hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Výprachtice - Buková hora

27.8.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 27.8.2016
  • zobrazeno již 843x
  • místo konání: Výprachtice, školní hřiště
  • GPS: 49.9877736N, 16.6632678E
  • pořadatel: TJ Sokol Výprachtice

Sociální sítě

Místo konání

Výprachtice, školní hřiště
9:30 hodin

Přihlášky

od 7:30 do 9:15 hodin v ZŠ Výprachtice

Startovné

80 Kč (občerstvení před i po závodu)

Popis tratě

7,5 km (373 m), lesní a horské cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Daněk
tel. 774 114 421

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

danek.tomas@post.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.8.2018Výprachtice - Buková hora-
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 1701

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5319
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Jirásková Eva6413
Novotná Eva4813
Svatoš Otakar3413
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Javůrek Jiří4812
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Vacek Martin6912
Merta Jaroslav3511
Šalplachta Jindřich4711
Keprtová Miloslava4810
Mannlová Jana8010
Sadílek Václav5010
Tempír František4910
Fajfr František7210
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Dušková Lenka809
Vodička Jan459
Žák Jiří719
Kebrle Milan759
Vítek Miroslav729
Ožana Václav649
Pechek František539
Krupička Robert788
Marek Dalimil608
Krňávek Vojtěch548
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Kolínek František568
Šafář Jaroslav518
Šrutek Stanislav588
Jorová Ludmila628
Hrdina Pavel887
Ehrig Rudolf487
Červ Miloslav507
Šilar Tomáš637
Hofmanová Veronika787
Šmída Oldřich487
Horáček Michal757
Mazač Jaroslav687
Tučný Jan477
Krejčí Stanislav637

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ179Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:35:41114,79
2MJ2523Valenta TomášÚstí nad Orlicí9900:39:3994,20
3MJ2730Gregora JanActivity Lanškroun0000:40:1691,00
4MJ3631Vencl JiříActivity Lanškroun9800:43:3174,13
5MJ382Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:43:5072,49

Juniorky 19 let a mladší (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ912Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:33:07146,07
2ZJ4629Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:47:5377,43
3ZJ4755Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:48:0576,50

Muži A 20-39 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Hübl RadekRUNSPORT Team8800:28:49111,24
2MA215Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:30:18101,53
3MA540Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:32:2987,23
4MA637Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:3786,35
5MA828Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:33:0683,19
6MA1042Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:33:1582,21
7MA124Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:1575,66
8MA1357Jor MartinActivity Lanškroun8700:34:2274,89
9MA1452Macek JanHS Jeseníky8000:34:3173,91
10MA156Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:35:2468,12
11MA1656Janů LiborŠumperk7800:35:3566,92
12MA2314Křenek TomášLanškroun8000:39:1742,69
13MA2941Skála JanRunSport team8500:40:3434,28
14MA3347Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:42:1922,82

Muži B 40-49 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB311Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:34107,76
2MB449Hejl RadekKrálíky7200:32:0798,01
3MB710Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:4394,23
4MB1932Doležal MartinSPS Sázava7000:36:2171,38
5MB207Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:36:2570,96
6MB221Bureš MartinČeská Třebová7400:38:5155,66
7MB3026Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:40:5342,87
8MB3434Hampl AloisOstrov7000:42:4631,03
9MB4119Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:45:2814,05
10MB4351Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:46:188,81
11MB4944Dušek VladimírVýprachtice7100:48:343,00

Muži C 50-59 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1113Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:20111,53
2MC1833Holický MilanPardubice6500:36:1095,51
3MC213Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:36:3792,96
4MC268Vacarda VladimírEleven Run Team5900:40:0972,99
5MC2817Hruban JanČeská Třebová6600:40:2871,20
6MC3253Šilar TomášSK Staročernsko6300:42:0761,87
7MC4245Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:45:4940,95

Muži D 60-69 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD245Tempír FrantišekSokol Štíty4900:39:21123,70
2MD3518Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:11106,52
3MD5250Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:51:2369,78

Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5020Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:50:21116,27
2ME5421Bielčik JindřichLichkov4000:59:1683,73

Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3754Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:40100,00

Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3922Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:21104,31
2ZB4043Frišová KateřinaČerti Kunčina7900:45:02101,30
3ZB4448Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:46:3694,39
4ZB5338Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:54:5857,47
5ZB5525Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:59:2837,61

Ženy C 45-54 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3124Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:12119,23
2ZC4527Jirásková EvaLanškroun6400:47:2392,10
3ZC4846Cinková JitkaAC Pardubice6800:48:1088,67
4ZC5116Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:50:5776,45

Ženy D 55 let a starší (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5639Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:00:34112,90
2ZD5735Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:08:5587,10

Trať 7,5 km, 373 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Hübl RadekRUNSPORT Team8800:28:49111,24
2MA215Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:30:18101,53
1MB311Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:34107,76
2MB449Hejl RadekKrálíky7200:32:0798,01
3MA540Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:32:2987,23
4MA637Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:3786,35
3MB710Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:4394,23
5MA828Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:33:0683,19
1ZJ912Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:33:07146,07
6MA1042Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:33:1582,21
1MC1113Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:20111,53
7MA124Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:1575,66
8MA1357Jor MartinActivity Lanškroun8700:34:2274,89
9MA1452Macek JanHS Jeseníky8000:34:3173,91
10MA156Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:35:2468,12
11MA1656Janů LiborŠumperk7800:35:3566,92
1MJ179Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:35:41114,79
2MC1833Holický MilanPardubice6500:36:1095,51
4MB1932Doležal MartinSPS Sázava7000:36:2171,38
5MB207Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:36:2570,96
3MC213Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:36:3792,96
6MB221Bureš MartinČeská Třebová7400:38:5155,66
12MA2314Křenek TomášLanškroun8000:39:1742,69
1MD245Tempír FrantišekSokol Štíty4900:39:21123,70
2MJ2523Valenta TomášÚstí nad Orlicí9900:39:3994,20
4MC268Vacarda VladimírEleven Run Team5900:40:0972,99
3MJ2730Gregora JanActivity Lanškroun0000:40:1691,00
5MC2817Hruban JanČeská Třebová6600:40:2871,20
13MA2941Skála JanRunSport team8500:40:3434,28
7MB3026Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:40:5342,87
1ZC3124Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:12119,23
6MC3253Šilar TomášSK Staročernsko6300:42:0761,87
14MA3347Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:42:1922,82
8MB3434Hampl AloisOstrov7000:42:4631,03
2MD3518Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:11106,52
4MJ3631Vencl JiříActivity Lanškroun9800:43:3174,13
1ZA3754Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:40100,00
5MJ382Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:43:5072,49
1ZB3922Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:21104,31
2ZB4043Frišová KateřinaČerti Kunčina7900:45:02101,30
9MB4119Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:45:2814,05
7MC4245Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:45:4940,95
10MB4351Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:46:188,81
3ZB4448Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:46:3694,39
2ZC4527Jirásková EvaLanškroun6400:47:2392,10
2ZJ4629Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:47:5377,43
3ZJ4755Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:48:0576,50
3ZC4846Cinková JitkaAC Pardubice6800:48:1088,67
11MB4944Dušek VladimírVýprachtice7100:48:343,00
1ME5020Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:50:21116,27
4ZC5116Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:50:5776,45
3MD5250Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:51:2369,78
4ZB5338Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:54:5857,47
2ME5421Bielčik JindřichLichkov4000:59:1683,73
5ZB5525Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:59:2837,61
1ZD5639Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:00:34112,90
2ZD5735Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:08:5587,10

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Hübl RadekRUNSPORT Team8800:28:49107,21
2MA215Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:30:1897,29
3MB311Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:3495,50
4MB449Hejl RadekKrálíky7200:32:0785,13
5MA540Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:32:2982,68
6MA637Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:3781,79
7MB710Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:4381,12
8MA828Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:33:0678,55
9MA1042Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:33:1577,55
10MC1113Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:2076,99
11MA124Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:1570,86
12MA1357Jor MartinActivity Lanškroun8700:34:2270,08
13MA1452Macek JanHS Jeseníky8000:34:3169,08
14MA156Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:35:2463,17
15MA1656Janů LiborŠumperk7800:35:3561,94
16MJ179Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:35:4161,27
17MC1833Holický MilanPardubice6500:36:1058,04
18MB1932Doležal MartinSPS Sázava7000:36:2156,81
19MB207Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:36:2556,36
20MC213Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:36:3755,03
21MB221Bureš MartinČeská Třebová7400:38:5140,09
22MA2314Křenek TomášLanškroun8000:39:1737,19
23MD245Tempír FrantišekSokol Štíty4900:39:2136,74
24MJ2523Valenta TomášÚstí nad Orlicí9900:39:3934,73
25MC268Vacarda VladimírEleven Run Team5900:40:0931,39
26MJ2730Gregora JanActivity Lanškroun0000:40:1630,61
27MC2817Hruban JanČeská Třebová6600:40:2829,27
28MA2941Skála JanRunSport team8500:40:3428,60
29MB3026Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:40:5326,48
30MC3253Šilar TomášSK Staročernsko6300:42:0718,23
31MA3347Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:42:1916,89
32MB3434Hampl AloisOstrov7000:42:4613,88
33MD3518Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:1111,09
34MJ3631Vencl JiříActivity Lanškroun9800:43:318,86
35MJ382Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:43:506,75
36MB4119Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:45:283,00
37MC4245Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:45:493,00
38MB4351Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:46:183,00
39MB4944Dušek VladimírVýprachtice7100:48:343,00
40ME5020Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:50:213,00
41MD5250Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:51:233,00
42ME5421Bielčik JindřichLichkov4000:59:163,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ912Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:33:07131,59
2ZC3124Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:1290,48
3ZA3754Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:4077,93
4ZB3922Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:2174,46
5ZB4043Frišová KateřinaČerti Kunčina7900:45:0270,98
6ZB4448Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:46:3663,02
7ZC4527Jirásková EvaLanškroun6400:47:2359,03
8ZJ4629Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:47:5356,49
9ZJ4755Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:48:0555,47
10ZC4846Cinková JitkaAC Pardubice6800:48:1055,05
11ZC5116Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:50:5740,90
12ZB5338Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:54:5820,47
13ZB5525Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:59:283,00
14ZD5639Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:00:343,00
15ZD5735Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:08:553,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 97%
Ceny vítězům: 94%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Super, včetně počasí,děkuji pořadatetům a přeji hodně sil do organizace dalších ročníků.
itempir
Pěkný počin,super trať,dobrá konkurence
pavoucek7
Parádní závod a skvěle odvedená práce ve všech bodech! I děti nám byl pořadatel ochoten vyvézt do cíle a zpět. Děkuji za obnovení a budeme se s rodinou těšit na další ročníky! Zahrnutí dětské kategorie (jako bývalo dříve), by bylo výborné! Držím palce!
xdant900
Jednim slovem BOMBA! Vyslo uplne vsechno. Mozna tombola trochu zdlouhava, ale zase to je takova tresnicka, co vubec nemusi byt..to se jeste vychyta..Skvela trat, prehledna, vynikajici gulas po zavode, vsechno presne na cas podle planu...vsichni ochotni a mili...Cekal jsem Miru Krenka, ale je videt, ze to predal do spravnych rukou. Pan Tomas Danek se toho zhostil na vybornou!
ruza7

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód