Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh 17. listopadu

17.11.2016, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh 17. listopadu
  • datum konání: 17.11.2016
  • zobrazeno již 1060x
  • místo konání: Polička - Liboháj
  • GPS: 49.7050253N, 16.2562386E
  • pořadatel: F-BIKE KLUB SÁDEK

Sociální sítě

Místo konání

Polička - Liboháj (na konci ulice U Liboháje)
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 10:00 do 10:45 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7,8 km
Převýšení: 110 m
terén, převážně po lesních cestách a pěšinách

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Fliedr
tel. 602 711 778

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.f-bikeklub.cz

E-mailová adresa

tfliedr@seznam.cz

Mapa konání závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 7,8 km, 110 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA298Šutera JosefAtletika Polička7900:28:41107,64
2MA4104Chlubna JanNové Město na Moravě8400:29:5399,59
3MA5105Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:5492,77
4MA6113Beneš MilanAtletika Polička7800:31:0092,10
5MA7103Křepela VojtěchNové Město na Moravě9700:31:18100,00
6MA9145Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:31:4187,52
7MA10111Fliedr JiříF- BIKE KLUB SÁDEK8000:31:4587,07
8MA13108Pešek PavelLitomyšl9000:32:0784,61
9MA16102Večeře TomášAtletika Polička9000:33:1477,12
10MA17100Klimeš OndřejAtletika Polička9500:33:1577,01
11MA22114Mayer BronislavSK Prima Polička9000:34:5565,83
12MA24112Klička OndřejTJ Svitavy8800:35:0864,38
13MA29116Češka MilanAtletika Polička8900:35:5659,02
14MA30107Císler MartinChrudim8000:36:0258,35
15MA39110Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:38:4140,57
16MA42109Kovář JanLitomyšl8800:39:5132,75
17MA43106Holomek JiříPolička8700:40:2828,61
18MA52115Vlček PetrSK PRIMA Polička8900:44:473,00
Muži B 40-49 let (trať 7,8 km, 110 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB177Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:28:19125,68
2MB15131Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:32:4298,70
3MB32132Tesař MilanCerekvice nad Loučnou7100:36:2775,62
4MB35133Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:3968,23
5MB36134Simon PetrPolička7200:37:4367,82
6MB47130Jedlička JiříDL Pardubice7300:41:5941,55
Muži C 50-59 let (trať 7,8 km, 110 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC355Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:48107,81
2MC857Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:31:2497,49
3MC1161Turbak JaroslavSebranice6300:31:5094,70
4MC1251Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:31:5694,05
5MC1950Bureš JiříF-BIKE KLUB SÁDEK6600:33:3383,63
6MC2556Hruban JanČeská Třebová6600:35:3071,05
7MC3162Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:36:0866,97
Muži D 60 let a starší (trať 7,8 km, 110 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2654Ráb PavelČeská Třebová5200:35:47101,85
2MD2853Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:35:51101,48
3MD3360Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:36:4396,68
4MD3766Červ MiloslavAtletika Polička5000:38:1788,00
5MD4152Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:39:2681,63
6MD4659Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:41:2670,56
7MD5158Hlaváček ZdeněkRychnov5400:43:4457,82
Ženy A 34 let a mladší (trať 7,8 km, 110 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA184Holcová EliškaSK Nové Město na Moravě0300:33:16100,00
2ZA209Nováková BaboraSokol Kunvald8300:33:36106,93
3ZA238Schauerová LenkaAtletika Polička8800:35:0098,88
4ZA276Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:35:4994,19
5ZA4415Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:40:5265,17
6ZA4513Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:41:1363,16
Ženy B 35-44 let (trať 7,8 km, 110 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB145Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:32:39119,70
2ZB3411Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:37:3792,27
3ZB3810Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:38:2388,03
4ZB4014Vávrová IlonaNuzířov7700:38:4386,19
5ZB483Jonášová ŠárkaPardubice7800:42:0567,60
Ženy C 45 let a starší (trať 7,8 km, 110 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC217Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:33:57129,33
2ZC4912Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:42:2886,51
3ZC502Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:42:5684,16
4ZC531Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:25100,00
Trať 7,8 km, 110 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB177Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:28:19125,68
1MA298Šutera JosefAtletika Polička7900:28:41107,64
1MC355Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:48107,81
2MA4104Chlubna JanNové Město na Moravě8400:29:5399,59
3MA5105Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:5492,77
4MA6113Beneš MilanAtletika Polička7800:31:0092,10
5MA7103Křepela VojtěchNové Město na Moravě9700:31:18100,00
2MC857Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:31:2497,49
6MA9145Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:31:4187,52
7MA10111Fliedr JiříF- BIKE KLUB SÁDEK8000:31:4587,07
3MC1161Turbak JaroslavSebranice6300:31:5094,70
4MC1251Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:31:5694,05
8MA13108Pešek PavelLitomyšl9000:32:0784,61
1ZB145Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:32:39119,70
2MB15131Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:32:4298,70
9MA16102Večeře TomášAtletika Polička9000:33:1477,12
10MA17100Klimeš OndřejAtletika Polička9500:33:1577,01
1ZA184Holcová EliškaSK Nové Město na Moravě0300:33:16100,00
5MC1950Bureš JiříF-BIKE KLUB SÁDEK6600:33:3383,63
2ZA209Nováková BaboraSokol Kunvald8300:33:36106,93
1ZC217Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:33:57129,33
11MA22114Mayer BronislavSK Prima Polička9000:34:5565,83
3ZA238Schauerová LenkaAtletika Polička8800:35:0098,88
12MA24112Klička OndřejTJ Svitavy8800:35:0864,38
6MC2556Hruban JanČeská Třebová6600:35:3071,05
1MD2654Ráb PavelČeská Třebová5200:35:47101,85
4ZA276Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:35:4994,19
2MD2853Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:35:51101,48
13MA29116Češka MilanAtletika Polička8900:35:5659,02
14MA30107Císler MartinChrudim8000:36:0258,35
7MC3162Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:36:0866,97
3MB32132Tesař MilanCerekvice nad Loučnou7100:36:2775,62
3MD3360Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:36:4396,68
2ZB3411Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:37:3792,27
4MB35133Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:3968,23
5MB36134Simon PetrPolička7200:37:4367,82
4MD3766Červ MiloslavAtletika Polička5000:38:1788,00
3ZB3810Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:38:2388,03
15MA39110Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:38:4140,57
4ZB4014Vávrová IlonaNuzířov7700:38:4386,19
5MD4152Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:39:2681,63
16MA42109Kovář JanLitomyšl8800:39:5132,75
17MA43106Holomek JiříPolička8700:40:2828,61
5ZA4415Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:40:5265,17
6ZA4513Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:41:1363,16
6MD4659Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:41:2670,56
6MB47130Jedlička JiříDL Pardubice7300:41:5941,55
5ZB483Jonášová ŠárkaPardubice7800:42:0567,60
2ZC4912Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:42:2886,51
3ZC502Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:42:5684,16
7MD5158Hlaváček ZdeněkRychnov5400:43:4457,82
18MA52115Vlček PetrSK PRIMA Polička8900:44:473,00
4ZC531Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:25100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB177Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:28:19104,26
2MA298Šutera JosefAtletika Polička7900:28:41101,73
3MC355Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:4894,01
4MA4104Chlubna JanNové Město na Moravě8400:29:5393,43
5MA5105Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:5486,41
6MA6113Beneš MilanAtletika Polička7800:31:0085,71
7MA7103Křepela VojtěchNové Město na Moravě9700:31:1883,64
8MC857Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:31:2482,95
9MA9145Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:31:4180,99
10MA10111Fliedr JiříF- BIKE KLUB SÁDEK8000:31:4580,53
11MC1161Turbak JaroslavSebranice6300:31:5079,95
12MC1251Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:31:5679,26
13MA13108Pešek PavelLitomyšl9000:32:0778,00
14MB15131Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:32:4273,96
15MA16102Večeře TomášAtletika Polička9000:33:1470,28
16MA17100Klimeš OndřejAtletika Polička9500:33:1570,16
17MC1950Bureš JiříF-BIKE KLUB SÁDEK6600:33:3368,09
18MA22114Mayer BronislavSK Prima Polička9000:34:5558,64
19MA24112Klička OndřejTJ Svitavy8800:35:0857,14
20MC2556Hruban JanČeská Třebová6600:35:3054,61
21MD2654Ráb PavelČeská Třebová5200:35:4752,65
22MD2853Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:35:5152,19
23MA29116Češka MilanAtletika Polička8900:35:5651,61
24MA30107Císler MartinChrudim8000:36:0250,92
25MC3162Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:36:0850,23
26MB32132Tesař MilanCerekvice nad Loučnou7100:36:2748,04
27MD3360Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:36:4346,20
28MB35133Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:3939,75
29MB36134Simon PetrPolička7200:37:4339,29
30MD3766Červ MiloslavAtletika Polička5000:38:1735,37
31MA39110Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:38:4132,60
32MD4152Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:39:2627,42
33MA42109Kovář JanLitomyšl8800:39:5124,54
34MA43106Holomek JiříPolička8700:40:2820,28
35MD4659Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:41:2613,59
36MB47130Jedlička JiříDL Pardubice7300:41:599,79
37MD5158Hlaváček ZdeněkRychnov5400:43:443,00
38MA52115Vlček PetrSK PRIMA Polička8900:44:473,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB145Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:32:39103,15
2ZA184Holcová EliškaSK Nové Město na Moravě0300:33:1699,43
3ZA209Nováková BaboraSokol Kunvald8300:33:3697,42
4ZC217Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:33:5795,31
5ZA238Schauerová LenkaAtletika Polička8800:35:0088,98
6ZA276Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:35:4984,06
7ZB3411Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:37:3773,20
8ZB3810Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:38:2368,58
9ZB4014Vávrová IlonaNuzířov7700:38:4366,57
10ZA4415Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:40:5253,61
11ZA4513Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:41:1351,50
12ZB483Jonášová ŠárkaPardubice7800:42:0546,27
13ZC4912Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:42:2843,96
14ZC502Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:42:5641,15
15ZC531Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:253,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Tomáši máš to pěkně zorganizovaný, jen tak dál.... 100%
smr

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód