:4434
7ZB10434Kadlecová HanaBĚHATLON VALAŠSKÉ KLOBOUK7601:09:1340
4ZC10596Kubíková MarieNezdenice6601:10:0048
7MD10639Tučný JanMK Pardubice4701:10:5238
5ZC10788Solařová EvaSolario tým7001:12:0044
15MC10852Bartoš FrantaZlín6301:14:3822
3ZD10910Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:1154
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA171Petr JiříKovalovice7900:36:0570
2MA266Bitala VáclavAK EZ KOPŘIVNICE7700:38:0362
3MA357Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:3654
4MA445Višněvský AndrejFTVS UK9100:39:0448
5MA529Žaludek PřemyslBS SLOPNÉ7700:39:5544
6MA620Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:39:5940
7MB750Sedláček JosefAK Kroměříž7000:40:1138
8MA8104Merva MilanVITASANA CLUB8700:40:5536
9MB1067Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:41:0534
10MA1115Hečko MartinVALACHBAJK TEAM8700:41:4732
11MJ1242Černocký LiborTJ Slovan Luhačovice9800:41:5430
12MA1331Vlček JiříATLETIKA VIZOVICE7700:42:0628
13MB1419Dohnal JiříBĚHATLON VAL. KLOBOUKY7600:42:4426
14MA15100Kolařík MiroslavSlečinky Napajedla7800:43:0324
15MA16101Jasanský PetrSlečinky Napajedla8500:43:0622
16MB1776Sadílek MartinJISVA Zlín6900:43:1220
17MB1849Ohnůtek ZdeněkLucoklima runnig team7500:43:4718
18MC195Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:44:0616
19MC217Zátopek JiříAK EZ KOPŘIVNICE6000:44:5814
20MC2297Gargulák JosefBS Slopné6200:45:1512
21MB23105Petrásek VáclavVITA SANA CLUB7600:45:1910
22MA24103Brada LukášSKAŠTICE7800:45:308
23MB2575Brázdil DanielUltra Continental7500:45:586
24MB2725Sýkora KarelSYKORA RUNNING6700:46:154
25MA3180Bezslezina JanSAB Tým8100:47:382
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA196Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:44:0670
2ZB2630Žaludková JanaBS SLOPNÉ7500:46:1062
3ZA2817Javorová LucieVALACHBAJK TEAM8700:46:3054
4ZA3714Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:48:2948
5ZA5599Brázdová VeronikaSýkora Running9000:51:3744
6ZB5824Sýkorová MáriaSYKORA RUNNING7900:52:1440
7ZJ67109Vybíhalová PetraTITAN TRILIFE ZLÍN9700:53:0838
8ZA6856Skřivánková LucieFreerun Zlín9100:53:1336
9ZC7179Vaněčková LadaSK Štípa6200:54:0234
10ZB761Kročová ZuzanaSK HRANICE7700:56:0332
11ZA7847Ryšánková KateřinaFreerun Zlín9600:57:0230
12ZB80102Manová Michaela---8000:58:1328
13ZA8294Cenková JanaRUBIC8200:58:4026
14ZD8368Dvořáková EvaBIATLON PROSTĚJOV5500:58:4724
15ZC9160Jirásková EvaLanškroun6401:00:2922
16ZB9335Krpenská RadkaBěhatlon Valašské Klobouky7901:01:5120
17ZA98106Matějková MilenaSDH LIPOVÁ ŽENY9301:04:5118
18ZJ10021Šmotková VeronikaSEHRADICE9901:05:5516
19ZD10140Janečkován AnežkaAK ZLÍN4701:07:2514
20ZC10243Višněvská PavlaQUORT TEAM6301:07:2712
21ZA103107Matějková MartinaSDH LIPOVÁ ŽENY9201:08:4410
22ZB10434Kadlecová HanaBĚHATLON VALAŠSKÉ KLOBOUK7601:09:138
23ZC10596Kubíková MarieNezdenice6601:10:006
24ZC10788Solařová EvaSolario tým7001:12:004
25ZD10910Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:112

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód