hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Hejšovinu

25.9.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hejšovinu
  • datum konání: 25.9.2016
  • zobrazeno již 512x

Sociální sítě

Místo konání

Machov - náměstí
11:00 hodin

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Oldřich Rücker
tel. 737 537 832

E-mailová adresa

ruckeroldrich@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 26.09.2016, 09:16
  • zobrazeno již 1460x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ256Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:34:1470
2MJ826Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9800:36:0162
3MJ1921Jansa RadekSPARTAK Police nad Metují0000:38:1554
4MJ2422Jansa TomášSpartak Police nad Metují0000:39:0948
5MJ4319Moravec JakubJM Team Letohrad9900:43:0744

Muži A (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:33:3070
2MA329Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov8900:34:2962
3MA552Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:34:4554
4MA638Plný DavidBKL Machov9300:35:1248
5MA718Turek Martinwww.zakisovaskola.cz8000:35:3444
6MA1215Penc OndřejCyklotony7700:36:4740
7MA1550Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:37:2538
8MA1676Farář MartinVeselý Farář7700:38:0136
9MA2034Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:38:2234
10MA2171Friede JanWikov Hronov7700:38:4432
11MA2566Jirka JanAC Náchod8300:39:1130
12MA2816Šilpert PavelMachovská Lhota8300:39:3528
13MA2977Šrůtek DavidBKL Machov8000:39:4126
14MA3340Záruba JanPRE7700:41:1224
15MA3475Hornych VénaMTV Trilogy7700:41:3622
16MA3747Pešta MartinBakako Nová Paka7800:41:5920
17MA4010Waldmann VáclavHaka Racing Team8800:42:2118
18MA421Petrányi RadoslavBonbon Praha8600:42:4916
19MA4563Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:44:0714
20MA4813Chadim VáclavHaka Racing Team8000:45:0512
21MA5579Vajsar JiříStvořitel7700:47:2710

Muži B (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB457Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:34:3170
2MB925Rücker PavelBonbon7600:36:2062
3MB1036Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:2654
4MB1351Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:36:5748
5MB1742Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:0644
6MB1867Houska JindřichOK Dobříš7600:38:0740
7MB2660Melišík JanRedpoint Teplice nad Metují7400:39:2538
8MB2720Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:39:2736
9MB3269Schejbal JanRunsport Team7600:40:5034
10MB3559Polej JiříHronov7100:41:4632
11MB4164Mazač JaroslavWikov Hronov6800:42:3330
12MB5374Kovář ZdeněkOB Ulita Broumov7100:46:4828
13MB547Čihák JaroslavRtyně v Podkrkonoší7200:46:5726
14MB5835Sadílek JanBonbon6700:49:1624
15MB5968Kulda JanTJ Sokol Olešnice7300:49:1722
16MB6443Pencák MarcelHorní Měcholupy7500:51:1920
17MB6648Polák TomášČerti Kunčina7200:51:3018

Muži C (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1427Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:1070
2MC2237Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:5362
3MC3078Tichý PavelAC Náchod6300:40:3854
4MC318Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:4948
5MC3654Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:5044
6MC4917Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:45:4440
7MC5072Havlíček IvoLánov6600:46:1338
8MC6255Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:50:4336
9MC685Slamiak StanislavBonbon Praha6200:51:4934
10MC702Němec MilošBonbon Praha5900:53:3632

Muži D (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2314Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:39:0770
2MD3939Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:1162
3MD4711Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:5754
4MD5241Kučera ZdeněkAC Náchod5500:46:4648
5MD6065Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:49:4544
6MD784Krejsa VáclavBonbon5201:41:5940

Muži E (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5712Metelka JosefSpartak Police4400:49:0670
2ME7431Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:01:3262

Juniorky (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5080Zeisková MarkétaRaibas Klub Náchod9800:46:1370

Ženy A (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4445Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:43:3870
2ZA6570Jirásková JanaNáchod9100:51:2362
3ZA6958Kollertová EvaVopičáci z Nováče8300:52:1554

Ženy B (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1123Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:3570
2ZB3853Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:42:0062
3ZB6162Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:50:1554
4ZB6373Kubečková JanaVelké Poříčí8000:50:5848
5ZB7361Hornychová MarieSpartak Police nad Metují8000:56:2244

Ženy C (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4630Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:2670
2ZC563Vlachynská LibušeLiga 100 Praha6200:48:2762
3ZC6749Jirásková EvaLanškroun6400:51:3454
4ZC716Jonášová ZdeňkaHradecký spinning club6400:53:3848
5ZC7228Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:55:5744
6ZC7524Šternerová HanaHradec Králové6301:02:0640

Ženy D (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD769Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:5670
2ZD7732Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:0862

Trať 8 km, 480 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:33:3070
1MJ256Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:34:1470
2MA329Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov8900:34:2962
1MB457Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:34:3170
3MA552Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:34:4554
4MA638Plný DavidBKL Machov9300:35:1248
5MA718Turek Martinwww.zakisovaskola.cz8000:35:3444
2MJ826Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9800:36:0162
2MB925Rücker PavelBonbon7600:36:2062
3MB1036Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:2654
1ZB1123Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:3570
6MA1215Penc OndřejCyklotony7700:36:4740
4MB1351Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:36:5748
1MC1427Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:1070
7MA1550Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:37:2538
8MA1676Farář MartinVeselý Farář7700:38:0136
5MB1742Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:0644
6MB1867Houska JindřichOK Dobříš7600:38:0740
3MJ1921Jansa RadekSPARTAK Police nad Metují0000:38:1554
9MA2034Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:38:2234
10MA2171Friede JanWikov Hronov7700:38:4432
2MC2237Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:5362
1MD2314Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:39:0770
4MJ2422Jansa TomášSpartak Police nad Metují0000:39:0948
11MA2566Jirka JanAC Náchod8300:39:1130
7MB2660Melišík JanRedpoint Teplice nad Metují7400:39:2538
8MB2720Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:39:2736
12MA2816Šilpert PavelMachovská Lhota8300:39:3528
13MA2977Šrůtek DavidBKL Machov8000:39:4126
3MC3078Tichý PavelAC Náchod6300:40:3854
4MC318Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:4948
9MB3269Schejbal JanRunsport Team7600:40:5034
14MA3340Záruba JanPRE7700:41:1224
15MA3475Hornych VénaMTV Trilogy7700:41:3622
10MB3559Polej JiříHronov7100:41:4632
5MC3654Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:5044
16MA3747Pešta MartinBakako Nová Paka7800:41:5920
2ZB3853Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:42:0062
2MD3939Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:1162
17MA4010Waldmann VáclavHaka Racing Team8800:42:2118
11MB4164Mazač JaroslavWikov Hronov6800:42:3330
18MA421Petrányi RadoslavBonbon Praha8600:42:4916
5MJ4319Moravec JakubJM Team Letohrad9900:43:0744
1ZA4445Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:43:3870
19MA4563Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:44:0714
1ZC4630Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:2670
3MD4711Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:5754
20MA4813Chadim VáclavHaka Racing Team8000:45:0512
6MC4917Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:45:4440
1ZJ5080Zeisková MarkétaRaibas Klub Náchod9800:46:1370
7MC5072Havlíček IvoLánov6600:46:1338
4MD5241Kučera ZdeněkAC Náchod5500:46:4648
12MB5374Kovář ZdeněkOB Ulita Broumov7100:46:4828
13MB547Čihák JaroslavRtyně v Podkrkonoší7200:46:5726
21MA5579Vajsar JiříStvořitel7700:47:2710
2ZC563Vlachynská LibušeLiga 100 Praha6200:48:2762
1ME5712Metelka JosefSpartak Police4400:49:0670
14MB5835Sadílek JanBonbon6700:49:1624
15MB5968Kulda JanTJ Sokol Olešnice7300:49:1722
5MD6065Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:49:4544
3ZB6162Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:50:1554
8MC6255Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:50:4336
4ZB6373Kubečková JanaVelké Poříčí8000:50:5848
16MB6443Pencák MarcelHorní Měcholupy7500:51:1920
2ZA6570Jirásková JanaNáchod9100:51:2362
17MB6648Polák TomášČerti Kunčina7200:51:3018
3ZC6749Jirásková EvaLanškroun6400:51:3454
9MC685Slamiak StanislavBonbon Praha6200:51:4934
3ZA6958Kollertová EvaVopičáci z Nováče8300:52:1554
10MC702Němec MilošBonbon Praha5900:53:3632
4ZC716Jonášová ZdeňkaHradecký spinning club6400:53:3848
5ZC7228Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:55:5744
5ZB7361Hornychová MarieSpartak Police nad Metují8000:56:2244
2ME7431Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:01:3262
6ZC7524Šternerová HanaHradec Králové6301:02:0640
1ZD769Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:5670
2ZD7732Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:0862
6MD784Krejsa VáclavBonbon5201:41:5940

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:33:3070
2MJ256Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:34:1462
3MA329Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov8900:34:2954
4MB457Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:34:3148
5MA552Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:34:4544
6MA638Plný DavidBKL Machov9300:35:1240
7MA718Turek Martinwww.zakisovaskola.cz8000:35:3438
8MJ826Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9800:36:0136
9MB925Rücker PavelBonbon7600:36:2034
10MB1036Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:2632
11MA1215Penc OndřejCyklotony7700:36:4730
12MB1351Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:36:5728
13MC1427Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:1026
14MA1550Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:37:2524
15MA1676Farář MartinVeselý Farář7700:38:0122
16MB1742Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:0620
17MB1867Houska JindřichOK Dobříš7600:38:0718
18MJ1921Jansa RadekSPARTAK Police nad Metují0000:38:1516
19MA2034Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:38:2214
20MA2171Friede JanWikov Hronov7700:38:4412
21MC2237Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:5310
22MD2314Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:39:078
23MJ2422Jansa TomášSpartak Police nad Metují0000:39:096
24MA2566Jirka JanAC Náchod8300:39:114
25MB2660Melišík JanRedpoint Teplice nad Metují7400:39:252

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1123Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:3570
2ZB3853Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:42:0062
3ZA4445Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:43:3854
4ZC4630Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:2648
5ZJ5080Zeisková MarkétaRaibas Klub Náchod9800:46:1344
6ZC563Vlachynská LibušeLiga 100 Praha6200:48:2740
7ZB6162Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:50:1538
8ZB6373Kubečková JanaVelké Poříčí8000:50:5836
9ZA6570Jirásková JanaNáchod9100:51:2334
10ZC6749Jirásková EvaLanškroun6400:51:3432
11ZA6958Kollertová EvaVopičáci z Nováče8300:52:1530
12ZC716Jonášová ZdeňkaHradecký spinning club6400:53:3828
13ZC7228Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:55:5726
14ZB7361Hornychová MarieSpartak Police nad Metují8000:56:2224
15ZC7524Šternerová HanaHradec Králové6301:02:0622
16ZD769Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:02:5620
17ZD7732Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:0818

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

https://youtu.be/I4SEI7eEVQI
bfj

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód