hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

9.10.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
  • datum konání: 9.10.2016
  • zobrazeno již 532x

Sociální sítě

Místo konání

Stará Ves u Rýmařova, před restaurací Anenská huť
11:00 hodin

Přihlášky

Od 9 hodin v penzionu SEVERKA u startu, kde jsou i šatny

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Náročná, s převýšením 430 metrů na prvních 7 kilometrech. Vede po lesních cestách s přírodním i se zpevněným povrchem i po asfaltové silnici při seběhu z Alfrédky. Prvních 7 km stálé stoupání po zelené turistické značce, 6,6 km seběh po červené turistické značce stálé klesání. Celková délka 13,6 km. Nejvyšší místo na trati je ve výšce 1100 metrů n. m. Trať není značena!

Ceny pro vítěze

První tři závodníci obdrží věcné ceny a diplom, vítěz putovní pohár, všichni účastníci vlaječku.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

dr. Čermák, tel. 602 752 447 a večer 585 224 855

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2017Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves42
11.10.2015Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves50
12.10.2014Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves72
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
7.10.2012Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves40
9.10.2011Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves46
10.10.2010Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves69
11.10.2009Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves57
12.10.2008Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves66
7.10.2007Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves78
2.10.2005Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves74
3.10.2004Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves65
14.10.2001Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves86
10.10.1999Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves101

Statistika závodu Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 922

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5914
Soviš Ivan4612
Fritscher Adam7512
Vraštilová Miloslava5611
Merta Jaroslav3510
Stržínek Karel6410
Hnát Petr749
Šimůnek Jan829
Pechek František539
Bronec Jaromír679
Sedláček Václav868
Špacír Ladislav558
Šrůtek Stanislav588
Podešva Pavel497
Dedek Aleš757
Komárek Bedřich537
Vodička Jan457
Král Jindřich737
Vymazal Petr757
Řoutil Ladislav816
Lenhart Vít826
Fančovič Marian526
Švidernoch Milan586
Brož Jiří546
Horáček Michal756
Pechková Jana856
Kebrle Milan755
Les Josef475
Soviš Ivo715
Krčková Šárka885
Mazač Jaroslav685
Mannlová Jana805
Žák Jiří715
Volek Ivo485
Delingerová Marie765
Kokeš Vlastimil655
Škapa Marek715
Orság Lubomír915
Hudeček Petr825
Urbiš Vilém545
Matějíková Jana905
Keprtová Miloslava484
Šimůnková Pavla774
Dvořák Miroslav734
Ožana Václav644
Vykoukal Jiří884
Dobrý Jaroslav394
Talaš Jaromír544
Dvořák Pavel824
Lajčík Alois404

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 10.10.2016, 14:54
  • zobrazeno již 1192x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1150Gogela MartinAK Olomouc0100:58:4035
2MJ3451Moravec JakubJM Team Letohrad9901:12:4031
3MJ4952Bulička DominikAK Kroměříž0301:35:1727

Muži A (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA51Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:55:1335
2MA72Krajča StanislavTJ Liga 100 Olomouc8300:56:3031
3MA93Kárník JanBŽP8000:57:3927
4MA124Novotný OndřejVSK Univerzita Brno9201:00:0024
5MA155Derka RadimPřerov9101:00:4522
6MA166Svoboda MarekAD Team9501:00:5520
7MA187Tichý ZdenkoBrno8201:01:0619
8MA198Štanglica JiříCK Stará Ves9201:02:0518
9MA229Knotek OndřejBanáni Jeseník9001:04:1017
10MA2310Hanslián Filip-8701:04:2416
11MA2911Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:06:0015
12MA3212Sedláček AntonínBanáni - Jeseník8801:07:4114
13MA4013Galle JiříASC Drak Vrbno pod Pradědem8201:17:0713

Muži B (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB114Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:50:5535
2MB215Horák OndřejAK Kroměříž7500:51:5931
3MB316Dedek AlešAD Team7500:54:1927
4MB417Zahrádka TomášVrbno pod Pradědem7100:54:3024
5MB618Kruml KamilSpálené7200:56:1822
6MB819Gromus TomášCK Stará Ves - Běžci z Rya7600:57:3020
7MB1020Štěpán MarekTJ SOKOL Týn nad Bečvou7200:58:1319
8MB1321Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7501:00:2618
9MB2522Hnát PetrCK Stará Ves - Běžci z Rya7401:04:5017
10MB2623Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:05:2416
11MB3324Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:10:5115
12MB4525Soviš IvoCK Stará Ves - Běžci z Rya7101:24:0314

Muži C (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1726Matějík PetrCYKLO RACING6401:00:5735
2MC2127Jelínek ZbyněkTJ Liga100 Olomouc6301:02:3631
3MC2428Zatloukal MarekTJ Liga 100 Olomouc6501:04:3527
4MC2729Dostál JiříLiga 100 Olomouc6401:05:5824
5MC3530Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:13:0422
6MC3631Stržínek KarelCK Stará Ves - Běžci z Rya6401:13:4020
7MC3832Bezucha JiříOS Pohyb a zdraví6201:16:1619

Muži D (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3133Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:06:5735
2MD4134Urbiš VilémAO Kobeřice5401:17:2731
3MD4635Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:25:3727
4MD4836Fančovič MarianTJ Liga 100 Olomouc5201:31:3724
5MD5137Komárek BedřichHlubočky5301:40:0422

Muži E (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4438Vodička JanMK Radslavice4501:19:0635
2ME5239Soviš IvanCK Stará Ves - Běžci z Rya4601:40:2831

Juniorky (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2740Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:05:5835
2ZA3041Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9001:06:0631
3ZA4242Václavíková KateřinaAK Šternberk8301:17:5227

Ženy B (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1443Delingerová MarieAK Kroměříž7601:00:3235
2ZB2044Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7601:02:2131
3ZB3745Glacnerová LudmilaCK Stará Ves - Běžci z Rya7301:14:1527
4ZB4346Podjuklová IvaSK Hranice7401:18:1424

Ženy C (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy D (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3947Dvořáková EvaProstějov5501:16:4635
2ZD4748Procházková IrenaTJ Háje Praha 45701:29:5631
3ZD5049Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:36:2627

Trať 13,6 km, 430 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB114Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:50:5535
2MB215Horák OndřejAK Kroměříž7500:51:5931
3MB316Dedek AlešAD Team7500:54:1927
4MB417Zahrádka TomášVrbno pod Pradědem7100:54:3024
1MA51Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:55:1335
5MB618Kruml KamilSpálené7200:56:1822
2MA72Krajča StanislavTJ Liga 100 Olomouc8300:56:3031
6MB819Gromus TomášCK Stará Ves - Běžci z Rya7600:57:3020
3MA93Kárník JanBŽP8000:57:3927
7MB1020Štěpán MarekTJ SOKOL Týn nad Bečvou7200:58:1319
1MJ1150Gogela MartinAK Olomouc0100:58:4035
4MA124Novotný OndřejVSK Univerzita Brno9201:00:0024
8MB1321Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7501:00:2618
1ZB1443Delingerová MarieAK Kroměříž7601:00:3235
5MA155Derka RadimPřerov9101:00:4522
6MA166Svoboda MarekAD Team9501:00:5520
1MC1726Matějík PetrCYKLO RACING6401:00:5735
7MA187Tichý ZdenkoBrno8201:01:0619
8MA198Štanglica JiříCK Stará Ves9201:02:0518
2ZB2044Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7601:02:2131
2MC2127Jelínek ZbyněkTJ Liga100 Olomouc6301:02:3631
9MA229Knotek OndřejBanáni Jeseník9001:04:1017
10MA2310Hanslián Filip-8701:04:2416
3MC2428Zatloukal MarekTJ Liga 100 Olomouc6501:04:3527
9MB2522Hnát PetrCK Stará Ves - Běžci z Rya7401:04:5017
10MB2623Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:05:2416
1ZA2740Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:05:5835
4MC2729Dostál JiříLiga 100 Olomouc6401:05:5824
11MA2911Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:06:0015
2ZA3041Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9001:06:0631
1MD3133Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:06:5735
12MA3212Sedláček AntonínBanáni - Jeseník8801:07:4114
11MB3324Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:10:5115
2MJ3451Moravec JakubJM Team Letohrad9901:12:4031
5MC3530Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:13:0422
6MC3631Stržínek KarelCK Stará Ves - Běžci z Rya6401:13:4020
3ZB3745Glacnerová LudmilaCK Stará Ves - Běžci z Rya7301:14:1527
7MC3832Bezucha JiříOS Pohyb a zdraví6201:16:1619
1ZD3947Dvořáková EvaProstějov5501:16:4635
13MA4013Galle JiříASC Drak Vrbno pod Pradědem8201:17:0713
2MD4134Urbiš VilémAO Kobeřice5401:17:2731
3ZA4242Václavíková KateřinaAK Šternberk8301:17:5227
4ZB4346Podjuklová IvaSK Hranice7401:18:1424
1ME4438Vodička JanMK Radslavice4501:19:0635
12MB4525Soviš IvoCK Stará Ves - Běžci z Rya7101:24:0314
3MD4635Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:25:3727
2ZD4748Procházková IrenaTJ Háje Praha 45701:29:5631
4MD4836Fančovič MarianTJ Liga 100 Olomouc5201:31:3724
3MJ4952Bulička DominikAK Kroměříž0301:35:1727
3ZD5049Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:36:2627
5MD5137Komárek BedřichHlubočky5301:40:0422
2ME5239Soviš IvanCK Stará Ves - Běžci z Rya4601:40:2831

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB114Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:50:5535
2MB215Horák OndřejAK Kroměříž7500:51:5931
3MB316Dedek AlešAD Team7500:54:1927
4MB417Zahrádka TomášVrbno pod Pradědem7100:54:3024
5MA51Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:55:1322
6MB618Kruml KamilSpálené7200:56:1820
7MA72Krajča StanislavTJ Liga 100 Olomouc8300:56:3019
8MB819Gromus TomášCK Stará Ves - Běžci z Rya7600:57:3018
9MA93Kárník JanBŽP8000:57:3917
10MB1020Štěpán MarekTJ SOKOL Týn nad Bečvou7200:58:1316
11MJ1150Gogela MartinAK Olomouc0100:58:4015
12MA124Novotný OndřejVSK Univerzita Brno9201:00:0014
13MB1321Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7501:00:2613
14MA155Derka RadimPřerov9101:00:4512
15MA166Svoboda MarekAD Team9501:00:5511
16MC1726Matějík PetrCYKLO RACING6401:00:5710
17MA187Tichý ZdenkoBrno8201:01:069
18MA198Štanglica JiříCK Stará Ves9201:02:058
19MC2127Jelínek ZbyněkTJ Liga100 Olomouc6301:02:367
20MA229Knotek OndřejBanáni Jeseník9001:04:106
21MA2310Hanslián Filip-8701:04:245
22MC2428Zatloukal MarekTJ Liga 100 Olomouc6501:04:354
23MB2522Hnát PetrCK Stará Ves - Běžci z Rya7401:04:503
24MB2623Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:05:242
25MC2729Dostál JiříLiga 100 Olomouc6401:05:581

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1443Delingerová MarieAK Kroměříž7601:00:3235
2ZB2044Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7601:02:2131
3ZA2740Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:05:5827
4ZA3041Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9001:06:0624
5ZB3745Glacnerová LudmilaCK Stará Ves - Běžci z Rya7301:14:1522
6ZD3947Dvořáková EvaProstějov5501:16:4620
7ZA4242Václavíková KateřinaAK Šternberk8301:17:5219
8ZB4346Podjuklová IvaSK Hranice7401:18:1418
9ZD4748Procházková IrenaTJ Háje Praha 45701:29:5617
10ZD5049Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:36:2616

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód