hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Jilemnice - Žalý

17.9.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 17.9.2016
  • zobrazeno již 566x
  • pořadatel: ČKS SKI Jilemnice

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Jilemnice
14:00 hodin

Přihlášky

do čtvrtka 15.9. do 22:00 na http://casomira.ifire.cz
V den závodu v omezené míře na místě.

Startovné

Do 15.9. startovné dorostenci starší 50,- Kč, ostatní 100,- Kč.
V den závodu dorostenci starší 70,- Kč, ostatní 130,- Kč.

Popis tratě

hlavní závod se běží od startu po dlažbě a asfaltu. Dále převážně po lesních a polních cestách. 10.000 m: start/cíl 463/1019 m n. m, převýšení 564 m, součet stoupání 637 m
7.700 m: start/cíl 463/722 m n. m, převýšení 293 m, součet stoupání 351 m

Ceny pro vítěze

obdrží první tři ve všech kategoriích.
V kategoriích předškolních dětí budou ostatní uvedeni bez určení pořadí.
V absolutním pořadí mužů budou vyplaceny finanční odměny: 1. 3000 Kč, 2. 2000 Kč, 3. 1000 Kč, 4. 700 Kč, 5. 500 Kč, 6. 300 Kč.
V absolutním pořadí žen budou vyplaceny finanční odměny: 1. 1000 Kč, 2. 500 Kč, 3. 300 Kč
Finanční odměny ani věcné ceny nebudou vydávány v zastoupení.
Absolutní vítěz získá navíc věčně putovní pohár, který věnoval ČKS SKI Jilemnice.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČKS SKI Jilemnice
Henych Stanislav
tel.: 606 530 627

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.skijilemnice.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
17.8.1996Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS93
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2697

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5118
Javůrek Jiří4817
Kožnar Aleš6615
Brunclík Ivo5815
Paulů Blanka5414
Šimůnek Jaromír5513
Svoboda Petr6813
Metelka Josef4413
Votoček Filip8413
Vraštilová Miloslava5612
Grohová Jaroslava5112
Havlíček Zdeněk3512
Berka Radim8212
Kynčlová Dagmar7211
Berka Martin8511
Marek František4111
Tučný Jan4710
Flegl Vlastimil8610
Klampflová Eva6410
Kynčl Stanislav6410
Dvořák Jiří639
Flegl Vlastimil539
Pechek František539
Harcubová Jana689
Koucký Roman639
Jelínek Karel519
Šubrt Jan689
Kadavý Jan478
Stuchlík Zdeněk508
Haman Václav818
Jelen Petr688
Jančík Bořek648
Buchar Jan338
Knápek Ladislav618
Augustin František618
Šteinc Ludvík418
Vacarda Vladimír598
Šmída Oldřich487
Miles Petr377
Janata Karel927
Palas Jaroslav537
Vaněk Petr617
Mikuš Martin827
Čechová Anna937
Nečas Josef587
Novotný Jiří717
Bergr Tomáš717
Randáková Helena747
Šrůtek Stanislav587

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 19.09.2016, 09:54
  • zobrazeno již 1310x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1770Sprinz MatúšOlfin car ski team9700:49:56105
2MJ2371Mrkous DavidOlfin car ski team9700:50:5393
3MJ2837Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9900:51:5381
4MJ4433Dvorský MatyášKasper Swix Team9700:55:1572
5MJ4734Šubrt JanSokol Horní Sytová9700:56:0966
6MJ4972Petrlík MichalSemily9900:56:2560
7MJ5241Pekárek JanLSK Lomnice n.P.9900:57:1757
8MJ6160Zelinka JindřichVrchlabi9700:59:4054
9MJ6686Beran KryštofFC Bohnice9901:02:3951

Muži A (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA192Berka RadimKozákov8200:43:00105
2MA293Berka MartinKozákov8500:43:1193
3MA394Flegl VlastimilVrchlabí8600:43:1481
4MA410Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:2872
5MA67Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:44:3166
6MA88Hruška JanKasper Swix Team8900:46:1860
7MA1014Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:46:5657
8MA1173Štantejský MichalRaidlight team8400:47:1654
9MA12100Kubina MatějHSK Benecko9200:47:2051
10MA1398Harcuba JiříČKS SKI Jilemnice9200:47:5648
11MA182Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:50:0145
12MA191Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:50:1742
13MA2599Janata KarelHSK Benecko9200:51:1039
14MA263Pánek TomášStará Paka8500:51:1036
15MA2785Kraus JakubINDV9200:51:2533
16MA2967Háze MartinJilemnice8500:51:5530
17MA329Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:52:2327
18MA334Ježek MartinStará Paka8300:52:2524
19MA3713Šiška PetrJilemnice8600:53:2121
20MA3868Hanousek LukášJilemnice9000:53:3318
21MA405Krupka JiříT.J. Sokol Jičín8100:53:5915
22MA4161Špíchal JanSokol Valteřice8300:54:1512
23MA4612Záruba JanPRE7700:56:039
24MA5864Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8400:58:506
25MA6811Grimm ZdeněkStudenec7701:04:063
26MA7074Záhorský PavelSK Dolní Stakory8201:04:163

Muži B (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB521Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:43:48105
2MB718Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:45:4193
3MB1587Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:49:0481
4MB1620Moskva RomanPasivity Žamberk7500:49:4572
5MB3091Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:52:0566
6MB3195Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:52:1860
7MB3517Šír VladimírKlub Josefa Buďárka Jilemnice7600:52:4057
8MB3982Škoda AlešČLA Trutnov7500:53:5254
9MB4222Čermák JiříSmrčí7400:54:3751
10MB4878Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:56:2148
11MB5381Erben JaroslavVrchlabí7400:57:3045
12MB5419Šubrt JanHorní Sytová6800:57:5242
13MB5583Doležal MichalPlzeň7500:58:0839
14MB5684Kuřík MichalStudenec7600:58:3136
15MB59103Votoček Tomáš-7000:59:0133
16MB7890Zahrádka AlešZlaté pruty team7501:08:4930

Muži C (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC926Jančík BořekSVARTES Hořice6400:46:35105
2MC2027Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:50:2493
3MC2225Buřil FrantišekVidochov6600:50:4981
4MC4328Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:55:0472
5MC6529Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6001:01:5166
6MC6724Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6601:03:2260
7MC7265Votoček VladimírČKS SKI Jilemnice6001:04:4557
8MC7496Dvorský JaroslavMalé Svatoňovice6301:05:2354

Muži D (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2477Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:51:08105
2MD3662Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:1393
3MD6089Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:59:2081
4MD62101Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:0672
5MD6976Kučera ZdeněkAC Náchod5501:04:1466
6MD75102Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:06:3960
7MD7730Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:08:2057
8MD8263Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:5954

Muži E (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7332Metelka JosefSpartak Police4401:04:56105
2ME8531Groh StanislavAC Vrchlabí4601:15:1393
3ME8979Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:25:1781

Juniorky (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2143Maternová KateřinaSK Nové město nad Metují9800:50:36105
2ZJ7997Dvorská AlžbětaSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov0401:09:2593

Ženy A (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5046Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:56:32105
2ZA5744Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9300:58:3493
3ZA6445Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:01:1781
4ZA7669Bártová VáclavaJilemnice8301:08:0072
5ZA8175Bohuslavová IvanaMladá Boleslav8201:10:3466
6ZA8448Šišková MartinaJilemnice8601:15:1260

Ženy B (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1449Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:48:16105
2ZB3488Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:2993
3ZB5153Čermáková JitkaSmrčí7500:56:5881
4ZB6351Křížová LenkaBenešov7901:00:3972
5ZB7154Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk7901:04:2266
6ZB8650Grimmová MichaelaStudenec8001:16:0660

Ženy C (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8055Jirásková EvaLanškroun6401:09:30105
2ZC8856Šternerová HanaHradec Králové6301:20:5793

Ženy D (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4580Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:55:36105
2ZD8358Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:13:4593
3ZD8759Procházková IrenaTJ Háje5701:16:4381
4ZD9057Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:26:4172

Trať 10 km, 564 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA192Berka RadimKozákov8200:43:00105
2MA293Berka MartinKozákov8500:43:1193
3MA394Flegl VlastimilVrchlabí8600:43:1481
4MA410Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:2872
1MB521Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:43:48105
5MA67Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:44:3166
2MB718Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:45:4193
6MA88Hruška JanKasper Swix Team8900:46:1860
1MC926Jančík BořekSVARTES Hořice6400:46:35105
7MA1014Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:46:5657
8MA1173Štantejský MichalRaidlight team8400:47:1654
9MA12100Kubina MatějHSK Benecko9200:47:2051
10MA1398Harcuba JiříČKS SKI Jilemnice9200:47:5648
1ZB1449Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:48:16105
3MB1587Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:49:0481
4MB1620Moskva RomanPasivity Žamberk7500:49:4572
1MJ1770Sprinz MatúšOlfin car ski team9700:49:56105
11MA182Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:50:0145
12MA191Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:50:1742
2MC2027Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:50:2493
1ZJ2143Maternová KateřinaSK Nové město nad Metují9800:50:36105
3MC2225Buřil FrantišekVidochov6600:50:4981
2MJ2371Mrkous DavidOlfin car ski team9700:50:5393
1MD2477Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:51:08105
13MA2599Janata KarelHSK Benecko9200:51:1039
14MA263Pánek TomášStará Paka8500:51:1036
15MA2785Kraus JakubINDV9200:51:2533
3MJ2837Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9900:51:5381
16MA2967Háze MartinJilemnice8500:51:5530
5MB3091Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:52:0566
6MB3195Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:52:1860
17MA329Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:52:2327
18MA334Ježek MartinStará Paka8300:52:2524
2ZB3488Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:2993
7MB3517Šír VladimírKlub Josefa Buďárka Jilemnice7600:52:4057
2MD3662Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:1393
19MA3713Šiška PetrJilemnice8600:53:2121
20MA3868Hanousek LukášJilemnice9000:53:3318
8MB3982Škoda AlešČLA Trutnov7500:53:5254
21MA405Krupka JiříT.J. Sokol Jičín8100:53:5915
22MA4161Špíchal JanSokol Valteřice8300:54:1512
9MB4222Čermák JiříSmrčí7400:54:3751
4MC4328Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:55:0472
4MJ4433Dvorský MatyášKasper Swix Team9700:55:1572
1ZD4580Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:55:36105
23MA4612Záruba JanPRE7700:56:039
5MJ4734Šubrt JanSokol Horní Sytová9700:56:0966
10MB4878Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:56:2148
6MJ4972Petrlík MichalSemily9900:56:2560
1ZA5046Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:56:32105
3ZB5153Čermáková JitkaSmrčí7500:56:5881
7MJ5241Pekárek JanLSK Lomnice n.P.9900:57:1757
11MB5381Erben JaroslavVrchlabí7400:57:3045
12MB5419Šubrt JanHorní Sytová6800:57:5242
13MB5583Doležal MichalPlzeň7500:58:0839
14MB5684Kuřík MichalStudenec7600:58:3136
2ZA5744Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9300:58:3493
24MA5864Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8400:58:506
15MB59103Votoček Tomáš-7000:59:0133
3MD6089Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:59:2081
8MJ6160Zelinka JindřichVrchlabi9700:59:4054
4MD62101Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:0672
4ZB6351Křížová LenkaBenešov7901:00:3972
3ZA6445Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:01:1781
5MC6529Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6001:01:5166
9MJ6686Beran KryštofFC Bohnice9901:02:3951
6MC6724Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6601:03:2260
25MA6811Grimm ZdeněkStudenec7701:04:063
5MD6976Kučera ZdeněkAC Náchod5501:04:1466
26MA7074Záhorský PavelSK Dolní Stakory8201:04:163
5ZB7154Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk7901:04:2266
7MC7265Votoček VladimírČKS SKI Jilemnice6001:04:4557
1ME7332Metelka JosefSpartak Police4401:04:56105
8MC7496Dvorský JaroslavMalé Svatoňovice6301:05:2354
6MD75102Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:06:3960
4ZA7669Bártová VáclavaJilemnice8301:08:0072
7MD7730Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:08:2057
16MB7890Zahrádka AlešZlaté pruty team7501:08:4930
2ZJ7997Dvorská AlžbětaSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov0401:09:2593
1ZC8055Jirásková EvaLanškroun6401:09:30105
5ZA8175Bohuslavová IvanaMladá Boleslav8201:10:3466
8MD8263Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:5954
2ZD8358Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:13:4593
6ZA8448Šišková MartinaJilemnice8601:15:1260
2ME8531Groh StanislavAC Vrchlabí4601:15:1393
6ZB8650Grimmová MichaelaStudenec8001:16:0660
3ZD8759Procházková IrenaTJ Háje5701:16:4381
2ZC8856Šternerová HanaHradec Králové6301:20:5793
3ME8979Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:25:1781
4ZD9057Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:26:4172

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA192Berka RadimKozákov8200:43:00105
2MA293Berka MartinKozákov8500:43:1193
3MA394Flegl VlastimilVrchlabí8600:43:1481
4MA410Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:2872
5MB521Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:43:4866
6MA67Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:44:3160
7MB718Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:45:4157
8MA88Hruška JanKasper Swix Team8900:46:1854
9MC926Jančík BořekSVARTES Hořice6400:46:3551
10MA1014Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:46:5648
11MA1173Štantejský MichalRaidlight team8400:47:1645
12MA12100Kubina MatějHSK Benecko9200:47:2042
13MA1398Harcuba JiříČKS SKI Jilemnice9200:47:5639
14MB1587Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:49:0436
15MB1620Moskva RomanPasivity Žamberk7500:49:4533
16MJ1770Sprinz MatúšOlfin car ski team9700:49:5630
17MA182Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:50:0127
18MA191Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:50:1724
19MC2027Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:50:2421
20MC2225Buřil FrantišekVidochov6600:50:4918
21MJ2371Mrkous DavidOlfin car ski team9700:50:5315
22MD2477Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:51:0812
23MA2599Janata KarelHSK Benecko9200:51:109
24MA263Pánek TomášStará Paka8500:51:106
25MA2785Kraus JakubINDV9200:51:253

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1449Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:48:16105
2ZJ2143Maternová KateřinaSK Nové město nad Metují9800:50:3693
3ZB3488Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:2981
4ZD4580Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:55:3672
5ZA5046Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:56:3266
6ZB5153Čermáková JitkaSmrčí7500:56:5860
7ZA5744Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9300:58:3457
8ZB6351Křížová LenkaBenešov7901:00:3954
9ZA6445Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:01:1751
10ZB7154Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk7901:04:2248
11ZA7669Bártová VáclavaJilemnice8301:08:0045
12ZJ7997Dvorská AlžbětaSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov0401:09:2542
13ZC8055Jirásková EvaLanškroun6401:09:3039
14ZA8175Bohuslavová IvanaMladá Boleslav8201:10:3436
15ZD8358Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:13:4533
16ZA8448Šišková MartinaJilemnice8601:15:1230
17ZB8650Grimmová MichaelaStudenec8001:16:0627
18ZD8759Procházková IrenaTJ Háje5701:16:4324
19ZC8856Šternerová HanaHradec Králové6301:20:5721
20ZD9057Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:26:4118

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód