Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

4.5.2016, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 4.5.2016
  • zobrazeno již 114x
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739475845, 739475822

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr-
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr111
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 2. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5635

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6351
Sadílek Ota4647
Keprtová Miloslava4847
Šimůnek Jan8244
Borek Petr7044
Borková Agáta0243
Borek Viktor0442
Stránský Aleš6038
Vacek Martin6938
Šimůnek Jan0336
Šimůnková Pavla7735
Serbousková Sára0435
Matyášová Jana6535
Pilgr Luděk7633
Buriánek Roman6531
Stránská Adéla9130
Preislerová Agáta Nela0930
Bureš Josef0630
Černá Markéta7029
Šimůnková Zdena5829
Červ Miloslav5029
Šimůnek Jan4928
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Kostřicová Blanka6126
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Gregorová Michaela0424
Lánová Aneta0724
Turek Martin8023
Marholdová Aneta0723
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Záveský Filip9322
Radiměřský Karel8722
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Pirklová Markéta7921
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Dejdarová Tereza1020
Ducháček Bedřich5920
Hanáková Klára0220

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C225Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:35-
2C242Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:38-
3C273Cvrček JáchymOtevřený sport1000:00:41-
4C2810Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:48-
5C2911Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:51-
6C2111Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:59-
7C21317Machalík Jaroslavneregistrován1300:01:13-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2116Zelinková VeronikaČeská Třebová0900:00:34-
2D239Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:37-
3D2515Pilgrová AlexandraOB Česká Třebová0900:00:39-
4D267Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:41-
5D2104Němcová NatálieLitomyšl1100:00:54-
6D2126Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:01:10-
7D21414Kubátová AnnaČeská Třebová1100:01:14-
8D21512Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:01:20-
9D21618Machalíková Viktorieneregistrována1300:02:01-
10D21713Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:02:29-
11D2188Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:02:39-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M128Němec JakubLitomyšl0700:01:21118.49
2M11310Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:3390.98
3M1142Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:3490.53
4M1155Beran MatiasActivity Lanškroun0700:01:3685.87
5M11720Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3979.16
6M11917Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:4468.02
7M12028Vávra JanPeklák team0700:01:4467.21
8M1227Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:4662.58
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z164Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:25114.00
2Z11013Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:3299.99
3Z11611Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3886.01
4Z11822Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:4375.43
5Z1219Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:4668.80
6Z12325Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:4766.19
7Z12423Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:4765.29
8Z12512Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:5646.63
9Z12726Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:5743.95
10Z12815Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:0624.74
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2318Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:23101.33
2M246König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:01:2399.85
3M2514Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:2498.81
4M2824Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2790.17
5M2121Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:01:3375.87
6M22619Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:01:5620.45
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2127Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:17116.87
2Z273Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2697.10
3Z2916Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:01:3086.03
4Z21121Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:3380.41
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M318Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:17112.50
2M342Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:3594.92
3M369Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:3892.58
4M396Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:5972.30
5M3103Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:04:0071.20
6M3114Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:0269.37
7M31415Jurco TomášFbK OT0300:04:1656.29
8M3151Vacek MichalISCAREX Junior Česká Třebová0400:04:2250.30
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3512Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:37119.27
2Z31214Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:1092.44
3Z31310Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:1588.29
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4211Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:23101.19
2M4313Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:2598.81
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z475Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:39127.77
2Z487Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:03:42125.03
3Z41616Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2147.20
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5133Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:17110.39
2M51831Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:06:5989.61
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ38Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:35144.31
2MJ4337Kučera JanČeská Třebová9700:08:4555.69
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ466Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:08:55100.00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Hübl RadekRUNSPORT Team8800:05:02121.68
2MA651Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:5391.95
3MA910Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:0286.36
4MA1015Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:0385.73
5MA1144Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:0485.05
6MA1411Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:2373.81
7MA155Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:2871.15
8MA1628Beneš MichalRUNSPORT8300:06:3865.47
9MA1727Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:4958.98
10MA2243Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:1741.99
11MA2435Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:3034.26
12MA2533Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:07:3233.18
13MA2638Maryško Lukášneregistrován8700:07:3830.04
14MA3113Chaloupka Jan-9000:07:4923.44
15MA3249Machalík Stanislavneregistrován8000:07:5022.78
16MA3446Cvrček MartinOtevřený sport7900:07:5718.53
17MA3540Švec MartinVK Choceň8700:07:5917.21
18MA3934Košnar FilipTrialrun.cz9100:08:290.00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB236Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:34103.07
2MB420Hejl RadekKrálíky7200:05:4099.42
3MB552Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:4397.51
4MB822Moskva RomanPasivity Žamberk7500:06:0186.68
5MB1219Bureš MartinČeská Třebová7400:06:1379.52
6MB1947Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:5952.37
7MB3014Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:4923.24
8MB4142Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:350.00
9MB4417Jančík JanKRP7400:08:460.00
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC730Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:56126.39
2MC2145Hruban JanČeská Třebová6600:07:1687.20
3MC2323Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:07:1886.41
4MC5029Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:4613.98
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3653Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:08:12118.52
2MD4232Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:37109.29
3MD5124Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:10:1772.19
4MD5418Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:11:0654.00
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME481Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:11100.00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4548Machalíková Veronikaneregistrována8400:08:47100.00
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2825Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:42101.96
2ZB2926Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:44101.10
3ZB337Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:5496.95
4ZB374Hrušková DarinaČeská Třebová7500:08:1388.83
5ZB3839Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1488.51
6ZB402Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:3479.65
7ZB4916Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:1860.84
8ZB5254Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:5220.53
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2050Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:00121.96
2ZC279Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:38105.65
3ZC4712Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5772.39
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5341Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:52100.00
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2127Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:17116.87
1M128Němec JakubLitomyšl0700:01:21118.49
1M2318Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:23101.33
2M246König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:01:2399.85
3M2514Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:2498.81
1Z164Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:25114.00
2Z273Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2697.10
4M2824Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2790.17
3Z2916Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:01:3086.03
2Z11013Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:3299.99
4Z21121Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:3380.41
5M2121Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:01:3375.87
2M11310Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:3390.98
3M1142Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:3490.53
4M1155Beran MatiasActivity Lanškroun0700:01:3685.87
3Z11611Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3886.01
5M11720Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3979.16
4Z11822Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:4375.43
6M11917Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:4468.02
7M12028Vávra JanPeklák team0700:01:4467.21
5Z1219Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:4668.80
8M1227Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:4662.58
6Z12325Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:4766.19
7Z12423Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:4765.29
8Z12512Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:5646.63
6M22619Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:01:5620.45
9Z12726Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:5743.95
10Z12815Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:0624.74
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M318Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:17112.50
1M4211Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:23101.19
2M4313Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:2598.81
2M342Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:3594.92
1Z3512Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:37119.27
3M369Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:3892.58
1Z475Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:39127.77
2Z487Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:03:42125.03
4M396Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:5972.30
5M3103Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:04:0071.20
6M3114Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:0269.37
2Z31214Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:1092.44
3Z31310Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:1588.29
7M31415Jurco TomášFbK OT0300:04:1656.29
8M3151Vacek MichalISCAREX Junior Česká Třebová0400:04:2250.30
3Z41616Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2147.20
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Hübl RadekRUNSPORT Team8800:05:02121.68
1MB236Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:34103.07
1MJ38Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:35144.31
2MB420Hejl RadekKrálíky7200:05:4099.42
3MB552Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:4397.51
2MA651Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:5391.95
1MC730Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:56126.39
4MB822Moskva RomanPasivity Žamberk7500:06:0186.68
3MA910Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:0286.36
4MA1015Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:0385.73
5MA1144Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:0485.05
5MB1219Bureš MartinČeská Třebová7400:06:1379.52
1M5133Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:17110.39
6MA1411Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:2373.81
7MA155Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:2871.15
8MA1628Beneš MichalRUNSPORT8300:06:3865.47
9MA1727Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:4958.98
2M51831Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:06:5989.61
6MB1947Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:5952.37
1ZC2050Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:00121.96
2MC2145Hruban JanČeská Třebová6600:07:1687.20
10MA2243Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:1741.99
3MC2323Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:07:1886.41
11MA2435Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:3034.26
12MA2533Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:07:3233.18
13MA2638Maryško Lukášneregistrován8700:07:3830.04
2ZC279Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:38105.65
1ZB2825Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:42101.96
2ZB2926Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:44101.10
7MB3014Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:4923.24
14MA3113Chaloupka Jan-9000:07:4923.44
15MA3249Machalík Stanislavneregistrován8000:07:5022.78
3ZB337Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:5496.95
16MA3446Cvrček MartinOtevřený sport7900:07:5718.53
17MA3540Švec MartinVK Choceň8700:07:5917.21
1MD3653Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:08:12118.52
4ZB374Hrušková DarinaČeská Třebová7500:08:1388.83
5ZB3839Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1488.51
18MA3934Košnar FilipTrialrun.cz9100:08:290.00
6ZB402Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:3479.65
8MB4142Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:350.00
2MD4232Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:37109.29
2MJ4337Kučera JanČeská Třebová9700:08:4555.69
9MB4417Jančík JanKRP7400:08:460.00
1ZA4548Machalíková Veronikaneregistrována8400:08:47100.00
1ZJ466Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:08:55100.00
3ZC4712Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5772.39
1ME481Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:11100.00
7ZB4916Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:1860.84
4MC5029Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:4613.98
3MD5124Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:10:1772.19
8ZB5254Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:5220.53
1ZD5341Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:52100.00
4MD5418Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:11:0654.00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Hübl RadekRUNSPORT Team8800:05:02113.07
2MB236Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:3493.77
3MJ38Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:3593.16
4MB420Hejl RadekKrálíky7200:05:4089.95
5MB552Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:4387.96
6MA651Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:5381.90
7MC730Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:5680.08
8MB822Moskva RomanPasivity Žamberk7500:06:0176.62
9MA910Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:0276.04
10MA1015Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:06:0375.38
11MA1144Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:0474.66
12MB1219Bureš MartinČeská Třebová7400:06:1369.11
13M5133Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:1766.60
14MA1411Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:2362.88
15MA155Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:2860.10
16MA1628Beneš MichalRUNSPORT8300:06:3854.13
17MA1727Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:4947.34
18M51831Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:06:5941.02
19MB1947Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:5940.69
20MC2145Hruban JanČeská Třebová6600:07:1630.43
21MA2243Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:1729.52
22MC2323Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:07:1829.43
23MA2435Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:3021.42
24MA2533Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:07:3220.29
25MA2638Maryško Lukášneregistrován8700:07:3817.00
26MB3014Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:4910.18
27MA3113Chaloupka Jan-9000:07:4910.08
28MA3249Machalík Stanislavneregistrován8000:07:509.38
29MA3446Cvrček MartinOtevřený sport7900:07:574.93
30MA3540Švec MartinVK Choceň8700:07:593.54
31MD3653Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:08:123.00
32MA3934Košnar FilipTrialrun.cz9100:08:293.00
33MB4142Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:353.00
34MD4232Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:373.00
35MJ4337Kučera JanČeská Třebová9700:08:453.00
36MB4417Jančík JanKRP7400:08:463.00
37ME481Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:113.00
38MC5029Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:463.00
39MD5124Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:10:173.00
40MD5418Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:11:063.00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2050Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:00112.08
2ZC279Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:3894.86
3ZB2825Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:4293.07
4ZB2926Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:4492.17
5ZB337Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:5487.83
6ZB374Hrušková DarinaČeská Třebová7500:08:1379.35
7ZB3839Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1479.02
8ZB402Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:3469.76
9ZA4548Machalíková Veronikaneregistrována8400:08:4763.79
10ZJ466Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:08:5560.61
11ZC4712Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5759.74
12ZB4916Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:1850.11
13ZB5254Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:527.99
14ZD5341Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:527.89

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód