hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Pečecká desítka

12.3.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pečecká desítka
  • datum konání: 12.3.2016
  • zobrazeno již 0x
  • místo konání: Pečky
  • GPS: 50.0904144N, 15.0331736E

Sociální sítě

Místo konání

ul. V. B. Třebízského v Pečkách před hasičskou zbrojnicí
12:00 hodin

Přihlášky

https://www.sportt.cz/

Prezentace:

od 9:00 do 11:00 hodin v budově Sportovní haly

Startovné

Do 20. ledna 2016 200 Kč.
do 20. února 2016 250 Kč,
od 1. března 2016 300 Kč
Neuhrazené přihlášky do 5 dnů budou automaticky smazány.
Přihlášení na místě, při naplnění kapacity nebude možné.
Kapacita hlavního závodu: 1300 běžců.
Mládežnické kategorie zdarma. Startovné na lidovém běhu 50 Kč.
Mládež a lidový běh se přihlašují až na místě.

Popis tratě

obrátková trať po silnici z Peček do Cerhenic a zpět

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Lhota
tel. 737 569 636

Internetové stránky

http://www.pecky10km.cz

Mapa konání závodu

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Mwangi Joel MainaBenedek Team8500:29:12-
2MA27Kagia Samson MungaiBenedek Team8400:29:36-
3MA33Pavlišta VítPOMALÍ KLUCI8500:30:04-
4MA44Kreisinger JanSK Studenec Adidas Boost Team8400:30:30-
5MA51Kourek LukášTJ Nové Město n.M.8800:30:40-
6MA69Dymák PavelVITALYTE Maraton Tým8700:30:50-
7MA71128Pototskyi AntonAchiles-Leszno8400:30:59-
8MA815Záveský FilipIscarex Česká Třebová9300:31:33-
9MA95Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:32:00-
10MA101064Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:32:16-
11MA111129Timaszow VolodymyrAchiles-Leszno8100:32:33-
12MA1326Kozlík LukášA.C. Sparta Praha8900:32:41-
13MA16966Pichl Zdeněk8300:32:54-
14MA1712Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:57-
15MA1825Majoroš MichalPolice nad Metují8600:33:24-
16MA1919Schoř JakubTJ Sokol Unhošť8300:33:35-
17MA22171Bavor JanSK Miletín8400:33:43-
17MA2217Holík MichalELEVEN RUN TEAM9000:33:43-
19MA2421Pernica JanPerňa systém8100:33:53-
20MA251018Leplt JiříSK Nové Město nad Metují8500:33:59-
21MA2618Šneberger JanAC Falcon Rokycany8500:34:02-
22MA271116Franc MatoušTJ Sokol Kolín - atletika9600:34:04-
23MA2816Gajdušek JakubTJ JISKRA Otrokovice9100:34:08-
24MA3234Hlas JakubPSK Olymp Praha8900:34:18-
25MA3329Teplý OndřejHisport7800:34:21-
26MA35141Wolf TomášSokol Hoření Paseky7900:34:31-
27MA36861Skopový Štěpán8600:34:33-
27MA36468Honzíček MichalKRB Chrudim8800:34:33-
29MA3839Hostička JanPříbram7900:34:34-
30MA4033Eremka LiborBasso Bike8800:34:36-
31MA4232Koutný TomášAC Sparta Praha7700:34:45-
32MA431145Trojan MartinSK Chotěboř7800:34:49-
33MA451097Mocek Tomas7800:34:57-
34MA46408Šťastný TomášModřany7900:34:58-
35MA47820Sikora Martin8200:35:00-
36MA48633Pleskot OndřejCzech Tri k. Team8400:35:08-
37MA4975Hurych JakubMaratón klub Kladno9100:35:11-
38MA5182Herda JanSKP Nymburk8300:35:15-
39MA5340Křeček JiříAtletika Kolín9800:35:26-
40MA54684Mocek Jakub8000:35:28-
41MA5577Harnoš PetrTPCA bike team8600:35:32-
42MA56725Ježek JanSK Svěrák8500:35:35-
43MA581101Pistulka OndrejRBZ Praha8100:35:57-
44MA621036Vetchý JanIscarex Česká Třebová8500:36:07-
45MA63430Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8600:36:08-
46MA65956Bureš MartinTJ Sokol Kbely Praha8900:36:17-
47MA68714Sedláček JanSK Svěrák8600:36:20-
47MA681001Kolář VáclavAC Slovan Liberec8900:36:20-
49MA70529Chlup TomášBEACHWELL Pelhřimov9300:36:23-
50MA711149Zajíc JiříDeportivo8000:36:29-
51MA72997Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:36:32-
52MA731137Wolf JosefAC Čáslav7900:36:33-
53MA7537Kabelka JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7700:36:34-
54MA801000Mrázek Jiří8500:36:44-
55MA821048Navrátil Lukáš8900:36:49-
56MA85539Konůpek DavidTurbo Chotěboř7700:37:00-
57MA87344Friček JanZelené město PHA 98000:37:07-
58MA911082Klíma Lukáš8400:37:23-
59MA941118Videcký JanAC Mladá Boleslav8500:37:27-
60MA95773Šutera JosefAtletika Polička7900:37:31-
61MA96748Soukal ViktorMurghab Runners7900:37:33-
62MA97175Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav8500:37:34-
63MA98999Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8500:37:44-
64MA99381Tůma JiříRS Vlašim8800:37:46-
65MA101786Pichlík Roman7900:37:48-
66MA1031111Štefánek RosťaDěčín7700:37:50-
67MA104295Dudáš OndřejTj Sokol Kolín-atletika9700:37:51-
67MA104788Singr MartinSKP Nymburk8700:37:51-
69MA107683Babica MilanVsetín8100:37:56-
70MA110331Šourek Martin8400:38:02-
71MA111497Polesný MartinTRI-SPACE8000:38:03-
72MA113711Pavelka MarekCzech Tri k. Team8800:38:07-
73MA114621Tvrdý Zdeněk8400:38:09-
74MA117234Šrejber VojtěchAC Mladá Boleslav8000:38:10-
75MA1211092Knap MichalMessenger Praha8100:38:17-
76MA124906Jukl JanJKT7900:38:25-
77MA125211Pešek JiříBěžecký klub České spořitelny8600:38:29-
78MA126165Prager KarelSokol Sojovice9400:38:30-
79MA127223Šnábl PetrBěžecký klub České spořitelny8400:38:31-
80MA129767Punda VáclavRBZ Praha9000:38:35-
81MA132821Kala MatějHO Přírodní vědy8900:38:40-
81MA1321109Valenta MichalKVĚTY8600:38:40-
83MA135411Šebek JiříPIM Praha8000:38:42-
84MA136162Touška Kryštof8700:38:43-
85MA1381052Kovařík VítCykloVAPE Team8600:38:44-
86MA139854Dušánek JanKVĚTY - Liberec8000:38:49-
87MA140517Smékal JanČáslav8900:38:51-
88MA143883Malý Antonínrestaurace Botanic7900:38:56-
89MA1441041Vácha OndřejSokol Veltěž8300:38:57-
90MA146758Černý MartinPteam Havlíčkův Brod8300:39:02-
91MA147649Štéc PetrRBZ Praha8600:39:04-
92MA1491066Vavák MichalClub Deportivo Kutná Hora8000:39:05-
93MA151386Hnilička VáclavKraslice8600:39:06-
93MA151285Kahoun JanLouňovice pod Blaníkem8600:39:06-
93MA151782Stehlík MartinRBZ Praha8000:39:06-
96MA157778Jureček MichalIscarex Česká Třebová9600:39:08-
97MA159650Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:39:10-
98MA1611005Pavlík MichalWILD Team8900:39:11-
99MA1631151Bos TimDHL ITS Running Club8100:39:16-
100MA1661139Kovalovský MichalBěchovičtí běžci9800:39:25-
101MA168557Špringl ŠtěpánPraha 58400:39:29-
102MA1731126Černý MichalPSK Olymp Praha9400:39:32-
102MA173832Brzák JanEtriatlon Team7700:39:32-
104MA175855Gurin DavidMurghab Runners7900:39:33-
105MA176881Steklý RadekÚstí n.L.7700:39:40-
106MA177555Fejgl MichalHO Přírodní vědy UK/ŠSK Palestra8000:39:43-
107MA179496Šimek FilipNelahozeves7900:39:48-
108MA180511Pelikán KarelBenešovský běžecký klub7900:39:49-
109MA182812Špaček LuděkeXtreme Team Kolín9700:39:55-
110MA184361Štella TomášPraha9100:39:57-
111MA187721Vodička PavelRoyalBay/Vitalyte (Varnsdorf)8500:40:03-
112MA189730Bradáč JiříSABZO8200:40:05-
113MA191611Poupa PetrPraha8200:40:08-
114MA193118Krejdl MichalLouny8500:40:10-
115MA194182Šíma JanBenešovský běžecký klub8800:40:12-
116MA195520Strejček Tomáš8300:40:13-
117MA196193Svoboda VítPraha - Dolní Chabry9000:40:15-
118MA197979Jadrníček TomášBoleslavští běžci7700:40:16-
119MA200771Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:40:20-
119MA200362Štella LukášPraha8900:40:20-
121MA204719Koťátko OndřejBakov nad Jizerou9100:40:31-
122MA206970Pfoff JanKanoistika Poděbrady8000:40:35-
123MA209834Stančo LadislavSK Hory beraní hlavy7700:40:45-
124MA210698Hladina TomášFox-klub Praha8200:40:47-
125MA2121117Miler PavelSokol Kolín7900:40:50-
126MA215892Michal PokornýSRTG Kolín8600:40:53-
127MA217937Chudý JonášTRIOP Opočno9000:40:56-
128MA219980Kalaš Jan7700:41:00-
129MA220777Adámek JakubHradec Králové8500:41:07-
130MA221288Pípal PetrKamenice nad Lipou8100:41:09-
131MA222709Raindl Pavel...o prsa8100:41:10-
131MA222610Vltavský PetrACS7800:41:10-
133MA224877Polan MichalPlacatá želvička8100:41:11-
134MA227305Vedral JanKrymlov8400:41:14-
135MA2281033Hofman Milan9600:41:18-
136MA2301075Novák LukášFitness Aréna - centrum zdravého po9100:41:19-
137MA235845Cuc TomášSKP Nymburk8000:41:26-
138MA2411030Vaňura OndřejSokol Běrunice8100:41:33-
139MA243259Pešek Jiří7900:41:40-
140MA244351Šedo IgorMladá Boleslav8100:41:42-
140MA2441121Tejnor Jan8100:41:42-
142MA246475Vesely TomasKaMa Team8400:41:45-
143MA248519Konvalina MatějMost8500:41:49-
144MA250662Paulín PetrPraha8400:41:55-
145MA252257Čermák LukášPSK Olymp Praha9300:41:57-
146MA25354Mrkáček StanislavBěžecký klub Spořice8200:41:58-
147MA2551155Sůva MichalSKC Pečky9200:42:04-
148MA2581022Novotný VojtěchKanoistika Poděbrady0200:42:09-
149MA260329Šup RadekPraha7700:42:10-
149MA260532Kubeš StanislavTop4Running Club8800:42:10-
151MA262656Firkušný MartinSmiřice8200:42:12-
152MA264372Šťástka JakubGrand Prix Kolín8800:42:17-
153MA26563Kára JaroslavMizuno Czech8500:42:19-
154MA266852Kvasnička Daniel8500:42:20-
155MA2671105Oliva AlbertRun Porg0000:42:21-
156MA270904Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:42:25-
157MA272454Novák Jan PavelHorní Studenec9100:42:29-
158MA2771026Siegl PavelPSK Olymp Praha9800:42:38-
159MA278422Nádhera JiříHradec Králové9300:42:39-
160MA280648Czagan JanSDH Dědek9300:42:40-
161MA2821042Vítek Vojtěch8900:42:41-
161MA282977Ježek MartinLysa nL7800:42:41-
163MA285231Staněk DanielBěžecký klub České spořitelny8100:42:43-
164MA289176Kédl KarelMaratón klub Kladno9100:42:52-
164MA289315Měchura MarekSK Svěrák8500:42:52-
166MA292406Šiška JanTTK Slavia VŠ Plzeň8100:42:56-
167MA295790Procházka TomášSABZO7900:42:59-
168MA301655Sedlačík Tomášžádný klub8200:43:05-
169MA3031114Matoušek OndřejMizuno Team7900:43:06-
169MA303735Rummel SlávekTuscarora 038900:43:06-
171MA308313Cigler RomanWe Run Together8300:43:13-
171MA308104Žert JakubSPK Cerhenice8900:43:13-
173MA311873Stempák Patrik8700:43:17-
173MA311461Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:43:17-
175MA32465Štancl TomášMizuno Czech8300:43:29-
176MA328442Bezděk Miroslav7900:43:35-
177MA32979Bruner Tomáš8900:43:37-
178MA33361Beier PetrBěhej Poděbrady7800:43:41-
179MA334428Hlatký TomášLibouchecký tornáda7800:43:42-
180MA3361067Jindra JanVytrvalci Kolín8000:43:43-
181MA3381094Vik Jakub8700:43:44-
182MA339114Zvěřina RadekBojetice8200:43:45-
183MA3421132Chaloupka Lubomír7800:43:47-
184MA343599Skopal LukášSRTG Kolín8400:43:48-
185MA3451021Lachout LukášHisport8100:43:52-
186MA3471059Honzajk Jiří8200:43:53-
186MA347434David LubošRUNGO Kolín8200:43:53-
188MA353146Kačenka Michal8500:43:58-
189MA3541060Bauer JanBauer Team - www.uslepejse.cz7700:43:59-
190MA358166Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav7700:44:04-
190MA358553Kot JiříHumpolec7800:44:04-
192MA361413Hába JanJoskatel Team8000:44:06-
193MA366154Link Roman9500:44:20-
194MA371235Vitouš Pavelneklub8900:44:26-
195MA376755Kratochvíl JaroslavKutná Hora8800:44:34-
196MA3771016Sobotka FrantišekBK Divoká Šárka7700:44:37-
197MA38076Kysilka VratislavKolín7800:44:42-
198MA385644Kubíček PavelHOPSUK/ZOO-CORE8600:44:46-
199MA388325Dostál JanLazaři8300:44:49-
200MA3911083Zdražil Lukáš9100:44:53-
201MA393943Slavíček JánSlavíčci7900:44:56-
202MA396124Heřman LukášSPONA Teplice8000:44:58-
203MA397450Kodes Marek8900:44:59-
204MA399636Kratochvíl Tomáš9000:45:03-
205MA401429Novák Jakub8300:45:04-
206MA403810Sehnal VojtěchK.O. Poděbrady9800:45:05-
206MA403572Muller JanTJ Jiskra Tanvald8800:45:05-
208MA40598Nechoďdoma PetrDobřichov7700:45:06-
209MA40969Lounek JakubBěhej Poděbrady8200:45:13-
210MA411723Vaněk VladimírLitovel8000:45:16-
211MA412388Moka MichalKRB Chrudim7900:45:19-
212MA413756Březina David8900:45:20-
213MA414337Hejný MartinSokol Čechtice7800:45:24-
214MA416597Němeček Petr8100:45:26-
215MA4171062Kadlec Libor8700:45:27-
215MA417258Košťák OndřejSŠK Palestra Praha8100:45:27-
217MA420245Pazdera LukášBěžecký klub České spořitelny8600:45:28-
218MA423961Šimek MilanMelechovan Kouty7800:45:31-
219MA425395Žák LiborCRM8000:45:32-
220MA426256Hnilica TomasPrevazne neskodny Dragon boat team8000:45:33-
221MA42970Čepura JiříMizuno Czech8100:45:35-
222MA431627Koutník JanBradlec9400:45:37-
222MA431320Syrový RadekPoděbrady7800:45:37-
224MA433217Dušek MartinBěžecký klub České spořitelny7900:45:38-
225MA434592Matějka TomášTJ Sokol Dlouhá Lhota7700:45:39-
226MA437689Hošek Michal7900:45:42-
227MA440161Ledvina PetrKolín7700:45:45-
228MA44281Čup MichalPečky7700:45:50-
229MA443275Šoral DaliborSORAL Team8700:45:55-
229MA443804Procházka JindřichAZ tým Světlá nad Sázavou8300:45:55-
231MA446718Urbánek Ondřej...o prsa8600:45:59-
232MA448560Křivánek MartinMistři a Markétka8300:46:01-
233MA449776Krabáč Lubomírbourbonbrno8500:46:02-
234MA451802Zahradníček RomanMP Praha7800:46:03-
235MA452282Žanda JanSK Chotěboř9900:46:07-
236MA457262Pejchar Miloš9700:46:17-
237MA458230Richtr JakubBěžecký klub České spořitelny8500:46:19-
238MA459261Sekot JaroslavKola Ledeč7800:46:20-
238MA459150Zedník Michal25A7700:46:20-
240MA462342Bažant ZdenekAC HC8100:46:26-
241MA464811Pergl Ondřej-8600:46:32-
242MA467971Pašek Richard8700:46:38-
242MA4671040Olof-Ors Pontus8700:46:38-
244MA4691025Papáček Libor9100:46:41-
245MA472985Heřmánek JakubPraha9100:46:45-
246MA476242Faikl TomášAC Pardubice9800:46:48-
247MA4791049Tall Pavel9100:46:55-
248MA4801156Kulich MichalPoděbrady0100:46:57-
249MA482976Fábera Petr8700:47:00-
250MA4901143Hejl StanislavHorní Bukovina8600:47:10-
251MA4921086Ponec Jakub9100:47:14-
252MA498374Koldovský MartinZeleneč7700:47:28-
252MA498510Svejkovský MatějBenešovský běžecký klub9700:47:28-
254MA500887Gebhart JiříPraha8200:47:29-
255MA502417Císler MartinChrudim8000:47:32-
256MA5031045Huk JanPraha 108700:47:33-
257MA5041070Bartoš MartinNeratovice8600:47:34-
258MA505226Bašovský JánBěžecký klub České spořitelny8800:47:35-
259MA508620Novotný VojtěchRadovesnice I9600:47:39-
259MA508876Nádeník Jiří9100:47:39-
261MA511984Částka Jaroslav8300:47:42-
262MA515101Staněk AlešKenast Pečky9100:47:50-
263MA517378Schoenherr AllanFitcentrum Mamut Uvaly7900:47:51-
264MA518112Štýbr AdamTriatlon Mladá Boleslav0100:47:52-
265MA5191141Vaníček Miloš9500:47:53-
265MA519128Bennett James8600:47:53-
267MA526111Boudník PavelAZ Tým Světlá nad Sázavou0200:47:59-
268MA528376Kubát PavelPivboys8700:48:08-
269MA529277Valach DavidRostoklaty7900:48:11-
270MA533238Černý JiříAtletika Človíček8100:48:14-
271MA5361106Procházka LuděkBenešovský běžecký klub9900:48:19-
272MA537792Bala Martin7700:48:20-
273MA5421131Dogarv VasilRUNGO.CZ8100:48:25-
274MA543759Nosek ŠtěpánSK Makotřasy8600:48:28-
275MA547787Volák MichalPraha 68300:48:31-
276MA548699Jasek Ondrej7900:48:32-
277MA551102Škrle JanOVT Pečky9100:48:33-
278MA554168Pech JindřichŽleby8000:48:35-
279MA55762Adamec MiroslavBěhej Poděbrady8100:48:40-
280MA560459Červenka LukášDobrovice8700:48:42-
281MA561298Lunacek JaroslavMaleč7800:48:43-
282MA5681055Slovák Jiří8500:48:48-
283MA570106Špinar LadislavSPK Cerhenice8300:48:52-
284MA571631Prokeš Petr9100:48:55-
284MA571482Olšovský VítězslavMetro A - Praha8300:48:55-
286MA575522Dvořák RadimPardubice 530 027700:48:57-
287MA577617Lenča JiříBezno9400:48:58-
288MA583831Spudil DominikKolín9300:49:05-
289MA586426Pondělíček RadkoSK Hořovice8200:49:09-
290MA592186Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:49:16-
291MA594947Novák Jiří7700:49:21-
292MA595858Barták ZdeněkBowling Squash Sadská8800:49:24-
293MA596502Šebesta MichalMetro A - Praha8300:49:26-
294MA5971096Kurfürst Tomáš8600:49:27-
295MA6031056Bára Tomáš8700:49:33-
296MA604754Šmejkal ZbyněkPoříčany8300:49:34-
297MA605393Zmek OndřejPraha8600:49:36-
298MA607882Herold TomášSK Kozinec8100:49:37-
299MA609169Koudela Radek8400:49:42-
300MA616308Hošinský Pavel8300:49:52-
301MA617604Šimek JiříCEPro Team8100:50:00-
301MA617642Zahálka TomášSvětlo pro svět7800:50:00-
301MA617936Kaplan DanielBěhej Poděbrady7700:50:00-
304MA625178Šimek PetrPlaňany8100:50:16-
304MA625563Bonhard AdamTriatlon Mladá Boleslav0000:50:16-
306MA631902Klimpl Zdeněk9800:50:29-
307MA635819Zmatlik Rostislav8700:50:32-
308MA6381008Pirný LukášPraha7900:50:35-
309MA641628Skokan StanislavHC Poděbrady8200:50:40-
310MA643283Žanda MatějSK Chotěboř9200:50:42-
311MA644763Marek Jakub7700:50:45-
311MA6441108Zrzavý JanTJ SOKOL KAŇK8300:50:45-
313MA6461102Horký Jaromír8400:50:46-
314MA654554Vild Jiří8600:51:08-
315MA655317Molitoris Andreaswww.biatecrace.cz8300:51:11-
316MA656988Hábl MichalŽatec8900:51:12-
317MA65886Katrnoška JiříBK Pečky8000:51:14-
317MA65890Krejčí PavelPečky8100:51:14-
319MA663132Gold Zdeněk8800:51:23-
320MA6641057Matys VladimírHradec Králové8400:51:24-
320MA664119Vitoul Jaroslav8200:51:24-
322MA670587Štěpánek JanKráva8400:51:36-
323MA673264Dekoj Viktor8500:51:38-
324MA675286Kroužil MiroslavKouřim8200:51:41-
325MA6761107Pícha Jan7800:51:47-
326MA681885Kalina FrantišekDoběhnout a přežít8500:51:56-
327MA682457Kraják PavelDoběhnout a přežít7800:51:57-
328MA689394Otradovský PatrikMenX Krucemburk7700:52:15-
329MA693573Javorský VáclavRebut8300:52:21-
330MA695584Frolík TomášSpona Teplice7800:52:26-
331MA6991103Horký Martin8500:52:36-
332MA700605Kašpar BřetislavBrownTrout8200:52:39-
333MA708747Bauer Jr. Petr8800:52:50-
334MA709155Veselý LuděkPraha8200:52:51-
335MA716345Kroupa MichalDobrovice City7800:53:04-
336MA7171148Jirkovský ZdeněkKolín8600:53:11-
337MA7241144Konůpek Petr8800:53:29-
338MA726848Hrba MartinHoražďovice8300:53:37-
339MA730624Bančanský AndrejPraha8900:53:42-
340MA739691Kocman RostislavGoCEE.eu7700:53:58-
341MA7401133Zuzaník JiříPraha8100:54:00-
342MA744896Špulák Petr8200:54:05-
343MA748666Turčín Štěpán9500:54:13-
344MA751920Šonka ŠtěpánDoběhnout a přežít9200:54:21-
345MA7541073Otava TomášTraged Team8100:54:24-
346MA7681124Koza Vitek0200:54:43-
347MA7731119Růžek DavidSK Třebovle8400:54:58-
348MA781512Perl Jiří8100:55:08-
349MA784278Oravec PavolKošice8200:55:12-
350MA7911004Volenec AntonínWILD Team8700:55:28-
351MA7961071Beníček MartinPraha 4 Runners8300:55:34-
352MA805105Žert JanSPK Cerhenice8500:56:00-
353MA808924Spáčil DavidKolín8200:56:11-
354MA811260Brandejský Pavel8700:56:13-
355MA828801Baránek DanŘevnice7900:57:13-
356MA8411113Ježek DavidMizuno Team8100:57:48-
357MA857279Málek Josef8600:58:45-
358MA860300Hutira Jan8000:58:58-
359MA862981Rychlík JanSURVIVAL9300:59:04-
360MA8671110Kovařík FrantišekKovarna team8400:59:26-
361MA868130Jahelka AlešHradecké střely8300:59:28-
362MA871491Lukášek JiříPoděbrady8300:59:34-
363MA876266Neubert Lukáš8600:59:45-
363MA876717Neubert Milanmma pdy8200:59:45-
365MA8781076Kalus DavidPraha8800:59:46-
366MA8831085Soukup PetrSTB BC8400:59:54-
367MA885477Procházka JiříUSK Praha8800:59:59-
368MA894654Polehla Roman8801:00:19-
369MA9051099Bacílek JakubOceloví letci0101:01:17-
370MA93094Martínek JindřichRatenice7701:05:36-
371MA933692Šimon PetrŠimonovi7701:05:43-
372MA935240Marek LubošŽehušice8801:06:00-
373MA9371146Horký Vít0201:06:14-
374MA939760Šturm Michal8901:06:35-
375MA940358Borkovec Borky13ka / Atleti v Akci8901:06:39-
376MA9471147Haubert Filip0201:08:18-
377MA9591044Kunc Jan8101:12:42-

Muži B (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1214Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:37-
2MB1420Procházka JosefDěčín7100:32:47-
3MB1513Kučera LadislavIscarex Česká Třebová7600:32:50-
4MB2022Podškubka ViktorEleven Run Team7300:33:36-
5MB211127Bartoš DaliborLiaz Jablonec7500:33:38-
6MB3038Kovář Michaltj sokol unhošť7100:34:14-
7MB3127Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:34:17-
8MB3436Havelka PetrEleven Run Team7200:34:30-
9MB44753Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/ Sádek u Poličky7600:34:55-
10MB5731Váňa KarelAC Čáslav7500:35:45-
11MB58335Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:35:57-
12MB6035Fořt MartinELEVEN RUN TEAM6800:35:59-
13MB61396Herel LubošLESK Kolín7100:36:05-
14MB64938Syrovatko JiriKerteam7000:36:13-
15MB66116Nemšák MiroslavRun Sport Team6900:36:18-
16MB67471Římal MilanSokol Kolín7500:36:19-
17MB73614Ryashko LuibovDHL ITS Running club7400:36:33-
18MB78172Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:36:42-
19MB791037Košťák RomanGASSO Team Jablonec n/N7400:36:43-
20MB80618Skala RomanCK Bicisport7300:36:44-
21MB881130Pávek MichalHradní stráž7200:37:08-
22MB89412Kašpar MichalObchodní akademie Vlašim7600:37:18-
23MB90453Urx RadekTřebotov7600:37:21-
24MB91456Franc PetrTriatlon Mladá Boleslav7400:37:23-
25MB93577Sládeček JakubSenešnice7400:37:25-
26MB99682Němec JanKolín7300:37:46-
27MB108465Duchoň DavidPraha-Újezd7100:37:57-
28MB109946Dočkálek LiborSTS Chvojkovice Brod B7300:38:01-
29MB112799Škrleta PavelRunSport Team6800:38:04-
30MB114340Šodor Kristián7300:38:09-
31MB119672Walter ZdeněkZahrádky7200:38:14-
32MB120310Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:38:15-
33MB123113Dzian PatienceBěžecký klub České spořitelny6900:38:18-
34MB128919Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:38:33-
35MB132347Tall PavelSK ČNB Praha6900:38:40-
36MB136559Homola JáchymMotor České Budějovice7600:38:43-
37MB141436Žák MartinTachlovice6700:38:53-
38MB142326Pavouček JanHalvar&Son7100:38:55-
39MB149506Míček FrantišekAC Praha 18907100:39:05-
40MB157218Daubner JanBěžecký klub České spořitelny7500:39:08-
41MB162405Zoubek MichalPardubice7300:39:15-
42MB167544Kendík TomášLochkov7200:39:28-
43MB168498Bednář PavelŠNECI na MAX6800:39:29-
44MB171968Vašina JiříBK SAK Karviná7400:39:31-
44MB171384Matějka JosefPraha 97300:39:31-
46MB178963Pavlík JosefSK DNF7200:39:45-
47MB181795Madron MilošRozběháme Česko7500:39:52-
48MB182501Sladký JiříKPO6700:39:55-
49MB185156Kotrba ŠtěpánJasmín KH7600:40:00-
50MB191835Kozlík RadekKoďa tým Brno6700:40:08-
51MB1981023Plihal TomasLAURA7500:40:18-
52MB2021024Sidor VasilCK Vinohradské Šlapky7200:40:22-
53MB203800Škrleta DušanLiga 2014 Kamenice nad Lipou7300:40:29-
54MB207333Procházka RomanTT Kolín7300:40:39-
55MB208862Sláma JiříGPK VFN7600:40:42-
56MB210770Marek PavelČAU/Jenštejn6800:40:47-
57MB2131140Vošvrda MichalMladá Boleslav7200:40:51-
58MB214899Picek DanielSokol Vlkava7300:40:52-
59MB215513Paroulek JaroslavSKP Nymburk7000:40:53-
60MB218541Hrček Tomáš6800:40:57-
61MB224224Michalik SlavomírBěžecký klub České spořitelny6800:41:11-
62MB228706Gondek Petr7500:41:18-
63MB234951Stalmach Petr7500:41:23-
64MB238890Svoboda ErikEsadera6800:41:31-
65MB247536Bubník OndřejRungo.cz7000:41:46-
66MB254115Fiala EnricoPIM BK Modřany - Kamýk7100:42:00-
67MB256884Gajdušek MiloslavFryšták6800:42:05-
68MB2631068Dvořák TomášEndurance Lab7600:42:16-
69MB267955Hlivka TomášPraha 26800:42:21-
70MB271996Rechnovský JanKP Praha7000:42:26-
71MB274319Procházka JiříVšeradice7000:42:30-
72MB276432Czagan JanSDH Dědek7100:42:34-
73MB278420Nádhera PetrHradec Králové6700:42:39-
74MB280779Matuška OndřejConseq Athletic, Praha7500:42:40-
75MB294216Ozorovský MariánBěžecký klub České spořitelny7500:42:58-
76MB299775Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:43:02-
77MB300593Číhař TomášChvojenec7000:43:04-
78MB306950Skalický Petr7300:43:08-
79MB307268Slovák PavelBěžecký klub České spořitelny6700:43:12-
80MB316435Marek MartinNepolisy7400:43:21-
80MB316346Pomšár MiroslavLysáci7500:43:21-
82MB318463Macek StanislavMěšťáci v běhu7500:43:22-
83MB319588Štýbr KarelTriatlon Mladá Boleslav7000:43:23-
84MB320761Žák OndřejTachlovice7200:43:25-
85MB323942Ungvári Jozefloner wolf6900:43:27-
86MB325464Chvátal VladimírÚvaly6700:43:31-
87MB327398Procházka LuděkBenešovský běžecký klub7000:43:34-
88MB329933Říman PetrSK Babice6700:43:37-
88MB329622Číž JosefLázně Bohdaneč7100:43:37-
90MB3321079Pavel JanyšPraha7600:43:40-
91MB334923Funda Radek25A7400:43:42-
92MB336518Kaprálek KarelHoniči Velim6700:43:43-
93MB341281Žanda JanSK Chotěboř6700:43:46-
94MB349657Jeníček AntonínROTUNDA TEAM7500:43:54-
95MB351370Basel MiroslavKralupy nad Vltavou6700:43:57-
95MB351312Frühauf JiljiZbraslav7500:43:57-
97MB356934Šanko Jan6800:44:01-
98MB3631031Pojmon LeošRETIA Pardubice7600:44:10-
99MB367440Vedral StanislavČESKÝ BROD7100:44:22-
100MB368321Slovák TomášTraged Team6900:44:23-
101MB369871Bílý Zdeněk7600:44:24-
102MB374992Prostředník Pavel7300:44:28-
103MB381479Mazac MartinCaslav7300:44:45-
104MB385558Adamík René7600:44:46-
105MB401181Boudník PavelAZ tým Světlá nad Sázavou7200:45:04-
106MB407930Ďurian Marek7100:45:10-
107MB410762Dušek RostislavDataLine7100:45:14-
108MB415484Slabý JosefTJ Sokol Kolín - atletika7200:45:25-
109MB417822Žák JiříJičín6900:45:27-
110MB428594Sejkora Martin7400:45:34-
111MB429137Ondovčák Pavol7500:45:35-
112MB435926Dobiáš VítXC Racing Team7200:45:40-
113MB4361081Heisig JanGrapa soda7400:45:41-
114MB4381050Stiborek Martin7400:45:43-
114MB438998Matula MartinHisport team, Praha7100:45:43-
116MB443903Horký JanKLHK7200:45:55-
117MB449466Jiricka Milos7500:46:02-
118MB454833Brzák MilanSplašená Lokomotiva Chlumec na7300:46:11-
119MB456301Zoubek DanielKPM Nymburk6700:46:14-
120MB459870Filippi PetrS.U.D.7400:46:20-
121MB464562Dvořák ZdeněkÉquipe sans limites - Humpolec7500:46:32-
122MB4701061Boucník JaroslavBauer Team - www.uslepejse.cz7500:46:42-
123MB473700Krejsa MiroslavPraha 9 Kbely7000:46:46-
124MB478608Rašner TomášKVS Olomouc6900:46:51-
125MB482613Koller PavelBezdědice7000:47:00-
126MB4841091Chmela JiříSparta Košíře6900:47:02-
127MB486145Beneš MiroslavČMK7300:47:04-
128MB488764Formánek Jakub1.PKO7500:47:06-
129MB492192Šiška Pavel7000:47:14-
130MB497125Hruban MilanK.O. Poděbrady6700:47:26-
131MB5191077Tůma LiborBenešovský běžecký klub7100:47:53-
132MB524294Lipš MichalSokol Královské Vinohrady7300:47:58-
133MB529222Godľa DušanBěžecký klub České spořitelny7200:48:11-
134MB532354Čáslavský DavidMP Praha7600:48:13-
135MB534793Moskaliev Dušan7400:48:17-
136MB535367Novotný PetrPohár GP7000:48:18-
137MB538552Kučera MiroslavMalé Žernoseky6700:48:21-
138MB544387Brabenec MartinPraha 18 - Letňany7500:48:30-
139MB548296Szabo DavidSK Nové Zámky,SLOVAKIA7000:48:32-
140MB555708Malina PavelAZ tým Světlá nad Sázavou7500:48:36-
141MB556907Bárta Michal7500:48:39-
142MB559215Šafra MartinBěžecký klub České spořitelny6700:48:41-
143MB561391Šiml JanNovis TK Praha6700:48:43-
143MB561291Rulíšek JanCream Team Praha7600:48:43-
143MB561857Zábraha BorekKOLORADOTEAM7300:48:43-
146MB5731100Vlk Petr7400:48:56-
147MB5801089Kodat AlešBIKERUN7300:48:59-
148MB584791Trojan Karel7100:49:07-
149MB589894Tindel PetrPolabská smečka7200:49:13-
149MB5891153Serbus JanPolabska smecka7400:49:13-
151MB593964Fedacka MichalSokol Sadská7600:49:18-
152MB602185Matějka David7500:49:31-
153MB622365Truksa Tomáš7300:50:09-
154MB624382Tuláček MilanKolín7600:50:14-
155MB628576Valkoun PetrTJ Sokol Bakov n/J7300:50:19-
156MB668210Charvát JosefBěžecký klub České spořitelny7600:51:30-
157MB669828Sýkora VladimírLysá nad Labem7500:51:33-
158MB6791115Mráz PavelDGP7600:51:53-
159MB680341Velas JakubRunSport Team7000:51:55-
160MB691225Zajíček SvatoslavBěžecký klub České spořitelny7400:52:19-
161MB694863Dejmal RadekAZ tým Světlá nad Sázavou7400:52:22-
162MB7051012Kohout LiborTriatlon Mladá Boleslav7600:52:46-
163MB714251Baško LuděkVelim6700:52:58-
164MB731158Pavlíček Jiří6800:53:45-
165MB738736Šanda JiříSokol Kolín7100:53:57-
166MB745148Janda JiříHisport Team7300:54:08-
167MB756727Bílek Vladislav7500:54:30-
168MB765254Pejřimovský Tomáš7200:54:40-
169MB7671158Indra JanPraha7200:54:42-
170MB788409Říha Miroslav7300:55:24-
171MB789752Fousek JiříVlčí Habřina6700:55:26-
172MB792638Pudil Josef7100:55:29-
173MB802343Horad DavidSK Babice6900:55:52-
174MB816229Michovský DanielBěžecký klub České spořitelny7500:56:26-
175MB81892Málek JanCerhenice7500:56:32-
176MB8231136Tempel JanBIKERUN7100:56:50-
177MB832247Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6700:57:26-
178MB834236Bartoň JiříRebut7000:57:31-
179MB845357Krucký JakubMP Praha7200:57:57-
180MB853738Šorf PetrAMEBY7600:58:22-
181MB8571058Bielik Pavel7500:58:45-
182MB8641135Novák JiříPraha7200:59:10-
183MB911665Vlk RomanLightning Prague7001:01:55-
184MB913445Březina TomášSABZO Praha7001:02:23-
185MB928271Masa Stanislav6701:04:32-
186MB949589Kébl KarelTriatlon Mladá Boleslav6801:08:25-
187MB9521123Dusek Vladimir7301:09:43-
188MB961416Kadlec Michael6701:14:42-

Muži C (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC50710Jančík BořekSvartes Hořice6400:35:12-
2MC8471Petronyuk ViktorČZU Praha6000:36:59-
3MC102400Suchý JiříKerteam5900:37:49-
4MC106813Tichý FrantišekCATUS BIKE TEAM Světlá nad Sázavou6600:37:52-
5MC118688Stránský AlešIscarex Česká Třebová6000:38:11-
6MC130534Rys JiřiTriatlon Mladá Boleslav6400:38:36-
7MC151875Bartoš Dušanatletika písek6400:39:06-
8MC165151Vodička FrantišekLitoměřice6600:39:23-
9MC168179Jokel LubomírSokol Šestajovice6400:39:29-
10MC187772Kratochvíl MiloslavPraha 106600:40:03-
11MC205117Rusňák Vladimír5700:40:34-
12MC226632Vavák LiborBK Sadská6500:41:12-
13MC232580Novák JaroslavÚstí nad Labem - Brná6200:41:20-
14MC236419Prchal PavelCyklosport Kern Praha5900:41:28-
15MC237726Fenyk PavelSK Babice6500:41:30-
16MC250481Zeman AntonínDědek6100:41:55-
17MC258675Bělohlávek Jaromír6400:42:09-
18MC269564Kubišta PetrSokol Kolín6500:42:22-
19MC275853Košťák ZdeněkMaraton tým Pavla Nováka6400:42:32-
20MC284879Kašparec Petrsklárna AJETO Lindava6200:42:42-
21MC288969Bureš JiříF-BIKE KLUB SÁDEK6600:42:49-
22MC296252Kucko MiroslavLiberec5800:43:00-
23MC297982Buzek OtakarSURVIVAL6100:43:01-
23MC297809Opočenský JaroslavKutná Hora5700:43:01-
25MC301487Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5800:43:05-
26MC305144Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:43:07-
27MC321629Kára VladimírAC Patřín6200:43:26-
28MC326515Šůs JaroslavNovis TK Praha6500:43:32-
29MC355533Hejzlar JaroslavSK Trativody5700:44:00-
30MC360582Havlín Jan6600:44:05-
31MC364538Bonhard TomášTriatlon Mladá Boleslav6400:44:15-
32MC369302Holeček PetrEndurance Lab6100:44:24-
33MC377237Tomeš RostislavTraged Team Praha6000:44:37-
34MC381616Týč ZbyněkKlánovice6500:44:45-
34MC381909Mokošín JiříSokol Rostoklaty6200:44:45-
36MC390537Týč LubomírDlouhý Most6100:44:52-
37MC406635Albrecht VáclavSKČNB HK5900:45:07-
38MC408546Svěchota PetrSpartak Praha 46600:45:12-
39MC422239Černý AlešTC Dobruška6400:45:30-
40MC423213Ševinský JanBěžecký klub České spořitelny6100:45:31-
41MC426843Nouzovsky JaroslavVelim6500:45:33-
42MC447972Szakos MartinHappy Runners Hradec Kralove6500:46:00-
43MC455703Rychlík IvanSurvival6200:46:12-
44MC463908Polčin MiroslavBřežany II5700:46:29-
45MC473575Kupecký JosefPepa6200:46:46-
46MC4851015Veselý PetrTJ Sokol Šestajovice6500:47:03-
47MC501816Punda VáclavMTB Modany6000:47:31-
48MC50773Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6200:47:36-
49MC513159Miler VáclavSokol Kolín - atletika6200:47:47-
50MC524859Pertlík RadekLysá nad Labem6500:47:58-
51MC526750Nemec Lubos6300:47:59-
52MC529299Oršový ZdeněkMK Seitl Ostrava6100:48:11-
53MC544967Doležal TomášSK Tři Sestry Stará Kovárna6500:48:30-
54MC552100Staněk MilanKenast Pečky6600:48:34-
54MC552661Sova JanMP Praha6500:48:34-
56MC577443Dohnal MartinKonečně společně6200:48:58-
57MC588957Kunstýř JanCream TEam6300:49:11-
58MC5911019Otava MiroslavTraged Team6200:49:15-
59MC597410Zeman VladimírSokol Kolín - atletika5900:49:27-
60MC601741Nečas ArnoštBOOTCAMPS BOHNICE6300:49:29-
61MC612359Pospíšil Petr6400:49:45-
62MC613952Válek JanPraha 56400:49:47-
63MC620490Traxler Jan6400:50:06-
64MC621749Procházka JaroslavAZ tým Světlá nad Sázavou6100:50:08-
65MC623540Konůpek JaromírChotěboř5700:50:13-
66MC629586Vaněk ZdeněkSDH Zibohlavy6100:50:21-
67MC633781Morava VítBonbon Praha6000:50:30-
68MC637494Frýdl MiroslavHradec Králové6400:50:33-
69MC650713Sedlák Gabriel6500:50:58-
70MC653297Čákora MartinSTS Vinařice6600:51:06-
71MC660149Horáček JiříKolín6400:51:15-
72MC662569Popelka MiloslavHradec Králové6000:51:17-
73MC666530Chlup PetrSKST Kamenice nad Lipou6300:51:25-
74MC676375Horáček VáclavSOP Kolín6300:51:47-
75MC692265Baláž JánNepolisy6200:52:20-
76MC697195Kluzák PetrKPP6100:52:28-
77MC698505Raichl JiříBrandýs nad Labem6600:52:33-
78MC700438Protiva Miroslav6000:52:39-
79MC7121090Trhlík MilošPraha 45900:52:52-
80MC715397Choutka PetrIntersport Kolín6500:53:03-
81MC735189Hlavička VlastimilPozdní sběr5700:53:51-
82MC7581034Franěk PetrPraha 46100:54:32-
83MC7701028Skinhead Kniza6600:54:49-
84MC7741157Přenosil VáclavTeri3oh46600:54:59-
85MC782164Švorc JanHradec Králové6300:55:10-
86MC800850Holan MartinTJ Zentiva6300:55:44-
87MC8171038Klazar MartinPraha 36600:56:28-
88MC848922Ransdorf JiříRunfree5700:58:00-
89MC859897Čokrt VáclavTTC Český Brod5900:58:56-
90MC869131Trhlík JiříPlzeň6100:59:29-
91MC872246Trpišovský MiroslavCZ Jakub6500:59:35-
92MC904353Koloc PavelAC Total Zero6501:00:51-
93MC9291112Dolejš RadomírSABZO - AVC Praha5801:05:09-
94MC934856Valenta Rudolf6401:05:56-

Muži D (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3928Smrčka MilošBK Říčany5400:34:35-
2MD198668Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:18-
3MD233797Rydrych JanUjezd nad Lesy4900:41:21-
4MD257697Pavlas AntonínPřibyslav5600:42:06-
5MD293874Fendrych TomášLiga 100 Praha5400:42:57-
6MD365504Roubík FrantišekČerčany5600:44:19-
7MD470274Herbst JosefBrandýs nad Labem5600:46:42-
8MD477566Fiala JanSokol Kolín5300:46:50-
9MD480107Turay FrantišekSKC Pečky5500:46:57-
10MD486965Tausinger IgorCrotalus Praha4900:47:04-
11MD512499Smetana KarelBBK Benešov u Prahy5100:47:43-
12MD513677Vodička JiříSokol Maleč5300:47:47-
13MD515609Pěkný Janliga 100 praha5200:47:50-
14MD544913Ungr AntonínKozojedy5200:48:30-
15MD561110Čižinský JaromírSABZO Praha5500:48:43-
16MD600658Cvanciger Miroslav5400:49:28-
17MD647214Novák VladimírBěžecký klub České spořitelny5400:50:48-
18MD6481122Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště4800:50:53-
19MD651196Štrup JanSokol Kolín Atletika5100:51:02-
20MD695276Šoral VladimírSORAL Team5500:52:26-
21MD709842Raindl Pavel5500:52:51-
22MD713659Vodvárka PetrSemily4700:52:55-
23MD736643Veselý MilanGP Atletika Kolín4800:53:52-
24MD787607Pikal KarelKVS Olomouc4900:55:17-
25MD792303Voborník PavelAC Srima5300:55:29-
26MD803163Vejrosta PetrNedvědice5100:55:53-
27MD804228Vokáč MilanBěžecký klub České spořitelny5000:55:57-
28MD831392Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:57:24-
29MD840880Hejduk LuděkKOLORADOTEAM4800:57:46-
30MD843451Fišer MilanSK Bečváry5300:57:55-
31MD8551032Černý KarelPraha5000:58:36-
32MD879199Pícha TomášAGRO Kolín5200:59:47-
33MD886739Pucholt MiroslavSABZO/Praha5101:00:00-
34MD889332Hlava Milan5501:00:10-
35MD891847Berounsky PavelLC Houštka5601:00:15-
36MD892121Steiner PetrBrno4801:00:17-
37MD902243Starý FrantišekPardubice5601:00:29-
38MD903746Ge Evžen + SáraTrailpoint5401:00:30-
39MD908948Brzák PetrPolepy5101:01:36-
40MD9171051Čepelka OldřichHodkovice n. M.4801:02:55-
41MD921368Sobotka BohumilGrand Prix Kolin5401:03:13-
42MD942640Jungman JosefSpartak Praha 45001:06:55-
43MD954272Kříž ZlatomírPraha 6 - SK Kačleh5601:10:00-
44MD956931Holas JaromírTragéd Team Praha5201:10:09-
45MD958263Vedral JaroslavOleska5601:12:36-
46MD969731Krejsa VáclavBonbon Praha5201:36:01-

Muži E (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME350108Říha MiroslavSokol Sadská4500:43:56-
2ME631473Groh StanislavAC vrchlabí4600:50:29-
3ME683728Dobiáš LudvíkPoděbrady4600:52:00-
4ME690798Škrleta JanTJ Nová Včelnice4600:52:18-
5ME925480Březina PetrSABZO Praha4601:03:52-
6ME960838Mojžiš VincentKČT Havlíčkův Brod3701:13:41-
7ME964940Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:19:04-
8ME965109Plešinger StanislavSokol Kolín atletika3801:20:31-
9ME968941Tuček JosefDepo Pardubice4401:26:34-

Muži F (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF783431Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:55:11-
2MF916695Gaman Jaroslav3501:02:32-
3MF924600Merta JaroslavIscarex Česká Třebová3501:03:39-
4MF932470Culka VáclavNové Město nad Metují3501:05:41-
5MF950612Pejpal JiříTJ Liga100 Praha3401:08:28-

Ženy A (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA298Chepleting BettyBenedek Team8800:34:10-
2ZA512Berešová KatarínaTJ Obal Servis Košice8700:35:15-
3ZA7645Drábková MichaelaSK Nové Město nad Metují9200:36:37-
4ZA7746Stránská AdélaIscarex Česká Třebová/ Inov-8 tým9100:36:39-
5ZA8347Stránská MichaelaIscarex Česká Třebová/ Inov-8 tým9700:36:56-
6ZA11444Zuzánková TerezaELEVEN RUN TEAM8600:38:09-
7ZA1211142Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:38:17-
8ZA1311084Uvizlová MartinaSK Studenec8600:38:37-
9ZA1451065Kubešová PetraAC Sparta Praha9100:38:58-
10ZA14751Havránková DanielaKerteam8200:39:04-
11ZA18648Chlupová TerezaVelosport Valenta Scott Team9100:40:01-
12ZA19056Klimešová LucieTT Příbram8300:40:06-
13ZA238334Zelená EliškaSOP Kolín9800:41:31-
14ZA240694Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:41:32-
15ZA24250Šibravová Lenkakerteam8200:41:34-
16ZA272455Zvolánková Kateřina9100:42:29-
17ZA291975Pechová IvaSpartak Praha 48600:42:54-
18ZA310173Hrebíková HanaSteels8700:43:15-
19ZA315953Samlerová LucieAC Slovan Liberec8600:43:19-
20ZA3211027Ambrožová IrenaSK Svěrák8800:43:26-
21ZA339737Drtilová VeronikaLitovel8500:43:45-
22ZA344403Kučerová MarkétaSK Svěrák8900:43:51-
23ZA371701Valles Sarah8900:44:26-
24ZA381783Hrušková BarboraHZS GŘ8300:44:45-
25ZA389316Píchová PetraBáječné ženy v běhu8200:44:50-
26ZA39166Sára SilvieMizuno Czech8600:44:53-
27ZA39378Bourbigot MélanieTJ Sokol Pečky8800:44:56-
28ZA397757Amtmann Tanja8300:44:59-
29ZA420244Samková NikolaBěžecký klub České spořitelny8800:45:28-
30ZA475766Součková MarkétaRBZ Praha Crew8700:46:47-
31ZA494818Vejborná Lucie8500:47:15-
32ZA495602Strnadová Alena8500:47:16-
33ZA496973Ježková Martina8300:47:17-
34ZA505253Petráčková JanaOutloň Rum Team8600:47:35-
35ZA522686Vltavská Kristýna8400:47:57-
35ZA522204Šnáblová JanaBěžecký klub České spořitelny8400:47:57-
37ZA54183Hübschová HanaPečky8300:48:24-
38ZA5661053Sukdoláková Pavla8600:48:44-
39ZA569893Líbalová Helena8200:48:51-
40ZA573651Kubíčková IvanaFITMAT Kolín8400:48:56-
41ZA582330Pohanková Gabriela8400:49:04-
42ZA584136Kleiberová NatálieSOP Kolín9900:49:07-
43ZA587671Kuchařová BáraSOP Kolín0100:49:10-
44ZA607900Voláková JarmilaSRTG Kolín8300:49:37-
45ZA614990Chloubová ZuzanaŽatec9100:49:51-
46ZA635722Rajchlová DenisaLouny9300:50:32-
47ZA639360Fryšarová EvaZaBěhu.cz9000:50:36-
47ZA639673Vosecká ŠárkaSOP Kolín9800:50:36-
49ZA652446Pragrová LucieČelákovice8700:51:04-
50ZA660203Rakušanová FrantiškaBěžecký klub České spořitelny8900:51:15-
51ZA674716Oravcová Alexandra8600:51:39-
52ZA684583Krchovová KristýnaKolín9900:52:06-
53ZA685774Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:52:07-
54ZA687769Linda Skrobucha8300:52:12-
54ZA687433Gotvaldová Vendula8300:52:12-
56ZA704865Vejborná Hana8800:52:45-
57ZA709267Třebická Zuzana9600:52:51-
58ZA718917Linhartová TerezaAC Čáslav8200:53:13-
59ZA720293Lukaničová KateřinaPraha9100:53:17-
60ZA72364Kupská MartinaMizuno Czech8200:53:27-
61ZA725869Krcháková Irena8700:53:34-
62ZA726889Vodvárková JanaBáječné ženy v běhu/Semily8400:53:37-
63ZA7311006Batulková AnnaPanděra8300:53:45-
64ZA733284Sládková Tereza9200:53:47-
65ZA73784Hübschová AnetaPečky8500:53:55-
66ZA742167Gregorová JitkaŽleby9100:54:01-
66ZA742389Nová EvaLiberec8200:54:01-
68ZA750987Dopitová ZuzanaŽatec9000:54:20-
69ZA751306Kalousová IvetaKrymlov8400:54:21-
70ZA7571039Dejmalová Jana9000:54:31-
71ZA7611120Bartoňová LucieTJ Bohemians9900:54:36-
72ZA762829Krytinářová Eva8300:54:37-
73ZA769928Dobiášová VeronikaSK Jeseniova Praha9900:54:45-
74ZA7701138Růžková MonikaLaura8600:54:49-
75ZA775424Šimková EvaTerka Verka Team8500:55:01-
76ZA778418Císlerová Martina8500:55:03-
77ZA779241Stará ZuzanaSokol Pardubice9800:55:05-
78ZA780839Jonášová Ivalongrun8300:55:06-
79ZA790427Martinková KateřinaWILD Team8700:55:27-
80ZA792670Dvořáková AmálieSOP Kolín0000:55:29-
81ZA801570Marvanová Zuzana8700:55:49-
82ZA808925Spáčilová PetraKolín8200:56:11-
83ZA813986Šlaisová RenátaBáječné ženy v běhu9000:56:17-
84ZA8181072Špačková Gabriela8900:56:32-
84ZA818745Horká JitkaPraha 108300:56:32-
86ZA822437Istenčinová Zuzana8300:56:41-
87ZA823815Černá Petra9100:56:50-
87ZA82358Kazdová HanaPečky9200:56:50-
89ZA838474Popelková IvetaPraha8600:57:43-
90ZA8391134Březinová Kristýna8900:57:44-
91ZA844126Škarvadová VeronikaPoděbrady8800:57:56-
92ZA845935Čermáková PavlaAZ tým Světlá nad Sázavou8500:57:57-
93ZA8471154Mühlhansová Andreanaboso.cz8800:57:59-
94ZA849606Cuřínová Petra8300:58:04-
95ZA852292Ácsová Eva9300:58:17-
96ZA854669Puchnerová Veronika9800:58:23-
97ZA8561063Fraňková TerezaTo rozchodíš!9200:58:39-
98ZA866139Plánická Veronika8700:59:23-
99ZA874402Pospíchalová Renata8300:59:42-
100ZA875508Kochová DanaMnichovo Hradiště9000:59:44-
101ZA88487Katrnošková AlenaSokol Pečky8800:59:57-
102ZA895439Čokrtová KateřinaTTC Český Brod9401:00:21-
103ZA899188Mikešová Gabriela8401:00:25-
104ZA901250Šorbanová Romana8701:00:27-
105ZA906866Hovorková Pavla8201:01:24-
106ZA910878Rybáková LenkaŠnek se zlomenou nohou8601:01:46-
107ZA9141069Chromčáková Iva8301:02:28-
108ZA918157Čejková Magdalena8801:02:58-
109ZA923525Krumpholcová VendulaPraha8501:03:33-
110ZA93093Martínková LenkaRatenice8201:05:36-
111ZA9351104Ježková Kateřina9001:06:00-
112ZA94167Rubešová TerezaMizuno Czech9601:06:44-
113ZA946916Mahnertová Jana8401:08:11-
114ZA955585Valentová JitkaSPONA Teplice8601:10:08-
115ZA961414Kadlecová AnnaAikido Karlín9701:14:42-
116ZA967551Grexa TerezaBáječné ženy v běhu8601:25:55-

Ženy B (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4141Kamínková PetraSvatý Kopeček7300:34:43-
2ZB8642Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov7700:37:03-
3ZB15952Kacířová SvatoslavaLoko Trutnov8100:39:10-
4ZB16449Hejtíková Gabriela8100:39:17-
5ZB23055Korbášová GabrielaASK Elna Počerady7300:41:19-
6ZB249690Zbíralová RadkaMK Kladno7200:41:50-
7ZB285492Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7200:42:43-
8ZB31180Brunerová LudmilaPečky7800:43:17-
9ZB314349Hájková LindaBOOTCAMPS8100:43:18-
10ZB345507Fafejtová RadkaTJ LIGA 100 PRAHA7900:43:52-
11ZB362407Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:44:08-
12ZB373483Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:44:27-
13ZB379366Kroužilová IvaPoděbrady7700:44:41-
14ZB3951074Teplá JanaÚvaly7900:44:57-
15ZB399328Tůmová TerezaASC DUKLA7900:45:03-
16ZB453707Skalinova KamilaKostelec n.Č.lesy7400:46:08-
17ZB466765Marková Ladislava7800:46:33-
18ZB490927Dobiášová JaroslavaXC Racing Team7300:47:10-
19ZB540601Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:48:23-
20ZB548824Křikavová AlenaAZ tým Světlá nad Sázavou7700:48:32-
21ZB557974Dvořáková DenisaTJ Sokol Šestajovice8100:48:40-
22ZB581545Kendíková JanaLochkov7200:49:02-
23ZB597183Pokorová JaroslavaSC Marathon Plzeň7200:49:27-
24ZB605993Svobodová TerezaPraha7600:49:36-
25ZB6091098Bacilková LenkaOceloví letci7300:49:42-
25ZB609160Ledvinová KateřinaGP Kolín7800:49:42-
27ZB630103Šmerhová PetraRadim8000:50:22-
28ZB634352Hořovská Markéta8100:50:31-
29ZB657123Souchová HelenaSPONA Teplice7400:51:13-
30ZB667514Malá HelenaRunSport Team8100:51:29-
31ZB6711003Krejčířová EvaEtriatlon Team7900:51:37-
32ZB702270Pešková RomanaBěžecký klub České spořitelny7500:52:43-
33ZB703153Tichá DominikaGP Kolín8000:52:44-
34ZB721208Živná MarkétaBěžecký klub České spořitelny7700:53:22-
35ZB729198Pátková Jana8100:53:41-
36ZB7341159Nejedlá AlběžtaVinklub7500:53:50-
37ZB747827Maděryčová Eva-7500:54:11-
38ZB753581Novaková JanaÚstí nad Labem - Brná7900:54:23-
39ZB758676Peková IlonaPraha 5 Smíchov7500:54:32-
40ZB760568Bohdanecká DitaBIKERUN7800:54:34-
41ZB762201Bačkovská PetraBěžecký klub České spořitelny7800:54:37-
42ZB775805Sobolíková AlenaSDH Chotouchov (Sbor dobrovolných h8000:55:01-
43ZB7771087Dolezelova Marta7900:55:02-
44ZB784825Honsová Radana7900:55:12-
45ZB786202Dvořáková AlenaBěžecký klub České spořitelny7800:55:13-
46ZB795851Šišmová Renata7400:55:32-
47ZB797401Patolánová MichaelaBŽB7700:55:35-
48ZB79997Müllerová PetraTJ Sokol Pečky7600:55:36-
49ZB8051125Merhulíková LenkaAC ČESKÁ LÍPA7800:56:00-
50ZB812960Ročinová Katarína7300:56:14-
51ZB815138Víchová PetraBáječné ženy v běhu - Jičín7400:56:19-
52ZB821273Barthelová DanaTriatlon Mladá Boleslav7400:56:33-
53ZB826304Bilkova JirinaPwC8000:57:00-
54ZB829962Podoláková PavlaNymburk7200:57:15-
55ZB8351014Líbalová LadaCholupice8000:57:33-
56ZB849641Žaliová IvaAVC Praha7700:58:04-
57ZB8611152Topinková BarboraRUNGO.CZ7900:59:03-
58ZB863944Žilková MiroslavaSlavíčci8000:59:05-
59ZB865596Sukdoláková DanaSPONA Teplice7300:59:13-
60ZB870623Šiškova SilviaUjezd nad Lesy7600:59:32-
61ZB88199Nepovímová PavlínaGP Kolín7500:59:53-
62ZB886152Nováková JitkaBáječné ženy v běhu8001:00:00-
63ZB909637Pudilová Pavlína7201:01:43-
64ZB91285Jiroutková MarkétaPečky7601:02:19-
65ZB915528Nováková Denisagone4run7801:02:29-
66ZB919249Langová KateřinaChrudim7201:02:59-
67ZB9261011Kohoutová KateřinaTriatlon Mladá Boleslav7901:04:26-
67ZB926744Nešporová MonikaZibohlavy7601:04:26-
69ZB943918Hudková Alžběta7601:07:03-
70ZB944441Homanová Renáta7601:07:10-
71ZB948911Šindlerová MarieTriatlon Mladá Boleslav7801:08:23-
72ZB953287Horká VeronikaGP Kolín7501:09:45-
73ZB957336Bučilová MichalaSPONA Teplice7601:10:26-
74ZB966200Godľová BronislavaBěžecký klub České spořitelny7701:21:30-

Ženy C (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC155531Kreidlová LenkaSK Aktis7100:39:07-
1ZC15543Klimešová JanaUSK Praha7000:39:07-
3ZC357449Kilarská MarcelaMP Praha7100:44:03-
4ZC375280Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:29-
5ZC489619Sládková JanaAC Doma6600:47:09-
6ZC510565Kubištová RadkaSokol Kolín7100:47:41-
7ZC539122Šťástková LenkaGrand Prix Kolín6500:48:22-
8ZC567743Hánová JitkaSklarna AJETO Lindava7100:48:47-
9ZC575197Bartáková HanaCream Team6600:48:57-
10ZC577527Vavrochová Monika6800:48:58-
11ZC627542Kočová AlenaKPO6200:50:17-
12ZC641679Hodečková IvetaAeroklub Kolín6800:50:40-
13ZC685702Hejlová ZdeňkaTriatlon Mladá Boleslav6600:52:07-
14ZC706205Nováková PetraBěžecký klub České spořitelny6300:52:47-
15ZC707127Jelínková Věrak.o. Poděbrady / Svojetice6600:52:49-
16ZC722309Kubelková Daniela6800:53:26-
17ZC746485Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6300:54:10-
18ZC764991Volná Milada6800:54:38-
19ZC765233Mendlíková Kateřina7000:54:40-
20ZC772380Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:54:53-
21ZC797814Hanušová Romana7100:55:35-
22ZC805989Janská LydieVestec7100:56:00-
23ZC808324Kotenová BohunkaSSC Otrokovice7100:56:11-
24ZC827523Fiklíková PetraUSK PROVOD Ústí n.L.7000:57:10-
25ZC830905Kolská MonikaJKT6300:57:19-
26ZC833535Bubníková JanaRungo.cz7000:57:30-
27ZC837255Bašková RomanaSplašená Lokomotiva Chlumec na6900:57:42-
28ZC842472Římalová RomanaGP Kolín7000:57:49-
29ZC851170Křížová PavlínaSR Žižkov6800:58:15-
30ZC87372Chmelová IvaBěžecký klub České spořitelny6200:59:39-
31ZC8801043Sekyrová Jana6300:59:49-
32ZC881447Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6600:59:53-
33ZC8861088Maršíková Pavla6901:00:00-
34ZC893207Nováková PavlínaBěžecký klub České spořitelny6801:00:18-
35ZC895135Navrátilová HanaKVS Praha6601:00:21-
36ZC898872Blšťáková Zuzana6401:00:24-
37ZC899190Rubešová KateřinaDoubravčice - Český Brod6801:00:25-
38ZC907206Šafrová VěraBěžecký klub České spořitelny6801:01:26-
39ZC9201093Šteinerová RadkaTriatlon Mladá Boleslav7101:03:12-
40ZC922444Dohnalová JitkaKonečně společně6801:03:20-
41ZC937495Frýdlová JanaHradec Králové6801:06:14-
42ZC951500Žišková JanaSR Žižkov7101:09:37-
43ZC963421Nádherová HanaHradec Králové6801:15:33-

Ženy D (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD28753Krcháková AlenaAC Moravska Slavia Brno5700:42:44-
2ZD38759Mališová KarlaUSK Praha6000:44:47-
3ZD441486Hodboďová Jiřinaneregistrovana v zadnem klubu5800:45:48-
4ZD614939Bajerová IlonaTupesy5800:49:51-
5ZD649290Rusňáková Martina5900:50:56-
6ZD671652Bieblova JanaPraha 66100:51:37-
7ZD678467Hellerová HanaHradec Králové6100:51:50-
8ZD728660Vodvárková EliškaBáječné ženy v běhu5500:53:39-
9ZD740932Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:54:00-
10ZD755901Posledni JarmilaTehov5200:54:25-
11ZD813248Friedelová OlgaNymburk6000:56:17-
12ZD895452Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:00:21-
13ZD945978Ježková Hana5401:07:28-

Ženy E (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE719639Chlupatá JanaSABZO5000:53:16-
2ZE74960Pokorná VěnceslavaAtletika Hostivař4800:54:19-
3ZE836348Lédlová NaděždaSPONA Teplice4800:57:34-
4ZE890751Skalická VlastaUB Praha5101:00:13-

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Mwangi Joel MainaBenedek Team8500:29:12-
2MA27Kagia Samson MungaiBenedek Team8400:29:36-
3MA33Pavlišta VítPOMALÍ KLUCI8500:30:04-
4MA44Kreisinger JanSK Studenec Adidas Boost Team8400:30:30-
5MA51Kourek LukášTJ Nové Město n.M.8800:30:40-
6MA69Dymák PavelVITALYTE Maraton Tým8700:30:50-
7MA71128Pototskyi AntonAchiles-Leszno8400:30:59-
8MA815Záveský FilipIscarex Česká Třebová9300:31:33-
9MA95Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:32:00-
10MA101064Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:32:16-
11MA111129Timaszow VolodymyrAchiles-Leszno8100:32:33-
1MB1214Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:37-
12MA1326Kozlík LukášA.C. Sparta Praha8900:32:41-
2MB1420Procházka JosefDěčín7100:32:47-
3MB1513Kučera LadislavIscarex Česká Třebová7600:32:50-
13MA16966Pichl Zdeněk8300:32:54-
14MA1712Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:57-
15MA1825Majoroš MichalPolice nad Metují8600:33:24-
16MA1919Schoř JakubTJ Sokol Unhošť8300:33:35-
4MB2022Podškubka ViktorEleven Run Team7300:33:36-
5MB211127Bartoš DaliborLiaz Jablonec7500:33:38-
17MA2217Holík MichalELEVEN RUN TEAM9000:33:43-
17MA22171Bavor JanSK Miletín8400:33:43-
19MA2421Pernica JanPerňa systém8100:33:53-
20MA251018Leplt JiříSK Nové Město nad Metují8500:33:59-
21MA2618Šneberger JanAC Falcon Rokycany8500:34:02-
22MA271116Franc MatoušTJ Sokol Kolín - atletika9600:34:04-
23MA2816Gajdušek JakubTJ JISKRA Otrokovice9100:34:08-
1ZA298Chepleting BettyBenedek Team8800:34:10-
6MB3038Kovář Michaltj sokol unhošť7100:34:14-
7MB3127Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:34:17-
24MA3234Hlas JakubPSK Olymp Praha8900:34:18-
25MA3329Teplý OndřejHisport7800:34:21-
8MB3436Havelka PetrEleven Run Team7200:34:30-
26MA35141Wolf TomášSokol Hoření Paseky7900:34:31-
27MA36861Skopový Štěpán8600:34:33-
27MA36468Honzíček MichalKRB Chrudim8800:34:33-
29MA3839Hostička JanPříbram7900:34:34-
1MD3928Smrčka MilošBK Říčany5400:34:35-
30MA4033Eremka LiborBasso Bike8800:34:36-
1ZB4141Kamínková PetraSvatý Kopeček7300:34:43-
31MA4232Koutný TomášAC Sparta Praha7700:34:45-
32MA431145Trojan MartinSK Chotěboř7800:34:49-
9MB44753Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/ Sádek u Poličky7600:34:55-
33MA451097Mocek Tomas7800:34:57-
34MA46408Šťastný TomášModřany7900:34:58-
35MA47820Sikora Martin8200:35:00-
36MA48633Pleskot OndřejCzech Tri k. Team8400:35:08-
37MA4975Hurych JakubMaratón klub Kladno9100:35:11-
1MC50710Jančík BořekSvartes Hořice6400:35:12-
38MA5182Herda JanSKP Nymburk8300:35:15-
2ZA512Berešová KatarínaTJ Obal Servis Košice8700:35:15-
39MA5340Křeček JiříAtletika Kolín9800:35:26-
40MA54684Mocek Jakub8000:35:28-
41MA5577Harnoš PetrTPCA bike team8600:35:32-
42MA56725Ježek JanSK Svěrák8500:35:35-
10MB5731Váňa KarelAC Čáslav7500:35:45-
43MA581101Pistulka OndrejRBZ Praha8100:35:57-
11MB58335Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:35:57-
12MB6035Fořt MartinELEVEN RUN TEAM6800:35:59-
13MB61396Herel LubošLESK Kolín7100:36:05-
44MA621036Vetchý JanIscarex Česká Třebová8500:36:07-
45MA63430Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8600:36:08-
14MB64938Syrovatko JiriKerteam7000:36:13-
46MA65956Bureš MartinTJ Sokol Kbely Praha8900:36:17-
15MB66116Nemšák MiroslavRun Sport Team6900:36:18-
16MB67471Římal MilanSokol Kolín7500:36:19-
47MA68714Sedláček JanSK Svěrák8600:36:20-
47MA681001Kolář VáclavAC Slovan Liberec8900:36:20-
49MA70529Chlup TomášBEACHWELL Pelhřimov9300:36:23-
50MA711149Zajíc JiříDeportivo8000:36:29-
51MA72997Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:36:32-
17MB73614Ryashko LuibovDHL ITS Running club7400:36:33-
52MA731137Wolf JosefAC Čáslav7900:36:33-
53MA7537Kabelka JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7700:36:34-
3ZA7645Drábková MichaelaSK Nové Město nad Metují9200:36:37-
4ZA7746Stránská AdélaIscarex Česká Třebová/ Inov-8 tým9100:36:39-
18MB78172Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:36:42-
19MB791037Košťák RomanGASSO Team Jablonec n/N7400:36:43-
20MB80618Skala RomanCK Bicisport7300:36:44-
54MA801000Mrázek Jiří8500:36:44-
55MA821048Navrátil Lukáš8900:36:49-
5ZA8347Stránská MichaelaIscarex Česká Třebová/ Inov-8 tým9700:36:56-
2MC8471Petronyuk ViktorČZU Praha6000:36:59-
56MA85539Konůpek DavidTurbo Chotěboř7700:37:00-
2ZB8642Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov7700:37:03-
57MA87344Friček JanZelené město PHA 98000:37:07-
21MB881130Pávek MichalHradní stráž7200:37:08-
22MB89412Kašpar MichalObchodní akademie Vlašim7600:37:18-
23MB90453Urx RadekTřebotov7600:37:21-
24MB91456Franc PetrTriatlon Mladá Boleslav7400:37:23-
58MA911082Klíma Lukáš8400:37:23-
25MB93577Sládeček JakubSenešnice7400:37:25-
59MA941118Videcký JanAC Mladá Boleslav8500:37:27-
60MA95773Šutera JosefAtletika Polička7900:37:31-
61MA96748Soukal ViktorMurghab Runners7900:37:33-
62MA97175Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav8500:37:34-
63MA98999Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8500:37:44-
64MA99381Tůma JiříRS Vlašim8800:37:46-
26MB99682Němec JanKolín7300:37:46-
65MA101786Pichlík Roman7900:37:48-
3MC102400Suchý JiříKerteam5900:37:49-
66MA1031111Štefánek RosťaDěčín7700:37:50-
67MA104295Dudáš OndřejTj Sokol Kolín-atletika9700:37:51-
67MA104788Singr MartinSKP Nymburk8700:37:51-
4MC106813Tichý FrantišekCATUS BIKE TEAM Světlá nad Sázavou6600:37:52-
69MA107683Babica MilanVsetín8100:37:56-
27MB108465Duchoň DavidPraha-Újezd7100:37:57-
28MB109946Dočkálek LiborSTS Chvojkovice Brod B7300:38:01-
70MA110331Šourek Martin8400:38:02-
71MA111497Polesný MartinTRI-SPACE8000:38:03-
29MB112799Škrleta PavelRunSport Team6800:38:04-
72MA113711Pavelka MarekCzech Tri k. Team8800:38:07-
73MA114621Tvrdý Zdeněk8400:38:09-
6ZA11444Zuzánková TerezaELEVEN RUN TEAM8600:38:09-
30MB114340Šodor Kristián7300:38:09-
74MA117234Šrejber VojtěchAC Mladá Boleslav8000:38:10-
5MC118688Stránský AlešIscarex Česká Třebová6000:38:11-
31MB119672Walter ZdeněkZahrádky7200:38:14-
32MB120310Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:38:15-
7ZA1211142Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:38:17-
75MA1211092Knap MichalMessenger Praha8100:38:17-
33MB123113Dzian PatienceBěžecký klub České spořitelny6900:38:18-
76MA124906Jukl JanJKT7900:38:25-
77MA125211Pešek JiříBěžecký klub České spořitelny8600:38:29-
78MA126165Prager KarelSokol Sojovice9400:38:30-
79MA127223Šnábl PetrBěžecký klub České spořitelny8400:38:31-
34MB128919Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:38:33-
80MA129767Punda VáclavRBZ Praha9000:38:35-
6MC130534Rys JiřiTriatlon Mladá Boleslav6400:38:36-
8ZA1311084Uvizlová MartinaSK Studenec8600:38:37-
81MA132821Kala MatějHO Přírodní vědy8900:38:40-
81MA1321109Valenta MichalKVĚTY8600:38:40-
35MB132347Tall PavelSK ČNB Praha6900:38:40-
83MA135411Šebek JiříPIM Praha8000:38:42-
36MB136559Homola JáchymMotor České Budějovice7600:38:43-
84MA136162Touška Kryštof8700:38:43-
85MA1381052Kovařík VítCykloVAPE Team8600:38:44-
86MA139854Dušánek JanKVĚTY - Liberec8000:38:49-
87MA140517Smékal JanČáslav8900:38:51-
37MB141436Žák MartinTachlovice6700:38:53-
38MB142326Pavouček JanHalvar&Son7100:38:55-
88MA143883Malý Antonínrestaurace Botanic7900:38:56-
89MA1441041Vácha OndřejSokol Veltěž8300:38:57-
9ZA1451065Kubešová PetraAC Sparta Praha9100:38:58-
90MA146758Černý MartinPteam Havlíčkův Brod8300:39:02-
10ZA14751Havránková DanielaKerteam8200:39:04-
91MA147649Štéc PetrRBZ Praha8600:39:04-
39MB149506Míček FrantišekAC Praha 18907100:39:05-
92MA1491066Vavák MichalClub Deportivo Kutná Hora8000:39:05-
93MA151386Hnilička VáclavKraslice8600:39:06-
93MA151285Kahoun JanLouňovice pod Blaníkem8600:39:06-
7MC151875Bartoš Dušanatletika písek6400:39:06-
93MA151782Stehlík MartinRBZ Praha8000:39:06-
1ZC155531Kreidlová LenkaSK Aktis7100:39:07-
1ZC15543Klimešová JanaUSK Praha7000:39:07-
40MB157218Daubner JanBěžecký klub České spořitelny7500:39:08-
96MA157778Jureček MichalIscarex Česká Třebová9600:39:08-
97MA159650Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:39:10-
3ZB15952Kacířová SvatoslavaLoko Trutnov8100:39:10-
98MA1611005Pavlík MichalWILD Team8900:39:11-
41MB162405Zoubek MichalPardubice7300:39:15-
99MA1631151Bos TimDHL ITS Running Club8100:39:16-
4ZB16449Hejtíková Gabriela8100:39:17-
8MC165151Vodička FrantišekLitoměřice6600:39:23-
100MA1661139Kovalovský MichalBěchovičtí běžci9800:39:25-
42MB167544Kendík TomášLochkov7200:39:28-
43MB168498Bednář PavelŠNECI na MAX6800:39:29-
9MC168179Jokel LubomírSokol Šestajovice6400:39:29-
101MA168557Špringl ŠtěpánPraha 58400:39:29-
44MB171968Vašina JiříBK SAK Karviná7400:39:31-
44MB171384Matějka JosefPraha 97300:39:31-
102MA1731126Černý MichalPSK Olymp Praha9400:39:32-
102MA173832Brzák JanEtriatlon Team7700:39:32-
104MA175855Gurin DavidMurghab Runners7900:39:33-
105MA176881Steklý RadekÚstí n.L.7700:39:40-
106MA177555Fejgl MichalHO Přírodní vědy UK/ŠSK Palestra8000:39:43-
46MB178963Pavlík JosefSK DNF7200:39:45-
107MA179496Šimek FilipNelahozeves7900:39:48-
108MA180511Pelikán KarelBenešovský běžecký klub7900:39:49-
47MB181795Madron MilošRozběháme Česko7500:39:52-
109MA182812Špaček LuděkeXtreme Team Kolín9700:39:55-
48MB182501Sladký JiříKPO6700:39:55-
110MA184361Štella TomášPraha9100:39:57-
49MB185156Kotrba ŠtěpánJasmín KH7600:40:00-
11ZA18648Chlupová TerezaVelosport Valenta Scott Team9100:40:01-
10MC187772Kratochvíl MiloslavPraha 106600:40:03-
111MA187721Vodička PavelRoyalBay/Vitalyte (Varnsdorf)8500:40:03-
112MA189730Bradáč JiříSABZO8200:40:05-
12ZA19056Klimešová LucieTT Příbram8300:40:06-
113MA191611Poupa PetrPraha8200:40:08-
50MB191835Kozlík RadekKoďa tým Brno6700:40:08-
114MA193118Krejdl MichalLouny8500:40:10-
115MA194182Šíma JanBenešovský běžecký klub8800:40:12-
116MA195520Strejček Tomáš8300:40:13-
117MA196193Svoboda VítPraha - Dolní Chabry9000:40:15-
118MA197979Jadrníček TomášBoleslavští běžci7700:40:16-
2MD198668Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:18-
51MB1981023Plihal TomasLAURA7500:40:18-
119MA200771Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:40:20-
119MA200362Štella LukášPraha8900:40:20-
52MB2021024Sidor VasilCK Vinohradské Šlapky7200:40:22-
53MB203800Škrleta DušanLiga 2014 Kamenice nad Lipou7300:40:29-
121MA204719Koťátko OndřejBakov nad Jizerou9100:40:31-
11MC205117Rusňák Vladimír5700:40:34-
122MA206970Pfoff JanKanoistika Poděbrady8000:40:35-
54MB207333Procházka RomanTT Kolín7300:40:39-
55MB208862Sláma JiříGPK VFN7600:40:42-
123MA209834Stančo LadislavSK Hory beraní hlavy7700:40:45-
124MA210698Hladina TomášFox-klub Praha8200:40:47-
56MB210770Marek PavelČAU/Jenštejn6800:40:47-
125MA2121117Miler PavelSokol Kolín7900:40:50-
57MB2131140Vošvrda MichalMladá Boleslav7200:40:51-
58MB214899Picek DanielSokol Vlkava7300:40:52-
59MB215513Paroulek JaroslavSKP Nymburk7000:40:53-
126MA215892Michal PokornýSRTG Kolín8600:40:53-
127MA217937Chudý JonášTRIOP Opočno9000:40:56-
60MB218541Hrček Tomáš6800:40:57-
128MA219980Kalaš Jan7700:41:00-
129MA220777Adámek JakubHradec Králové8500:41:07-
130MA221288Pípal PetrKamenice nad Lipou8100:41:09-
131MA222709Raindl Pavel...o prsa8100:41:10-
131MA222610Vltavský PetrACS7800:41:10-
133MA224877Polan MichalPlacatá želvička8100:41:11-
61MB224224Michalik SlavomírBěžecký klub České spořitelny6800:41:11-
12MC226632Vavák LiborBK Sadská6500:41:12-
134MA227305Vedral JanKrymlov8400:41:14-
135MA2281033Hofman Milan9600:41:18-
62MB228706Gondek Petr7500:41:18-
136MA2301075Novák LukášFitness Aréna - centrum zdravého po9100:41:19-
5ZB23055Korbášová GabrielaASK Elna Počerady7300:41:19-
13MC232580Novák JaroslavÚstí nad Labem - Brná6200:41:20-
3MD233797Rydrych JanUjezd nad Lesy4900:41:21-
63MB234951Stalmach Petr7500:41:23-
137MA235845Cuc TomášSKP Nymburk8000:41:26-
14MC236419Prchal PavelCyklosport Kern Praha5900:41:28-
15MC237726Fenyk PavelSK Babice6500:41:30-
64MB238890Svoboda ErikEsadera6800:41:31-
13ZA238334Zelená EliškaSOP Kolín9800:41:31-
14ZA240694Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:41:32-
138MA2411030Vaňura OndřejSokol Běrunice8100:41:33-
15ZA24250Šibravová Lenkakerteam8200:41:34-
139MA243259Pešek Jiří7900:41:40-
140MA244351Šedo IgorMladá Boleslav8100:41:42-
140MA2441121Tejnor Jan8100:41:42-
142MA246475Vesely TomasKaMa Team8400:41:45-
65MB247536Bubník OndřejRungo.cz7000:41:46-
143MA248519Konvalina MatějMost8500:41:49-
6ZB249690Zbíralová RadkaMK Kladno7200:41:50-
16MC250481Zeman AntonínDědek6100:41:55-
144MA250662Paulín PetrPraha8400:41:55-
145MA252257Čermák LukášPSK Olymp Praha9300:41:57-
146MA25354Mrkáček StanislavBěžecký klub Spořice8200:41:58-
66MB254115Fiala EnricoPIM BK Modřany - Kamýk7100:42:00-
147MA2551155Sůva MichalSKC Pečky9200:42:04-
67MB256884Gajdušek MiloslavFryšták6800:42:05-
4MD257697Pavlas AntonínPřibyslav5600:42:06-
17MC258675Bělohlávek Jaromír6400:42:09-
148MA2581022Novotný VojtěchKanoistika Poděbrady0200:42:09-
149MA260329Šup RadekPraha7700:42:10-
149MA260532Kubeš StanislavTop4Running Club8800:42:10-
151MA262656Firkušný MartinSmiřice8200:42:12-
68MB2631068Dvořák TomášEndurance Lab7600:42:16-
152MA264372Šťástka JakubGrand Prix Kolín8800:42:17-
153MA26563Kára JaroslavMizuno Czech8500:42:19-
154MA266852Kvasnička Daniel8500:42:20-
155MA2671105Oliva AlbertRun Porg0000:42:21-
69MB267955Hlivka TomášPraha 26800:42:21-
18MC269564Kubišta PetrSokol Kolín6500:42:22-
156MA270904Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:42:25-
70MB271996Rechnovský JanKP Praha7000:42:26-
16ZA272455Zvolánková Kateřina9100:42:29-
157MA272454Novák Jan PavelHorní Studenec9100:42:29-
71MB274319Procházka JiříVšeradice7000:42:30-
19MC275853Košťák ZdeněkMaraton tým Pavla Nováka6400:42:32-
72MB276432Czagan JanSDH Dědek7100:42:34-
158MA2771026Siegl PavelPSK Olymp Praha9800:42:38-
73MB278420Nádhera PetrHradec Králové6700:42:39-
159MA278422Nádhera JiříHradec Králové9300:42:39-
160MA280648Czagan JanSDH Dědek9300:42:40-
74MB280779Matuška OndřejConseq Athletic, Praha7500:42:40-
161MA282977Ježek MartinLysa nL7800:42:41-
161MA2821042Vítek Vojtěch8900:42:41-
20MC284879Kašparec Petrsklárna AJETO Lindava6200:42:42-
163MA285231Staněk DanielBěžecký klub České spořitelny8100:42:43-
7ZB285492Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7200:42:43-
1ZD28753Krcháková AlenaAC Moravska Slavia Brno5700:42:44-
21MC288969Bureš JiříF-BIKE KLUB SÁDEK6600:42:49-
164MA289315Měchura MarekSK Svěrák8500:42:52-
164MA289176Kédl KarelMaratón klub Kladno9100:42:52-
17ZA291975Pechová IvaSpartak Praha 48600:42:54-
166MA292406Šiška JanTTK Slavia VŠ Plzeň8100:42:56-
5MD293874Fendrych TomášLiga 100 Praha5400:42:57-
75MB294216Ozorovský MariánBěžecký klub České spořitelny7500:42:58-
167MA295790Procházka TomášSABZO7900:42:59-
22MC296252Kucko MiroslavLiberec5800:43:00-
23MC297982Buzek OtakarSURVIVAL6100:43:01-
23MC297809Opočenský JaroslavKutná Hora5700:43:01-
76MB299775Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:43:02-
77MB300593Číhař TomášChvojenec7000:43:04-
168MA301655Sedlačík Tomášžádný klub8200:43:05-
25MC301487Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5800:43:05-
169MA303735Rummel SlávekTuscarora 038900:43:06-
169MA3031114Matoušek OndřejMizuno Team7900:43:06-
26MC305144Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:43:07-
78MB306950Skalický Petr7300:43:08-
79MB307268Slovák PavelBěžecký klub České spořitelny6700:43:12-
171MA308104Žert JakubSPK Cerhenice8900:43:13-
171MA308313Cigler RomanWe Run Together8300:43:13-
18ZA310173Hrebíková HanaSteels8700:43:15-
8ZB31180Brunerová LudmilaPečky7800:43:17-
173MA311461Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:43:17-
173MA311873Stempák Patrik8700:43:17-
9ZB314349Hájková LindaBOOTCAMPS8100:43:18-
19ZA315953Samlerová LucieAC Slovan Liberec8600:43:19-
80MB316435Marek MartinNepolisy7400:43:21-
80MB316346Pomšár MiroslavLysáci7500:43:21-
82MB318463Macek StanislavMěšťáci v běhu7500:43:22-
83MB319588Štýbr KarelTriatlon Mladá Boleslav7000:43:23-
84MB320761Žák OndřejTachlovice7200:43:25-
27MC321629Kára VladimírAC Patřín6200:43:26-
20ZA3211027Ambrožová IrenaSK Svěrák8800:43:26-
85MB323942Ungvári Jozefloner wolf6900:43:27-
175MA32465Štancl TomášMizuno Czech8300:43:29-
86MB325464Chvátal VladimírÚvaly6700:43:31-
28MC326515Šůs JaroslavNovis TK Praha6500:43:32-
87MB327398Procházka LuděkBenešovský běžecký klub7000:43:34-
176MA328442Bezděk Miroslav7900:43:35-
177MA32979Bruner Tomáš8900:43:37-
88MB329933Říman PetrSK Babice6700:43:37-
88MB329622Číž JosefLázně Bohdaneč7100:43:37-
90MB3321079Pavel JanyšPraha7600:43:40-
178MA33361Beier PetrBěhej Poděbrady7800:43:41-
91MB334923Funda Radek25A7400:43:42-
179MA334428Hlatký TomášLibouchecký tornáda7800:43:42-
180MA3361067Jindra JanVytrvalci Kolín8000:43:43-
92MB336518Kaprálek KarelHoniči Velim6700:43:43-
181MA3381094Vik Jakub8700:43:44-
182MA339114Zvěřina RadekBojetice8200:43:45-
21ZA339737Drtilová VeronikaLitovel8500:43:45-
93MB341281Žanda JanSK Chotěboř6700:43:46-
183MA3421132Chaloupka Lubomír7800:43:47-
184MA343599Skopal LukášSRTG Kolín8400:43:48-
22ZA344403Kučerová MarkétaSK Svěrák8900:43:51-
10ZB345507Fafejtová RadkaTJ LIGA 100 PRAHA7900:43:52-
185MA3451021Lachout LukášHisport8100:43:52-
186MA3471059Honzajk Jiří8200:43:53-
186MA347434David LubošRUNGO Kolín8200:43:53-
94MB349657Jeníček AntonínROTUNDA TEAM7500:43:54-
1ME350108Říha MiroslavSokol Sadská4500:43:56-
95MB351312Frühauf JiljiZbraslav7500:43:57-
95MB351370Basel MiroslavKralupy nad Vltavou6700:43:57-
188MA353146Kačenka Michal8500:43:58-
189MA3541060Bauer JanBauer Team - www.uslepejse.cz7700:43:59-
29MC355533Hejzlar JaroslavSK Trativody5700:44:00-
97MB356934Šanko Jan6800:44:01-
3ZC357449Kilarská MarcelaMP Praha7100:44:03-
190MA358166Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav7700:44:04-
190MA358553Kot JiříHumpolec7800:44:04-
30MC360582Havlín Jan6600:44:05-
192MA361413Hába JanJoskatel Team8000:44:06-
11ZB362407Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:44:08-
98MB3631031Pojmon LeošRETIA Pardubice7600:44:10-
31MC364538Bonhard TomášTriatlon Mladá Boleslav6400:44:15-
6MD365504Roubík FrantišekČerčany5600:44:19-
193MA366154Link Roman9500:44:20-
99MB367440Vedral StanislavČESKÝ BROD7100:44:22-
100MB368321Slovák TomášTraged Team6900:44:23-
32MC369302Holeček PetrEndurance Lab6100:44:24-
101MB369871Bílý Zdeněk7600:44:24-
23ZA371701Valles Sarah8900:44:26-
194MA371235Vitouš Pavelneklub8900:44:26-
12ZB373483Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:44:27-
102MB374992Prostředník Pavel7300:44:28-
4ZC375280Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:29-
195MA376755Kratochvíl JaroslavKutná Hora8800:44:34-
196MA3771016Sobotka FrantišekBK Divoká Šárka7700:44:37-
33MC377237Tomeš RostislavTraged Team Praha6000:44:37-
13ZB379366Kroužilová IvaPoděbrady7700:44:41-
197MA38076Kysilka VratislavKolín7800:44:42-
24ZA381783Hrušková BarboraHZS GŘ8300:44:45-
103MB381479Mazac MartinCaslav7300:44:45-
34MC381616Týč ZbyněkKlánovice6500:44:45-
34MC381909Mokošín JiříSokol Rostoklaty6200:44:45-
198MA385644Kubíček PavelHOPSUK/ZOO-CORE8600:44:46-
104MB385558Adamík René7600:44:46-
2ZD38759Mališová KarlaUSK Praha6000:44:47-
199MA388325Dostál JanLazaři8300:44:49-
25ZA389316Píchová PetraBáječné ženy v běhu8200:44:50-
36MC390537Týč LubomírDlouhý Most6100:44:52-
200MA3911083Zdražil Lukáš9100:44:53-
26ZA39166Sára SilvieMizuno Czech8600:44:53-
27ZA39378Bourbigot MélanieTJ Sokol Pečky8800:44:56-
201MA393943Slavíček JánSlavíčci7900:44:56-
14ZB3951074Teplá JanaÚvaly7900:44:57-
202MA396124Heřman LukášSPONA Teplice8000:44:58-
28ZA397757Amtmann Tanja8300:44:59-
203MA397450Kodes Marek8900:44:59-
15ZB399328Tůmová TerezaASC DUKLA7900:45:03-
204MA399636Kratochvíl Tomáš9000:45:03-
105MB401181Boudník PavelAZ tým Světlá nad Sázavou7200:45:04-
205MA401429Novák Jakub8300:45:04-
206MA403810Sehnal VojtěchK.O. Poděbrady9800:45:05-
206MA403572Muller JanTJ Jiskra Tanvald8800:45:05-
208MA40598Nechoďdoma PetrDobřichov7700:45:06-
37MC406635Albrecht VáclavSKČNB HK5900:45:07-
106MB407930Ďurian Marek7100:45:10-
38MC408546Svěchota PetrSpartak Praha 46600:45:12-
209MA40969Lounek JakubBěhej Poděbrady8200:45:13-
107MB410762Dušek RostislavDataLine7100:45:14-
210MA411723Vaněk VladimírLitovel8000:45:16-
211MA412388Moka MichalKRB Chrudim7900:45:19-
212MA413756Březina David8900:45:20-
213MA414337Hejný MartinSokol Čechtice7800:45:24-
108MB415484Slabý JosefTJ Sokol Kolín - atletika7200:45:25-
214MA416597Němeček Petr8100:45:26-
215MA417258Košťák OndřejSŠK Palestra Praha8100:45:27-
109MB417822Žák JiříJičín6900:45:27-
215MA4171062Kadlec Libor8700:45:27-
29ZA420244Samková NikolaBěžecký klub České spořitelny8800:45:28-
217MA420245Pazdera LukášBěžecký klub České spořitelny8600:45:28-
39MC422239Černý AlešTC Dobruška6400:45:30-
40MC423213Ševinský JanBěžecký klub České spořitelny6100:45:31-
218MA423961Šimek MilanMelechovan Kouty7800:45:31-
219MA425395Žák LiborCRM8000:45:32-
41MC426843Nouzovsky JaroslavVelim6500:45:33-
220MA426256Hnilica TomasPrevazne neskodny Dragon boat team8000:45:33-
110MB428594Sejkora Martin7400:45:34-
221MA42970Čepura JiříMizuno Czech8100:45:35-
111MB429137Ondovčák Pavol7500:45:35-
222MA431627Koutník JanBradlec9400:45:37-
222MA431320Syrový RadekPoděbrady7800:45:37-
224MA433217Dušek MartinBěžecký klub České spořitelny7900:45:38-
225MA434592Matějka TomášTJ Sokol Dlouhá Lhota7700:45:39-
112MB435926Dobiáš VítXC Racing Team7200:45:40-
113MB4361081Heisig JanGrapa soda7400:45:41-
226MA437689Hošek Michal7900:45:42-
114MB4381050Stiborek Martin7400:45:43-
114MB438998Matula MartinHisport team, Praha7100:45:43-
227MA440161Ledvina PetrKolín7700:45:45-
3ZD441486Hodboďová Jiřinaneregistrovana v zadnem klubu5800:45:48-
228MA44281Čup MichalPečky7700:45:50-
229MA443275Šoral DaliborSORAL Team8700:45:55-
229MA443804Procházka JindřichAZ tým Světlá nad Sázavou8300:45:55-
116MB443903Horký JanKLHK7200:45:55-
231MA446718Urbánek Ondřej...o prsa8600:45:59-
42MC447972Szakos MartinHappy Runners Hradec Kralove6500:46:00-
232MA448560Křivánek MartinMistři a Markétka8300:46:01-
117MB449466Jiricka Milos7500:46:02-
233MA449776Krabáč Lubomírbourbonbrno8500:46:02-
234MA451802Zahradníček RomanMP Praha7800:46:03-
235MA452282Žanda JanSK Chotěboř9900:46:07-
16ZB453707Skalinova KamilaKostelec n.Č.lesy7400:46:08-
118MB454833Brzák MilanSplašená Lokomotiva Chlumec na7300:46:11-
43MC455703Rychlík IvanSurvival6200:46:12-
119MB456301Zoubek DanielKPM Nymburk6700:46:14-
236MA457262Pejchar Miloš9700:46:17-
237MA458230Richtr JakubBěžecký klub České spořitelny8500:46:19-
238MA459261Sekot JaroslavKola Ledeč7800:46:20-
238MA459150Zedník Michal25A7700:46:20-
120MB459870Filippi PetrS.U.D.7400:46:20-
240MA462342Bažant ZdenekAC HC8100:46:26-
44MC463908Polčin MiroslavBřežany II5700:46:29-
241MA464811Pergl Ondřej-8600:46:32-
121MB464562Dvořák ZdeněkÉquipe sans limites - Humpolec7500:46:32-
17ZB466765Marková Ladislava7800:46:33-
242MA4671040Olof-Ors Pontus8700:46:38-
242MA467971Pašek Richard8700:46:38-
244MA4691025Papáček Libor9100:46:41-
122MB4701061Boucník JaroslavBauer Team - www.uslepejse.cz7500:46:42-
7MD470274Herbst JosefBrandýs nad Labem5600:46:42-
245MA472985Heřmánek JakubPraha9100:46:45-
123MB473700Krejsa MiroslavPraha 9 Kbely7000:46:46-
45MC473575Kupecký JosefPepa6200:46:46-
30ZA475766Součková MarkétaRBZ Praha Crew8700:46:47-
246MA476242Faikl TomášAC Pardubice9800:46:48-
8MD477566Fiala JanSokol Kolín5300:46:50-
124MB478608Rašner TomášKVS Olomouc6900:46:51-
247MA4791049Tall Pavel9100:46:55-
248MA4801156Kulich MichalPoděbrady0100:46:57-
9MD480107Turay FrantišekSKC Pečky5500:46:57-
249MA482976Fábera Petr8700:47:00-
125MB482613Koller PavelBezdědice7000:47:00-
126MB4841091Chmela JiříSparta Košíře6900:47:02-
46MC4851015Veselý PetrTJ Sokol Šestajovice6500:47:03-
127MB486145Beneš MiroslavČMK7300:47:04-
10MD486965Tausinger IgorCrotalus Praha4900:47:04-
128MB488764Formánek Jakub1.PKO7500:47:06-
5ZC489619Sládková JanaAC Doma6600:47:09-
18ZB490927Dobiášová JaroslavaXC Racing Team7300:47:10-
250MA4901143Hejl StanislavHorní Bukovina8600:47:10-
251MA4921086Ponec Jakub9100:47:14-
129MB492192Šiška Pavel7000:47:14-
31ZA494818Vejborná Lucie8500:47:15-
32ZA495602Strnadová Alena8500:47:16-
33ZA496973Ježková Martina8300:47:17-
130MB497125Hruban MilanK.O. Poděbrady6700:47:26-
252MA498374Koldovský MartinZeleneč7700:47:28-
252MA498510Svejkovský MatějBenešovský běžecký klub9700:47:28-
254MA500887Gebhart JiříPraha8200:47:29-
47MC501816Punda VáclavMTB Modany6000:47:31-
255MA502417Císler MartinChrudim8000:47:32-
256MA5031045Huk JanPraha 108700:47:33-
257MA5041070Bartoš MartinNeratovice8600:47:34-
258MA505226Bašovský JánBěžecký klub České spořitelny8800:47:35-
34ZA505253Petráčková JanaOutloň Rum Team8600:47:35-
48MC50773Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6200:47:36-
259MA508876Nádeník Jiří9100:47:39-
259MA508620Novotný VojtěchRadovesnice I9600:47:39-
6ZC510565Kubištová RadkaSokol Kolín7100:47:41-
261MA511984Částka Jaroslav8300:47:42-
11MD512499Smetana KarelBBK Benešov u Prahy5100:47:43-
49MC513159Miler VáclavSokol Kolín - atletika6200:47:47-
12MD513677Vodička JiříSokol Maleč5300:47:47-
262MA515101Staněk AlešKenast Pečky9100:47:50-
13MD515609Pěkný Janliga 100 praha5200:47:50-
263MA517378Schoenherr AllanFitcentrum Mamut Uvaly7900:47:51-
264MA518112Štýbr AdamTriatlon Mladá Boleslav0100:47:52-
265MA5191141Vaníček Miloš9500:47:53-
131MB5191077Tůma LiborBenešovský běžecký klub7100:47:53-
265MA519128Bennett James8600:47:53-
35ZA522204Šnáblová JanaBěžecký klub České spořitelny8400:47:57-
35ZA522686Vltavská Kristýna8400:47:57-
132MB524294Lipš MichalSokol Královské Vinohrady7300:47:58-
50MC524859Pertlík RadekLysá nad Labem6500:47:58-
267MA526111Boudník PavelAZ Tým Světlá nad Sázavou0200:47:59-
51MC526750Nemec Lubos6300:47:59-
268MA528376Kubát PavelPivboys8700:48:08-
269MA529277Valach DavidRostoklaty7900:48:11-
52MC529299Oršový ZdeněkMK Seitl Ostrava6100:48:11-
133MB529222Godľa DušanBěžecký klub České spořitelny7200:48:11-
134MB532354Čáslavský DavidMP Praha7600:48:13-
270MA533238Černý JiříAtletika Človíček8100:48:14-
135MB534793Moskaliev Dušan7400:48:17-
136MB535367Novotný PetrPohár GP7000:48:18-
271MA5361106Procházka LuděkBenešovský běžecký klub9900:48:19-
272MA537792Bala Martin7700:48:20-
137MB538552Kučera MiroslavMalé Žernoseky6700:48:21-
7ZC539122Šťástková LenkaGrand Prix Kolín6500:48:22-
19ZB540601Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:48:23-
37ZA54183Hübschová HanaPečky8300:48:24-
273MA5421131Dogarv VasilRUNGO.CZ8100:48:25-
274MA543759Nosek ŠtěpánSK Makotřasy8600:48:28-
53MC544967Doležal TomášSK Tři Sestry Stará Kovárna6500:48:30-
138MB544387Brabenec MartinPraha 18 - Letňany7500:48:30-
14MD544913Ungr AntonínKozojedy5200:48:30-
275MA547787Volák MichalPraha 68300:48:31-
20ZB548824Křikavová AlenaAZ tým Světlá nad Sázavou7700:48:32-
276MA548699Jasek Ondrej7900:48:32-
139MB548296Szabo DavidSK Nové Zámky,SLOVAKIA7000:48:32-
277MA551102Škrle JanOVT Pečky9100:48:33-
54MC552661Sova JanMP Praha6500:48:34-
54MC552100Staněk MilanKenast Pečky6600:48:34-
278MA554168Pech JindřichŽleby8000:48:35-
140MB555708Malina PavelAZ tým Světlá nad Sázavou7500:48:36-
141MB556907Bárta Michal7500:48:39-
279MA55762Adamec MiroslavBěhej Poděbrady8100:48:40-
21ZB557974Dvořáková DenisaTJ Sokol Šestajovice8100:48:40-
142MB559215Šafra MartinBěžecký klub České spořitelny6700:48:41-
280MA560459Červenka LukášDobrovice8700:48:42-
15MD561110Čižinský JaromírSABZO Praha5500:48:43-
143MB561857Zábraha BorekKOLORADOTEAM7300:48:43-
281MA561298Lunacek JaroslavMaleč7800:48:43-
143MB561291Rulíšek JanCream Team Praha7600:48:43-
143MB561391Šiml JanNovis TK Praha6700:48:43-
38ZA5661053Sukdoláková Pavla8600:48:44-
8ZC567743Hánová JitkaSklarna AJETO Lindava7100:48:47-
282MA5681055Slovák Jiří8500:48:48-
39ZA569893Líbalová Helena8200:48:51-
283MA570106Špinar LadislavSPK Cerhenice8300:48:52-
284MA571631Prokeš Petr9100:48:55-
284MA571482Olšovský VítězslavMetro A - Praha8300:48:55-
146MB5731100Vlk Petr7400:48:56-
40ZA573651Kubíčková IvanaFITMAT Kolín8400:48:56-
9ZC575197Bartáková HanaCream Team6600:48:57-
286MA575522Dvořák RadimPardubice 530 027700:48:57-
56MC577443Dohnal MartinKonečně společně6200:48:58-
10ZC577527Vavrochová Monika6800:48:58-
287MA577617Lenča JiříBezno9400:48:58-
147MB5801089Kodat AlešBIKERUN7300:48:59-
22ZB581545Kendíková JanaLochkov7200:49:02-
41ZA582330Pohanková Gabriela8400:49:04-
288MA583831Spudil DominikKolín9300:49:05-
42ZA584136Kleiberová NatálieSOP Kolín9900:49:07-
148MB584791Trojan Karel7100:49:07-
289MA586426Pondělíček RadkoSK Hořovice8200:49:09-
43ZA587671Kuchařová BáraSOP Kolín0100:49:10-
57MC588957Kunstýř JanCream TEam6300:49:11-
149MB589894Tindel PetrPolabská smečka7200:49:13-
149MB5891153Serbus JanPolabska smecka7400:49:13-
58MC5911019Otava MiroslavTraged Team6200:49:15-
290MA592186Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:49:16-
151MB593964Fedacka MichalSokol Sadská7600:49:18-
291MA594947Novák Jiří7700:49:21-
292MA595858Barták ZdeněkBowling Squash Sadská8800:49:24-
293MA596502Šebesta MichalMetro A - Praha8300:49:26-
59MC597410Zeman VladimírSokol Kolín - atletika5900:49:27-
23ZB597183Pokorová JaroslavaSC Marathon Plzeň7200:49:27-
294MA5971096Kurfürst Tomáš8600:49:27-
16MD600658Cvanciger Miroslav5400:49:28-
60MC601741Nečas ArnoštBOOTCAMPS BOHNICE6300:49:29-
152MB602185Matějka David7500:49:31-
295MA6031056Bára Tomáš8700:49:33-
296MA604754Šmejkal ZbyněkPoříčany8300:49:34-
24ZB605993Svobodová TerezaPraha7600:49:36-
297MA605393Zmek OndřejPraha8600:49:36-
298MA607882Herold TomášSK Kozinec8100:49:37-
44ZA607900Voláková JarmilaSRTG Kolín8300:49:37-
25ZB6091098Bacilková LenkaOceloví letci7300:49:42-
25ZB609160Ledvinová KateřinaGP Kolín7800:49:42-
299MA609169Koudela Radek8400:49:42-
61MC612359Pospíšil Petr6400:49:45-
62MC613952Válek JanPraha 56400:49:47-
4ZD614939Bajerová IlonaTupesy5800:49:51-
45ZA614990Chloubová ZuzanaŽatec9100:49:51-
300MA616308Hošinský Pavel8300:49:52-
301MA617936Kaplan DanielBěhej Poděbrady7700:50:00-
301MA617642Zahálka TomášSvětlo pro svět7800:50:00-
301MA617604Šimek JiříCEPro Team8100:50:00-
63MC620490Traxler Jan6400:50:06-
64MC621749Procházka JaroslavAZ tým Světlá nad Sázavou6100:50:08-
153MB622365Truksa Tomáš7300:50:09-
65MC623540Konůpek JaromírChotěboř5700:50:13-
154MB624382Tuláček MilanKolín7600:50:14-
304MA625178Šimek PetrPlaňany8100:50:16-
304MA625563Bonhard AdamTriatlon Mladá Boleslav0000:50:16-
11ZC627542Kočová AlenaKPO6200:50:17-
155MB628576Valkoun PetrTJ Sokol Bakov n/J7300:50:19-
66MC629586Vaněk ZdeněkSDH Zibohlavy6100:50:21-
27ZB630103Šmerhová PetraRadim8000:50:22-
306MA631902Klimpl Zdeněk9800:50:29-
2ME631473Groh StanislavAC vrchlabí4600:50:29-
67MC633781Morava VítBonbon Praha6000:50:30-
28ZB634352Hořovská Markéta8100:50:31-
307MA635819Zmatlik Rostislav8700:50:32-
46ZA635722Rajchlová DenisaLouny9300:50:32-
68MC637494Frýdl MiroslavHradec Králové6400:50:33-
308MA6381008Pirný LukášPraha7900:50:35-
47ZA639360Fryšarová EvaZaBěhu.cz9000:50:36-
47ZA639673Vosecká ŠárkaSOP Kolín9800:50:36-
12ZC641679Hodečková IvetaAeroklub Kolín6800:50:40-
309MA641628Skokan StanislavHC Poděbrady8200:50:40-
310MA643283Žanda MatějSK Chotěboř9200:50:42-
311MA644763Marek Jakub7700:50:45-
311MA6441108Zrzavý JanTJ SOKOL KAŇK8300:50:45-
313MA6461102Horký Jaromír8400:50:46-
17MD647214Novák VladimírBěžecký klub České spořitelny5400:50:48-
18MD6481122Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště4800:50:53-
5ZD649290Rusňáková Martina5900:50:56-
69MC650713Sedlák Gabriel6500:50:58-
19MD651196Štrup JanSokol Kolín Atletika5100:51:02-
49ZA652446Pragrová LucieČelákovice8700:51:04-
70MC653297Čákora MartinSTS Vinařice6600:51:06-
314MA654554Vild Jiří8600:51:08-
315MA655317Molitoris Andreaswww.biatecrace.cz8300:51:11-
316MA656988Hábl MichalŽatec8900:51:12-
29ZB657123Souchová HelenaSPONA Teplice7400:51:13-
317MA65886Katrnoška JiříBK Pečky8000:51:14-
317MA65890Krejčí PavelPečky8100:51:14-
50ZA660203Rakušanová FrantiškaBěžecký klub České spořitelny8900:51:15-
71MC660149Horáček JiříKolín6400:51:15-
72MC662569Popelka MiloslavHradec Králové6000:51:17-
319MA663132Gold Zdeněk8800:51:23-
320MA664119Vitoul Jaroslav8200:51:24-
320MA6641057Matys VladimírHradec Králové8400:51:24-
73MC666530Chlup PetrSKST Kamenice nad Lipou6300:51:25-
30ZB667514Malá HelenaRunSport Team8100:51:29-
156MB668210Charvát JosefBěžecký klub České spořitelny7600:51:30-
157MB669828Sýkora VladimírLysá nad Labem7500:51:33-
322MA670587Štěpánek JanKráva8400:51:36-
31ZB6711003Krejčířová EvaEtriatlon Team7900:51:37-
6ZD671652Bieblova JanaPraha 66100:51:37-
323MA673264Dekoj Viktor8500:51:38-
51ZA674716Oravcová Alexandra8600:51:39-
324MA675286Kroužil MiroslavKouřim8200:51:41-
74MC676375Horáček VáclavSOP Kolín6300:51:47-
325MA6761107Pícha Jan7800:51:47-
7ZD678467Hellerová HanaHradec Králové6100:51:50-
158MB6791115Mráz PavelDGP7600:51:53-
159MB680341Velas JakubRunSport Team7000:51:55-
326MA681885Kalina FrantišekDoběhnout a přežít8500:51:56-
327MA682457Kraják PavelDoběhnout a přežít7800:51:57-
3ME683728Dobiáš LudvíkPoděbrady4600:52:00-
52ZA684583Krchovová KristýnaKolín9900:52:06-
53ZA685774Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:52:07-
13ZC685702Hejlová ZdeňkaTriatlon Mladá Boleslav6600:52:07-
54ZA687769Linda Skrobucha8300:52:12-
54ZA687433Gotvaldová Vendula8300:52:12-
328MA689394Otradovský PatrikMenX Krucemburk7700:52:15-
4ME690798Škrleta JanTJ Nová Včelnice4600:52:18-
160MB691225Zajíček SvatoslavBěžecký klub České spořitelny7400:52:19-
75MC692265Baláž JánNepolisy6200:52:20-
329MA693573Javorský VáclavRebut8300:52:21-
161MB694863Dejmal RadekAZ tým Světlá nad Sázavou7400:52:22-
20MD695276Šoral VladimírSORAL Team5500:52:26-
330MA695584Frolík TomášSpona Teplice7800:52:26-
76MC697195Kluzák PetrKPP6100:52:28-
77MC698505Raichl JiříBrandýs nad Labem6600:52:33-
331MA6991103Horký Martin8500:52:36-
78MC700438Protiva Miroslav6000:52:39-
332MA700605Kašpar BřetislavBrownTrout8200:52:39-
32ZB702270Pešková RomanaBěžecký klub České spořitelny7500:52:43-
33ZB703153Tichá DominikaGP Kolín8000:52:44-
56ZA704865Vejborná Hana8800:52:45-
162MB7051012Kohout LiborTriatlon Mladá Boleslav7600:52:46-
14ZC706205Nováková PetraBěžecký klub České spořitelny6300:52:47-
15ZC707127Jelínková Věrak.o. Poděbrady / Svojetice6600:52:49-
333MA708747Bauer Jr. Petr8800:52:50-
21MD709842Raindl Pavel5500:52:51-
57ZA709267Třebická Zuzana9600:52:51-
334MA709155Veselý LuděkPraha8200:52:51-
79MC7121090Trhlík MilošPraha 45900:52:52-
22MD713659Vodvárka PetrSemily4700:52:55-
163MB714251Baško LuděkVelim6700:52:58-
80MC715397Choutka PetrIntersport Kolín6500:53:03-
335MA716345Kroupa MichalDobrovice City7800:53:04-
336MA7171148Jirkovský ZdeněkKolín8600:53:11-
58ZA718917Linhartová TerezaAC Čáslav8200:53:13-
1ZE719639Chlupatá JanaSABZO5000:53:16-
59ZA720293Lukaničová KateřinaPraha9100:53:17-
34ZB721208Živná MarkétaBěžecký klub České spořitelny7700:53:22-
16ZC722309Kubelková Daniela6800:53:26-
60ZA72364Kupská MartinaMizuno Czech8200:53:27-
337MA7241144Konůpek Petr8800:53:29-
61ZA725869Krcháková Irena8700:53:34-
62ZA726889Vodvárková JanaBáječné ženy v běhu/Semily8400:53:37-
338MA726848Hrba MartinHoražďovice8300:53:37-
8ZD728660Vodvárková EliškaBáječné ženy v běhu5500:53:39-
35ZB729198Pátková Jana8100:53:41-
339MA730624Bančanský AndrejPraha8900:53:42-
63ZA7311006Batulková AnnaPanděra8300:53:45-
164MB731158Pavlíček Jiří6800:53:45-
64ZA733284Sládková Tereza9200:53:47-
36ZB7341159Nejedlá AlběžtaVinklub7500:53:50-
81MC735189Hlavička VlastimilPozdní sběr5700:53:51-
23MD736643Veselý MilanGP Atletika Kolín4800:53:52-
65ZA73784Hübschová AnetaPečky8500:53:55-
165MB738736Šanda JiříSokol Kolín7100:53:57-
340MA739691Kocman RostislavGoCEE.eu7700:53:58-
9ZD740932Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:54:00-
341MA7401133Zuzaník JiříPraha8100:54:00-
66ZA742389Nová EvaLiberec8200:54:01-
66ZA742167Gregorová JitkaŽleby9100:54:01-
342MA744896Špulák Petr8200:54:05-
166MB745148Janda JiříHisport Team7300:54:08-
17ZC746485Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6300:54:10-
37ZB747827Maděryčová Eva-7500:54:11-
343MA748666Turčín Štěpán9500:54:13-
2ZE74960Pokorná VěnceslavaAtletika Hostivař4800:54:19-
68ZA750987Dopitová ZuzanaŽatec9000:54:20-
344MA751920Šonka ŠtěpánDoběhnout a přežít9200:54:21-
69ZA751306Kalousová IvetaKrymlov8400:54:21-
38ZB753581Novaková JanaÚstí nad Labem - Brná7900:54:23-
345MA7541073Otava TomášTraged Team8100:54:24-
10ZD755901Posledni JarmilaTehov5200:54:25-
167MB756727Bílek Vladislav7500:54:30-
70ZA7571039Dejmalová Jana9000:54:31-
39ZB758676Peková IlonaPraha 5 Smíchov7500:54:32-
82MC7581034Franěk PetrPraha 46100:54:32-
40ZB760568Bohdanecká DitaBIKERUN7800:54:34-
71ZA7611120Bartoňová LucieTJ Bohemians9900:54:36-
41ZB762201Bačkovská PetraBěžecký klub České spořitelny7800:54:37-
72ZA762829Krytinářová Eva8300:54:37-
18ZC764991Volná Milada6800:54:38-
19ZC765233Mendlíková Kateřina7000:54:40-
168MB765254Pejřimovský Tomáš7200:54:40-
169MB7671158Indra JanPraha7200:54:42-
346MA7681124Koza Vitek0200:54:43-
73ZA769928Dobiášová VeronikaSK Jeseniova Praha9900:54:45-
83MC7701028Skinhead Kniza6600:54:49-
74ZA7701138Růžková MonikaLaura8600:54:49-
20ZC772380Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:54:53-
347MA7731119Růžek DavidSK Třebovle8400:54:58-
84MC7741157Přenosil VáclavTeri3oh46600:54:59-
75ZA775424Šimková EvaTerka Verka Team8500:55:01-
42ZB775805Sobolíková AlenaSDH Chotouchov (Sbor dobrovolných h8000:55:01-
43ZB7771087Dolezelova Marta7900:55:02-
76ZA778418Císlerová Martina8500:55:03-
77ZA779241Stará ZuzanaSokol Pardubice9800:55:05-
78ZA780839Jonášová Ivalongrun8300:55:06-
348MA781512Perl Jiří8100:55:08-
85MC782164Švorc JanHradec Králové6300:55:10-
1MF783431Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:55:11-
44ZB784825Honsová Radana7900:55:12-
349MA784278Oravec PavolKošice8200:55:12-
45ZB786202Dvořáková AlenaBěžecký klub České spořitelny7800:55:13-
24MD787607Pikal KarelKVS Olomouc4900:55:17-
170MB788409Říha Miroslav7300:55:24-
171MB789752Fousek JiříVlčí Habřina6700:55:26-
79ZA790427Martinková KateřinaWILD Team8700:55:27-
350MA7911004Volenec AntonínWILD Team8700:55:28-
25MD792303Voborník PavelAC Srima5300:55:29-
172MB792638Pudil Josef7100:55:29-
80ZA792670Dvořáková AmálieSOP Kolín0000:55:29-
46ZB795851Šišmová Renata7400:55:32-
351MA7961071Beníček MartinPraha 4 Runners8300:55:34-
21ZC797814Hanušová Romana7100:55:35-
47ZB797401Patolánová MichaelaBŽB7700:55:35-
48ZB79997Müllerová PetraTJ Sokol Pečky7600:55:36-
86MC800850Holan MartinTJ Zentiva6300:55:44-
81ZA801570Marvanová Zuzana8700:55:49-
173MB802343Horad DavidSK Babice6900:55:52-
26MD803163Vejrosta PetrNedvědice5100:55:53-
27MD804228Vokáč MilanBěžecký klub České spořitelny5000:55:57-
22ZC805989Janská LydieVestec7100:56:00-
49ZB8051125Merhulíková LenkaAC ČESKÁ LÍPA7800:56:00-
352MA805105Žert JanSPK Cerhenice8500:56:00-
353MA808924Spáčil DavidKolín8200:56:11-
82ZA808925Spáčilová PetraKolín8200:56:11-
23ZC808324Kotenová BohunkaSSC Otrokovice7100:56:11-
354MA811260Brandejský Pavel8700:56:13-
50ZB812960Ročinová Katarína7300:56:14-
11ZD813248Friedelová OlgaNymburk6000:56:17-
83ZA813986Šlaisová RenátaBáječné ženy v běhu9000:56:17-
51ZB815138Víchová PetraBáječné ženy v běhu - Jičín7400:56:19-
174MB816229Michovský DanielBěžecký klub České spořitelny7500:56:26-
87MC8171038Klazar MartinPraha 36600:56:28-
84ZA818745Horká JitkaPraha 108300:56:32-
84ZA8181072Špačková Gabriela8900:56:32-
175MB81892Málek JanCerhenice7500:56:32-
52ZB821273Barthelová DanaTriatlon Mladá Boleslav7400:56:33-
86ZA822437Istenčinová Zuzana8300:56:41-
87ZA82358Kazdová HanaPečky9200:56:50-
176MB8231136Tempel JanBIKERUN7100:56:50-
87ZA823815Černá Petra9100:56:50-
53ZB826304Bilkova JirinaPwC8000:57:00-
24ZC827523Fiklíková PetraUSK PROVOD Ústí n.L.7000:57:10-
355MA828801Baránek DanŘevnice7900:57:13-
54ZB829962Podoláková PavlaNymburk7200:57:15-
25ZC830905Kolská MonikaJKT6300:57:19-
28MD831392Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:57:24-
177MB832247Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6700:57:26-
26ZC833535Bubníková JanaRungo.cz7000:57:30-
178MB834236Bartoň JiříRebut7000:57:31-
55ZB8351014Líbalová LadaCholupice8000:57:33-
3ZE836348Lédlová NaděždaSPONA Teplice4800:57:34-
27ZC837255Bašková RomanaSplašená Lokomotiva Chlumec na6900:57:42-
89ZA838474Popelková IvetaPraha8600:57:43-
90ZA8391134Březinová Kristýna8900:57:44-
29MD840880Hejduk LuděkKOLORADOTEAM4800:57:46-
356MA8411113Ježek DavidMizuno Team8100:57:48-
28ZC842472Římalová RomanaGP Kolín7000:57:49-
30MD843451Fišer MilanSK Bečváry5300:57:55-
91ZA844126Škarvadová VeronikaPoděbrady8800:57:56-
92ZA845935Čermáková PavlaAZ tým Světlá nad Sázavou8500:57:57-
179MB845357Krucký JakubMP Praha7200:57:57-
93ZA8471154Mühlhansová Andreanaboso.cz8800:57:59-
88MC848922Ransdorf JiříRunfree5700:58:00-
56ZB849641Žaliová IvaAVC Praha7700:58:04-
94ZA849606Cuřínová Petra8300:58:04-
29ZC851170Křížová PavlínaSR Žižkov6800:58:15-
95ZA852292Ácsová Eva9300:58:17-
180MB853738Šorf PetrAMEBY7600:58:22-
96ZA854669Puchnerová Veronika9800:58:23-
31MD8551032Černý KarelPraha5000:58:36-
97ZA8561063Fraňková TerezaTo rozchodíš!9200:58:39-
181MB8571058Bielik Pavel7500:58:45-
357MA857279Málek Josef8600:58:45-
89MC859897Čokrt VáclavTTC Český Brod5900:58:56-
358MA860300Hutira Jan8000:58:58-
57ZB8611152Topinková BarboraRUNGO.CZ7900:59:03-
359MA862981Rychlík JanSURVIVAL9300:59:04-
58ZB863944Žilková MiroslavaSlavíčci8000:59:05-
182MB8641135Novák JiříPraha7200:59:10-
59ZB865596Sukdoláková DanaSPONA Teplice7300:59:13-
98ZA866139Plánická Veronika8700:59:23-
360MA8671110Kovařík FrantišekKovarna team8400:59:26-
361MA868130Jahelka AlešHradecké střely8300:59:28-
90MC869131Trhlík JiříPlzeň6100:59:29-
60ZB870623Šiškova SilviaUjezd nad Lesy7600:59:32-
362MA871491Lukášek JiříPoděbrady8300:59:34-
91MC872246Trpišovský MiroslavCZ Jakub6500:59:35-
30ZC87372Chmelová IvaBěžecký klub České spořitelny6200:59:39-
99ZA874402Pospíchalová Renata8300:59:42-
100ZA875508Kochová DanaMnichovo Hradiště9000:59:44-
363MA876266Neubert Lukáš8600:59:45-
363MA876717Neubert Milanmma pdy8200:59:45-
365MA8781076Kalus DavidPraha8800:59:46-
32MD879199Pícha TomášAGRO Kolín5200:59:47-
31ZC8801043Sekyrová Jana6300:59:49-
61ZB88199Nepovímová PavlínaGP Kolín7500:59:53-
32ZC881447Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6600:59:53-
366MA8831085Soukup PetrSTB BC8400:59:54-
101ZA88487Katrnošková AlenaSokol Pečky8800:59:57-
367MA885477Procházka JiříUSK Praha8800:59:59-
62ZB886152Nováková JitkaBáječné ženy v běhu8001:00:00-
33ZC8861088Maršíková Pavla6901:00:00-
33MD886739Pucholt MiroslavSABZO/Praha5101:00:00-
34MD889332Hlava Milan5501:00:10-
4ZE890751Skalická VlastaUB Praha5101:00:13-
35MD891847Berounsky PavelLC Houštka5601:00:15-
36MD892121Steiner PetrBrno4801:00:17-
34ZC893207Nováková PavlínaBěžecký klub České spořitelny6801:00:18-
368MA894654Polehla Roman8801:00:19-
35ZC895135Navrátilová HanaKVS Praha6601:00:21-
102ZA895439Čokrtová KateřinaTTC Český Brod9401:00:21-
12ZD895452Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:00:21-
36ZC898872Blšťáková Zuzana6401:00:24-
37ZC899190Rubešová KateřinaDoubravčice - Český Brod6801:00:25-
103ZA899188Mikešová Gabriela8401:00:25-
104ZA901250Šorbanová Romana8701:00:27-
37MD902243Starý FrantišekPardubice5601:00:29-
38MD903746Ge Evžen + SáraTrailpoint5401:00:30-
92MC904353Koloc PavelAC Total Zero6501:00:51-
369MA9051099Bacílek JakubOceloví letci0101:01:17-
105ZA906866Hovorková Pavla8201:01:24-
38ZC907206Šafrová VěraBěžecký klub České spořitelny6801:01:26-
39MD908948Brzák PetrPolepy5101:01:36-
63ZB909637Pudilová Pavlína7201:01:43-
106ZA910878Rybáková LenkaŠnek se zlomenou nohou8601:01:46-
183MB911665Vlk RomanLightning Prague7001:01:55-
64ZB91285Jiroutková MarkétaPečky7601:02:19-
184MB913445Březina TomášSABZO Praha7001:02:23-
107ZA9141069Chromčáková Iva8301:02:28-
65ZB915528Nováková Denisagone4run7801:02:29-
2MF916695Gaman Jaroslav3501:02:32-
40MD9171051Čepelka OldřichHodkovice n. M.4801:02:55-
108ZA918157Čejková Magdalena8801:02:58-
66ZB919249Langová KateřinaChrudim7201:02:59-
39ZC9201093Šteinerová RadkaTriatlon Mladá Boleslav7101:03:12-
41MD921368Sobotka BohumilGrand Prix Kolin5401:03:13-
40ZC922444Dohnalová JitkaKonečně společně6801:03:20-
109ZA923525Krumpholcová VendulaPraha8501:03:33-
3MF924600Merta JaroslavIscarex Česká Třebová3501:03:39-
5ME925480Březina PetrSABZO Praha4601:03:52-
67ZB9261011Kohoutová KateřinaTriatlon Mladá Boleslav7901:04:26-
67ZB926744Nešporová MonikaZibohlavy7601:04:26-
185MB928271Masa Stanislav6701:04:32-
93MC9291112Dolejš RadomírSABZO - AVC Praha5801:05:09-
370MA93094Martínek JindřichRatenice7701:05:36-
110ZA93093Martínková LenkaRatenice8201:05:36-
4MF932470Culka VáclavNové Město nad Metují3501:05:41-
371MA933692Šimon PetrŠimonovi7701:05:43-
94MC934856Valenta Rudolf6401:05:56-
372MA935240Marek LubošŽehušice8801:06:00-
111ZA9351104Ježková Kateřina9001:06:00-
373MA9371146Horký Vít0201:06:14-
41ZC937495Frýdlová JanaHradec Králové6801:06:14-
374MA939760Šturm Michal8901:06:35-
375MA940358Borkovec Borky13ka / Atleti v Akci8901:06:39-
112ZA94167Rubešová TerezaMizuno Czech9601:06:44-
42MD942640Jungman JosefSpartak Praha 45001:06:55-
69ZB943918Hudková Alžběta7601:07:03-
70ZB944441Homanová Renáta7601:07:10-
13ZD945978Ježková Hana5401:07:28-
113ZA946916Mahnertová Jana8401:08:11-
376MA9471147Haubert Filip0201:08:18-
71ZB948911Šindlerová MarieTriatlon Mladá Boleslav7801:08:23-
186MB949589Kébl KarelTriatlon Mladá Boleslav6801:08:25-
5MF950612Pejpal JiříTJ Liga100 Praha3401:08:28-
42ZC951500Žišková JanaSR Žižkov7101:09:37-
187MB9521123Dusek Vladimir7301:09:43-
72ZB953287Horká VeronikaGP Kolín7501:09:45-
43MD954272Kříž ZlatomírPraha 6 - SK Kačleh5601:10:00-
114ZA955585Valentová JitkaSPONA Teplice8601:10:08-
44MD956931Holas JaromírTragéd Team Praha5201:10:09-
73ZB957336Bučilová MichalaSPONA Teplice7601:10:26-
45MD958263Vedral JaroslavOleska5601:12:36-
377MA9591044Kunc Jan8101:12:42-
6ME960838Mojžiš VincentKČT Havlíčkův Brod3701:13:41-
115ZA961414Kadlecová AnnaAikido Karlín9701:14:42-
188MB961416Kadlec Michael6701:14:42-
43ZC963421Nádherová HanaHradec Králové6801:15:33-
7ME964940Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:19:04-
8ME965109Plešinger StanislavSokol Kolín atletika3801:20:31-
74ZB966200Godľová BronislavaBěžecký klub České spořitelny7701:21:30-
116ZA967551Grexa TerezaBáječné ženy v běhu8601:25:55-
9ME968941Tuček JosefDepo Pardubice4401:26:34-
46MD969731Krejsa VáclavBonbon Praha5201:36:01-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód