hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh Dlouhými záhony

12.11.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 12.11.2016
  • zobrazeno již 589x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

lesopark Dlouhé Záhony, Úpice
9:30 - 11:00 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč
mládež 20 Kč

Popis tratě

Délka: 6,8 km a méně
terén 80% lesní pěšiny, 20% asfalt, dětské kategorie na asfaltovém povrchu

Ceny pro vítěze

kategorie dospělých a juniorů: 300-200-100 Kč
děti: věcné – ve všech kategoriích
bohatá tombola pro všechny mládežnické kategorie

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ MARATONSTAV Úpice
Palackého 348
542 32 Úpice
tel.: 602 152 296

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro84
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 2191

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4824
Šrutek Stanislav5822
Brunclík Ivo5822
Pechek František5321
Friebelová Eva6220
Mach Václav5520
Vašíček Martin7118
Kubeček Ladislav6217
Mazač Jaroslav6817
Marek František4116
Stránský Aleš6015
Lanta Jiří4415
Šmída Oldřich4815
Linhart Miloš4414
Čipera Radek6414
Vašíček Roman7414
Vacková Hana5613
Nečas Josef5813
Krejcar Petr4513
Paulů Blanka5413
Havlíček Zdeněk3513
Vojáček Pavel5112
Kolínek František5612
Šír Václav4812
Holub Petr6612
Groh Stanislav4611
Pechková Jana8511
Kubečková Radka6910
Sadílek Ota4610
Šimůnek Jan8210
Kozel Karel5210
Farář Jaroslav5010
Grohová Jaroslava5110
Horáček Michal7510
Balcar Luboš5810
Čáp Bohuslav519
Šlégr Jiří549
Krejcar Daniel759
Šesták Karel719
Vanta Josef629
Libra Jiří379
Janata Milan859
Lelek Vít508
Novotná Eva488
Tomíček Josef598
Berger Jan478
Klampflová Eva648
Cejzlar Roman718
Bureš Jindřich538
Plecháček Jiří448

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 18.11.2016, 08:11
  • zobrazeno již 1424x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4320Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:27:55-
2MJ8139Bárta MartinBárt Team9800:30:53-
3MJ14108Kašpar JosefVýkresy Kašpar9800:31:24-
4MJ5218Tomoš MiroslavÚpice9700:38:31-

Muži A (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1321Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:27:22-
2MA2146Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:27:27-
3MA3319Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:27:35-
4MA7274Rucker JakubBONBON Machov8800:30:49-
5MA9143Jirka JanAC Náchod8300:30:56-
6MA104Hurdálek RobertTJ LOKO Trutnov7800:31:04-
7MA11128Penc OndřejCyklo TONY7700:31:13-
8MA15330Záruba JanPRE7700:31:34-
9MA1620Hak TomášVítězná7800:31:38-
10MA18132Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:32:37-
11MA19126Nehyba MichalVella Team8000:32:43-
12MA20328Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:44-
13MA218Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:32:50-
14MA226Červený JakubTJ LOKO Trutnov9500:33:02-
15MA2916Hudec ZdeněkTJ Maratonstav Úpice9300:34:12-
16MA39140Dufka VladislavPáslerův statek9100:35:29-
17MA47322Linhart LukášSK Nové Město nad Metují8900:37:04-
18MA5015Karpíšek JakubTrutnov9500:37:36-
19MA51325Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:37:59-
20MA53138Celba PetrPell´s team Brno8600:38:37-

Muži B (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5275Rucker PavelBONBON Machov7600:28:37-
2MB6269Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:30:44-
3MB13137Vít PavelVella Team7100:31:20-
4MB25141Maravaud PierreLibňatov7100:33:19-
5MB28272Vašíček RomanRadvanice7400:34:05-
6MB32133Kulda JanTJ Sokol Olešnice7300:34:56-
7MB34145Volf DavidRokytnice nad Jizerou7200:35:06-
8MB35135Litoš JiříPavlišov6900:35:09-
9MB36134Skalský MilošAC Náchod6700:35:17-
10MB37136Mazač JaroslavWikov Hronov6800:35:18-
11MB4119Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové nad Labem7600:35:45-
12MB44107Kašpar JosefVýkresy Kašpar7400:36:01-
13MB455Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:36:28-
14MB553Lanta PetrOrel Úpice7200:40:04-
15MB60148Tuček Petr_6800:41:30-

Muži C (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12130Osoba MartinLOKO Meziměstí6500:31:18-
2MC1711Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:32:12-
3MC24273Čipera RadekRadvanice6400:33:12-
4MC27144Zelený LuděkDOMA Žďár6100:33:40-
5MC38270Švihel MiroslavBS Slopná5800:35:24-
6MC40129Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:35-
7MC46271Valenta MichalPrales Tužín6200:36:42-
8MC49200Šolc VítězslavBKL Machov5700:37:22-
9MC58329Kobliha MilanLRS Vyškov5700:40:16-
10MC59147Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:40:49-
11MC67324Svatoň JiříČechovka Hořice6100:46:52-
12MC70326Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory6600:48:58-

Muži D (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD239Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:11-
2MD267Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:33:28-
3MD33142Šlégr JiříSK Autorest Úpice5400:35:00-
4MD54127Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:39:03-
5MD75327Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5100:59:59-
6MD7633Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:00:00-

Muži E (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME61131Groh StanislavAC Vrchlabí4600:42:27-
2ME662Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:46:00-
3ME71125Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:49:07-

Juniorky (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3059Marková VeronikaAC Pardubice9800:34:17-

Ženy A (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA48279Rýdlová DenisaVella Náchod8200:37:11-
2ZA6814Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice9600:48:16-
3ZA6958Jiroutová LuciePelsteam Brno9200:48:24-

Ženy B (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4278Černá PavlínaRokytnice nad Jizerou8000:35:49-
2ZB56282Smith LucieVrchlabí7300:40:05-
3ZB6381Šimková DanielaBAK SEAL 6 TEAM7200:44:39-
4ZB6480Kirschová EvaTrutnov7800:44:40-
5ZB6582Renská LenkaVELLA Náchod8000:45:03-

Ženy C (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC43277Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:35:57-
2ZC62278Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6500:42:38-
3ZC7213Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6900:50:52-
4ZC7310Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:50:55-
5ZC74280Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6600:58:56-

Ženy D (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD31276Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:34:44-
2ZD57281Dvořáková EvaProstějov5500:40:15-

Trať 6,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1321Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:27:22-
2MA2146Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:27:27-
3MA3319Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:27:35-
1MJ4320Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:27:55-
1MB5275Rucker PavelBONBON Machov7600:28:37-
2MB6269Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:30:44-
4MA7274Rucker JakubBONBON Machov8800:30:49-
2MJ8139Bárta MartinBárt Team9800:30:53-
5MA9143Jirka JanAC Náchod8300:30:56-
6MA104Hurdálek RobertTJ LOKO Trutnov7800:31:04-
7MA11128Penc OndřejCyklo TONY7700:31:13-
1MC12130Osoba MartinLOKO Meziměstí6500:31:18-
3MB13137Vít PavelVella Team7100:31:20-
3MJ14108Kašpar JosefVýkresy Kašpar9800:31:24-
8MA15330Záruba JanPRE7700:31:34-
9MA1620Hak TomášVítězná7800:31:38-
2MC1711Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:32:12-
10MA18132Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:32:37-
11MA19126Nehyba MichalVella Team8000:32:43-
12MA20328Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:44-
13MA218Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:32:50-
14MA226Červený JakubTJ LOKO Trutnov9500:33:02-
1MD239Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:11-
3MC24273Čipera RadekRadvanice6400:33:12-
4MB25141Maravaud PierreLibňatov7100:33:19-
2MD267Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:33:28-
4MC27144Zelený LuděkDOMA Žďár6100:33:40-
5MB28272Vašíček RomanRadvanice7400:34:05-
15MA2916Hudec ZdeněkTJ Maratonstav Úpice9300:34:12-
1ZJ3059Marková VeronikaAC Pardubice9800:34:17-
1ZD31276Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:34:44-
6MB32133Kulda JanTJ Sokol Olešnice7300:34:56-
3MD33142Šlégr JiříSK Autorest Úpice5400:35:00-
7MB34145Volf DavidRokytnice nad Jizerou7200:35:06-
8MB35135Litoš JiříPavlišov6900:35:09-
9MB36134Skalský MilošAC Náchod6700:35:17-
10MB37136Mazač JaroslavWikov Hronov6800:35:18-
5MC38270Švihel MiroslavBS Slopná5800:35:24-
16MA39140Dufka VladislavPáslerův statek9100:35:29-
6MC40129Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:35-
11MB4119Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové nad Labem7600:35:45-
1ZB4278Černá PavlínaRokytnice nad Jizerou8000:35:49-
1ZC43277Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:35:57-
12MB44107Kašpar JosefVýkresy Kašpar7400:36:01-
13MB455Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:36:28-
7MC46271Valenta MichalPrales Tužín6200:36:42-
17MA47322Linhart LukášSK Nové Město nad Metují8900:37:04-
1ZA48279Rýdlová DenisaVella Náchod8200:37:11-
8MC49200Šolc VítězslavBKL Machov5700:37:22-
18MA5015Karpíšek JakubTrutnov9500:37:36-
19MA51325Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:37:59-
4MJ5218Tomoš MiroslavÚpice9700:38:31-
20MA53138Celba PetrPell´s team Brno8600:38:37-
4MD54127Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:39:03-
14MB553Lanta PetrOrel Úpice7200:40:04-
2ZB56282Smith LucieVrchlabí7300:40:05-
2ZD57281Dvořáková EvaProstějov5500:40:15-
9MC58329Kobliha MilanLRS Vyškov5700:40:16-
10MC59147Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:40:49-
15MB60148Tuček Petr_6800:41:30-
1ME61131Groh StanislavAC Vrchlabí4600:42:27-
2ZC62278Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6500:42:38-
3ZB6381Šimková DanielaBAK SEAL 6 TEAM7200:44:39-
4ZB6480Kirschová EvaTrutnov7800:44:40-
5ZB6582Renská LenkaVELLA Náchod8000:45:03-
2ME662Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:46:00-
11MC67324Svatoň JiříČechovka Hořice6100:46:52-
2ZA6814Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice9600:48:16-
3ZA6958Jiroutová LuciePelsteam Brno9200:48:24-
12MC70326Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory6600:48:58-
3ME71125Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:49:07-
3ZC7213Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6900:50:52-
4ZC7310Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:50:55-
5ZC74280Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6600:58:56-
5MD75327Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5100:59:59-
6MD7633Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:00:00-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Mohu se zeptat jestli jsou nějaké fotky ze závodů, popřípadně z vyhlášení poháru? Jirka Křeček
krecekjiri01

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód