Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

PALESTRA Kbelská 10

5.3.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: PALESTRA Kbelská 10
  • datum konání: 5.3.2016
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 29 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2862Vaš DavidTJ Sokol České Budějovice9000:31:36-
2MJ31028Záveský FilipIscarex Česká Třebová9300:32:00-
3MJ41041Lukeš PetrSSK Vítkovice9200:32:12-
4MJ8760Čadek OndřejA.C. Ústí nad Labem9100:33:21-
5MJ121531Soukup JosefSokol Ceske Budejovice8700:34:06-
6MJ14888Pokorný MatyášSpartak Vlašim8800:34:08-
7MJ181029Valášek JanSpartak Praha 48800:34:22-
8MJ211538Kostecký JanTJ Šumperk9100:34:26-
9MJ221013Holík MichalELEVEN RUN TEAM9000:34:43-
10MJ231639Eremka LiborBasso Bike8800:34:46-
11MJ24460Hlas JakubPSK Olymp Praha8900:34:48-
11MJ24721Nerad KarelTábor8900:34:48-
13MJ261899Fiala DanElite sport team9700:34:58-
14MJ361031Hurych JakubMaratón klub Kladno9100:35:40-
15MJ371000Blažek JaroslavHavlíčkova Borová9300:35:41-
16MJ411005Havel FilipASK Elna Počerady9100:35:52-
17MJ451042Krejčí MatějDolní Jirčany9000:36:01-
18MJ54844Lichter MichalFlying Runners8900:36:25-
19MJ581889Marčík Vladimír9500:36:35-
20MJ61391Ondruch AdamPearl iZUMi Czech9000:36:43-
21MJ631008Töpfer Martin9200:36:46-
22MJ68607Peřinka FilipPraha8800:37:06-
22MJ681035Kafka OndřejMetropolitní univerzita Praha8900:37:06-
24MJ801038Durych MartinTJ Dukla Praha9400:37:44-
25MJ81461Šlégr PatrikASK Elna Počerady9400:37:50-
26MJ845Touška MirekUnidebt Czech8800:37:53-
27MJ85218Jakub Glinzjakubglinz.com8800:37:55-
28MJ921024Kouklík DavidSYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM9300:38:04-
29MJ95389Erenmalm HugoDukla Praha9900:38:06-
30MJ1101037Honzík RobertZoot team9000:38:36-
31MJ114587Buzek EmanuelČeská Locomotiva8700:38:46-
32MJ1171027Krčmář MaxmilianSK Jeseniova Praha9300:38:55-
33MJ123327Vojtěch MarekSK Svěrák8800:39:05-
34MJ125418Novák Jan pavelHorní Studenec9100:39:08-
35MJ127353Touška Kryštof8700:39:10-
36MJ131229Tůma JiříSpartak Vlašim8800:39:13-
37MJ134576Krejčí TomášTerezín8900:39:18-
38MJ143280Zelený ZbyněkHavlíčkova Borová8800:39:25-
39MJ1481535Adam MartinBSK racing9200:39:35-
40MJ1551021Píšek Jaroslav9000:39:41-
41MJ156621Hilbert HynekSK Choroši8700:39:42-
42MJ189998Mandys Michal9800:40:33-
43MJ191564Šíma JanBenešovský běžecký klub8800:40:35-
44MJ195214Vašků ZdeněkPteam8700:40:39-
45MJ221125Vaněk JakubTJ Lokomotiva Teplice9200:41:36-
46MJ23999Hotař PavelPteam9000:41:56-
47MJ2461022Čekan VáclavVyběhej se9200:42:10-
48MJ247724Már Tomáš8800:42:11-
49MJ2591025Popp JanHnízdil Team Kadaň9200:42:33-
50MJ260933Vacek Ondřej9100:42:34-
51MJ273739Čermák LukášPSK Olymp Praha9300:42:53-
52MJ276921Petrů MichalTJ Sokol Sruhařov9100:42:57-
53MJ281881Seifert MichalDell Team8900:43:08-
54MJ288376Navrátil Lukáš8900:43:12-
55MJ297940Šelepa Jan8800:43:22-
56MJ3001026Šulc PetrDecathlon Černý Most9300:43:27-
57MJ3011006Urbánek VojtaEPO - Ekonom Praha Outdoor9000:43:28-
58MJ3051897Sůva MichalSKC Pečky9200:43:31-
59MJ306668Perník Jakub8700:43:33-
60MJ3251030Stejskal MarekDecathlon Černý Most9300:43:48-
61MJ328731Rummel SlávekTuscarora 038900:43:50-
62MJ332624Doseděl Jan9100:43:52-
62MJ3321545Eliáš Jan8700:43:52-
64MJ337212Stella DavidHO Satalice8800:43:54-
65MJ339208Galbavý Matěj0000:43:55-
66MJ343959Vlček ŠtěpánEOK LEXUM8800:44:00-
67MJ354579Moc JaroslavLiberecke gazely9000:44:09-
68MJ356852Zapletal LukášZelení baroni8700:44:11-
69MJ3771557Hranička FilipSAGI TEAM9400:44:35-
70MJ394359Noha Vojtěch9100:44:52-
71MJ402383Fibichr Štěpán8900:45:00-
72MJ4041873Triska Martin8900:45:01-
73MJ4121859Sladkovský JaromírRun Porg9900:45:09-
74MJ417346Oliva AlbertRun Porg0000:45:15-
75MJ42717Netík MichalTJ ASTRA ZM PRAHA9100:45:24-
76MJ436867Lagarde MatyášBMBK8800:45:33-
77MJ437542Herman PavelTJ Slovan Varnsdorf9800:45:36-
78MJ438954Novak Lukas9500:45:37-
79MJ444780Císař MichalMáslovice8800:45:41-
80MJ448861Voleman Luboš8700:45:42-
81MJ45936Janák MichalBPR Vsetín8800:45:57-
82MJ476331Brzek PavelELEVEN MERCEDES MITAS8700:46:14-
83MJ512930Vejrosta JanTOM - KČT Kralupy n.Vlt.9100:46:52-
84MJ538474Rousek Jiří8800:47:17-
85MJ539525Randík Jan8700:47:18-
86MJ583628Kratochvil FilipOpen Gym Brandýs nad Labem8700:47:47-
86MJ583268Rybáček TomášLouny9100:47:47-
88MJ589778Mach TomášDecathlon Černý Most9300:47:52-
89MJ594748Březina David8900:47:57-
90MJ5981625Ringelhán ZdeněkRunburk8700:48:01-
90MJ598923Zadražil Marek8800:48:01-
92MJ61548Bílek Marek8700:48:16-
93MJ6231885Fila Vladimír8900:48:22-
94MJ626303Helwig DanielPraha8700:48:24-
95MJ6291567Janeček PetrPraha 48800:48:29-
96MJ639580Zavadský Aleš8700:48:37-
97MJ6631012Ambrož JiříSK Svěrák9300:49:04-
98MJ6721647Zelenka Kamil9100:49:13-
99MJ684539Svejkovský MatějBenešovský běžecký klub9700:49:20-
100MJ688473Jeník Jan8700:49:22-
101MJ706618Jandura Lukáš8800:49:34-
102MJ7101519Kašubjak Šimon9500:49:36-
103MJ7421648Chlupáček MiroslavPteam9000:49:56-
104MJ7531852Jandus Milan8800:50:12-
105MJ763879Vavřínka DavidLP Legal8800:50:27-
106MJ766356Beránek AlešPraha9100:50:35-
106MJ7661575Gyárfás Petr9600:50:35-
108MJ768187Bačík RostislavPraha 4 Runners9100:50:36-
109MJ774315Pátek Ondřej8900:50:47-
110MJ7791048Haloun Pavel8800:50:53-
111MJ800651Pliska Tomáš9900:51:11-
112MJ8221572Thomas Pierre8700:51:35-
113MJ831673Kubec FilipHO Satalice8900:51:46-
114MJ8401609Mokráň Tomas8900:52:00-
115MJ859667Kabrhel Roman8700:52:23-
116MJ871850Webersinke Jan8800:52:38-
117MJ882938Růžička Jan9000:52:47-
118MJ920204Procházka MichalBK Louny9100:53:26-
119MJ922805Döme RadekBěžecký klub České spořitelny8800:53:27-
120MJ939689Polek Adam9100:53:38-
121MJ942646Staša Roman8800:53:41-
122MJ94833Cichý FilipX88800:53:47-
123MJ961409Sedlecký LiborPan učitel8700:54:12-
124MJ10141841Závěrka Jakub8700:55:06-
125MJ1020522Mištík Michal0000:55:11-
126MJ10491619Junek Tomáš8700:55:41-
127MJ10671858Kotrba Lukáš8900:56:00-
128MJ1078318Pozníček Libor8800:56:23-
129MJ10861590Jordán TomášThrees8800:56:34-
130MJ1101241Redondo AsierClub de corredores del Cervantes8700:56:47-
131MJ11161570Balada Ivo8900:57:09-
132MJ11341565Švingr Michal9200:57:33-
133MJ1153926Král Jan9000:57:55-
134MJ1169916Zikmund Tomáš8700:58:15-
134MJ1169960Kolomičenko Jakub8800:58:15-
136MJ11831574Popek Miloslav9200:58:28-
137MJ1193753Jelínek Jan9000:58:49-
138MJ12231857Pecina MartinRun The World9100:59:45-
139MJ1267685Petrbok David8801:01:05-
140MJ1275839Straka Petr8901:01:22-
141MJ1276276Levý Vojtěch8901:01:24-
142MJ1281997Kovács Petr9201:01:37-
143MJ1359521Mištík Martin9301:05:33-
144MJ1387730Rummel TomášTuscarora 038901:07:37-
145MJ13901044Kučera Lukáš9001:07:45-
146MJ1399714Plhák MartinMohelnice9001:08:14-
147MJ1422896Kvasnička Michal8701:10:54-
148MJ1426342Křesťan Jan9501:11:29-
149MJ1438965Balšánek Petr9201:13:28-
Muži 30 - 39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA175Kubričan PavelAdidas Boost Team8300:31:31-
2MA51894Kohut JanElite sport team8500:32:32-
3MA6912Mrázek JanSalomon8100:32:36-
4MA7834Šedivý JanSokol Kbely8400:32:56-
5MA9655Schoř JakubTJ Sokol Unhošť8300:33:36-
6MA12384Šneberger JanAC Falcon Rokycany8500:34:06-
7MA17833Pernica JanPerňa systém8100:34:19-
8MA19614Procházka PavelAK Sokolov7900:34:23-
9MA27165Teplý OndřejHisport7800:34:59-
10MA28569Šatra MichalJesenice8500:35:06-
11MA30987Lhota ZbyšekMercedes Benz Salomon Team8400:35:09-
11MA301887Exner JakubPTEAM Jihlava8300:35:09-
13MA33174Stejskal JakubChomutov8400:35:17-
14MA34369Ekl TomášIRON STARS Beroun8300:35:23-
15MA38736Harnoš PetrTPCA bike team8600:35:46-
16MA41349Václavík JiříSK Babice8600:35:52-
17MA43156Wolf TomášSokol Hoření Paseky7900:35:55-
18MA48957Knyttl JanSK Kbely7800:36:10-
19MA50675Kafka LeošPraha 9 - Čakovice7900:36:19-
20MA51377Sedláček OndřejTrisk České Budějovice8200:36:20-
21MA56470Preibisch JanAC Mariánské Lázně, o.s.8300:36:29-
22MA57527Kabelka JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7700:36:32-
23MA59469Alferi JiříKadaň8000:36:36-
24MA62434Heller TomášHradec Králové8100:36:44-
25MA641054Mrázek Lukáš8200:36:47-
26MA65151Kalivoda JanŠtefko Running Team7700:36:56-
27MA66599Vinický Petr8400:37:00-
28MA68632Ježek JanSK Svěrák8500:37:06-
29MA71417Chudo MartinSTADLER7700:37:10-
30MA72296Dvořák RadekHrom do piecky!7800:37:13-
31MA73744Maryska MilosŽižkovský Tygři8100:37:15-
32MA75891Čížek Vítězslav8400:37:23-
33MA76338Pirkl PavelLiberec7900:37:29-
34MA77115Friček JanZelené město PHA 98000:37:31-
35MA821001Klíma Lukáš8400:37:51-
35MA82387Špirk Jakub8300:37:51-
37MA86986Bublík MarekAC Tepo Kladno8500:38:00-
38MA871842Petrášek MiloslavBK Falkenštejn Krásná Lípa7800:38:01-
39MA89966Hernandez Ignacio8500:38:02-
39MA89256Lippl JanBěžímpro.cz8300:38:02-
41MA91424Koldinský JanTOM-KČT Kralupy nad Vltavou8500:38:03-
42MA96722Hejnyš DanielVexta7700:38:07-
43MA101500Opolecký MartinVINPR8400:38:15-
44MA1021635Škeřík RobertROPETA7900:38:18-
45MA103606Hofman JiříMistři a Markétka8600:38:27-
46MA104289Homolka Igor8400:38:28-
46MA104100Kvasnička DanielSUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM7800:38:28-
48MA109479Hrubý Petr7800:38:35-
49MA111531Frydrych PavelASK Děčín8100:38:40-
50MA112316Šebek JiříPIM Praha8000:38:43-
51MA116838Katsiedl MichalAC Praha 18908200:38:52-
52MA1181863Semenchukov MaximRunning Chef8500:38:57-
53MA120908Bos TimPSK OLYMP Praha8100:38:58-
54MA12116Mlčkovský Jiří8100:39:01-
55MA122716Babica MilanVsetín8100:39:04-
56MA123590Pavlů RomanSK JESENIOVA / Praha7900:39:05-
57MA125814Pešek JiříBěžecký klub České spořitelny8600:39:08-
58MA128793Šnábl PetrBěžecký klub České spořitelny8400:39:11-
59MA130674Tvrdý Zdeněk8400:39:12-
60MA131232Vocetka PetrČelákovice7800:39:13-
61MA133264Kovařík VítCykloVAPE Team8600:39:16-
62MA136189Janeček PetrKbely8200:39:20-
62MA1361017Píša OndřejSK Svěrák8500:39:20-
62MA136426Flegl VlastimilVrchlabí8600:39:20-
65MA144917Menšík MartinCzechMachine.cz8500:39:26-
66MA145765Hájek Jakub8000:39:27-
67MA1471600Valenta MichalKVĚTY8600:39:34-
68MA149779Halabala PavelDHL ITS Running Club8000:39:36-
69MA151825Dušánek JanKVĚTY - Liberec8000:39:38-
70MA153647Hušák JanPIM Běžecký klub7800:39:40-
70MA153746Kubeš JanSport Future Team8000:39:40-
72MA1591047Otáhal Radim8300:39:47-
73MA162252Hnilička VáclavKraslice8600:39:50-
74MA163402Andrle Jakub8200:39:51-
75MA166906Bureš JanCK SLAVOJ TEREZÍN-CYKLO CITY8200:39:55-
76MA16868Švihovský JaromírSportcentrum Jičín8000:39:57-
76MA1681061Pech ŠtěpánPrague Runners8600:39:57-
78MA170745Mikloš Radoslav8300:39:59-
79MA1721068Vítů MichalELEVEN RUN TEAM7800:40:02-
79MA1721591Fráz LukášSP KOLO LOAP SPECIALIZED8400:40:02-
81MA1741826Kříž Pavel8600:40:04-
82MA176283Peterka JiříAC Bludišťák8100:40:06-
83MA178665Zíka JanZdar Bar IM Team7900:40:09-
84MA179887Cretaro DavideDHL ITS Running Club8400:40:11-
85MA1801879Stehlík MartinRBZ Praha8000:40:12-
86MA181164Gonzalez cepeda CarlosKlub Blazinec8400:40:13-
87MA183584Špringl ŠtěpánPraha 58400:40:16-
88MA184704Mužík JosefIRON STARS BEROUN8100:40:20-
89MA185288Franek Richard3fit7700:40:28-
90MA187849Kyral Václav7900:40:29-
91MA1881055Brzek DavidPraha8400:40:31-
92MA196433Štola JakubPraha8400:40:40-
93MA19749Zákostelný MartinPraha 98000:40:41-
94MA19888Vaňuš JozefHISPORT Team7800:40:42-
95MA202429Bradáč JiříSABZO8200:40:51-
96MA203538Pelikán KarelBenešovský běžecký klub7900:40:54-
97MA20825Šimek FilipNelahozeves7900:41:09-
98MA215669Blažek DavidZdarBar Bike Team8200:41:26-
99MA2171800Andrýsek JanDH - Brtník8200:41:28-
99MA2171854Hladina TomášFox-klub Praha8200:41:28-
101MA2191394Novak Michaelgone4run7700:41:29-
102MA222447Frydrych TomášMP Praha7700:41:37-
103MA223956Chadim Václav8000:41:42-
103MA223463Smola KarelAlltraining8400:41:42-
105MA2251547Dvořák JosefTJ Unhošť8600:41:43-
106MA226543Stromko BřetislavSyn v pohybu8300:41:44-
107MA229661Vltavský PetrACS7800:41:45-
108MA231361Kujíček MichalBěžecký klub Spořice7900:41:48-
109MA233886Flak DavidKellys Bikeranch Team7900:41:49-
110MA235456Vesely TomasKaMa Team8400:41:51-
111MA2361593Uhlíř TomášRK Olšina7800:41:54-
112MA237592Korotvička Ondřej8500:41:55-
113MA2411646Čížek MartinBSK racing8500:41:59-
113MA241787Sládeček DavidBěžecký klub České spořitelny7800:41:59-
115MA24341Ježek MichalBjež.cz7800:42:04-
116MA245404Broža VojtěchPraha8500:42:09-
117MA251981Grusz Filip8400:42:23-
118MA252755Fiala Lukáš8600:42:26-
119MA253782Jacko BranislavBěžecký klub České spořitelny8200:42:27-
120MA25679Šup RadekPraha7700:42:31-
120MA2561019Čapek Jan7900:42:31-
122MA2641582Kysela Lukáš7900:42:40-
123MA266681Mikula Václav8600:42:42-
124MA268857Stehlík LadislavRFC8000:42:45-
124MA268159Brouček OndřejTři pro zdraví8400:42:45-
126MA270572Uher OndřejVŠTVS Palestra7900:42:46-
127MA272544Petratur Radim7700:42:51-
128MA27924Novák ZbyněkKladno8500:43:04-
129MA284582Simon MirekSokol Škvorec8000:43:09-
130MA289583Zigl MichalJihlava8200:43:15-
131MA291499Smělý DanielPraha7900:43:18-
131MA29143Pospíšil JaroslavBike&Run Team Stará Paka7800:43:18-
133MA296684Řehák MartinMnichovice8400:43:21-
134MA303201Vaculík MartinPraha8300:43:30-
135MA306202Kubíček MiloslavPraha7800:43:33-
136MA311644Staněk DanielBěžecký klub České spořitelny8100:43:36-
137MA315877Doleček MilanNeratovice8200:43:44-
138MA3172016Synek Ondřej8200:43:45-
138MA3171633Beníček MartinPraha 4 Runners8300:43:45-
140MA322990Voves JakubST Jana Vovese8600:43:46-
141MA324863Trčka Pavel7800:43:47-
142MA325192Chalabala Pavel8000:43:48-
143MA330515Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:43:51-
143MA330142Kasa MartinPilulka.cz8000:43:51-
145MA332485Bušek Michal8300:43:52-
146MA3367Měchura MarekSK Svěrák8500:43:53-
147MA3391806Housa Lubos8300:43:55-
148MA342324Miklánek TomášLe-To8600:43:59-
149MA344953Děd PavelPraha7800:44:01-
150MA3451849Mareš PetrBrno8300:44:02-
151MA34829Bezděk Miroslav7900:44:04-
152MA351777Kučera Petr8600:44:07-
153MA354108Ostruszka JanTJ Karpentná8300:44:09-
154MA359113Bulva RadekLitomyšl8400:44:12-
155MA362465Nekula Jiří8200:44:14-
156MA365323Hába JanJoskatel Team8000:44:18-
157MA368899Mathes Jozef7900:44:24-
158MA3711880Novák PetrOOP Trnovany7700:44:27-
159MA3741813Pelc Michal8300:44:31-
159MA374360Mrkáček StanislavBěžecký klub Spořice8200:44:31-
161MA376284Peterka TomášAC Bludišťák8600:44:33-
162MA381859Bělík LubomírNeratovice7800:44:37-
163MA384523Seidl JanŽatecké Helmbrechtnice8600:44:42-
164MA387132Candrák MartinPraha7700:44:45-
164MA387412Bouma JiříJoskatel Team7800:44:45-
166MA3921607Hanák RadekIndividuální8400:44:49-
167MA395700Sedlačík Tomášžádný klub8200:44:54-
168MA3971621Šiška JanTTK Slavia VŠ Plzeň8100:44:56-
169MA3981812Kvapil MilanSVVAT8000:44:57-
170MA4021624Vondrák VáclavBSK RACING TEAM7800:45:00-
171MA410408Čermák MilošLysá nad Labem7900:45:08-
172MA413231Pařízek JanPraha 9 Dolní Počernice8000:45:10-
173MA415885Chaloupka Lubomír7800:45:13-
174MA418129Roušavý JanKabuki Team8500:45:16-
175MA422558Šrajer Michal8200:45:19-
176MA424717Slavík HonzaAž na plech8200:45:20-
177MA43018Kazda RadekChrbonín8600:45:28-
177MA430292Hejna MarekTRIATLON PRAHA-HÁJE8000:45:28-
179MA43256Rebec JanSokol Kbely7900:45:29-
180MA433209Kessler FilipBěžeckáškola.cz8200:45:30-
181MA440995Brouček Tomáš8200:45:39-
182MA4411536Šťastný Ondřej8300:45:40-
182MA441967Van den munckhof KeesDHL ITS Running Club8000:45:40-
184MA444334Lichter MartinAž na plech8600:45:41-
185MA450506Nemčík Martin8400:45:47-
185MA4501822Hnilička JanPraha8100:45:47-
187MA456536Kuchař Pavel8300:45:53-
188MA4571512Prokop Jan7800:45:55-
189MA458695Vacek Jaroslav8300:45:56-
190MA462846Fuksa LeošHappy Endings8100:46:00-
191MA463157Matys ZbyněkPřezletice7900:46:02-
192MA468160Vašek LiborRelative Team7800:46:05-
193MA47228Linhart FrantišekPrague Runners8200:46:09-
194MA4731516Bauer JanBauer Team - www.uslepejse.cz7700:46:12-
195MA47989Zoulek AlešBAK SEAL 6 Team8200:46:17-
196MA4831846Jurečka Martin8300:46:26-
197MA48421Kazda PetrChrbonín8400:46:28-
198MA486446Brandejs MiroslavMP Praha7800:46:29-
199MA487988Bukovský JanRunPORG7800:46:31-
200MA489555Kotyza David8400:46:32-
201MA490533Krejčí Vlastimil8000:46:37-
202MA491732Jann Václav7700:46:40-
203MA494703Pazdera LukášBěžecký klub České spořitelny8600:46:42-
204MA499688Lauer Tomáš8200:46:43-
204MA4991832Kubát PetrPraha7800:46:43-
206MA503643Prášil OndřejSportcentrum Jičín8400:46:44-
206MA5031564Čapek JiříVálec Úvaly7900:46:44-
208MA5061062Paleček JanMIROŠOVICE7900:46:46-
209MA507549Daniš PavolPraha7800:46:47-
210MA508131Kejzlar JenikCARE.cz7900:46:48-
211MA510487Hédl TomášBěžecký klub České spořitelny8500:46:50-
211MA5101549Zeman PetrSokol Šestajovice8000:46:50-
213MA512442Beran MartinMP Praha7700:46:52-
214MA51452Heřman LukášSPONA Teplice8000:46:54-
214MA514190Kropík LukášAK Vinoř7900:46:54-
216MA516574Vít JiříTONDA Sport7900:46:55-
217MA517914Kurka MarekPIM Běžecký klub8000:46:56-
218MA520345Tesar AntoninAteliér 273077800:46:58-
219MA525631Žalud JanSK Choroši7800:47:04-
220MA526766Štefan VáclavVinoř Notors Team8400:47:05-
221MA539216Cmarada JurajCyklisti Trnava8200:47:18-
222MA542948Šindelář Jakub8600:47:20-
222MA542351Novák Jakub8300:47:20-
224MA546511Cibula VítPraha - Čakovice7700:47:21-
225MA550983Podzimek FrantišekZnojmo8100:47:24-
226MA55297Hejný MartinSokol Čechtice7800:47:25-
226MA5521898Burda Tomáš8300:47:25-
228MA558608Kluch RadekBike Team Trnová8600:47:29-
229MA561795Krůžela StanislavBěžecký klub České spořitelny8400:47:30-
230MA5631507Weil Petr8500:47:31-
230MA563275Voda OndřejModranska crew7700:47:31-
232MA566185Kocurek AdamSKPŠ PRAHA8600:47:32-
233MA57086Kratochvíl Jiří8200:47:33-
234MA572145Kasa PetrAC Dolni Chabry7700:47:35-
235MA574733Caha LadislavČelákovice7800:47:39-
236MA575734Vaněk VladimírLitovel8000:47:40-
236MA575659Plhák VáclavMohelnice8200:47:40-
238MA579848Smrček MartinSKPŠ PRAHA8600:47:42-
239MA58090Holomek Tomáš8000:47:44-
240MA582277Olšovský VítězslavMetro A - Praha8300:47:46-
241MA5911049Vrzala Tomášlongrun.cz7800:47:54-
242MA592642Frajkovsky Jan7900:47:55-
243MA596246Mészáros Petr8200:47:59-
244MA6011046Srb TomášStrašnice7800:48:04-
245MA603259Matásek LubošSK Plzeň Bolevec8400:48:05-
245MA603918Růžička PavelDexter Cycling8200:48:05-
247MA607247Zimák Tomáš8600:48:09-
248MA609240Dvořák Aleš8600:48:10-
249MA611775Tenora Lukáš8600:48:11-
250MA613101Halas Ludovit8200:48:15-
250MA613109Kroupa Tomáš7700:48:15-
252MA615951Hlaváč Jiří7900:48:16-
253MA618979Chmelař Petr7800:48:18-
253MA618991Nahodil Jiří8600:48:18-
255MA621611Prycl DavidMirka 508300:48:21-
256MA630920Staněk Kamil8600:48:30-
257MA632111Bubla LadislavVršovice8300:48:32-
258MA63619Jakubczak Konraddebeściak7900:48:36-
259MA6411892Pivec Janwww.digitor.cz8100:48:38-
260MA642581Tomášek RadekLiberecke gazely7900:48:39-
261MA6461508Částka Jaroslav8300:48:40-
261MA646829Štolc MilanHusinec - Řež7700:48:40-
263MA65093Petr Josef8600:48:43-
264MA651738Hnilica TomasPrevazne neskodny Dragon boat team8000:48:47-
265MA658605Kypta Tomáš8400:48:53-
266MA664141Vokáč TomášDofE7800:49:05-
267MA6671835Hejla Jiří8500:49:06-
268MA668927Pektor TomášPraha8100:49:08-
269MA669763Jančařík Andrej8400:49:09-
270MA67910Smolon David7700:49:17-
270MA67966Zelenka Petr7700:49:17-
272MA689771Marek OndřejContinental Brandýs nad Labem7700:49:23-
273MA690806Dušek MartinBěžecký klub České spořitelny7900:49:24-
274MA69255Orszulik Jakubwww.mitbyt.cz8500:49:25-
275MA6941649Polášek Matěj8500:49:26-
276MA696364Steinbauer MartinStaroboleslavsky kloub8300:49:27-
277MA701439Zahradníček RomanMP Praha7800:49:32-
278MA712904Chvála Jan7700:49:37-
279MA7161604Večerek JiříOpen Gym Brandýs n/L8300:49:38-
280MA718266Hof Radovan7800:49:39-
281MA719952Vohanka LukášTvrďáci8000:49:41-
282MA722883Pastirik Aleš7900:49:42-
283MA725831Vaja Jan8400:49:44-
284MA7271814Koutník JiříSVVAT Praha8000:49:46-
285MA730686Culos Stefano7700:49:49-
286MA733210Pleskač Ivan8500:49:52-
287MA736854Valach DavidRostoklaty7900:49:53-
287MA73638Koldovský MartinZeleneč7700:49:53-
289MA740934Zapletal PavelZlaté Hory8200:49:55-
290MA7441056Kudláček PetrPraha 47700:49:59-
291MA74957Bartoš MartinNeratovice8600:50:09-
291MA749225Schoenherr AllanFitcentrum Mamut Uvaly7900:50:09-
293MA7531554Pacovský Ondřej8500:50:12-
294MA755260Beneš Petr8000:50:14-
295MA75676Krčil Luboš8300:50:15-
296MA7581853Brzák MichalDynastie.cz7700:50:21-
297MA759682Hejl StanislavHorní Bukovina8600:50:22-
298MA770975Pečený Ondřej7700:50:40-
299MA784110Randáček Martin8100:50:58-
300MA786792Richtr JakubBěžecký klub České spořitelny8500:51:01-
301MA787589Schejbal RobertPraha8100:51:02-
302MA789836Votruba Pavel7900:51:04-
303MA795725Ondruš Jan7800:51:08-
304MA798519Neduchal Martin7700:51:10-
305MA806534Kozelka PetrAC Bludišťák8000:51:15-
306MA807968Marek TomášProroci zadní řady8500:51:18-
307MA8083Černoušek Bohuslav8200:51:19-
308MA814188Pruner ZdeněkPraha8300:51:25-
309MA815497Trost AlešVinoř Notors Team8400:51:29-
309MA815936Mráz MartinVinoř Notors Team8400:51:29-
311MA821491Rata Filp8100:51:34-
312MA825638Mrnuštík MichalMirka 508500:51:38-
313MA830490Siegl StanislavSKPŠ Praha7700:51:44-
314MA843799Šafránek AntonínBěžecký klub České spořitelny8100:52:02-
315MA848794Žilka LiborBěžecký klub České spořitelny8600:52:09-
316MA850267Zmek OndřejPraha8600:52:13-
317MA855455Bird Darian7900:52:20-
317MA8551577Voneš Marcel8500:52:20-
317MA855993Pospíšil Petr7800:52:20-
320MA860333Tománek JaroslavSK I.CA8300:52:24-
321MA861163Malý Ondřej7900:52:25-
322MA867243Stejskal HonzaS.V.V.A.T.8200:52:35-
323MA874396Strachovský JanEtriatlon Team8000:52:40-
324MA876970Kosina Pavel8100:52:41-
325MA878217Jackovič Miroslav8400:52:42-
326MA881702Vaculík David7800:52:46-
327MA88313Wachtarczyk TomášNoDNF.cz7700:52:48-
328MA884325Burian Petr7900:52:49-
329MA8861874Chmelík Tomáš8200:52:50-
329MA886718Palla Vojtěch8500:52:50-
331MA888650Husák Ondřej7800:52:51-
332MA892467Kantor Roman7700:52:54-
333MA894790Lexa RadekBěžecký klub České spořitelny8200:52:55-
334MA8981870Krupička MartinSK SDH Letňany8600:52:59-
335MA905944Bábela Martin7700:53:06-
336MA9091824Hájek Ladislav8500:53:14-
336MA909770Bartoníček JiříDUDU+BUBU7900:53:14-
338MA914509Šebesta MichalMetro A - Praha8300:53:18-
339MA918427Tikal Jiří8600:53:24-
340MA92096Ullmann PetrUšoplesk Team8400:53:26-
341MA924517Sobek Michal7900:53:28-
342MA929281Brablec Martin7800:53:30-
343MA948633Frolík TomášSpona Teplice7800:53:47-
344MA951304Janovský Jan8100:53:52-
345MA9531644Peroutka Tomas7800:53:59-
346MA965510Műller MartinStrašnická šlechta7700:54:15-
347MA966955Procházka Jakub8600:54:16-
348MA978945Alán LukášParta X8500:54:29-
349MA988971Dvorak Milan8300:54:42-
350MA992977Matula Zdeněk8000:54:43-
350MA99223Molitoris Andreaswww.biatecrace.cz8300:54:43-
352MA995822Žižka OndřejBěžecký klub České spořitelny8600:54:47-
353MA996910Adamča Michal8300:54:48-
354MA997308Milec Andrej8200:54:49-
355MA1001620Kult JanSK Choroši7800:54:52-
356MA1002184Hájek JosefTisem8300:54:54-
357MA1013984Rambousek Michal8500:55:04-
358MA10271050Paleček OndřejPraha 108100:55:16-
359MA1030407Kocian Roman8100:55:21-
360MA1040571Zítek MichalVinoř Notors Team8400:55:32-
361MA10421871Šváb Milan8600:55:34-
362MA1049645Skála VáclavBěžecký klub České spořitelny8600:55:41-
363MA1053123Vávra StanislavT. J. Otavan Poříčí8500:55:44-
364MA1055126Dio MichalCGI Running team7800:55:46-
365MA1057526Podzemský Jan8400:55:48-
366MA10601568Kolinger Lukáš8300:55:51-
366MA10601890Forýtek Michal8200:55:51-
368MA1067597Krontorád VítězslavJesenice8200:56:00-
369MA1071119Sedlecký RobertSpolek Lipican - Kbely8200:56:07-
370MA10921884Pelc Marek8000:56:41-
371MA1094492Čížek PetrPetr a Jirka8400:56:43-
372MA1102747Svatoň DavidTT3 sports7700:56:49-
373MA11041608Čenský PetrPraha8200:56:53-
374MA1107191Otava TomášTraged Team8100:56:59-
375MA1109254Cabejšek MichalBojuju sám se sebou a za sebe:)7800:57:00-
376MA1115143Ridzoň MartinPraha Kbely8100:57:08-
377MA1117973Bobko Michal7700:57:10-
378MA1125815Slavík MarekBěžecký klub České spořitelny8100:57:18-
379MA1129613Krofta JiříMirka 507700:57:22-
380MA11301809Krúpa Martin8200:57:23-
381MA1144398Schwarz Marek7900:57:45-
382MA1155311Malý LiborBéKá Zeleneč8600:57:58-
382MA1155448Kašpar TomášMP Praha8000:57:58-
384MA11601622Král Michal8600:58:04-
385MA11691883Drlík Miroslav8300:58:15-
386MA1198882Molek Jiri7700:59:01-
387MA120645Forman Michael8600:59:19-
388MA1212319Škráček Jan8100:59:27-
389MA12201585Zahálka TomášSvětlo pro svět7800:59:38-
390MA1223340Bartuš Martin7900:59:45-
390MA12231539Kačer CtiborRun the World8200:59:45-
392MA1232625Převrátil JanSPONA Teplice7700:59:56-
393MA1236856Málek Josef8601:00:03-
394MA1239148Urbánek MilanPraha7901:00:06-
394MA1239818Šlápota LadislavBěžecký klub České spořitelny7901:00:06-
396MA1242363Burda MartinVinoř Notors Team8201:00:10-
397MA1251699Červinka Jan8301:00:35-
398MA1256498Přibil KarelKarel8501:00:42-
398MA1256892Oravec PavolKošice8201:00:42-
400MA1258961Hutira Jan8001:00:43-
401MA1259947Nohava JaroslavŽádný8501:00:45-
402MA12611808Soukup PetrSTB BC8401:00:50-
403MA1287560Popelka Jan7801:01:50-
404MA1295322Schwarz David8601:02:18-
405MA12971802Sadílek Michal8501:02:20-
406MA13051823Rezek Onldřich8401:02:37-
407MA13191530Tvrzník TomášHisport Team7901:03:21-
408MA1332133Kubík Václav8301:04:04-
409MA1352707Příhoda Michal7701:04:59-
410MA1353230Douša OndřejPraha7701:05:02-
411MA137046Lukášek JiříPoděbrady8301:06:29-
412MA137659Radiňák LiborNoDNF.cz7701:06:46-
413MA1377594Křivánek MartinMistři a Markétka8301:06:48-
414MA139485Gajdoš Vladimír8101:08:00-
415MA1402871Vavřinec Petr8001:08:35-
416MA1413696Škorpil Roman8201:09:59-
417MA14151877Remeň Vojtěch8601:10:04-
418MA1421820Volf PetrBěžecký klub České spořitelny7701:10:41-
419MA142814Vokrouhlík DavidSK Choroši7701:11:33-
420MA1431186Pavlík Jakub8501:12:16-
421MA1432639Bouda štěpánPraha7901:12:24-
422MA14361866Šlefr Jiří7801:13:27-
422MA1436962Koloušek Ondřej7701:13:27-
424MA1441710Smítek Roman7701:14:13-
425MA144783Černý Václav8201:15:15-
426MA144832Ježek Michal8001:15:24-
Muži 40 - 49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB10347Procházka JosefDěčín7100:33:46-
2MB111518Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:33:57-
3MB15924Kupidlovský DanielStodůlky7600:34:09-
4MB16556Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:34:12-
5MB191638Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:34:23-
6MB29118Křeček TomášIron Star Beroun7200:35:08-
7MB39832Huk PetrJablonec7600:35:47-
8MB40615Mikula MiroslavIron Stars Beroun6800:35:50-
9MB461864Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:36:02-
10MB47366Švejdar SlávekKV Arena Team Karlovy Vary7100:36:09-
11MB49562Fořt MartinELEVEN RUN TEAM6800:36:14-
12MB52410Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:36:23-
12MB52195Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:36:23-
14MB661614Dvořáček JiříElite sport Team6800:37:00-
15MB7840Rákosník LubošTJ ČZ Strakonice7400:37:36-
16MB92789Dzian PatienceBěžecký klub České spořitelny6900:38:04-
16MB92416Urx RadekTřebotov7600:38:04-
18MB98501Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:38:09-
19MB99205Vondráček GustavPraha 37200:38:10-
20MB10012Šumný Milan7600:38:12-
21MB108464Soukup PetrBOOTCAMPS7300:38:32-
22MB118723Beran PetrUsti nad Orlicí7100:38:57-
23MB12815Fojtik DavidKBELY CYCLING TEAM7300:39:11-
24MB1361637Stolarik PeterBenešovský běžecký klub7000:39:20-
25MB140804Daubner JanBěžecký klub České spořitelny7500:39:21-
25MB140121Tall PavelSK ČNB Praha6900:39:21-
27MB1421057Lanzafame RiccardoMandalatrail ASD (Italie)7200:39:23-
28MB15069Pavouček JanHalvar&Son7100:39:37-
29MB15291Bret TomášRUN4FUN Hradec Králové7500:39:39-
30MB158518Ludvík JanČeské Budějovice7500:39:46-
31MB159488Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:39:47-
32MB16180Kouba MichalEndurance Lab7300:39:48-
33MB165530Míček FrantišekAC Praha 18907100:39:53-
34MB167450Vyšinský MartinMP Praha7600:39:56-
35MB171445Valtr VladimírMP Praha6700:40:01-
36MB1751065Fix JiriSK MAXTRI Liberec7400:40:05-
37MB1891631Tomčo DušanIRON STARS BEROUN7600:40:33-
38MB203173Martinek OndřejPraha 67600:40:54-
39MB209537Fafejta VáclavTJ LIGA 100 PRAHA7300:41:10-
40MB214419Svoboda PavelSK Vlaška6900:41:25-
41MB216902Bubeníček JiříPRAHA6800:41:27-
42MB23030Pekárek JaroslavStará Boleslav7600:41:47-
43MB2311643Zelenka JiříSUADRA7100:41:48-
44MB23371Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka6700:41:49-
45MB239769Podolák Karel7400:41:56-
46MB248742Svozil DanielVŠCHT7100:42:12-
47MB25034Procházka JiříVšeradice7000:42:22-
48MB261236Matějka JosefPraha 97300:42:36-
48MB261428Vizina Petr6700:42:36-
50MB263890Tonder MartinDěčín7300:42:38-
51MB2658Dvořák TomášEndurance Lab7600:42:41-
52MB274602Beneš VladimírJoskatel Team6900:42:55-
52MB274139Cibík MilanP-4 Modřany6700:42:55-
54MB27772Švingr Ivan7600:43:00-
55MB27882Seidl RadimZdiby7400:43:03-
56MB28154Ovčinikov Milanvasesit.cz7300:43:08-
57MB2841623Ginzel PetrCyklo Vape7200:43:09-
58MB286177Pavlů DušanEtriatlonTeam7400:43:11-
58MB28660Olšer TomášAK Duchcov7200:43:11-
60MB294435Krejzar PavelZáběhlice7100:43:19-
61MB2971618Rechnovský JanKP Praha7000:43:22-
62MB302379Pavel JanyšPraha7600:43:29-
63MB303756Fiala EnricoPIM BK Modřany - Kamýk7100:43:30-
64MB306200Beneš RadekPraha 187000:43:33-
65MB309120Pomšár MiroslavLysáci7500:43:34-
66MB3121816Glajch MartinChaBrusiči7500:43:40-
67MB3131058Vidim TomášPraha-Újezd7100:43:42-
68MB315116Kodr KarelŽižkov7000:43:44-
69MB317423Siročák MarekMK Seitl Ostrava7200:43:45-
69MB317759Hošek Stanislav7400:43:45-
71MB328444Techlovský JiříMP Praha7000:43:50-
72MB349397Mašita Martin6800:44:06-
73MB351785Michalik SlavomírBěžecký klub České spořitelny6800:44:07-
74MB3561641Zajger Miloslav6900:44:11-
74MB356329Nádhera PetrHradec Králové6700:44:11-
76MB359654Petrů Miroslav6800:44:12-
77MB361279Lukeš MartinELEVEN RUN TEAM6800:44:13-
78MB3661628Řepa JanSK DNF6700:44:20-
79MB369486Tutter AlexandrBěžím si pro pusu7600:44:25-
80MB370816Slovák PavelBěžecký klub České spořitelny6700:44:26-
81MB37384Vodička JanFC Lejboys7600:44:30-
82MB379171Nedvídek AdamAC Rumburk7600:44:36-
83MB38277Adam JanPraha 47100:44:38-
84MB384786Ozorovský MariánBěžecký klub České spořitelny7500:44:42-
84MB384672Jerhot DavidDolní Břežany7000:44:42-
86MB387626Šlegr KamilPraha7600:44:45-
87MB393161Hruška VítChabry Praha6900:44:51-
88MB395425Macek StanislavMěšťáci v běhu7500:44:54-
89MB3981Tichý JiříSKP České Budějovice7500:44:57-
90MB407893Kutmon TomášPraha Modřany7400:45:03-
91MB409757Zvonař JaroslavMan Can7200:45:05-
92MB4101532Čermák Pavel6800:45:08-
93MB414449Žáček RostislavMP Praha7300:45:12-
94MB415357Košťál JanBK Žatec/ Žatec7200:45:13-
95MB418362Juračka PavelPlaná nad Lužnicí7500:45:16-
96MB422282Procházka LuděkBenešovský běžecký klub7000:45:19-
97MB425749Dušek RostislavDataLine7100:45:22-
98MB429440Soukal PavelMP Praha7300:45:26-
99MB435810Kuchyňka AlešBěžecký klub České spořitelny7000:45:32-
100MB441828Mclean RobertDynamo Žižkov6700:45:40-
101MB460269Hingar MilošAussig Runners7000:45:58-
102MB467658Rašner TomášKVS Olomouc6900:46:04-
103MB468591Adamík René7600:46:05-
104MB470943Harzer PetrPraha 27600:46:06-
105MB471251Crkva FrantišekTriQa7100:46:08-
106MB473768Kalenský PetrOlymp fobal6800:46:12-
106MB4731515Boucník JaroslavBauer Team - www.uslepejse.cz7500:46:12-
108MB479727Ritter TomášRUN4FUN Hradec Králové7300:46:17-
109MB491548Kaprálek KarelHoniči Velim6700:46:40-
110MB493172Ozga ZbigniewPraha 56900:46:41-
111MB4942Maleček PetrPoď, poď, to dáš7200:46:42-
111MB4941819Bašta Daniel7100:46:42-
113MB499835Tikovský Marcel7400:46:43-
114MB509636Antoš JanPraha7400:46:49-
115MB517652Cekal Frantisek7200:46:56-
116MB522612Sikora MartinMirka 507100:47:02-
117MB527471Orel IvanNámořníci z Viktorky6800:47:06-
117MB527476Slabý JosefTJ Sokol Kolín - atletika7200:47:06-
119MB530137Vrba Vít7300:47:08-
120MB53694Smetana MichalSmetana team7300:47:16-
121MB542505Civín Jiří6800:47:20-
122MB548457Hošťálek PavelPraha - Kyje7600:47:23-
123MB550963Hulínský IvoRunPORG7100:47:24-
124MB557791Horký MiroslavBěžecký klub České spořitelny7300:47:28-
125MB558946Lobotka Vlastimil7300:47:29-
125MB558653Arnot MichalRunPORG7600:47:29-
127MB5661601Stiborek Martin7400:47:32-
127MB566415Tomášek JanPraha 57600:47:32-
129MB57131Heisig JanGrapa soda7400:47:34-
130MB573546Ulrych MartinArts Café fan club7100:47:37-
131MB581358Mixa VladislavPraha Uhrineves7600:47:45-
132MB589348Hadaric CtiborSatalice7300:47:52-
133MB597911Horký JanKLHK7200:48:00-
134MB603180Tůma PetrRunPorg7000:48:05-
135MB6091896Beneš MiroslavČMK7300:48:10-
136MB628149Strakatý MartinBSK RACING TEAM7600:48:27-
137MB631386Postupa AlešPraha7400:48:31-
138MB636843Tůma LiborBenešovský běžecký klub7100:48:36-
138MB636545Ulrych VáclavArts Café fan club7300:48:36-
140MB646242Němeček JanPraha 67100:48:40-
140MB646813Michovský DanielBěžecký klub České spořitelny7500:48:40-
142MB652705Vlk RomanLightning Prague7000:48:48-
143MB653578Merta DušanTrnávka7600:48:49-
144MB657634Krejsa MiroslavPraha 9 Kbely7000:48:52-
145MB6611537Szabo DavidSK Nové Zámky,SLOVAKIA7000:48:57-
146MB662438Mičker RadekMP Praha7300:49:01-
147MB664919Čurda JiříTJ Sokol Suchdol7200:49:05-
148MB670554Pribičin LudvíkTriatlet Karlovy Vary7000:49:10-
149MB672436Smrček PavelDeníčky7300:49:13-
150MB676207Galbavý Aleš7100:49:14-
151MB683855Brožík Jan7200:49:19-
152MB684114Ondovčák Pavol7500:49:20-
153MB686895Hampl Vladimír7600:49:21-
153MB686773Helcl LadislavEMC Running CLUB7500:49:21-
155MB696869Lutovský OndřejBMBK7600:49:27-
155MB696865Bedrna RadekBMBK7500:49:27-
157MB7011847Kafka MichalNeratovice7100:49:32-
158MB706897Macaspac MarcLazy Hungover6900:49:34-
159MB708827Dryák Jan7200:49:35-
160MB7231566Vyčichlo Jaroslav7300:49:43-
161MB729817Šafra MartinBěžecký klub České spořitelny6700:49:47-
162MB733372Vlach Pavel6800:49:52-
163MB736381Nykel Lumír6700:49:53-
164MB743932Kovařík Tomáš6900:49:57-
165MB745249Hojný Robertsamolepkyprokolo.cz7200:50:02-
166MB7571053Gazda MartinJihočeský běžecký pohár6800:50:18-
167MB764593Ševčík MartinBK Žatec6800:50:31-
168MB769802Antoš PetrBěžecký klub České spořitelny7600:50:38-
169MB770903Chvátal DanielPsáry7500:50:40-
170MB772803Cajthaml TomášBěžecký klub České spořitelny7500:50:43-
171MB782168Hanzlík Luděk7000:50:57-
171MB782453Petrásek JosefTJ Sokol Paběnice7200:50:57-
173MB784169Hladík Robert7300:50:58-
174MB788776Materna Luboš7400:51:03-
175MB792452Čáslavský DavidMP Praha7600:51:06-
176MB7981063Maleček JanPraha7600:51:10-
177MB802263Šiml JanNovis TK Praha6700:51:12-
178MB804712Dvořák Miloš6800:51:14-
178MB8041611Veselý PavelSTS Chvojkovice Brod7000:51:14-
180MB808627Švorc Martin7100:51:19-
181MB812220Čada Jiří7600:51:22-
182MB820649Pliska Zdeněk7000:51:32-
183MB825354Tomášek PavelVorvani ACS7600:51:38-
184MB831222Pilař Petr7000:51:46-
185MB833258Brabenec MartinPraha 18 - Letňany7500:51:49-
186MB834821Zajíček SvatoslavBěžecký klub České spořitelny7400:51:50-
187MB838807Janík JanBěžecký klub České spořitelny7200:51:56-
188MB8509Zima Jaroslav7100:52:13-
188MB85063Pančev Marek7500:52:13-
190MB854826Pak Jiří7400:52:17-
191MB864601Kouba RadekBK Žatec7600:52:28-
192MB8681571Bureš PavelS.P.CH.S.7400:52:36-
193MB871648Keller RomanTeta bike klub7500:52:38-
194MB884680Štěch MartinBílina7300:52:49-
195MB890343Vimr Michal7400:52:53-
196MB898431Pavelka Michal7000:52:59-
197MB903985Bohuš Jozef7500:53:01-
198MB908175Al-bunni Ramez6800:53:12-
199MB916540Bartoš Václav7300:53:21-
200MB930375Navrátil Ondřej7500:53:32-
201MB932824Peterka Ivo7500:53:33-
202MB939781Macourek JiříBěžecký klub České spořitelny7600:53:38-
203MB943876Malínský MichalPraha7600:53:42-
204MB946573Hanák Roman7400:53:44-
205MB967764Sedláček Petr7400:54:18-
206MB9711620Jiřík Mirek7300:54:23-
207MB976513Škoda Milan7500:54:27-
208MB980767Velínský Miroslav7200:54:35-
209MB986106Sailer RadekTři pro zdraví7500:54:41-
210MB988253Vávra MartinCIRCON6700:54:42-
211MB999837Viktořík JindřichSK Choroši7600:54:50-
212MB1006640Cibulka Miloš6700:54:57-
213MB1018215Srba Jiří7200:55:10-
214MB1020751Moučka DavidŠrot tým7500:55:11-
214MB1020300Šmíd JanOdolena Voda7000:55:11-
216MB1028726Adam Jakub7200:55:19-
217MB1034812Lifka RadekBěžecký klub České spořitelny7400:55:24-
217MB1034800Bernatský VojtěchBěžecký klub České spořitelny7500:55:24-
219MB1037514Felber Tomáš7300:55:27-
220MB103826Zámečník Martin7500:55:28-
221MB1041105Haupt PetrTři pro zdraví7500:55:33-
222MB1044153Kliment Martin7100:55:36-
223MB1045179Brožík Pavel7100:55:38-
224MB1048103Jakub VelasRunsportTeam7000:55:40-
225MB1057395Kusák RomanTJ SKALA OKRES CHRUDIM7200:55:48-
226MB1063458Srubar Jiri7500:55:55-
227MB1071982Skrivanek Petr7200:56:07-
228MB1076842Řežábek LuděkKobylisy7400:56:17-
229MB107950Škrdlant RadekPlískov7500:56:24-
230MB1080676Strnad Jakub7600:56:27-
231MB1083250Málek JanCerhenice7500:56:30-
232MB1085496Friesinger PetrČOU6700:56:33-
233MB1096233Janda JiříHisport Team7300:56:44-
233MB1096365Klement MarekKV Arena Team Karlovy Vary7600:56:44-
235MB1123178František JelonekPraha7000:57:16-
236MB1130570Bartoš Petr6800:57:23-
237MB1140341Panec Jiří7400:57:39-
238MB114867Buriánek Tomáš7200:57:48-
239MB1150370Řezníček FilipÚstí nad Labem7400:57:50-
240MB11571869Indra JanPraha7200:57:59-
241MB11621045Štafl Vladimír7200:58:07-
242MB1165905Pancíř František7600:58:14-
242MB1165949Švajcr RadekBidvest7200:58:14-
244MB1169130Fojtík Daniel7000:58:15-
244MB1169950Kollarov Jiří7500:58:15-
246MB1174520Mištík Martin7000:58:16-
247MB1182752Pekarek Pavel7500:58:24-
248MB1185494Prošek Aleš7300:58:31-
249MB1191969Vojáček AlešBOOTCAMPS7600:58:44-
250MB1192774Polata MartinEMC Running CLUB7000:58:48-
251MB1203532Mareš Svatopluk7500:59:14-
252MB1214502Štindl Jan7100:59:29-
253MB1215199Straka VlastimilPraha 9 - Kbely7300:59:32-
254MB1218964Půža Tomáš7200:59:37-
255MB12231529Gabriel VáclavRun the World...7500:59:45-
255MB12231528Král StanislavRun the World...7400:59:45-
257MB1234524Kozubek PetrPraha 37200:59:59-
257MB12341717Kopáňko VladimírStara Garda Kunice7200:59:59-
259MB12371066Šoltys Štěpánhispo7601:00:05-
259MB1237630Bartoň Ondřej7601:00:05-
261MB1243432Papai Eduard7601:00:15-
262MB12441603Hejkrlík JiříKunice7601:00:16-
263MB1253451Krucký JakubMP Praha7201:00:36-
264MB1264617Krofta MichalMirka 507601:00:57-
265MB1289414Koten Petr7601:01:58-
266MB1300170Nesvačil Marek7301:02:23-
267MB1301761Trčka JanAlbeř 926801:02:30-
268MB1302140Redlich BedřichBašť7001:02:32-
269MB131435Domorád MiroslavUCB-ČS running team7301:03:14-
270MB1323622Kult PetrSK Choroši7501:03:42-
271MB133073Maršálek Ivo7601:03:59-
272MB1334272Bielik Pavel7501:04:05-
273MB13421817Dvořák PetrSvémyslice7501:04:17-
274MB13466Bažant Michal7101:04:30-
275MB1360830Nezbeda Radek6901:05:35-
276MB1361127Grygar DavidARCHITEKTI-Grygar.cz7401:05:51-
277MB1369297Zeman JiříPraha7601:06:18-
278MB13881523Mašek Zdeněk7301:07:42-
279MB1405394Březina TomášSABZO Praha7001:08:50-
280MB1406299Schmid MiroslavKbely7601:08:58-
281MB1424550Dave Ruzius7001:11:17-
282MB1434823Godľa DušanBěžecký klub České spořitelny7201:13:13-
283MB14491561Němec DanielBěžecký kroužek Letňany7401:15:35-
Muži 50 - 59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC791526Louda PetrAC Česká Lípa6400:37:39-
2MC1061645Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:38:29-
3MC107287Suchý JiříKerteam5900:38:30-
4MC112437Šuranský LubomírMP Praha5800:38:43-
5MC1771626Sádovský Luboš6500:40:07-
6MC182194Patera MiroslavBK Louny6300:40:15-
7MC185841Rauscher AlexAXIS Run Team6300:40:28-
8MC194182Flaks JanAC Nýřany6200:40:38-
9MC19992Petr JosefSlovan Liberec6300:40:47-
10MC200274Vodička FrantišekLitoměřice6600:40:48-
11MC206750Kratochvíl MiloslavPraha 106600:40:57-
12MC207213Škarda MilanAC FALCON ROKYCANY6300:41:05-
13MC210598Rusňák Vladimír5700:41:14-
14MC213577Pavlík LadislavŽďár nad Sázavou5800:41:24-
15MC237860Píchal TomášRůžďka6000:41:55-
16MC249286Hemer LukášPraha6600:42:18-
17MC25564Novák JaroslavÚstí nad Labem - Brná6200:42:30-
18MC258894Prchal PavelCyklosport Kern Praha5900:42:32-
19MC280711Dlouhý VladimírDlouháni Roudnice6000:43:07-
20MC295167Krejzl HenrichBKSAK LOŽISKA Karviná6600:43:20-
21MC299261Matoušek MichalBTK EURO BIKE Praha6200:43:26-
22MC322317Tůma JiříObchodní akademie Vlašim6300:43:46-
23MC325677Vavreček MiroslavBechyně6300:43:48-
24MC332481Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5800:43:52-
25MC345619Buzek OtakarSURVIVAL6100:44:02-
26MC351198Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:44:07-
27MC363541Šůs JaroslavNovis TK Praha6500:44:15-
28MC364994Opočenský JaroslavKutná Hora5700:44:16-
29MC366741Svátek Lubomír5800:44:20-
30MC3721051Tomeš RostislavTraged Team Praha6000:44:29-
31MC377641Nigrin VlastimilVRAK Praha6400:44:35-
32MC400128Novotný RomanKVM 18816600:44:59-
33MC404493Frey EduardTOM KČT Kralupy5800:45:01-
34MC426504Laur Zbynek6200:45:23-
35MC4501556Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:45:47-
35MC450666Pirona Paolo6200:45:47-
37MC460336Granát PetrPraha 46500:45:58-
38MC463291Pína JaroslavAB Řež6300:46:02-
39MC465237Hejzlar JaroslavSK Trativody5700:46:03-
40MC476671Týč ZbyněkKlánovice6500:46:14-
41MC478868Sládek AugustinBMBK5700:46:15-
42MC482245Uxa TomášURT Beroun6500:46:25-
43MC487698Kašparec Petrsklárna AJETO Lindava6200:46:31-
44MC494561Týč LubomírDlouhý Most6100:46:42-
45MC531687Schiavetto Carlo6000:47:10-
46MC548547Kulmon PetrBěžecká škola KV6500:47:23-
47MC552203Schovánek MilanKrčský les B6200:47:25-
48MC556851Chmelař Libor6500:47:26-
49MC594928Jordák KarelBH Praha 66000:47:57-
50MC606939Brzobohatý MiroslavTJ Byšice6300:48:08-
51MC620371Rychlík IvanSurvival6200:48:20-
52MC6421578Smith Trevor6100:48:39-
52MC642798Ševinský JanBěžecký klub České spořitelny6100:48:39-
54MC654937Hanzl RadkoV Lukách6100:48:50-
55MC655196Veselý PetrTJ Sokol Šestajovice6500:48:51-
56MC672873Papoušek AntonínHrdlořezy6300:49:13-
57MC677616Fivebr VladimírFydel Most6500:49:15-
58MC679235Staněk MilanKenast Pečky6600:49:17-
59MC690884Filinger ZbyněkSK MAXTRI Liberec6200:49:24-
60MC692144Novak Jiri6100:49:25-
61MC699784Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6200:49:28-
62MC70058Leština Jaroslav6200:49:30-
63MC701772Neubauer Antonín6300:49:32-
64MC710866Lagarde MartinBMBK6000:49:36-
65MC712441Sova JanMP Praha6500:49:37-
66MC716660Záruba LuděkAC PRAHA 18905900:49:38-
67MC719466Mucha Aleš6400:49:41-
68MC723328Tichý Stanislav6000:49:43-
69MC726350Soukenka RadimPIM běžecký klub6300:49:45-
70MC732314Zeman VladimírSokol Kolín - atletika5900:49:51-
71MC733339Závora IvanBáječní muži v běhu6500:49:52-
72MC746754Králík MichalHK6200:50:03-
73MC761124Nečas ArnoštBOOTCAMPS BOHNICE6300:50:25-
74MC774181Otava MiroslavTraged Team6200:50:47-
75MC778337Miler VáclavSokol Kolín - atletika6200:50:52-
76MC819797Vašička PetrBěžecký klub České spořitelny6600:51:30-
77MC843406Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:52:02-
78MC873603Popelka MiloslavHradec Králové6000:52:39-
79MC874477Kouklík StanislavBenešovský běžecký klub6100:52:40-
80MC890302Fajta VladimírSpolek Lipican - Kbely5700:52:53-
81MC895929Vejrosta ZdeněkTOM - KČT Kralupy n.Vlt.6100:52:57-
82MC898585Černý Jindřich6400:52:59-
83MC913563Janeček Pavel5900:53:16-
84MC9321067Sitter Mirek6600:53:33-
85MC986482Krištofík JiříX-TRAIL ORLOVÁ6600:54:41-
86MC1032295Tomáš PetrKVM 18816500:55:23-
87MC1089708Velecký TomášKPA Pardubice6400:56:36-
88MC11101064Kalina Pavel6600:57:01-
89MC1140393Švorc JanHradec Králové6300:57:39-
90MC1174762Šraier Vladimír6200:58:16-
91MC1184234Blecha VladislavLíbeznice6400:58:29-
92MC1210670Novák Milan6400:59:25-
93MC126362Valentin MichalPraha 96501:00:53-
94MC1292413Pěcha TomášVTJ Běhoun Poděbrady6601:02:06-
95MC1295158Kasl PetrAtletiko Šneko6001:02:18-
96MC1310925Dolejš RadomírSABZO - AVC Praha5801:02:41-
97MC1397880Novák IvanSK Choroši6201:08:11-
98MC1418811Kulhavý VladislavBěžecký klub České spořitelny6301:10:20-
Muži 60 - 69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD35743Smrčka MilošBK Říčany5400:35:33-
2MD97430Korytár JánAC FALCON ROKYCANY5200:38:08-
3MD21239Pur VáclavŠumperk5500:41:22-
4MD2261527Pavlas AntonínPřibyslav5600:41:44-
5MD254309Němec JiříAtletika Vlašim4800:42:28-
6MD267706Lukačišin Milanklatovy malat5500:42:43-
7MD289219Brabec MiloslavInterceramica Rokycany5600:43:15-
8MD444255Bartoš MiroslavBK Louny5300:45:41-
9MD448922Vokuš ZdeněkLiberec5600:45:42-
10MD455454Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice4900:45:52-
11MD529974Pečený Jan5300:47:07-
12MD5321815Navrátil JosefSK Strančice4900:47:11-
13MD586840Herbst JosefBrandýs nad Labem5600:47:49-
14MD623380Šesták JindřichKKK Praha5600:48:22-
15MD627845Tausinger IgorCrotalus Praha4900:48:26-
16MD712257Böhm ZdeněkPraha 115200:49:37-
17MD73927Kohlíček JosefŠeberov5200:49:54-
18MD749656Dohnal DavidDP Praha5500:50:09-
19MD797403Krofta JiříTJ Liga 100 Praha5500:51:09-
20MD803783Novák VladimírBěžecký klub České spořitelny5400:51:13-
21MD836155Wiener OtakarMaratón klub Kladno5600:51:53-
22MD840623Zehringer AlešOA Kollarova5500:52:00-
23MD849239Tesař JaroslavKolospolek Říčany4800:52:12-
24MD888104Valenta ZdeněkPraha5500:52:51-
25MD892484Čáslava PetrTeplice5300:52:54-
26MD952889Mrkvička JanLUKYSPORT TEAM4700:53:58-
27MD955293Cvanciger Miroslav5400:54:01-
28MD960134Rock JanSokol Unhošť5400:54:10-
29MD974553Voříšek JaroslavAC Královské Vinohrady5200:54:26-
30MD9821868Řehák BřetislavRehak´s Runners5500:54:38-
31MD9831573Doležal JanKJP5400:54:39-
32MD1026931Voborník PavelAC Srima5300:55:15-
33MD1063693Veselý MilanGP Atletika Kolín4800:55:55-
34MD1112788Vokáč MilanBěžecký klub České spořitelny5000:57:02-
35MD11171632Vladyka JaromírStudio POLE Velké Popovice5600:57:10-
36MD1119635Švingr PavelBK Louny5300:57:11-
37MD1125657Pikal KarelKVS Olomouc4900:57:18-
38MD1157596Berounsky PavelLC Houštka5600:57:59-
39MD1178183Wiener AntonínPraha 55600:58:21-
40MD1200678Kališ JaroslavSchachermayer Praha5400:59:04-
41MD120153Ovčinikov MilanSABZO5000:59:11-
42MD1202223Ge Evžen + SáraTrailpoint5400:59:13-
43MD1207874Bělecký Jiří5600:59:20-
44MD1217390Erenmalm StaffanTJ Doksy5000:59:34-
45MD1246683Flašar PetrNáchod5401:00:19-
46MD126481Hlava Milan5501:00:57-
47MD133295Pucholt MiroslavSABZO/Praha5101:04:04-
48MD1355150Píša VašekCENTRALBIKE5301:05:06-
49MD14011060Kovář RostislavAK Olomouc5101:08:34-
50MD1457740Krejsa VáclavBonbon Praha5201:34:24-
Muži 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6071850Janový PetrAC Trial Plzeň4500:48:09-
2ME7901588Kánský VladimírSpartak Praha 44000:51:05-
3ME878298Sládek KarelKrásná Lípa4500:52:42-
4ME1133355Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:57:26-
5ME1247715Kocian LuděkAVC Praha4201:00:23-
6ME13451843Janovský KarelTJ Keramo4401:04:24-
7ME1358664Pejpal JiříTJ Liga100 Praha3401:05:23-
8ME1423872Brabec Miroslav4601:11:07-
9ME1439459Březina PetrSABZO Praha4601:13:56-
10ME1443662Kaisler FrantišekSKI Jizerka4001:14:18-
Ženy 29 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ441612Lajdová TerezaASK Slavia Praha9300:35:57-
2ZJ551553Jíšová BarboraUSK Praha - Perňa systém9200:36:26-
3ZJ601033Nováková LadaAK Olymp Brno9300:36:39-
4ZJ871521Drábková MichaelaSK Nové Město nad Metují9200:38:01-
5ZJ1141009Jakobová AdélaSK Praga9000:38:46-
6ZJ1561112Korbášová EliškaASK Elna Počerady9600:39:42-
7ZJ1931506Andrlová VeronikaKerberos9000:40:36-
8ZJ2261036Vzoreková VeronikaELEVEN MERCEDES MITAS TEAM9100:41:44-
9ZJ2441848Železná LadaMladá Boleslav8900:42:06-
10ZJ2811014Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:43:08-
11ZJ3101617Procházková Markéta9100:43:35-
12ZJ3131360Roznosová Julie-8700:43:42-
13ZJ3171289Ambrožová IrenaSK Svěrák8800:43:45-
14ZJ3491368Babicová EvaTTC Český Brod8800:44:06-
15ZJ4841195Nedorostová TerezaBSK RACING TEAM8800:46:28-
16ZJ4941427Samková NikolaBěžecký klub České spořitelny8800:46:42-
17ZJ5171458Egertová NelaDecathlon Černý Most9100:46:56-
18ZJ5321825Zaleska Michaela8800:47:11-
19ZJ5341201Pavlíková Barbora8800:47:12-
20ZJ5421075Pýchová VeronikaNike+ Run Club8700:47:20-
21ZJ5611586Pospíšilová Kateřina9500:47:30-
22ZJ5851273Bačinová Tereza9600:47:48-
23ZJ6211004Tallová DanielaHusinec - Řež9500:48:21-
24ZJ6231497Haislová RadkaOpen Gym Brandýs n/L9200:48:22-
25ZJ6351387Viktorova Jitka9100:48:34-
26ZJ6591011Pokorná Lucie-9100:48:55-
27ZJ6721533Linková Nikol9200:49:13-
28ZJ7121071Konopásková Michala8800:49:37-
29ZJ7311542Kadlecová ZuzanaPříbram9000:49:50-
30ZJ7401276Choutková Magdaléna8800:49:55-
31ZJ7461296Králíčková Ivona8700:50:03-
32ZJ7621171Matoušková MichaelaBTK EURO BIKE Praha9700:50:26-
33ZJ7651015Holíková Martina9800:50:33-
34ZJ7761297Cervanová AnnaANAVI tým9100:50:51-
35ZJ7921640Hernova LucieHumpolecký běhny8900:51:06-
36ZJ8351023Drhlíková KristýnaČelákovice9400:51:51-
37ZJ8391461Šmegrová MichaelaBáječné ženy v běhu/Severští Vlci, Ústí9000:51:58-
38ZJ8501485Váchová KristýnaHumpolecké běhny9300:52:13-
39ZJ8581834Pechová LenkaKralupy8900:52:22-
40ZJ8631272Trostová SimonaVinoř Notors Team8700:52:26-
41ZJ9071102Bošanská RadkaMartin8900:53:10-
42ZJ9091836Beranová DenisaRuměnky8800:53:14-
43ZJ9181627Drnková VeronikaTyšunky Seletice8700:53:24-
44ZJ9221421Mačenková KarolínaBěžecký klub České spořitelny8900:53:27-
45ZJ9241563Hanousková VeronikaSVVAT9000:53:28-
46ZJ9471629Mandáková PetraRungo pro ženy9200:53:45-
47ZJ9541308Nováková Klára8800:54:00-
48ZJ9571482Hrubá Petra9300:54:04-
49ZJ9611459Vitoušová AnnaMattoni FreeRun9100:54:12-
50ZJ9761086Souchová AnnaSPONA Teplice0100:54:27-
51ZJ9851465Šrámková Petra8700:54:40-
52ZJ9881215Rathouská Michaela8700:54:42-
53ZJ9991002Hoskovcová ŽanetaChaBrusiči9000:54:50-
54ZJ10031457Růžicková Jana8900:54:55-
55ZJ10101325Tůmová Natálie9700:55:01-
56ZJ10151569Dušková Dominika9200:55:09-
57ZJ10201388Nerušilová HanaJdu běhat8700:55:11-
58ZJ10251374Rakušanová FrantiškaBěžecký klub České spořitelny8900:55:13-
59ZJ10291837Ševcová SimonaCEPro Team8800:55:20-
60ZJ10431232Holakovska Zuzana9200:55:35-
61ZJ10521230Berková Lindanestartuji za žádný klub9300:55:43-
62ZJ10541284Cervanová IvaANAVI tým8900:55:45-
63ZJ10621257Hladíková Petra8900:55:53-
64ZJ10741367Kulhánková BarboraPIM Běžecký klub9100:56:12-
65ZJ10881495Brabcová Lucie9000:56:35-
66ZJ10901405Mohoutová ŠárkaDecathlon Černý Most8900:56:38-
67ZJ10911502Váňová BarboraDecathlon Černý Most9300:56:39-
68ZJ10931606Vaňková EvaMPO8900:56:42-
69ZJ10991396Pallová Lenka8900:56:46-
70ZJ11031141Moravcová Magdaléna8800:56:51-
71ZJ11071350Fifková Kateřinažádný8700:56:59-
72ZJ11201105Glazerová Petra9100:57:12-
73ZJ11321248Menšíková SylvieJdu běhat8800:57:24-
74ZJ11351389Thomas Anna9300:57:34-
75ZJ11371395Malinová Lenka9500:57:38-
76ZJ11401438Minovska VeronikaPraha8700:57:39-
77ZJ11441170Matoušková MarkétaBTK EURO BIKE Praha9600:57:45-
78ZJ11461525Horáková Michaela9000:57:46-
79ZJ11491255Stehlíková Karolína9100:57:49-
80ZJ11531475Ouředníková Karolína9400:57:55-
81ZJ11631491Rishko NataliyaSRTG Praha8700:58:08-
82ZJ11741364Mottlová DanielaBřeznice9100:58:16-
83ZJ11861804Zálešáková Michaela8700:58:35-
84ZJ11951040Štaflová Veronika9300:58:56-
85ZJ12211589Lesová EvaSvětlo pro svět9800:59:39-
86ZJ12281514Pituchová Vladimíra8800:59:46-
87ZJ12681010Zadáková Kristýna9201:01:06-
88ZJ12721442Volfová LadaBrandýs nad Labem0401:01:13-
89ZJ12741301Jindrová VěraPraha8901:01:16-
90ZJ12791018Šlaisová RenátaBáječné ženy v běhu9001:01:31-
91ZJ12831361Mizerova Zuzana8701:01:39-
92ZJ12851079Matasová Kateřina/9301:01:41-
93ZJ12981129Kuchová - breburdová HanaAdilah8701:02:21-
94ZJ13041322Gruberová Weronika8701:02:35-
95ZJ13061339Hajkova Lucie8701:02:38-
96ZJ13151807Špačková Gabriela8901:03:19-
96ZJ13151321Veselá Jana9001:03:19-
98ZJ13371239Trepešová IvetaJdu běhat8701:04:08-
99ZJ13391267Strakatá VendulkaBSK racing juniors0701:04:09-
100ZJ13511801Pavelkova Jitka8901:04:53-
101ZJ13791404Magierová Zuzana9001:07:07-
102ZJ13821354Josífková Iveta8701:07:31-
102ZJ13821805Flachsová LiběnaVinoř Notors Team8701:07:31-
104ZJ13971594Klebanová Roksolana9501:08:11-
105ZJ14021450Holubová KateřinaJdu běhat8701:08:35-
106ZJ14041402Rambousková IvaDecathlon Černý Most8701:08:46-
107ZJ14071650Bokstefflová Kristýna8701:09:03-
108ZJ14111543Havlová Nikola9201:09:34-
109ZJ14251426Procházková LucieBěžecký klub České spořitelny8801:11:26-
110ZJ14441113Tomková KamilaSpolek Lipican - Kbely8701:14:36-
111ZJ14461331Hejzlarová Helena8701:14:41-
Ženy 30 - 39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA741454Kriegelová KateřinaASK Elna Počerady8400:37:17-
2ZA1351318Havránková DanielaKerteam8200:39:19-
3ZA1461484Randáková HankaASK Slavia Praha8600:39:28-
4ZA1641341Hejtíková Gabriela8100:39:52-
5ZA1911199Procházková ReginaSpartak Praha 48600:40:35-
6ZA2011216Klimešová LucieTT Příbram8300:40:50-
7ZA2031116Sýkorová RadkaBŽB, Longrun.cz8200:40:54-
8ZA3371510Pechová IvaSpartak Praha 48600:43:54-
9ZA3411085Davídková PetraPraha 97900:43:56-
10ZA3471108Vagnerová ZuzanaJOSKATEL8000:44:03-
11ZA3821282Fafejtová RadkaTJ LIGA 100 PRAHA7900:44:38-
12ZA3871119Hájková LindaBOOTCAMPS8100:44:45-
13ZA3911562Frantová AndreaLOKO Beroun8500:44:48-
14ZA4001137Kroužilová IvaPoděbrady7700:44:59-
15ZA4061344Hofmanová Markéta8400:45:02-
16ZA4081878Hrušková BarboraHZS GŘ8300:45:04-
17ZA4201135Myslivcová DenisaDeníčky7700:45:18-
17ZA4201875Pešková LenkaBootcamp Team Liberec8600:45:18-
19ZA4271072Píchová PetraBáječné ženy v běhu8200:45:24-
20ZA4441151Kynclová ZuzanaVelké Popovice8200:45:41-
21ZA4501348Slížová Markéta7800:45:47-
22ZA4811469Forejtová JitkaJdu běhat7900:46:23-
23ZA5031333Hochmanová PavlaASK Slavie Praha7700:46:44-
24ZA5221198Malovcová Monika8000:47:02-
24ZA5221584Jelínková JanaBŽB8400:47:02-
26ZA5391500Voborníková PavlaPSK OLYMP Praha8600:47:18-
27ZA5521345Lachmanová Anna8600:47:25-
28ZA5771303Svobodová MichaelaJablonec nad Nisou8300:47:41-
28ZA5771385Dlouhá ZuzanaDlouháni Roudnice8400:47:41-
30ZA5871447Ludvíková KatarínaKilpi7900:47:51-
31ZA5931238Procházková ZuzanaTOM-KČT Kralupy8600:47:56-
32ZA6001391Vejborná Lucie8500:48:03-
33ZA6171509Jureckova Helena8000:48:17-
34ZA6321428Šnáblová JanaBěžecký klub České spořitelny8400:48:32-
35ZA6341610Petráčková JanaOutloň Rum Team8600:48:33-
36ZA6421550Mazzolini AlenaBěžecký klub Chýně8300:48:39-
37ZA6551118Dvořáková DenisaTJ Sokol Šestajovice8100:48:51-
38ZA6711133Dandová EvaSpartak Praha 48400:49:11-
39ZA6771188Strnadová LucieZelení baroni8400:49:15-
40ZA6821249Mokráňová Veronika8600:49:18-
41ZA7051305Kamarádová JanaRunSport team8200:49:33-
42ZA7271219Kűhrová MilušeKRB Chrudim7700:49:46-
43ZA7481503Roudnická Eva8600:50:08-
44ZA7601615Palečková TerezaTyšunky Seletice8200:50:24-
45ZA7721451Prokopová Petra7900:50:43-
46ZA7761340Bejdáková JitkaFitness akademie Ronnie.cz7800:50:51-
47ZA7801552Sukdoláková Pavla8600:50:54-
48ZA7811124Hořovská Markéta8100:50:56-
49ZA8081319Doubkova KaterinaSokol Unhošť8400:51:19-
50ZA8131227Šmerhová PetraRadim8000:51:24-
51ZA8151471Ryzhkova Maria8500:51:29-
52ZA8241167Ardelyan Nina8300:51:37-
53ZA8271456Oravcová Alexandra8600:51:39-
54ZA828462Prunerová Eva7900:51:40-
55ZA8291125Kašparová Ivetaik-sportuj7800:51:43-
56ZA8371455Čiháková DanaPraha7700:51:54-
57ZA8421259Krejčířová EvaEtriatlon Team7900:52:01-
58ZA8451363Královcová PetraSvetBehu.cz7900:52:03-
59ZA8461080Nováková JanaSnobka.cz8600:52:07-
60ZA8471358Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8500:52:08-
61ZA8651101Steklá Martina8200:52:32-
62ZA8681256Machátová MarieBezstarostný Běhodálové8300:52:36-
63ZA8701209Beroušková Zuzana8100:52:37-
64ZA8801470Streublová DenisaPraha8500:52:43-
65ZA8971223Jaroslava BlažkováPraha8400:52:58-
66ZA8981240Silná Markéta8100:52:59-
67ZA9021176Bouchalová LuciePraha8000:53:00-
68ZA9031351Klimešová SimonaRUN4FUN Hradec Králové8200:53:01-
69ZA9061444Kožuchová KateřinaBootcamps Praha8100:53:08-
70ZA9091132Bošanská LenkaMartin8400:53:14-
71ZA9151467Pniowski Kristýna8500:53:19-
72ZA9261164Géciová Tereza7800:53:29-
73ZA9301157Mišnerová MartinaLíbeznice8300:53:32-
74ZA9341286Ondrušová KateřinaPraha8600:53:34-
74ZA9341346Brouková Jana8200:53:34-
74ZA9341435Press Adéla8100:53:34-
77ZA9411446Svatkova BarboraZizkovsky Tygri8500:53:40-
78ZA9451642Kadlacova PetraJdu běhat8100:53:43-
79ZA9501551Novotná Lucie8500:53:50-
80ZA9581390Růžičková Marta8300:54:07-
81ZA9591882Sosnová KristýnaGenerali8200:54:08-
82ZA9611392Želechovská Jana7700:54:12-
83ZA9701488Vlková Markéta8400:54:21-
84ZA9711155Kubíčková KristýnaPraha8200:54:23-
85ZA9811307Kantorová Pavla8600:54:36-
86ZA9831130Dobisova DanicaRungo pro ženy8000:54:39-
87ZA9881493Dvořáková grünová Michaela annaGrün sport8500:54:42-
88ZA1003557Elsnicová AndreaKOPR8300:54:55-
88ZA10031893Dostálová Vendulawww.digitor.cz8100:54:55-
90ZA10091486Hanáková RadkaBěžecká škola Miloše Škorpila8600:55:00-
91ZA10111093Maršálková Karin7700:55:03-
91ZA10111274Uxová Kristýna8600:55:03-
93ZA10151183Tichá DominikaGP Kolín8000:55:09-
93ZA10151177Vaňková Anna7800:55:09-
95ZA10181281Kotová HelenaRungo pro ženy7900:55:10-
96ZA10341548Sazonova Anna8200:55:24-
97ZA10391407Mazochova SarkaSlany8000:55:29-
98ZA10471091Novakova JanaÚstí nad Labem - Brná7900:55:39-
99ZA10511383Živná MarkétaBěžecký klub České spořitelny7700:55:42-
100ZA10591210Andrésová Gabriela8100:55:49-
101ZA10631420Kalužová KateřinaBěžecký klub České spořitelny8500:55:55-
102ZA10701559Tomečková Alena8000:56:02-
103ZA10731436Jirků LucieJihlava8300:56:10-
104ZA10751168Nová EvaLiberec8200:56:15-
105ZA10771881Podlucká LucieGenerali7900:56:18-
106ZA10811472Just Claudia7800:56:28-
107ZA10861592Mazancová JanaPraha 97900:56:34-
108ZA10941399Roubíčková Denisa7800:56:43-
109ZA10961328Ponczová ZuzanaSK Choroši8400:56:44-
110ZA10991300Daňková Šárka7700:56:46-
111ZA11051474Synek KristinaSyn v pohybu8400:56:55-
112ZA11061478Šubrtová PetraSyn v pohybu8300:56:57-
113ZA11101382Ticha Lucie8300:57:01-
114ZA11141839Gondasova Andrea7800:57:04-
115ZA11201473Mudrová Alžběta7900:57:12-
116ZA11241378Polišenská MichaelaVK Bohemians8400:57:17-
117ZA11271891Forýtková Žaneta8400:57:19-
118ZA11361110Vrabčáková Lucie8600:57:37-
119ZA11371356Zajtkova Judita8000:57:38-
120ZA11611872Košková Linda8400:58:05-
121ZA11651205Pancíř švarcová SimonaBoskovice7900:58:14-
122ZA11791417Dvořáková AlenaBěžecký klub České spořitelny7800:58:22-
123ZA11801288Vyčichlová Lucie8600:58:23-
124ZA11901246Popelková IvetaPraha8600:58:38-
125ZA11961222Macounová LucieJdu běhat8200:58:59-
126ZA12041634Prášilová Kateřinarun baby run8100:59:18-
126ZA12041821Stejskalová ŠárkaRun-Baby-Run7800:59:18-
128ZA12081174Hewitt Vicki8400:59:21-
129ZA12091833Schejbalová TerezaPraha8500:59:24-
130ZA12101496Svobodová Kamila8600:59:25-
131ZA12121192Škráčková Lucie8300:59:27-
132ZA12181409Chorvátová Jana8100:59:37-
133ZA12291492Ajšmanová Radka8000:59:48-
134ZA12301077Havlínová DanaJdu běhat8000:59:49-
135ZA12311831Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:59:52-
136ZA12321076Zůbková IrenaBěžecký klub České spořitelny8400:59:56-
137ZA12441304Pecherová MarkétaPraha Satalice8001:00:16-
138ZA12501109Schejbalová Eva8401:00:33-
139ZA12551352Bednářová Janažádný klub8401:00:40-
140ZA12591275Neduchalová Lucie7801:00:45-
141ZA12691397Kremzová Veronika8401:01:07-
142ZA12761078Turková Eliška8601:01:24-
143ZA12801278Zbuzková LenkaCK Záluží tým Mirka Zbuzka7801:01:35-
144ZA12821483Hrabětová JanaJdu běhat/Praha7801:01:38-
145ZA12831403Cvrckova MartinaEMC Running CLUB8201:01:39-
146ZA12871302Popelková Lucie8001:01:50-
147ZA12891334Hrubá Kateřina7701:01:58-
148ZA12931311Holá Martina8501:02:08-
149ZA12991522Langeová Jitka8501:02:22-
150ZA13031126Vokáčová Lenkaik-sportuj8101:02:34-
151ZA13061234Maudrová Romana8001:02:38-
152ZA13111244Procházková LucieMP Praha8301:02:51-
153ZA13201294Fischerová KateřinaPraha 9 - Kbely8101:03:24-
154ZA13211251Kantorová Lucie7801:03:39-
155ZA13221468Navrkalová Lucie8101:03:40-
156ZA13231330Kabátová BarboraSK Choroši8501:03:42-
157ZA13251583Bejšovcová JanaRungo pro ženy8401:03:43-
158ZA13261489Šnajdrová Petra8501:03:44-
159ZA13271224Zemanová Eliška8601:03:47-
160ZA13351380Hrbková JiřinaSK Kbely7701:04:06-
161ZA13361440Exnerová Renata8601:04:07-
162ZA13371309Pajkrtová MichaelaBSK7901:04:08-
163ZA13401270Knopp Marta8401:04:11-
164ZA13421136Pávová ŽanetaPilulka.cz8201:04:17-
165ZA13441418Fuková MarkétaBěžecký klub České spořitelny8601:04:21-
166ZA13481182Hájková Jana8401:04:33-
167ZA13531233Sommerova Evajdu běhat8101:05:02-
168ZA13551264Žeková LucieŽekoffky8301:05:06-
169ZA13571616Cimrová Eva8501:05:11-
170ZA13641513Pituchová Ivana8501:05:59-
171ZA13681287Žeková PavlínaŽekoffky8501:06:15-
172ZA13711443Marešová JanaSvojetice8401:06:34-
173ZA13751466Procházková Veronika8601:06:44-
174ZA13781838Holakovská Pavlína7901:06:54-
175ZA13801148Leiblová Kamila7701:07:08-
176ZA13841277Andresová JanaVinoř Notors Team8401:07:32-
177ZA13851803Mac artain Selma8201:07:33-
178ZA13861142Janečková LenkaUCB-ČS running team8301:07:36-
179ZA13881524Černá Ivana8401:07:42-
180ZA13901081Repatá Kateřina8501:07:45-
181ZA13951172Čimborová MartinaRungo pro ženy8201:08:04-
182ZA14001372Mandlíková Markéta8401:08:21-
183ZA14081335Hrubá Šárka7701:09:04-
184ZA14151419Gergelová IvaBěžecký klub České spořitelny8601:10:04-
185ZA14171069Izáková Iveta8301:10:19-
186ZA14191463Kmeťová HankaVÚ 69508101:10:37-
186ZA14191359Kuklová KvětoslavaBáječné ženy v běhu8301:10:37-
188ZA14261098Bohatová Monika7801:11:29-
189ZA14291534Kloboučníková Lenka7701:11:55-
190ZA14301332Šatopletová Petra8601:11:56-
191ZA14351194Pavlíková LenkaLe-To8201:13:23-
192ZA14401263Brennova Lenka8301:14:03-
193ZA14411365Smítková Monika7901:14:13-
194ZA14441115Hladníková NinaSpolek Lipican - Kbely8501:14:36-
195ZA14541265Valentová JitkaSPONA Teplice8601:17:04-
196ZA14561254Grexa TerezaBáječné ženy v běhu8601:27:44-
Ženy 40 - 49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB321490Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:35:11-
2ZB2191111Korbášová GabrielaASK Elna Počerady7300:41:29-
3ZB2711370Zbíralová RadkaMK Kladno7200:42:47-
4ZB2911285Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7200:43:18-
5ZB3791242Kilarská MarcelaMP Praha7100:44:36-
6ZB4391400Kaščáková PetraTuchoměřice7500:45:38-
7ZB4991448Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:46:43-
8ZB5201481Skalinova KamilaKostelec n.Č.lesy7400:46:58-
9ZB5351357Flašarová LenkaNáchod7200:47:15-
10ZB5361228Smetanová MonikaSmetana team7300:47:16-
11ZB5631317Kantorová KateřinaJílové u Prahy7600:47:31-
12ZB5661139Kincová PetraTriatlon Ladies Tábor7400:47:32-
13ZB5871162Kohoutová VěraTrailpoint6700:47:51-
14ZB6011355Fílová LenkaMníšek pod Brdy7300:48:04-
15ZB6121464Chvátalová MarkétaSDH Dolní Jirčany7500:48:13-
16ZB6391462Fixova JanaSK MAXTRI Liberec7500:48:37-
17ZB6591555Kopecká Petra7200:48:55-
18ZB6641283Dušková JitkaTábor7500:49:05-
19ZB6941411Gittlerová JanaBěžecký klub České spořitelny7300:49:26-
20ZB7011280Svobodova MiladaPraha Uhrineves6900:49:32-
21ZB7081145Vytasilova Andrea7300:49:35-
22ZB7191460Štědronská Jana7200:49:41-
23ZB7491544Ďásková MartinaMyrnyx Tyrnyx7300:50:09-
24ZB7901505Bacílková LenkaOceloví letci7300:51:05-
25ZB7941293Vavrochová Monika6800:51:07-
26ZB7951320Treglerová Alice7100:51:08-
27ZB8001175Vlková IvaÚstí nad Labem7300:51:11-
28ZB8111166Crkvová DanaTriQa7200:51:20-
29ZB8231083Souchová HelenaSPONA Teplice7400:51:36-
30ZB8611845Ferencová Martina7600:52:25-
31ZB8661306Maternová Radka7600:52:33-
32ZB8951338Arnotová KateřinaRunPORG7300:52:57-
33ZB9261266Lukešová MartinaSaně Smržovka6800:53:29-
34ZB9381381Child Markéta7500:53:37-
35ZB9561146Tajdusova Martina7200:54:02-
36ZB9671487Jiřištová Bohuslava6700:54:18-
36ZB9671225Červenková šťastná Lucie7400:54:18-
38ZB9731379Danišová IvaBěžecký klub České spořitelny7400:54:25-
39ZB9921243Frydrychová LucieMP Praha7300:54:43-
40ZB9971432Pešková RomanaBěžecký klub České spořitelny7500:54:49-
41ZB10061373Kubíčková RomanaBáječné ženy v běhu7300:54:57-
42ZB10081073Sládková Irena7600:54:58-
43ZB10321127Vernerová RadkaPilulka.cz7300:55:23-
44ZB10451089Mešo JanaUSK Provod Ústí nad Labem7000:55:38-
45ZB10661160Kosternová Michaela7500:55:57-
46ZB10691369Šafránková PavlaJdu běhat/Praha7500:56:01-
47ZB10811290Kulmonová MonikaBěžecká škola Karlovy Vary6800:56:28-
48ZB11221152Jirásková KateřinaPraha 97600:57:13-
49ZB11281299Marholdova Dora7500:57:21-
50ZB11471173Hýřová BlankaJablonec nad Nisou7200:57:47-
51ZB11511212Haasová MonikaÚstí nad Labem7400:57:51-
52ZB11521560Kadlecová Lucie7100:57:52-
53ZB11591449Havranová Stanislava7000:58:00-
54ZB11651121Štěpková Magdalena7600:58:14-
55ZB11771517Veverová DanielaISC Praha7000:58:18-
56ZB11801158Knejflova Kateřina7400:58:23-
57ZB11861202Štípková Eva7300:58:35-
58ZB11881315Šubrtová RenataTriatlon Team Měchenice6900:58:36-
58ZB11881292Pribičinová SimonaTriatlet Karlovy Vary7100:58:36-
60ZB11941596Ekrtová Jaroslava7400:58:54-
61ZB11981499Vařáková Pavla6900:59:01-
62ZB12481082Boušková Barbora7401:00:28-
63ZB12491433Paková Gabriela7301:00:31-
64ZB12511087Fiklíková PetraUSK PROVOD Ústí n.L.7001:00:35-
65ZB12661818Čermáková RenátaSvémyslice7401:00:59-
66ZB12701424Nováková PavlínaBěžecký klub České spořitelny6801:01:08-
67ZB12711094Steinová Markétajednotlivec6901:01:09-
68ZB12721393Volfová MartinaBrandýs nad Labem7501:01:13-
69ZB12781384Kučerová MartinaBěžecký kroužek Letňany7401:01:29-
70ZB12851386Nepovímová PavlínaGP Kolín7501:01:41-
71ZB13061413Mullerová MichaelaBěžecký klub České spořitelny6901:02:38-
72ZB13121437Kocsisová Monika7101:02:52-
73ZB13151090Snášelová Hana7301:03:19-
73ZB13151204Roupcová JanaBěžecký kroužek Letňany7201:03:19-
75ZB13281347Rubešová Kateřina6801:03:49-
76ZB13291314Francová Kateřina7601:03:55-
77ZB13501425Podzimková MilošeBěžecký klub České spořitelny7001:04:47-
78ZB13621415Šafrová VěraBěžecký klub České spořitelny6801:05:54-
79ZB13631501Štaflová Lucie7401:05:57-
80ZB13671576Šípková Zdenka7401:06:14-
81ZB13921208Vejvodová MiroslavaKV Arena Team Karlovy Vary7601:07:57-
82ZB13931207Kvasničková RadkaKV Arena Team Karlovy Vary7601:07:58-
83ZB13961581Drotárová Zuzana7401:08:08-
84ZB14091291Danišová valešková VěraJdu běhat7601:09:22-
85ZB14101235Hudíková Petra7401:09:29-
86ZB14141197Nejedlá HanaPraha Satalice7601:10:00-
87ZB14331181Polanská Ivana7001:12:51-
88ZB14491504Vítková ŠárkaBěžecký kroužek Letňany7501:15:35-
89ZB14531196Nádherová HanaHradec Králové6801:17:01-
Ženy 50 - 59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2111271Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:20-
2ZC4331376Mališová KarlaUSK Praha6000:45:30-
3ZC4651598Honzáková JiřinaBřevnov6500:46:03-
4ZC5471261Hodboďová Jiřinaneregistrovana v zadnem klubu5800:47:22-
5ZC8151084Breburdová HanaMK Kladno6100:51:29-
6ZC8761362Bieblova JanaPraha 66100:52:41-
7ZC9171250Líkařová Ilona6300:53:22-
8ZC9261313Rusňáková Martina5900:53:29-
9ZC9341231Hellerová HanaHradec Králové6100:53:34-
10ZC9781412Nováková PetraBěžecký klub České spořitelny6300:54:29-
11ZC10241342Zárubová JanaAC PRAHA 18905900:55:12-
12ZC10561120Maňasová MariePraha6200:55:47-
13ZC10841214Nohová Jitka6200:56:32-
14ZC1113107Němečková MartinaSK Čtyři Dvory České Budějovice6500:57:03-
15ZC11371434Civínová JanaMost6500:57:38-
16ZC11431422Melounová IrenaBěžecký klub České spořitelny6400:57:41-
17ZC11641156Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6500:58:13-
18ZC11961149Břindová Ivana6400:58:59-
19ZC12151169Matoušková HanaBTK EURO BIKE Praha6500:59:32-
20ZC12221131Kaslová HanaAtletiko Šneko6000:59:43-
21ZC12541161Havlasová PetraMenX Krucemburk6401:00:39-
22ZC12621138Bachůrková RenataPraha5901:00:51-
23ZC12941414Chmelová IvaBěžecký klub České spořitelny6201:02:13-
24ZC13061103Navrátilová HanaKVS Praha6601:02:38-
25ZC13121316Kozlova Jana5801:02:52-
26ZC13311123Přibáňová Vladislava6601:04:00-
27ZC13411179Pínová IvanaAB Řež6501:04:14-
28ZC13651184Nová Monika6601:06:04-
29ZC13661163Blšťáková Zuzana6401:06:08-
30ZC13731143Krejzlová VěraBKSAK LOŽISKA Karviná6601:06:36-
30ZC13731147Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:06:36-
32ZC14121114Tomková IvanaSpolek Lipican - Kbely6201:09:39-
33ZC14521203Polekova Lenka6401:15:52-
Ženy 60 - 69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD9431150Výborná IrenaSokol Vodňany5400:53:42-
2ZD9641218Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:54:14-
3ZD9741431Pokorná VěnceslavaAtletika Hostivař4800:54:26-
4ZD10301088Křepelová AnnaPraha5500:55:21-
5ZD12411117Lédlová NaděždaSPONA Teplice4801:00:08-
6ZD12911599Skalická VlastaUB Praha5101:02:05-
7ZD13471229Bartošová MiladaNull Příbram5301:04:32-
8ZD13481106Drtinová VítězslavaGazely PIM 20135501:04:33-
9ZD13721178Peterková MarieAC Bludišťák5501:06:35-
10ZD13811479Opolecká HelenaTrnovské Dámy v Běhu5501:07:18-
11ZD14511104Vacková Alena5101:15:48-
12ZD14551410Požgayová JanaBONBON Praha5501:22:33-
Ženy 70 let a starší (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA175Kubričan PavelAdidas Boost Team8300:31:31-
1MJ2862Vaš DavidTJ Sokol České Budějovice9000:31:36-
2MJ31028Záveský FilipIscarex Česká Třebová9300:32:00-
3MJ41041Lukeš PetrSSK Vítkovice9200:32:12-
2MA51894Kohut JanElite sport team8500:32:32-
3MA6912Mrázek JanSalomon8100:32:36-
4MA7834Šedivý JanSokol Kbely8400:32:56-
4MJ8760Čadek OndřejA.C. Ústí nad Labem9100:33:21-
5MA9655Schoř JakubTJ Sokol Unhošť8300:33:36-
1MB10347Procházka JosefDěčín7100:33:46-
2MB111518Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:33:57-
5MJ121531Soukup JosefSokol Ceske Budejovice8700:34:06-
6MA12384Šneberger JanAC Falcon Rokycany8500:34:06-
6MJ14888Pokorný MatyášSpartak Vlašim8800:34:08-
3MB15924Kupidlovský DanielStodůlky7600:34:09-
4MB16556Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:34:12-
7MA17833Pernica JanPerňa systém8100:34:19-
7MJ181029Valášek JanSpartak Praha 48800:34:22-
5MB191638Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:34:23-
8MA19614Procházka PavelAK Sokolov7900:34:23-
8MJ211538Kostecký JanTJ Šumperk9100:34:26-
9MJ221013Holík MichalELEVEN RUN TEAM9000:34:43-
10MJ231639Eremka LiborBasso Bike8800:34:46-
11MJ24460Hlas JakubPSK Olymp Praha8900:34:48-
11MJ24721Nerad KarelTábor8900:34:48-
13MJ261899Fiala DanElite sport team9700:34:58-
9MA27165Teplý OndřejHisport7800:34:59-
10MA28569Šatra MichalJesenice8500:35:06-
6MB29118Křeček TomášIron Star Beroun7200:35:08-
11MA30987Lhota ZbyšekMercedes Benz Salomon Team8400:35:09-
11MA301887Exner JakubPTEAM Jihlava8300:35:09-
1ZB321490Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:35:11-
13MA33174Stejskal JakubChomutov8400:35:17-
14MA34369Ekl TomášIRON STARS Beroun8300:35:23-
1MD35743Smrčka MilošBK Říčany5400:35:33-
14MJ361031Hurych JakubMaratón klub Kladno9100:35:40-
15MJ371000Blažek JaroslavHavlíčkova Borová9300:35:41-
15MA38736Harnoš PetrTPCA bike team8600:35:46-
7MB39832Huk PetrJablonec7600:35:47-
8MB40615Mikula MiroslavIron Stars Beroun6800:35:50-
16MJ411005Havel FilipASK Elna Počerady9100:35:52-
16MA41349Václavík JiříSK Babice8600:35:52-
17MA43156Wolf TomášSokol Hoření Paseky7900:35:55-
1ZJ441612Lajdová TerezaASK Slavia Praha9300:35:57-
17MJ451042Krejčí MatějDolní Jirčany9000:36:01-
9MB461864Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:36:02-
10MB47366Švejdar SlávekKV Arena Team Karlovy Vary7100:36:09-
18MA48957Knyttl JanSK Kbely7800:36:10-
11MB49562Fořt MartinELEVEN RUN TEAM6800:36:14-
19MA50675Kafka LeošPraha 9 - Čakovice7900:36:19-
20MA51377Sedláček OndřejTrisk České Budějovice8200:36:20-
12MB52410Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:36:23-
12MB52195Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:36:23-
18MJ54844Lichter MichalFlying Runners8900:36:25-
2ZJ551553Jíšová BarboraUSK Praha - Perňa systém9200:36:26-
21MA56470Preibisch JanAC Mariánské Lázně, o.s.8300:36:29-
22MA57527Kabelka JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7700:36:32-
19MJ581889Marčík Vladimír9500:36:35-
23MA59469Alferi JiříKadaň8000:36:36-
3ZJ601033Nováková LadaAK Olymp Brno9300:36:39-
20MJ61391Ondruch AdamPearl iZUMi Czech9000:36:43-
24MA62434Heller TomášHradec Králové8100:36:44-
21MJ631008Töpfer Martin9200:36:46-
25MA641054Mrázek Lukáš8200:36:47-
26MA65151Kalivoda JanŠtefko Running Team7700:36:56-
27MA66599Vinický Petr8400:37:00-
14MB661614Dvořáček JiříElite sport Team6800:37:00-
28MA68632Ježek JanSK Svěrák8500:37:06-
22MJ68607Peřinka FilipPraha8800:37:06-
22MJ681035Kafka OndřejMetropolitní univerzita Praha8900:37:06-
29MA71417Chudo MartinSTADLER7700:37:10-
30MA72296Dvořák RadekHrom do piecky!7800:37:13-
31MA73744Maryska MilosŽižkovský Tygři8100:37:15-
1ZA741454Kriegelová KateřinaASK Elna Počerady8400:37:17-
32MA75891Čížek Vítězslav8400:37:23-
33MA76338Pirkl PavelLiberec7900:37:29-
34MA77115Friček JanZelené město PHA 98000:37:31-
15MB7840Rákosník LubošTJ ČZ Strakonice7400:37:36-
1MC791526Louda PetrAC Česká Lípa6400:37:39-
24MJ801038Durych MartinTJ Dukla Praha9400:37:44-
25MJ81461Šlégr PatrikASK Elna Počerady9400:37:50-
35MA821001Klíma Lukáš8400:37:51-
35MA82387Špirk Jakub8300:37:51-
26MJ845Touška MirekUnidebt Czech8800:37:53-
27MJ85218Jakub Glinzjakubglinz.com8800:37:55-
37MA86986Bublík MarekAC Tepo Kladno8500:38:00-
38MA871842Petrášek MiloslavBK Falkenštejn Krásná Lípa7800:38:01-
4ZJ871521Drábková MichaelaSK Nové Město nad Metují9200:38:01-
39MA89966Hernandez Ignacio8500:38:02-
39MA89256Lippl JanBěžímpro.cz8300:38:02-
41MA91424Koldinský JanTOM-KČT Kralupy nad Vltavou8500:38:03-
16MB92789Dzian PatienceBěžecký klub České spořitelny6900:38:04-
28MJ921024Kouklík DavidSYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM9300:38:04-
16MB92416Urx RadekTřebotov7600:38:04-
29MJ95389Erenmalm HugoDukla Praha9900:38:06-
42MA96722Hejnyš DanielVexta7700:38:07-
2MD97430Korytár JánAC FALCON ROKYCANY5200:38:08-
18MB98501Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:38:09-
19MB99205Vondráček GustavPraha 37200:38:10-
20MB10012Šumný Milan7600:38:12-
43MA101500Opolecký MartinVINPR8400:38:15-
44MA1021635Škeřík RobertROPETA7900:38:18-
45MA103606Hofman JiříMistři a Markétka8600:38:27-
46MA104289Homolka Igor8400:38:28-
46MA104100Kvasnička DanielSUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM7800:38:28-
2MC1061645Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:38:29-
3MC107287Suchý JiříKerteam5900:38:30-
21MB108464Soukup PetrBOOTCAMPS7300:38:32-
48MA109479Hrubý Petr7800:38:35-
30MJ1101037Honzík RobertZoot team9000:38:36-
49MA111531Frydrych PavelASK Děčín8100:38:40-
4MC112437Šuranský LubomírMP Praha5800:38:43-
50MA112316Šebek JiříPIM Praha8000:38:43-
5ZJ1141009Jakobová AdélaSK Praga9000:38:46-
31MJ114587Buzek EmanuelČeská Locomotiva8700:38:46-
51MA116838Katsiedl MichalAC Praha 18908200:38:52-
32MJ1171027Krčmář MaxmilianSK Jeseniova Praha9300:38:55-
52MA1181863Semenchukov MaximRunning Chef8500:38:57-
22MB118723Beran PetrUsti nad Orlicí7100:38:57-
53MA120908Bos TimPSK OLYMP Praha8100:38:58-
54MA12116Mlčkovský Jiří8100:39:01-
55MA122716Babica MilanVsetín8100:39:04-
33MJ123327Vojtěch MarekSK Svěrák8800:39:05-
56MA123590Pavlů RomanSK JESENIOVA / Praha7900:39:05-
57MA125814Pešek JiříBěžecký klub České spořitelny8600:39:08-
34MJ125418Novák Jan pavelHorní Studenec9100:39:08-
35MJ127353Touška Kryštof8700:39:10-
23MB12815Fojtik DavidKBELY CYCLING TEAM7300:39:11-
58MA128793Šnábl PetrBěžecký klub České spořitelny8400:39:11-
59MA130674Tvrdý Zdeněk8400:39:12-
36MJ131229Tůma JiříSpartak Vlašim8800:39:13-
60MA131232Vocetka PetrČelákovice7800:39:13-
61MA133264Kovařík VítCykloVAPE Team8600:39:16-
37MJ134576Krejčí TomášTerezín8900:39:18-
2ZA1351318Havránková DanielaKerteam8200:39:19-
62MA136189Janeček PetrKbely8200:39:20-
24MB1361637Stolarik PeterBenešovský běžecký klub7000:39:20-
62MA1361017Píša OndřejSK Svěrák8500:39:20-
62MA136426Flegl VlastimilVrchlabí8600:39:20-
25MB140804Daubner JanBěžecký klub České spořitelny7500:39:21-
25MB140121Tall PavelSK ČNB Praha6900:39:21-
27MB1421057Lanzafame RiccardoMandalatrail ASD (Italie)7200:39:23-
38MJ143280Zelený ZbyněkHavlíčkova Borová8800:39:25-
65MA144917Menšík MartinCzechMachine.cz8500:39:26-
66MA145765Hájek Jakub8000:39:27-
3ZA1461484Randáková HankaASK Slavia Praha8600:39:28-
67MA1471600Valenta MichalKVĚTY8600:39:34-
39MJ1481535Adam MartinBSK racing9200:39:35-
68MA149779Halabala PavelDHL ITS Running Club8000:39:36-
28MB15069Pavouček JanHalvar&Son7100:39:37-
69MA151825Dušánek JanKVĚTY - Liberec8000:39:38-
29MB15291Bret TomášRUN4FUN Hradec Králové7500:39:39-
70MA153647Hušák JanPIM Běžecký klub7800:39:40-
70MA153746Kubeš JanSport Future Team8000:39:40-
40MJ1551021Píšek Jaroslav9000:39:41-
41MJ156621Hilbert HynekSK Choroši8700:39:42-
6ZJ1561112Korbášová EliškaASK Elna Počerady9600:39:42-
30MB158518Ludvík JanČeské Budějovice7500:39:46-
72MA1591047Otáhal Radim8300:39:47-
31MB159488Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:39:47-
32MB16180Kouba MichalEndurance Lab7300:39:48-
73MA162252Hnilička VáclavKraslice8600:39:50-
74MA163402Andrle Jakub8200:39:51-
4ZA1641341Hejtíková Gabriela8100:39:52-
33MB165530Míček FrantišekAC Praha 18907100:39:53-
75MA166906Bureš JanCK SLAVOJ TEREZÍN-CYKLO CITY8200:39:55-
34MB167450Vyšinský MartinMP Praha7600:39:56-
76MA16868Švihovský JaromírSportcentrum Jičín8000:39:57-
76MA1681061Pech ŠtěpánPrague Runners8600:39:57-
78MA170745Mikloš Radoslav8300:39:59-
35MB171445Valtr VladimírMP Praha6700:40:01-
79MA1721068Vítů MichalELEVEN RUN TEAM7800:40:02-
79MA1721591Fráz LukášSP KOLO LOAP SPECIALIZED8400:40:02-
81MA1741826Kříž Pavel8600:40:04-
36MB1751065Fix JiriSK MAXTRI Liberec7400:40:05-
82MA176283Peterka JiříAC Bludišťák8100:40:06-
5MC1771626Sádovský Luboš6500:40:07-
83MA178665Zíka JanZdar Bar IM Team7900:40:09-
84MA179887Cretaro DavideDHL ITS Running Club8400:40:11-
85MA1801879Stehlík MartinRBZ Praha8000:40:12-
86MA181164Gonzalez cepeda CarlosKlub Blazinec8400:40:13-
6MC182194Patera MiroslavBK Louny6300:40:15-
87MA183584Špringl ŠtěpánPraha 58400:40:16-
88MA184704Mužík JosefIRON STARS BEROUN8100:40:20-
89MA185288Franek Richard3fit7700:40:28-
7MC185841Rauscher AlexAXIS Run Team6300:40:28-
90MA187849Kyral Václav7900:40:29-
91MA1881055Brzek DavidPraha8400:40:31-
37MB1891631Tomčo DušanIRON STARS BEROUN7600:40:33-
42MJ189998Mandys Michal9800:40:33-
43MJ191564Šíma JanBenešovský běžecký klub8800:40:35-
5ZA1911199Procházková ReginaSpartak Praha 48600:40:35-
7ZJ1931506Andrlová VeronikaKerberos9000:40:36-
8MC194182Flaks JanAC Nýřany6200:40:38-
44MJ195214Vašků ZdeněkPteam8700:40:39-
92MA196433Štola JakubPraha8400:40:40-
93MA19749Zákostelný MartinPraha 98000:40:41-
94MA19888Vaňuš JozefHISPORT Team7800:40:42-
9MC19992Petr JosefSlovan Liberec6300:40:47-
10MC200274Vodička FrantišekLitoměřice6600:40:48-
6ZA2011216Klimešová LucieTT Příbram8300:40:50-
95MA202429Bradáč JiříSABZO8200:40:51-
38MB203173Martinek OndřejPraha 67600:40:54-
7ZA2031116Sýkorová RadkaBŽB, Longrun.cz8200:40:54-
96MA203538Pelikán KarelBenešovský běžecký klub7900:40:54-
11MC206750Kratochvíl MiloslavPraha 106600:40:57-
12MC207213Škarda MilanAC FALCON ROKYCANY6300:41:05-
97MA20825Šimek FilipNelahozeves7900:41:09-
39MB209537Fafejta VáclavTJ LIGA 100 PRAHA7300:41:10-
13MC210598Rusňák Vladimír5700:41:14-
1ZC2111271Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:20-
3MD21239Pur VáclavŠumperk5500:41:22-
14MC213577Pavlík LadislavŽďár nad Sázavou5800:41:24-
40MB214419Svoboda PavelSK Vlaška6900:41:25-
98MA215669Blažek DavidZdarBar Bike Team8200:41:26-
41MB216902Bubeníček JiříPRAHA6800:41:27-
99MA2171800Andrýsek JanDH - Brtník8200:41:28-
99MA2171854Hladina TomášFox-klub Praha8200:41:28-
101MA2191394Novak Michaelgone4run7700:41:29-
2ZB2191111Korbášová GabrielaASK Elna Počerady7300:41:29-
45MJ221125Vaněk JakubTJ Lokomotiva Teplice9200:41:36-
102MA222447Frydrych TomášMP Praha7700:41:37-
103MA223956Chadim Václav8000:41:42-
103MA223463Smola KarelAlltraining8400:41:42-
105MA2251547Dvořák JosefTJ Unhošť8600:41:43-
4MD2261527Pavlas AntonínPřibyslav5600:41:44-
106MA226543Stromko BřetislavSyn v pohybu8300:41:44-
8ZJ2261036Vzoreková VeronikaELEVEN MERCEDES MITAS TEAM9100:41:44-
107MA229661Vltavský PetrACS7800:41:45-
42MB23030Pekárek JaroslavStará Boleslav7600:41:47-
108MA231361Kujíček MichalBěžecký klub Spořice7900:41:48-
43MB2311643Zelenka JiříSUADRA7100:41:48-
109MA233886Flak DavidKellys Bikeranch Team7900:41:49-
44MB23371Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka6700:41:49-
110MA235456Vesely TomasKaMa Team8400:41:51-
111MA2361593Uhlíř TomášRK Olšina7800:41:54-
112MA237592Korotvička Ondřej8500:41:55-
15MC237860Píchal TomášRůžďka6000:41:55-
45MB239769Podolák Karel7400:41:56-
46MJ23999Hotař PavelPteam9000:41:56-
113MA2411646Čížek MartinBSK racing8500:41:59-
113MA241787Sládeček DavidBěžecký klub České spořitelny7800:41:59-
115MA24341Ježek MichalBjež.cz7800:42:04-
9ZJ2441848Železná LadaMladá Boleslav8900:42:06-
116MA245404Broža VojtěchPraha8500:42:09-
47MJ2461022Čekan VáclavVyběhej se9200:42:10-
48MJ247724Már Tomáš8800:42:11-
46MB248742Svozil DanielVŠCHT7100:42:12-
16MC249286Hemer LukášPraha6600:42:18-
47MB25034Procházka JiříVšeradice7000:42:22-
117MA251981Grusz Filip8400:42:23-
118MA252755Fiala Lukáš8600:42:26-
119MA253782Jacko BranislavBěžecký klub České spořitelny8200:42:27-
5MD254309Němec JiříAtletika Vlašim4800:42:28-
17MC25564Novák JaroslavÚstí nad Labem - Brná6200:42:30-
120MA25679Šup RadekPraha7700:42:31-
120MA2561019Čapek Jan7900:42:31-
18MC258894Prchal PavelCyklosport Kern Praha5900:42:32-
49MJ2591025Popp JanHnízdil Team Kadaň9200:42:33-
50MJ260933Vacek Ondřej9100:42:34-
48MB261236Matějka JosefPraha 97300:42:36-
48MB261428Vizina Petr6700:42:36-
50MB263890Tonder MartinDěčín7300:42:38-
122MA2641582Kysela Lukáš7900:42:40-
51MB2658Dvořák TomášEndurance Lab7600:42:41-
123MA266681Mikula Václav8600:42:42-
6MD267706Lukačišin Milanklatovy malat5500:42:43-
124MA268857Stehlík LadislavRFC8000:42:45-
124MA268159Brouček OndřejTři pro zdraví8400:42:45-
126MA270572Uher OndřejVŠTVS Palestra7900:42:46-
3ZB2711370Zbíralová RadkaMK Kladno7200:42:47-
127MA272544Petratur Radim7700:42:51-
51MJ273739Čermák LukášPSK Olymp Praha9300:42:53-
52MB274602Beneš VladimírJoskatel Team6900:42:55-
52MB274139Cibík MilanP-4 Modřany6700:42:55-
52MJ276921Petrů MichalTJ Sokol Sruhařov9100:42:57-
54MB27772Švingr Ivan7600:43:00-
55MB27882Seidl RadimZdiby7400:43:03-
128MA27924Novák ZbyněkKladno8500:43:04-
19MC280711Dlouhý VladimírDlouháni Roudnice6000:43:07-
56MB28154Ovčinikov Milanvasesit.cz7300:43:08-
53MJ281881Seifert MichalDell Team8900:43:08-
10ZJ2811014Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:43:08-
129MA284582Simon MirekSokol Škvorec8000:43:09-
57MB2841623Ginzel PetrCyklo Vape7200:43:09-
58MB286177Pavlů DušanEtriatlonTeam7400:43:11-
58MB28660Olšer TomášAK Duchcov7200:43:11-
54MJ288376Navrátil Lukáš8900:43:12-
7MD289219Brabec MiloslavInterceramica Rokycany5600:43:15-
130MA289583Zigl MichalJihlava8200:43:15-
131MA291499Smělý DanielPraha7900:43:18-
4ZB2911285Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7200:43:18-
131MA29143Pospíšil JaroslavBike&Run Team Stará Paka7800:43:18-
60MB294435Krejzar PavelZáběhlice7100:43:19-
20MC295167Krejzl HenrichBKSAK LOŽISKA Karviná6600:43:20-
133MA296684Řehák MartinMnichovice8400:43:21-
55MJ297940Šelepa Jan8800:43:22-
61MB2971618Rechnovský JanKP Praha7000:43:22-
21MC299261Matoušek MichalBTK EURO BIKE Praha6200:43:26-
56MJ3001026Šulc PetrDecathlon Černý Most9300:43:27-
57MJ3011006Urbánek VojtaEPO - Ekonom Praha Outdoor9000:43:28-
62MB302379Pavel JanyšPraha7600:43:29-
134MA303201Vaculík MartinPraha8300:43:30-
63MB303756Fiala EnricoPIM BK Modřany - Kamýk7100:43:30-
58MJ3051897Sůva MichalSKC Pečky9200:43:31-
64MB306200Beneš RadekPraha 187000:43:33-
59MJ306668Perník Jakub8700:43:33-
135MA306202Kubíček MiloslavPraha7800:43:33-
65MB309120Pomšár MiroslavLysáci7500:43:34-
11ZJ3101617Procházková Markéta9100:43:35-
136MA311644Staněk DanielBěžecký klub České spořitelny8100:43:36-
66MB3121816Glajch MartinChaBrusiči7500:43:40-
12ZJ3131360Roznosová Julie-8700:43:42-
67MB3131058Vidim TomášPraha-Újezd7100:43:42-
137MA315877Doleček MilanNeratovice8200:43:44-
68MB315116Kodr KarelŽižkov7000:43:44-
138MA3172016Synek Ondřej8200:43:45-
138MA3171633Beníček MartinPraha 4 Runners8300:43:45-
69MB317423Siročák MarekMK Seitl Ostrava7200:43:45-
13ZJ3171289Ambrožová IrenaSK Svěrák8800:43:45-
69MB317759Hošek Stanislav7400:43:45-
22MC322317Tůma JiříObchodní akademie Vlašim6300:43:46-
140MA322990Voves JakubST Jana Vovese8600:43:46-
141MA324863Trčka Pavel7800:43:47-
23MC325677Vavreček MiroslavBechyně6300:43:48-
60MJ3251030Stejskal MarekDecathlon Černý Most9300:43:48-
142MA325192Chalabala Pavel8000:43:48-
71MB328444Techlovský JiříMP Praha7000:43:50-
61MJ328731Rummel SlávekTuscarora 038900:43:50-
143MA330515Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:43:51-
143MA330142Kasa MartinPilulka.cz8000:43:51-
145MA332485Bušek Michal8300:43:52-
62MJ332624Doseděl Jan9100:43:52-
62MJ3321545Eliáš Jan8700:43:52-
24MC332481Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5800:43:52-
146MA3367Měchura MarekSK Svěrák8500:43:53-
8ZA3371510Pechová IvaSpartak Praha 48600:43:54-
64MJ337212Stella DavidHO Satalice8800:43:54-
65MJ339208Galbavý Matěj0000:43:55-
147MA3391806Housa Lubos8300:43:55-
9ZA3411085Davídková PetraPraha 97900:43:56-
148MA342324Miklánek TomášLe-To8600:43:59-
66MJ343959Vlček ŠtěpánEOK LEXUM8800:44:00-
149MA344953Děd PavelPraha7800:44:01-
25MC345619Buzek OtakarSURVIVAL6100:44:02-
150MA3451849Mareš PetrBrno8300:44:02-
10ZA3471108Vagnerová ZuzanaJOSKATEL8000:44:03-
151MA34829Bezděk Miroslav7900:44:04-
14ZJ3491368Babicová EvaTTC Český Brod8800:44:06-
72MB349397Mašita Martin6800:44:06-
152MA351777Kučera Petr8600:44:07-
26MC351198Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:44:07-
73MB351785Michalik SlavomírBěžecký klub České spořitelny6800:44:07-
67MJ354579Moc JaroslavLiberecke gazely9000:44:09-
153MA354108Ostruszka JanTJ Karpentná8300:44:09-
68MJ356852Zapletal LukášZelení baroni8700:44:11-
74MB3561641Zajger Miloslav6900:44:11-
74MB356329Nádhera PetrHradec Králové6700:44:11-
76MB359654Petrů Miroslav6800:44:12-
154MA359113Bulva RadekLitomyšl8400:44:12-
77MB361279Lukeš MartinELEVEN RUN TEAM6800:44:13-
155MA362465Nekula Jiří8200:44:14-
27MC363541Šůs JaroslavNovis TK Praha6500:44:15-
28MC364994Opočenský JaroslavKutná Hora5700:44:16-
156MA365323Hába JanJoskatel Team8000:44:18-
29MC366741Svátek Lubomír5800:44:20-
78MB3661628Řepa JanSK DNF6700:44:20-
157MA368899Mathes Jozef7900:44:24-
79MB369486Tutter AlexandrBěžím si pro pusu7600:44:25-
80MB370816Slovák PavelBěžecký klub České spořitelny6700:44:26-
158MA3711880Novák PetrOOP Trnovany7700:44:27-
30MC3721051Tomeš RostislavTraged Team Praha6000:44:29-
81MB37384Vodička JanFC Lejboys7600:44:30-
159MA3741813Pelc Michal8300:44:31-
159MA374360Mrkáček StanislavBěžecký klub Spořice8200:44:31-
161MA376284Peterka TomášAC Bludišťák8600:44:33-
69MJ3771557Hranička FilipSAGI TEAM9400:44:35-
31MC377641Nigrin VlastimilVRAK Praha6400:44:35-
82MB379171Nedvídek AdamAC Rumburk7600:44:36-
5ZB3791242Kilarská MarcelaMP Praha7100:44:36-
162MA381859Bělík LubomírNeratovice7800:44:37-
83MB38277Adam JanPraha 47100:44:38-
11ZA3821282Fafejtová RadkaTJ LIGA 100 PRAHA7900:44:38-
163MA384523Seidl JanŽatecké Helmbrechtnice8600:44:42-
84MB384786Ozorovský MariánBěžecký klub České spořitelny7500:44:42-
84MB384672Jerhot DavidDolní Břežany7000:44:42-
86MB387626Šlegr KamilPraha7600:44:45-
12ZA3871119Hájková LindaBOOTCAMPS8100:44:45-
164MA387132Candrák MartinPraha7700:44:45-
164MA387412Bouma JiříJoskatel Team7800:44:45-
13ZA3911562Frantová AndreaLOKO Beroun8500:44:48-
166MA3921607Hanák RadekIndividuální8400:44:49-
87MB393161Hruška VítChabry Praha6900:44:51-
70MJ394359Noha Vojtěch9100:44:52-
167MA395700Sedlačík Tomášžádný klub8200:44:54-
88MB395425Macek StanislavMěšťáci v běhu7500:44:54-
168MA3971621Šiška JanTTK Slavia VŠ Plzeň8100:44:56-
89MB3981Tichý JiříSKP České Budějovice7500:44:57-
169MA3981812Kvapil MilanSVVAT8000:44:57-
14ZA4001137Kroužilová IvaPoděbrady7700:44:59-
32MC400128Novotný RomanKVM 18816600:44:59-
71MJ402383Fibichr Štěpán8900:45:00-
170MA4021624Vondrák VáclavBSK RACING TEAM7800:45:00-
33MC404493Frey EduardTOM KČT Kralupy5800:45:01-
72MJ4041873Triska Martin8900:45:01-
15ZA4061344Hofmanová Markéta8400:45:02-
90MB407893Kutmon TomášPraha Modřany7400:45:03-
16ZA4081878Hrušková BarboraHZS GŘ8300:45:04-
91MB409757Zvonař JaroslavMan Can7200:45:05-
171MA410408Čermák MilošLysá nad Labem7900:45:08-
92MB4101532Čermák Pavel6800:45:08-
73MJ4121859Sladkovský JaromírRun Porg9900:45:09-
172MA413231Pařízek JanPraha 9 Dolní Počernice8000:45:10-
93MB414449Žáček RostislavMP Praha7300:45:12-
94MB415357Košťál JanBK Žatec/ Žatec7200:45:13-
173MA415885Chaloupka Lubomír7800:45:13-
74MJ417346Oliva AlbertRun Porg0000:45:15-
174MA418129Roušavý JanKabuki Team8500:45:16-
95MB418362Juračka PavelPlaná nad Lužnicí7500:45:16-
17ZA4201135Myslivcová DenisaDeníčky7700:45:18-
17ZA4201875Pešková LenkaBootcamp Team Liberec8600:45:18-
175MA422558Šrajer Michal8200:45:19-
96MB422282Procházka LuděkBenešovský běžecký klub7000:45:19-
176MA424717Slavík HonzaAž na plech8200:45:20-
97MB425749Dušek RostislavDataLine7100:45:22-
34MC426504Laur Zbynek6200:45:23-
19ZA4271072Píchová PetraBáječné ženy v běhu8200:45:24-
75MJ42717Netík MichalTJ ASTRA ZM PRAHA9100:45:24-
98MB429440Soukal PavelMP Praha7300:45:26-
177MA43018Kazda RadekChrbonín8600:45:28-
177MA430292Hejna MarekTRIATLON PRAHA-HÁJE8000:45:28-
179MA43256Rebec JanSokol Kbely7900:45:29-
2ZC4331376Mališová KarlaUSK Praha6000:45:30-
180MA433209Kessler FilipBěžeckáškola.cz8200:45:30-
99MB435810Kuchyňka AlešBěžecký klub České spořitelny7000:45:32-
76MJ436867Lagarde MatyášBMBK8800:45:33-
77MJ437542Herman PavelTJ Slovan Varnsdorf9800:45:36-
78MJ438954Novak Lukas9500:45:37-
6ZB4391400Kaščáková PetraTuchoměřice7500:45:38-
181MA440995Brouček Tomáš8200:45:39-
100MB441828Mclean RobertDynamo Žižkov6700:45:40-
182MA441967Van den munckhof KeesDHL ITS Running Club8000:45:40-
182MA4411536Šťastný Ondřej8300:45:40-
184MA444334Lichter MartinAž na plech8600:45:41-
79MJ444780Císař MichalMáslovice8800:45:41-
20ZA4441151Kynclová ZuzanaVelké Popovice8200:45:41-
8MD444255Bartoš MiroslavBK Louny5300:45:41-
80MJ448861Voleman Luboš8700:45:42-
9MD448922Vokuš ZdeněkLiberec5600:45:42-
185MA450506Nemčík Martin8400:45:47-
35MC4501556Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:45:47-
185MA4501822Hnilička JanPraha8100:45:47-
21ZA4501348Slížová Markéta7800:45:47-
35MC450666Pirona Paolo6200:45:47-
10MD455454Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice4900:45:52-
187MA456536Kuchař Pavel8300:45:53-
188MA4571512Prokop Jan7800:45:55-
189MA458695Vacek Jaroslav8300:45:56-
81MJ45936Janák MichalBPR Vsetín8800:45:57-
37MC460336Granát PetrPraha 46500:45:58-
101MB460269Hingar MilošAussig Runners7000:45:58-
190MA462846Fuksa LeošHappy Endings8100:46:00-
191MA463157Matys ZbyněkPřezletice7900:46:02-
38MC463291Pína JaroslavAB Řež6300:46:02-
39MC465237Hejzlar JaroslavSK Trativody5700:46:03-
3ZC4651598Honzáková JiřinaBřevnov6500:46:03-
102MB467658Rašner TomášKVS Olomouc6900:46:04-
192MA468160Vašek LiborRelative Team7800:46:05-
103MB468591Adamík René7600:46:05-
104MB470943Harzer PetrPraha 27600:46:06-
105MB471251Crkva FrantišekTriQa7100:46:08-
193MA47228Linhart FrantišekPrague Runners8200:46:09-
106MB4731515Boucník JaroslavBauer Team - www.uslepejse.cz7500:46:12-
194MA4731516Bauer JanBauer Team - www.uslepejse.cz7700:46:12-
106MB473768Kalenský PetrOlymp fobal6800:46:12-
40MC476671Týč ZbyněkKlánovice6500:46:14-
82MJ476331Brzek PavelELEVEN MERCEDES MITAS8700:46:14-
41MC478868Sládek AugustinBMBK5700:46:15-
108MB479727Ritter TomášRUN4FUN Hradec Králové7300:46:17-
195MA47989Zoulek AlešBAK SEAL 6 Team8200:46:17-
22ZA4811469Forejtová JitkaJdu běhat7900:46:23-
42MC482245Uxa TomášURT Beroun6500:46:25-
196MA4831846Jurečka Martin8300:46:26-
197MA48421Kazda PetrChrbonín8400:46:28-
15ZJ4841195Nedorostová TerezaBSK RACING TEAM8800:46:28-
198MA486446Brandejs MiroslavMP Praha7800:46:29-
43MC487698Kašparec Petrsklárna AJETO Lindava6200:46:31-
199MA487988Bukovský JanRunPORG7800:46:31-
200MA489555Kotyza David8400:46:32-
201MA490533Krejčí Vlastimil8000:46:37-
109MB491548Kaprálek KarelHoniči Velim6700:46:40-
202MA491732Jann Václav7700:46:40-
110MB493172Ozga ZbigniewPraha 56900:46:41-
203MA494703Pazdera LukášBěžecký klub České spořitelny8600:46:42-
16ZJ4941427Samková NikolaBěžecký klub České spořitelny8800:46:42-
111MB4942Maleček PetrPoď, poď, to dáš7200:46:42-
44MC494561Týč LubomírDlouhý Most6100:46:42-
111MB4941819Bašta Daniel7100:46:42-
7ZB4991448Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:46:43-
204MA499688Lauer Tomáš8200:46:43-
204MA4991832Kubát PetrPraha7800:46:43-
113MB499835Tikovský Marcel7400:46:43-
23ZA5031333Hochmanová PavlaASK Slavie Praha7700:46:44-
206MA503643Prášil OndřejSportcentrum Jičín8400:46:44-
206MA5031564Čapek JiříVálec Úvaly7900:46:44-
208MA5061062Paleček JanMIROŠOVICE7900:46:46-
209MA507549Daniš PavolPraha7800:46:47-
210MA508131Kejzlar JenikCARE.cz7900:46:48-
114MB509636Antoš JanPraha7400:46:49-
211MA510487Hédl TomášBěžecký klub České spořitelny8500:46:50-
211MA5101549Zeman PetrSokol Šestajovice8000:46:50-
83MJ512930Vejrosta JanTOM - KČT Kralupy n.Vlt.9100:46:52-
213MA512442Beran MartinMP Praha7700:46:52-
214MA514190Kropík LukášAK Vinoř7900:46:54-
214MA51452Heřman LukášSPONA Teplice8000:46:54-
216MA516574Vít JiříTONDA Sport7900:46:55-
217MA517914Kurka MarekPIM Běžecký klub8000:46:56-
17ZJ5171458Egertová NelaDecathlon Černý Most9100:46:56-
115MB517652Cekal Frantisek7200:46:56-
8ZB5201481Skalinova KamilaKostelec n.Č.lesy7400:46:58-
218MA520345Tesar AntoninAteliér 273077800:46:58-
24ZA5221584Jelínková JanaBŽB8400:47:02-
24ZA5221198Malovcová Monika8000:47:02-
116MB522612Sikora MartinMirka 507100:47:02-
219MA525631Žalud JanSK Choroši7800:47:04-
220MA526766Štefan VáclavVinoř Notors Team8400:47:05-
117MB527471Orel IvanNámořníci z Viktorky6800:47:06-
117MB527476Slabý JosefTJ Sokol Kolín - atletika7200:47:06-
11MD529974Pečený Jan5300:47:07-
119MB530137Vrba Vít7300:47:08-
45MC531687Schiavetto Carlo6000:47:10-
18ZJ5321825Zaleska Michaela8800:47:11-
12MD5321815Navrátil JosefSK Strančice4900:47:11-
19ZJ5341201Pavlíková Barbora8800:47:12-
9ZB5351357Flašarová LenkaNáchod7200:47:15-
10ZB5361228Smetanová MonikaSmetana team7300:47:16-
120MB53694Smetana MichalSmetana team7300:47:16-
84MJ538474Rousek Jiří8800:47:17-
85MJ539525Randík Jan8700:47:18-
221MA539216Cmarada JurajCyklisti Trnava8200:47:18-
26ZA5391500Voborníková PavlaPSK OLYMP Praha8600:47:18-
222MA542948Šindelář Jakub8600:47:20-
222MA542351Novák Jakub8300:47:20-
121MB542505Civín Jiří6800:47:20-
20ZJ5421075Pýchová VeronikaNike+ Run Club8700:47:20-
224MA546511Cibula VítPraha - Čakovice7700:47:21-
4ZC5471261Hodboďová Jiřinaneregistrovana v zadnem klubu5800:47:22-
46MC548547Kulmon PetrBěžecká škola KV6500:47:23-
122MB548457Hošťálek PavelPraha - Kyje7600:47:23-
123MB550963Hulínský IvoRunPORG7100:47:24-
225MA550983Podzimek FrantišekZnojmo8100:47:24-
27ZA5521345Lachmanová Anna8600:47:25-
47MC552203Schovánek MilanKrčský les B6200:47:25-
226MA55297Hejný MartinSokol Čechtice7800:47:25-
226MA5521898Burda Tomáš8300:47:25-
48MC556851Chmelař Libor6500:47:26-
124MB557791Horký MiroslavBěžecký klub České spořitelny7300:47:28-
125MB558946Lobotka Vlastimil7300:47:29-
125MB558653Arnot MichalRunPORG7600:47:29-
228MA558608Kluch RadekBike Team Trnová8600:47:29-
229MA561795Krůžela StanislavBěžecký klub České spořitelny8400:47:30-
21ZJ5611586Pospíšilová Kateřina9500:47:30-
230MA5631507Weil Petr8500:47:31-
230MA563275Voda OndřejModranska crew7700:47:31-
11ZB5631317Kantorová KateřinaJílové u Prahy7600:47:31-
127MB5661601Stiborek Martin7400:47:32-
127MB566415Tomášek JanPraha 57600:47:32-
12ZB5661139Kincová PetraTriatlon Ladies Tábor7400:47:32-
232MA566185Kocurek AdamSKPŠ PRAHA8600:47:32-
233MA57086Kratochvíl Jiří8200:47:33-
129MB57131Heisig JanGrapa soda7400:47:34-
234MA572145Kasa PetrAC Dolni Chabry7700:47:35-
130MB573546Ulrych MartinArts Café fan club7100:47:37-
235MA574733Caha LadislavČelákovice7800:47:39-
236MA575734Vaněk VladimírLitovel8000:47:40-
236MA575659Plhák VáclavMohelnice8200:47:40-
28ZA5771303Svobodová MichaelaJablonec nad Nisou8300:47:41-
28ZA5771385Dlouhá ZuzanaDlouháni Roudnice8400:47:41-
238MA579848Smrček MartinSKPŠ PRAHA8600:47:42-
239MA58090Holomek Tomáš8000:47:44-
131MB581358Mixa VladislavPraha Uhrineves7600:47:45-
240MA582277Olšovský VítězslavMetro A - Praha8300:47:46-
86MJ583628Kratochvil FilipOpen Gym Brandýs nad Labem8700:47:47-
86MJ583268Rybáček TomášLouny9100:47:47-
22ZJ5851273Bačinová Tereza9600:47:48-
13MD586840Herbst JosefBrandýs nad Labem5600:47:49-
30ZA5871447Ludvíková KatarínaKilpi7900:47:51-
13ZB5871162Kohoutová VěraTrailpoint6700:47:51-
132MB589348Hadaric CtiborSatalice7300:47:52-
88MJ589778Mach TomášDecathlon Černý Most9300:47:52-
241MA5911049Vrzala Tomášlongrun.cz7800:47:54-
242MA592642Frajkovsky Jan7900:47:55-
31ZA5931238Procházková ZuzanaTOM-KČT Kralupy8600:47:56-
89MJ594748Březina David8900:47:57-
49MC594928Jordák KarelBH Praha 66000:47:57-
243MA596246Mészáros Petr8200:47:59-
133MB597911Horký JanKLHK7200:48:00-
90MJ5981625Ringelhán ZdeněkRunburk8700:48:01-
90MJ598923Zadražil Marek8800:48:01-
32ZA6001391Vejborná Lucie8500:48:03-
244MA6011046Srb TomášStrašnice7800:48:04-
14ZB6011355Fílová LenkaMníšek pod Brdy7300:48:04-
245MA603259Matásek LubošSK Plzeň Bolevec8400:48:05-
134MB603180Tůma PetrRunPorg7000:48:05-
245MA603918Růžička PavelDexter Cycling8200:48:05-
50MC606939Brzobohatý MiroslavTJ Byšice6300:48:08-
247MA607247Zimák Tomáš8600:48:09-
1ME6071850Janový PetrAC Trial Plzeň4500:48:09-
135MB6091896Beneš MiroslavČMK7300:48:10-
248MA609240Dvořák Aleš8600:48:10-
249MA611775Tenora Lukáš8600:48:11-
15ZB6121464Chvátalová MarkétaSDH Dolní Jirčany7500:48:13-
250MA613101Halas Ludovit8200:48:15-
250MA613109Kroupa Tomáš7700:48:15-
252MA615951Hlaváč Jiří7900:48:16-
92MJ61548Bílek Marek8700:48:16-
33ZA6171509Jureckova Helena8000:48:17-
253MA618979Chmelař Petr7800:48:18-
253MA618991Nahodil Jiří8600:48:18-
51MC620371Rychlík IvanSurvival6200:48:20-
23ZJ6211004Tallová DanielaHusinec - Řež9500:48:21-
255MA621611Prycl DavidMirka 508300:48:21-
24ZJ6231497Haislová RadkaOpen Gym Brandýs n/L9200:48:22-
14MD623380Šesták JindřichKKK Praha5600:48:22-
93MJ6231885Fila Vladimír8900:48:22-
94MJ626303Helwig DanielPraha8700:48:24-
15MD627845Tausinger IgorCrotalus Praha4900:48:26-
136MB628149Strakatý MartinBSK RACING TEAM7600:48:27-
95MJ6291567Janeček PetrPraha 48800:48:29-
256MA630920Staněk Kamil8600:48:30-
137MB631386Postupa AlešPraha7400:48:31-
257MA632111Bubla LadislavVršovice8300:48:32-
34ZA6321428Šnáblová JanaBěžecký klub České spořitelny8400:48:32-
35ZA6341610Petráčková JanaOutloň Rum Team8600:48:33-
25ZJ6351387Viktorova Jitka9100:48:34-
138MB636843Tůma LiborBenešovský běžecký klub7100:48:36-
258MA63619Jakubczak Konraddebeściak7900:48:36-
138MB636545Ulrych VáclavArts Café fan club7300:48:36-
96MJ639580Zavadský Aleš8700:48:37-
16ZB6391462Fixova JanaSK MAXTRI Liberec7500:48:37-
259MA6411892Pivec Janwww.digitor.cz8100:48:38-
52MC6421578Smith Trevor6100:48:39-
260MA642581Tomášek RadekLiberecke gazely7900:48:39-
36ZA6421550Mazzolini AlenaBěžecký klub Chýně8300:48:39-
52MC642798Ševinský JanBěžecký klub České spořitelny6100:48:39-
140MB646242Němeček JanPraha 67100:48:40-
261MA646829Štolc MilanHusinec - Řež7700:48:40-
140MB646813Michovský DanielBěžecký klub České spořitelny7500:48:40-
261MA6461508Částka Jaroslav8300:48:40-
263MA65093Petr Josef8600:48:43-
264MA651738Hnilica TomasPrevazne neskodny Dragon boat team8000:48:47-
142MB652705Vlk RomanLightning Prague7000:48:48-
143MB653578Merta DušanTrnávka7600:48:49-
54MC654937Hanzl RadkoV Lukách6100:48:50-
55MC655196Veselý PetrTJ Sokol Šestajovice6500:48:51-
37ZA6551118Dvořáková DenisaTJ Sokol Šestajovice8100:48:51-
144MB657634Krejsa MiroslavPraha 9 Kbely7000:48:52-
265MA658605Kypta Tomáš8400:48:53-
26ZJ6591011Pokorná Lucie-9100:48:55-
17ZB6591555Kopecká Petra7200:48:55-
145MB6611537Szabo DavidSK Nové Zámky,SLOVAKIA7000:48:57-
146MB662438Mičker RadekMP Praha7300:49:01-
97MJ6631012Ambrož JiříSK Svěrák9300:49:04-
266MA664141Vokáč TomášDofE7800:49:05-
147MB664919Čurda JiříTJ Sokol Suchdol7200:49:05-
18ZB6641283Dušková JitkaTábor7500:49:05-
267MA6671835Hejla Jiří8500:49:06-
268MA668927Pektor TomášPraha8100:49:08-
269MA669763Jančařík Andrej8400:49:09-
148MB670554Pribičin LudvíkTriatlet Karlovy Vary7000:49:10-
38ZA6711133Dandová EvaSpartak Praha 48400:49:11-
56MC672873Papoušek AntonínHrdlořezy6300:49:13-
27ZJ6721533Linková Nikol9200:49:13-
149MB672436Smrček PavelDeníčky7300:49:13-
98MJ6721647Zelenka Kamil9100:49:13-
150MB676207Galbavý Aleš7100:49:14-
39ZA6771188Strnadová LucieZelení baroni8400:49:15-
57MC677616Fivebr VladimírFydel Most6500:49:15-
270MA67910Smolon David7700:49:17-
270MA67966Zelenka Petr7700:49:17-
58MC679235Staněk MilanKenast Pečky6600:49:17-
40ZA6821249Mokráňová Veronika8600:49:18-
151MB683855Brožík Jan7200:49:19-
152MB684114Ondovčák Pavol7500:49:20-
99MJ684539Svejkovský MatějBenešovský běžecký klub9700:49:20-
153MB686895Hampl Vladimír7600:49:21-
153MB686773Helcl LadislavEMC Running CLUB7500:49:21-
100MJ688473Jeník Jan8700:49:22-
272MA689771Marek OndřejContinental Brandýs nad Labem7700:49:23-
59MC690884Filinger ZbyněkSK MAXTRI Liberec6200:49:24-
273MA690806Dušek MartinBěžecký klub České spořitelny7900:49:24-
60MC692144Novak Jiri6100:49:25-
274MA69255Orszulik Jakubwww.mitbyt.cz8500:49:25-
275MA6941649Polášek Matěj8500:49:26-
19ZB6941411Gittlerová JanaBěžecký klub České spořitelny7300:49:26-
276MA696364Steinbauer MartinStaroboleslavsky kloub8300:49:27-
155MB696869Lutovský OndřejBMBK7600:49:27-
155MB696865Bedrna RadekBMBK7500:49:27-
61MC699784Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6200:49:28-
62MC70058Leština Jaroslav6200:49:30-
63MC701772Neubauer Antonín6300:49:32-
277MA701439Zahradníček RomanMP Praha7800:49:32-
20ZB7011280Svobodova MiladaPraha Uhrineves6900:49:32-
157MB7011847Kafka MichalNeratovice7100:49:32-
41ZA7051305Kamarádová JanaRunSport team8200:49:33-
158MB706897Macaspac MarcLazy Hungover6900:49:34-
101MJ706618Jandura Lukáš8800:49:34-
159MB708827Dryák Jan7200:49:35-
21ZB7081145Vytasilova Andrea7300:49:35-
102MJ7101519Kašubjak Šimon9500:49:36-
64MC710866Lagarde MartinBMBK6000:49:36-
278MA712904Chvála Jan7700:49:37-
16MD712257Böhm ZdeněkPraha 115200:49:37-
28ZJ7121071Konopásková Michala8800:49:37-
65MC712441Sova JanMP Praha6500:49:37-
279MA7161604Večerek JiříOpen Gym Brandýs n/L8300:49:38-
66MC716660Záruba LuděkAC PRAHA 18905900:49:38-
280MA718266Hof Radovan7800:49:39-
67MC719466Mucha Aleš6400:49:41-
281MA719952Vohanka LukášTvrďáci8000:49:41-
22ZB7191460Štědronská Jana7200:49:41-
282MA722883Pastirik Aleš7900:49:42-
160MB7231566Vyčichlo Jaroslav7300:49:43-
68MC723328Tichý Stanislav6000:49:43-
283MA725831Vaja Jan8400:49:44-
69MC726350Soukenka RadimPIM běžecký klub6300:49:45-
42ZA7271219Kűhrová MilušeKRB Chrudim7700:49:46-
284MA7271814Koutník JiříSVVAT Praha8000:49:46-
161MB729817Šafra MartinBěžecký klub České spořitelny6700:49:47-
285MA730686Culos Stefano7700:49:49-
29ZJ7311542Kadlecová ZuzanaPříbram9000:49:50-
70MC732314Zeman VladimírSokol Kolín - atletika5900:49:51-
286MA733210Pleskač Ivan8500:49:52-
162MB733372Vlach Pavel6800:49:52-
71MC733339Závora IvanBáječní muži v běhu6500:49:52-
287MA736854Valach DavidRostoklaty7900:49:53-
163MB736381Nykel Lumír6700:49:53-
287MA73638Koldovský MartinZeleneč7700:49:53-
17MD73927Kohlíček JosefŠeberov5200:49:54-
30ZJ7401276Choutková Magdaléna8800:49:55-
289MA740934Zapletal PavelZlaté Hory8200:49:55-
103MJ7421648Chlupáček MiroslavPteam9000:49:56-
164MB743932Kovařík Tomáš6900:49:57-
290MA7441056Kudláček PetrPraha 47700:49:59-
165MB745249Hojný Robertsamolepkyprokolo.cz7200:50:02-
72MC746754Králík MichalHK6200:50:03-
31ZJ7461296Králíčková Ivona8700:50:03-
43ZA7481503Roudnická Eva8600:50:08-
291MA74957Bartoš MartinNeratovice8600:50:09-
291MA749225Schoenherr AllanFitcentrum Mamut Uvaly7900:50:09-
18MD749656Dohnal DavidDP Praha5500:50:09-
23ZB7491544Ďásková MartinaMyrnyx Tyrnyx7300:50:09-
104MJ7531852Jandus Milan8800:50:12-
293MA7531554Pacovský Ondřej8500:50:12-
294MA755260Beneš Petr8000:50:14-
295MA75676Krčil Luboš8300:50:15-
166MB7571053Gazda MartinJihočeský běžecký pohár6800:50:18-
296MA7581853Brzák MichalDynastie.cz7700:50:21-
297MA759682Hejl StanislavHorní Bukovina8600:50:22-
44ZA7601615Palečková TerezaTyšunky Seletice8200:50:24-
73MC761124Nečas ArnoštBOOTCAMPS BOHNICE6300:50:25-
32ZJ7621171Matoušková MichaelaBTK EURO BIKE Praha9700:50:26-
105MJ763879Vavřínka DavidLP Legal8800:50:27-
167MB764593Ševčík MartinBK Žatec6800:50:31-
33ZJ7651015Holíková Martina9800:50:33-
106MJ766356Beránek AlešPraha9100:50:35-
106MJ7661575Gyárfás Petr9600:50:35-
108MJ768187Bačík RostislavPraha 4 Runners9100:50:36-
168MB769802Antoš PetrBěžecký klub České spořitelny7600:50:38-
298MA770975Pečený Ondřej7700:50:40-
169MB770903Chvátal DanielPsáry7500:50:40-
170MB772803Cajthaml TomášBěžecký klub České spořitelny7500:50:43-
45ZA7721451Prokopová Petra7900:50:43-
74MC774181Otava MiroslavTraged Team6200:50:47-
109MJ774315Pátek Ondřej8900:50:47-
34ZJ7761297Cervanová AnnaANAVI tým9100:50:51-
46ZA7761340Bejdáková JitkaFitness akademie Ronnie.cz7800:50:51-
75MC778337Miler VáclavSokol Kolín - atletika6200:50:52-
110MJ7791048Haloun Pavel8800:50:53-
47ZA7801552Sukdoláková Pavla8600:50:54-
48ZA7811124Hořovská Markéta8100:50:56-
171MB782168Hanzlík Luděk7000:50:57-
171MB782453Petrásek JosefTJ Sokol Paběnice7200:50:57-
173MB784169Hladík Robert7300:50:58-
299MA784110Randáček Martin8100:50:58-
300MA786792Richtr JakubBěžecký klub České spořitelny8500:51:01-
301MA787589Schejbal RobertPraha8100:51:02-
174MB788776Materna Luboš7400:51:03-
302MA789836Votruba Pavel7900:51:04-
2ME7901588Kánský VladimírSpartak Praha 44000:51:05-
24ZB7901505Bacílková LenkaOceloví letci7300:51:05-
35ZJ7921640Hernova LucieHumpolecký běhny8900:51:06-
175MB792452Čáslavský DavidMP Praha7600:51:06-
25ZB7941293Vavrochová Monika6800:51:07-
26ZB7951320Treglerová Alice7100:51:08-
303MA795725Ondruš Jan7800:51:08-
19MD797403Krofta JiříTJ Liga 100 Praha5500:51:09-
304MA798519Neduchal Martin7700:51:10-
176MB7981063Maleček JanPraha7600:51:10-
27ZB8001175Vlková IvaÚstí nad Labem7300:51:11-
111MJ800651Pliska Tomáš9900:51:11-
177MB802263Šiml JanNovis TK Praha6700:51:12-
20MD803783Novák VladimírBěžecký klub České spořitelny5400:51:13-
178MB8041611Veselý PavelSTS Chvojkovice Brod7000:51:14-
178MB804712Dvořák Miloš6800:51:14-
305MA806534Kozelka PetrAC Bludišťák8000:51:15-
306MA807968Marek TomášProroci zadní řady8500:51:18-
180MB808627Švorc Martin7100:51:19-
307MA8083Černoušek Bohuslav8200:51:19-
49ZA8081319Doubkova KaterinaSokol Unhošť8400:51:19-
28ZB8111166Crkvová DanaTriQa7200:51:20-
181MB812220Čada Jiří7600:51:22-
50ZA8131227Šmerhová PetraRadim8000:51:24-
308MA814188Pruner ZdeněkPraha8300:51:25-
51ZA8151471Ryzhkova Maria8500:51:29-
309MA815497Trost AlešVinoř Notors Team8400:51:29-
309MA815936Mráz MartinVinoř Notors Team8400:51:29-
5ZC8151084Breburdová HanaMK Kladno6100:51:29-
76MC819797Vašička PetrBěžecký klub České spořitelny6600:51:30-
182MB820649Pliska Zdeněk7000:51:32-
311MA821491Rata Filp8100:51:34-
112MJ8221572Thomas Pierre8700:51:35-
29ZB8231083Souchová HelenaSPONA Teplice7400:51:36-
52ZA8241167Ardelyan Nina8300:51:37-
312MA825638Mrnuštík MichalMirka 508500:51:38-
183MB825354Tomášek PavelVorvani ACS7600:51:38-
53ZA8271456Oravcová Alexandra8600:51:39-
54ZA828462Prunerová Eva7900:51:40-
55ZA8291125Kašparová Ivetaik-sportuj7800:51:43-
313MA830490Siegl StanislavSKPŠ Praha7700:51:44-
184MB831222Pilař Petr7000:51:46-
113MJ831673Kubec FilipHO Satalice8900:51:46-
185MB833258Brabenec MartinPraha 18 - Letňany7500:51:49-
186MB834821Zajíček SvatoslavBěžecký klub České spořitelny7400:51:50-
36ZJ8351023Drhlíková KristýnaČelákovice9400:51:51-
21MD836155Wiener OtakarMaratón klub Kladno5600:51:53-
56ZA8371455Čiháková DanaPraha7700:51:54-
187MB838807Janík JanBěžecký klub České spořitelny7200:51:56-
37ZJ8391461Šmegrová MichaelaBáječné ženy v běhu/Severští Vlci, Ústí9000:51:58-
22MD840623Zehringer AlešOA Kollarova5500:52:00-
114MJ8401609Mokráň Tomas8900:52:00-
57ZA8421259Krejčířová EvaEtriatlon Team7900:52:01-
77MC843406Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:52:02-
314MA843799Šafránek AntonínBěžecký klub České spořitelny8100:52:02-
58ZA8451363Královcová PetraSvetBehu.cz7900:52:03-
59ZA8461080Nováková JanaSnobka.cz8600:52:07-
60ZA8471358Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8500:52:08-
315MA848794Žilka LiborBěžecký klub České spořitelny8600:52:09-
23MD849239Tesař JaroslavKolospolek Říčany4800:52:12-
38ZJ8501485Váchová KristýnaHumpolecké běhny9300:52:13-
188MB8509Zima Jaroslav7100:52:13-
316MA850267Zmek OndřejPraha8600:52:13-
188MB85063Pančev Marek7500:52:13-
190MB854826Pak Jiří7400:52:17-
317MA855455Bird Darian7900:52:20-
317MA8551577Voneš Marcel8500:52:20-
317MA855993Pospíšil Petr7800:52:20-
39ZJ8581834Pechová LenkaKralupy8900:52:22-
115MJ859667Kabrhel Roman8700:52:23-
320MA860333Tománek JaroslavSK I.CA8300:52:24-
30ZB8611845Ferencová Martina7600:52:25-
321MA861163Malý Ondřej7900:52:25-
40ZJ8631272Trostová SimonaVinoř Notors Team8700:52:26-
191MB864601Kouba RadekBK Žatec7600:52:28-
61ZA8651101Steklá Martina8200:52:32-
31ZB8661306Maternová Radka7600:52:33-
322MA867243Stejskal HonzaS.V.V.A.T.8200:52:35-
192MB8681571Bureš PavelS.P.CH.S.7400:52:36-
62ZA8681256Machátová MarieBezstarostný Běhodálové8300:52:36-
63ZA8701209Beroušková Zuzana8100:52:37-
116MJ871850Webersinke Jan8800:52:38-
193MB871648Keller RomanTeta bike klub7500:52:38-
78MC873603Popelka MiloslavHradec Králové6000:52:39-
323MA874396Strachovský JanEtriatlon Team8000:52:40-
79MC874477Kouklík StanislavBenešovský běžecký klub6100:52:40-
324MA876970Kosina Pavel8100:52:41-
6ZC8761362Bieblova JanaPraha 66100:52:41-
325MA878217Jackovič Miroslav8400:52:42-
3ME878298Sládek KarelKrásná Lípa4500:52:42-
64ZA8801470Streublová DenisaPraha8500:52:43-
326MA881702Vaculík David7800:52:46-
117MJ882938Růžička Jan9000:52:47-
327MA88313Wachtarczyk TomášNoDNF.cz7700:52:48-
328MA884325Burian Petr7900:52:49-
194MB884680Štěch MartinBílina7300:52:49-
329MA8861874Chmelík Tomáš8200:52:50-
329MA886718Palla Vojtěch8500:52:50-
24MD888104Valenta ZdeněkPraha5500:52:51-
331MA888650Husák Ondřej7800:52:51-
80MC890302Fajta VladimírSpolek Lipican - Kbely5700:52:53-
195MB890343Vimr Michal7400:52:53-
25MD892484Čáslava PetrTeplice5300:52:54-
332MA892467Kantor Roman7700:52:54-
333MA894790Lexa RadekBěžecký klub České spořitelny8200:52:55-
32ZB8951338Arnotová KateřinaRunPORG7300:52:57-
81MC895929Vejrosta ZdeněkTOM - KČT Kralupy n.Vlt.6100:52:57-
65ZA8971223Jaroslava BlažkováPraha8400:52:58-
334MA8981870Krupička MartinSK SDH Letňany8600:52:59-
196MB898431Pavelka Michal7000:52:59-
66ZA8981240Silná Markéta8100:52:59-
82MC898585Černý Jindřich6400:52:59-
67ZA9021176Bouchalová LuciePraha8000:53:00-
197MB903985Bohuš Jozef7500:53:01-
68ZA9031351Klimešová SimonaRUN4FUN Hradec Králové8200:53:01-
335MA905944Bábela Martin7700:53:06-
69ZA9061444Kožuchová KateřinaBootcamps Praha8100:53:08-
41ZJ9071102Bošanská RadkaMartin8900:53:10-
198MB908175Al-bunni Ramez6800:53:12-
336MA9091824Hájek Ladislav8500:53:14-
336MA909770Bartoníček JiříDUDU+BUBU7900:53:14-
70ZA9091132Bošanská LenkaMartin8400:53:14-
42ZJ9091836Beranová DenisaRuměnky8800:53:14-
83MC913563Janeček Pavel5900:53:16-
338MA914509Šebesta MichalMetro A - Praha8300:53:18-
71ZA9151467Pniowski Kristýna8500:53:19-
199MB916540Bartoš Václav7300:53:21-
7ZC9171250Líkařová Ilona6300:53:22-
339MA918427Tikal Jiří8600:53:24-
43ZJ9181627Drnková VeronikaTyšunky Seletice8700:53:24-
340MA92096Ullmann PetrUšoplesk Team8400:53:26-
118MJ920204Procházka MichalBK Louny9100:53:26-
44ZJ9221421Mačenková KarolínaBěžecký klub České spořitelny8900:53:27-
119MJ922805Döme RadekBěžecký klub České spořitelny8800:53:27-
45ZJ9241563Hanousková VeronikaSVVAT9000:53:28-
341MA924517Sobek Michal7900:53:28-
33ZB9261266Lukešová MartinaSaně Smržovka6800:53:29-
72ZA9261164Géciová Tereza7800:53:29-
8ZC9261313Rusňáková Martina5900:53:29-
342MA929281Brablec Martin7800:53:30-
73ZA9301157Mišnerová MartinaLíbeznice8300:53:32-
200MB930375Navrátil Ondřej7500:53:32-
201MB932824Peterka Ivo7500:53:33-
84MC9321067Sitter Mirek6600:53:33-
74ZA9341435Press Adéla8100:53:34-
74ZA9341346Brouková Jana8200:53:34-
74ZA9341286Ondrušová KateřinaPraha8600:53:34-
9ZC9341231Hellerová HanaHradec Králové6100:53:34-
34ZB9381381Child Markéta7500:53:37-
120MJ939689Polek Adam9100:53:38-
202MB939781Macourek JiříBěžecký klub České spořitelny7600:53:38-
77ZA9411446Svatkova BarboraZizkovsky Tygri8500:53:40-
121MJ942646Staša Roman8800:53:41-
203MB943876Malínský MichalPraha7600:53:42-
1ZD9431150Výborná IrenaSokol Vodňany5400:53:42-
78ZA9451642Kadlacova PetraJdu běhat8100:53:43-
204MB946573Hanák Roman7400:53:44-
46ZJ9471629Mandáková PetraRungo pro ženy9200:53:45-
122MJ94833Cichý FilipX88800:53:47-
343MA948633Frolík TomášSpona Teplice7800:53:47-
79ZA9501551Novotná Lucie8500:53:50-
344MA951304Janovský Jan8100:53:52-
26MD952889Mrkvička JanLUKYSPORT TEAM4700:53:58-
345MA9531644Peroutka Tomas7800:53:59-
47ZJ9541308Nováková Klára8800:54:00-
27MD955293Cvanciger Miroslav5400:54:01-
35ZB9561146Tajdusova Martina7200:54:02-
48ZJ9571482Hrubá Petra9300:54:04-
80ZA9581390Růžičková Marta8300:54:07-
81ZA9591882Sosnová KristýnaGenerali8200:54:08-
28MD960134Rock JanSokol Unhošť5400:54:10-
49ZJ9611459Vitoušová AnnaMattoni FreeRun9100:54:12-
123MJ961409Sedlecký LiborPan učitel8700:54:12-
82ZA9611392Želechovská Jana7700:54:12-
2ZD9641218Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:54:14-
346MA965510Műller MartinStrašnická šlechta7700:54:15-
347MA966955Procházka Jakub8600:54:16-
36ZB9671487Jiřištová Bohuslava6700:54:18-
36ZB9671225Červenková šťastná Lucie7400:54:18-
205MB967764Sedláček Petr7400:54:18-
83ZA9701488Vlková Markéta8400:54:21-
206MB9711620Jiřík Mirek7300:54:23-
84ZA9711155Kubíčková KristýnaPraha8200:54:23-
38ZB9731379Danišová IvaBěžecký klub České spořitelny7400:54:25-
29MD974553Voříšek JaroslavAC Královské Vinohrady5200:54:26-
3ZD9741431Pokorná VěnceslavaAtletika Hostivař4800:54:26-
50ZJ9761086Souchová AnnaSPONA Teplice0100:54:27-
207MB976513Škoda Milan7500:54:27-
10ZC9781412Nováková PetraBěžecký klub České spořitelny6300:54:29-
348MA978945Alán LukášParta X8500:54:29-
208MB980767Velínský Miroslav7200:54:35-
85ZA9811307Kantorová Pavla8600:54:36-
30MD9821868Řehák BřetislavRehak´s Runners5500:54:38-
86ZA9831130Dobisova DanicaRungo pro ženy8000:54:39-
31MD9831573Doležal JanKJP5400:54:39-
51ZJ9851465Šrámková Petra8700:54:40-
85MC986482Krištofík JiříX-TRAIL ORLOVÁ6600:54:41-
209MB986106Sailer RadekTři pro zdraví7500:54:41-
349MA988971Dvorak Milan8300:54:42-
87ZA9881493Dvořáková grünová Michaela annaGrün sport8500:54:42-
210MB988253Vávra MartinCIRCON6700:54:42-
52ZJ9881215Rathouská Michaela8700:54:42-
350MA992977Matula Zdeněk8000:54:43-
39ZB9921243Frydrychová LucieMP Praha7300:54:43-
350MA99223Molitoris Andreaswww.biatecrace.cz8300:54:43-
352MA995822Žižka OndřejBěžecký klub České spořitelny8600:54:47-
353MA996910Adamča Michal8300:54:48-
354MA997308Milec Andrej8200:54:49-
40ZB9971432Pešková RomanaBěžecký klub České spořitelny7500:54:49-
53ZJ9991002Hoskovcová ŽanetaChaBrusiči9000:54:50-
211MB999837Viktořík JindřichSK Choroši7600:54:50-
355MA1001620Kult JanSK Choroši7800:54:52-
356MA1002184Hájek JosefTisem8300:54:54-
88ZA1003557Elsnicová AndreaKOPR8300:54:55-
88ZA10031893Dostálová Vendulawww.digitor.cz8100:54:55-
54ZJ10031457Růžicková Jana8900:54:55-
212MB1006640Cibulka Miloš6700:54:57-
41ZB10061373Kubíčková RomanaBáječné ženy v běhu7300:54:57-
42ZB10081073Sládková Irena7600:54:58-
90ZA10091486Hanáková RadkaBěžecká škola Miloše Škorpila8600:55:00-
55ZJ10101325Tůmová Natálie9700:55:01-
91ZA10111093Maršálková Karin7700:55:03-
91ZA10111274Uxová Kristýna8600:55:03-
357MA1013984Rambousek Michal8500:55:04-
124MJ10141841Závěrka Jakub8700:55:06-
93ZA10151177Vaňková Anna7800:55:09-
93ZA10151183Tichá DominikaGP Kolín8000:55:09-
56ZJ10151569Dušková Dominika9200:55:09-
95ZA10181281Kotová HelenaRungo pro ženy7900:55:10-
213MB1018215Srba Jiří7200:55:10-
125MJ1020522Mištík Michal0000:55:11-
214MB1020751Moučka DavidŠrot tým7500:55:11-
57ZJ10201388Nerušilová HanaJdu běhat8700:55:11-
214MB1020300Šmíd JanOdolena Voda7000:55:11-
11ZC10241342Zárubová JanaAC PRAHA 18905900:55:12-
58ZJ10251374Rakušanová FrantiškaBěžecký klub České spořitelny8900:55:13-
32MD1026931Voborník PavelAC Srima5300:55:15-
358MA10271050Paleček OndřejPraha 108100:55:16-
216MB1028726Adam Jakub7200:55:19-
59ZJ10291837Ševcová SimonaCEPro Team8800:55:20-
359MA1030407Kocian Roman8100:55:21-
4ZD10301088Křepelová AnnaPraha5500:55:21-
43ZB10321127Vernerová RadkaPilulka.cz7300:55:23-
86MC1032295Tomáš PetrKVM 18816500:55:23-
217MB1034812Lifka RadekBěžecký klub České spořitelny7400:55:24-
217MB1034800Bernatský VojtěchBěžecký klub České spořitelny7500:55:24-
96ZA10341548Sazonova Anna8200:55:24-
219MB1037514Felber Tomáš7300:55:27-
220MB103826Zámečník Martin7500:55:28-
97ZA10391407Mazochova SarkaSlany8000:55:29-
360MA1040571Zítek MichalVinoř Notors Team8400:55:32-
221MB1041105Haupt PetrTři pro zdraví7500:55:33-
361MA10421871Šváb Milan8600:55:34-
60ZJ10431232Holakovska Zuzana9200:55:35-
222MB1044153Kliment Martin7100:55:36-
44ZB10451089Mešo JanaUSK Provod Ústí nad Labem7000:55:38-
223MB1045179Brožík Pavel7100:55:38-
98ZA10471091Novakova JanaÚstí nad Labem - Brná7900:55:39-
224MB1048103Jakub VelasRunsportTeam7000:55:40-
362MA1049645Skála VáclavBěžecký klub České spořitelny8600:55:41-
126MJ10491619Junek Tomáš8700:55:41-
99ZA10511383Živná MarkétaBěžecký klub České spořitelny7700:55:42-
61ZJ10521230Berková Lindanestartuji za žádný klub9300:55:43-
363MA1053123Vávra StanislavT. J. Otavan Poříčí8500:55:44-
62ZJ10541284Cervanová IvaANAVI tým8900:55:45-
364MA1055126Dio MichalCGI Running team7800:55:46-
12ZC10561120Maňasová MariePraha6200:55:47-
365MA1057526Podzemský Jan8400:55:48-
225MB1057395Kusák RomanTJ SKALA OKRES CHRUDIM7200:55:48-
100ZA10591210Andrésová Gabriela8100:55:49-
366MA10601568Kolinger Lukáš8300:55:51-
366MA10601890Forýtek Michal8200:55:51-
63ZJ10621257Hladíková Petra8900:55:53-
226MB1063458Srubar Jiri7500:55:55-
101ZA10631420Kalužová KateřinaBěžecký klub České spořitelny8500:55:55-
33MD1063693Veselý MilanGP Atletika Kolín4800:55:55-
45ZB10661160Kosternová Michaela7500:55:57-
127MJ10671858Kotrba Lukáš8900:56:00-
368MA1067597Krontorád VítězslavJesenice8200:56:00-
46ZB10691369Šafránková PavlaJdu běhat/Praha7500:56:01-
102ZA10701559Tomečková Alena8000:56:02-
227MB1071982Skrivanek Petr7200:56:07-
369MA1071119Sedlecký RobertSpolek Lipican - Kbely8200:56:07-
103ZA10731436Jirků LucieJihlava8300:56:10-
64ZJ10741367Kulhánková BarboraPIM Běžecký klub9100:56:12-
104ZA10751168Nová EvaLiberec8200:56:15-
228MB1076842Řežábek LuděkKobylisy7400:56:17-
105ZA10771881Podlucká LucieGenerali7900:56:18-
128MJ1078318Pozníček Libor8800:56:23-
229MB107950Škrdlant RadekPlískov7500:56:24-
230MB1080676Strnad Jakub7600:56:27-
106ZA10811472Just Claudia7800:56:28-
47ZB10811290Kulmonová MonikaBěžecká škola Karlovy Vary6800:56:28-
231MB1083250Málek JanCerhenice7500:56:30-
13ZC10841214Nohová Jitka6200:56:32-
232MB1085496Friesinger PetrČOU6700:56:33-
107ZA10861592Mazancová JanaPraha 97900:56:34-
129MJ10861590Jordán TomášThrees8800:56:34-
65ZJ10881495Brabcová Lucie9000:56:35-
87MC1089708Velecký TomášKPA Pardubice6400:56:36-
66ZJ10901405Mohoutová ŠárkaDecathlon Černý Most8900:56:38-
67ZJ10911502Váňová BarboraDecathlon Černý Most9300:56:39-
370MA10921884Pelc Marek8000:56:41-
68ZJ10931606Vaňková EvaMPO8900:56:42-
371MA1094492Čížek PetrPetr a Jirka8400:56:43-
108ZA10941399Roubíčková Denisa7800:56:43-
109ZA10961328Ponczová ZuzanaSK Choroši8400:56:44-
233MB1096233Janda JiříHisport Team7300:56:44-
233MB1096365Klement MarekKV Arena Team Karlovy Vary7600:56:44-
110ZA10991300Daňková Šárka7700:56:46-
69ZJ10991396Pallová Lenka8900:56:46-
130MJ1101241Redondo AsierClub de corredores del Cervantes8700:56:47-
372MA1102747Svatoň DavidTT3 sports7700:56:49-
70ZJ11031141Moravcová Magdaléna8800:56:51-
373MA11041608Čenský PetrPraha8200:56:53-
111ZA11051474Synek KristinaSyn v pohybu8400:56:55-
112ZA11061478Šubrtová PetraSyn v pohybu8300:56:57-
374MA1107191Otava TomášTraged Team8100:56:59-
71ZJ11071350Fifková Kateřinažádný8700:56:59-
375MA1109254Cabejšek MichalBojuju sám se sebou a za sebe:)7800:57:00-
88MC11101064Kalina Pavel6600:57:01-
113ZA11101382Ticha Lucie8300:57:01-
34MD1112788Vokáč MilanBěžecký klub České spořitelny5000:57:02-
14ZC1113107Němečková MartinaSK Čtyři Dvory České Budějovice6500:57:03-
114ZA11141839Gondasova Andrea7800:57:04-
376MA1115143Ridzoň MartinPraha Kbely8100:57:08-
131MJ11161570Balada Ivo8900:57:09-
35MD11171632Vladyka JaromírStudio POLE Velké Popovice5600:57:10-
377MA1117973Bobko Michal7700:57:10-
36MD1119635Švingr PavelBK Louny5300:57:11-
115ZA11201473Mudrová Alžběta7900:57:12-
72ZJ11201105Glazerová Petra9100:57:12-
48ZB11221152Jirásková KateřinaPraha 97600:57:13-
235MB1123178František JelonekPraha7000:57:16-
116ZA11241378Polišenská MichaelaVK Bohemians8400:57:17-
37MD1125657Pikal KarelKVS Olomouc4900:57:18-
378MA1125815Slavík MarekBěžecký klub České spořitelny8100:57:18-
117ZA11271891Forýtková Žaneta8400:57:19-
49ZB11281299Marholdova Dora7500:57:21-
379MA1129613Krofta JiříMirka 507700:57:22-
380MA11301809Krúpa Martin8200:57:23-
236MB1130570Bartoš Petr6800:57:23-
73ZJ11321248Menšíková SylvieJdu běhat8800:57:24-
4ME1133355Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:57:26-
132MJ11341565Švingr Michal9200:57:33-
74ZJ11351389Thomas Anna9300:57:34-
118ZA11361110Vrabčáková Lucie8600:57:37-
75ZJ11371395Malinová Lenka9500:57:38-
119ZA11371356Zajtkova Judita8000:57:38-
15ZC11371434Civínová JanaMost6500:57:38-
76ZJ11401438Minovska VeronikaPraha8700:57:39-
237MB1140341Panec Jiří7400:57:39-
89MC1140393Švorc JanHradec Králové6300:57:39-
16ZC11431422Melounová IrenaBěžecký klub České spořitelny6400:57:41-
77ZJ11441170Matoušková MarkétaBTK EURO BIKE Praha9600:57:45-
381MA1144398Schwarz Marek7900:57:45-
78ZJ11461525Horáková Michaela9000:57:46-
50ZB11471173Hýřová BlankaJablonec nad Nisou7200:57:47-
238MB114867Buriánek Tomáš7200:57:48-
79ZJ11491255Stehlíková Karolína9100:57:49-
239MB1150370Řezníček FilipÚstí nad Labem7400:57:50-
51ZB11511212Haasová MonikaÚstí nad Labem7400:57:51-
52ZB11521560Kadlecová Lucie7100:57:52-
133MJ1153926Král Jan9000:57:55-
80ZJ11531475Ouředníková Karolína9400:57:55-
382MA1155311Malý LiborBéKá Zeleneč8600:57:58-
382MA1155448Kašpar TomášMP Praha8000:57:58-
240MB11571869Indra JanPraha7200:57:59-
38MD1157596Berounsky PavelLC Houštka5600:57:59-
53ZB11591449Havranová Stanislava7000:58:00-
384MA11601622Král Michal8600:58:04-
120ZA11611872Košková Linda8400:58:05-
241MB11621045Štafl Vladimír7200:58:07-
81ZJ11631491Rishko NataliyaSRTG Praha8700:58:08-
17ZC11641156Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6500:58:13-
54ZB11651121Štěpková Magdalena7600:58:14-
242MB1165905Pancíř František7600:58:14-
121ZA11651205Pancíř švarcová SimonaBoskovice7900:58:14-
242MB1165949Švajcr RadekBidvest7200:58:14-
134MJ1169916Zikmund Tomáš8700:58:15-
385MA11691883Drlík Miroslav8300:58:15-
244MB1169130Fojtík Daniel7000:58:15-
134MJ1169960Kolomičenko Jakub8800:58:15-
244MB1169950Kollarov Jiří7500:58:15-
90MC1174762Šraier Vladimír6200:58:16-
246MB1174520Mištík Martin7000:58:16-
82ZJ11741364Mottlová DanielaBřeznice9100:58:16-
55ZB11771517Veverová DanielaISC Praha7000:58:18-
39MD1178183Wiener AntonínPraha 55600:58:21-
122ZA11791417Dvořáková AlenaBěžecký klub České spořitelny7800:58:22-
123ZA11801288Vyčichlová Lucie8600:58:23-
56ZB11801158Knejflova Kateřina7400:58:23-
247MB1182752Pekarek Pavel7500:58:24-
136MJ11831574Popek Miloslav9200:58:28-
91MC1184234Blecha VladislavLíbeznice6400:58:29-
248MB1185494Prošek Aleš7300:58:31-
57ZB11861202Štípková Eva7300:58:35-
83ZJ11861804Zálešáková Michaela8700:58:35-
58ZB11881315Šubrtová RenataTriatlon Team Měchenice6900:58:36-
58ZB11881292Pribičinová SimonaTriatlet Karlovy Vary7100:58:36-
124ZA11901246Popelková IvetaPraha8600:58:38-
249MB1191969Vojáček AlešBOOTCAMPS7600:58:44-
250MB1192774Polata MartinEMC Running CLUB7000:58:48-
137MJ1193753Jelínek Jan9000:58:49-
60ZB11941596Ekrtová Jaroslava7400:58:54-
84ZJ11951040Štaflová Veronika9300:58:56-
18ZC11961149Břindová Ivana6400:58:59-
125ZA11961222Macounová LucieJdu běhat8200:58:59-
61ZB11981499Vařáková Pavla6900:59:01-
386MA1198882Molek Jiri7700:59:01-
40MD1200678Kališ JaroslavSchachermayer Praha5400:59:04-
41MD120153Ovčinikov MilanSABZO5000:59:11-
42MD1202223Ge Evžen + SáraTrailpoint5400:59:13-
251MB1203532Mareš Svatopluk7500:59:14-
126ZA12041634Prášilová Kateřinarun baby run8100:59:18-
126ZA12041821Stejskalová ŠárkaRun-Baby-Run7800:59:18-
387MA120645Forman Michael8600:59:19-
43MD1207874Bělecký Jiří5600:59:20-
128ZA12081174Hewitt Vicki8400:59:21-
129ZA12091833Schejbalová TerezaPraha8500:59:24-
92MC1210670Novák Milan6400:59:25-
130ZA12101496Svobodová Kamila8600:59:25-
388MA1212319Škráček Jan8100:59:27-
131ZA12121192Škráčková Lucie8300:59:27-
252MB1214502Štindl Jan7100:59:29-
19ZC12151169Matoušková HanaBTK EURO BIKE Praha6500:59:32-
253MB1215199Straka VlastimilPraha 9 - Kbely7300:59:32-
44MD1217390Erenmalm StaffanTJ Doksy5000:59:34-
254MB1218964Půža Tomáš7200:59:37-
132ZA12181409Chorvátová Jana8100:59:37-
389MA12201585Zahálka TomášSvětlo pro svět7800:59:38-
85ZJ12211589Lesová EvaSvětlo pro svět9800:59:39-
20ZC12221131Kaslová HanaAtletiko Šneko6000:59:43-
390MA1223340Bartuš Martin7900:59:45-
138MJ12231857Pecina MartinRun The World9100:59:45-
390MA12231539Kačer CtiborRun the World8200:59:45-
255MB12231529Gabriel VáclavRun the World...7500:59:45-
255MB12231528Král StanislavRun the World...7400:59:45-
86ZJ12281514Pituchová Vladimíra8800:59:46-
133ZA12291492Ajšmanová Radka8000:59:48-
134ZA12301077Havlínová DanaJdu běhat8000:59:49-
135ZA12311831Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:59:52-
136ZA12321076Zůbková IrenaBěžecký klub České spořitelny8400:59:56-
392MA1232625Převrátil JanSPONA Teplice7700:59:56-
257MB12341717Kopáňko VladimírStara Garda Kunice7200:59:59-
257MB1234524Kozubek PetrPraha 37200:59:59-
393MA1236856Málek Josef8601:00:03-
259MB12371066Šoltys Štěpánhispo7601:00:05-
259MB1237630Bartoň Ondřej7601:00:05-
394MA1239818Šlápota LadislavBěžecký klub České spořitelny7901:00:06-
394MA1239148Urbánek MilanPraha7901:00:06-
5ZD12411117Lédlová NaděždaSPONA Teplice4801:00:08-
396MA1242363Burda MartinVinoř Notors Team8201:00:10-
261MB1243432Papai Eduard7601:00:15-
262MB12441603Hejkrlík JiříKunice7601:00:16-
137ZA12441304Pecherová MarkétaPraha Satalice8001:00:16-
45MD1246683Flašar PetrNáchod5401:00:19-
5ME1247715Kocian LuděkAVC Praha4201:00:23-
62ZB12481082Boušková Barbora7401:00:28-
63ZB12491433Paková Gabriela7301:00:31-
138ZA12501109Schejbalová Eva8401:00:33-
64ZB12511087Fiklíková PetraUSK PROVOD Ústí n.L.7001:00:35-
397MA1251699Červinka Jan8301:00:35-
263MB1253451Krucký JakubMP Praha7201:00:36-
21ZC12541161Havlasová PetraMenX Krucemburk6401:00:39-
139ZA12551352Bednářová Janažádný klub8401:00:40-
398MA1256498Přibil KarelKarel8501:00:42-
398MA1256892Oravec PavolKošice8201:00:42-
400MA1258961Hutira Jan8001:00:43-
140ZA12591275Neduchalová Lucie7801:00:45-
401MA1259947Nohava JaroslavŽádný8501:00:45-
402MA12611808Soukup PetrSTB BC8401:00:50-
22ZC12621138Bachůrková RenataPraha5901:00:51-
93MC126362Valentin MichalPraha 96501:00:53-
46MD126481Hlava Milan5501:00:57-
264MB1264617Krofta MichalMirka 507601:00:57-
65ZB12661818Čermáková RenátaSvémyslice7401:00:59-
139MJ1267685Petrbok David8801:01:05-
87ZJ12681010Zadáková Kristýna9201:01:06-
141ZA12691397Kremzová Veronika8401:01:07-
66ZB12701424Nováková PavlínaBěžecký klub České spořitelny6801:01:08-
67ZB12711094Steinová Markétajednotlivec6901:01:09-
88ZJ12721442Volfová LadaBrandýs nad Labem0401:01:13-
68ZB12721393Volfová MartinaBrandýs nad Labem7501:01:13-
89ZJ12741301Jindrová VěraPraha8901:01:16-
140MJ1275839Straka Petr8901:01:22-
142ZA12761078Turková Eliška8601:01:24-
141MJ1276276Levý Vojtěch8901:01:24-
69ZB12781384Kučerová MartinaBěžecký kroužek Letňany7401:01:29-
90ZJ12791018Šlaisová RenátaBáječné ženy v běhu9001:01:31-
143ZA12801278Zbuzková LenkaCK Záluží tým Mirka Zbuzka7801:01:35-
142MJ1281997Kovács Petr9201:01:37-
144ZA12821483Hrabětová JanaJdu běhat/Praha7801:01:38-
91ZJ12831361Mizerova Zuzana8701:01:39-
145ZA12831403Cvrckova MartinaEMC Running CLUB8201:01:39-
92ZJ12851079Matasová Kateřina/9301:01:41-
70ZB12851386Nepovímová PavlínaGP Kolín7501:01:41-
403MA1287560Popelka Jan7801:01:50-
146ZA12871302Popelková Lucie8001:01:50-
147ZA12891334Hrubá Kateřina7701:01:58-
265MB1289414Koten Petr7601:01:58-
6ZD12911599Skalická VlastaUB Praha5101:02:05-
94MC1292413Pěcha TomášVTJ Běhoun Poděbrady6601:02:06-
148ZA12931311Holá Martina8501:02:08-
23ZC12941414Chmelová IvaBěžecký klub České spořitelny6201:02:13-
404MA1295322Schwarz David8601:02:18-
95MC1295158Kasl PetrAtletiko Šneko6001:02:18-
405MA12971802Sadílek Michal8501:02:20-
93ZJ12981129Kuchová - breburdová HanaAdilah8701:02:21-
149ZA12991522Langeová Jitka8501:02:22-
266MB1300170Nesvačil Marek7301:02:23-
267MB1301761Trčka JanAlbeř 926801:02:30-
268MB1302140Redlich BedřichBašť7001:02:32-
150ZA13031126Vokáčová Lenkaik-sportuj8101:02:34-
94ZJ13041322Gruberová Weronika8701:02:35-
406MA13051823Rezek Onldřich8401:02:37-
95ZJ13061339Hajkova Lucie8701:02:38-
151ZA13061234Maudrová Romana8001:02:38-
24ZC13061103Navrátilová HanaKVS Praha6601:02:38-
71ZB13061413Mullerová MichaelaBěžecký klub České spořitelny6901:02:38-
96MC1310925Dolejš RadomírSABZO - AVC Praha5801:02:41-
152ZA13111244Procházková LucieMP Praha8301:02:51-
72ZB13121437Kocsisová Monika7101:02:52-
25ZC13121316Kozlova Jana5801:02:52-
269MB131435Domorád MiroslavUCB-ČS running team7301:03:14-
73ZB13151204Roupcová JanaBěžecký kroužek Letňany7201:03:19-
73ZB13151090Snášelová Hana7301:03:19-
96ZJ13151807Špačková Gabriela8901:03:19-
96ZJ13151321Veselá Jana9001:03:19-
407MA13191530Tvrzník TomášHisport Team7901:03:21-
153ZA13201294Fischerová KateřinaPraha 9 - Kbely8101:03:24-
154ZA13211251Kantorová Lucie7801:03:39-
155ZA13221468Navrkalová Lucie8101:03:40-
156ZA13231330Kabátová BarboraSK Choroši8501:03:42-
270MB1323622Kult PetrSK Choroši7501:03:42-
157ZA13251583Bejšovcová JanaRungo pro ženy8401:03:43-
158ZA13261489Šnajdrová Petra8501:03:44-
159ZA13271224Zemanová Eliška8601:03:47-
75ZB13281347Rubešová Kateřina6801:03:49-
76ZB13291314Francová Kateřina7601:03:55-
271MB133073Maršálek Ivo7601:03:59-
26ZC13311123Přibáňová Vladislava6601:04:00-
408MA1332133Kubík Václav8301:04:04-
47MD133295Pucholt MiroslavSABZO/Praha5101:04:04-
272MB1334272Bielik Pavel7501:04:05-
160ZA13351380Hrbková JiřinaSK Kbely7701:04:06-
161ZA13361440Exnerová Renata8601:04:07-
98ZJ13371239Trepešová IvetaJdu běhat8701:04:08-
162ZA13371309Pajkrtová MichaelaBSK7901:04:08-
99ZJ13391267Strakatá VendulkaBSK racing juniors0701:04:09-
163ZA13401270Knopp Marta8401:04:11-
27ZC13411179Pínová IvanaAB Řež6501:04:14-
273MB13421817Dvořák PetrSvémyslice7501:04:17-
164ZA13421136Pávová ŽanetaPilulka.cz8201:04:17-
165ZA13441418Fuková MarkétaBěžecký klub České spořitelny8601:04:21-
6ME13451843Janovský KarelTJ Keramo4401:04:24-
274MB13466Bažant Michal7101:04:30-
7ZD13471229Bartošová MiladaNull Příbram5301:04:32-
8ZD13481106Drtinová VítězslavaGazely PIM 20135501:04:33-
166ZA13481182Hájková Jana8401:04:33-
77ZB13501425Podzimková MilošeBěžecký klub České spořitelny7001:04:47-
100ZJ13511801Pavelkova Jitka8901:04:53-
409MA1352707Příhoda Michal7701:04:59-
167ZA13531233Sommerova Evajdu běhat8101:05:02-
410MA1353230Douša OndřejPraha7701:05:02-
168ZA13551264Žeková LucieŽekoffky8301:05:06-
48MD1355150Píša VašekCENTRALBIKE5301:05:06-
169ZA13571616Cimrová Eva8501:05:11-
7ME1358664Pejpal JiříTJ Liga100 Praha3401:05:23-
143MJ1359521Mištík Martin9301:05:33-
275MB1360830Nezbeda Radek6901:05:35-
276MB1361127Grygar DavidARCHITEKTI-Grygar.cz7401:05:51-
78ZB13621415Šafrová VěraBěžecký klub České spořitelny6801:05:54-
79ZB13631501Štaflová Lucie7401:05:57-
170ZA13641513Pituchová Ivana8501:05:59-
28ZC13651184Nová Monika6601:06:04-
29ZC13661163Blšťáková Zuzana6401:06:08-
80ZB13671576Šípková Zdenka7401:06:14-
171ZA13681287Žeková PavlínaŽekoffky8501:06:15-
277MB1369297Zeman JiříPraha7601:06:18-
411MA137046Lukášek JiříPoděbrady8301:06:29-
172ZA13711443Marešová JanaSvojetice8401:06:34-
9ZD13721178Peterková MarieAC Bludišťák5501:06:35-
30ZC13731143Krejzlová VěraBKSAK LOŽISKA Karviná6601:06:36-
30ZC13731147Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:06:36-
173ZA13751466Procházková Veronika8601:06:44-
412MA137659Radiňák LiborNoDNF.cz7701:06:46-
413MA1377594Křivánek MartinMistři a Markétka8301:06:48-
174ZA13781838Holakovská Pavlína7901:06:54-
101ZJ13791404Magierová Zuzana9001:07:07-
175ZA13801148Leiblová Kamila7701:07:08-
10ZD13811479Opolecká HelenaTrnovské Dámy v Běhu5501:07:18-
102ZJ13821354Josífková Iveta8701:07:31-
102ZJ13821805Flachsová LiběnaVinoř Notors Team8701:07:31-
176ZA13841277Andresová JanaVinoř Notors Team8401:07:32-
177ZA13851803Mac artain Selma8201:07:33-
178ZA13861142Janečková LenkaUCB-ČS running team8301:07:36-
144MJ1387730Rummel TomášTuscarora 038901:07:37-
179ZA13881524Černá Ivana8401:07:42-
278MB13881523Mašek Zdeněk7301:07:42-
180ZA13901081Repatá Kateřina8501:07:45-
145MJ13901044Kučera Lukáš9001:07:45-
81ZB13921208Vejvodová MiroslavaKV Arena Team Karlovy Vary7601:07:57-
82ZB13931207Kvasničková RadkaKV Arena Team Karlovy Vary7601:07:58-
414MA139485Gajdoš Vladimír8101:08:00-
181ZA13951172Čimborová MartinaRungo pro ženy8201:08:04-
83ZB13961581Drotárová Zuzana7401:08:08-
104ZJ13971594Klebanová Roksolana9501:08:11-
97MC1397880Novák IvanSK Choroši6201:08:11-
146MJ1399714Plhák MartinMohelnice9001:08:14-
182ZA14001372Mandlíková Markéta8401:08:21-
49MD14011060Kovář RostislavAK Olomouc5101:08:34-
415MA1402871Vavřinec Petr8001:08:35-
105ZJ14021450Holubová KateřinaJdu běhat8701:08:35-
106ZJ14041402Rambousková IvaDecathlon Černý Most8701:08:46-
279MB1405394Březina TomášSABZO Praha7001:08:50-
280MB1406299Schmid MiroslavKbely7601:08:58-
107ZJ14071650Bokstefflová Kristýna8701:09:03-
183ZA14081335Hrubá Šárka7701:09:04-
84ZB14091291Danišová valešková VěraJdu běhat7601:09:22-
85ZB14101235Hudíková Petra7401:09:29-
108ZJ14111543Havlová Nikola9201:09:34-
32ZC14121114Tomková IvanaSpolek Lipican - Kbely6201:09:39-
416MA1413696Škorpil Roman8201:09:59-
86ZB14141197Nejedlá HanaPraha Satalice7601:10:00-
184ZA14151419Gergelová IvaBěžecký klub České spořitelny8601:10:04-
417MA14151877Remeň Vojtěch8601:10:04-
185ZA14171069Izáková Iveta8301:10:19-
98MC1418811Kulhavý VladislavBěžecký klub České spořitelny6301:10:20-
186ZA14191463Kmeťová HankaVÚ 69508101:10:37-
186ZA14191359Kuklová KvětoslavaBáječné ženy v běhu8301:10:37-
418MA1421820Volf PetrBěžecký klub České spořitelny7701:10:41-
147MJ1422896Kvasnička Michal8701:10:54-
8ME1423872Brabec Miroslav4601:11:07-
281MB1424550Dave Ruzius7001:11:17-
109ZJ14251426Procházková LucieBěžecký klub České spořitelny8801:11:26-
188ZA14261098Bohatová Monika7801:11:29-
148MJ1426342Křesťan Jan9501:11:29-
419MA142814Vokrouhlík DavidSK Choroši7701:11:33-
189ZA14291534Kloboučníková Lenka7701:11:55-
190ZA14301332Šatopletová Petra8601:11:56-
420MA1431186Pavlík Jakub8501:12:16-
421MA1432639Bouda štěpánPraha7901:12:24-
87ZB14331181Polanská Ivana7001:12:51-
282MB1434823Godľa DušanBěžecký klub České spořitelny7201:13:13-
191ZA14351194Pavlíková LenkaLe-To8201:13:23-
422MA14361866Šlefr Jiří7801:13:27-
422MA1436962Koloušek Ondřej7701:13:27-
149MJ1438965Balšánek Petr9201:13:28-
9ME1439459Březina PetrSABZO Praha4601:13:56-
192ZA14401263Brennova Lenka8301:14:03-
193ZA14411365Smítková Monika7901:14:13-
424MA1441710Smítek Roman7701:14:13-
10ME1443662Kaisler FrantišekSKI Jizerka4001:14:18-
194ZA14441115Hladníková NinaSpolek Lipican - Kbely8501:14:36-
110ZJ14441113Tomková KamilaSpolek Lipican - Kbely8701:14:36-
111ZJ14461331Hejzlarová Helena8701:14:41-
425MA144783Černý Václav8201:15:15-
426MA144832Ježek Michal8001:15:24-
283MB14491561Němec DanielBěžecký kroužek Letňany7401:15:35-
88ZB14491504Vítková ŠárkaBěžecký kroužek Letňany7501:15:35-
11ZD14511104Vacková Alena5101:15:48-
33ZC14521203Polekova Lenka6401:15:52-
89ZB14531196Nádherová HanaHradec Králové6801:17:01-
195ZA14541265Valentová JitkaSPONA Teplice8601:17:04-
12ZD14551410Požgayová JanaBONBON Praha5501:22:33-
196ZA14561254Grexa TerezaBáječné ženy v běhu8601:27:44-
50MD1457740Krejsa VáclavBonbon Praha5201:34:24-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód