hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


10 jarních kilometrů

19.3.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 10 jarních kilometrů
  • datum konání: 19.3.2016
  • zobrazeno již 0x
  • místo konání: Kunčina u Moravské Třebové
  • GPS: 49.7953550N, 16.6387081E
  • pořadatel: AK Moravská Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Fotbalový stadion v Kunčině u Moravské Třebové
15:00 hodin

Přihlášky

na místě od 13:00 do 14:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

převážné asfaltové cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Matuška
tel. 775 348 621

Internetové stránky

https://www.facebook.com/events/818843248228045/

E-mailová adresa

jarda24.m@gmail.com

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.3.201810 jarních kilometrů-
18.3.201710 jarních kilometrů95

Statistika závodu 10 jarních kilometrů

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 95

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Nováková Martina922
Kriklová Alena792
Pospíšil Josef852
Sekaninová Eva912
Scholze Patrik952
Rachidová Yvona662
Lopour Miroslav882
Janků Jiří872
Nádeníčková Olga842
Polák Tomáš722
Kobelka Martin972
Klička Ondřej882
Bárta Adam922
Šmídová Nikola942
Svoboda Ondřej872
Jor Martin872
Scheuer Jan662

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Svoboda OndřejHvězda SKP Pardubice8700:34:17-
2MA249Jor MartinActivity Lanškroun8700:35:09-
3MA358Ploc JaroslavSvitavy8400:36:12-
4MA413Nárovec JiříTJ Dobruška9000:38:26-
5MA642Kvapil JiříDětřichov u Mor. Třebové8500:39:42-
6MA832Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:39:59-
7MA928Klička OndřejTJ Svitavy8800:40:46-
8MA1055Haiker Dan9000:41:20-
9MA1153Janků JiříAK Moravská Třebová8700:41:25-
10MA1425Bárta AdamMoravská Třebová9200:42:23-
11MA1643Buriánek PavelSDH Dětřichov u Moravské Třebové8200:42:49-
12MA1717Nováček PetrKunčina7900:43:01-
13MA1820Kobelka MartinMoravská Třebová9700:43:07-
14MA2033Lopour Miroslav8800:44:17-
15MA2168Zítka PatrikAK Moravská Třebová8800:44:29-
16MA2235Salame Arbi Ben8800:44:38-
17MA2738Bína MartinMoravská Třebová0000:46:06-
18MA2857Mašín Jaroslav8500:46:26-
19MA2924Kouba Tomáš-9200:46:33-
20MA3126Havlíček Jaroslav7800:47:37-
21MA3627Dvořák PřemyslCyklo-ski klub Polička8300:49:55-
22MA4336Scholze Patrik9500:53:52-
23MA4712Bednář MartinZŠ Dolní Čermná9800:58:06-

Muži B (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB518Scheuer JanActivity Lanškroun6600:38:50-
2MB744Pocsai SándorČerti Kunčina7000:39:55-
3MB1316Kovařík Petr7400:42:06-
4MB1556Polák Tomáš7200:42:40-
5MB247Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:33-
6MB2551Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:45:42-
7MB3210Pospíšil JanLinhartice7500:47:55-
8MB3450Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:48:49-
9MB3923Picka Martin7600:51:18-
10MB4215Šettner Jan7600:52:02-

Muži C (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC238Hruban JanČeská Třebová6600:45:14-
2MC4641Mrštný Jan5700:57:17-

Muži D (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4414Michálek František5500:54:29-

Ženy A (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1252Nováková Martinaneregistrována9200:41:52-
2ZA2654Nádeníčková OlgaJevíčko8400:46:06-
3ZA3029Sekaninová EvaMoravská Třebová9100:46:59-
4ZA3345Šmídová NikolaLinhartice9400:48:17-
5ZA3719Hájková Tereza-9800:51:11-
6ZA3821Rodová KláraAK Moravská Třebová9200:51:12-
7ZA3922Rodová Markéta-9000:51:18-
8ZA4130Sablíková Jindřiška8700:51:22-

Ženy B (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB192Kriklová Alena7900:43:23-
2ZB3511Frišová KateřinaČerti Kunčina7900:49:33-
3ZB4831Tuhlářová Kateřina7500:59:19-

Ženy C (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC459Rachidová YvonaMoravská Třebová6600:56:25-

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Svoboda OndřejHvězda SKP Pardubice8700:34:17-
2MA249Jor MartinActivity Lanškroun8700:35:09-
3MA358Ploc JaroslavSvitavy8400:36:12-
4MA413Nárovec JiříTJ Dobruška9000:38:26-
1MB518Scheuer JanActivity Lanškroun6600:38:50-
5MA642Kvapil JiříDětřichov u Mor. Třebové8500:39:42-
2MB744Pocsai SándorČerti Kunčina7000:39:55-
6MA832Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:39:59-
7MA928Klička OndřejTJ Svitavy8800:40:46-
8MA1055Haiker Dan9000:41:20-
9MA1153Janků JiříAK Moravská Třebová8700:41:25-
1ZA1252Nováková Martinaneregistrována9200:41:52-
3MB1316Kovařík Petr7400:42:06-
10MA1425Bárta AdamMoravská Třebová9200:42:23-
4MB1556Polák Tomáš7200:42:40-
11MA1643Buriánek PavelSDH Dětřichov u Moravské Třebové8200:42:49-
12MA1717Nováček PetrKunčina7900:43:01-
13MA1820Kobelka MartinMoravská Třebová9700:43:07-
1ZB192Kriklová Alena7900:43:23-
14MA2033Lopour Miroslav8800:44:17-
15MA2168Zítka PatrikAK Moravská Třebová8800:44:29-
16MA2235Salame Arbi Ben8800:44:38-
1MC238Hruban JanČeská Třebová6600:45:14-
5MB247Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:33-
6MB2551Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:45:42-
2ZA2654Nádeníčková OlgaJevíčko8400:46:06-
17MA2738Bína MartinMoravská Třebová0000:46:06-
18MA2857Mašín Jaroslav8500:46:26-
19MA2924Kouba Tomáš-9200:46:33-
3ZA3029Sekaninová EvaMoravská Třebová9100:46:59-
20MA3126Havlíček Jaroslav7800:47:37-
7MB3210Pospíšil JanLinhartice7500:47:55-
4ZA3345Šmídová NikolaLinhartice9400:48:17-
8MB3450Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:48:49-
2ZB3511Frišová KateřinaČerti Kunčina7900:49:33-
21MA3627Dvořák PřemyslCyklo-ski klub Polička8300:49:55-
5ZA3719Hájková Tereza-9800:51:11-
6ZA3821Rodová KláraAK Moravská Třebová9200:51:12-
7ZA3922Rodová Markéta-9000:51:18-
9MB3923Picka Martin7600:51:18-
8ZA4130Sablíková Jindřiška8700:51:22-
10MB4215Šettner Jan7600:52:02-
22MA4336Scholze Patrik9500:53:52-
1MD4414Michálek František5500:54:29-
1ZC459Rachidová YvonaMoravská Třebová6600:56:25-
2MC4641Mrštný Jan5700:57:17-
23MA4712Bednář MartinZŠ Dolní Čermná9800:58:06-
3ZB4831Tuhlářová Kateřina7500:59:19-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 85%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

prosím zařadit výsledek: Scheuer Jan, Ročník 67, ID 56755 k ID 34162. Je tam špatně ročník a vzniklo nové ID.
scheuer
Jo pěkný závod - Mám tam špatný ročník a založili jste mi novou výsledkovou kartu - při prezentaci jsem tam ročník 73 měl
sadilek
Moc pěkný závod, počásí přálo, rovinatá trať. Díky a za rok zase. Borci z Čermné
jampb
Rocniky opraveny...
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód