hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


2Hrady

24.9.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 2Hrady
  • datum konání: 24.9.2016
  • zobrazeno již 518x
  • pořadatel: TJ Sokol Bradlecká Lhota

Sociální sítě

Místo konání

KD Bradlecká Lhota
10:00 hodin

Přihlášky

Do 23.9. 2016 on-line na www.2hrady.cz

Startovné

50 Kč (závod na 7,2 km pro předem přihlášené), 100 Kč na místě

Popis tratě

Délka: 7,2 km
asfalt 2,9 km; lesní a polní cesty 4,3 km
Po startu je 750 m asfaltové silničky. Ta se poté mění v polní cestu a začne asi 1500 metrové stoupání pod hrad Bradlec, při kterém překonáte 170 výškových metrů. Polní kamenitá cesta se plynule napojí na lesní a vlnitý terén Vás povede k legendární hospodě Na Klepandě. Ještě než jí minete, ocitnete se opět na asfaltu, po kterém budete sbíhat celým Syřenovem. Seběh Vás bude stát 65 výškových metrů. Závěrečných 1800 metrů povede opět lesní cestou a nastoupáte 205 metrů, než Vás přivítá brána hradu Kumburk.

Ceny pro vítěze

Věcné ceny: V hodnotě 8.000 Kč
Finanční odměny: 18.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.2hrady.cz

E-mailová adresa

2hrady@centrum.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 26.09.2016, 08:03
  • zobrazeno již 1390x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ947Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9800:32:1235
2MJ1234Brunner OndřejSK Slavia Jičín9700:32:2831
3MJ1435Doležal VítSK Slavia Jičín9800:33:2327
4MJ2497Čermák JiříTJ Semily0200:35:5224
5MJ3066Krupka AdamIndičtí běžci0100:36:3022
6MJ3836Cyrany VáclavSK Slavia Jičín9800:37:0620
7MJ4413Hercík JakubUSK Ústí nad Labem0000:38:0519
8MJ6667Krupka MilanIndičtí běžci0300:41:4318
9MJ6792Novák JakubZápřičnice0100:41:5217
10MJ6954Rejha Jan-9900:42:0916
11MJ8429Sehnal VojtěchK.O.Poděbrady9800:45:2215

Muži A (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Fejfar OndřejAK Kroměříž / Inov-8 team8900:28:0835
2MA22Krupička RobertSalomon7800:28:0831
3MA34Berka MartinKozákov8500:28:2327
4MA411Soukup PetrBěžecký kemp Kuprovka8700:29:0324
5MA55Berka RadimKozákov8200:29:2322
6MA66Čivrný JiříSemily8000:29:3720
7MA77Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:30:2519
8MA1089Pelant VojtaEPO Team8300:32:1718
9MA1199Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:32:2317
10MA1672Ježek MartinStará Paka8300:33:4516
11MA17107Drbohlav JanRH Kartouzy Valdice8900:34:1015
12MA1874Pánek TomášStará Paka8500:34:5314
13MA20120Berger TomášTJ Sokol Lužany8700:35:1313
14MA2124Myšák TomášBěžecký kemp Kuprovka8500:35:3212
15MA2222Malík OndřejBěžecký kemp Kuprovka8500:35:4811
16MA2594Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:35:5310
17MA2627Volf MichalBěžecký kemp Kuprovka8300:35:559
18MA2783Vejvoda MichalT.J. Sokol Jičín8200:36:058
19MA29109Záruba JanPRE7700:36:207
20MA3126Holas MartinUNDEAD Team Kuprovka8500:36:386
21MA3371Krupka JiříT.J. Sokol Jičín8100:36:405
22MA4985Srp MartinFreshteam8900:38:454
23MA5079Pešta MartinBakako Nová Paka7800:38:473
24MA5188Slovák PetrPraha8600:38:572
25MA58100Čapek MartinSyřenov7800:40:031
26MA63106Horáček StanislavStudenec8200:41:061
27MA6891Pospíšil JaroslavBike&Run Team Stará Paka7800:42:001
28MA71121Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:42:341
29MA7281Macháček AntonínCFD Boys8400:42:351
30MA76115Žák MiroslavTJ Sokol Jičín / Běžci Ráje9400:44:161
31MA778Veselý JanBěžecký kemp Kuprovka7900:44:191
32MA789Fišer IvanBěžecký kemp Kuprovka8300:44:241
33MA79116Jírů RomanAC Turnov8900:44:311
34MA10398Kůtek JiříTJ SKP Valdice9000:52:051
35MA10614Šanda TomášBěžecký kemp Kuprovka8000:53:281
36MA115118Švůger JakubSDH Bradlecká Lhota9500:57:061

Muži B (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB833Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:30:3935
2MB1986Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:35:0731
3MB2860Zoubek ZdeněkSCWS Lučany nad Nisou6900:36:1827
4MB3996Čermák JiříSmrčí7400:37:1624
5MB4240Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:4522
6MB4687Erben JaroslavVrchlabí7400:38:2020
7MB4773Ščudla JaroslavLKP Jičín7400:38:2419
8MB5246Němec ArnoštKolín6800:39:0118
9MB5425Háp ZdeněkBěžecký kemp Kuprovka7500:39:2217
10MB59104Karbulka PavelŠAKAL Kbely7300:40:1416
11MB70114Žák JiříJičín6900:42:2215
12MB8762Špringr ZdeněkNová Paka7000:46:0614
13MB9084Havíř Josef-6700:47:0813
14MB9230Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:47:1312
15MB9982Sobotka JiříCFD Boys7300:49:1611
16MB11653Novák Luboš-7400:57:4610

Muži C (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1578Buřil FrantišekVidochov6600:33:3435
2MC23103Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:35:5131
3MC3232Soukup PetrKovohutě Příbram6500:36:3927
4MC3568Vavák LiborBK Sadská6500:36:4924
5MC5661Šádek JiříLomnice nad Popelkou5900:39:4522
6MC6239Valenta MichalPrales Tužín6200:40:4720
7MC6576Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:3119
8MC7475Kučera PetrStružinec6100:43:5318
9MC80117Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:45:0117
10MC8355Vrabec MilanŽelezný Brod, Staněk sport Turnov6000:45:2016
11MC10443Berka MilanKozákov5800:52:3515

Muži D (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3780Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:36:5435
2MD6077Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:40:2831
3MD6456Kučera ZdeněkAC Náchod5500:41:0727
4MD96110Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:5224

Muži E (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9845Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:0435
2ME11244Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:55:5631

Juniorky (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3441Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:36:4235
2ZJ5748Trojanová HanaSKI Jilemnice0000:39:5531
3ZJ8537Pokorná ZdislavaAC TJ Jičín9700:45:5427
4ZJ9442Dubská Veronika-9900:47:4124
5ZJ119113Turčínová AdélaBáječné ženy v běhu0001:01:3422

Ženy A (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4164Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:37:3635
2ZA4349Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:37:5431
3ZA6119Hofová ZuzanaLaky team8500:40:3427
4ZA75108Hrdličková NelaSyřenov9100:44:0024
5ZA8121Malíková KláraBěžecký kemp Kuprovka8300:45:0322
6ZA91122Bohuslavová IvanaMladá Boleslav8200:47:1120
7ZA9312Mynářová KristinaBěžecký kemp Kuprovka8600:47:1919
8ZA9510Holasová LenkaBěžecký kemp Kuprovka8800:47:4818
9ZA113119Papugová KateřinaMatka na mateřské8600:56:1617

Ženy B (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1359Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:32:3635
2ZB4095Čermáková Jitka-7500:37:1731
3ZB4890Macháčková TerezaTJ Doksy7800:38:3627
4ZB7331Škorpilová Janasc Jičín7400:43:3324
5ZB8228Smith LucieBěžecký kemp Kuprovka7300:45:1022
6ZB8658Krabcová IvanaSedličky7200:46:0020
7ZB88105Karbulková AliceŠAKAL Kbely7200:46:1219
8ZB9718Heringová RenátaBěžecký kemp Kuprovka7600:47:5918
9ZB100101Víchová PetraBěžci ráje7400:50:5417
10ZB102111Patolánova MichaelaBaječné ženy v Běhu7700:51:5716
11ZB10815Topinková BáraBěžecký kemp Kuprovka7900:53:4515
12ZB11163Dařbujanová Romana-7900:55:4914
13ZB118102Hejtmanová Jana100 klásků7801:01:2413

Ženy C (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3670Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:36:5335
2ZC5352Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:39:1431
3ZC5569Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:39:3827
4ZC8916Waňková DitaBěžecký kemp Kuprovka7100:46:3624
5ZC10517Keslová SvětlanaBěžecký kemp Kuprovka7100:53:2022
6ZC10765Lenčová JanaMilovice6900:53:4120
7ZC10951Šternerová HanaHradec Králové6300:54:0519
8ZC110112Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6600:55:1918
9ZC11793Nováková SylvaZápřičnice6601:01:0317

Ženy D (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4538Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:38:1235
2ZD10150Hellerová HanaHradec Králové6100:51:3331
3ZD11457Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:4627

Trať 7,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Fejfar OndřejAK Kroměříž / Inov-8 team8900:28:0835
2MA22Krupička RobertSalomon7800:28:0831
3MA34Berka MartinKozákov8500:28:2327
4MA411Soukup PetrBěžecký kemp Kuprovka8700:29:0324
5MA55Berka RadimKozákov8200:29:2322
6MA66Čivrný JiříSemily8000:29:3720
7MA77Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:30:2519
1MB833Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:30:3935
1MJ947Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9800:32:1235
8MA1089Pelant VojtaEPO Team8300:32:1718
9MA1199Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:32:2317
2MJ1234Brunner OndřejSK Slavia Jičín9700:32:2831
1ZB1359Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:32:3635
3MJ1435Doležal VítSK Slavia Jičín9800:33:2327
1MC1578Buřil FrantišekVidochov6600:33:3435
10MA1672Ježek MartinStará Paka8300:33:4516
11MA17107Drbohlav JanRH Kartouzy Valdice8900:34:1015
12MA1874Pánek TomášStará Paka8500:34:5314
2MB1986Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:35:0731
13MA20120Berger TomášTJ Sokol Lužany8700:35:1313
14MA2124Myšák TomášBěžecký kemp Kuprovka8500:35:3212
15MA2222Malík OndřejBěžecký kemp Kuprovka8500:35:4811
2MC23103Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:35:5131
4MJ2497Čermák JiříTJ Semily0200:35:5224
16MA2594Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:35:5310
17MA2627Volf MichalBěžecký kemp Kuprovka8300:35:559
18MA2783Vejvoda MichalT.J. Sokol Jičín8200:36:058
3MB2860Zoubek ZdeněkSCWS Lučany nad Nisou6900:36:1827
19MA29109Záruba JanPRE7700:36:207
5MJ3066Krupka AdamIndičtí běžci0100:36:3022
20MA3126Holas MartinUNDEAD Team Kuprovka8500:36:386
3MC3232Soukup PetrKovohutě Příbram6500:36:3927
21MA3371Krupka JiříT.J. Sokol Jičín8100:36:405
1ZJ3441Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:36:4235
4MC3568Vavák LiborBK Sadská6500:36:4924
1ZC3670Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:36:5335
1MD3780Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:36:5435
6MJ3836Cyrany VáclavSK Slavia Jičín9800:37:0620
4MB3996Čermák JiříSmrčí7400:37:1624
2ZB4095Čermáková Jitka-7500:37:1731
1ZA4164Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:37:3635
5MB4240Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:4522
2ZA4349Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:37:5431
7MJ4413Hercík JakubUSK Ústí nad Labem0000:38:0519
1ZD4538Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:38:1235
6MB4687Erben JaroslavVrchlabí7400:38:2020
7MB4773Ščudla JaroslavLKP Jičín7400:38:2419
3ZB4890Macháčková TerezaTJ Doksy7800:38:3627
22MA4985Srp MartinFreshteam8900:38:454
23MA5079Pešta MartinBakako Nová Paka7800:38:473
24MA5188Slovák PetrPraha8600:38:572
8MB5246Němec ArnoštKolín6800:39:0118
2ZC5352Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:39:1431
9MB5425Háp ZdeněkBěžecký kemp Kuprovka7500:39:2217
3ZC5569Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:39:3827
5MC5661Šádek JiříLomnice nad Popelkou5900:39:4522
2ZJ5748Trojanová HanaSKI Jilemnice0000:39:5531
25MA58100Čapek MartinSyřenov7800:40:031
10MB59104Karbulka PavelŠAKAL Kbely7300:40:1416
2MD6077Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:40:2831
3ZA6119Hofová ZuzanaLaky team8500:40:3427
6MC6239Valenta MichalPrales Tužín6200:40:4720
26MA63106Horáček StanislavStudenec8200:41:061
3MD6456Kučera ZdeněkAC Náchod5500:41:0727
7MC6576Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:3119
8MJ6667Krupka MilanIndičtí běžci0300:41:4318
9MJ6792Novák JakubZápřičnice0100:41:5217
27MA6891Pospíšil JaroslavBike&Run Team Stará Paka7800:42:001
10MJ6954Rejha Jan-9900:42:0916
11MB70114Žák JiříJičín6900:42:2215
28MA71121Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:42:341
29MA7281Macháček AntonínCFD Boys8400:42:351
4ZB7331Škorpilová Janasc Jičín7400:43:3324
8MC7475Kučera PetrStružinec6100:43:5318
4ZA75108Hrdličková NelaSyřenov9100:44:0024
30MA76115Žák MiroslavTJ Sokol Jičín / Běžci Ráje9400:44:161
31MA778Veselý JanBěžecký kemp Kuprovka7900:44:191
32MA789Fišer IvanBěžecký kemp Kuprovka8300:44:241
33MA79116Jírů RomanAC Turnov8900:44:311
9MC80117Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:45:0117
5ZA8121Malíková KláraBěžecký kemp Kuprovka8300:45:0322
5ZB8228Smith LucieBěžecký kemp Kuprovka7300:45:1022
10MC8355Vrabec MilanŽelezný Brod, Staněk sport Turnov6000:45:2016
11MJ8429Sehnal VojtěchK.O.Poděbrady9800:45:2215
3ZJ8537Pokorná ZdislavaAC TJ Jičín9700:45:5427
6ZB8658Krabcová IvanaSedličky7200:46:0020
12MB8762Špringr ZdeněkNová Paka7000:46:0614
7ZB88105Karbulková AliceŠAKAL Kbely7200:46:1219
4ZC8916Waňková DitaBěžecký kemp Kuprovka7100:46:3624
13MB9084Havíř Josef-6700:47:0813
6ZA91122Bohuslavová IvanaMladá Boleslav8200:47:1120
14MB9230Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:47:1312
7ZA9312Mynářová KristinaBěžecký kemp Kuprovka8600:47:1919
4ZJ9442Dubská Veronika-9900:47:4124
8ZA9510Holasová LenkaBěžecký kemp Kuprovka8800:47:4818
4MD96110Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:5224
8ZB9718Heringová RenátaBěžecký kemp Kuprovka7600:47:5918
1ME9845Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:0435
15MB9982Sobotka JiříCFD Boys7300:49:1611
9ZB100101Víchová PetraBěžci ráje7400:50:5417
2ZD10150Hellerová HanaHradec Králové6100:51:3331
10ZB102111Patolánova MichaelaBaječné ženy v Běhu7700:51:5716
34MA10398Kůtek JiříTJ SKP Valdice9000:52:051
11MC10443Berka MilanKozákov5800:52:3515
5ZC10517Keslová SvětlanaBěžecký kemp Kuprovka7100:53:2022
35MA10614Šanda TomášBěžecký kemp Kuprovka8000:53:281
6ZC10765Lenčová JanaMilovice6900:53:4120
11ZB10815Topinková BáraBěžecký kemp Kuprovka7900:53:4515
7ZC10951Šternerová HanaHradec Králové6300:54:0519
8ZC110112Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6600:55:1918
12ZB11163Dařbujanová Romana-7900:55:4914
2ME11244Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:55:5631
9ZA113119Papugová KateřinaMatka na mateřské8600:56:1617
3ZD11457Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:4627
36MA115118Švůger JakubSDH Bradlecká Lhota9500:57:061
16MB11653Novák Luboš-7400:57:4610
9ZC11793Nováková SylvaZápřičnice6601:01:0317
13ZB118102Hejtmanová Jana100 klásků7801:01:2413
5ZJ119113Turčínová AdélaBáječné ženy v běhu0001:01:3422

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Fejfar OndřejAK Kroměříž / Inov-8 team8900:28:0835
2MA22Krupička RobertSalomon7800:28:0831
3MA34Berka MartinKozákov8500:28:2327
4MA411Soukup PetrBěžecký kemp Kuprovka8700:29:0324
5MA55Berka RadimKozákov8200:29:2322
6MA66Čivrný JiříSemily8000:29:3720
7MA77Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:30:2519
8MB833Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:30:3918
9MJ947Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9800:32:1217
10MA1089Pelant VojtaEPO Team8300:32:1716
11MA1199Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:32:2315
12MJ1234Brunner OndřejSK Slavia Jičín9700:32:2814
13MJ1435Doležal VítSK Slavia Jičín9800:33:2313
14MC1578Buřil FrantišekVidochov6600:33:3412
15MA1672Ježek MartinStará Paka8300:33:4511
16MA17107Drbohlav JanRH Kartouzy Valdice8900:34:1010
17MA1874Pánek TomášStará Paka8500:34:539
18MB1986Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:35:078
19MA20120Berger TomášTJ Sokol Lužany8700:35:137
20MA2124Myšák TomášBěžecký kemp Kuprovka8500:35:326
21MA2222Malík OndřejBěžecký kemp Kuprovka8500:35:485
22MC23103Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:35:514
23MJ2497Čermák JiříTJ Semily0200:35:523
24MA2594Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:35:532
25MA2627Volf MichalBěžecký kemp Kuprovka8300:35:551

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1359Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:32:3635
2ZJ3441Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:36:4231
3ZC3670Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:36:5327
4ZB4095Čermáková Jitka-7500:37:1724
5ZA4164Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:37:3622
6ZA4349Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:37:5420
7ZD4538Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:38:1219
8ZB4890Macháčková TerezaTJ Doksy7800:38:3618
9ZC5352Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:39:1417
10ZC5569Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:39:3816
11ZJ5748Trojanová HanaSKI Jilemnice0000:39:5515
12ZA6119Hofová ZuzanaLaky team8500:40:3414
13ZB7331Škorpilová Janasc Jičín7400:43:3313
14ZA75108Hrdličková NelaSyřenov9100:44:0012
15ZA8121Malíková KláraBěžecký kemp Kuprovka8300:45:0311
16ZB8228Smith LucieBěžecký kemp Kuprovka7300:45:1010
17ZJ8537Pokorná ZdislavaAC TJ Jičín9700:45:549
18ZB8658Krabcová IvanaSedličky7200:46:008
19ZB88105Karbulková AliceŠAKAL Kbely7200:46:127
20ZC8916Waňková DitaBěžecký kemp Kuprovka7100:46:366
21ZA91122Bohuslavová IvanaMladá Boleslav8200:47:115
22ZA9312Mynářová KristinaBěžecký kemp Kuprovka8600:47:194
23ZJ9442Dubská Veronika-9900:47:413
24ZA9510Holasová LenkaBěžecký kemp Kuprovka8800:47:482
25ZB9718Heringová RenátaBěžecký kemp Kuprovka7600:47:591

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

https://youtu.be/zCLGQVWbk8M
bfj
Jardovi se podařilo vypracovat tento závod k absolutní dokonalosti.Podařilo se mu dát dohromady perfektní mnohačetný tým a tím lze hodnotit tento závod za mých posledních několika desítek absolvovaných závodů jako PERFEKTNÍ!!! - Dík a vydržte! zdravím všechny Mgr.Jiří Plecháček
pleji

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód