Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Zemská míle

8.10.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Zemská míle
  • datum konání: 8.10.2016
  • zobrazeno již 408x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

1 míle a kratší tratě na tartanu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 4. Zemská míle

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3271

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0423
Vetchý Kryštof0423
Kumpoštová Andrea0522
Kumpošt Radovan0822
Bielčik Jindřich4022
Keprtová Miloslava4821
Černá Markéta7021
Borek Petr7021
Vetchá Rozálie0721
Resler Filip0921
Krátký Luboš6221
Borková Agáta0221
Pirklová Markéta7920
Sejkorová Lenka6320
Radiměřský Karel8720
Kačerovský Michal6920
Serbousková Sára0420
Vebr Dominik0319
Pirkl Vít1019
Dušková Žaneta0918
Gregora Lukáš0818
Gregora Filip0217
Hanáková Klára0217
Krátká Hana9516
Topinka Tobiáš1016
Hájková Zuzana0816
Gregorová Jana1116
Slánská Daniela0516
Sadílek Jakub0516
Gregorová Anna1016
Sedláček Roman6416
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Skalický Vojtěch0315
Dušek Petr1115
Mannlová Jana8015
Jadrný Tomáš0415
Kubeš David7515
Gregorová Eliška1215
Šilarová Michaela0214
Dufková Marie1314
Kubešová Klára0614
Sedláčková Hedvika6614
Kubišta Oto5314
Scheuer Jan6614
Borková Adéla7514
Hamplová Tereza0514
Hepnarová Stela0914
Gregorová Michaela0414
Sadílek Filip0814

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21856Špatenka Matěj-0900:00:28106,00
2C21950Veselý Dominik-0900:00:2999,40
3C22078Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:00:3094,60
4C22126Novák ProkopDolní Dobrouč0900:00:3190,57
5C22252Resler FilipRC dětský svět Lanškroun0900:00:3187,72
6C22318Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:3279,51
7C22433Vondra JanActivity Lanškroun1000:00:3467,06
8C22513Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:3465,19
9C22612Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:3654,34
10C22759Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:3650,03
11C22886Baborák MatějRC Dětský svět1000:00:3742,80
12C22935Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:4028,06
13C23088Dušek PetrHorní Třešňovec1100:00:4119,64
14C23154Kouba RadimRybník1100:00:436,22
15C23229Lána LukášISCAREX Junior team ČT1000:00:453,00
16C233111Teichmann MartinHK Lanškroun1200:00:533,00
17C23492Klement DanielActivity Lanškroun1500:01:263,00
18C23584Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:01:293,00
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2187Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:00:02164,63
2D2253Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:0295,12
3D2345Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:0340,24
4D2410Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:00:033,00
5D2561Hepnarová StelaLanškroun0900:00:033,00
6D2682Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:00:043,00
7D271Němcová NatálieLitomyšl1100:00:043,00
8D2875Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:053,00
9D2983Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:053,00
10D21020Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:00:053,00
11D21190Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:063,00
12D21257Špatenková LindaLanškroun1200:00:063,00
13D21366Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:073,00
14D21451Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:073,00
15D21546Mannelová Alžběta-1300:00:073,00
16D21647Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:00:083,00
17D21768Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:093,00
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M182Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:17105,09
2M11173Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:1999,80
3M11262Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:2195,11
4M11560Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:2290,38
5M12181Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2681,06
6M12332Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3071,66
7M12715Heger Šimon-0800:01:3167,34
8M1344Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:01:4336,70
9M13569Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:4532,73
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1917Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:19104,54
2Z11314Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2198,66
3Z11438Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:2296,80
4Z11724Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2393,04
5Z11821Matějková Viktoria Ela-0700:01:2392,39
6Z12427Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:3075,98
7Z12522Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3074,98
8Z12689Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:3174,30
9Z12899Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:3172,10
10Z12930Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:3367,04
11Z1305Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:01:3660,45
12Z13180Horálková SandraActivity Lanškroun0700:01:3757,84
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2255Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:14101,63
2M2342Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:01:14101,01
3M2440Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:1597,36
4M2543Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:1695,71
5M2333Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:4129,03
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21132Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:13104,98
2Z26135Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:1697,84
3Z2763Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:1697,17
4Z21048Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:1990,89
5Z21611Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:2379,84
6Z21970Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:01:2574,49
7Z22076Janů MonikaTJ Svitavy0500:01:2573,56
8Z2229Kubínová AdrianaZŠ A. Jiráska0500:01:2866,20
9Z23225Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:3838,78
-Z2-77Stodolová VeronikaTJ Svitavy05DNF-
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M327Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:30105,80
2M3374Zoicas DanielTJ Svitavy0400:02:34100,48
3M3679Kapoun JanAtletika Polička0300:02:3993,72
4M3744Stodola VojtěchTJ Svitavy0300:02:4092,55
5M386Skalický Vojtěch-0300:02:4289,22
6M31171Janů RadimTJ Svitavy0300:02:4684,82
7M31241Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:4684,55
8M31416Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:02:5079,84
9M315100Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:5968,26
10M318120Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:0264,31
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3419Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:36108,33
2Z3939Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:4499,51
3Z31337Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:02:5092,16
4Z31623Hejtmánková KláraTJ Svitavy0400:03:0079,52
5Z31767Horáková LucieTJ Sokol Žichlínek0400:03:0178,27
6Z32085Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:0672,20
7Z3238Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:2153,10
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4164Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:30122,13
2M421101Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:03:0777,87
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4531Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:39112,50
2Z41028Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:02:45104,69
3Z41991Derková MartinaActivity Lanškroun0100:03:0482,81
4Z4221113Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:1074,59
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5121014Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:16116,26
2M5211033Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:05:5493,86
3M5231042Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:0189,88
Dorostenky (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11070Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:49101,04
2MJ21046Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:49100,80
3MJ41099Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:5398,15
4MJ141045Zouri Al AlexVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2575,92
5MJ191016Vencl JiříActivity Lanškroun9800:05:3569,00
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA31009Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:49109,66
2MA71032Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:0996,76
3MA111019Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:1493,58
4MA171038Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:3083,14
5MA241040Hartman KarelJiskra Ústí nad Orlicí7700:06:0361,14
6MA271024Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:1454,15
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB51072Hejl RadekKrálíky7200:04:56105,42
2MB61039Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:58104,31
3MB131026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:1990,27
4MB151036Holubec MiroslavOstrov7600:05:2785,19
5MB201030Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4871,47
6MB251049Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:0857,66
7MB261011Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:0957,22
8MB371015Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:1613,29
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC91034Krátký LubošLanškroun6200:05:12103,55
2MC101037Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:13103,21
3MC161020Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:2893,25
4MC181050Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:3191,53
5MC221010Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:5874,43
6MC361041Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:0830,51
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD291029Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:20107,18
2MD301002Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:32100,91
3MD331025Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:5091,91
4MD381003Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:1877,86
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME421028Bielčik JindřichLichkov4000:08:28163,74
2ME451022Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:16:2336,26
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA81008Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:11124,70
2ZA311035Krátká HanaLanškroun9500:06:3975,30
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB281013Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:19111,07
2ZB321018Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:4697,43
3ZB341004Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:5891,50
4ZB351090Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:5990,94
5ZB401001Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:07:5861,42
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC391031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:53120,95
2ZC441006Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:4479,05
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD411007Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:23101,38
2ZD431012Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:3098,62
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2187Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:00:02164,63
2D2253Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:0295,12
3D2345Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:0340,24
4D2410Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:00:033,00
5D2561Hepnarová StelaLanškroun0900:00:033,00
6D2682Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:00:043,00
7D271Němcová NatálieLitomyšl1100:00:043,00
8D2875Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:053,00
9D2983Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:053,00
10D21020Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:00:053,00
11D21190Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:063,00
12D21257Špatenková LindaLanškroun1200:00:063,00
13D21366Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:073,00
14D21451Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:073,00
15D21546Mannelová Alžběta-1300:00:073,00
16D21647Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:00:083,00
17D21768Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:093,00
1C21856Špatenka Matěj-0900:00:28106,00
2C21950Veselý Dominik-0900:00:2999,40
3C22078Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:00:3094,60
4C22126Novák ProkopDolní Dobrouč0900:00:3190,57
5C22252Resler FilipRC dětský svět Lanškroun0900:00:3187,72
6C22318Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:3279,51
7C22433Vondra JanActivity Lanškroun1000:00:3467,06
8C22513Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:3465,19
9C22612Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:3654,34
10C22759Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:3650,03
11C22886Baborák MatějRC Dětský svět1000:00:3742,80
12C22935Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:4028,06
13C23088Dušek PetrHorní Třešňovec1100:00:4119,64
14C23154Kouba RadimRybník1100:00:436,22
15C23229Lána LukášISCAREX Junior team ČT1000:00:453,00
16C233111Teichmann MartinHK Lanškroun1200:00:533,00
17C23492Klement DanielActivity Lanškroun1500:01:263,00
18C23584Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:01:293,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21132Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:13104,98
1M2255Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:14101,63
2M2342Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:01:14101,01
3M2440Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:1597,36
4M2543Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:1695,71
2Z26135Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:1697,84
3Z2763Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:1697,17
1M182Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:17105,09
1Z1917Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:19104,54
4Z21048Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:1990,89
2M11173Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:1999,80
3M11262Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:2195,11
2Z11314Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2198,66
3Z11438Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:2296,80
4M11560Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:2290,38
5Z21611Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:2379,84
4Z11724Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2393,04
5Z11821Matějková Viktoria Ela-0700:01:2392,39
6Z21970Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:01:2574,49
7Z22076Janů MonikaTJ Svitavy0500:01:2573,56
5M12181Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2681,06
8Z2229Kubínová AdrianaZŠ A. Jiráska0500:01:2866,20
6M12332Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3071,66
6Z12427Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:3075,98
7Z12522Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3074,98
8Z12689Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:3174,30
7M12715Heger Šimon-0800:01:3167,34
9Z12899Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:3172,10
10Z12930Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:3367,04
11Z1305Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:01:3660,45
12Z13180Horálková SandraActivity Lanškroun0700:01:3757,84
9Z23225Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:3838,78
5M2333Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:4129,03
8M1344Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:01:4336,70
9M13569Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:4532,73
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4164Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:30122,13
1M327Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:30105,80
2M3374Zoicas DanielTJ Svitavy0400:02:34100,48
1Z3419Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:36108,33
1Z4531Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:39112,50
3M3679Kapoun JanAtletika Polička0300:02:3993,72
4M3744Stodola VojtěchTJ Svitavy0300:02:4092,55
5M386Skalický Vojtěch-0300:02:4289,22
2Z3939Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:4499,51
2Z41028Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:02:45104,69
6M31171Janů RadimTJ Svitavy0300:02:4684,82
7M31241Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:4684,55
3Z31337Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:02:5092,16
8M31416Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:02:5079,84
9M315100Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:5968,26
4Z31623Hejtmánková KláraTJ Svitavy0400:03:0079,52
5Z31767Horáková LucieTJ Sokol Žichlínek0400:03:0178,27
10M318120Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:0264,31
3Z41991Derková MartinaActivity Lanškroun0100:03:0482,81
6Z32085Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:0672,20
2M421101Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:03:0777,87
4Z4221113Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:1074,59
7Z3238Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:2153,10
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11070Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:49101,04
2MJ21046Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:49100,80
1MA31009Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:49109,66
3MJ41099Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:5398,15
1MB51072Hejl RadekKrálíky7200:04:56105,42
2MB61039Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:58104,31
2MA71032Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:0996,76
1ZA81008Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:11124,70
1MC91034Krátký LubošLanškroun6200:05:12103,55
2MC101037Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:13103,21
3MA111019Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:1493,58
1M5121014Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:16116,26
3MB131026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:1990,27
4MJ141045Zouri Al AlexVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2575,92
4MB151036Holubec MiroslavOstrov7600:05:2785,19
3MC161020Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:2893,25
4MA171038Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:3083,14
4MC181050Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:3191,53
5MJ191016Vencl JiříActivity Lanškroun9800:05:3569,00
5MB201030Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4871,47
2M5211033Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:05:5493,86
5MC221010Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:5874,43
3M5231042Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:0189,88
5MA241040Hartman KarelJiskra Ústí nad Orlicí7700:06:0361,14
6MB251049Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:0857,66
7MB261011Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:0957,22
6MA271024Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:1454,15
1ZB281013Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:19111,07
1MD291029Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:20107,18
2MD301002Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:32100,91
2ZA311035Krátká HanaLanškroun9500:06:3975,30
2ZB321018Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:4697,43
3MD331025Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:5091,91
3ZB341004Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:5891,50
4ZB351090Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:5990,94
6MC361041Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:0830,51
8MB371015Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:1613,29
4MD381003Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:1877,86
1ZC391031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:53120,95
5ZB401001Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:07:5861,42
1ZD411007Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:23101,38
1ME421028Bielčik JindřichLichkov4000:08:28163,74
2ZD431012Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:3098,62
2ZC441006Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:4479,05
2ME451022Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:16:2336,26
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11070Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:49100,24
2MJ21046Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:49100,00
3MA31009Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:4999,75
4MJ41099Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:5397,34
5MB51072Hejl RadekKrálíky7200:04:5695,26
6MB61039Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:5894,09
7MA71032Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:0986,17
8MC91034Krátký LubošLanškroun6200:05:1284,13
9MC101037Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:1383,75
10MA111019Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:1482,83
11M5121014Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:1681,52
12MB131026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:1979,33
13MJ141045Zouri Al AlexVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2575,02
14MB151036Holubec MiroslavOstrov7600:05:2773,98
15MC161020Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:2872,81
16MA171038Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:3071,85
17MC181050Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:3170,93
18MJ191016Vencl JiříActivity Lanškroun9800:05:3568,07
19MB201030Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4859,54
20M5211033Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:05:5454,87
21MC221010Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:5852,14
22M5231042Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:0150,15
23MA241040Hartman KarelJiskra Ústí nad Orlicí7700:06:0348,71
24MB251049Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:0845,01
25MB261011Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:0944,55
26MA271024Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:1441,35
27MD291029Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:2037,02
28MD301002Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:3228,46
29MD331025Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:5016,18
30MC361041Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:083,87
31MB371015Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:163,00
32MD381003Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:183,00
33ME421028Bielčik JindřichLichkov4000:08:283,00
34ME451022Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:16:233,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA81008Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:11128,56
2ZB281013Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:1991,19
3ZA311035Krátká HanaLanškroun9500:06:3980,25
4ZB321018Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:4676,10
5ZB341004Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:5869,55
6ZB351090Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:5968,94
7ZC391031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:5339,28
8ZB401001Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:07:5836,31
9ZD411007Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:2322,68
10ZD431012Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:3018,83
11ZC441006Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:443,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód