hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh za břehem

20.3.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh za břehem
  • datum konání: 20.3.2016
  • zobrazeno již 0x
  • místo konání: Zábřeh na Moravě - Gymnázium
  • GPS: 49.8806697N, 16.8771256E
  • pořadatel: Atletika Zábřeh

Sociální sítě

Místo konání

Zábřeh na Moravě - Gymnázium
10:00 hodin

Přihlášky

8:45–9:45 v budově gymnázia Zábřeh

Startovné

dospělí 50 Kč, děti (Prcek a Mrně) zdarma

Popis tratě

silniční běh (asfalt, 1.5 km šotolina a polní cesta, rovina, 7055 m, převýšení 38 m)

Ceny pro vítěze

nejlepší v kategorii dostanou medaile, všichni závodníci účastnický diplom

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Zika
tel. 731 709 288

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.chlapak.cz

E-mailová adresa

zika71@gmail.com

Mapa konání závodu

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6251Bernard Mikulᚊumperk9800:25:04-
2MJ35256Janů MilanZábřeh9800:28:52-
3MJ58252Kroul JosefKVS Šumperk0000:31:32-
4MJ73255Štábl AdamKVS Šumperk0400:33:58-
5MJ87254Pátek VítězslavVodáci Zábřeh0000:37:48-

Muži A (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Křivohlávek TomášNový Malín9500:24:07-
2MA221Fochler PetrAK Drnovice9100:24:15-
3MA313Kostecký JanTJ Šumperk9100:24:30-
4MA515Hýbl JaroslavDimpex Kosov9300:25:01-
5MA727Jílek DavidZábřeh8700:25:24-
6MA103Bednarský VojtěchTNF Bike team9700:25:46-
7MA1128Žouželka LiborAtletika Zábřeh7800:25:47-
8MA137Jílek JakubKVS Šumperk9200:25:59-
9MA1537Blaháček DanielPekárna Vašíček9300:26:45-
10MA1623Helleší JiříAtletika Zábřeh7900:26:51-
11MA1714Diblík JanŽichlínek8500:27:01-
12MA1911Přemyslovský JanŠumperk8500:27:06-
13MA268Pumprla RostislavSK Salith Sumtex8500:28:13-
14MA2826Frydrych TomášZábřeh7700:28:23-
15MA3016Bednář PetrTriatlon Zábřeh8000:28:35-
16MA3332Voženílek MartinLibina8300:28:44-
17MA3729Maixner JaroslavSK Val. království8800:29:22-
18MA386Smolicha TomášNový Malín9500:29:32-
19MA4024Skribuckij AlexanderMK Prostějov9100:29:46-
20MA4225Greschner LubošMagnus orienteering7800:29:54-
21MA4634Krupička DavidZábřeh7700:30:14-
22MA4818Hoplíček OndřejPostřelmov9100:30:50-
23MA5131Miča PetrSDH Bratrušov7900:31:10-
24MA5422Badal StanislavSKP Šumperk7800:31:16-
25MA5930Sléžka MichalAtletika Zábřeh8300:31:41-
26MA6317Přibyl JosefPostřelmov8200:33:01-
27MA6433Konrád JosefŠumperk7800:33:07-
28MA6536Bláha LubošZábřeh8700:33:15-
29MA8012Bartošek StanislavZábřeh9000:37:00-
30MA8235Pecha LadislavRovensko8800:37:10-
31MA9320Švéda SvatoplukLK Šumperk9600:39:03-
31MA9319Knápek MatějLK Šumperk9600:39:03-

Muži B (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4131Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:24:40-
2MB8127Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:34-
3MB12126Brzobohatý PavelTJ Šumperk7200:25:49-
4MB20128Vogel MichalŠumperk7600:27:14-
5MB21140Žouželka TomášZábřeh7600:27:23-
6MB24129Doležal MilanHoral Šumperk7200:28:04-
7MB25132Fistr MiroslavDolomity Šumperk6800:28:10-
8MB27121Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:28:14-
9MB31133Zákravský MichalŠumperk7400:28:37-
10MB43136Hecl MilošKVS Šumperk7600:29:58-
11MB45123Seidenglanz MarekSeverka Šumperk7400:30:06-
12MB49138Bartoš AntonínSKP Šumperk7300:30:57-
13MB55144Křivohlávek PavelNový Malín7000:31:18-
14MB56134Záleský MichalKrálíky6800:31:20-
15MB57135Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:21-
16MB61139Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:32:10-
17MB67137Giesel LiborSKP Šumperk7300:33:24-
18MB68142Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:33:40-
19MB69130Navrátil MartinMagnus orienteering7400:33:42-
20MB72143Květoň VladimírKVS Šumperk6800:33:52-
21MB74148Blaháček LiborPekárna Vašíček7000:34:02-
22MB78141Cvrček MartinSeverka Šumperk7400:35:54-
23MB79145Štábl RomanKVS Šumperk7500:35:58-
24MB83146Prokop JanHoral Šumperk7500:37:11-
25MB104147Šincl JosefOrel Rovensko6700:43:06-

Muži C (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9177Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:37-
2MC14176Svoboda MojmírHvězda SK Pardubice6600:26:13-
3MC22178Scheuer JanActivity Lanškroun6600:27:29-
4MC23179Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:53-
5MC29171Knápek LubomírLK Šumperk5900:28:29-
6MC34180Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:28:45-
7MC62181Vondruška BohuslavŠumperk6300:32:38-
8MC70185Rozsíval AloisKVS Šumperk6300:33:44-
9MC76184Šmíd FrantišekSTF Šumperk6000:34:04-
10MC90182Felkl LuděkNový Malín6000:38:53-
11MC109183Ševčík PavelŠumperk6300:44:22-

Muži D (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD39217Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:40-
2MD47211Sporek MiroslavFagus5400:30:23-
3MD50216Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:30:58-
4MD51212Smolicha JosefNový Malín5600:31:10-
5MD75213Batěk MiroslavHrabišín5400:34:03-
6MD98220Pikal KarelKVS Olomouc4900:39:38-
7MD107215Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:44:03-
8MD110218Lerch VladislavSŽDC Olomouc4800:45:54-

Muži E (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME106242Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:43:48-
2ME1121100Macek MiroslavZábřeh4400:54:54-

Juniorky (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ91301Drásalová MartinaTJ Šumperk0100:38:54-
2ZJ103302Šinclová KateřinaOrel Rovensko0100:43:04-

Ženy A (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA18331Filipiová EvaTJ Šumperk8600:27:03-
2ZA41333Bednarská VeronikaTJ Šumperk9700:29:51-
3ZA66339Vaňková HelenaŠumperk8500:33:22-
4ZA83336Benešová Petra-8800:37:11-
5ZA96334Vicencová PavlaSK Pašerák Písařov9700:39:14-
6ZA97335Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk8400:39:19-
7ZA99337Habigerová RadkaKVS Šumperk9500:39:53-
8ZA102338Limberková LenkaMK Prostějov9300:42:55-

Ženy B (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32379Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:38-
2ZB44371Hloušková MarcelaSKP Šumperk7400:30:00-
3ZB51372Krňávková EvaTrisk Olomouc7500:31:10-
4ZB60380Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:42-
5ZB77382Žouželková JanaSKP Šumperk7700:35:32-
6ZB81377Oplatková KateřinaVikýřovice7600:37:09-
7ZB85376Stryková VlastaKVS Šumperk7600:37:35-
8ZB88378Berková KatarínaŠumperk8100:37:51-
9ZB89375Lounová MarkétaŠumperk7600:38:04-
10ZB92385Sýkorová OlgaRS Parapety7900:38:58-
11ZB100383Šinclová ZdenaOrel Rovensko7100:40:10-
12ZB101384Pazourová TeréziaŠumperk7000:40:11-
13ZB105381Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:43:46-

Ženy C (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC36393Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:06-
2ZC71391Jirásková EvaSalon Zdena6400:33:46-
3ZC86395Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:38-
4ZC95392Vykydalová BlankaTJ Šumperk5600:39:11-
5ZC108394Tonová ZdeňkaSalon Zdena5800:44:04-
6ZC111397Felklová JarmilaNový Malín6000:49:59-

Trať 7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Křivohlávek TomášNový Malín9500:24:07-
2MA221Fochler PetrAK Drnovice9100:24:15-
3MA313Kostecký JanTJ Šumperk9100:24:30-
1MB4131Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:24:40-
4MA515Hýbl JaroslavDimpex Kosov9300:25:01-
1MJ6251Bernard Mikulᚊumperk9800:25:04-
5MA727Jílek DavidZábřeh8700:25:24-
2MB8127Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:34-
1MC9177Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:37-
6MA103Bednarský VojtěchTNF Bike team9700:25:46-
7MA1128Žouželka LiborAtletika Zábřeh7800:25:47-
3MB12126Brzobohatý PavelTJ Šumperk7200:25:49-
8MA137Jílek JakubKVS Šumperk9200:25:59-
2MC14176Svoboda MojmírHvězda SK Pardubice6600:26:13-
9MA1537Blaháček DanielPekárna Vašíček9300:26:45-
10MA1623Helleší JiříAtletika Zábřeh7900:26:51-
11MA1714Diblík JanŽichlínek8500:27:01-
1ZA18331Filipiová EvaTJ Šumperk8600:27:03-
12MA1911Přemyslovský JanŠumperk8500:27:06-
4MB20128Vogel MichalŠumperk7600:27:14-
5MB21140Žouželka TomášZábřeh7600:27:23-
3MC22178Scheuer JanActivity Lanškroun6600:27:29-
4MC23179Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:53-
6MB24129Doležal MilanHoral Šumperk7200:28:04-
7MB25132Fistr MiroslavDolomity Šumperk6800:28:10-
13MA268Pumprla RostislavSK Salith Sumtex8500:28:13-
8MB27121Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:28:14-
14MA2826Frydrych TomášZábřeh7700:28:23-
5MC29171Knápek LubomírLK Šumperk5900:28:29-
15MA3016Bednář PetrTriatlon Zábřeh8000:28:35-
9MB31133Zákravský MichalŠumperk7400:28:37-
1ZB32379Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:38-
16MA3332Voženílek MartinLibina8300:28:44-
6MC34180Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:28:45-
2MJ35256Janů MilanZábřeh9800:28:52-
1ZC36393Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:06-
17MA3729Maixner JaroslavSK Val. království8800:29:22-
18MA386Smolicha TomášNový Malín9500:29:32-
1MD39217Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:40-
19MA4024Skribuckij AlexanderMK Prostějov9100:29:46-
2ZA41333Bednarská VeronikaTJ Šumperk9700:29:51-
20MA4225Greschner LubošMagnus orienteering7800:29:54-
10MB43136Hecl MilošKVS Šumperk7600:29:58-
2ZB44371Hloušková MarcelaSKP Šumperk7400:30:00-
11MB45123Seidenglanz MarekSeverka Šumperk7400:30:06-
21MA4634Krupička DavidZábřeh7700:30:14-
2MD47211Sporek MiroslavFagus5400:30:23-
22MA4818Hoplíček OndřejPostřelmov9100:30:50-
12MB49138Bartoš AntonínSKP Šumperk7300:30:57-
3MD50216Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:30:58-
3ZB51372Krňávková EvaTrisk Olomouc7500:31:10-
4MD51212Smolicha JosefNový Malín5600:31:10-
23MA5131Miča PetrSDH Bratrušov7900:31:10-
24MA5422Badal StanislavSKP Šumperk7800:31:16-
13MB55144Křivohlávek PavelNový Malín7000:31:18-
14MB56134Záleský MichalKrálíky6800:31:20-
15MB57135Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:21-
3MJ58252Kroul JosefKVS Šumperk0000:31:32-
25MA5930Sléžka MichalAtletika Zábřeh8300:31:41-
4ZB60380Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:42-
16MB61139Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:32:10-
7MC62181Vondruška BohuslavŠumperk6300:32:38-
26MA6317Přibyl JosefPostřelmov8200:33:01-
27MA6433Konrád JosefŠumperk7800:33:07-
28MA6536Bláha LubošZábřeh8700:33:15-
3ZA66339Vaňková HelenaŠumperk8500:33:22-
17MB67137Giesel LiborSKP Šumperk7300:33:24-
18MB68142Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:33:40-
19MB69130Navrátil MartinMagnus orienteering7400:33:42-
8MC70185Rozsíval AloisKVS Šumperk6300:33:44-
2ZC71391Jirásková EvaSalon Zdena6400:33:46-
20MB72143Květoň VladimírKVS Šumperk6800:33:52-
4MJ73255Štábl AdamKVS Šumperk0400:33:58-
21MB74148Blaháček LiborPekárna Vašíček7000:34:02-
5MD75213Batěk MiroslavHrabišín5400:34:03-
9MC76184Šmíd FrantišekSTF Šumperk6000:34:04-
5ZB77382Žouželková JanaSKP Šumperk7700:35:32-
22MB78141Cvrček MartinSeverka Šumperk7400:35:54-
23MB79145Štábl RomanKVS Šumperk7500:35:58-
29MA8012Bartošek StanislavZábřeh9000:37:00-
6ZB81377Oplatková KateřinaVikýřovice7600:37:09-
30MA8235Pecha LadislavRovensko8800:37:10-
4ZA83336Benešová Petra-8800:37:11-
24MB83146Prokop JanHoral Šumperk7500:37:11-
7ZB85376Stryková VlastaKVS Šumperk7600:37:35-
3ZC86395Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:38-
5MJ87254Pátek VítězslavVodáci Zábřeh0000:37:48-
8ZB88378Berková KatarínaŠumperk8100:37:51-
9ZB89375Lounová MarkétaŠumperk7600:38:04-
10MC90182Felkl LuděkNový Malín6000:38:53-
1ZJ91301Drásalová MartinaTJ Šumperk0100:38:54-
10ZB92385Sýkorová OlgaRS Parapety7900:38:58-
31MA9320Švéda SvatoplukLK Šumperk9600:39:03-
31MA9319Knápek MatějLK Šumperk9600:39:03-
4ZC95392Vykydalová BlankaTJ Šumperk5600:39:11-
5ZA96334Vicencová PavlaSK Pašerák Písařov9700:39:14-
6ZA97335Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk8400:39:19-
6MD98220Pikal KarelKVS Olomouc4900:39:38-
7ZA99337Habigerová RadkaKVS Šumperk9500:39:53-
11ZB100383Šinclová ZdenaOrel Rovensko7100:40:10-
12ZB101384Pazourová TeréziaŠumperk7000:40:11-
8ZA102338Limberková LenkaMK Prostějov9300:42:55-
2ZJ103302Šinclová KateřinaOrel Rovensko0100:43:04-
25MB104147Šincl JosefOrel Rovensko6700:43:06-
13ZB105381Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:43:46-
1ME106242Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:43:48-
7MD107215Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:44:03-
5ZC108394Tonová ZdeňkaSalon Zdena5800:44:04-
11MC109183Ševčík PavelŠumperk6300:44:22-
8MD110218Lerch VladislavSŽDC Olomouc4800:45:54-
6ZC111397Felklová JarmilaNový Malín6000:49:59-
2ME1121100Macek MiroslavZábřeh4400:54:54-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 87%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Skvělý jarní závod!
skribuckija
Dobrý závod na rozběhání po zimě.
knapeklubomir

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód