Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dolní Dobrouč - Strážný

3.9.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Dolní Dobrouč - Strážný
  • datum konání: 3.9.2016
  • zobrazeno již 350x
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Dolní Dobrouč
10:00 hodin

Přihlášky

emailem nebo na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 12 km (Junioři, juniorky, muži E, ženy D a lidový běh - 7,25 km)
Převýšení: 450 m (265 m)
Trasa vede od startu (366 m.n.m.) po místní asfaltové cestě kolem Malovy lípy, dále po polní a lesní cestě do Kubova dolu, pokračuje stoupáním po louce Hutperkem a po lesní cestě k Havířským dírám a na vrchol Strážného (584 m.n.m.), odkud se lesem nad Horákovou kaplí sbíhá znovu do Kubova dolu a tento okruh absolvují běžci (všechny kategorie kromě juniorek, juniorů, mužů E, žen D a lidového běhu) ještě jednou s cílem opět v místě startu.

Ceny pro vítěze

finanční a věcné v hodnotě 15.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Orel Jednota Dolní Dobrouč
561 02 Dolní Dobrouč 408
Kontakt: Vlastimil Mlynář, tel: 724 288 255

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.snd.orlicko.cz

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 05.09.2016, 07:31
  • zobrazeno 1397x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1345Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:27:28-
2MJ2301Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:28:21-
3MJ3329Křeček JiříAtletika Kolín9800:28:5570
4MJ7309Štěpánek RadekOrel Obřany9700:35:5462
5MJ8327Moravec JakubOrel Orlice9900:36:2954
6MJ9310Limburský JanOrel Brno-Obřany0100:40:2048
Muži A (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1217Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:45:3070
2MA5246Dryml MojmírRunsport Team8600:50:5662
3MA6245Adamec MilanOrel Vyškov7700:51:0954
4MA10233Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:52:3948
5MA11226Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:52:4244
6MA12240Budínr JakubČeská Třebová9200:52:4440
7MA13234Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:53:0538
8MA16203Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:55:2036
9MA21267Živný MarekOrel Orlice9100:57:0934
10MA25235Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:0532
11MA26227Frydrych BroňaLes8900:59:5430
12MA34228Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8901:03:2928
13MA39238Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7901:05:1326
-MA-255Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka79DNF-
Muži B (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2215Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:2970
2MB3237Hejl RadekKrálíky7200:48:5162
3MB4257Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:49:59-
4MB8239Moskva RomanPasivity Žamberk7500:51:5254
5MB9261Kašpařík TomášSK Přerov7500:52:0048
6MB17249Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:55:4744
7MB22223Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:57:2440
8MB23231Doležal MartinSPS Sázava7000:57:5138
9MB29241Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:01:1336
10MB30201Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:01:4234
11MB31218Hampl AloisOstrov7001:02:1332
12MB32205Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:03:0030
13MB33262Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:03:2228
14MB42252Lipenský JiříDolní Dobrouč7401:08:3826
15MB47254Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:5624
16MB51265Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:11:5422
17MB53258Bednář MartinDolní Dobrouč7101:12:5920
Muži C (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7219Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:2870
2MC14210Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:54:4162
3MC20251Scheuer JanActivity Lanškroun6600:57:0254
4MC35213Skyba MartinOrel Židenice6201:03:3248
5MC36204Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:03:3944
6MC37247Kobliha MilanLRS Vyškov5701:04:2340
7MC40225Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:05:1438
8MC41222Valenta MichalPrales Tužín6201:07:4336
9MC45202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:09:3834
10MC55214Kresta RomanOrel Židenice6501:13:3332
11MC60260Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:24:4030
12MC61230Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:27:5428
Muži D (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD15211Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:55:0970
2MD24209Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:58:0162
3MD44208Brtník JiříOrel Obřany5201:09:1454
4MD46253Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:09:5448
5MD56206Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:0444
Muži E (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5312Krátký FrantišekKrálíky4300:33:5970
2ME10311Groh StanislavAC Vrchlabí4600:41:1262
3ME12323Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:43:4954
4ME20324Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:51:1548
5ME23338Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:57:0344
Juniorky (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4314Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:31:0370
2ZJ13328Šinkovská Markéta-9900:44:4462
3ZJ15315Richtrová NikolaČervená9900:48:3354
4ZJ16340Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:49:2848
5ZJ17341Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:50:0944
6ZJ19308Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:50:3940
7ZJ21334Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:51:5938
Ženy A (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA27207Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:00:2070
2ZA52256Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:12:31-
3ZA57220Habásková LenkaLysá nad Labem8901:18:1362
Ženy B (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB19224Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:4970
2ZB28232Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:00:4262
3ZB43236Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:08:5154
4ZB48242Frišová KateřinaČerti Kunčina7901:10:4448
5ZB54212Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:13:1544
6ZB59244Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:23:2140
Ženy C (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC18266Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:1270
2ZC38250Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:2762
3ZC49248Jirásková EvaLanškroun6401:10:4954
4ZC50263Cinková JitkaAC Pardubice6801:11:2748
5ZC58243Málková AnnaOrel Vyškov6301:23:2044
6ZC62221Šternerová HanaHradec Králové6301:31:5040
Ženy D (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6317Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:0370
2ZD11333Dvořáková EvaProstějov5500:42:0862
3ZD14316Ehrenbergerová MartaČervená5700:46:4454
4ZD18307Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:50:3548
5ZD22302Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:3744
Trať 7,25 km, 265 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1345Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:27:28-
2MJ2301Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:28:21-
3MJ3329Křeček JiříAtletika Kolín9800:28:5570
1ZJ4314Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:31:0370
1ME5312Krátký FrantišekKrálíky4300:33:5970
1ZD6317Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:0370
4MJ7309Štěpánek RadekOrel Obřany9700:35:5462
5MJ8327Moravec JakubOrel Orlice9900:36:2954
6MJ9310Limburský JanOrel Brno-Obřany0100:40:2048
2ME10311Groh StanislavAC Vrchlabí4600:41:1262
2ZD11333Dvořáková EvaProstějov5500:42:0862
3ME12323Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:43:4954
2ZJ13328Šinkovská Markéta-9900:44:4462
3ZD14316Ehrenbergerová MartaČervená5700:46:4454
3ZJ15315Richtrová NikolaČervená9900:48:3354
4ZJ16340Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:49:2848
5ZJ17341Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:50:0944
4ZD18307Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:50:3548
6ZJ19308Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:50:3940
4ME20324Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:51:1548
7ZJ21334Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:51:5938
5ZD22302Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:3744
5ME23338Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:57:0344
Trať 12 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1217Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:45:3070
1MB2215Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:2970
2MB3237Hejl RadekKrálíky7200:48:5162
3MB4257Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:49:59-
2MA5246Dryml MojmírRunsport Team8600:50:5662
3MA6245Adamec MilanOrel Vyškov7700:51:0954
1MC7219Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:2870
4MB8239Moskva RomanPasivity Žamberk7500:51:5254
5MB9261Kašpařík TomášSK Přerov7500:52:0048
4MA10233Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:52:3948
5MA11226Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:52:4244
6MA12240Budínr JakubČeská Třebová9200:52:4440
7MA13234Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:53:0538
2MC14210Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:54:4162
1MD15211Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:55:0970
8MA16203Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:55:2036
6MB17249Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:55:4744
1ZC18266Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:1270
1ZB19224Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:4970
3MC20251Scheuer JanActivity Lanškroun6600:57:0254
9MA21267Živný MarekOrel Orlice9100:57:0934
7MB22223Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:57:2440
8MB23231Doležal MartinSPS Sázava7000:57:5138
2MD24209Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:58:0162
10MA25235Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:0532
11MA26227Frydrych BroňaLes8900:59:5430
1ZA27207Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:00:2070
2ZB28232Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:00:4262
9MB29241Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:01:1336
10MB30201Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:01:4234
11MB31218Hampl AloisOstrov7001:02:1332
12MB32205Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:03:0030
13MB33262Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:03:2228
12MA34228Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8901:03:2928
4MC35213Skyba MartinOrel Židenice6201:03:3248
5MC36204Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:03:3944
6MC37247Kobliha MilanLRS Vyškov5701:04:2340
2ZC38250Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:2762
13MA39238Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7901:05:1326
7MC40225Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:05:1438
8MC41222Valenta MichalPrales Tužín6201:07:4336
14MB42252Lipenský JiříDolní Dobrouč7401:08:3826
3ZB43236Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:08:5154
3MD44208Brtník JiříOrel Obřany5201:09:1454
9MC45202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:09:3834
4MD46253Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:09:5448
15MB47254Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:5624
4ZB48242Frišová KateřinaČerti Kunčina7901:10:4448
3ZC49248Jirásková EvaLanškroun6401:10:4954
4ZC50263Cinková JitkaAC Pardubice6801:11:2748
16MB51265Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:11:5422
2ZA52256Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:12:31-
17MB53258Bednář MartinDolní Dobrouč7101:12:5920
5ZB54212Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:13:1544
10MC55214Kresta RomanOrel Židenice6501:13:3332
5MD56206Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:0444
3ZA57220Habásková LenkaLysá nad Labem8901:18:1362
5ZC58243Málková AnnaOrel Vyškov6301:23:2044
6ZB59244Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:23:2140
11MC60260Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:24:4030
12MC61230Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:27:5428
6ZC62221Šternerová HanaHradec Králové6301:31:5040
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1217Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:45:3070
2MB2215Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:2962
3MB3237Hejl RadekKrálíky7200:48:5154
4MA5246Dryml MojmírRunsport Team8600:50:5648
5MA6245Adamec MilanOrel Vyškov7700:51:0944
6MC7219Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:2840
7MB8239Moskva RomanPasivity Žamberk7500:51:5238
8MB9261Kašpařík TomášSK Přerov7500:52:0036
9MA10233Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:52:3934
10MA11226Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:52:4232
11MA12240Budínr JakubČeská Třebová9200:52:4430
12MA13234Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:53:0528
13MC14210Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:54:4126
14MD15211Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:55:0924
15MA16203Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:55:2022
16MB17249Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:55:4720
17MC20251Scheuer JanActivity Lanškroun6600:57:0218
18MA21267Živný MarekOrel Orlice9100:57:0916
19MB22223Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:57:2414
20MB23231Doležal MartinSPS Sázava7000:57:5112
21MD24209Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:58:0110
22MA25235Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:058
23MA26227Frydrych BroňaLes8900:59:546
24MB29241Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:01:134
25MB30201Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:01:422
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC18266Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:1270
2ZB19224Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:4962
3ZA27207Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:00:2054
4ZB28232Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:00:4248
5ZC38250Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:2744
6ZB43236Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:08:5140
7ZB48242Frišová KateřinaČerti Kunčina7901:10:4438
8ZC49248Jirásková EvaLanškroun6401:10:4936
9ZC50263Cinková JitkaAC Pardubice6801:11:2734
10ZB54212Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:13:1532
11ZA57220Habásková LenkaLysá nad Labem8901:18:1330
12ZC58243Málková AnnaOrel Vyškov6301:23:2028
13ZB59244Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:23:2126
14ZC62221Šternerová HanaHradec Králové6301:31:5024

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Závod se mi líbil. Trať v rozmanitém, členitém terénu a přitom bez záludností. Vhodně umístěná občerstvovačka. Dobré zázemí u startu a cíle. Brzo i kompletní výsledky. Karel
trejbalkarel
:*
vrfe

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód