Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Zemská míle

26.8.2016, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Zemská míle
  • datum konání: 26.8.2016
  • zobrazeno již 296x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
17:00 - 18:30 hodin

Přihlášky

na místě od 15:30 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

1 míle a kratší tratě na tartanu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle-
24.8.20183. Zemská míle-
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 3. Zemská míle

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3028

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0421
Vetchý Kryštof0421
Kumpošt Radovan0820
Bielčik Jindřich4020
Černá Markéta7020
Keprtová Miloslava4820
Kumpoštová Andrea0520
Borková Agáta0219
Resler Filip0919
Borek Petr7019
Vetchá Rozálie0719
Radiměřský Karel8719
Krátký Luboš6219
Kačerovský Michal6919
Serbousková Sára0419
Sejkorová Lenka6319
Pirklová Markéta7919
Gregora Lukáš0818
Vebr Dominik0318
Pirkl Vít1017
Hanáková Klára0217
Hájková Zuzana0816
Dušková Tereza0716
Slánská Daniela0516
Gregora Filip0216
Gregorová Anna1016
Sadílek Jakub0516
Dušková Žaneta0916
Gregorová Eliška1215
Topinka Tobiáš1015
Sedláček Roman6415
Krátká Hana9515
Jadrný Tomáš0415
Scheuer Jan6614
Gregorová Jana1114
Gregorová Michaela0414
Sadílek Filip0814
Skalický Vojtěch0314
Bis Marek0714
Borková Adéla7514
Jirásková Apolena1114
Mannlová Jana8014
Sedláčková Hedvika6614
Dušek Petr1113
Hamplová Tereza0513
Hepnarová Stela0913
Matějková Anna0713
Kubeš David7513
Klementová Luisa0613
Vebr Patrik9813

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2143Špatenka Matěj-0900:00:21115,20
2C2255Veselý Dominik-0900:00:2394,39
3C23103Novák ProkopDolní Dobrouč0900:00:2490,41
4C2456Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:2487,16
5C2546Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:2761,37
6C2651Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:2852,96
7C2971Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:3214,79
8C21174Hurych Matias-1100:00:3210,99
9C21480Kouba RadimRybník1100:00:353,00
10C21762Lána LukášISCAREX Junior team ČT1000:00:383,00
11C22265Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:453,00
12C22863Klement DanielActivity Lanškroun1500:01:403,00
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2764Dušková Žaneta-0900:00:31104,31
2D2857Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:00:32100,15
3D21012Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:3295,54
4D21273Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:3393,04
5D21399Hepnarová StelaLanškroun0900:00:3486,71
6D21576Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:3674,99
7D21645Strečínská BarboraOpatov0900:00:3768,91
8D218232Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:4141,51
9D2199Němcová NatálieLitomyšl1100:00:4235,18
10D22044Špatenková LindaLanškroun1200:00:4421,80
11D22170Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:4418,85
12D2232Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:00:469,25
13D2241Hánová Karolína-1100:00:466,56
14D22526Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:003,00
15D22611Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:073,00
16D22759Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:333,00
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1410Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:18110,54
2M1916Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:22102,08
3M118110Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2887,38
4M12153Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:3081,83
5M12358Teichmann RadekFotbalový klub Lanškroun0800:01:3278,01
6M12490Stejskal HynekLanškroun0800:01:3277,11
7M13578Waclaw MichalLanškroun0800:01:4350,05
8M1384Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:01:4544,72
9M13977Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:4643,39
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1617Gildainová MarieTJ Sokol Žichlínek0700:01:19101,90
2Z1714Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:20100,64
3Z1820Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:2197,46
4Z11095Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2294,19
5Z11267Matějková Viktoria Ela-0700:01:2490,11
6Z11547Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:2586,68
7Z11752Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:2880,71
8Z12075Dušková Tereza-0700:01:3074,79
9Z12260Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3270,63
10Z12533Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:3268,56
11Z13148Skalická Eliška-0700:01:3853,39
12Z13227Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:3952,08
13Z13337Horáková NatálieTJ Sokol Žichlínek0700:01:4244,20
14Z13429Vilčová AnežkaTJ Sokol Žichlínek0700:01:4243,21
15Z13732Janečková TerezaSokol Žichlínek0700:01:4537,64
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2339Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:15111,88
2M256Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:19101,18
3M2147Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2586,94
4M2363Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:4438,98
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2196Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:12110,83
2Z2261Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:15105,47
3Z211101Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:2383,70
4Z21354Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:2480,18
5Z216100Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:01:2771,93
6Z21938Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:2966,80
7Z22640Hósová NelaTJ Sokol Žichlínek0500:01:3356,76
8Z22719Fulíková HanaTJ Žichlínek0600:01:3453,11
9Z22835Šuláková LucieTJ Sokol Žichlínek0600:01:3552,11
10Z22950Krejčí KateřinaTJ Sokol Žichlínek0600:01:3551,11
11Z23015Kubešová KláraLanškroun0600:01:3843,75
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3122Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:33106,05
2M3668Kapoun JanAtletika Polička0300:02:3899,26
3M38260Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:02:4294,69
4M3949Skalický Vojtěch-0300:02:4491,69
5M31066Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:4788,27
6M3128Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:5380,23
7M317112Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:2737,41
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3391Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:35117,85
2Z3115Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:48102,86
3Z31423Horáková LucieTJ Sokol Žichlínek0400:03:0879,29
4Z31518Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:1669,26
5Z31630Hósová TerezaTJ Sokol Žichlínek0300:03:2064,20
6Z31931Šenkýřová MarieTJ Žichlínek0300:03:4040,51
7Z32241Páníková NikolaTJ Sokol Žichlínek0400:03:4831,75
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4221Wittman Marek-0200:02:33102,28
2M4572Hai HonzaActivity Lanškroun0100:02:3797,72
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4479Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:36110,86
2Z4742Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:40105,65
3Z41313Derková MartinaActivity Lanškroun0100:02:5883,49
4Z41828Gildainová NatalieTJ Sokol Žichlínek0200:03:3242,50
5Z42025Knápková BarboraTJ Sokol Žichlínek0100:03:4427,73
6Z42124Knápková AndreaTJ Žichlínek0200:03:4624,99
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M591024Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:33100,22
2M5111011Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:3499,78
Dorostenky (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11046Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:30124,37
2MJ161029Vencl JiříActivity Lanškroun9800:05:4575,63
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21016Dvořáček AdamTrack and Field9600:04:44110,63
2MA41032Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:04:56102,24
3MA71015Klimeš OndřejAtletika Polička9500:05:1987,14
4MA81025Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:2284,95
5MA171033Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:06:0357,69
6MA251065Vebr MichalČeská Třebová7800:06:4231,33
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31121Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:52112,92
2MB51012Hejl RadekKrálíky7200:05:07103,36
3MB121026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:3783,72
4MB131002Stečínský MartinOpatov7500:05:4280,89
5MB151009Bureš MartinČeská Třebová7400:05:4379,76
6MB191013Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:1161,76
7MB231008Kolda JiříOpatov7300:06:2453,82
8MB271006Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:0328,82
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC61014Krátký LubošLanškroun6200:05:14116,97
2MC141007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:42100,61
3MC201022Hruban JanČeská Třebová6600:06:1382,42
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD211019Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:15121,90
2MD261028Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:57101,63
3MD321067Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:5076,47
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME331018Bielčik JindřichLichkov4000:08:51150,07
2ME341070Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:26140,32
3ME361003Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:17:089,61
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA101088Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:34128,39
2ZA301010Báčová Magdaléna-9100:07:2471,61
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB181001Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:10111,82
2ZB241068Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:26103,77
3ZB281020Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:0484,41
4ZB291004Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:07:2374,76
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC221030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:15140,95
2ZC311031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:30109,30
3ZC351066Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:5049,76
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2143Špatenka Matěj-0900:00:21115,20
2C2255Veselý Dominik-0900:00:2394,39
3C23103Novák ProkopDolní Dobrouč0900:00:2490,41
4C2456Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:2487,16
5C2546Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:2761,37
6C2651Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:2852,96
1D2764Dušková Žaneta-0900:00:31104,31
2D2857Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:00:32100,15
7C2971Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:3214,79
3D21012Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:3295,54
8C21174Hurych Matias-1100:00:3210,99
4D21273Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:3393,04
5D21399Hepnarová StelaLanškroun0900:00:3486,71
9C21480Kouba RadimRybník1100:00:353,00
6D21576Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:3674,99
7D21645Strečínská BarboraOpatov0900:00:3768,91
10C21762Lána LukášISCAREX Junior team ČT1000:00:383,00
8D218232Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:4141,51
9D2199Němcová NatálieLitomyšl1100:00:4235,18
10D22044Špatenková LindaLanškroun1200:00:4421,80
11D22170Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:4418,85
11C22265Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:453,00
12D2232Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:00:469,25
13D2241Hánová Karolína-1100:00:466,56
14D22526Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:003,00
15D22611Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:073,00
16D22759Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:333,00
12C22863Klement DanielActivity Lanškroun1500:01:403,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2196Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:12110,83
2Z2261Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:15105,47
1M2339Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:15111,88
1M1410Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:18110,54
2M256Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:19101,18
1Z1617Gildainová MarieTJ Sokol Žichlínek0700:01:19101,90
2Z1714Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:20100,64
3Z1820Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:2197,46
2M1916Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:22102,08
4Z11095Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2294,19
3Z211101Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:2383,70
5Z11267Matějková Viktoria Ela-0700:01:2490,11
4Z21354Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:2480,18
3M2147Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2586,94
6Z11547Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:2586,68
5Z216100Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:01:2771,93
7Z11752Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:2880,71
3M118110Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2887,38
6Z21938Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:2966,80
8Z12075Dušková Tereza-0700:01:3074,79
4M12153Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:3081,83
9Z12260Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3270,63
5M12358Teichmann RadekFotbalový klub Lanškroun0800:01:3278,01
6M12490Stejskal HynekLanškroun0800:01:3277,11
10Z12533Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:3268,56
7Z22640Hósová NelaTJ Sokol Žichlínek0500:01:3356,76
8Z22719Fulíková HanaTJ Žichlínek0600:01:3453,11
9Z22835Šuláková LucieTJ Sokol Žichlínek0600:01:3552,11
10Z22950Krejčí KateřinaTJ Sokol Žichlínek0600:01:3551,11
11Z23015Kubešová KláraLanškroun0600:01:3843,75
11Z13148Skalická Eliška-0700:01:3853,39
12Z13227Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:3952,08
13Z13337Horáková NatálieTJ Sokol Žichlínek0700:01:4244,20
14Z13429Vilčová AnežkaTJ Sokol Žichlínek0700:01:4243,21
7M13578Waclaw MichalLanškroun0800:01:4350,05
4M2363Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:4438,98
15Z13732Janečková TerezaSokol Žichlínek0700:01:4537,64
8M1384Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:01:4544,72
9M13977Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:4643,39
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3122Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:33106,05
1M4221Wittman Marek-0200:02:33102,28
1Z3391Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:35117,85
1Z4479Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:36110,86
2M4572Hai HonzaActivity Lanškroun0100:02:3797,72
2M3668Kapoun JanAtletika Polička0300:02:3899,26
2Z4742Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:40105,65
3M38260Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:02:4294,69
4M3949Skalický Vojtěch-0300:02:4491,69
5M31066Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:4788,27
2Z3115Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:48102,86
6M3128Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:5380,23
3Z41313Derková MartinaActivity Lanškroun0100:02:5883,49
3Z31423Horáková LucieTJ Sokol Žichlínek0400:03:0879,29
4Z31518Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:1669,26
5Z31630Hósová TerezaTJ Sokol Žichlínek0300:03:2064,20
7M317112Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:2737,41
4Z41828Gildainová NatalieTJ Sokol Žichlínek0200:03:3242,50
6Z31931Šenkýřová MarieTJ Žichlínek0300:03:4040,51
5Z42025Knápková BarboraTJ Sokol Žichlínek0100:03:4427,73
6Z42124Knápková AndreaTJ Žichlínek0200:03:4624,99
7Z32241Páníková NikolaTJ Sokol Žichlínek0400:03:4831,75
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11046Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:30124,37
1MA21016Dvořáček AdamTrack and Field9600:04:44110,63
1MB31121Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:52112,92
2MA41032Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:04:56102,24
2MB51012Hejl RadekKrálíky7200:05:07103,36
1MC61014Krátký LubošLanškroun6200:05:14116,97
3MA71015Klimeš OndřejAtletika Polička9500:05:1987,14
4MA81025Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:2284,95
1M591024Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:33100,22
1ZA101088Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:34128,39
2M5111011Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:3499,78
3MB121026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:3783,72
4MB131002Stečínský MartinOpatov7500:05:4280,89
2MC141007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:42100,61
5MB151009Bureš MartinČeská Třebová7400:05:4379,76
2MJ161029Vencl JiříActivity Lanškroun9800:05:4575,63
5MA171033Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:06:0357,69
1ZB181001Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:10111,82
6MB191013Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:1161,76
3MC201022Hruban JanČeská Třebová6600:06:1382,42
1MD211019Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:15121,90
1ZC221030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:15140,95
7MB231008Kolda JiříOpatov7300:06:2453,82
2ZB241068Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:26103,77
6MA251065Vebr MichalČeská Třebová7800:06:4231,33
2MD261028Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:57101,63
8MB271006Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:0328,82
3ZB281020Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:0484,41
4ZB291004Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:07:2374,76
2ZA301010Báčová Magdaléna-9100:07:2471,61
2ZC311031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:30109,30
3MD321067Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:5076,47
1ME331018Bielčik JindřichLichkov4000:08:51150,07
2ME341070Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:26140,32
3ZC351066Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:5049,76
3ME361003Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:17:089,61
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11046Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:30108,19
2MA21016Dvořáček AdamTrack and Field9600:04:4498,74
3MB31121Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:5293,07
4MA41032Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:04:5689,82
5MB51012Hejl RadekKrálíky7200:05:0782,50
6MC61014Krátký LubošLanškroun6200:05:1477,02
7MA71015Klimeš OndřejAtletika Polička9500:05:1973,77
8MA81025Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:2271,45
9M591024Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:3363,62
10M5111011Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:3463,10
11MB121026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:3760,77
12MB131002Stečínský MartinOpatov7500:05:4257,65
13MC141007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:4257,08
14MB151009Bureš MartinČeská Třebová7400:05:4356,40
15MJ161029Vencl JiříActivity Lanškroun9800:05:4554,96
16MA171033Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:06:0342,48
17MB191013Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:1136,49
18MC201022Hruban JanČeská Třebová6600:06:1334,92
19MD211019Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:1534,07
20MB231008Kolda JiříOpatov7300:06:2427,70
21MA251065Vebr MichalČeská Třebová7800:06:4214,46
22MD261028Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:573,81
23MB271006Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:033,00
24MD321067Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:503,00
25ME331018Bielčik JindřichLichkov4000:08:513,00
26ME341070Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:263,00
27ME361003Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:17:083,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA101088Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:34114,53
2ZB181001Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:1094,20
3ZC221030Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:1591,27
4ZB241068Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2685,39
5ZB281020Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:0464,21
6ZB291004Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:07:2353,66
7ZA301010Báčová Magdaléna-9100:07:2453,16
8ZC311031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:3049,73
9ZC351066Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:503,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód