hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Malá cena Špindlerova Mlýna

22.10.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Špindlerova Mlýna
  • datum konání: 22.10.2016
  • zobrazeno již 591x
  • pořadatel: TJ Slovan Špindlerův Mlýn

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Špindlerův Mlýn
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:30 do 10:58 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Délka: 14 km
Převýšení: 794 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ivo Brunclík, Mateřská škola 86/B
ŠPINDLERŮV MLÝN 543 51
telefon 499 523 114

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.ivosovybehyvespindlu.webnode.cz

E-mailová adresa

lev.bill@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.10.2017Malá cena Špindlerova Mlýna64
17.10.2015Malá cena Špindlerova Mlýna47
18.10.2014Malá cena Špindlerova Mlýna41
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
22.10.2011Malá cena Špindlerova Mlýna63
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
17.10.2009Malá cena Špindlerova Mlýna45
18.10.2008Malá cena Špindlerova Mlýna77
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
21.10.2006Malá cena Špindlerova Mlýna72
22.10.2005Malá cena Špindlerova Mlýna77
23.10.2004Malá cena Špindlerova Mlýna75
19.10.2002Malá cena Špindlerova Mlýna42
20.10.2001Malá cena Špindlerova Mlýna61

Statistika závodu Malá cena Špindlerova Mlýna

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 921

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5816
Grohová Jaroslava5115
Paulů Blanka5412
Groh Stanislav4612
Vraštilová Miloslava5612
Javůrek Jiří4811
Votava Vladimír6310
Šrůtek Stanislav5810
Šimůnek Jaromír5510
Jirásková Eva649
Havlíček Ivo669
Šír Václav489
Horáček Michal759
Stránský Aleš609
Šimůnek Jan828
Krátký Josef658
Havlíček Zdeněk358
Jelínek Karel517
Kubrová Dagmar637
Šteinc Ludvík417
Pechková Jana857
Štantejský Michal847
Klimeš Bedřich566
Procházková Irena576
Holý Václav416
Berka Radim826
Dunka Štěpán726
Veselý Pavel666
Šimůnek Jan496
Turek Martin805
Šesták Karel715
Groh Radoslav895
Hájková Renata755
Svoboda Petr685
Valenta Michal625
Tomíček Josef595
Žák Jiří715
Šmída Oldřich485
Vacek Martin695
Karlík Michal645
Malý Jan735
Vávra David575
Vejnar Josef575
Vanta Josef625
Koubek Libor574
Kubr Václav554
Balatka Jaroslav544
Šimůnková Pavla774
Červ Miloslav504
Trejbal Karel514

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 24.10.2016, 07:44
  • zobrazeno již 1449x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ749Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9801:11:17105
2MJ1076Švec JakubSportovní Akademie Špindlerův Mlýn0101:12:1293
3MJ5135Moravec JakubJM Team Letohrad9901:35:1881

Muži A (trať 14 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:56:05105
2MA233Berka RadimKozákov8201:02:1293
3MA336Groh RadoslavHudy La Sportiva8901:05:4381
4MA430Vagenknecht FrantišekAster Jičín7701:06:1872
5MA56Pazdera LukášBěžecký Klub České Spořitelny8601:09:5766
6MA7889Kuszela MateuszPolsko8501:58:58-
6MA675Kubina MatějHSK Benecko9201:10:0360
7MA1169Šmíd JanSKI Polevsko8201:14:5957
8MA1226Handlíř JanASK Děčín7801:15:5854
9MA131Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8001:16:4451
10MA1479Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:16:5348
11MA1561Petrášek MiloslavTJ Rumburk7801:17:0445
12MA1613Šnábl PetrBěžecký Klub České Spořitelny8401:17:2142
13MA18130Záruba JanPRE7701:18:4239
14MA1977Myšák TomášMuscle Bank Hradec Králové9201:18:4736
15MA2123Veselouš FilipAK Hodonín9501:19:5133
16MA2772Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:23:5430
17MA3088Honegr TomášHořice7901:25:0827
18MA328Černý TomášBěžecký klub České spořitelny9001:25:3824
19MA3832Šplíchal JanSokol Valteřice8301:29:5421
20MA3993Gajdoš JanVráž9201:30:2018
21MA4010Staněk DanielBěžecký klub České spořitelny8101:30:2315
22MA4212Zapletal RadimBěžecký Klub České Spořitelny7801:31:1712
23MA4364Crha ZdeněkHK Kladno7901:31:189
24MA4478Munzar ZbyněkH - H Smíchov8201:32:036
25MA46129Hubner JanŠpindelrův Mlýn8501:33:133
26MA737Lexa RadekBěžecký klub České spořitelny8201:53:483
27MA7663Nádhera JiříHradec Králové9301:57:173
28MA819Dvořák MartinBěžecký klub České spořitelny8102:00:483

Muži D (trať 14 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1798Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5501:18:38105
2MD2025Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:18:5593
3MD3517Bříza VladimírKRB Chrudim5101:27:5281
4MD5996Pažout VladimírRehaks runner5601:38:3972
5MD6120Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:38:5666
6MD7497Řehák BřetislavRehaks runner5501:54:0560
7MD9116Holas JaromírTragéd Team Praha5202:17:4357

Muži E (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1126Groh StanislavAC Vrchlabí4600:58:27105
2ME2124Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:09:2293
3ME4125Vorel MilanSlatiňany4001:25:4981

Juniorky (trať 7,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3101Šafrová AnnaBěžecký Klub České Spořitelny9801:14:17105

Ženy A (trať 14 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA213Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:19:51-
2ZA2822Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:24:59105
3ZA5067Pacholíková PetraTC Batalion9001:35:1593
4ZA654Pokorná ZdislavaSK Slavia Jičín9701:42:03-
5ZA7282Šnáblová JanaBěžecký klub České spořitelny8401:48:0881
7ZA8881Nová JohiBěžecký Klub České Spořitelny8502:12:1572

Ženy B (trať 14 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2680Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:23:04105
2ZB5670Dohnalová MonikaPecka7401:37:4193
3ZB6783Gittlerová JanaBěžecký Klub České Spořitelny7301:43:0581
4ZB8386Pešková RomanaBěžecký klub České spořitelny7502:01:1572
4ZB8384Bačkovská PetraBěžecký Klub České Spořitelny7802:01:1572
6ZB8585Dvořáková AlenaBěžecký klub České spořitelny7802:03:4160
7ZB90100Berná EvaRun4 Fun7602:13:3057
8ZB9287Hálová GábinaBěžecký Klub České Spořitelny7502:21:5554

Ženy C (trať 14 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3127Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:25:34105
2ZC4534Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:32:0593
3ZC6868Jirásková EvaLanškroun6401:45:5481
4ZC7719Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Klub6401:58:2172
5ZC8718Šternerová HanaHradec Králové6302:07:2466
6ZC9388Nováková PavlínaBěžecký klub České spořitelny6802:22:0060
7ZC9465Nádherová HanaHradec Králové6803:45:0057

Ženy D (trať 14 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6951Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:46:13105
2ZD802Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:59:4493
3ZD8915Holasová JarmilaTragéd Team Praha5402:12:5081

Trať 7,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1126Groh StanislavAC Vrchlabí4600:58:27105
2ME2124Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:09:2293
1ZJ3101Šafrová AnnaBěžecký Klub České Spořitelny9801:14:17105
3ME4125Vorel MilanSlatiňany4001:25:4981

Trať 14 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:56:05105
2MA233Berka RadimKozákov8201:02:1293
3MA336Groh RadoslavHudy La Sportiva8901:05:4381
4MA430Vagenknecht FrantišekAster Jičín7701:06:1872
5MA56Pazdera LukášBěžecký Klub České Spořitelny8601:09:5766
6MA675Kubina MatějHSK Benecko9201:10:0360
1MJ749Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9801:11:17105
1MB828Cupák MartinSpartak Vrchlabí7101:11:34105
2MB947Brunner RadekBěžecký Klub České Spořitelny7401:12:0493
2MJ1076Švec JakubSportovní Akademie Špindlerův Mlýn0101:12:1293
7MA1169Šmíd JanSKI Polevsko8201:14:5957
8MA1226Handlíř JanASK Děčín7801:15:5854
9MA131Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8001:16:4451
10MA1479Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:16:5348
11MA1561Petrášek MiloslavTJ Rumburk7801:17:0445
12MA1613Šnábl PetrBěžecký Klub České Spořitelny8401:17:2142
1MD1798Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5501:18:38105
13MA18130Záruba JanPRE7701:18:4239
14MA1977Myšák TomášMuscle Bank Hradec Králové9201:18:4736
2MD2025Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:18:5593
15MA2123Veselouš FilipAK Hodonín9501:19:5133
1ZA213Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:19:51-
3MB2345Dzian PatienceBěžecký klub České spořitelny6901:22:2481
1MC2431Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:22:30105
2MC2529Buřil FrantišekVidochov6601:23:0393
1ZB2680Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:23:04105
16MA2772Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:23:5430
2ZA2822Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:24:59105
4MB29128Erben JaroslavVrchlabí7401:25:0672
17MA3088Honegr TomášHořice7901:25:0827
1ZC3127Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:25:34105
18MA328Černý TomášBěžecký klub České spořitelny9001:25:3824
5MB3399Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6801:26:2366
3MC3474Vanta JosefTriclub Dobruška6201:26:4381
3MD3517Bříza VladimírKRB Chrudim5101:27:5281
6MB3673Wolf DavidDesná7201:28:1760
4MC3766Chroust JanRC Falkštejn Krásná Lípa6001:29:4072
19MA3832Šplíchal JanSokol Valteřice8301:29:5421
20MA3993Gajdoš JanVráž9201:30:2018
21MA4010Staněk DanielBěžecký klub České spořitelny8101:30:2315
5MC4124Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:30:2466
22MA4212Zapletal RadimBěžecký Klub České Spořitelny7801:31:1712
23MA4364Crha ZdeněkHK Kladno7901:31:189
24MA4478Munzar ZbyněkH - H Smíchov8201:32:036
2ZC4534Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:32:0593
25MA46129Hubner JanŠpindelrův Mlýn8501:33:133
7MB4748Ozorovský MarianBěžecký Klub České Spořitelny7501:33:5057
6MC4860Havlíček IvoLánov6601:34:0660
8MB4939Kuchynka AlešBěžecký Klub České Spořitelny7001:34:3654
3ZA5067Pacholíková PetraTC Batalion9001:35:1593
3MJ5135Moravec JakubJM Team Letohrad9901:35:1881
7MC5256Ševinský JanBěžecký klub České spořitelny6101:35:1957
9MB5343Michalik SlavoBěžecký Klub České Spořitelny6801:35:4051
8MC5457Puršl JiříBěžecký klub České spořitelny6301:35:5854
9MC5555Rýpar MiloslavBěžecký Klub České Spořitelny6301:37:1451
2ZB5670Dohnalová MonikaPecka7401:37:4193
10MC5771Votava VladimírSki Alp Club Šp.Mlýn6301:37:4448
11MC5892Gajdoš JanVráž6601:38:3145
4MD5996Pažout VladimírRehaks runner5601:38:3972
12MC6053Kožina PetrBěžecký Klub České Spořitelny6001:38:4242
5MD6120Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:38:5666
10MB6262Nádhera PetrHradec Králové6701:39:5448
11MB6342Motl PavelBěžecký Klub České Spořitelny7401:40:1545
12MB6446Pytlík MiloslavBěžecký Klub České Spořitelny7101:41:1642
4ZA654Pokorná ZdislavaSK Slavia Jičín9701:42:03-
13MC6658Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6201:42:3939
3ZB6783Gittlerová JanaBěžecký Klub České Spořitelny7301:43:0581
3ZC6868Jirásková EvaLanškroun6401:45:5481
1ZD6951Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:46:13105
14MC7014Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:47:3436
15MC7159Vašička PetrBěžecký klub České spořitelny6601:47:3533
5ZA7282Šnáblová JanaBěžecký klub České spořitelny8401:48:0881
26MA737Lexa RadekBěžecký klub České spořitelny8201:53:483
6MD7497Řehák BřetislavRehaks runner5501:54:0560
16MC7591Petrzyk JanuszNight Runners6601:54:59-
27MA7663Nádhera JiříHradec Králové9301:57:173
4ZC7719Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Klub6401:58:2172
6MA7889Kuszela MateuszPolsko8501:58:58-
17MC795Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6501:59:2630
2ZD802Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:59:4493
28MA819Dvořák MartinBěžecký klub České spořitelny8102:00:483
13MB8137Michovský DanielBěžecký klub České spořitelny7502:00:4839
4ZB8384Bačkovská PetraBěžecký Klub České Spořitelny7802:01:1572
4ZB8386Pešková RomanaBěžecký klub České spořitelny7502:01:1572
6ZB8585Dvořáková AlenaBěžecký klub České spořitelny7802:03:4160
14MB8640Macourek JiříBěžecký klub České Spořitelny7602:05:1736
5ZC8718Šternerová HanaHradec Králové6302:07:2466
7ZA8881Nová JohiBěžecký Klub České Spořitelny8502:12:1572
3ZD8915Holasová JarmilaTragéd Team Praha5402:12:5081
7ZB90100Berná EvaRun4 Fun7602:13:3057
7MD9116Holas JaromírTragéd Team Praha5202:17:4357
8ZB9287Hálová GábinaBěžecký Klub České Spořitelny7502:21:5554
6ZC9388Nováková PavlínaBěžecký klub České spořitelny6802:22:0060
7ZC9465Nádherová HanaHradec Králové6803:45:0057

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 85%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

video: https://www.youtube.com/watch?v=u3ByThMxs1o
bfj
pernik 110% :-)
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód